Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Smart Trike

  1. #1
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno Smart Trike

    http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=211149

    Slomili smo ručku na našem triciklu, a držač/podloga za nogice već je prije otišla.
    Tricikl nam zamjenjuje kolica, dakle ako je ne želim nositi, trebamo tricikl. Kolica nisu špica Imali smo onaj od 300-tinjak kuna iz Emezzete.

    Moram kupiti novi tricikl i razmišljam o ovome s linka, ali je skuplji od drugih, pa me zanima vaše iskustvo. Vrijedi li duplo više? Isplati li se to, jer će uskoro više biti na like a bike-u.

    Imate li smart trike i jeste zadovoljni?

  2. #2
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    nitko?

  3. #3
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    A da rade uzmes neki rabljeni, mozda tu na burzi ima ili na Njuskalu...Kazem to najvise jer si i sama rekla da ce uskoro na like a bike, a postoji i mogucnost da joj se novi triciklic ne svidi... Mi smo uzeli rabljeni, bio je super ocuvan i koristili smo ga sve dok nije presao na biciklic. Platila sam ga nekih 150 kn, mozda i manje. Nisam htejla dati vise novaca jer nisam mogla znati dal ce mu se svidjet i koliko dugo ce ga htjet koristit, nakraju ga je iskoristio do maximuma...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    22

    Početno

    i mi smo zagledali taj triciklić, ali nam je mrvicu preskup. ima li netko kakvo iskustvo s ovim triciklom?!?!

  5. #5
    leptiric_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Eto podižem temu. Da ne pričam sve u detalje K je 6mj, kolica nikada nije voljela, više šetnje je provlela na mojim rukama, jednostavno ju ne mogu više nositi pa smo kupili smart trike za bebe od 6mj. Sad sam u nedoumici da li ona smije biti u njemu. za sada je nagnuta, tako da mislim da joj nije opterećenje na kukove, ali se svejedno pitam da li smije...

    http://www.google.hr/imgres?um=1&hl=...9,r:9,s:0,i:96
    Posljednje uređivanje od leptiric_zg : 04.07.2012. at 18:34

  6. #6
    leptiric_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Baš nitko nema da me "utješi"? :D

  7. #7
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    evo bliži se prvi rođendan i baka i djed bi htjeli kupiti smart trike
    ima li itko iskustva oko ove trokolice, zapravo me najviše brine kako to ukrcati u auto?

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Nas je model je medu prvima na trzistu,kosao je skoro 200e,danasnji modeli su malo izmjenjeni i znatno jeftiniji pa ne znam da li je sve isto,da se odmah ogradim.
    Ja sam bila jako razocarana kvalitetom plastike. Cak sam pomisljala da je laznjak jer je sve klepetalo i djelovalo rasklimano i prelagano. No, nakon 2god i dalje je sve isto kao prvi dan,a ja sam se naviknula.
    Po parkicima su svi guraci (mame,tate,bake,tete cuvalice) imali slicne dojmove.

    Nista se ne sklapa osim rucke koja se spusta nisko,tako je guralica i dalje glomazna,ali lagana i stane u bunker auta

  9. #9
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    E ta ručka me zanimala jer je dosta visoko, doduše imam matiza u toga ništa ne stane

  10. #10
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Evo frisko iskustvo ali ipak iskustvo. Kupili malom nonici za prvi rodjendan. Rucka se cijela skida, lagano. Skinem i onaj dio protiv sunca i u bunker.

  11. #11
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Super, hvala hvala
    Djeluje mi fora tricikl, doduše preskup je al kad baka već želi nek kupuje haha

  12. #12
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    I, Ninunanu? Jel zadovoljna? I mi se nesto premisljamo oko tog vozila.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •