Stranica 16 od 116 PrviPrvi ... 614151617182666 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 751 do 800 od 5754

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #751
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    inaa da nam se što prije oporaviš a beta da raste i raste

  2. #752

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    inaa drago mi je da si bolje.drži se.da beta raste sve više i više

  3. #753

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Pea kako je prošlo jučer na transferu?kako se osjećaš.

  4. #754
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Citiraj venddy prvotno napisa Vidi poruku
    inaa da nam se što prije oporaviš a beta da raste i raste
    Potpisujem.

  5. #755
    pea avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Pea kako je prošlo jučer na transferu?kako se osjećaš.
    Osjećam se čudno,možda je to najbolja riječ ili da imam rogove na glavimanemam pojma...
    Moja svježa stanica je netragom nestala,ne znam šta se dogodilo,najprije mi je rečeno da imam j. stanicu,
    jučer na transferu da je nemam.Službeno objašnjenje:nečija greška.
    Joj kako sam ljuta bila
    Al dobro....šta je,tu je..dobila sam nazad tri smrzlića,ocijenjeni kao dobri,euforija je splasnula,nada ostala.

    Kako se ti osječaš,koji ti je dnt?

    Inna~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da sve bude dobro

  6. #756

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    144

    Početno

    Zvali me iz Cita, kazu da su tri oplođene i za sada da se super razvijaju. ET ce mi biti 5 dan u petak. Ja presretna
    Inaa drago mi je da si dobro i zelim ti da beta lijepo raste i da sve bude super
    Pea saljem ti puno pozitivne vibre za tri snažna smrzlica i da se cvrsto uhvate i ostanu uz svoju mamu
    Vedre mislim na tebe i naravno na sve ostale cure i zelim vam svima sve naj od

  7. #757

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    ajoj Pea svašta.ma da se i to dogodi??ali nažalost greške se događaju.mogu mislit koliko si bila ljuta.žao mi je zbog stresa.ali ipak budi sritna jer vratili su ti 3 smrzlića i ako kažu da su dobre kvalitete onda su stvarno dobri.evo meni je danas 5dnt.iskreno nemam nikakav osjećaj.ništa me neboli....neznam šta da ti kažem.u nadi je spas.drži se.šaljem ti malo ~~~~~~~~~ da sve ide kako triba po planu

  8. #758

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    odlično Hakya.

  9. #759
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    vedre, pea, hakya, inaa sretno !!

  10. #760
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Inaa, naša trudnice, , vjerujem da će sve biti uredu,
    mislim na tebe, čuvaj se, odmaraj i javi se kad budeš mogla,
    ostalim curama Hakya, Pea, Vedre, puno sreće

  11. #761
    RuMo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    72

    Početno

    Pozdrav svima, bas mi je drago sto sam pronasla ovaj forum... Ceka me 1. IVF postupak, predbiljezeni smo za 03/2012. Upravo smo poceli izvrsavati sve potrebne pretrage s kojima se moram u 01/2012 pojaviti u CITO-u... I suprug i ja imamo problema koji otezavaju zacece. Nadam se da cu ovdje kod Vas povremeno moci da se izjadam, odnosno da cemo si medjusobno davati podrsku u najtezim trenucima, ili kada pocnemo gubiti nadu...
    Zelim svima od srca da sto prije postanu roditelji, da nam se sta prije ostvari najsladji san! Lijep pozdrav i ugodno popodne zelim!

  12. #762

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    RuMo, dobro došla i čim prije otišla sa ovog foruma
    A evo i mene kao padobranac, jel netko zna koja je smjena dr. Poljak ovaj tjedan?

  13. #763

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Mury mislim da je popodne,jer kad mi je bio et 29.09.radio je jutro

  14. #764
    nea0902 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    318

    Početno

    Popodne 100% jer je dr Š. jutro

  15. #765

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    RuMo u cita ste u pravim rukama.ako te bilo šta interesira samo nas pitaj.sretno

  16. #766
    nea0902 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    318

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    RuMo u cita ste u pravim rukama.ako te bilo šta interesira samo nas pitaj.sretno
    potpisujem Sretno!

  17. #767

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Hvala cure na odgovoru

  18. #768
    nea0902 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    318

    Početno

    Mury jel to znači da idemo u nove pobjede?

  19. #769

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    144

    Početno

    RuMo dobro došla i kako kaze Mury što prije otišla s ovog foruma
    Mury Dr. Poljak sigurno radi popodne jer u petak Šparac mi radi ET ujutro.
    Hvala svima na dobrim zeljama i ja vama svima zelim isto od
    Jos sutra i onda idem po svoje mrvice

  20. #770
    nea0902 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    318

    Početno

    Možda se i vidimo u petak Hakya Sretno

  21. #771
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Drage moje,

    ja jučer vadila betu i 569 U/L........ još ne mogu ništa da vjerujem.....

  22. #772
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj Lua prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,

    ja jučer vadila betu i 569 U/L........ još ne mogu ništa da vjerujem.....
    draga moja, čestitam ti od srca, ovo su najljepše moguće vijesti da za dobro jutro

  23. #773
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    wau lua
    čestitke na beti!!!
    uživajte u trudnoći
    ~~~~~~za jednu školsku, dosadnu trudnoću

  24. #774

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Lua čestitam od na prekrasnoj beti.e ovo je stvarno jedan jako jako lip početak dana.odma sam bolje volje i puna optimizma.bravooo Lua .svim curama puno sreće.

  25. #775

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Mury jeli to ideš u nove pobjede

  26. #776
    pea avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Čestitam Lua, koja lipa vijest za početak dana

    Hakya~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za transfer u petak

    vedre

    Mury ako slijedi novi pokušaj

    RuMo dobrodošla i šta prije otišla
    Posljednje uređivanje od pea : 06.10.2011. at 09:39

  27. #777
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj pea prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam Lua, koja lipa vijest za početak dana

    Hakya~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za transfer u petak

    vedre

    Mury ako slijedi novi pokušaj

    RuMo dobrodošla i šta prije otišla

    Švercam se i potpisujem.

  28. #778
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Citiraj Lua prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,

    ja jučer vadila betu i 569 U/L........ još ne mogu ništa da vjerujem.....
    aaaaaaa super!!!!

  29. #779
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Lua, čestitam.

  30. #780
    RuMo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    72

    Početno

    Drage moje "supatnice",

    hvala Vam na dobrodoslici, i ja se nadam, da cemo se sve sta prije moci prebaciti na veseliji forum, no hvala Bogu i tu ima optimizma kako vidim a to nam i treba!
    Evo nesto jos o meni:
    idem kod dr. P.-a 11.10.-og u 11 sati (znaci onaj tjedan radit ce ujutro..) pa ga zelim pitati sve i svasta u vezi te liste potrebnih pregleda koju nam je dao kada smo se upisali za IVF. Ja sam do sad bila pacijentica dr.-a V.S. (jel se smiju navodit imena???) pa sam od sad kod dr. P.
    Ne znam kakav je, ali prvi dojam mi je bio super, ali to je bio samo dogovor radi IVF-a, pa nas je pozdravio s tim da se vidimo u 01./2012 sa trazenim nalazima da se odaberemo protokol...
    Da ne gubimo vrijeme mi obavili brzinski ono psiholosko- i pravno savjetovanje sta se mora, nabavili te dvi potvrde, pa imam jos neka pitanja, trebam pojasnit neke nejasnoce pa mozda da upitam prvo Vas, ako mi znate pomoc:

    - Vjencani list jel moze biti stariji od 6 mjeseci?
    - "Misljenje o potrebi medic. potpom. oplodnje od ugovornog gin. prim. zdravstvene zastite (to mi napise soc. ginekolog svojim rijecima, ili ima neki formular za to oji samo ispuni?)
    - Pisani pristanak na postupak med. potp. opl. - jel to trebamo mi sastavit ili imaju u CITU gotov, pa da se samo potpisemo?
    - AMH - sta je to? Dr kaze da se to napravi u lab. "Analiza" (jel zna tko koliko dodje i koliko se ceka na to? Jel to rade iz krvi (ako da, onda nataste ujutro?)
    - Mislim da je zasad to sve cega sam se sjetila da cu Vas pitat cure, pa za sada toliko, lijep pozdrav i ugodno suncano popodne svima!

    (Sta se tice foruma, jos ne baratam najbolje, ne znam npr. kako se ubaci citat nekog drugog, pa se ispod reagira na isti... Ali s vremenom cu se snaci...)

  31. #781
    RuMo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    72

    Početno

    Jos nesto: Dr S. mi nije radio ni HSG ni laparoskopiju, cemu se Dr. P. cudio, pa mi je rekao (onog dana kada smo se zapisali na listu za IVF), da ne cekamo do 03/2012 za IVF, vec se isplati pokusavati i do tada jos nesto napraviti sta se moze... Mi odlucili poraditi na poboljsanju spermograma, uveli zdraviju ishranu (detoksikaciju biljnim cajevima itd.), uzimamo dosta vitamina (ja i Folacin, mm sve sta se nalazi u jednoj kapsuli za poboljsanje spermograma, s tim da nismo kupili kapsule, vec sam vidla sastojke i sastavila mu sama, pa pije 2 sake tableta i kapsula dnevno ali ima rezultata nakon 3 mjeseca pokretljivost sa 5% porasla na 26,6%, a broj sa 8 milijuna na 18 milijuna...), pa jos ono najvaznije: odlucila sam si dat napraviti HSG i laparoskopiju i tako do termina odredjenog za IVF bi se jos malo nadali da ce mozda uspjeti...

    Citala sam da je HSG u CITO-u 1200 kuna i da se isplati tamo raditi, jer su super i brzo se moze kuci... Zna li tko jel se to moze bilo kada obaviti ili mora biti odredjena faza ciklusa? (npr. 1. polovica ili druga???)

    Hvala unaprijed i na ovom, ako tko moze pomoc s informacijom...

  32. #782
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Lua cestitam !!!
    RuMo dobro dosla i sretno ,
    ja ti mogu reci za ovaj AMH , to ti je antimullerovhormon koji pokaziva rezervu jajnih stanica , da li je tocan 100% ne zna se ,ali eto dr. to traze, mozes u analize napravit mislim da kosta oko 400kn i bude za 10 dana , a mozes i na uputnicu na firulama , ne kosta nista ali se ceka do mjesec dana na nalaz,

  33. #783
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    Lua

  34. #784
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Citiraj RuMo prvotno napisa Vidi poruku
    - Vjencani list jel moze biti stariji od 6 mjeseci?
    - "Misljenje o potrebi medic. potpom. oplodnje od ugovornog gin. prim. zdravstvene zastite (to mi napise soc. ginekolog svojim rijecima, ili ima neki formular za to oji samo ispuni?)
    - Pisani pristanak na postupak med. potp. opl. - jel to trebamo mi sastavit ili imaju u CITU gotov, pa da se samo potpisemo?
    - AMH - sta je to? Dr kaze da se to napravi u lab. "Analiza" (jel zna tko koliko dodje i koliko se ceka na to? Jel to rade iz krvi (ako da, onda nataste ujutro?)
    - Mislim da je zasad to sve cega sam se sjetila da cu Vas pitat cure, pa za sada toliko, lijep pozdrav i ugodno suncano popodne svima!

    (Sta se tice foruma, jos ne baratam najbolje, ne znam npr. kako se ubaci citat nekog drugog, pa se ispod reagira na isti... Ali s vremenom cu se snaci...)
    Draga RuMo najprije da ti poželim dobrodošlicu i da nam šta prije ostaneš trudna, a evo i odgovora na tvoje pitanja.
    Vjenčani list može biti stariji od 6 mjeseci, soc. ginekolog ti daje preporuku svojim riječima, a pristanak ćeš dobiti u Citu i samo ga trebate potpisati ti i tvoj muž, te staviti vaše OIB-e.
    Ispod svakog posta piše ti Odgovori ili Odgovori sa citatom, samo klikneš na ovo drugo na postu koji želiš citirati.
    HSG se radi u 1.dijelu ciklusa, ako je moguće odmah iza menstruacije. Ako ćeš ga raditi svakako bi preporučila Cito, u bolnici niti u ludilu.

  35. #785
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    A ja bi ti preporučila u kbc radit hsg, jako neugodno iskustvo imam u cito,ali sada mi se neda ponavljat zašto... Al da moram opet išla bi u bolnicu. U cito ga radila prije 2god. A u Analize sam AMH dobila na mejl nakon 5 dana. Ostalo su ti cure sve lijepo objasnile.
    Sretno!!!

  36. #786
    RuMo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    72

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Lua cestitam !!!
    RuMo dobro dosla i sretno ,
    ja ti mogu reci za ovaj AMH , to ti je antimullerovhormon koji pokaziva rezervu jajnih stanica , da li je tocan 100% ne zna se ,ali eto dr. to traze, mozes u analize napravit mislim da kosta oko 400kn i bude za 10 dana , a mozes i na uputnicu na firulama , ne kosta nista ali se ceka do mjesec dana na nalaz,
    Hvala puno na odgovoru crvenkapice77!
    Mislim da cu ga radit na Firulama... Za sta se ne mora ne smi se trosit, osim naravno ako je to odabir izmedju bolnice i CITA za HSG ili slicno, gdje se radi o ljudskom dostojanstvu i humanosti... A krv nek mi vade gdje god, isto je, a cekat jos imam vrimena...

    Hvala jos jednom! Pozdrav!

  37. #787
    RuMo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    72

    Početno

    Sildad, hvala i Tebi na opsirnom odgovoru... Mislim da sam maloprije naucila i ono sa citatom...

    Upravo sada imam menstruaciju... Ako bi uspjela na HSG ovaj misec bilo bi idealno, al ne znam jel mogu tako "upast" 11.10-og kod Dr P.-a, da "zelim HSG i to odmah!" :D Ako nista drugo, cekat cu iduci misec...

    Hvala puno!

  38. #788
    RuMo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    72

    Početno

    I sada jos jedno pitanje, jer sam totalno izgubljena pomalo u svemu tome dok si ne pozasipujem datume kada kuda mi je ici:

    -svi ti nalazi koje trazi Dr P. za IVF koji je predvidjen 03/2012, a moram se s nalazima pojaviti u 01/2012 nece li biti zastarjeli do IVF-a???
    Mislim: ako sada napravim npr. taj AMH u KBC-u, a rezultat ce biti tek za misec dana, nije li to prerano ako trebam sve nalaze dobaviti do 01/2012? Strah me da li cemo sve stici obaviti i da li cemo dobiti sve te nalaze na vrijeme, pa bi ja to sve sto prije, da skinem s dnevnog reda, pa da se 1-2 mjeseci prije samog zahvata IVF malo odmorim od laboratorija i trckaranja, cekanja, stresa itd. Ili je to samo neka moja iluzija (utopija...) da cu se uspjet ista odmorit?!

  39. #789
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Iza mene je fala bogu lijep broj ivf pokušaja i 10 godina borbe, ali nakon svega mogu samo reći da je HSG u KBC Split bio moje najgore iskustvo, koje bi preporučila samo neprijatelju. Tad sam prvi put u životu spoznala šta znači povraćati od bolova, dok ideš kroz cijelu bolnicu sa kateterom, a da te nitko ne pita da li možeš, treba li ti pomoć...Moja prijateljica je je radila dvaput HSG (prvi put u bolnici, a drugi put u Cita) i rekla da je to totalno drugačije iskustvo. Kad je bila u bolnici zvala me sa HSG-a i plačući pitala kad će ta bol prestati i da ne može to više izdržati, a u Cita je ništa nije boljelo. Znam još nekoliko žena koje su mi potvrdile da im je HSG u bolnici bio najgore iskustvo, čak su neke rekle da je bilo gore od poroda.

  40. #790
    nea0902 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    318

    Početno

    Ja sam ga radila u Cita samo pa ne mogu uspoređivati ali je bilo ok. Ne mogu rec da me nije bolilo jer je al bi me bolilo bilo di da radim. Odnos u Citu i u KBC su neusporedivi, bila sam brzo gotova, sestra me za ruku drzala, bila samnom dok doma nisam isla. Dakle sve skupa je proslo jako dobro stoga bih ti i ja preporucila Cito.
    Lua čestitam od srca

  41. #791

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    144

    Početno

    Lua cestitam od stvarno lijepe vijesti
    RuMo ja ti isto preporucjem da HSG napraviš u Cita, moja dobra prijateljica radila ga je u Cita i kaze da je nista nije bolilo ona je bila prezadovoljna, a od drugih cura koje su to radile u bolnici cula sam sve najgore isto što kaze Silidad.
    AMH ja sam radila prije nekih 4 mj. u bolnici. Ceka se oko mjesec dana, kada sam zvala Analizu isto su mi rekli da bi i kod njih morala cekati nalaz oko mjesec dana. Moja preporuka ti je da napravis u bolnici s obzirom da ti je tamo besplatno a ceka se isto.
    Nea0902 bilo bi mi drago da se vidimo u petak
    Vedre,Pea
    Svim curama puno puno

  42. #792
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ja sam radila hsg u kbc st i ne volim se ni sjecat ! ostala 3 dana njihovom greskom
    radije odi u cito ako imas novce

  43. #793

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj nea0902 prvotno napisa Vidi poruku
    Mury jel to znači da idemo u nove pobjede?
    Htjela sam biti tajanstvena, ali eto, otkrit ću vam da se spremam u sek. IVF u CITO; zato mi je Lua dala veliku nadu koju sma bila izgubila!

  44. #794
    nea0902 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    318

    Početno

    Joj Mury presretna sam zbog tebe, vas! Ovo mora biti dobitni
    Hakya ja sam tamo oko 9:45 sretno

  45. #795
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    Htjela sam biti tajanstvena, ali eto, otkrit ću vam da se spremam u sek. IVF u CITO; zato mi je Lua dala veliku nadu koju sma bila izgubila!
    Samo hrabro draga. Neka ti je sa srećom!!!

  46. #796
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    Htjela sam biti tajanstvena, ali eto, otkrit ću vam da se spremam u sek. IVF u CITO; zato mi je Lua dala veliku nadu koju sma bila izgubila!
    draga moja ja cu odmah za tobom, sretno

  47. #797

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Hvala cure, i vama naravno neka je sa srećom !!!
    Crvenkapice
    Ali, igleda mi je endometrij ovaj ciklus nikakav, pa možda bude odgode, a i ovulaciju nikako "uganjati", LH trakice umjesto da tamne,počele bljediti ( danas 12DC)...sva sam zbunjuloza

  48. #798

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Hakya sretno sutra i odmaraj
    Crvenkapice pripremaj se polako
    Mury drago mi je da imaš snage i nade za dalje.svaka čast.
    cure sretno svima

  49. #799

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    cure ,moja beta 17 dt je bila1415 ,ja sam b olje,u bolnici i dalje

    puuuuuuuuno sreće svima
    ljubim vas

  50. #800

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    144

    Početno

    Inaa cestitam od i da sto prije dođes kuci
    Nea0902 ja sam sutra u 10, mozda se ipak vidimo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •