Stranica 3 od 116 PrviPrvi 123451353103 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 5754

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #101
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    Ma čujte ja vjerujem da svaka medalja ima dvije strane pa vjerujem da ima svakakvih iskustava s obe strane. Prošla sam hsg lani na firule i sestra na odjelu je bila strašna ali ja imam sposobnost ignoriranja takvih tako da me ne dira puno njihovo ponašanje dok sam nakon laparoskopije kod dr.B bila mažena i pažena 5 dana, nemam rijeći za postupanje čak je dok zvao preko vikenda da se raspita kako sam a sa sestrama krenem fino i tako i dobijem nazad. Moja sumještanka je bila u cita i imala je grozno iskustvo, 9 mjeseci joj je davao klomifen i slao na ciljani i žena dobije polip da nekažem da se nisam mogla načudit da je toliko dugo drži na klomifenu a žena skoro 40god. Kažem ima svakakvih iskustava....

  2. #102
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Da se nadovezem. Moje iskustvo - mene su savjetovali da ne idem na stimulirani jer ne mogu dobiti vise js pa je za mene jeftiniji postupak s femarom. Medjutim, svatko ima pravo na svoje misljenje i zato sluze forumi da svatko iznese svoje iskustvo...sve to ovisi, kako je Prima rekla, od subjektivnih dojmova - nekom odgovara ovo, nekom ono. Covjek treba ici tamo gdje se najbolje osjeca, te sretno cure ma gdje god bile

  3. #103
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj sissy75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kažem ima svakakvih iskustava....
    ma da, zato smo tu da razmjenjujemo iskustva, pa da opet svatko za sebe izabere. Ja bi baš volila da više pišu ljudi koji se liječe na firulama, baš nam fali informacija kako je stvarno tamo.

  4. #104
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    Tješi najviše što često u čekaonici čujem predobru sestru Zdenku kako govori -čestitam!! Nadam se da ću i ja to čut uskoro

  5. #105
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    ma jednostavno moram nesto rec,ja sam PMOvka sa dva iskustva i sa Firulama i sa Citom.Prvo cu reci da na Firulama nije lose oni jos nisu uhodani jos su zeleni ja sam iz metkovica dolazila u 8 sati ujutro a dolazila na red u 13 mislim da vam to sve govori o organizaciji,a sto se tice naseg dragog Cita tamo bi se preselila i sve im pare ostavila samo da ih imam oni su ZAKON

  6. #106
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    metkovk@ pa di si ti? kako provodis dane ?
    nema te na temi "nakon t."

  7. #107
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj metkovk@ prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam iz metkovica dolazila u 8 sati ujutro a dolazila na red u 13 mislim da vam to sve govori o organizaciji,
    ovakvo je i moje iskustvo, prvi uzv na firulama sam toliko dugo čekala da sam izračunala da mi se po utošenom vrimenu ne razlikuje puno od puta na SD. stvarno se nadam da će biti bolje, makar mi ovdje organizirali izaslanstvo koje će na firulama sist doktore i reć im par riči.

  8. #108
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    kapice moja nemam bas nesto za recpoceo me bolit stomak,bas ono kao pred necu to izgovorit ali jos se ne dam jos sam trudna pa tek je 6dan ma kad ti kazem mi smo ti buduce trudnice vibram za sve cure i molim ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  9. #109
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    citašice moje, jel ja mogu betu sutra vadit u analize tamo vrata do Cita?

  10. #110
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    stara info je da vade krv i sub. i ned, a nalaz od ned. je tek u pon., najbolje da im pošalješ mail.
    sretno!

  11. #111
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    fala...idem ih nazvat, valjda rade...sutra je sv. Duje....
    o sveti Duje pomozi

  12. #112
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    SV Duje zastitnice grada Splita pogledaj na sve parove koji zele imat dicu blagosovi ih ogromnim ß,a za nas koji nismo iz Splita malo nas pospi svojim blagosovom.Svim malim i velikim Splicanima sretan sv Duje!

  13. #113
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj metkovk@ prvotno napisa Vidi poruku
    SV Duje zastitnice grada Splita pogledaj na sve parove koji zele imat dicu blagosovi ih ogromnim ß,a za nas koji nismo iz Splita malo nas pospi svojim blagosovom.Svim malim i velikim Splicanima sretan sv Duje!
    Jako lijepo sročeno! Potpisujem!

  14. #114
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Jako lijepo sročeno! Potpisujem!
    Potpisujem

  15. #115
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj metkovk@ prvotno napisa Vidi poruku
    SV Duje zastitnice grada Splita pogledaj na sve parove koji zele imat dicu blagosovi ih ogromnim ß,a za nas koji nismo iz Splita malo nas pospi svojim blagosovom.Svim malim i velikim Splicanima sretan sv Duje!

    x

  16. #116
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Crvenkapice, ima li što

  17. #117
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    meni danas 8dpt draga moja, nervoza napada, pospanost, i to je to.....jedva cekam betu napravit izludi vise

  18. #118
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    evo da i na svojoj matičnoj temi napišem....test pokaza 2 crtice, beta bila jutros 326.....ja još u to ne mogu virovat....jedva čakam otić kod dr. Š. da i on to potvrdi....svim čekalicama vridnim želim ovo šta prije

  19. #119
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    juuuuuuhu to slava 77 cestitam super i ja bi +

  20. #120
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    slava, ma prekrasno

    a poskocit cu i za metkovku i moju najdrazu crvenkapicu

  21. #121
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    crvenkapica ce dobit slom zivaca

  22. #122
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    crvenkapioce srico sta je bilo? Ja sam danas rekla MM da cu prije postat luda nego ostat trudna ja isto izludi stomak boli pa ne boli stvarno cu poludit do 13. 05

  23. #123
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Cure, oprostite što uletavam, ali želim nadodati svoje mišljenje u vezi rasprave od neki dan. Bila sam prekjučer na konzultacijama kod dr.P. u Citu. Vidjela sam tog čovjeka prvi put u životu, ali već sada sam uvjerena da je on LJUDINA nad ljudinama i da mu je dobrobit pacijenata daleko ispred novaca. MM i ja smo izašli iz njegove ordinacije u pozitivnom šoku od kojeg se nismo "oporavili" cijeli dan!!!
    Iako nas je vidio prvi put u životu, na uzv-u (bio je slučajno 3dc) je zaključio da imam vrlo obećavajući ciklus koji nikako ne smijem propustiti i osobno zvao mog dr.-a u Zagrebu i dogovorio s njim da me odmah stavljaju na standardni Citovski polustimulirani protokol (femara + Menopur), a postupak će mi odraditi moj dr. u Zagrebu (u Zg je ovaj mjesec bio u planu femarski prirodnjak). S obzirom da je dr. u Zagrebu rekao da nema baš iskustva s tim citovskim protokolom, dr.P. mi je sve objasnio (iako već sve znam zahvaljujući forumu - prvenstveno Pinky ) te još dao svoj broj mobitela da ga zovem nakon svake folikulometrije da potvrdimo daljnje korake. S tolikom strašću se angažirao da ovaj mjesec ne propadnu moji antralni folikuli (kojih imam začuđujuće puno, 4-5 na svakom jajniku, što je za mene ravno čudu) da smo MM i ja samo očarano gledali u njega. Još mi je pomogao da i što brže i jeftinije nabavim sve lijekove u Splitu u jedno popodne, prepisao recept za fragmin zbog mutacija na PAI i MTHFR, ...
    Čak i kad sam ja pokušala razmišljati razumno i predložila mu da možda ipak sad odradim samo taj femarski postupak u Zg po planu, a njemu dođem na "pravi" postupak u 7. mjesecu i onda laganini sve odradimo kod njega od početka do kraja, on je i dalje inzistirao da nikako ne smijem propustiti ovaj ciklus i da ga poslušam.
    A sav taj trud i angažman i savjeti da bih napravila postupak u drugoj poliklinici u Zagrebu! Dakle, za sve to sam mu platila samo jučerašnje konzultacije i UZV!!!!
    Jedino što imam za reći je: Još jednom puno hvala od srca dr.P., a ako ovaj postupak ne uspije, i mi vrlo skoro stižemo po našeg malog Dalmatinca!!!

  24. #124
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Miki76 , baš mi je drago!!!

  25. #125
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Miki, prekrasan post! Bez riječi sam. Predivno... Držim fige za splitsko-zagrebački postupak!
    Posljednje uređivanje od Mojca : 09.05.2011. at 00:32

  26. #126

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Miki, prekrasan post! Bez riječi sam. Predivno... Držim fige za splitsko-zagrebački postupak!
    X
    slava 77 čestitam od srca

    brzinski noćni pozdrav svima, čitam vas i tu i tamo nešto ubacim, ali stalno ste mi na oku he he

  27. #127
    martinstoss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    227

    Početno

    Citiraj sissy75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma čujte ja vjerujem da svaka medalja ima dvije strane pa vjerujem da ima svakakvih iskustava s obe strane. Prošla sam hsg lani na firule i sestra na odjelu je bila strašna ali ja imam sposobnost ignoriranja takvih tako da me ne dira puno njihovo ponašanje dok sam nakon laparoskopije kod dr.B bila mažena i pažena 5 dana, nemam rijeći za postupanje čak je dok zvao preko vikenda da se raspita kako sam a sa sestrama krenem fino i tako i dobijem nazad. Moja sumještanka je bila u cita i imala je grozno iskustvo, 9 mjeseci joj je davao klomifen i slao na ciljani i žena dobije polip da nekažem da se nisam mogla načudit da je toliko dugo drži na klomifenu a žena skoro 40god. Kažem ima svakakvih iskustava....
    Toliko čitam o vašim hvalospjevima za Cito da sam već pomislila da sa mnom nešto nije u redu. Ali potpisujem ovo gore, razna su iskustva, razni ljudi, pa im i različito odgovara. Ja sam nakon neugodnog iskustva u Cita otišla u Polikliniku Ivf i oduševila se i sa prof. Š. i sa dr. C. Osjetila sam kod njih puno osobniji pristup i puno veći angažman nego u Cita. Npr. prof. Š. je samim pogledom u naše nalaze automatski sve zapamtio o nama, dok dr. P. čas govori jedno, čas drugo, pa mi je htio napravit HSG koji mi je već napravio, itd.itd. U svakom slučaju, mislim da je jako važno da svak ide tamo di se najbolje osjeća.
    Posljednje uređivanje od martinstoss : 09.05.2011. at 11:00

  28. #128

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Miki, prekrasan post! Bez riječi sam. Predivno... Držim fige za splitsko-zagrebački postupak!
    Veliki potpis!! Mene upravo zvali iz CITA da je transfer u četvrtak u 10 sati ( dakle 5-ti dan), jeeeeeeeeeee...tako sam happy. Nisu rekli koliko se oplodilo, ali valjda dovoljno da se ide na blastice!!!
    Sve vas ljubim i želim da ste mi sve čim prije trbušaste ( one koje nisu), a one koje su već trbušaste ili imaju svoje male anđele u rukama, neka uživaju u svakom momentu!!!!

  29. #129
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Mury go go go

  30. #130
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    mury bravo curo

  31. #131

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Hvala vam drage moje .
    Ne rekoh vam, imala sam 6 j.s. ( potrošila 40 menopura - baš sam nafilana hormonima), ali nema veze, nadam se da mi više neće trebati stimulacija
    A tijekom punkcije sam kao papagaj ponavljala i dr. Poljaku i biologu sve 3 mi stanice oplodite PICSI-jem i IMSI-jem,molim Vas nemojte zaboraviti

  32. #132
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ajme miki, mury, BAŠ MI JE DRAGO!!!
    nadam se da će vam ovo biti zadnji postupak!

  33. #133
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Miki, super! Držim palčeve tebi i svim CITOašima!

  34. #134
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    crvenkapica ce dobit slom zivaca
    prije bebaca za nekih osam mjeseci~~~~~~~~~~~~~~~~

  35. #135

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Crvenkapice draga, u mislima si mi. Nekako imam osjećaj da ti je ovaj postupak onaj uspješni, ma mora uspjeti!!! A što se tiče brljavljenja ( negdi sam pročitala da ga imaš), kada sam ja u 01/2011 ostala prirodno trudna brljavila sam 3 dana prije očekivane menge, bila ljuta što ne dolazi pravo, nego samo brljavi, jer sam se sljedeći ciklus spremala u postupak na SD, kad ono dan nakon kašnjenja menge i prestanka brljavljenja blaga druga crtica. E sad, drugo je to što mi nije trudnoća uspjela, vjerojatno jer tada nisam znala da mi treba heparin, ali hoću ti reći da ništa nije izgubljeno dok beta ne dokaže suprotno!!!
    Drži nam se!

  36. #136
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    Ma ne mogu ni ja reći da je u Cita sve idealno.
    Ipak su i oni su samo ljudi a pacijenata gomila, teško je sve popamtiti i prima svakome uvik biti savršen.
    Ali, sve u svemu, ja bi ih uvik preporučila.

    Slava, čestitam od srca!!!

    Mury, sritno ~~~~~~~~~ za savršene blastice

    Crvenkapice, ~~~~~~~~~ za dobre vijesti

    Miki76, sritno!

  37. #137
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Crvenkapice drži se!! Mislim na tebe! Sretno!

  38. #138
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    super Miki i nadam se da će uspjeti

  39. #139
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    evo zvala sam svog dragog dr. Š. i rekla mu za vijesti...baš mu je bilo drago, osjetilo se to priko telefona
    reka je da dođem na pregled kraj sljedećeg tjedna, i da sutra još jednom vadim betu ....

    crvenkapiceeee di si , ne javljaš se

  40. #140
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ma tu sam ja, ali nemam dobre vijesti, jutros sam radila test i pokazao je minus
    brljavim i dalje , utrice sada samo pijem i ujutro ipak vadim betu, ja sam ovo vec juce otpisala skroz
    samo me cudo moze spasit....

    mury, bar nesto u ovoj tugi, cestitam od srca !!

  41. #141
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    planiram ić kod dr. Š. za nekih 10-15 dana...e sad ja bi najrađe da mi odmah napravi papu i briseve na sve beštije da budem mirna....sklona sam candidi za poludit...jel inače takva praksa il je to individualno i koliko bi me to koštalo, znači pregled, papa, brisevi?

    crvenkapiceee
    Posljednje uređivanje od slava77 : 09.05.2011. at 19:13

  42. #142
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    crvenkapice, nije gotovo dok ne vidiš negativnu betu. testovi su sraćkica.

    slave, zašto pobogu to ne uradiš u svog socijalnog ginekologa??? mislim da će te to skupo koštati, a možeš odraditi na uputnicu.

  43. #143
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    crvenkapice, nije gotovo dok ne vidiš negativnu betu. testovi su sraćkica.

    slave, zašto pobogu to ne uradiš u svog socijalnog ginekologa??? mislim da će te to skupo koštati, a možeš odraditi na uputnicu.
    zvala sam cito....sestra je rekla da ne tribaju brisevi dok ne vide papu....ako je papa ok onda brisevi nisu potrebni...imam dodatno zdravstveno pa mi ono to pokriva...a papu tribam čekat sto godina kod moje ginićke :mig:

  44. #144
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    crvenkapice, nije gotovo dok ne vidiš negativnu betu. testovi su sraćkica.
    Ovo debelo potpisujem!

  45. #145
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    pa ispalit ću...izgleda da me candida napala, vjerojatno od antibiotika....pa poludit ću...nikako je se ne mogu riješit....moram sutra pitat doktora šta smim koristit

  46. #146
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    kupi lactogyn i UVIJEK pij uz atb. a sad ga popij svakako. možeš u trudnoći.

  47. #147
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Slava, i mene je bila napala candida, smiješ Nistatin.
    Sretno.

  48. #148
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    kupi lactogyn i UVIJEK pij uz atb. a sad ga popij svakako. možeš u trudnoći.
    jučer sam dvi dnevno počela pit...hvala

  49. #149
    martinstoss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    227

    Početno

    [QUOTE=slava77;1885804]planiram ić kod dr. Š. za nekih 10-15 dana...e sad ja bi najrađe da mi odmah napravi papu i briseve na sve beštije da budem mirna....sklona sam candidi za poludit...jel inače takva praksa il je to individualno i koliko bi me to koštalo, znači pregled, papa, brisevi

    U Poliklinici Analiza u Dugopolju ti pregled, UZV i papa dođu oko 400 kn, za briseve nisam sigurna, ali imaš negdje cjenik na njihovoj stranici. Brisevi se rade neovisno o papa testu, jer se te beštije u papi ne vide i ne znam kako ti je sestra to rekla. Briseve možeš napravit kod socijalca, moraš ić ujutro i odmah ih nosiš na Higijenski, ne košta ništa i gotovi su za tjedan dana.
    Posljednje uređivanje od martinstoss : 10.05.2011. at 10:47

  50. #150
    martinstoss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    227

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    pa ispalit ću...izgleda da me candida napala, vjerojatno od antibiotika....pa poludit ću...nikako je se ne mogu riješit....moram sutra pitat doktora šta smim koristit
    Meni gljive nestanu od Canesten kreme za rodnicu, mislim da su te stvari dosta blage, pa se mogu koristit i u trudnoći, ali ti ipak provjeri s doktorom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •