Stranica 51 od 116 PrviPrvi ... 41495051525361101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 5754

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2501
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj sissy75 prvotno napisa Vidi poruku
    Želja- ne znam da bi te slao na laparoskopiju ako je hsg bio dobar,meni je zbog začepljenih jajovoda
    rađena,otvorio mi je desni jajovod a lijevi mi je sljepljen skroz.
    Cure samo za info, ja sam radila HSG koji je pokazao prohodne jajovode (1 malo sporije prohodan ali svakako prohodan, drugi prohodan), nakon pola godine sam radila dijagnostičku laparoskopiju koja je pokazala da mi je 1 jajovod skroz začepljen i na žalost i ostao je poslije lpsc, a drugi je ok. Tako da se jednakost ne može povlačiti između HSG i lpsc. HSG je samo jedna od metoda kojom se gleda prohodnost jajovoda i koja nije 100% pouzdana. A lpsc je 100% pouzdana metoda i plus je još što se možda nešto može i popraviti prilikom izvođenja iste, kod mene na žalost nije moglo. Baš zbog nepouzdanosti HSG-a upućuje se na lpsc.

  2. #2502
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Hvala curke na čestitkama i dobrim željama! Cijela ova MPO priča je jedno veliko čekanje; prvo nalazi, postupci, bete, UZV..... trebala me naučiti strpljenju, ali mi to tako loše ide. Slijedeći tjedan imam kombinirani probir za down, pa onda će biti malo lakše dalje. Želim vam od srca da što prije ugledate malo čudo na ekranu

    Posložila sam vas na listi, xena nam se javila i sad skupa čekamo njenu ß, a sve ste dobrodošle kad kod vam treba malo pozitivne energije i podrške, neovisno u kojoj ste fazi postupka!

    Želim vam brze nalaze, dobre terminatore za raznorazne beštije, dobitne postupke i puuuuno sreće!

  3. #2503

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Big blue,draga jel ti imas dvije bebe i ides na konbinirani???Meni nisu dali,dva doktora su mi rekla da je s blizancima to totalno nepouzdano,tako da to nisam ni radila.

  4. #2504
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Blizanačka trudnoća nije nikakva kontraindikacija za triple test. Vrijednost hcga-a i papp-a markera su drugačiji kad su dvije bebe u pitanju, ali nuhalni nabori se mjere svakoj bebi individualno. Također ovisi nose li se jedno- ili dvojajčani blizanci; kod monozigota down ili imaju ili nemaju oboje (mi u svakom slučaju imamo dvije posteljice, tako da je šansa za monozigote smanjena, ali ipak postoji).

    Znam nekoliko cura s blizancima koje su radile test, i po testu i nakon rođenja je sve u redu. Gdje su ti odbili testiranje?
    (ako hoćeš više info, pošalji mi mail na pp, pa ti proslijedim).

  5. #2505
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ja sam bila na testu ...rekao mi je R da ako baš ne želim trošiti novce da ne moram ići ali da bi on preporučio...i tako sam naravno išla. Sve je ok bilo sa testom, a i dalje je sve ok...

  6. #2506
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Curke iz Splita, molim pomoć.

    Gdje se u St mogu obaviti pretrage kariograma, kariotipa i translokacija?
    Koliko se čekaju nalazi?
    Koliko uputnica treba? Da li treba posebno za mene, posebno za MM, i da li treba treća uputnica za genetsko savjetovanje?
    Neki kontakt?

  7. #2507
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Draga Brunaa,
    genetsko savjetovanje i kariogram obavljaju se na Kilinici za dječje bolesti/Ambulanta za medicinsku genetiku (Firule). Za kariotip i translokaciju ne znam, ali pretpostavljam isto tamo. Uputnica ti treba i za tebe i za muža, krećete od genetskog savjetovanja s prof. Vidom Čulić. Možete se naručiti na brojeve 021/556-363, 556-362. Na konzultacije s dr. čeka se oko mjesec dana, a za nalaze kariograma ne znam. Za kariogram se naručuje na 021/556-500. Ja idem u ponedjeljak na kariogram pa ću ti reći. I mogu pitati za ove druge dvije pretrage.
    Eto, to je bio moj put. Nisam sigurna može li se prije na kariogram, sve ovisi hoće li vam ginekolog tj. liječnik opće prakse htjeti dati uputnicu bez specijalističkog mišljenja.

  8. #2508
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Draga Kyra Ars hvala puno na brzom odgovoru! Još jedno pitanje budući da nisam najbolje razumjela, da li i za genetsko savjetovanje treba uputnica i za mene i za muža? Znam da za kariogram trebamo oboje imati uputnicu.

  9. #2509
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Ma nema na cemu, Brunaa
    Da, trebaju dvije uputnice i za genetsko savjetovanje. I zaboravila sam ti reći, u posljednje vrijeme sve se malo više čeka jer su preuzeli neke djelatnosti, tipa plodne vode i sl. Tako bi te za kariogram moglo naručiti tek početkom prosinca.

  10. #2510
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Ma nema na cemu, Brunaa
    Da, trebaju dvije uputnice i za genetsko savjetovanje. I zaboravila sam ti reći, u posljednje vrijeme sve se malo više čeka jer su preuzeli neke djelatnosti, tipa plodne vode i sl. Tako bi te za kariogram moglo naručiti tek početkom prosinca.

  11. #2511
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Hvala ti Kyra Ars. Sretno!

  12. #2512
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    drage moje citasice , ako koja ima termin preko hzzo u 11mj ili 12mj nek mi se javi pp plizzzz hitno mi je

  13. #2513
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Kapice, imas pp

  14. #2514

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    U četvrtak sam zvala da se naručimo za kariogram na Firulama i termin je 04.12.Ipak se dugo čeka.

  15. #2515
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Vedre pa kako tako dugo? MM je čekao tjedan dana (radio ga 17. 09.)

  16. #2516

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    LOly ni sama neznam.Da znaš da sam je 3 puta pitala za datum jeli sigurna.i ja još kao naglasila da mi je hitno jer idem u postupak ali ništa.

  17. #2517
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    O Bože čekati dva miseca da bi izvadili krv, strašno

  18. #2518
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Drage cure, da, čeka se na kariogram. Meni su rekli da su preuzeli još neke pretrage i da ih to usporava. Ja sam jutros bila tamo i čekala tri sata, kao moramo čekati da se sva djeca izredaju. A djeca su dolazila i dolazila... Mislila sam da cu svisnut. I onda sam samo ušla... I sestra unutra kaže, pa zašto ste čekali... Uh, uh...

    Brunaa, pitala sam za kariotip i translokaciju, sestra kaže da ne rade. Ali postavljala mi je neka podpitanja (kakav tip translokacije i sl.) pa možda najbolje da nazoveš na onaj broj koji sam ti dala.

    Pozdrav svima.

  19. #2519
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Cure mi smo dogovorili biopsiju testisa za 15.10., pa ako nađu nešto plivača (daj Bože) to će zamrznuti i odma bi ja trebala u stimulaciju!

    Uh jedva čekam ali i strah je veliki..

  20. #2520
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Kyra Ars hvala na svim informacijama, već sam se naručila. Da, čeka se čeka...

  21. #2521

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Kyra jel kariogram rade gore na 4.katu?

  22. #2522
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    drage moje da vam javim da je i ovog puta jedno veliko ništa, otplakala sam svoje za danas ali okrećem novu stranicu slijedeći ivf je u 12/12 i idemo dalje....

  23. #2523
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    xena,
    žao mi je

    imala si 10 js, imate li koji zamrznuti embrij?

  24. #2524
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    xena,
    žao mi je

    imala si 10 js, imate li koji zamrznuti embrij?
    ma ništa, od njih10 su bila 4prazna f, a od ostalih 6 samo su se 2 uspila pravilno oplodit, tako da sve opet ispočetka, mislim se da pitam dr. da probamo koji u prirodnom ciklusu kad možda ta 1js bude kvalitetna i prava

  25. #2525

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    xena, žao mi je

  26. #2526
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Kyra jel kariogram rade gore na 4.katu?
    Ne, Vedre, radi se u prizemlju u laboratoriju Dječje ambulante. To je zgrada iza velike zgrade s Hitnim prijemom i Centralnim laboratorijem, stoji paraleno s njom prema Patologiji, odnosno prema Poljičkoj cesti.

    Xena.mbk, jako mi je žao. Odmori se pa u nove pobjede...

  27. #2527

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    xena žao mi je.vidim da jako brzo krećeš u novi postupak i to će brzo doći.odmori,odtuguj,popij koju ako triba,razbistri glavu i polako u nove pobjede.
    Kyra hvala ti.

  28. #2528

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    42

    Početno

    xena, zao mi je

  29. #2529
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    xena pa ne mogu vjerovati!
    šaljem virtualni zagrljaj - ne daj se draga. Idući će valjda biti dobitni! Slobodno pitaj doca da probate u prirodnom, možda bi mogla onda i koji ciklus prije, pa ako ne uspje uvijek preostaje novi ivf stimulirani...
    Neka bude paketić pod borom

  30. #2530

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj Brunaa prvotno napisa Vidi poruku
    Cure samo za info, ja sam radila HSG koji je pokazao prohodne jajovode
    Brunaa, koliko si cekala nalaze? ili budu odmah?

  31. #2531
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj minnie mouse prvotno napisa Vidi poruku
    Brunaa, koliko si cekala nalaze? ili budu odmah?
    Nalazi su gotovi odmah.

  32. #2532

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    brunaa jesi li radila u cita ili kbc?

  33. #2533

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    38

    Početno

    hvala ti. ja idem 11/10 u OB Sibenik. da budu prohodni (ili bar malo manje neprohodni)

  34. #2534

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Drage moje nije me bilo nekoliko dana jer sam zabrljala nešto na laptopu pa ga je trebalo nosit na popravak
    Uglavnom..imamo dogovoren termin sa dr. Budimirom za točno dva tjedna. Taman bi mi do tada trebali biti gotovi i brisevi i papa-test..nadam se da će bit. Ponijet ću sve prijašnje nalaze..jedva čekam da krenemo sa svim tim..ne znam kako ću dočekat da prođu ta dva tjedna i da odemo na konzultacije s njim!
    Uglavnom čujemo se do tada..

  35. #2535

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj zelja prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje nije me bilo nekoliko dana jer sam zabrljala nešto na laptopu pa ga je trebalo nosit na popravak
    Uglavnom..imamo dogovoren termin sa dr. Budimirom za točno dva tjedna. Taman bi mi do tada trebali biti gotovi i brisevi i papa-test..nadam se da će bit. Ponijet ću sve prijašnje nalaze..jedva čekam da krenemo sa svim tim..ne znam kako ću dočekat da prođu ta dva tjedna i da odemo na konzultacije s njim!
    Uglavnom čujemo se do tada..
    zeljo koliko su ti stari ostali nalazi da samo briseve i papu vadiš, jer ja isto čekam konzultacije u dr.Budimira?

  36. #2536
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    brunaa jesi li radila u cita ili kbc?
    Poliklinka Kalajžić (zgrada u kojoj se nalazi i Cito, samo prizemlje).

  37. #2537
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Drage moje hvala vam na podršci, sa vama je sve lakše.......
    vesnare

  38. #2538

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    zeljo koliko su ti stari ostali nalazi da samo briseve i papu vadiš, jer ja isto čekam konzultacije u dr.Budimira?
    Hey..papa i brisevi su mi stari oko 15 mjeseci. Hormone bi također trebala izvadit,ali njih trebam ić u Split vadit. I reci mi molim te dali te hormone mogu vadit sve na isti dan?? Bilo je nešto priče da se progesteron vadi posebno na točno određeni dan,a ostali hormoni posebno?! A meni je moj ginekolog dao jednu uputnicu i rekao da vadim sve zajedno odmah nakon mjesečnice?!?! Zna li tko nešto o tome????
    HSG sam radila prije godinu i pol dana.
    Odnijet ću mu nalaze sve od svih 6 inseminacija, tog HSG-a i sve ostalo šta imam..pa ćemo vidit.
    Kad si ti naručena u njega???

  39. #2539
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Zelja, ja sam sve spolne hormone vadila na isti dan od 2. do 5. dana ciklusa. Sve se može napraviti u Centralnom laboratoriju na Firulama.

  40. #2540
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    cure,
    progesteron se vadi 7 dana nakon ovulacije, obično oko 21. dc.
    vrijednosti progesterona na početku ciklusa su niske i taj podatak o visini progesterona u to vrijeme nije relevantan.

    nakon ovulacije dolazi do naglog i višestrukog porasta razine porgesterona jer progesteron luči žuto tijelo koje se razvija u folikulu nakon ovulacije. taj porast razine progesterona jedan je od bitnih pokazatelja da je u ciklusu došlo do ovulacije.

  41. #2541
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    Želja i jojo- ja sam isto ponovila samo papu i briseve a nalazi hormona su mi stari ali ako mu i to bude trebalo to možete napravit do onog uzv pred ivf tako da nema straha da ti neće dat termin bar je meni dosad tako bilo. Ja sam isto vadila sve te hormone isti dan pa se gleda vrijednost ovisno o danu ciklusa-folikularna faza ima svoje vrijednosti,lutealna svoje pa mislim da nije bitno za progesteron da je 21 dc osim ako nije vađen zbog dokazivanja ovulacije. Cure jel idete u ambulantu kod Bude za dogovor? Ja to izbjegnem jer je uvijek gužva a nerijetko te i vrati doma jer ga zovu na sve strane, ja se dogovorim sa sestrom Zdenkom i odem direktno na humanu pa me primi prije nego zbriše dalje. Bris na ureaplazmu mi je napokon negativan pa idem i ja uskoro na dogovor.

    xena samo hrabro dalje,nedaj da te išta obeshrabri,jednom če i nama svanit
    Posljednje uređivanje od sissy75 : 03.10.2012. at 10:04

  42. #2542

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    [QUOTE=sissy75;2238144]Želja i jojo- ja sam isto ponovila samo papu i briseve a nalazi hormona su mi stari ali ako mu i to bude trebalo to možete napravit do onog uzv pred ivf tako da nema straha da ti neće dat termin bar je meni dosad tako bilo. Ja sam isto vadila sve te hormone isti dan pa se gleda vrijednost ovisno o danu ciklusa-folikularna faza ima svoje vrijednosti,lutealna svoje pa mislim da nije bitno za progesteron da je 21 dc osim ako nije vađen zbog dokazivanja ovulacije. Cure jel idete u ambulantu kod Bude za dogovor? Ja to izbjegnem jer je uvijek gužva a nerijetko te i vrati doma jer ga zovu na sve strane, ja se dogovorim sa sestrom Zdenkom i odem direktno na humanu pa me primi prije nego zbriše dalje. Bris na ureaplazmu mi je napokon negativan pa idem i ja uskoro na dogovor.

    sisy75 ja idem sa starim nalazima od hormona, asutra radim nove briseve i papu. nadam se da neću imat ureplazmu jer mi se već 3 puta vraćala, a naručeni smo 17. 10. u tandare na konzultacije.

  43. #2543

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj zelja prvotno napisa Vidi poruku
    Hey..papa i brisevi su mi stari oko 15 mjeseci. Hormone bi također trebala izvadit,ali njih trebam ić u Split vadit. I reci mi molim te dali te hormone mogu vadit sve na isti dan?? Bilo je nešto priče da se progesteron vadi posebno na točno određeni dan,a ostali hormoni posebno?! A meni je moj ginekolog dao jednu uputnicu i rekao da vadim sve zajedno odmah nakon mjesečnice?!?! Zna li tko nešto o tome????
    HSG sam radila prije godinu i pol dana.
    Odnijet ću mu nalaze sve od svih 6 inseminacija, tog HSG-a i sve ostalo šta imam..pa ćemo vidit.
    Kad si ti naručena u njega???
    ja sam ti se naručila u tandare 17.10. a nalazi hormona su mi stari oko godinu dana. 3 dan sam vadila sve hormone osim progesterona, koji sam vadila 21.dc i bija mi je 93,5

  44. #2544

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    [QUOTE=jojo;2238552]
    Citiraj sissy75 prvotno napisa Vidi poruku
    Želja i jojo- ja sam isto ponovila samo papu i briseve a nalazi hormona su mi stari ali ako mu i to bude trebalo to možete napravit do onog uzv pred ivf tako da nema straha da ti neće dat termin bar je meni dosad tako bilo. Ja sam isto vadila sve te hormone isti dan pa se gleda vrijednost ovisno o danu ciklusa-folikularna faza ima svoje vrijednosti,lutealna svoje pa mislim da nije bitno za progesteron da je 21 dc osim ako nije vađen zbog dokazivanja ovulacije. Cure jel idete u ambulantu kod Bude za dogovor? Ja to izbjegnem jer je uvijek gužva a nerijetko te i vrati doma jer ga zovu na sve strane, ja se dogovorim sa sestrom Zdenkom i odem direktno na humanu pa me primi prije nego zbriše dalje. Bris na ureaplazmu mi je napokon negativan pa idem i ja uskoro na dogovor.

    sisy75 ja idem sa starim nalazima od hormona, asutra radim nove briseve i papu. nadam se da neću imat ureplazmu jer mi se već 3 puta vraćala, a naručeni smo 17. 10. u tandare na konzultacije.
    SISSY upravo tako sam i ja razmišljala..nek imam papu i briseve,a ako mu hormoni budu trebali i bude mi ih tražio lako ću ih izvaditi. Mi smo kod njega dogovorili termin kad je on dežuran..to je utorak,a on je četvrtkom dežuran u ambulanti i mislim da mu je tada jaaakkooo velika gužva..a mislim i nadam se da ovako kad je dežuran na humanoj neće biti baš toliko gužve. Naručeni smo točno u 10h..budemo vidili..ugl jedva čekamo
    Sissy jesi ti kod njega?? Kroz šta ste prošli?? Tvoji dojmovi o njemu?

    JOJO nadam se da će ti ureoplazma biti ok..vi ste naručeni dan poslije nas na konzultacije..želim puno sreće i vama i svima drugima

  45. #2545
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    Želja ja sam ti kod njega od 2010g. Čim sam došla odma je dogovorio hsg, bila jednu noć u bolnici i pokazao je neprohodan jajovod (u kbc je hsg malo traumatično iskustvo jer kad ti u novom rodilištu koje je glanc novo namontiraju kateter i šibnu inekciju (to mi je radio on i bio je nježan) onda te vozaju do radiologije onako u kolica kroz tunele i hodnike a da nepričam da sam sve zvijezde izbrojala dok je snimala) posli toga me zapisao za laparoskopiju a to je prošlo super, od njega sam u bolnici imala tretman fenomenalan,dolazio se javit čim bi došao u bolnicu i kad bi odlazio a za vikend je zvao da se raspita kako sam. Pročakulao samnom prije nego su me uspavali a posli zahvata čekao kraj kreveta da se probudim,super čovjek. Onda nakon dva mjeseca smo krenili u postupke a dotad sam već bila skužila kako to tamo funkcionira. Doktor za 5

  46. #2546
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Pozdrav cure!evo i ja sam u stanju čekanja u utorak sam imala transfer!!!!!!!ima li tko iskustva sa zamrznutim embrićima?

  47. #2547
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Željkice ja sam imala transfer zamrznutih u Ljubljani, nažalost nije uspjelo, ali znam puno cura kojima je

    Želim ti da i ti budeš jedna od njih, sretnooooooo! Jesi radila u Cito?

  48. #2548
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Da u Cita!hvala na lijepim željama!!!!!!!!!!!!malo si me utješila nekako sam sumnjičava sa samrznuti jer su šanse manje........a vidjet ćemo za 10-tak dana!

  49. #2549

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    20

    Početno

    pozdrav cureke, evo da se i ja priključim radim prvu insemenaciju u citu, veoma sam uzbuđena, kakve su šanse šta vi mislite, hsg urađen upotpunosti uredan....

  50. #2550
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ajma dobrodosla i sto prije preselila na pdf Trudnoca!
    Statisticki, uspjesnost inseminacije je oko 10 % po ciklusu.
    Ja vam zelim 100 % uspjesnost i jedan mali smotuljak na lito!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •