Stranica 102 od 116 PrviPrvi ... 25292100101102103104112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,051 do 5,100 od 5754

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #5051

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    bebi sory šta ti nisam prije pomogla ja jučer skitala cili dan i evo tek sad ustala al to i nije toliko bitno glavno da si dr dobila,sretno!!!!!!!!

    jojo
    jesi zvala?

    ************************************************** **** evo je!!!!!!!!!!!!!!
    zvala sam, situacija je odlična odlično se razvijaju i dr. je iznenađen jer je sg dosta loš pa smo se bojali da nebi totalno zakazao na dan D,u utorak transfer.
    reci mi samo jel moram stavit utrogestan i na dan transfera tj. ujutro prije transfera?

  2. #5052
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    jel to idete na blastociste?u koliko sati ti je transfer?
    ja sam na dan transfera popila utrogestane.

  3. #5053
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    zabunila sam se nešto,tebi je jučer bila punkcija a blastociste su 5 dan.

  4. #5054

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    sve o.k. transfer mi je u 8, a popit ću onda i ja utrogestan

  5. #5055
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    sve o.k. transfer mi je u 8, a popit ću onda i ja utrogestan
    zvrcni sutra sestru zdenku pa je pitaj za svaki slučaj ,tako je meni u cita bilo možda je u kbc drukčije,premda ne vjerujem , ja sam i nakon transfera pila tek bi ih navečer stavila, stavljala sam u 5,13,21.

  6. #5056

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    zvrcni sutra sestru zdenku pa je pitaj za svaki slučaj ,tako je meni u cita bilo možda je u kbc drukčije,premda ne vjerujem , ja sam i nakon transfera pila tek bi ih navečer stavila, stavljala sam u 5,13,21.
    Imas pravo, pitat cu, ali meni su rekli da ne mora biti isti razmak u stavljanju, glavno da je 3x2.

  7. #5057
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    neznam ja sam ih stavljala svakih 8 sati.

  8. #5058
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    jojo ajme super za embrijiće,samo nek nastave tako a di im može bit bolje nego kod mame
    ja ti stavim pločicu s utrićima u ređipet pa mi doktor stavi nakon transfera

  9. #5059

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj sissy75 prvotno napisa Vidi poruku
    jojo ajme super za embrijiće,samo nek nastave tako a di im može bit bolje nego kod mame
    ja ti stavim pločicu s utrićima u ređipet pa mi doktor stavi nakon transfera
    Ovo ti je dobra ideja!

  10. #5060
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    zvala sam, situacija je odlična odlično se razvijaju i dr. je iznenađen jer je sg dosta loš pa smo se bojali da nebi totalno zakazao na dan D,u utorak transfer.
    reci mi samo jel moram stavit utrogestan i na dan transfera tj. ujutro prije transfera?
    Super jojo, baš dobre vijesti , neka se samo tako nastavi. Što se utrića tiče, ja bi isto na dan transfera ih popila ujutro i popodne, a tek navečer bi stavljala vaginalno. I nisam se baš vodila tim da bude svako 8h (nije mi to dr. nikad ni rekao), a i s poslom je to malo teško uskladit, već je bitno 3x2.

  11. #5061
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    mislim da mi je sestra rekla svakih 8 sati ali uvik bi to bilo pola sata gori doli,najgore bi mi bilo onaj oko 13 jer sam tad bila na poslu al uspila bi nekako.

    Lara sretno sutra i javi nam se sa troznamenkastom betom!!!!!!!!!!!!!

  12. #5062
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    zvala sam, situacija je odlična odlično se razvijaju i dr. je iznenađen jer je sg dosta loš pa smo se bojali da nebi totalno zakazao na dan D,u utorak transfer.
    reci mi samo jel moram stavit utrogestan i na dan transfera tj. ujutro prije transfera?
    Moraš ponijeti utrogestan sa sobom i dr. i ubaci nakon transfera.SRETNO

  13. #5063

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    lara sretno danas, javi se cim bides mogla

  14. #5064

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    113

    Početno

    lara čekamo sa nestrpljenjem...obraduj nas

  15. #5065
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    lara za troznamenkastu brojku danas,sretnooo

  16. #5066
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Lara

  17. #5067
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Lara sretno draga

  18. #5068
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Lara sretno

  19. #5069
    lara39+ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    134

    Početno

    moja beta 405

  20. #5070

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Aaaaaaaaaa, laraaaaaaa, cestitam

  21. #5071

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    113

    Početno

    aaaaaaaa čestitam ,ma nije tebe nako glava bolila ......čestitam ti iskreno od srca

    baš si mi sad dala vjetar u leđa .......uspjet ćemo svi jednom...znam

  22. #5072
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj lara39+ prvotno napisa Vidi poruku
    moja beta 405
    Napokon super vijesti Čestitam od srca

  23. #5073

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj lara39+ prvotno napisa Vidi poruku
    moja beta 405
    Lara odlicne vjesti!!! Tako si nas obradovala!!!!!!

  24. #5074
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    Ajme lara koje lijepe vijesti bravo bravo cestitke od srca

  25. #5075

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    157

    Početno

    Ajme lara koja lijepa beta

    jojo za tulum u labu

    Papiga kad je tebi beta?
    Posljednje uređivanje od splicanka30 : 23.09.2013. at 14:32

  26. #5076
    lara39+ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    134

    Početno

    Hvala vam cure na podrsci i lipim zeljama.ja sam jos u soku.idemo dalje da se preksutra lipo podupla

  27. #5077
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    aaaaaaaaaaa Lara znala sam ja da ti tvoji simptomi mirišu na dobro al nisam tila ništa govorit ajme kako sam happy čestitam i nek ti trudnoća bude dosadna da sve bude savršeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    a sad cure idemo dalje,Papiga kad će tvoje beta?
    jojo sretno sutra!!!!!!!!!
    Sissy jesi ti danas imala uz?

  28. #5078
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Lara čestitam ti, bravo

  29. #5079
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj lara39+ prvotno napisa Vidi poruku
    moja beta 405
    Čestitam od srca,sad idemo dalje neka se pokrene val pozitivnih beta i toliko željenih trudnoća.
    Sretno svima nama.

  30. #5080
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    jutro cure,jeste se naspavale?
    željkice uzv mi je sutra 8dc,već cvokočem hoće li bit folikulića
    jojo neka transfer glatko prođe i onda sve zaključaj dole 9mj.
    papigice šta ima kod tebe? jeli pao koji testić?
    sara10 jesi nestrpljiva da kreneš? još 9 dana

  31. #5081

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj sretna 1506 prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam od srca,sad idemo dalje neka se pokrene val pozitivnih beta i toliko željenih trudnoća.
    Sretno svima nama.
    potpisujem....

  32. #5082
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Jojo sretno na transferu,Željkice nek je sve ok na pregledu,javite nam dobre vijesti.

  33. #5083
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    sissy kao je proša uz,jojo transfer???

    ja sam bila na pregledu sve je super jako smo veliki i nismo se tili slikat!

  34. #5084

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    sissy kao je proša uz,jojo transfer???

    ja sam bila na pregledu sve je super jako smo veliki i nismo se tili slikat!
    Draga proslo je sve i redu. Od danas cuvam dvi mrvice
    Veliki poljubac tvojoj maloj ljubavi
    Papigo kakva je situacija??
    Sissy neka folikulici samo napreduju.

  35. #5085

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    4

    Početno

    Bog cure, čitam već neko vrime u ovom forumu pa evo da vam se i ja pridružim
    Imam 29 godina, trenutrno živim u Splitu. Muž i ja želimo dite i pokušavamo već nekoliko mjeseci.
    Problem je PCOS koji je ustanovljen prije nekoliko mjeseci, nakon što sam prestala piti kontracepciju a nisam dobila mens. 3 mjeseca.
    Otišla sam kod jednog ginekologa koji mi je samo rekao da pretpostavlja da imam PCO nakon što je napravio ultrazvuk. Propisao mi je "proveru" i rekao je da ih pijem 5 dana i da ću nakon toga dobiti mens. I tako me poslao doma bez da naredi ikakve druge pretraga (vaditi hormone, etc.)... odma dan nakon toga sam prokrvarila - bez provere.
    Nakon što je mens. prošla otišla sam kod Šparca koji mi je sve lipo objasnio i napisao koji bi trebali biti sljedeći koraci (vaditi hormone, spermiogram, klomifen,... etc.).
    Onda sam morala čekati sljedeću mens. da bi mogla otići izvaditi hormone 4. dan ciklusa... dočekala sam i taj dan... onda sam opet čekala nalaze 2,5 tjedna... dočekala sam i taj dan...
    Sa tim nalazima sam otišla svom novom ginekologu koji mi je potvrdio PCOS.
    Prošli mjesec smo onda NAPOKON (nakon 3 mjeseca čekanja) krenili sa klomifenom 50mg od 5. do 9. dana ciklusa, išla sam na ultrazvuk 8.,11. 14. dan i ponovo 18. dan i nije se razvio niti jedan dominantni folikul nego samo puno sitni ...
    Moj ginekolog mi je onda dao uputnicu za KBC Split, rekao mi je da mogu otići svaki dan, da se ne triban naručiti... Odma drugi dan sam otišla u nadi da ću doči na red ali na žalost nisu me mogli primit taj dan. Rekli su mi da NEMA ginekola... da je Dr. M dežurna a Dr. B nema vremena..Sestra mi je dala termin kod Dr. M za 3 tjedna iako sam htjela kod Dr. B ali rekli su mi da on nema slobodni termina tako brzo a meni se žurilo jer ne želim da mi ovaj sljedeći ciklus propadne samo zbog toga.
    Onda sam opet čekala skoro 3 tjedna pa sam i to napokon dočekala. Kad sam došla u KBC rekli su mi da je Dr. M dežurna i da ču iči kod Dr. Š... još mi je rekla sestra: "a Vama je svakako sve jedno"... !!!
    Nisam dugo čekala na red... pa se Dr. Š pojavila.
    Dr. Š me nije pogledala niti je hormone ili spermiogram ili ostale nalaze pogledala nego sam joj samo rekla da imam PCO a ona je odma rekla da treba napravit "drilling" ali pošto to ne može sada zbog štrajka da se javim u 11. mjesec pa čemo vidit dalje!!!
    Ja sam je onda pitala dali ne želi vidit nalaze, hormone pa je ona rekla da je sve vidila a nije niti 5 sekunda pogledala hrpu papira!!!
    Onda sam joj rekla da sam tek jedan ciklus pokušala sa klomifenom pa je rekla da bi se moglo povečat dozu na 100 mg pa vidit kako ide. Uvjerena sam da ona to nebi niti spomenula da ja nisam pitala.
    Cijeli razgovor je trajao 5 min. I to samo zato što sam ja spomenula klomifen, inače nebi trajao niti 3 min.!
    Jako sam razočarana od Dr. Š i o KBC-u odnosno o njihovoj „organizaciji“ koje uopče nema!
    Kako može biti da je doktor koji ima taj dan zakazane termina dežurni??? Pa ljudi uzmu slobodne dane da dođu tamo a oni te tako jednostavno prosljede dalje... pa to je stvarno sramota!
    Eto to je moje iskustvo sa KBC-om odnosno sa Dr. Š. Nisam zadovoljna i sumnjam da ču ponovo otiči kod nje jedino ako stvarno budem išla na drilling ali mislim da ću prvo probat još sa klomifenom 1 mjesec ili 2 a uskoro mi stižu i nalazi za AMH pa čemo vidit dalje. Želila bi otiči kod Dr. B da vidim šta će on reči ali i on mi se čini vrlo zauzet pa mi je to nekako nesigurno da me nebi opet prosljedilo dalje... Na kraju ču valjda i ja završit u Cita ...

  36. #5086

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    113

    Početno

    jojo ..sretno ti bilo da sve bude najnajbolje kako može

    a ja sutra put Splita drage moje eto me k vama da vidim šta će Poljak reć a neznam šta mogu očekivat 5. dc nisam nikad išla uvijek 7. pa vidjećemo valjda će bit dobro
    nešto sam opuštena ......
    pozz za sve
    za čekalice bete da budu najveće što mogu bit
    lara neka i tvoja bude dupla .....ma trodupla
    jel papiga sutra vadi betu ???

  37. #5087
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    jojo sad da se čvrsto prime za mamicu!

    ajme sissy sory tebi je sutra uz a baš sam šašava

  38. #5088

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Ja imam minus na kinezu, sutra radim pravi test. Al nada je otisla u pod

  39. #5089

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj Gigi2 prvotno napisa Vidi poruku
    Bog cure, čitam već neko vrime u ovom forumu pa evo da vam se i ja pridružim
    Imam 29 godina, trenutrno živim u Splitu. Muž i ja želimo dite i pokušavamo već nekoliko mjeseci.
    Problem je PCOS koji je ustanovljen prije nekoliko mjeseci, nakon što sam prestala piti kontracepciju a nisam dobila mens. 3 mjeseca.
    Otišla sam kod jednog ginekologa koji mi je samo rekao da pretpostavlja da imam PCO nakon što je napravio ultrazvuk. Propisao mi je "proveru" i rekao je da ih pijem 5 dana i da ću nakon toga dobiti mens. I tako me poslao doma bez da naredi ikakve druge pretraga (vaditi hormone, etc.)... odma dan nakon toga sam prokrvarila - bez provere.
    Nakon što je mens. prošla otišla sam kod Šparca koji mi je sve lipo objasnio i napisao koji bi trebali biti sljedeći koraci (vaditi hormone, spermiogram, klomifen,... etc.).
    Onda sam morala čekati sljedeću mens. da bi mogla otići izvaditi hormone 4. dan ciklusa... dočekala sam i taj dan... onda sam opet čekala nalaze 2,5 tjedna... dočekala sam i taj dan...
    Sa tim nalazima sam otišla svom novom ginekologu koji mi je potvrdio PCOS.
    Prošli mjesec smo onda NAPOKON (nakon 3 mjeseca čekanja) krenili sa klomifenom 50mg od 5. do 9. dana ciklusa, išla sam na ultrazvuk 8.,11. 14. dan i ponovo 18. dan i nije se razvio niti jedan dominantni folikul nego samo puno sitni ...
    Moj ginekolog mi je onda dao uputnicu za KBC Split, rekao mi je da mogu otići svaki dan, da se ne triban naručiti... Odma drugi dan sam otišla u nadi da ću doči na red ali na žalost nisu me mogli primit taj dan. Rekli su mi da NEMA ginekola... da je Dr. M dežurna a Dr. B nema vremena..Sestra mi je dala termin kod Dr. M za 3 tjedna iako sam htjela kod Dr. B ali rekli su mi da on nema slobodni termina tako brzo a meni se žurilo jer ne želim da mi ovaj sljedeći ciklus propadne samo zbog toga.
    Onda sam opet čekala skoro 3 tjedna pa sam i to napokon dočekala. Kad sam došla u KBC rekli su mi da je Dr. M dežurna i da ču iči kod Dr. Š... još mi je rekla sestra: "a Vama je svakako sve jedno"... !!!
    Nisam dugo čekala na red... pa se Dr. Š pojavila.
    Dr. Š me nije pogledala niti je hormone ili spermiogram ili ostale nalaze pogledala nego sam joj samo rekla da imam PCO a ona je odma rekla da treba napravit "drilling" ali pošto to ne može sada zbog štrajka da se javim u 11. mjesec pa čemo vidit dalje!!!
    Ja sam je onda pitala dali ne želi vidit nalaze, hormone pa je ona rekla da je sve vidila a nije niti 5 sekunda pogledala hrpu papira!!!
    Onda sam joj rekla da sam tek jedan ciklus pokušala sa klomifenom pa je rekla da bi se moglo povečat dozu na 100 mg pa vidit kako ide. Uvjerena sam da ona to nebi niti spomenula da ja nisam pitala.
    Cijeli razgovor je trajao 5 min. I to samo zato što sam ja spomenula klomifen, inače nebi trajao niti 3 min.!
    Jako sam razočarana od Dr. Š i o KBC-u odnosno o njihovoj „organizaciji“ koje uopče nema!
    Kako može biti da je doktor koji ima taj dan zakazane termina dežurni??? Pa ljudi uzmu slobodne dane da dođu tamo a oni te tako jednostavno prosljede dalje... pa to je stvarno sramota!
    Eto to je moje iskustvo sa KBC-om odnosno sa Dr. Š. Nisam zadovoljna i sumnjam da ču ponovo otiči kod nje jedino ako stvarno budem išla na drilling ali mislim da ću prvo probat još sa klomifenom 1 mjesec ili 2 a uskoro mi stižu i nalazi za AMH pa čemo vidit dalje. Želila bi otiči kod Dr. B da vidim šta će on reči ali i on mi se čini vrlo zauzet pa mi je to nekako nesigurno da me nebi opet prosljedilo dalje... Na kraju ču valjda i ja završit u Cita ...
    Gigi zao mi je da si imala takvo iskustvo u kbc-u. Vjerojatno si se trebala ostrije postavit. Ja nakon prvog ivf-a imam samo rijeci hvale. Od sestre, doktora.... Naravno da me na svaki uzv nije primila dr. Marusic ali i drugi doktori su bili jednako temeljiti. Vidim da i druge zene ponavljaju postupke u kbc- u ako im ne upali prvi put. A kako vidim po forumu cesto se zene zale i na ljubaznost dr u Cita. Sve je to individulano. Tko bi nam svima ugodija. Ne nagovaram te a ni ne odgovaram na nista. Zao mi je sto si imala tako lose iskustvo. Puno srece i da ti sve bude u redu

  40. #5090

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj PapigaCapo prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam minus na kinezu, sutra radim pravi test. Al nada je otisla u pod
    Papigo a vadjenje bete?? Taj kineski nevalja

  41. #5091
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    [I]Papigo[/I] a nee, ma pusti te kineze napravi novi test!

    Lara javi nam veeeeeeliku betu danas!!!!!!!

    Jojo,jesi pitala šta za one bolove?

  42. #5092

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Jesam, rekli su da nazovem ako ne prodje i proslo je, moguce da mi je trebalo da mi se organizam navikne na utrice- pametnijeg zakljucka nemam
    Ja bi jos danas lezala a sutra bi lagano pocela izlazit iz kuce, barem do trgovine ili na kavicu. Sta ti mislis o tom?

  43. #5093
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj Gigi2 prvotno napisa Vidi poruku
    Bog cure, čitam već neko vrime u ovom forumu pa evo da vam se i ja pridružim
    Imam 29 godina, trenutrno živim u Splitu. Muž i ja želimo dite i pokušavamo već nekoliko mjeseci.
    Problem je PCOS koji je ustanovljen prije nekoliko mjeseci, nakon što sam prestala piti kontracepciju a nisam dobila mens. 3 mjeseca.
    Otišla sam kod jednog ginekologa koji mi je samo rekao da pretpostavlja da imam PCO nakon što je napravio ultrazvuk. Propisao mi je "proveru" i rekao je da ih pijem 5 dana i da ću nakon toga dobiti mens. I tako me poslao doma bez da naredi ikakve druge pretraga (vaditi hormone, etc.)... odma dan nakon toga sam prokrvarila - bez provere.
    Nakon što je mens. prošla otišla sam kod Šparca koji mi je sve lipo objasnio i napisao koji bi trebali biti sljedeći koraci (vaditi hormone, spermiogram, klomifen,... etc.).
    Onda sam morala čekati sljedeću mens. da bi mogla otići izvaditi hormone 4. dan ciklusa... dočekala sam i taj dan... onda sam opet čekala nalaze 2,5 tjedna... dočekala sam i taj dan...
    Sa tim nalazima sam otišla svom novom ginekologu koji mi je potvrdio PCOS.
    Prošli mjesec smo onda NAPOKON (nakon 3 mjeseca čekanja) krenili sa klomifenom 50mg od 5. do 9. dana ciklusa, išla sam na ultrazvuk 8.,11. 14. dan i ponovo 18. dan i nije se razvio niti jedan dominantni folikul nego samo puno sitni ...
    Moj ginekolog mi je onda dao uputnicu za KBC Split, rekao mi je da mogu otići svaki dan, da se ne triban naručiti... Odma drugi dan sam otišla u nadi da ću doči na red ali na žalost nisu me mogli primit taj dan. Rekli su mi da NEMA ginekola... da je Dr. M dežurna a Dr. B nema vremena..Sestra mi je dala termin kod Dr. M za 3 tjedna iako sam htjela kod Dr. B ali rekli su mi da on nema slobodni termina tako brzo a meni se žurilo jer ne želim da mi ovaj sljedeći ciklus propadne samo zbog toga.
    Onda sam opet čekala skoro 3 tjedna pa sam i to napokon dočekala. Kad sam došla u KBC rekli su mi da je Dr. M dežurna i da ču iči kod Dr. Š... još mi je rekla sestra: "a Vama je svakako sve jedno"... !!!
    Nisam dugo čekala na red... pa se Dr. Š pojavila.
    Dr. Š me nije pogledala niti je hormone ili spermiogram ili ostale nalaze pogledala nego sam joj samo rekla da imam PCO a ona je odma rekla da treba napravit "drilling" ali pošto to ne može sada zbog štrajka da se javim u 11. mjesec pa čemo vidit dalje!!!
    Ja sam je onda pitala dali ne želi vidit nalaze, hormone pa je ona rekla da je sve vidila a nije niti 5 sekunda pogledala hrpu papira!!!
    Onda sam joj rekla da sam tek jedan ciklus pokušala sa klomifenom pa je rekla da bi se moglo povečat dozu na 100 mg pa vidit kako ide. Uvjerena sam da ona to nebi niti spomenula da ja nisam pitala.
    Cijeli razgovor je trajao 5 min. I to samo zato što sam ja spomenula klomifen, inače nebi trajao niti 3 min.!
    Jako sam razočarana od Dr. Š i o KBC-u odnosno o njihovoj „organizaciji“ koje uopče nema!
    Kako može biti da je doktor koji ima taj dan zakazane termina dežurni??? Pa ljudi uzmu slobodne dane da dođu tamo a oni te tako jednostavno prosljede dalje... pa to je stvarno sramota!
    Eto to je moje iskustvo sa KBC-om odnosno sa Dr. Š. Nisam zadovoljna i sumnjam da ču ponovo otiči kod nje jedino ako stvarno budem išla na drilling ali mislim da ću prvo probat još sa klomifenom 1 mjesec ili 2 a uskoro mi stižu i nalazi za AMH pa čemo vidit dalje. Želila bi otiči kod Dr. B da vidim šta će on reči ali i on mi se čini vrlo zauzet pa mi je to nekako nesigurno da me nebi opet prosljedilo dalje... Na kraju ču valjda i ja završit u Cita ...
    Da bi došla do dr.B trebaš se naručiti kod njega u ambulanti na pregled i s njim detaljno razgovarati,a ne ići odmah na humanu što ja pretpostavljam da si napravila.Onda ti on da upute koje nalaze ćeš napravit i tek onda kad ti on odredi šta će ti raditi i koji dc dolaziš na humanu.A ne daj Bože ako ne uspije postupak
    onda sa punim pravom dalje ga tražiš na humanoj jer si njegova pacijenica eto tako ti to ide,dakle ne može se samo upasti sa nalazima i odmah očekivati taj tren da si u postupku.Ja za dr.B imam riječi hvale jer je TEMELJIT, STRUČAN i PEDANTAN.Eto nadam se da sam sve dobro objasnila a svako ima opciju ići u privatne klinike ako mu financije dozvoljavaju,a s druge trane zašto plaćati dok mi zravstveno pokriva troškove,a nekad nije,na VV smo kupovali injekcije,svaka oko 300 kn,uglavnom sretno svima gdje god išli.

  44. #5094
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam, rekli su da nazovem ako ne prodje i proslo je, moguce da mi je trebalo da mi se organizam navikne na utrice- pametnijeg zakljucka nemam
    Ja bi jos danas lezala a sutra bi lagano pocela izlazit iz kuce, barem do trgovine ili na kavicu. Sta ti mislis o tom?
    da možeš tako sam i ja dva dana ležala i posli sve lagano jer nevalja ni samo ležat bitna je i cirkulacija,samo nemoj ništa teško nosit!

  45. #5095

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    gigi i ja sam imala lose iskustvo u kbc, i to od dr M i dr Š. Uglavnom, bila upisana za postupka 5/11, ( davno je to bilo), u 3mj napravila hormone, Fsh u nebu, dosla pokazat dr Š, cekala tri ure, na kraju me docekala. Dr M, koja UOPCE NIJE VIDILA DA JE MOJ FSH KAO DA SAM U MENOPAUZI, nego me uredno uputila na kontracepciju, i ja dolazim u 5 mj po protokol, a dr Š isprid cile cekaonemei rece da sam u predmenopauzi i da ne mogu u postupak. Da i pocela odmah o donaciji jajnih sts ica. Kakva vrazja donacija. Uh. Kad se sjetim. Bila sam ove god u dr B, ali , muks mi je vec od pomisli ns bolnicu. Dok cito, e jbg, platis, al po meni su svi fenomenalni.

  46. #5096
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretna, gdje je bio tvoj dobitni postupak? Jel se spremaš sada ići na Firule i kod kojeg dr. ako ideš? Nadam de sa će ti biti uspješno!
    Sara moj bingo je bio na VV,2004.smo uz pomoć čudesnog dr.L uspjeli,dobili dječaka.Onda smo sljedećih 7 god.mislili eto desiće se prirodno,a ono malo sutra i tako 2012 išla kod dr.B na Firule i ostala trudna ali sa 8 tj. kiretaža jbg.I iza toga još 2 puta kod dr.B ali ništa i sad planiram uskoroooo.

  47. #5097

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Papigice, pusti testove! Mojoj prijateljici kasnila m. 10 dana, dva testa neg. Ode na pregled trudna 5,5 tj. Još kaže dr. Ako je test neg. Onda niste trudni i pogleda na utzv. Kad ono.. Gestacijska vrećica.

  48. #5098
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    lara bravo bravo , sretno dalje !!

  49. #5099
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    tko je ono pitao za inu?
    inaa je u bolnici imala je nekih problema, ( to nek ona napise kad se javi )
    prosli tjedan joj je napravljena serklaza , dobro je hdB

  50. #5100
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    crvenkapice hvala šta si javila za Inu.nadam se da su i ina i bebač dobro.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •