Stranica 1 od 116 1231151101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 5754

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #1
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno Potpomognuta u SPLITU

    drage naše forumašice i forumaši - iz Splita i koji se liječite tamo
    otvaram novu splitsku stranicu/temu

    molim vas budite:
    - sažeti
    -informativni


    molim vas nemojte:
    - vibrati (za to imate odbrojavanje – vibranje ćemo prebacivati na odbrojavanje bez upozorenja)
    -chatati (chat ćemo brisati bez upozorenja)

    SRETNO SVIMA

    STARA TEMA
    Posljednje uređivanje od BHany : 27.04.2011. at 23:44

  2. #2
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    kopiram ove info od Denny ali i samoj mi se čini, samo letimičnim praćenjem vašeg topica, da ima i svježijih informacija od ovih

    možete li pogledati što nije aktualno u ovim uputama te postati što je novo – onako sažeto...ili to sažeto pošaljite nama da mi ubacimo u ovaj post sve važeće info
    PRETRAGE U SPLITU

    SPERMIOGRAM
    HZZO - radi se na Firulama, (ulaz do hitne pomoći, prvi kat), ejakulat se donosi ujutro, nalazi su gotovi sljedeći dan. Uputnicu daje njegov doktor opće prakse.
    PRIVATNO - poliklinika Cito, 300,00 kn, može se naručiti u bilo koje doba dana, nalazi za jedan sat.

    PAPA TEST
    HZZO - Radi ga soc. ginekolog, nalazi za desetak dana (mislim da se plati oko 80,00 kn da budu za desetak dana, inače se čekaju i 1 - 2 mj.)
    PRIVATNO - kod bilo kojeg ginekologa, nalazi za desetak dana, za cijenu nisam sigurna.
    Ako je zadnji papa test rađen nedavno i bio je uredan, nije ga potrebno ponavljati.

    BRISEVI CERVIKSA na clamidiju, ureaplasmu, mikroplasmu, aerobe i anaerobe
    HZZO - radi ih soc.ginekolog a potom se nose na Zavod za javno zdravstvo (Higijenski), nalazi za desetak dana.
    PRIVATNO - kod bilo kojeg ginekologa, nalazi za desetak dana, cijena 500,00 kn.

    SPOLNI HORMONI
    FSH, LH, TSH, prolaktin, estradiol, testosteron - vade se 2. - 5. dan ciklusa.
    Samo progesteron se vadi 21. dan ciklusa, odnosno 7 dana nakon ovulacije.
    HZZO - rade se na Firulama, nuklearma medicina, od 7 - 9h, nalaze sam čekala 2 - 3 tjedna. Za progesteron ne znam. Uputnicu daje soc. ginekolog.
    PRIVATNO - poliklinika Analiza ali to ne bih preporučila jer je svaki hormon posebno oko 130,00 kn. Nalazi su isti ili sljedeći dan.

    HSG - ispitivanje prohodnosti jajovoda
    HZZO - može se obaviti u bolnici, mislim da se stoji 2 - 3 dana.
    PRIVATNO - poliklinika Cito, 1.200,00 kn - moja topla preporuka iz osobnog iskustva, vjerujte isplati se, jer je usluga vrhunska, sam postupak traje 5 min i nakon toga možete fino kući ili na kavicu Cool .

    Ovo su osnovne pretrage i ovisno o nalazima ovih pretraga savjetuju se daljnji postupci. Tako se može savjetovati i da se napravi urinokultura, spermokultura, brisevi uretre, hormoni za supruga, inseminacija, laparoskopija, isl. ali o tom - potom. Prvo je važno izabrati dobrog stručnjaka koji se bavi potpomognutom oplodnjom i u kojeg imate povjerenja.

    INSEMINACIJA - AIH
    HZZO (dr. Šunj) ali nisam sigurna.
    PRIVATNO poliklinika Cito, 1.000,00 kn (bez lijekova), u cijenu uključeni svi pregledi, postupak i obrada sperme.

    IVF, IVF-ICSI
    HZZO na Firulama je konačno formiram tim za potpomognutu oplodnju (dr. Gabrić, dr. Šunj, dr. Budimir i biolog dr. Tandara). Iako su tek počeli s radom, nadam se da će dati sve od sebe da popstignu što bolje rezultate.
    PRIVATNO poliklinika Cito, cijena IVF 7.000,00 kn, IVF-ICSI 9.000,00 kn (bez lijekova).




    Na ovo Dennyno dodajem novije info za Firule koje sam prilila od jedne forumašice koja se tamo liječi (lipanj. 2011.)
    Spermiogram je mm već dva puta radio u novom rodilištu na odjelu humane reprodukcije,uputnica od dr.opće pr. uzorak se daje do 11h a nalazi su iza 13h.
    Papa test sam platila 100kn da bi bio za 10 dana a bio je i brže (preko soc.gin)
    hsg se obavi odmah po prijemu u bolnicu ali se mora prethodno dogovorit s doktorom (551-422) i sutradan se ide kući nakon vizite.
    I inseminaciju rade dr.Šunj dr.Budimir i dr.Tandara a soc.gin.je taj koji uputi kod kojeg dr. Ja sam kod dr.Budimira
    e da progesteron se vadi na centralni lab.na firule do 9h a nalazi su u roku 2-3 dana,beta se isto vadi tamo ali su nalazi isti dan oko13
    Posljednje uređivanje od BHany : 19.07.2011. at 09:17 Razlog: nove informacije

  3. #3
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    sve informacije o citu, uključujući cjenik, statistike, kontakte, upute za pacijente i odgovore na skoro sva pitanja potražite na www.cito.hr

  4. #4
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Pinky, ja se unaprijed ispričavam ako sam čorava pa ne vidim, ali jel bi bila tak draga pa me prosvjetlila...gdje je točno njihov cjenik...mene bi jako zanimao a već pol sata buljim po stranicama i ne vidim

    Hvala puuunooo

  5. #5
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

  6. #6
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    ajme, sad mi je neugodno

    Hvala draga, puuuuuuunooooooo

  7. #7
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Evo ga:

    http://www.cito.hr/hrv/kontakt=cjenik.html

    Moraš ići na usluge - IVF - kliknut na to pa onda kontakt/cjenik. Ima i neka brošura, pogledaj i to. Sretno!!!

  8. #8
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno



    zlatne ste curke drage !!!

  9. #9
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ponosna sam na svoju malu beticu 14.dnt 119

    I dalje je sve neizvjesno... lijepo se poduplala, ali bi bilo bolje da je veća.

  10. #10
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Ponosna sam na svoju malu beticu 14.dnt 119

    I dalje je sve neizvjesno... lijepo se poduplala, ali bi bilo bolje da je veća.

  11. #11
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    AuroraBlu čestitke za trocifrenu betu i čestitke dragom nam Citu na još jednoj trudnici!
    Ne brini za brojku, bit će veća za dva dana!

  12. #12
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Aurora, ponavljam se, znam... već sam ti rekla, u Splitu je glavni pozdrav "pomalo", tvoje malo splitsko dite, se ponaša u skladu s navikama grada.

  13. #13
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Aurora, ponavljam se, znam... već sam ti rekla, u Splitu je glavni pozdrav "pomalo", tvoje malo splitsko dite, se ponaša u skladu s navikama grada.
    ))). CITO - mala tvornica čuda . Meni se to čini stvarno super.

  14. #14
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    AuroraBlu i trebaš biti ponosna. Čestitam ti draga i jako sam sretna zbog tebe.

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    AB ta tvoja brojka je melem za moje usi, cestitam od srca i samo neka se i dalje dupla makar i "pomalo"

    Curke sorry na upadu ali radi li dr.P ovih dana ili je jos na godisnjem?

  16. #16
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Cure, ste... nadam se da vas neću razočarati! I nadam se da ste sve (koje još niste t.) na redu za trudnoću u idućem pokušaju!!!

    Ružice, doktor P.je ovaj tjedan još na godišnjem. U ponedjeljak se vraća.

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Hval ti draga, tako sam i pretpostavljala cim ne odgovara

  18. #18
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    AuroraBlu svratila sam na forum samo da vidim tvoju betu, čestitam.
    mislim da je sve OK, nisu važni brojevi nego da se lijepo dupla.

  19. #19
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Aurora draga moja čestitam ti od srca i nemoj se brinuti biće to ok. Znam jedan slučaj CITO trudnice čija je beta 13dnt bila 50 a 15dnt oko 130 i danas ta mala djevojčica ima 1,5 godinu i trudnoća je prošla ok, do kraja sve školski.
    Ti se samo opusti uživaj a sljedeća beta će se lijepo uduplati.
    Veliki cmokić od mene i moje jelene za tebe.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ajme moram se malo uključiti, pratim ja vas stalno i gledam šta se događa, ali moram čestitati novim trudnicama a pogotovo AB čestitam od srca betica je krasna i isto mislim da nije važna brojka važno je da se dupla sreeetno!!!!

    potpisala bi Inu33

  21. #21
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    AB znaš kako se kaže "mali korak za bebu, veliki za mamu"...sretno draga trudnice i bravo CITO. Ja napokon dobila m. poslije dva mjeseca

  22. #22
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    AuroraBlu, pratim te stalno, ali su mi mučnine još intezivne pa se ne mogu koncentrirati na pisanje, ipak samo da znaš da si mi u mislima ti, Aleksandraj, Crvenkapica, inaa, pa i cure koje nisu na foumu, a uskoro se spremaju u Cita. Vidi ti Jelene kako raste, pa to me djete iznova nasmijava i veseli pa se sama smijem pored kompa još ne znam je li zbog Jelene ili tvoje bete, ali uživaj draga sve će biti dobro. Kod mene strah polako jenjava, danas sam bila na drugom UZV (10+2), pa samo što nisam ponovno plakala, ovo mi je prvi abdomenalni UZV (je li se tako zove UZV preko stomaka) i sve je uredu. Ipak, još se ne mogu naviknuti na činjenicu da sam trudnica, a kad sam se naručivala na pregled sestra me pita kod koga ste vi (kod kojeg liječnika) a ja ispalim "Kod doc. P.".

  23. #23
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    suuuuuuper AB, mm mi neda na komp , a ja reko ma samo da vidim kolika je beta ))...sad sam sretna i aBd slij. ce bit ogromna

    meni su vracene 3 mrvice , dr veli da su super,bas onak kako treba biti

  24. #24
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    crvenkapice, ma ovaj put mora uspjeti ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Matto, neka mučnina - to je znak da beba raste. Hvala na željama. Uz ovako super vijesti ja i zaboravim da još nisam trudnica jer se tako uživim u vaše veselje pa samo što ne podragam svoj trbuščić

    CITO, čestitke od srca osoblju

  25. #25
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    matto
    crvenkapica, sad si nam ti na redu

  26. #26
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    AB draga cestitamma znala sam ja da ces biti trudna seti je dobitni,crvenkapice77 sada si ti na redu sretno buduca trudnicesvim curama zelim trocifrene bete,mene hvata panika za sutra,ali kad citam ovako ljepe vijesti puna sam optimizma cure drzite mi fige cujemo se

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Crvenkapice ~~~~~~~~~~~ da tvoja brojka bude za pamcenje!I naravno svim ostalim curkama zelim sve same lijepe trocifrene brojcice.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    matto, trudnice naša, samo ti ljepo uživaj i mazi svoju bušicu.
    Crvenkapice, uvjerena sam da je sad to-to, nema druge nego ti za 2 tjedna objaviti ogromnu beturinu.
    Ja sam vam od sutra "nedostupna", idem napokon u ST večeras, ujutro UZV u 8 i 30, i ostajem do punkcije, pa neću imati pristup internetu. Ako je koja od vas ovih dana u CITO meže mi se još danas javiti na PP pa da se malo družimo
    Pusa i sretno svima!!!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Eh da, AB čestitam na ljepoj beti, bitno da ona fino uredno raste i nemaj brige, za koji dan ćeš ugledat i to malo slatko kuckavo srce

  30. #30
    maja_st avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    99

    Početno

    iskrene čestitke AuroraBlu......još jedan mali splićo.......ona kava je bila turbo uspješna.....watson ...pa ti......

  31. #31
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    cure, pa što da ja sada kažem
    nemate pojma koliko se i sama veselim zbog naše AB (nadam se da ti to draga znaš ) , ali otkad me nije bilo na forumu 20 postova čestitanja i pričkanja, a jedino pravo pitanje u vezi Cita od Ruže da li radi dr. P. i Muryna objave da ide u ST...

    a jučer sam vas zamolila...

    vi ste meni jako drage, a uspjesi CITa me zadivljuju, ali možete li pokušati da ne chatate, molim vas...
    ne želim biti aždaja i brisati vam postove i prebacivati, kao neki žandar ...želim da ok surađujemo, tim više što vas većinu znam ...

    i ne želim reći da ne smijete ni poskočiti, niti obradovati se, niti objaviti betu na topicu svoje matične klinike, ali ...ma sve znate
    sorry i hvala
    Posljednje uređivanje od BHany : 29.04.2011. at 10:05

  32. #32
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Citiraj maja_st prvotno napisa Vidi poruku
    iskrene čestitke AuroraBlu......još jedan mali splićo.......ona kava je bila turbo uspješna.....watson ...pa ti......
    Majo, baš zato moraš isprobat sreću, vidjet ćeš da ćeš uspjet!

    Mury, nek ti je sretan start danas!!!

    Rozalija, nadam se da ćemo sve tvojim stopama

    Nakon što Mury za 2 tjedna vidi +, na redu su Crvenkapica, Aleksandraj, Metkovka i Inaa ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ do neba za sve nas!!!

    Matto, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za tvog leptirića!!!

    A ja strepim do sutrašnje bete... svakakvi scenariji su mi pred očima. Ali idemo dan po dan i nadamo se najboljem...
    Posljednje uređivanje od AuroraBlu : 29.04.2011. at 09:59

  33. #33
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    BHany oprosti neće se više ponovit, al sreća nas ponese kad vidimo da je jedna od nas uspila

    imam jedno pitanje za curke, 2 dana nakon punkcije sam osjetila lagani pritisak u donjem djelu trbuha, često mokrenje i peckanje pri kraju mokrenja..odma sam se pripala da nije ešerihija ili kakva beštija, pijem puno tekućine, čajeve za urinarne infekcije, acidosalus i svašta nešto...puno mi je bolje sada, doduše svako 10 minuta mokrim al štaš....ipak sam za svaki slučaj dala urin na pregled pa čekam nalaze...moja doktorica kaže da neviruje da je kakva infekcija nego da je to reakcija na postupak što je meni malo čudno ....da li se i vama takvo nešto događalo?

  34. #34
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    Mene je ova punkcija bolila vise nego ijedna do sada,sto ti kazes kad se idem mokrit hoce oci da iskoce od boli cak sam i krvarila dva dana,i sada me jos boli kad se mokrim,tako da mislim da ti je doktorica upravu jer svaka reagira drugacije,bit ce to slave sve ured viruj mi lezi i gustaj pusa.

  35. #35
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj metkovk@ prvotno napisa Vidi poruku
    Mene je ova punkcija bolila vise nego ijedna do sada,sto ti kazes kad se idem mokrit hoce oci da iskoce od boli cak sam i krvarila dva dana,i sada me jos boli kad se mokrim,tako da mislim da ti je doktorica upravu jer svaka reagira drugacije,bit ce to slave sve ured viruj mi lezi i gustaj pusa.
    uhhhh odma mi je lakše kad je tako i kod tebe, ma strah me te ešerihije za poludit....baš me zanimaju nalazi urina...
    jel ti svih 15 dana strogo odmaraš ili?
    ja sam strogo odmarala 3-4 dana a onda sam nastavila sve normalno s tim da sam samo izbacila teške napore i sport

  36. #36
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Mury sretno
    Metkovk@ sretno danas
    Slava ja sam imala taj problem prosli ivf i nazalost odmah pt , bila je es.coli, ne zelim te strasit ne mora znacit da je kod tebe , dobro je sto si dala urin,...mozda je sve to od punkcije, ...ja se evo 1dpt uzasno bojim da nemam isti scenarij ko prosli put, pijem brusnicu

  37. #37
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    samo da napisem da mi se slava ne brine puno ,ja sam isto sad poslije punkcije cesto mokrila i sa pritiskom , to je sve od punkcije , stimulacije, povecanih jajniika, ali bol pri mokrenju pt tj. pritisak i potreba za mokrenjem svakih 5min i to pola dl , nekad par kapi, to ne zelim nikako prozivljavat , ako si ikad imala es.coli moze se znati razlika ,jer ako puno mokris to je ok, ako mokris par kapi to je vec uzbuna ....moje misljenje

  38. #38
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    samo da napisem da mi se slava ne brine puno ,ja sam isto sad poslije punkcije cesto mokrila i sa pritiskom , to je sve od punkcije , stimulacije, povecanih jajniika, ali bol pri mokrenju pt tj. pritisak i potreba za mokrenjem svakih 5min i to pola dl , nekad par kapi, to ne zelim nikako prozivljavat , ako si ikad imala es.coli moze se znati razlika ,jer ako puno mokris to je ok, ako mokris par kapi to je vec uzbuna ....moje misljenje
    imala sam ešerihiju i znam kakve su to muke....zato i nisam pametna jer imam sve njene simptome....mogu jedino reć da mokrim puno zato jer pijem puno....ko će ga znat.....nadam se da će mi danas bit reultati gotovi al svejedno ja ne odustajem od brusnice i ostalih preparata...hvala draga

  39. #39
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Mury sretno
    Metkovk@ sretno danas
    Slava ja sam imala taj problem prosli ivf i nazalost odmah pt , bila je es.coli, ne zelim te strasit ne mora znacit da je kod tebe , dobro je sto si dala urin,...mozda je sve to od punkcije, ...ja se evo 1dpt uzasno bojim da nemam isti scenarij ko prosli put, pijem brusnicu
    ja sam već dan nakon punkcije imala simptome....tako da si ti možda prošla lišo u ovom postupku

  40. #40
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    cure, moj topli savjet je PROVJERA BRISEVA svaki puta prije postupka. i ući čist u postupak.

  41. #41
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    cure, moj topli savjet je PROVJERA BRISEVA svaki puta prije postupka. i ući čist u postupak.
    ne možeš uć u postupak bez njih....doduše moji su od 10 mj. al dr. je reka da ne tribam radit nove
    Posljednje uređivanje od slava77 : 29.04.2011. at 14:17

  42. #42
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ja jesam uvijek, ali na brisevima se ne vidi es.coli u mokraci
    ja sam sad i UK radila 10 dana prije pikanja i sve ok i opet me strah
    kad se jednom opeces puses i na hladno
    Posljednje uređivanje od crvenkapica77 : 29.04.2011. at 15:17

  43. #43
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    ne možeš uć u postupak bez njih....doduše moji su od 10 mj. al dr. je reka da ne tribam radit nove
    ja ih radim zbog sebe, ne zbog njih. i svaki put prije postupka popijem onaj napitak za ubijanje e.coli sa vinom i češnjakom (ako koga zanima, neka traži u pretražniku, mislim da sam ga napisala bar 5 puta, ne mogu više)
    a e.coli u mokraći - napraviš urinokulturu.
    mislim da svi mi koji smo se borili protiv te vražije e.coli pušemo i na prazno

  44. #44
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    evo cure da se javim vracen jedan eskim nadam se borac rekla je jedna moja prijateljica smrznuto je zdravoja sam puna optimizma, a doktor rekao dobar, ali da mu je krivo sto nije bilo vise sada idem lec na dva dana ,a onda laganini do trocifrene bete

  45. #45
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    e tebe cekam metkovk@
    koji ti je ovo ivf ?
    idemo na temu nakon t. dalje
    sretno nam

  46. #46
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    meni je ovo 6 postupak,pa sam odlucila ostat TRUDNA skupa sa tobom moja crvenkapice77mi smo trudne 100%sve vas ljubimo ja i moj eskimcic

  47. #47
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ipak vas moram začorat, moja beta je danas 134

  48. #48
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    AuroraBlu, jako mi je žao.Drži se

  49. #49
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno


  50. #50
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    AB .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •