Stranica 97 od 155 PrviPrvi ... 47879596979899107147 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,801 do 4,850 od 7735

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #4801
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    BigBlue.Sejla hvala vam od srca...i jutros je test pokazao plus....ne znam sta da mislim

    Cjelih ovih 12 dana pokusavala sam se sjetiti simptoma trudnoce od prvi put...ali nista...ne sjecam se bas nicega...jedino mucnina ali one su pocele kasnije ....

    U petak sam zakazala betu...pa cemo da vidimo

  2. #4802
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    pipi, super vijesti, još čekamo betu i ~~~~~~~~~~~~

  3. #4803
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    pipi, moral sam provjeriti kalendar da se uistinu uvjerim da je do petka još TRI (3!!!) dana i da misliš čekati. Wow, kandidiram te za nagradu Job za strpljenje!!!
    Držim

  4. #4804
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Mare hvala....i ja sam kao na iglama
    BigBlue.... ma ja sam si bila obecala da ni test necu uraditi do petka...ali juce poslije podne sam imala gotovo panicni napad da ga moram napraviti....tako da je plan da se beta odradi u petak po propisu ...ali nista nije sigurno

  5. #4805

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj pipi73 prvotno napisa Vidi poruku
    Mare hvala....i ja sam kao na iglama
    BigBlue.... ma ja sam si bila obecala da ni test necu uraditi do petka...ali juce poslije podne sam imala gotovo panicni napad da ga moram napraviti....tako da je plan da se beta odradi u petak po propisu ...ali nista nije sigurno
    pipi draga .. držim ti palčeve!!!

  6. #4806
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj miny prvotno napisa Vidi poruku
    pipi draga .. držim ti palčeve!!!
    Saljem ti jedan ogroman..virtuelni zagrljaj

  7. #4807
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    evo da i ovdje linkam, (za sve nove): http://www.neplodnost.com.hr/lijecen.../4-mpo-u-pragu moram nadopisati da nalzi ne smiju biti stariji od 6 mjeseci, i da postupci donacije u Pragu ne podliježu HR neanonimnim postupcima, radi se po njihovom zakonu, gdje su donacije obostrano anonimne! (ponavljam ovo jer su nam takvi upiti)
    Posljednje uređivanje od mare41 : 24.10.2012. at 13:32

  8. #4808
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Pozdrav, curke!!! Još malo pa putujemo u Prag. Moja menga je došla u planirano vrijeme i sada čekamo poziv iz Praga kada će biti punkcija kod donorke.
    Obzirom da još točno ne znam datum polaska, a moram riješiti sve papire na relaciji soc.ginić - dr.opće prakse, u maloj sam nedoumici.
    Koliko dana se dobije bolovanje (kakva je praksa)?
    Kako se računa bolovanje od punkcije donorke ili... ? Molim Vas iskustva i pokoju informaciju.

  9. #4809
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    Curke ako nemom treba Superfacta neka mi se javi, ostalo mi je više od pola bičice. POKLANJAM!!!

  10. #4810
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    Pozdrav Cassie,
    ja sljedeći tjedan putujem za Prag (najvjerovatnije petak), možda se vidimo tamo
    Što se tiče bolovanja moj ginekolog će mi dati od onog dana kad krenem u Prag tj. onaj dan kad dobijem "štopericu" i sve dok se
    ne vratim, mada je dogovor da će to biti sveukupno nekih dva tjedna (tjedan dana za Prag i tjedan dana za doma poslje Praga)

  11. #4811

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    51

    Početno

    Drage cure,da vam se i mi malo javimo, večeras putujemo za Prag, sutra ujutro imamo
    konzultacije u PFC klinici, a postupak smo planirali u 1 mj. Draga mare41 puno hvala od srca
    na izvrsnom putopisu o Pragu, pomaže nam u svim pripremama, putopis je totalni mrak, hvala
    puno i svima koji su sudjelovali u izradi!!
    Javit ćemo vam se sa svim dojmovima.

    Svima želimo puno sreće.

  12. #4812
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    zahuktava se praska sezona jesen/zima, sretno putnicima i svim ostalima koji cekaju bete ili tek ce putovati

  13. #4813
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Heli, hvala!!! Sretno!!! Mi idemo u Pronatal. Idete li i Vi tamo?

  14. #4814
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    zahuktava se praska sezona jesen/zima, sretno putnicima i svim ostalima koji cekaju bete ili tek ce putovati
    Hvala, Mare!!! I hvala na putopisu u Prag... vrlo korisno u vrijeme pripreme
    Posljednje uređivanje od Cassie : 26.10.2012. at 08:08

  15. #4815
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    (na FB stavljamo slike Praga, a i naš PFC je na FB), ponosni smo na našu stranicu, milivoj73 je puno pomogao, a vaše dojmove i iskustva, uz vaše dopuštenje, stavljamo na stranicu, drago nam je da je stranica korisna

  16. #4816
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Evo cure moje drage vratila se s pregleda Na putu nam je mala curica Nekako smo si odmah mislili da će bit cura (tatica već odavno govori u ženskom licu ). Po mjerama je super, 24 cm duga i oko 500 g teška. Jako je živahna i često lupka mamu, al kad netko drugi stavi ruku onda baš neće, zafrkantica mala

    Cassie, Hannah8, Heli, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~

    svima velika pusa

  17. #4817
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Sejla, bravo za curu

  18. #4818
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Evo cure vratili se i mi puni dojmova i sretnih lica.Sve što smo doživjeli u Pragu bilo je predivno.U 1mj.idemo u postupak.Svim trudnicama puno sreće u dalnjim mjesecima a svima ostalima da što prije kernemo putem naših trudnica!

  19. #4819
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Dragi moji Praski saborci da vam samo kaze da sam i ja od danas zvanicno trudnica...moja beta je 1690

    Ne moram da vam pricam kako se osjecam...toliko i srece i straha i tuge sve skupa...Svima zelim ovo sto osjecam sada jako uskoro...

    Sejla...pomazi malenu princezicu u moje ime...curice su bozanstvene...i svima bih pozeljela bar jednu

    Cassie,Valianna,hannah...svima ostalima mnogo srece i ogromne bete sto prije...

    Mare je jedna dobra vila koja mi je obojila ovaj forum duginim bojama...

  20. #4820
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Zaboravih da pitam nesto ako neko zna ,naravno

    Naime,meni je transfer bio 11.10. ...u kojoj sam onda ja nedelji trudnoce ?

  21. #4821
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala

    pipi, čestitam na predivnoj beti!!!!!!!! Potvrđeno je da stiže pojačanje vašoj djevojčici, sretno u trudnoći Meni gin računa prema z.m., bez obzira što zna kada je bio transfer......

    valiana, super za uspješne konzultacije Siječanj je vaš!!!!!!!!
    Posljednje uređivanje od sejla : 26.10.2012. at 18:46

  22. #4822
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    pipi, moje najiskrenije čestitke uživaj u svakom osjećaju

  23. #4823

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    pipi jeeeeeeeee
    valiana svida mi se sijecanj
    tikice tebi puno
    Posljednje uređivanje od Ona koja nije pisala : 26.10.2012. at 19:51

  24. #4824

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj pipi73 prvotno napisa Vidi poruku
    Dragi moji Praski saborci da vam samo kaze da sam i ja od danas zvanicno trudnica...moja beta je 1690

    Ne moram da vam pricam kako se osjecam...toliko i srece i straha i tuge sve skupa...Svima zelim ovo sto osjecam sada jako uskoro...

    Sejla...pomazi malenu princezicu u moje ime...curice su bozanstvene...i svima bih pozeljela bar jednu

    Cassie,Valianna,hannah...svima ostalima mnogo srece i ogromne bete sto prije...

    Mare je jedna dobra vila koja mi je obojila ovaj forum duginim bojama...

    draga moja.. uživaj u svojoj neizmjernoj sreći...

  25. #4825
    iva77 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    352

    Početno

    i ja se pridruzujem cestitkama sretno do kraja a svima ostalim hrpetinu pozitivnih ~~~~~

  26. #4826
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Hvala svima....od srca....

  27. #4827
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    Pipi73 čestitam!!!

    Cassie mi idemo u Prag Fertility centar tamo smo bili i prošli put. Bili smo jako zadovoljni s njihovom uslugom pa smo odlučili otići opet tamo. Kad vi putujete? Ja sam jučer krenula s Gonalima i prema protokolu iz Prag uzimam ih do petka ... ako sve bude okej u subotu ujutro putujemo... pomalo me opet već trema lovi... veselje i tuga .... ali kad vidim da nisam sama odmah mi je nekako lakše ...

  28. #4828
    Bubzi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj pipi73 prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravih da pitam nesto ako neko zna ,naravno

    Naime,meni je transfer bio 11.10. ...u kojoj sam onda ja nedelji trudnoce ?
    Pipi, prvo čestitam na beti. Znala sam da su ti simptomi pravi.
    Ukucaš na netu kalendar trudnoće i izbaci ti kalkulator. Upišeš dan zadnje menge i dobiješ tjedne trudnoće. Ja sam stalno ukucavala.

  29. #4829
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    pipi, čestitam, od čekanja prvog djeteta još me više veseli čekanje drugog, jer će usrećit seku koja će dobit bracu ili seku-neprocjenjivo, čestitam!
    valiana, super da je prošlo dobro, šta ste dogovorili? kakvu stimulaciju?
    oni koji su danas putovali, u bilo kojem pravcu, nije im bilo lako zbog snijega i kiše...

  30. #4830
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Mare,Bubzi,Heli hvala vam....da vam se vrati i ostvari sve ono sto zelite.....sto prije...

  31. #4831

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    51

    Početno

    Drage cure, evo mi smo se vratili iz Praga prepuni odličnih dojmova,obavili smo prve konzultacije u PFC klinici,
    postupak planiramo u 1 mj. Jako smo zadovoljni pristupom u klinici,i obavljenim konzultacijama.

    Puno sreće svima želimo!!

  32. #4832
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    pipi, čestitke!!!

  33. #4833
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Citiraj Heli prvotno napisa Vidi poruku
    Pipi73 čestitam!!!

    Cassie mi idemo u Prag Fertility centar tamo smo bili i prošli put. Bili smo jako zadovoljni s njihovom uslugom pa smo odlučili otići opet tamo. Kad vi putujete? Ja sam jučer krenula s Gonalima i prema protokolu iz Prag uzimam ih do petka ... ako sve bude okej u subotu ujutro putujemo... pomalo me opet već trema lovi... veselje i tuga .... ali kad vidim da nisam sama odmah mi je nekako lakše ...
    Heli, mi još točan dan ne znamo, ali vjerovatno vikend ili početak tjedna. Čekam da mi se jave iz Pronatala.

  34. #4834

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    26

    Početno

    čestitke svim novim trudnicama!! - uživajte u tim prekrasnim trenutcima!!

    evo, i mi se pripremamo i u subotu krecemo na naše putovanje prema Pragu. u pon imamo prve konzultacije pa ako ima netko nekakav savijet-podsjetnik kaj sve trebamo ponijeti-javite!!
    i da.. ako ima zainteresiranih za kavicu tamo...

  35. #4835

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    70

    Početno

    pipi73, čestitam, krasna beta!
    svim ostalima sretno u pripremama za MPO.

  36. #4836
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    dupinica mi putujemo u subotu za Prag, u nedjelju mi je punkcija … možemo se odgovoriti za neku kavicu
    Što se tiče same pripreme za razgovor najbolje ponijeti sve nalaze sa sobom …
    Nama se za smještaj pobrinula poliklinika u koju idemo (Pragu Fertility Centar),
    pronašli su nam jako povoljan hotel 100 metara udaljen od poliklinike
    a što se tiče samog putovanja uz navigaciju ne možeš pogriješiti.

    Nama je (nažalost) već drugi put da idemo u Prag na donaciju pa je malo drugačije,
    moram priznat da smo već malo smireniji nego prvi puta kad smo išli…
    Nadam se da će ovo biti i zadnji puta

  37. #4837
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Vidim da će biti lijepo društvo sad u Pragu
    Cassie i Heli, odbrojavamo s vama! Za dobru pripremu i skorašnje lijepe vijesti ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    dupinica, za uspješne konzultacije ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~(kao što ti je i Heli rekla, ponesite sve nalaze, jer dr će detaljno pogledat)
    hannah8, super za uspješne konzultacije i termin u siječnju, možda u isto vrijeme kad i valiana


  38. #4838

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    26

    Početno

    ma ne brini!!

    to je to!! nakon ovog puta više za vas nema Praga!!

    pokušala sam ti poslati PP ali ih ne dobivaš...-javi se pa se dogovorimo za kavicu!!

  39. #4839

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    23

    Početno

    Zdravo,
    Trenutno sam u dilemi koju kliniku odabrati. Da li itko ima iskustva s klinikom EUROPE IVF Prag, nju vodi dr. David Kult (prije je radio u Pronatalu).

    Hvala

  40. #4840
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Heli, nema ko iz PFC-a ne zna za hotel Belvedere, tako reci, sretno cure! ( e da, mi smo nalazili i pono povoljnije smještaje od tog, al pacijenti klinike imaju tu popust)

  41. #4841
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    dupinica, Heli, kao novi član, nema još opciju privatnih poruka (ako nemate neki anonimni mail-mogu vas ja spojit preko svog-maree41@net.hr ili na stranici u mom linku imate opciju chat-a, ako se registrirate)
    dita, ja sam dugo na češkom pdf-u i još niko se nije javio da je bio u toj klinici

  42. #4842
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    pipi čestitam!!

  43. #4843

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    23

    Početno

    Hvala Mare

  44. #4844
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    dita, najbolje da pošalješ mail klinikama, pa ćete prema odgovoru odlučiti čiji vam uvjeti najbolje odgovaraju......I PFC i Pronatal su vrhunske i jako uspješne, tako da stvarno sitnice odlučuju.....sretno!

  45. #4845
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    dita, imamo jako dobre dojmove iz Reprofita u Brnu, i iz Pronatala u ČCeskim Budejovicama, a ova klinika, koju spominješ, je mislim nova, oko godine dana, al to može značiti samo da se ja još više trude da se dokažu! (kod izbora klinike meni je bilo jako bitno ko su embriolozi, a dr Hlinka, u PFC-u je došao iz Pronatala, i među vrhunskim embriolozima je u Češkoj, to je meni prevagnulo kod izbora klinike, al naravno svatko ima neke svoje kriterije).

  46. #4846
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    dupinica ovo ti je moj mail pa mi se javiš lenaju2002@hotmail.com
    cassie javiš se i ti ako si za razgovor i kavicu


    pipi, sejla hvala na lijepim željama

  47. #4847
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Cassie,Sara,Sonja hvala...
    Cassie i Heli, odbrojavamo s vama! Dupinica...da se vratite 10000 % zadovoljni
    Dita, dr. David Kult je meni bio na prvom embriotransferu...sta znam....na mene nije ostavio neki utisak...za razliku od dr Mardesica ili dr Sonje...Mozda zato sto je mladji...i nekako mi djeluje povrsno...Sada kada sam bila u Pragu cula sam da je i on otvorio svoju kliniku...nista vise ne znam...Ovo je moj sasvim subjektivan dojam koji ne mora da znaci nista..Sretno u svakom slucaju ma sta da resite...
    Sejla ljubac za mrvicu

  48. #4848
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Ha ha vidim da rode spremaju invaziju na Prag u 1.mj.Mislim da če se popit nešto kavica i pivica.Sretno svim putnicama a trudnicama želim najljepše trenutke i uskoro vam se sve mi pridružujemo!

  49. #4849

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Mi isto idemo u petak il subotu,ovisi o mojim folikulima prije dvije godine sam isto u ovo vrijeme bila gore. Nadam se da ce bit isto sretno meni i svima vama

  50. #4850
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    Invazija ne samo u prvom mjesecu nego već ovaj vikend

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •