Stranica 95 od 155 PrviPrvi ... 45859394959697105145 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,701 do 4,750 od 7735

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #4701
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj m2b prvotno napisa Vidi poruku
    molim vas cure informaciju (da sad ne pretražujem temu), tko vam je kontakt gore? Danica više nije???
    http://www.prag-putopis.com/pronatal...pronatalclanak Danica je prešla u PFC
    Maja, svakako ponovit za dva dana pa će se vidjeti
    Posljednje uređivanje od mare41 : 27.09.2012. at 15:31

  2. #4702
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Maja držim fige za duplanje!!!!!!!!!

  3. #4703
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Maja POP mojoj frendici je beta bila 70-dvije gestacijske, vanishing twin i jedan lijepi dečko

  4. #4704
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Hvala cure!
    Kismet, daj Boze da i kod mene bude taj slucaj
    Znacemo u subotu pa u ponedeljak jasnije kud idemo...

  5. #4705
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj MajaPOP prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure!
    Kismet, daj Boze da i kod mene bude taj slucaj
    Znacemo u subotu pa u ponedeljak jasnije kud idemo...
    Sigurna sam da je sve ok, vidi i MalaMa je imala betu 17 -7 dnt a sad 227...ne zamaraj se tablicama, moja beta je bila školska, 6 tjedan od ZM 11 920, a poslije sam jedva živu glavu izvukla...
    Javi nam novosti i samo pozitivno

  6. #4706
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    ja nisam strpljivac do 21. dana, i to je razlog zašto volim ranije bete, prije se zna da li je u porastu ili je u padu, iako u 10-12 postupaka nisam vidjela ništa osim nule
    Posljednje uređivanje od mare41 : 27.09.2012. at 19:22

  7. #4707
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj m2b prvotno napisa Vidi poruku
    molim vas cure informaciju (da sad ne pretražujem temu), tko vam je kontakt gore? Danica više nije???
    Danica nije vise kontakt u Pronatalu....tu su sada Ksenija i Marina

    Danica je kontakt osoba u PFC

  8. #4708
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj MajaPOP prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, moja beta 17dpt 83,4. Daj Boze da se udupla za dva dana . Vjerujem da i bi znate pozitivnih primjera da se iz ovakve bete razvila lijepa trudnoca?
    Ja mislim da je tvoja beta super...citala sam dosta manjih sa lijepim trudnocama...ponovi je za dva dana pa da slavimo...doduse ja sam samo na cajevima ali imam da nazdravljam

    Miny samo da proverim kako si...mene ne drzi mjesto...
    Danas 7 dan ciklusa radili smo folikulometriju...debljina endometrija je 7 cm...desni jajnik ima vodece folikul jedan od 12 cm jedan od 10 cm,na lijevom su manji .Ako bude sve kako treba ,akoBogda u nedelju poslije ultrazvuka treba da primim stopericu i onda ono dalje..
    Vrijeme uPragu je prekrasno,mada nas je jutros probudila kisa..ali nista strasno..Prag je divan mada se ja moje nervoze i pred ovolikom ljepotom tesko oslobadjam...
    Sve vas ljubim...javljam se kad budem mogla...sa novim detaljima

  9. #4709

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    113

    Početno

    pipi73 samo hrabro. prag je stvarno divan i ako išta može odvuči barem malo misli od naših briga, onda je to ljepota i bogatstvo praga.
    pokušaj se opustiti i misliti pozitivno.
    ja pokušavam sabrati misli i nadati se najboljem,. ali strah od neuspjeha je ogroman.
    nadam se da ću izdržati. nemam nikakvih znakova, nikavih promnjena ne osjećam....
    ne znam...
    a ti draga ... popi jedno praško pivo, opusti se koliko možeš i samo naprijed..
    Sretno !!
    Posljednje uređivanje od miny : 27.09.2012. at 20:08

  10. #4710

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Hvala sejla!!! A ti uživaj u trudnoći


    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Molbu za produženje pišeš sama, ne treba više ništa od dr.
    Nek se ostvari tvoj lijepi potpis

  11. #4711

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    70

    Početno

    maja, kao što su cure kazale, bilo ih je dosta sa malom betom i dobile su dječicu
    pipi 73,sretno!

  12. #4712
    m2b avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    196

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.prag-putopis.com/pronatal...pronatalclanak Danica je prešla u PFC
    Maja, svakako ponovit za dva dana pa će se vidjeti
    a tko sada mjenja Danicu? Treba mi kontakt broj ili email... i kako ste zadovoljne?

    Ima duže vrijeme da nisam u toku pa pokušavam pohvatati konce... Jel sad cure idu u Pronatal ili kod dr. Lazarovske?

  13. #4713
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj pipi73 prvotno napisa Vidi poruku
    Danica nije vise kontakt u Pronatalu....tu su sada Ksenija i Marina
    i odgovaraju na mail koji sam napisala, a čini mi se da ima ovdje podjednak broj pacijenata Pronatala i PFC-a (u PFC-u je, osim dr i embriologa iz Pronatala, došla još jedna embriologica iz Pronatala, kao i gđa Danica, a kažu da se još jedan dr iz Pronatala izdvojio u vlastitu kliniku)

  14. #4714
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Što je s ovom ponudom 3 za 2 kod PFC-a, je li to IVF poskupio ili se meni čini?
    http://www.pragueivf.com/en/art/

  15. #4715
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Konfuzija, čitaj tamo di piše Crna Gora, oni imaju drugačije cijene za zemlje bivše J, a drugačije za EU, ova cijena se ne odnosi na nas, cijena IVF-a bude izmeđi od 2000-2900, ovisno što se radi, a nikako 4500

  16. #4716

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    139

    Početno

    Ja se spremam na prvu inseminaciju u pfc i sad mi menga kasni,vec peti dan a ne kasni mi nikad radila sam hsg i nakob njega sam brljavila sest dana,mozda mi zbog toga kasni.

  17. #4717

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    mare, imaš li neki link gdje mogu naći kartu praga sa naznačenim dijelovima grada? hvala!!!

  18. #4718
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    karta je pri vrhu, imamo i plan metroa, tesko mi sad s moba, cek dok dodjem do kompa

  19. #4719
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    da,najbolja je karta pri vrhu naslovne stranice gore desno (vidiš?), smanjiš, povećaš, i tu se ide na street view, a imamo i ovu http://www.prag-putopis.com/boravakmeni/15-karteclanak , a ovdje (u pdf-u) je prijevoz http://www.prag-putopis.com/boravakmeni tj http://www.dpp.cz/en/transport-aroun...it-schematics/

  20. #4720
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Konfuzija, čitaj tamo di piše Crna Gora, oni imaju drugačije cijene za zemlje bivše J, a drugačije za EU, ova cijena se ne odnosi na nas, cijena IVF-a bude izmeđi od 2000-2900, ovisno što se radi, a nikako 4500
    A zašto su im različite cijene? Ne kužim.

  21. #4721
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Aha. Zato u CG varijanti i nema ove ponude "3 za 2"! Sad mi je jasno. Tih 9t taman podijeliš na 3 postupka i dobiješ otprilike to što mi plaćamo za pojedinačni.

  22. #4722
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto su im različite cijene? Ne kužim.
    politika klinike...
    u svakom slučaju povoljno za nas

  23. #4723

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    hvala puno! pa stvaro sam slijepa, a ubila sam se tražeći po tranici "put u prag"

    mare, svaka čast na stranici, odlična je!
    Posljednje uređivanje od bmaric : 29.09.2012. at 08:56 Razlog: dodatak

  24. #4724
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    bmaric, hvala, veseli nas to raditi, a oni koji sami rezerviraju hotele-slobodno odite na booking.com preko naše stranice i rezervirajte hotel, trudimo se da bude sve na jednom mjestu..
    čekamo novosti iz Praga!!!!

  25. #4725

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    evo mene opet sa pitanjem: sto od dokumentacije moram nositi kada idem po ljekove u kliniku, koje mi je hzzo odobrio. iz klinike su mi samo rekli da miram donjeti dokumentaciju koja je zakonom propisana.
    hvala!!!

  26. #4726

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Trebas uputnicu za bolnicko lijecenje,kopiju protokola iz klinike i kopiju rjesenja. Tako je bar na svetom duhu.

  27. #4727

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    zasto uputnicu za bolnicko lijecenje??? pa sama cu ih sebi davati

  28. #4728

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Nemam ti ja pojma. Ja sam danas isla na sv. Duh pitat i reko mi je doktor B da zovem u Prag da mi izmjene protokol jer nema gonala od 50 iu vec od 75 iu i da dodem slijedeci tjedan pa ce onda oni slat u hzzzo pitanje dal mi smiju dat. Nasa zlatna Mare mi je dala dvije cetrotide a ostalo cu kupit sama. Jednostavno nemam vise volje borit se sa tom birokracijom.

  29. #4729

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    super pa hoce to napraviti.
    i moj je protokol sa gonalima od 50 iu. jeli ih opcenito nema kod nas ili ih nema sv duh?

  30. #4730

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Reko je on meni da toga uopce nema tu jer se ne koristi. Narucit mogu al se ceka dva mj. Ti ces uspjet kad ides tek u 12 mj

  31. #4731

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    marijakr imas pp

  32. #4732

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    marijakr zvala sam HZZO, rekose mi da ti bolnica MORA osigurati lijekove, ali s osnovne liste lijekova. na toj listi zaista nema Gonal 50, pa svakako vidi s pragom moze li neka druga kombinacija
    u svakom slučaju ne plaćaj nista, tako su mi rekli ovi iz HZZO

  33. #4733

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    113

    Početno

    drage moje.... danas radila betu 12 dan nakon ET dvije blastociste i opet ništa.
    jadna sam i iscrpljena..
    svima vam želim puno sreće..

  34. #4734
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    uh, miny...
    žao mi je.

  35. #4735
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    draga miny žao mi je jako, drž se

  36. #4736

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    70

    Početno

    miny, žao mi je

  37. #4737

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    20

    Početno

    Vecer cure,

    Prvo puno za Miny....zao mi je.

    Kad sam prvi put pisao Mare mi je napisala "reci koja vam je dijagnoza".... Ali eto kako meni stvarno uvik treba duze vrime da probavim ovo sve skupa u emocionalnom smislu, tako nisam odma odgovorio...

    Moja lipa i ja pokusavamo 5 godina..... Borba traje..... Zena mi ima visok Fsh od pocetka, nekad 30-40, ponekad je bio idealan (6-8) .....al rijedje...

    Ima i problema sa stitnjacom i pije duze vrime Eutirox, ima povecan prolaktin i pije Bromergon ima 5 godina.

    Problem najveci je da je relativno nedavno izvadila Amh koji joj je dosta nizak, 0,2. I tu je skoro (cini mi se) izgubila svaku nadu da ce moci bez donacije.

    Donacija je ono sto nas ceka, i ja jedva cekam, i zelim to sto prije..... Ali evo je doslo vrime da nakon godina kad je ona mene gurala,ja moram sad nju gurat. i nije problem, napravit cu to i ici cemo u Prag....ali mi se cini da je bitno strasno da on bude isto ful "unutra" jer inace nema nista smisla i smanjuje se postotak uspjeha.

    Sto mislite o nasim nalazima?, btw moj spermiogram je ok, tj bio je uvijek na granici ali to je ise nego dovoljno za PPO ili donaciju.

    Jel mislite da nema veze sto nam pijesak curi..... S obzirom da idemo 99% na donaciju. Tu mogu i zene sa 45 bit uspjesne....btw moja draga 37,ja 38.

    Hvala vam unaprid cure,

    Drzite mi se

  38. #4738
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Emocija, sto se nalaza tice-sigurna sam da ce ti se javiti cure sa istim problemom (imas i temu loja se bavi visokim FSH i niskom AMH pa pogledaj i pisi i tamo,alo vec nisi),a ja bih samo da dignem 'palcic gore' za tvoje postanje i podrsku koju dajes svojoj dragoj,jer ma kako god da ti se cimi da je odustala-sigurno nije, samo joj treba vremena da 'svari' sta se desava i kako i kojim putem dalje. Budi i dalje uz nju tako kako i jesi i ne daj joj da pada! Sretno u Pragu,oni ce sigurno dati 150% truda,snage i znanja da vam pomognu da odaberete pravi put!

  39. #4739

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    20

    Početno

    Moram nadopunit post....
    FSH je bio max 32, jednom 14,vrlo cesto je bio dobar nekad odlican.

    Moj spermiogram varira, ljeti je losiji, zimi bolji, nikad idealan.
    Nekad sam imao manjak spermija, nekad manjak onih brzih, a a dva pita normospermiju iznad 20 milj, i iznad 50%...
    ali za PPO je dovoljno nazalost tesko je dovoljno za "prirodnu" trudnocu

    Zelio bi iskreno da pokusamo jos jednom,dva puta "obicnu" PPO, mozda i 3,4 puta, ali strah me da mi se moja draga ne umori fizicki a jos vise psihicki , pa da ne bude imala volje za donaciju...

    A recite mi vasa iskustva ako se ide na dva puta paralelno, tj PPO i postupak usvojenja paralelno....? Jel to moze utjecat na bolje ili na gore na PPO? S obzirom da i postupak ima strasnih prepreka i treba biti psihicki jak...
    Ako netko ima takav put trenutno ili je imao....znacit ce mi (nam) puno vasi savjeti...

    Sritno,

    Pozz

  40. #4740
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Emocija, evo da vam pružim punu podršku u odlasku u Prag na donaciju js. Svakako pokušajte i nemojte odustati. Po godinama još itekako stignete, a u ovoj našoj mpo priči uspjeh ovisi o n faktora. MD i ja smo počeli jako rano, ali i prije planiranja odlaska u Prag me jedan naš doktor praktički otpisao, rekavši da su mi šanse za ostvarivanje trudnoće minimalne, čak i uz donaciju js. Tada sam se slomila, ali sam se brzo uzdigla i rekla da svakako želim probati i dati sve od sebe. Na kraju smo uspjeli iz prve!!! Čekamo naše malo zlato koje me prošli tjedan prvi put počelo lupkati Naravno još uvijek me drži strah kako će sve proteći do kraja, ali svakim se danom i tjednom taj strah smanjuje
    Želim vam svu sreću i svakako se javi s novostima! Pozdrav tebi i tvojoj ženi!
    Posljednje uređivanje od sejla : 07.10.2012. at 13:14

  41. #4741
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    miny, draga, grlimte.......
    emotivac, na kojem ste nivou zapeli? na tome da hoćete pokušavati još sa svoijim j.s? bili ste u postupcima ili se spremate? kako su već cure rekle-tu smo svi za podršku, i da odgovorimo ma pitanja, ako znamo...nemaš još dosta postova za privatne poruke, al ako se tvoja Lipa hoće razgovarati ili dopisivati ili bilo što evo moj mail: maree41@net.hr

  42. #4742
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Emocija, samo naprijed i nema odustajanja.
    Moja dijagnoza je nizak AMH i visok FSH i odmah mi je rečeno da idemo u Prag na donaciju js i da nemam što čekati. Prošla sam razno razne emocijonalne faze i razmišljanja, ali jedna misao je ostala IDEMO U PRAG!!!! Tako da početkom 11mj. idemo na donaciju j.s. veselimo se MM i ja nestrpljivi smo jako.
    Ostajte ustrajni jer šanse uvijek ima, i niste sami

  43. #4743
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Emocija, evo da vam pružim punu podršku u odlasku u Prag na donaciju js. Svakako pokušajte i nemojte odustati. Po godinama još itekako stignete, a u ovoj našoj mpo priči uspjeh ovisi o n faktora. MD i ja smo počeli jako rano, ali i prije planiranja odlaska u Prag me jedan naš doktor praktički otpisao, rekavši da su mi šanse za ostvarivanje trudnoće minimalne, čak i uz donaciju js. Tada sam se slomila, ali sam se brzo uzdigla i rekla da svakako želim probati i dati sve od sebe. Na kraju smo uspjeli iz prve!!! Čekamo naše malo zlato koje me prošli tjedan prvi put počelo lupkati Naravno još uvijek me drži strah kako će sve proteći do kraja, ali svakim se danom i tjednom taj strah smanjuje
    Želim vam svu sreću i svakako se javi s novostima! Pozdrav tebi i tvojoj ženi!
    Nakon 21. neuspjelog pokušaja sa vlastitim jajnim stanicama, mogu samo potpisati Sejlu i reći - i nama je u Pragu uspjelo od prve!
    Nadam se da će vam naše priče biti poticaj. Kiss svima, koliko vas ima

  44. #4744
    elena-mk avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Makedonija
    Postovi
    79

    Početno

    Nasa dijagnoza je idiopatska neplodnost..uradila sve moguca ispitivanja i sve ok a reziltate mozete vidjeti u potpisu. Na ovom forumu citam da Prag ima dosta uspjeha. Po vas, koja je klinika bolja PFC il Pronatal , koliko kosta jedan IVF/ICSI , koliko vremena vam sada otprilike treba do prve konsultacija, a koliko do postupka i kad se dopisujete jel to na engleskom ili hrvatskom?

  45. #4745

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima, čitam vas povremeno, unazad par godina, pa da se priključim. Ja (sve ok) i MM (azoo) planiramo na put u inozemstvo. Jedina opcija nam je AID. Pokušat ćemo preko HZZO, trenutno sam u fazi prikupljanja nalaza za zahtjev. Zanima me trošak koji mogu očekivati, ako nam hzzo odobri. Trenutno sam u dilemi dali u Prag ili Mađarsku. Znači ukupan trošak u kn za cijeli taj postupak, put, smještaj, sve...koliko dana se tamo boravi...jel jednostavnije/jeftinije autom ili vlakom. Financije nam nisu jača strana, dok strpljenja i živaca imamo. Pokušavala sam pronaći u forumu, ali za to bi mi trebalo nekoliko dana, proći sve postove...Hvala, i sretno svima koji su u postupku!

  46. #4746
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    elena, cjenik za obje klinike je na prvoj stranici, na konzultacije se ne čeka dugo, al npr PFC ne radi od 20.12. do 6.1., za Pronatal ne znam, inače se ne čeka dugo do postupka, komunikacija je na hrvatskom, a teško se nekom može reći u koju kliniku da ide, obje su dobre

  47. #4747
    elena-mk avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Makedonija
    Postovi
    79

    Početno

    Mare hvala ti puno,vidjela sam taj cjenovnik al sam mislila da se nije u medjuvremenu stogod promjenilo. Ma kontaktirat cu ja oba dvije u isto vrjeme pa koja pre odgovori bit ce dobitna

  48. #4748

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon 21. neuspjelog pokušaja sa vlastitim jajnim stanicama, mogu samo potpisati Sejlu i reći - i nama je u Pragu uspjelo od prve!
    Nadam se da će vam naše priče biti poticaj. Kiss svima, koliko vas ima
    Hvala cure puno!

    Hvala Mare,hvala Sejla,Cassie,Maja,hvala Tikica....puno mi znace vasi postovi i podrske...i poticaji!!!

  49. #4749
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Ja sve da vas pozdravim i podnesem moj izvestaj

    Dosla sam ovde 26.09 i vec sutradan sam imala ultrazvuk kod dr Mardesica... 7 dan ciklusa endometrijum je bio 8 mm a vodeci folikul 12 mm...u nedelju sam trebala da ponovim UZ...endometrijum je bio 9mm a vodeci folikul 15 mmm...zato taj dan nisam mogla primiti stopericu...vodeci flikul mora biti najmanje 18 mm...Ponovili smo UZ u utorak ali vodeci folikul je bio samo 15,5 mm.Zato su mi dali 2 injekcije Menopura i vec u cetvrtak sam mogla da primim stopericu...Vodeci folikul je bio 19 mm a endometrijum 10 mm..TRansver je predvidjen sad u cetvrtak..Osecam se i cudno..i strasno i nekako srecno...sta znam..

    Majo,miny...Sejla..Mare svima ostalim mnogo poljubaca iz suncanog Praga....

  50. #4750
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    pip, sretno u četvrtak za bracu ili seku!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •