Stranica 98 od 155 PrviPrvi ... 488896979899100108148 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,851 do 4,900 od 7735

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #4851

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj Heli prvotno napisa Vidi poruku
    Invazija ne samo u prvom mjesecu nego već ovaj vikend
    Imam osjećaj da će biti ludo ovaj vikend u Pragu!! (moramo se potruditi probati sva pivca )

    p.s. samo neka bude produktivno!!

  2. #4852
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    znači, sad su u postupku Heli, cassie i marijakr, sretno cure, čekat ćemo s vama!
    (ajme, što je sinoć bio gadan dokumentarac o noćnim kretanjima u Pragu, sreća da mi po noći spavamo ko bebe, a ne bauljamo po gradu)

  3. #4853
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Mare, ima nas više koji smo pod utiskom dokumentarca o Pragu
    Češki forum će u 11mj vrviti od novosti Sretno putnicama, novim/starim trudnicama! Hvala svima na podršci!

  4. #4854

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    166

    Početno

    evo i mi idemo za vikend u prag,transfer dogovoren za ponedjeljak
    puno sreće svima,nek nam svima ovaj put bude dobitni

  5. #4855
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Uskoro novosti ko u priči
    marijakr i rose, da i vama poželim sreću ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  6. #4856
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Ma cure super!Sretno svima i da napravimo pravi baby Boooom!

  7. #4857
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    rose sretno!!!
    možda se vidimo u pragu mi putujemo u subotu, u nedjelju je punkcija

  8. #4858

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    166

    Početno

    olea77 isprazni inbox,nemogu ti poslati pp
    heli hvala i vama sretno
    vidim bit će gužva,neka neka..
    Posljednje uređivanje od rose : 31.10.2012. at 10:07

  9. #4859

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    cure, kad idete po lijekove u kliniku koje vam je odobrio hzzo (ja moram u petrovu), da li morate napraviti termin tamo ili samo odete i uzmete ih? tnx

  10. #4860
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Proslijeđujem linkove dviju klinika u Brnu (s drugih foruma)
    Reprofit: http://www.reprofitinternational.com...?id=79&lang=en
    Reprogenesis: http://www.reprogenesis.com/

  11. #4861

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Evo, došla je big sister iz Slovenije . Mare zna, o čemu govorim .

    Ona vam je jučer već zalijepila linkove do klinika u Brnu: Reprofita in ReproGenesisa.

    Na ovom linku imate i druge europske klinike, koje se bave za neplodnošću:

    http://eizellspende.de/uebersicht1.htm

    Na kratko vama ću napisati nešto o brnskih klinika. Za Brno smo odlućili, jer je 200 km bliže nego Praga. Prvi put smo išli u Reprofit, gdje sam sa doniranom stanicom zatrudnijela ali u 7. tjednu prestalo je kucati srčece našoj maloj piki i imala sam abraziju. U 9. mjesecu ove godine išli smo pa zamrznuti embrion ali nisam zatrudnijela. Jer nama je bio baš slab rezultat, da smo imali samo dvoje top quality blastociste, sada smo odlučili, da promijenimo kliniko i idemo u ReproGenesis, koji je samo 500 metara oddaljen od Reprofita.

    Mnogo sam o ReproGenesisu napisala na ovom linku, ali je u slovenskom jeziku, tako da si možete pomoći sa Google Translaterom:

    http://med.over.net/forum5/read.php?67,8125396

    Ukratko: u ReproGenesisu nema čekalnog perioda, radijo embrio monitoring i imajo više potencialnih donora i više samrznutih doniranih embriona. Dobiješ informacije o izgledu donora i o njihovoj izobrazbi i interesima i hobijima. Doktori više pregledaju tvoje rezultate različitih pretraga i na njihovoj temelju doloće protokol liječenja. Prije i nakon embrio transfera možeš kod njih iti i na akupunkturu, što ću ja sada izkoristiti, jer nešto tako još nisam učinila. Sa njima sam se i dogovorila, da će svoju web stanicu translatati i u slovenski jezik, tako da možda i za vaše cure će biti lakšne, ako na govore engleski. Na ovih klinikah, za razliko od klinik u Pragi, rade transfer na 5. dan, kada su embrioni več u fazi blastociste i je zato mogućnost trudnoče mnogo veča.

    Ja sam u Sloveniji imala 10. postupka, o ovaj u Reprofitu bio je prvi sa doniranom stanicom. Svoju priču i šta sam naučila, napisala sam na ovih linkova, ali su opet u slovenskom jeziku:

    http://med.over.net/forum5/read.php?67,8125273

    http://med.over.net/forum5/read.php?67,8125338

    http://med.over.net/forum5/read.php?67,8125306

    http://med.over.net/forum5/read.php?67,8125371

    Nadam se, da ste saznale nešto novo. Možete me kontaktirati i na renata.predstavnica@gmail.com. U Sloveniji sam predstavnica pacienata u Državnoj komisiji za OBMP (assisted reproduction). Na slovenskom forumu sam Renata R., a ovdje ću biti undercover kao Arneja . Javim vam se još .

  12. #4862
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Rose sretno!!!

  13. #4863

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    70

    Početno

    cassie,marijakr,heli i rose sretno!!!

  14. #4864
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Cure putnice sretnočekamo vaše lijepe vijesti!

  15. #4865
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Arneja (Big Sister), dobro nam došla, i hvala na informacijama, sigurno će biti od koristi! Javi nam se kako ide dalje.
    sretno našim curama u postupcima!

  16. #4866
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    Evo mene, put odgođen za nedjelju - punkcija u podjeljak. Jučer sam imala situaciju gdje su se mišljenja oko punkcije razlikovala - moj ginić u HRV htio je punkciju u nedjelju a ovi iz Češke u ponedjeljak jer žele još jedan dan stimulacije odnosno malo zrelije jajne stanice. To mi jučer stavrno nije trebalo jedni vele da će biti prezreli a drugi da im treba još dan ... I bez toga sam zbunjena!!!
    Na kraju sam odlučila napraviti onako kako hoće dr. Lazarovska - ipak je ona ta koja će na kraju "raditi" s dobivenim "materijalom" ...

    Već sam sva napuhnuta, pritsak u trbuhu i glavobolja

    Jedva čekam nedjelju da napokon krenemo

  17. #4867

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    166

    Početno

    heli sretno!!!! doć će brzo i nedjelja pa krećemo
    onda se možda i vidimo,meni je transfer u ponedjeljak,neznam još točno u koliko sati ali pretpostavljam ujutro

    i ja sam više puta bila u istoj situaciji kao i ti,obično se mišljenja o danu punkcije i transfera razlikuju,i ovaj put je dokt. iz HR bila za to da je transfer u nedjelju a dr.L. u ponedjeljak,dosad bi uvijek poslušala šta kažu iz Češke i sve je bilo uredu tako bez brige

    i ostalim curama sretno
    Posljednje uređivanje od rose : 02.11.2012. at 08:08

  18. #4868
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    rose onda se vidimo sigurno u ponedjeljak ujutro
    Moja punkcija je zakazana za 8.45h
    Prošli put je moj transfer bio negdje oko 9.30h - pretpostavljam da ćeš me dočekati u sobi kad se
    budem budila nakon anestezije

  19. #4869

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Dobro jutro, djevojke. Big Sister iz Slovenije opet je tu.

    Najprije o hotelima u Brnu. Reprofit ponuja hotele, jedan apartman, i jedan penzion, koji su u bližini klinike:

    a beautiful apartment: www.stay-in-brno.com,

    Pension Integrity, http://www.penzionintegrity.eu, (http://www.firmy.cz/detail/2461817-p...o-pisarky.html). – 3 Minutes to walk, costs about 45 Euro/night,

    Hotel Nika Centrum ( www.nikacentrum.cz), - 10 Minutes to walk, costs cca 45 Euro/night, or

    Hotel Garni (http://www.skm.muni.cz/ubytovani.php?akce=39&lang=cz )(also 10 Minutes to walk, costs cca 40 Euro/night).

    Than there are two more expensive hotels: Hotel Voroněž (http://www.hotelsprague.cz/hotels-br..._campaign=brno ) or

    Hotel Holiday Inn Brno (www.hibrno.cz).

    Smještaj si morate urediti sami, ali nije problematično. Ako je sve bilo puno, i mi smo koristili stranicu www.booking.com, koju sam vidjela, da i vi koristite.

    Nas dvoje smo spavali u Nika Centrumu in u Garni hotelu, a jedan put u Penzion Brno, kojeg smo našli preko web stranice. Penzion Brno možete kontaktirati na info@penzionbrno.eu.

    Svi ovi hoteli nisu baš nešto, stari su, ali su snažni i ima tople vode, što je meni najvažnije, kada negje hoću samo prespavati. I nisu skupi. I blizu klinike jesu, tako da ne rabiš upotrebljati avtobus ili taksi. Moje prijateljice spavale su i u Pension Integrity i kažu, da je bilo ok. A najbolji doručak bio je u Nika Centrumu.

  20. #4870

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    4

    Početno

    I još nekoliko informacij, koje smo mi skupili:
    1. Brno je bliže nego Praga za 200 km, što nije prilično malo. Mi nismo uspjeli u jednom danu iti gore in dole, tako da smo uvijek tamo proveli noć. Brno je i jeftiniji grad nego Praga.
    2. Trebate avstrijsku (8 eura) i češku vinjeto (16,5 eura).
    3. V Nika Centrumu dobila sam nacrtan zemljevid Brna, koji je baš fini i mogu vam ga poskenirati. Brno je meni osobno jako slatki grad. Od Reprofita dođeš bez problema peški (by foot) do Starog Brna, kjer je puno stvari za pogledati.
    4. Čehi ne govore mnogo i dobro engleski, ampak na srećom su češki, slovenski i hrvatski jezik jako slični, tako da jih barem malo razumiješ i ako govore češki.
    5. Boravak dođe oko 50 eura po noćenju. Ako nije baš tada sajam u gradu. Brno je sajamski grad. Tamo imajo puno internaciolanih sajama. I tada mogu cijene narasti i na 150 eura po noćenju. Ako dođete u grad kada je sajam tamo, ona rezervirajte Garni hotel, gje je cijena i tada oko 50 eura.
    6. Mi uvijek jedemo u jednom pubu, izpred kojeg je jedan veliki zvon ali ne znam, kako se kaže. Tamo imaju ludo dobar losos. Ako ideš od Reprofita protiv Strog Brna, ne možete ga faliti. Ali još uvijek ne znam, kako se pubu kaže. Ću pogledati u 12. mjesecu, kada ćemo opet biti tamo. Porcije su tamo manje ali stvarno vrlo okusne. Ako hočete jesti obilno, onda možete jesti u Nika Centrumu (gdje možete i prespavati).
    7. V blizini Reprofita je Ekonomsko-pravni fakultet i mislim, da dosta donora dolazi od tamo.
    8. Pivo je prilično jeftino, mislim, da je veliko točeno pivo 1,20 evra. Prije punkcije naši dečki ga ne mogu pokušati ali dan prije transfera, to jim je dozvoljeno .
    9. Če ćete krone pretvarati u eure, podijelite broj kron sa oko 25; ako je ručak 250 krona, znaći to oko 10 eura.

  21. #4871
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    hvala draga Arneja, odmah ćemo to ići prepisat na naš web, nadam se da će neko isprobati Reprogenesis, a znam da ima forumašica koje su zadovoljne s Reprofitom, što više informacija, to bolje!

  22. #4872

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    38

    Početno

    hvala ti Arneja na informacijama i sto si se ukljucila na ovaj nas forum i podijelila svoja iskustva

    i mi cemo razmisliti drugi put kada budemo isli put ceske mislim da cemo zaobici PFC i Prag upravo iz ovog razloga sto si ti navela a to je vracanje blastociste sto ne cine u navedenoj klinici,a mislim za novce koje im se daje da bi i te kako trebali naparviti maksimum sto mogu

  23. #4873

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    i mi cemo razmisliti drugi put kada budemo isli put ceske mislim da cemo zaobici PFC i Prag upravo iz ovog razloga sto si ti navela a to je vracanje blastociste sto ne cine u navedenoj klinici,a mislim za novce koje im se daje da bi i te kako trebali naparviti maksimum sto mogu[/QUOTE]


    samo jedno pitanje, zar PFC na idu na blastociste??? a zašto??? i mi smo razmišljali o PFC i nisam pojma imala da ne vraćaju blastociste
    Posljednje uređivanje od anaši1507 : 05.11.2012. at 15:04

  24. #4874
    medeni avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    176

    Početno

    Dragi moji,upadam na brzinu pa se izvinjavam ako se već pisalo ali cura traži pažnju pa ne stignem iščitati unatrag..
    Kakva je situacija ako pošaljem zahtjev za liječenje u inoz. radi IVF doniranom spermom sada za ovog novog zakona a prva beba je iz istog postupka.Naime, što će tražiti od nalaza, da li sve ponovno isto kao i za prvi put?Jer ako je tako ne mislim raditi ponovno hsg ili muža slati na biopsiju- karikiram malo.
    Druga beba još nije u planu ali kupim informacije pa mislim dok su banke sperme prazne možda po bracu ili seku u bližoj ili daljoj budućnosti u ino.
    hvla!
    Pusa svim trudilicama, puno sreće!

  25. #4875
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj Erika2 prvotno napisa Vidi poruku
    hvala ti Arneja na informacijama i sto si se ukljucila na ovaj nas forum i podijelila svoja iskustva

    i mi cemo razmisliti drugi put kada budemo isli put ceske mislim da cemo zaobici PFC i Prag upravo iz ovog razloga sto si ti navela a to je vracanje blastociste sto ne cine u navedenoj klinici,a mislim za novce koje im se daje da bi i te kako trebali naparviti maksimum sto mogu
    u 3 neuspješna postupka nama su vraćene blastociste a u ovom uspješnom je vraćena 4 dnevni zametak...tako da mislim da blastociste nisu "maksimum činjenja" nego se radi o načinu rada biologa...
    a izbor klinike je svačiji osobni izbor...
    sretno svima u svakom slučaju

  26. #4876
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Nama su u Pronatalu čekali blastice (jedna vraćena, još 7 zamrznutih) ....uspjelo je iz prve, ali naravno da ne znači da je uspjelo zbog toga (psihološki je lijepo znati da su zametci vraćeni u tom`najboljem´stadiju, ali.....ništa nije garancija).
    Svima puno sreće u odlukama

  27. #4877
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    medeni, pitaj marijukr, bojim se da traze opet i hsg pa na osnovu mjega odobre AID ili ivf
    nigdje blastice nisu garancija uspjeha, a pfc ide na njih na trazenje pacijenata

  28. #4878
    Biljka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    10

    Početno

    Draga Anasi u PFC najese ne idu na blastociste ali to ne znaci da ne rade prouzenu kultivaiju embriona do faze morule neposredno pre nego sto ce preci u fazu blastociste vrse kontinuirani monitoring pomocu primo–visiona koji uocava aneuplodije–neprailnosti u deljenju fragmentaije i losu morfologiju embriona
    Ukoliko se embrion pravilno deli nema potrebe da se ceka na blastocistu (postoji opasnost od sindroma izdahnule blastociste ako se brze deli sto se ne moze predvideti u ovoj fazi razoja,krnjenje endometrijuma i zatvaranje prozora endometrijuma usled protoka vremena Prozor endometrijuma se u najboljme slucaju zatvara sedmog dana nakon aspiracije a cesto i ranije te postoji opasnost da ubcaene blastoiste nemaju vramena za implantaciju ili da je endometrijum suvise tanak sto umanjuje mogucnost implantacije.Ukoliko se embrion ne deli prailno vece su sanse da ce opstati u prirodnoj sredini.

  29. #4879
    krol avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj milivoj73 prvotno napisa Vidi poruku
    ..... a u ovom uspješnom je vraćena 4 dnevni zametak...
    i kod nas je ovako....tri plus onaj jedan odmrzavanja u fet-u

  30. #4880

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Medeni traze ahm,spolne hormone i hormon stitnjace,uzv nalaz,papa,briseve i hsg. Nalazi nesmiju biti stariji od sest mj. Uz to posalji muzeve nalaze. E sad meni nisu odobrili stimulirani postupak inseminacije a bubzi jesu tako da neznam o cemu to ovisi al u svakom slucaju sretno!

  31. #4881
    krol avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    nigdje blastice nisu garancija uspjeha, a pfc ide na njih na trazenje pacijenata
    potpis....
    licno mislim,nakon skoro 20-ak godina borbe, da embriju nigdje nije bolje nego kod majke.....sto prije nazad
    ....ako nema idealne uslove kod mame i ako on nema predispozicije za rast moze biti u labu koliko god hoces sve je dzaba
    Posljednje uređivanje od krol : 05.11.2012. at 17:18

  32. #4882

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    38

    Početno

    Nama u PFC nisu vratili i reklamiraju to pracenje razvoja embrija kada nemaju sto puno pratiti,nama su vratili stanice nakon 48 sati ,a curama koje su bile na donaciji njima je vraceno na 4.dan tako da ta klinika ne ide bas valjda na blastociste mi tamo nismo uspijeli tako da nam je to sve mucno zasto te blastociste su vazne kada uspiju u labu uspijet ce i kod mamice u tome se radi ako ne uspiju u labu neznas sto dobivas mi zapravo nista,da se radi o nekoj drzavnoj bolnici oni i onako rade kako rade,a ovdje sve se mnogo placa pa mislim da ocekujes maksimum,slijedeci put kad skupimo para i mogucnosti da cemo promijeniti adresu ,a svako neka izabera kako zeli naravno

  33. #4883
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Nama su prvi put vratili 2 morule ili 4 dnevne zametke...sada su vracene 2 blastice....uspjelo je oba puta...

    I ja sam misljenja da mnogo stosta treba da se poklopi da bi uspjelo...a licno sam misljenja ako je zametak dobar a i sredina u kojoj boravi takodje mora da uspe

    Ovako ako nije, da ga dovedu i do stadijuma od 8 nedelja nece se primiti...I da...znam da ovo sto placamo nisu male pare ali mislim da im se bas ne treba mjesati u sve...oni znaju ...tj embriolog...najbolje...zasto bi namerno sebi skakali za vrat da svjesno idu u nesto sto nije dobro....

  34. #4884
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Da sve blastice postanu djeca problem od 30-35% uspješnosti MPO-a bi bio rješen, tada bi uspješnost bila 100%, a medicina još nema odgovara zašto neki IVF uspije, a drugi ne, pod uvjetom da pričamo o savršenim embrijima.
    Predugo sam na forumu pa sam vidjela da ima trudnoća od embrija vraćenih drugi dan, treći, četvrti, kao i da nije bilo trudnoća od blastica.
    Ne slažem se da embriji koji se nepravilno dijele u labu-da će se nastaviti dijeliti u maternici, al isto tako imamo trudnoća i djece na forumu od 6 stanica trećeg dana, kao i nakon nešto sporije diobe, a vraćenih drugi dan.
    Upravo zato što je izbor klinike osobna stvar (a meni je pri izboru klinike važan faktor bio embriolog, a dr Hlinka je jedan od vodećih embriologa u Češkoj), pokušavam pridonijeti na ovom pdf-u sa što više linkova na različite klinike u Češkoj, al isto tako na našoj stranici skupljamo podatke o svim klinika u EU http://www.neplodnost.com.hr/gdje-se-lijeciti
    tako da molim Biljku (dobro nam došla!)da mi napišeš na pp o klinici u tvom potpisu! Isto tako i ostale ako imaju podatke i iskustva o drugim klinikama.

  35. #4885
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    I da podsjetim (stare i nove) na našu putničku češku stranicu http://www.prag-putopis.com/

  36. #4886
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    evo link za još jednu kliniku u Pragu http://www.fertility-ivf.eu/hr/

  37. #4887
    iva77 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    352

    Početno

    cure moje puno puta sam razmišljala kako ce ovaj post izgledati kad ga budem pisala
    ali ja sad jednostavno neznam ni sto ni kako da vam napisem

    previse je tu bilo padanja i uzdizanja u 17 g braka koliko smo i zeljeli bebaca
    i sad tj danas kad je moja beta pozitivna

    jednostavno od ove prevelike srece neznam ni kako da vam je objavim

    ali evo naj jednostavnije FET 14 dpt (3vracene 4 d ) beta je 838

    hvala dragom bogu,PFCu,cure vama i ovom forumu bez kojih nebi uspjeli


  38. #4888
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Iva77
    čestitam.
    sretno!

  39. #4889
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Iva77, moje najiskrenije čestitke

  40. #4890
    krol avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    113

    Početno

    Sonja i Hlinka su izgleda bogovi za FET.. ....Iva cestitam......

  41. #4891
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    iva, zeno, suze mi potekle...i jos idu, ljubim!

  42. #4892
    iva77 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    iva, zeno, suze mi potekle...i jos idu, ljubim!
    ja vjerujem da ce i za tebe nesto smiksati tim PFCa da nas ovako iznenadis

  43. #4893
    iva77 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    352

    Početno

    a ja do juce nisam ni slutila na pozitivnu ß sve mi bilo kao i dosadasnji pokusaji
    sad vata strah od onoga sto slijedi a nadam se da bude sve dobro
    za 2 dana ponavljam ß

  44. #4894
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    iva, ova beta zvuci predobro, cekamo duplanje!

  45. #4895
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    iva77, sve ce biti dobro! cestitam, bravo!

  46. #4896

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Iva77-cestitam!!
    Uf,sto volim ovakve vijesti
    Sretno za dalje

  47. #4897

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Draga moja Iva, tako sam sretna zbog tebe , pratimo se već godinama i znam za vašu cijelu situaciju. Suze same niz obraze teku. Otvoreno je sasvim jedno drugo veselo poglavlje u vašem životu . Želim puno sreće za tebe i tvoju porodicu,

    tvoja Fata

  48. #4898
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Iva77
    raduje me svaka trudnoća na rodi+posebno veterani+posebno pfc+posebno FET PFC...
    jednadžba govori da sam posebno radostan

  49. #4899
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    iva77 čestitke!!!

  50. #4900
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    Bok cure,
    evo javljam se iz Praga živa zdrava i vesela
    U ponedjeljak bila funkcija - dobiveno 8 zrelih jajnih stanica sutra transfer
    Pozdrav svima i držte figeeee!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •