Stranica 134 od 155 PrviPrvi ... 3484124132133134135136144 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,651 do 6,700 od 7735

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #6651
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    tak i ja-dvije bete i bez sekiranja, i bez simptoma
    lilu, pretvori dnt u tjedne trudnoce, ne brojis vise dnt

  2. #6652

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    he he Mare..čekam srčeko/a pa da se onda "opustim" . Evo upravo se naručila za UZV 28.5. Jedva čekam !

  3. #6653

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    5 2/7 ( kaže Harni )
    Posljednje uređivanje od leeloo77 : 21.05.2013. at 11:02

  4. #6654
    prag avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    383

    Početno

    znate li je li FET obavezno odobrava HZZ ili...ja čekam rješenje 2 mj taman..iako su tražili dopunu pečata ali i to sam poslala ima mjesec..možda nije krenilo u proceduru bez pečata ali opet..zar im je toliko potrebno..mislila sam da je to pro forme..nije 1.put ET..

  5. #6655

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    83

    Početno

    Meni je dr S.rekla da uradim betu 16 dnt,a vracen mi je samo 1 embrion,pa cesto preispitujem sebe o simptomima kako bih dala sebi bar malo nade da ce beta biti pozitivna,ali od simptoma nista posebno,osim sto me bole cice.Da li neko od vas koristi neku terapiju posle transfera,ja koristim Prednison,Acidum folicum i Utrogestan?

  6. #6656

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    prag, da, moraš čekati novo rješenje, jer bez toga ti hzzo ne snosi trošak postupka.
    ako si predavala za obnovu rješenja, tj. ako si nakon neuspjelog postupka išta obnoviti rješenje, onda bi ti trebalo stići svaki dan. ali ako si nakon dužeg vremena slala zahtjev sa svim nalazima, onda ti je kao i kod prvog zahtjeva - čekaš i čekaš i čekaš (oko 2 mj). a zahtjev ide u obradu tek kada je sve kompletirano, tj. kada im je stigao pečatiran.
    sretno!!!

  7. #6657
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    prag, da, moraš čekati novo rješenje, jer bez toga ti hzzo ne snosi trošak postupka.
    ako si predavala za obnovu rješenja, tj. ako si nakon neuspjelog postupka išta obnoviti rješenje, onda bi ti trebalo stići svaki dan. ali ako si nakon dužeg vremena slala zahtjev sa svim nalazima, onda ti je kao i kod prvog zahtjeva - čekaš i čekaš i čekaš (oko 2 mj). a zahtjev ide u obradu tek kada je sve kompletirano, tj. kada im je stigao pečatiran.
    sretno!!!
    Potpisujem!Jer ja sam sad išla na FET nakon neuspjlog postupka čekala sam oko 3tjedna.Sretnoooo

  8. #6658
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Lana, sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    valiana draga, još malo pa ogromnu betu na sunce
    leeloo i majo, za uzv ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    prag, nadam se da će čim prije rješenje
    trudnice drage,

  9. #6659

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    83

    Početno

    Hvala sejla!

  10. #6660
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj leeloo77 prvotno napisa Vidi poruku
    he he Mare..čekam srčeko/a pa da se onda "opustim" . Evo upravo se naručila za UZV 28.5. Jedva čekam !
    javi nam odmah brojčano stanje, jel kucka jedno ili dva
    sretno!

  11. #6661
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj Lana77 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je dr S.rekla da uradim betu 16 dnt,a vracen mi je samo 1 embrion,pa cesto preispitujem sebe o simptomima kako bih dala sebi bar malo nade da ce beta biti pozitivna,ali od simptoma nista posebno,osim sto me bole cice.Da li neko od vas koristi neku terapiju posle transfera,ja koristim Prednison,Acidum folicum i Utrogestan?
    pila sam prednison 5mg, aspirin 100 i crinone gel (isto što i utrogestan, progesteronski gel)

  12. #6662

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    hvala kismet

    meni je terapija 2,5 mg prednisona, aspirin 100, magnezij, folna i utrići 3#2

  13. #6663
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    ja prednison preskocila
    pozdravlja krol sve, pitam ga kako je s curicom, a on veli-tek sad zivim, rastop

  14. #6664
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Ja Utrogestan, Siofor, Prednizol, Aspirin 100, folnu kiselinu i MG... Naravno, nista napamet-sve po preporuci dr L

  15. #6665
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    cure drage ! imam jedno pitanje, malo sam u panici ...
    mene su iz HZZO a odbili u 4 mj. i trebam napraviti nadopunu zahtijeva sa nalazima endokrinologa, tj. nisu me defacto odbili već samo trebam dodatno mišljenje endokrinologa..
    No sad ta moja borba sa rebrom traje od tada ( 2 mj.) I sad se bojim da će me opet vratiti sad su neki nalazi i stari pa sad neznam kakva je daljnja procedura u takvim slućajevima ?
    jer stvarno nemam više živaca raditi 5 puta istu pretragu ...
    ima li netko sličnih iskustava možda ?

    Hvala !

  16. #6666

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    makajica, po HZZO-u nalazi ne bi smjeli biti stariji od 6 mj., ali mislim da se to odnosi na briseve i hormone, ali bilo je slučajeva gdje su prihvatili nalaze i starije od 6 mj.
    najbolje ti je nazovi HZZO i pitaj ih, da ti se ne desi da ti opet vrate zahtjev zbog zastarjelih nalaza.

  17. #6667
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    hvala bmaric

  18. #6668
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    makajice, kako sada tsh, jel se snizio?
    slažem se, nalazi trebaju biti friški....a ako te još i traže mišljenje endokrinologa, onda neka ti na nalaz napiše da s endokrinološke strane nema kontraindikacija za trudnoću (mene to tražili samo od kardiologa, nisu tražili mišljenje endokrinologa unatoč hashimotu, samo naravno nalaz gdje se to vidi.)
    pusa

  19. #6669
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Što se tiče hzzo to je bespoštedna borba stalno ili nešto traže ili su nalazi strari.Ja osobno sam ih otpilila i rekla ako mi budu platili sve odlaske u Zagreb tražili umjesto mene slobodne dane u firmi da ču sve to rado ponovo obaviti.I uvažili mi nalaze straije i od 6mj.Treba biti uporan a ponekad čak i bezobrazan da se dođe do njihovih papira! Sretno

  20. #6670
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    Cure hvala !
    idemo u borbu nema druge
    javim rezultate

  21. #6671

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Cure imate kakav savjet? Od ovih utrogestana me sve tako dole svrbi da bi ponekad iskočila iz kože. Neke dane ok a nekad koma. Koliko primjećujem problem je samo izvana. Ne bi ih baš htjela piti jer ipak mislim da je bolje vaginalno. Na pregledu sam tek u utorak pa ću pitati dr. a za sad ako znate možda koje kreme se mogu koristiti u trudnoći za smirivanje tih tegoba?

  22. #6672
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj leeloo77 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure imate kakav savjet? Od ovih utrogestana me sve tako dole svrbi da bi ponekad iskočila iz kože. Neke dane ok a nekad koma. Koliko primjećujem problem je samo izvana. Ne bi ih baš htjela piti jer ipak mislim da je bolje vaginalno. Na pregledu sam tek u utorak pa ću pitati dr. a za sad ako znate možda koje kreme se mogu koristiti u trudnoći za smirivanje tih tegoba?
    ll, ja sam koristila crinone i isti problem; grozna reakcija izvana i iznutra gljivice plus ostaci gela, prala sam se kamilicom do 12 tt i onda tražila vaginalete, prije 12 tt ginekologica mi nije htjela ništa prepisati! A vidim i čitam da druge cure od početka koriste Canesten kremu i/ili vaginalete i sve ok, zovi svog gina i pitaj za recept i savjet ili pitaj u ljekarni smiješ li aplicirati tu kremu izvana u prvom trimestru (mislim da smiješ).
    Sretno u utorak!

  23. #6673

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    leeloo, probaj promijeniti intimni gel, meni razni razlicito reagiraju s utricima/crinoneom.

  24. #6674

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    tks cure...probat ću samo namočiti uložak u neki acidofil,acidosalus ili sl. tek toliko da vidim hoće li se smiriti za dan-dva. Mislim da nisu gljivice jer je unutra ok, samo vani svrbi...da budem slikovita

  25. #6675

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    meni su utrici jednom "pojeli" sluznicu vani i to tako da su mi se rane napravile. napisem ti na pp savjete da tu ne zachetavam.

  26. #6676
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Drage moje Prazanke, evo da se javim i vama ovdje...Kod nas srca nema ni danas, cak ni embriona nema, vise se je vidi, gv i zumanjcana tu, beta pada...tuga, sve je gotovo, zar sam zasluzila sve ovo?!?! A ni obradovali se nismo, bojeci se da nesto ne ureknemo, a opet... oni bolovi kao menstrualni, izostanak simptoma ipak moze znaciti lose, nema pravila, ali u mom slucaju to je svaki put pogubno. Iako, ovo je najduza trudnoca koju smo postigli. Pretuzni pozdrav od pretuzne mene i mm... Sretno svima!!! Cujemo se kad se malo opravim i dodjem sebi od soka ovoga...

  27. #6677
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Maja šaljem ti ovdje najveći hug stvarno mi je jako žao

  28. #6678

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    joj maja strašno mi je žao..a tako dobar početak !

  29. #6679
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Uh Majo, što reći, prošla sam sve to, znam da se strašno osjećate, ali ovo je ipak veliki korak naprijed, idući put će se baš sve kockice posložiti i biti će sve u najboljem redu, od srca ti želim da sve što brže i bezbolnije završi i da se oporaviš, šaljem veliki hug

  30. #6680
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Evo cure moja beta je 1,20 i ovaj put niš.A sad okrečem opet novu stranicu idem dalje u borbu!

  31. #6681
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Drage valiana i majo, jako mi je žao grlim, držte nam se

    pusa krolovoj teodorici

  32. #6682

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    valiana i maja, žao mi je! držite se cure i samo hrabro naprijed!!!

  33. #6683
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj valiana prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure moja beta je 1,20 i ovaj put niš.A sad okrečem opet novu stranicu idem dalje u borbu!
    , kapa dole za stav, puse!

  34. #6684
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    valiana baš mi je žao

  35. #6685
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    leeloo, javi nam novosti s pregleda, kad pobrojite srčeka Mislim na tebe!

    lana77, nije li beta danas?

  36. #6686

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    valiana baš mi je žao

    Mi smo sutra na pregledu i počinjem lagano imati žmarce u trbuhu. Do danas sam začudo bila poprilično kul . Javim novosti

  37. #6687
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    leeloo sretno sutra i vrati nam se sa lijepim vijestima



    p.s. i ja sam sutra na pregledu (nisam bila čak dva tjedna)
    Posljednje uređivanje od Bluebella : 27.05.2013. at 16:01

  38. #6688
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    leeloo sretno sutra i vrati nam se sa lijepim vijestima



    p.s. i ja sam sutra na pregledu (nisam bila čak dva tjedna)
    Molimo izvještaj od gimnastičarke sutra

  39. #6689
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj kismet prvotno napisa Vidi poruku
    Molimo izvještaj od gimnastičarke sutra
    već sam unaprijed žicala doktora da virne među noge pa da više potvrdimo tu gimnastičarku.

    babske priče vele da žene koje se proljepšaju u trudnoći nose dečka, a one koje nosu curicu se poružne... ja sam definitivno u drugoj skupini

  40. #6690
    meki avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    93

    Početno

    Maja,valiana žao mi je....uvijek se rastužim kad čujem za neuspjehe mojih suborki..ali cure glavu gore,vjerujte u sebe i u nove uspjehe...pozzz

  41. #6691
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Evo mene cure u papirologiji pa vas molim ak je koja u zadnje vrijeme predavala zahtjev na hzzo ak su nekaj novoga izmislili da ne gubim vrijeme čekajuči a nekaj fali!Idem na IVF ICSI-pgd.Pa ak je koji novitet molim vas da mi pomognete.Hvala

  42. #6692
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Uzv obavljen veli doktor da beba liči na mog dragog i da mu se čini da bude curka... iako se jos ne vidi najbolje

  43. #6693

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    83

    Početno

    Kismet,betu radim sutra...Maja,Valiana tako mi je zao i ja imam strah sta ce biti sutra.Pozdrav!

  44. #6694
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    Uzv obavljen veli doktor da beba liči na mog dragog i da mu se čini da bude curka... iako se jos ne vidi najbolje
    To smo već znale K'o vidoviti Milan smo...

    Kakvo je stanje s hematomom?

  45. #6695
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj Lana77 prvotno napisa Vidi poruku
    Kismet,betu radim sutra...Maja,Valiana tako mi je zao i ja imam strah sta ce biti sutra.Pozdrav!
    Lana, držimo fige za betu, sretno!

  46. #6696
    prag avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    383

    Početno

    cure, koji je zakonski rok u kojem hzzo mora odgovoriti na zahtjev, je li 60 dana ako se ne varam? ja danas zvala povjerenstvo da pitam što je zapelo, 2 mj prošla od slanja molbe ( 15 dana manje od slanja dopune pečata)..i kaže još je na povjerenstvu..ma čudno mi to.. i od kojeg dana teče rok? i da li mogu im poslati zahtjev za požurnicu?

  47. #6697
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj kismet prvotno napisa Vidi poruku
    To smo već znale K'o vidoviti Milan smo...

    Kakvo je stanje s hematomom?
    Hematoma skoro da vise niti nema
    Ne moram vise strogo mirovati

  48. #6698

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    83

    Početno

    Kismet,hvala ti puno!

  49. #6699
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj prag prvotno napisa Vidi poruku
    cure, koji je zakonski rok u kojem hzzo mora odgovoriti na zahtjev, je li 60 dana ako se ne varam? ja danas zvala povjerenstvo da pitam što je zapelo, 2 mj prošla od slanja molbe ( 15 dana manje od slanja dopune pečata)..i kaže još je na povjerenstvu..ma čudno mi to.. i od kojeg dana teče rok? i da li mogu im poslati zahtjev za požurnicu?
    Po meni od dana predaje/urudžbiranja zahtjeva. Požurnica možeš slati, ali ako računaju dopunu pečata kao tek kompletiran zahtjev, onda još nije isteklo tih 60-ak dana...

  50. #6700
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    Hematoma skoro da vise niti nema
    Ne moram vise strogo mirovati
    Juuupiii
    Mene moja gimnastičarka tako lupa po cerviksu ili mjehuru, ne mogu baš detektirati, da sam sva splašena...mislim da sam imala par gadnih BH jitros, tako da i ja najviše boravim u horizontali, izbjegavam sve napore...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •