Stranica 2 od 65 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 3227

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #51

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    7

    Početno

    Ma stvar je u tome da sam ja u klinici koja ne daje ništa poslije transfera, pa sam bila privatno gdje mi je dr.napisao što da uzmem poslije transfera...tad mi je sve bilo jasno, ali sad mi je upitan taj 6-ti dan....kako ste vi dobivale kod dr.Baumana? Također, trebam uzeti dvije ampule Brevactida (3 i 6 dan) jel to važno u koliko sati?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    98

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    baš mi je čudno da je tak bilo, jer,meni jučer dr. rekla- tu je sve po traci, znaš i sama, ali mislim da se trude... ja znam da su liste koma duge, ali mislim da oni nisu krivi, kaj se postupka tiče, trude se, i to kaj se žure, žure se da stignu sve obaviti... neznam, ja sa svojim soc. ginekologom nemam sreće, koji nije shvatio da nakon 12 godina nezaštićenih odnosa ipak je malo čudno da nema bebice, dok doktori u bolnici, i dr.B. i posebno sada doktorica.T.,su pokazali sućut, volju, entuzijazam i plan...kad sam kod svog dr.-a došla po uputnicu za betu, dobila sam i recept ua utrogestane,jer sam tražila, ali mi je stavio ponovljiv recept uz poruku- nek se nađe za iduće postupke, da netreba 2x ukucavat...to me tak rastužilo...opet, sve je to jako individualno, i meni su smeale neke stvari, ali svi oni su tu da nam pomognu, i trude se da uspijemo svi skupa... tako da kad gledam njih, i kad pogledam ovog mog, koji mi čak ni uputnicu za vađenje hormona nije htio dati- kad ja o MPO nisam znala ni mu ni be, jer je rekao da nema potrebe ako je menstruacija redovita,, on koji bi trebao biti onak, moj igrač, a s druge strane, ovi doktori i sestre nam se posvete max koliko im vrijeme dozvoli... i to treba sve uzeti u obzir...i ja sam htjela kasnije punkciju, pa bi možda imali još 3 zrele, pa bi bilo i kaj za smrznut, ali sve to spada u kibidabi priću...
    A ja mislila da samo ja imam takvog ginekologa! Moj je poludio kad sam došla po uputnicu za folikulometriju. Počeo se derati da mi nismo neplodni jer sam dva puta bila trudna i da nam ne treba MPO. Njega nije briga što MM ima oligoasthenoteratozoospermiu i što su nam trebale 3 godine da ostvarimo trudnoću koja je završila u 11. tjednu. To su tri godine ciljanih odnosa, mjerenja bazalne temperature, korištenja LH testova, pokušaja popravljanja spermiograma, silnih čajeva i što sve ne... Tri godine očaja iz mjeseca u mjesec kad bih dobila menstruaciju... Po njemu nismo neplodni jer sam bila trudna dva puta, a ne uzima u obzir da te trudnoće nisu uspjele, a sam mi je rekao da je to zbog velikog broja nepravilnih spermija... Na SD su mi odmah nakon kiretaže rekli da više nemamo što čekati i uputili me u antisterilitetnu ambulantu. Jučer sam išla kod njega po uputnicu za kontrolu nakon neuspjelog AIH-a, a on se počeo smijati kad je vidio da mi je beta bila 0,4. Uf!

  3. #53
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Mislim da je potrebno znati činjenice kakve jesu u IVF-u, uspješnost s tri jajne stanice je ovisno o godinama izm. 6-21%, bez obzira u što Vas Vaši liječnici uvjeravali! To se odnosi na broj stanica po ciklusu, dakle upotrebljavane u jednom ciklusu a ne one neoplođeno zamrznute!!!


    dob žene: 18-34 godine; 35-37 godina 38-39 godina 40+ godina

    3 j.s. 21% 18% 12% 6%

    15 j.s. 40% 41% 26% 17%

    http://forum.roda.hr/threads/65387-Z...jajnih-stanica

  4. #54
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj zrna prvotno napisa Vidi poruku
    Ma stvar je u tome da sam ja u klinici koja ne daje ništa poslije transfera, pa sam bila privatno gdje mi je dr.napisao što da uzmem poslije transfera...tad mi je sve bilo jasno, ali sad mi je upitan taj 6-ti dan....kako ste vi dobivale kod dr.Baumana? Također, trebam uzeti dvije ampule Brevactida (3 i 6 dan) jel to važno u koliko sati?
    ja sam dobila brewactid dan nakon transfera i 5. dan nakon, i jedan decapeptil dan nakon... nije bitno u koliko sati, tak da sam si decapeptyl spičila u 10 ujutro, a ova dva u 14 sati, onak, ni vrit ni mimo, da nije prerano a ni prekasno...

  5. #55

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Danas bili na UZV-u, kuca

    Ustrajte, želim uspjeh svima!

  6. #56
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj ober prvotno napisa Vidi poruku
    Danas bili na UZV-u, kuca

    Ustrajte, želim uspjeh svima!

  7. #57

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    7

    Početno

    Hvala ti puno....još samo pitanje koji si dan imala transfer nakon punkcije?

  8. #58
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj sany 7 prvotno napisa Vidi poruku
    Zvala za lijekove došli za 40 brojeva u ovoj godini naravno. idući mjesec dalje
    Super! Drago mi je za lijekove. Nadam se da će sljedeći mjesec doći i ostali. Kad podigneš lijekove što je sljedeće? Javiš se prije nego dobiš menstruaciju ili nakon?

  9. #59
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Super! Drago mi je za lijekove. Nadam se da će sljedeći mjesec doći i ostali. Kad podigneš lijekove što je sljedeće? Javiš se prije nego dobiš menstruaciju ili nakon?
    kad ideš po lijekove najbolje ti je odmah uzeti uputnicu i odmah se dogovoriti sa dr.da ti napiše protokol..čekaš M i startaš...

  10. #60
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj sany 7 prvotno napisa Vidi poruku
    Zvala za lijekove došli za 40 brojeva u ovoj godini naravno. idući mjesec dalje

    Konačno

    Sany, i tebi i svim ostalim čekalicama želim što brži dolazak na red.

  11. #61
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ima koga gore sutra?...mislim osim mene...

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Oprostite sto ovako upadam,nova sam ovdje..Za 2 tjedna trebala bih ici na prve konzultacije i sad me zanima da li se odmah prvi put gleda na UZV ili se obavlja samo razgovor? Jer izgleda da bih u to vrijeme trebala dobiti menstruaciju pa ne znam sta da radim,da li da zovem i odgadjem termin ili da dodjem?

  13. #63
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    kad ideš po lijekove najbolje ti je odmah uzeti uputnicu i odmah se dogovoriti sa dr.da ti napiše protokol..čekaš M i startaš...
    uputnicu za kaj????
    ja zadnji put samo došla po lijekove i onda mi je 21dc doktor rekao kojim redom kaj uzimati???

    Koji ono broj zovete za info i dogovore??? ja zovem 3712109 bezuspješno, možda zovem u krivo vrijeme?????

    Ja broj 60 , kaj milsite dal će doć lijekovi prije 7.6 kada bi mi bio 21dc da počenm s dugim protokolom. Uopće jel će raditi kasnije ili nakon 15.6 više ne rade????

    A ja glupača zaboravila prije svega svima puno puno zavibrati vibrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrvibrrrrrrrrrrrrrrrvibrrr rrrrrrrrrrr

  14. #64
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Oprostite sto ovako upadam,nova sam ovdje..Za 2 tjedna trebala bih ici na prve konzultacije i sad me zanima da li se odmah prvi put gleda na UZV ili se obavlja samo razgovor? Jer izgleda da bih u to vrijeme trebala dobiti menstruaciju pa ne znam sta da radim,da li da zovem i odgadjem termin ili da dodjem?
    aska dobro došla..što se tiče UZV,to ti je relativno,nekoga dr.gleda,nekoga ne...mene nije..ako će te i gledati nema veze kaj imaš mengu,to ti je normalno..ne živciraj se zbog toga,isto tako ti se ne isplati tražiti drugi termin zbog toga..opet ćeš dugo čekati termin..

    linalena,ja sam uvijek morala imati uputnicu kad sam došla po lijekove inače bi me otpilili i ne bih dobila protokol,nego ko dr.moraš imati uputnicu...ja nikad nisam išla 21 dc gore,tak da ne znam kak to funkcionira,jer sam uvijek u kratkom postupku.
    zoveš dobar broj,ali prije 13 sati se ne javljaju..

  15. #65
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    eeeeee hvala, upravo ih dobila i da nazovem krajem mjeseca, rekli mi da ćemo najvjerojatnije stići prije ljeta
    E a kaj da piše na uputnici?? Konzultacije??? ili ???
    A jel će dati lijekove mužu ili mojoj mami, jer ću ja sljedeća 2 tjedna (do 6.6) biti u ludnici zboig državne mature???

  16. #66

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    kiara79 puno hvala na odgovoru..sad si me malo smirila..

  17. #67
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    dovoljno je da piše pregled..lijekove možeš podići SAMO ti,osobno..

  18. #68
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    uffff, to će onda biti problem jer ne vjerujem da ću ijedan dan biti gotova prije 5 popodne
    probati ću nekako namoliti da ih daju mužu

    Uff kaj me puca PMS, neizvjesnost s tim lijekovima, stres zbogi posla, opterećenost doma kućanskim obavezama i ludim pesom
    muž mi jako malo pomaže, samo njega svako malo trebam tješiti da kak mu niš nejde u životu, a sinoć imali raspravu da kaj niš ne poduzima u vezi spermiograma, uffff PMS dadaa

  19. #69
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Linalena, i moj je takav, non stop mu trubim da prestane pušiti i pije vitamine. A znaš kak me sluša! Jedva čekam da nam stignu lijekovi...
    Aska, nije loše da imaš menstruaciju u to vrijeme, ja sam bila isto tak 3.dc na prvom pregledu i dr je rekla super, tak se vidi pravo stanje jajnika. Na VV prije nego sam išla u postupak obavezno 3 dc na ultrazvuk. Malo je nelagodno jer krvariš, al to je njima normalno.
    Svima također sretno

  20. #70
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    aska, kad sam ja bila prvi put nisam imala ni pregled ni uzv, samo smo razgovarale i dala mi je popis pretraga koje treba obaviti,
    sretno!

  21. #71

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Hvala,cure..divne ste!

  22. #72
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ja sam prvi puta došla, na dogovor, s uputnicom za pregled, ali me poslali prvo na uzv, pa na razgovor, tam sam dobila šta sve treba obaviti, kad sam sakupila sve potrebne nalaze, i popravila kaj se trebalo popraviti, dočekala ljekove i došla gore, nenaručena ali s uputnicom za pregled, i doktor mi napisao protokol,i sve objasnio...znači dvije uputnice sam imala do samog starta s pikanjem.

  23. #73
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ima sutra koga gore?

  24. #74
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Cure pomozite, jer sam sad sva . Dakle, napokon sam ih uspjela dobiti da mi se netko na MPO na SD-u javio, i pitam ja za svoj broj, čini mi se 298 koji mi je Bauman dao oičetkom ove godine. Na to meni kaže gospođda kako sad dijele ljekove od brojeva 1-40 i neka nazovem za 2 mjeseca! Pa jel moguće da još 260 žena moraju podijeliti prije mene?? Ili je Bauman možda fulao pa mi dao broje iz 2010. a trebao mi je u 2011. dati broj iz 2011.??? Kaj se tu dogodilo i kako sad??
    On mi je na konzultacijama rekao kako bi mi ljekovi trebali stiči sredinom 3.mj., znači definitivno su me već morali proći!

    Kaj sad??

  25. #75
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Ja sam broj 381 . I sad ih opet ne mogu dobiti, a vjerojatno su moji ljekovi već prošli, kad sad dijele od 1-40. Kaj ne??

    Molim info kaj mi treba da odem si gore po ljekove? Uputnica, nalaz od Baumana?? Nisam u toku baš jer mi je ovo prvi preko HZZO-a. Hvala

  26. #76
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Kad si bila na konzultacijama kod njega? Tj kad ti je dao taj broj? Malo mi je čudan taj broj. Najbolje da sestri sve objasniš

  27. #77
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Cure imam jednu molbu da li možete reći da li radi dr.Bauman i koji je sada broj po redu. Molila me cura koja je trenutno vani da joj provjerim. Mislimda je ona rekla da je oko 100 i nekog broja.

  28. #78

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    Pozdrav svima,
    ja sam nova i do sada sam samo čitala vaše priče i uspoređivala se sa vama. Inače sam od onih koja ne priča sa curkama u čekaonici i ne volim da me se o tome ispituje. Do sada nisam bila na nikakvom forum i nisam nikada pisala o svojim iskustvima i problemima (osim u svoju malu crnu biljenžnicu), ali sam na kraju odustala i evo me - postala sam jedna od vas. Ja sam isto kod dr.B na SD. Prvo ću vam reći vezano za broj sa famozne liste. Početkom ovog mjeseca (3.5.) sam bila na dogovoru i dobila sam broj 230. Dr.B mi je rekao da sam u planu za 9.mj, ali čitajući ono što ste napisale .....možda dođem na red u 9/2012.... Ekipa na SD u 8 mjesecu ne radi jer su na godišnjem. Kako već dugo planiramo neko putovanje, ispalo je da bi išli u 9 mj. i onda mi dr.B kaže da sam u planu za 9.mj. Sad sam luda i zbunjena.

  29. #79
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Toyota,dobro nam došla i još prije otišla..naravno na onaj trudnički topic..
    s obzirom kakvo je stanje sa lijekovima i da oni dolaze sve kasnije i kasnije,samo vi odite na putovanje,jer će lijekovi doći kasnije..
    evo ja sam 155 i dr B mi rekao da ću u 9 mj.pa teško da će i broj 230 u isto vrijeme..

    reci nam nešto o vama,koliko imate godina..koje su vam dijagnoze,jeste li imali već kakve postupke..??
    radoznala baba...a što mogu..
    Posljednje uređivanje od kiara79 : 19.05.2011. at 12:09

  30. #80
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Curke moje idem u ponedjeljak na folikometriju....dolazimo po naša 3 ledena zlata...nikad se ne zna kada može upaliti

  31. #81

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Toyota,dobro nam došla i još prije otišla..naravno na onaj trudnički topic..
    s obzirom kakvo je stanje sa lijekovima i da oni dolaze sve kasnije i kasnije,samo vi odite na putovanje,jer će lijekovi doći kasnije..
    evo ja sam 155 i dr B mi rekao da ću u 9 mj.pa teško da će i broj 230 u isto vrijeme..

    reci nam nešto o vama,koliko imate godina..koje su vam dijagnoze,jeste li imali već kakve postupke..??
    radoznala baba...a što mogu..
    Kiara79 hvala za dobrodošlicu. Pa mislim da mi to putovanje treba za punjenje baterija prije bitke. Kad mi je dr.B rekao 9.mj nitko mi nije rekao da postoji mogućnost prolongiranja....hm.... Sva sreća pa ste vi tu. Pa ja sam se u principu do sada nadala rodi, ali kad sam shvatila da na moju kuću zaobilaze....odlučila sam se primiti stvar u svoje ruke. Ja sve ok, a MM oligoasth.... Nismo ništa radili niti osim dva AIHa na SD u 2009.g. I to je to. Sad sam u fazi prikupljanja nalaza. To je sve. Vrlo kratko. To je ustvari kad čitam šta ste sve prošle - VELIKO NIŠTA. Ja sam hrabra i puna nade, osim kad dobijem menstr. onda malooo padnem u depru, ali.....
    Tek sam se uključila i puna sam pitanja.

  32. #82
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    cure, jel ovo normalno...kad sam bila u stimuliranom, folikuli su mi rasli svaki dan po 1 ili 2 mm, pred kraj...e sad smo u prirodnom, znači niš od ljekića...ja sam skontala da menopuri potaknu da raste po par folikula, ali ne i da oni nešto brže rastu... i sad gledam po papirima, 11 dc sam onda bila na 14mm, a sad sam na skromnih 10...i kaj se još čudno desilo, cijelo vrijeme pratimo ljevi jajnik,i ja danas na uzv, i velim doktorici da kak je to čudno, da mi ljevi jajnik pratimo, a ja ga uopće ne osječam da radi, ali da sam jutros osjetila na desnom da radi, i doktorica veli- pa da je čudno, i pogleda i veli- opa, pa tu imamo jedan od 9mm, i da ćemo sad pratiti oba...jesu oni premali?i htjela je da dođem u pon., ali je rekla da ipak dođem u nedjelju, da nam nebi pobjegao... kak bi pobjegao kad je tak malecki...i mislim ako on tak polako ide, ali ide, pa po mojoj računici, on nebu gotov do kraja tjedna, jelda?a cura iza mene je imala 14 mm, i rekla joj sutra štopericu, pa neznam kaj mi je gore, ako mi tu mrvu uzmu prerano ili ako pobjegne...radije bi da pobjegne...ta ista cura je sad na 3. prirodnom, ali joj je prva dva puta zbrisala...sve me to danas malo zmotalo...
    Posljednje uređivanje od inana : 20.05.2011. at 23:17

  33. #83
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Inana moram priznati da neznam baš puno o rastu folikula, ali vjerujem da doktorica zna kako dalje, i bolje da ideš ranije na UZV pa ak treba onda još jedan nego da to pobjegnu, a super za 2 folikula. Ja uvijek vodim brigu na kojoj strani ovuliram i doista osjetim svaki mjesec drugu stranu.
    Ja eto prijavljujem 1dc, nadam se da sam 21dc 10.6 na 1.folikulometriji za moj drugi stimulirani. Uvjerili me da ćemo dobiti lijekove do tada a i da će još raditi

  34. #84
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ma ne, sve super, samo mi se čine da sporo rastu i da su mali... i to kaj ih eto danas ne osjetim... inače prije ovog stimuliranog sam ih uvijek osjetila onak, jako, a sad sve nekak blago... a valjda bude sve ok...a za ljekove super, drago mi je da budeš krenula, i držim fige!

  35. #85

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Ja sam nekad davno točno osjećala svaku O i u moment znala kad bi nastao "plop".

    Ali zadnih dvije godine ne. Nema nikakve razlike bila u prirodnom ciklusu ili pod klomićima.
    Boli malo vamo, pa tamo, pa taman mislim "ah skužila sam", uzv pokaže da je O na drugom jajniku ...



    Nego, tko sve ide u ponedjeljak na folikulometriju?

  36. #86
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    inana sve ti je to ok...mene tek 11 dc B počinje gledati,i tek su onda na 10...samo u stimulaciji idem od 8dc...bez brige,znaju oni što rade..

  37. #87
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    pozz curke! večeras moram primiti štopericu pa me zanima mogu li ovitrelle piknuti u ruku?

  38. #88
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj maya3 prvotno napisa Vidi poruku
    pozz curke! večeras moram primiti štopericu pa me zanima mogu li ovitrelle piknuti u ruku?
    možeš...sretno~~~~~

  39. #89
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    hvala

  40. #90
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj sweety prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam nekad davno točno osjećala svaku O i u moment znala kad bi nastao "plop".

    Ali zadnih dvije godine ne. Nema nikakve razlike bila u prirodnom ciklusu ili pod klomićima.
    Boli malo vamo, pa tamo, pa taman mislim "ah skužila sam", uzv pokaže da je O na drugom jajniku ...

    ti... ja... i tko još?

    Nego, tko sve ide u ponedjeljak na folikulometriju?

  41. #91
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    sweety- ti... ja... i tko još?

  42. #92

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Bok svima, oprostite što svako malo upadam kao padobranac, ali htjela sam vas ohrabriti. Moja mi je gin. rekla kako joj u zadnje vrijeme dolaze trudnice sa SD i da im je krenulo! To vam mogu potvrditi jer sam i ja jedna od tih sretnica. Prije nego se prebacim na drugi post da vam kažem moju povijest. Prvi IVF (ja OK, MM oligoasteno) bio u 7/2010, kratki Dec.+Gonal, 9 oocita, transfer 3 zametka (bc,cc,cc). O transferu koji je obavila dr. T i danas imam noćne more. Nažalost beta 2,93. U jesen probala prirodni, folikul pukao. Tada sam učinila veliku grešku što sam se dala na brzinu izgurati iz ordinacije a da nisam uzela broj. Na slijedeći pregled sam stigla u 12 mj., a o lijekovima i što se događalo sam već napisala post da se ne ponavljam.
    U ovom postupku sam imala dugi protokol Dec. + Menopur, 11 oocita, transfer 3 8-stanična. Beta 307! (nemogu vam opisati osjećaje!)
    Imamo jedno ali vrijedno kojem na zadnjem uzv kuca srce i veliko je 3 mm. Još sam u fazi nevjerice. Ako imate pitanja rado ću vam odgovoriti. Želim vam sreću i držim fige!
    Pozz svima

  43. #93
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    cure,
    evo friških novosti vezano uz lijekove. trenutno je broj 50. ja sam danas napokon dospjela na listu i 290 sam. kaže dr. da zovem u 9.mj, no ja se ne nadam redu prije 1.2012. kaže i da naručuju 40 mjesečno, ali da je pitanje hoće li ih toliko dobiti

    znam da vas nisam baš raspoložila ovim vijestima, ali eto...

    pozdrav svima!

  44. #94
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    mala ma,već jako dugo vrijedi to za 40 brojeva mjesečno...nažalost,ja se bojim da će biti i gore...

  45. #95
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    mala ma,već jako dugo vrijedi to za 40 brojeva mjesečno...nažalost,ja se bojim da će biti i gore...
    kiara, i meni se čini da će biti još gore, a zbog rekacija doktorice na to sve još sam uvjerenija, baš je razočarano govorila o listi

  46. #96
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Evo ja idem krajem tjedna po lijekove broj 46

  47. #97
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj sany 7 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja idem krajem tjedna po lijekove broj 46
    Blago tebi...
    ja ću probati još jedan stimulirani na jesen,a u međuvremenu skupljam lovu za Prag..

    ma meni nije jasno kak je takva frka za lijekove samo na SD i VG,a npr.na VV nije...dobro za Petrovu mi je jasno zakaj imaju stalno lijekove...fakat ne kužim..

  48. #98
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Evo ga mene 8.d.c folikuli 14 mm, endić 7 i nešta sitno....četvrtak opet folikometrija....a čini mi se i odleđivanje zadovoljna sam

  49. #99
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Iva Mia sretno !!!!!!!!!

  50. #100
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj Iva Mia 2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ga mene 8.d.c folikuli 14 mm, endić 7 i nešta sitno....četvrtak opet folikometrija....a čini mi se i odleđivanje zadovoljna sam
    meni jučer folikuli 11 i 12, endić 10... mjenjam 2mm endića za 2mm folikula...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •