Stranica 3 od 65 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 3227

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #101
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ima koga sutra gore?

  2. #102
    *mare* avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    333

    Početno

    drage moje, nisam vam se do sada javljala iako vas redovito škicam.
    ugl i mi smo na sd, nakon 2 neuspjela prirodna ivf-a sada čekamo pikice, imamo brojček 253 i nadam se negdje oko nove godine doći na red a do tada.. a nadam se pokušati sa još kojim prirodnim iako nema baš nekog smisla..

    eto, samo sam se htjela pridružiti i žaljetei vam svima velike bete što prije!

  3. #103

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj sany 7 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja idem krajem tjedna po lijekove broj 46
    kiara79, ti si rekla da si 155 i da si u planu za 9.mj. Ako je sany 7 br.46 i ide krajem ovog tjedna, onda ih uzimaju 50-ak mjesečno. Što bi značilo da si ti u 9.mj sigurno (ako računamo da ih 8.mj nema zbog godišnjeg). Ali vrlo je moguće da dođeš i prije na red. Osim da ne ponestane lijekova kad na nas dođe red...

    Ali dobra je čuti da je bar krenulo....bolje i po malo nego nikako......

  4. #104
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ja ne vjerujem da iako oni idu na godišnji, da ne naruče ljekove za taj mjesec, čak sam uvjerena da naruče, pa im je malo gužva taj i iduči mjesec... ono ako npr. dođu ljekovi za oba mjeseca, to je 80 žena...tak si ja nekak mislim...

  5. #105
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    ja ne vjerujem da iako oni idu na godišnji, da ne naruče ljekove za taj mjesec, čak sam uvjerena da naruče, pa im je malo gužva taj i iduči mjesec... ono ako npr. dođu ljekovi za oba mjeseca, to je 80 žena...tak si ja nekak mislim...
    inana, i ja se nadam da je tako

  6. #106
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Citiraj *mare* prvotno napisa Vidi poruku
    drage moje, nisam vam se do sada javljala iako vas redovito škicam.
    ugl i mi smo na sd, nakon 2 neuspjela prirodna ivf-a sada čekamo pikice, imamo brojček 253 i nadam se negdje oko nove godine doći na red a do tada.. a nadam se pokušati sa još kojim prirodnim iako nema baš nekog smisla..

    eto, samo sam se htjela pridružiti i žaljetei vam svima velike bete što prije!
    mare, dobro došla!
    ja sam 290 i računala sam za 1.2012. mislim da je i tvoja računica ok
    pozdrav!

  7. #107

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    MalaMa, jesu ti rekli u kojem bi mjesecu došla na red?

  8. #108

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    16

    Početno

    Pozdrav svima,
    nova sam i izgubljena
    1. Moram se naručiti za testiranje: FSH, LH, E2, PRL i TSH, AMH (imam uputnicu). Gdje mi je najbolje i kako se naručiti točno u dan ako moram testiranje obaviti 3.-5tog dana m. ciklusa, a menstuacija mi nije baš tako točna? (voljela bi to obaviti negdje gdje će mi troškove pokrivati HZZO)
    2. Jel se na Sv Duh može donijeti uzorak za spermiogram?
    3. Bakteriologiju ejakulata i urina - jel se i to može na Sv Duhu?
    4. testiranje na hepatitis i HIV - koliko se čeka za naručivanje?

    Ovo bi bilo za početak
    puno hvala

  9. #109
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno


    1.- imaš uputnicu- odi na SD i naruči se, jako dugo se čeka za TSH, ali nisam sigurna koliko, tam budu ti rekli, za sve ostalo se ne čaka, pogotovo ovo 3.-5. dan, samo dođi, pa ti je možda bolje da ti TSH bude na drugoj uputnici- tak sam ja išla, ili sve obavi, a tsh izvadi privatno, mislim da ti je 80kn.
    2.- može ako je unutar 30 min, ali nema potrebe jer je njihova sobica puno pristojnija nego na npr.VV
    3.- može, gotovo za tjedan dana
    4.- nisam sigurna koliko, ali ako ideš preko Petrove mislim da relativno dugo, ali nisam sigurna, najbolje da nazoveš, pitaš, pa objaviš da i druge cure znaju.

  10. #110
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj Jadzia prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    nova sam i izgubljena
    1. Moram se naručiti za testiranje: FSH, LH, E2, PRL i TSH, AMH (imam uputnicu). Gdje mi je najbolje i kako se naručiti točno u dan ako moram testiranje obaviti 3.-5tog dana m. ciklusa, a menstuacija mi nije baš tako točna? (voljela bi to obaviti negdje gdje će mi troškove pokrivati HZZO)
    2. Jel se na Sv Duh može donijeti uzorak za spermiogram?
    3. Bakteriologiju ejakulata i urina - jel se i to može na Sv Duhu?
    4. testiranje na hepatitis i HIV - koliko se čeka za naručivanje?

    Ovo bi bilo za početak
    puno hvala
    4. ja sam u 2. mjesecu bila narucena za vađenje krvi 2 tjedna od dana narucivanja, a nalaz je bio gotov za tjedan dana od vađenja.

  11. #111
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Pitanje za cure koje su preuzele lijekove: koji vam je rok trajanja na njima?

  12. #112
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Citiraj Toyota prvotno napisa Vidi poruku
    MalaMa, jesu ti rekli u kojem bi mjesecu došla na red?
    na moje pitanje kako sam čula da se lijekovi jako dugo čekaju i kada će to biti dokotorica je rekla u 9 mjesecu. kad sam otišla od nje i sve to si posložila u glavi shvatila sam da za to nema šanse. prije nove godine čisto sumnjam

  13. #113
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Citiraj Jadzia prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    nova sam i izgubljena
    1. Moram se naručiti za testiranje: FSH, LH, E2, PRL i TSH, AMH (imam uputnicu). Gdje mi je najbolje i kako se naručiti točno u dan ako moram testiranje obaviti 3.-5tog dana m. ciklusa, a menstuacija mi nije baš tako točna? (voljela bi to obaviti negdje gdje će mi troškove pokrivati HZZO)
    2. Jel se na Sv Duh može donijeti uzorak za spermiogram?
    3. Bakteriologiju ejakulata i urina - jel se i to može na Sv Duhu?
    4. testiranje na hepatitis i HIV - koliko se čeka za naručivanje?

    Ovo bi bilo za početak
    puno hvala
    dobrodošla!
    potvrđujem sve što ti je napisala inana.
    za 1. TSH su mene u drugom mjesecu naručili za danas 26.5., ali sve sam obavila u 2.mjesecu kad i ostale hormone, pitaj ih tamo pa ti isto možda obave i to uz ostalo, inače se naručuješ okvirno, a dođeš kad ti bude 3-5 dana c.
    za 4. i nas su u Petrovoj naručili za otprilike 2.tjedna, a nalaz je bio gotov tjedan dana nakon toga

  14. #114
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Drage cure od 3 mrvice jedna je prezivila odmrzavanje i oplodila se...ajme bas sam sretna!!

  15. #115
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva Mia čestitam!
    Sad nek se mrva lijepo vrati mami i ostane tamo 9 mjeseci.

  16. #116

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    16

    Početno

    Citiraj Jadzia prvotno napisa Vidi poruku
    1. Moram se naručiti za testiranje: FSH, LH, E2, PRL i TSH, AMH (imam uputnicu). Gdje mi je najbolje i kako se naručiti točno u dan ako moram testiranje obaviti 3.-5tog dana m. ciklusa, a menstuacija mi nije baš tako točna? (voljela bi to obaviti negdje gdje će mi troškove pokrivati HZZO)
    2. Jel se na Sv Duh može donijeti uzorak za spermiogram?
    3. Bakteriologiju ejakulata i urina - jel se i to može na Sv Duhu?
    4. testiranje na hepatitis i HIV - koliko se čeka za naručivanje?
    Evo da odgovorim samoj sebi . Sinoć sam slala mailove za naručivanje i sad imam neke informacije.
    Prvo da vam pohvalim Vinogradsku. Zvali su me u 7.30 da mi vele kako sam naručena za cijeli 6 mjesec. Dakle, mogu doći ovisno o ciklusu, odnosno kada trebam - to je za hormone (1.)
    2. i 3. copy maila sa SD:
    za tražene pretrage možete doči svaki dan bez naručivanja,do 11:00 sati. Materijal možete uzeti i kod kuće samo u laboratorij mora doći u roku sat vremena. U ljekarni kupite 2 kutije ili dođite u naš laboratorij pa kažite za što Vam treba i oni Vam budu dali.

    4. za ovo sam slala u Petrovu i naručili su me za 11.7 no dodali su i : Inače te pretrage radi zavod za javno zdravstvo mirogojska bez naručivanja

    evo, nadam se da će nekom ovo biti od pomoći.
    Mogu vam reći da sam jako ugodno iznenađena s ovim detaljnim odgovorima na moje mailove.

  17. #117
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    eto, ja se vratila, od ovog mjeseca ništa, za iduči neka dođem 13,06, ako stignu odraditi punkciju, ako ne- drugi mj... tužna sam...

  18. #118
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    inana draga drž se; što da ti kažem...

  19. #119
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    inana, žao mi je draga moja, glavu gore, hrabrice, doći će i tvoj smotuljak.

  20. #120
    *mare* avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    333

    Početno

    inana žao mi je
    što im znači ovo ako stignu odraditi punkciju slijedeći mjesec? zašto ne bi stigli?

    e i imam pitanje za sve vas: jesu li vam na sd rekli da povdite one potvrde od psihologa i pravnika i nalaz hiv i hepatitis? pitam čisto jer meni nisu ništa rekli, mislim da im je jednostavno promaklo.. ali ja sam ionako prije sd sve navikla iskopati i obaviti na svoju ruku

  21. #121
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Inana žao mi je !
    Sve je spremno za postupak kad stignu pikice, osim jednog-dragi ima E.coli u ejakulatu. Sad u pon mu idem hitno po antibiotike i nadam se da će se riješiti. Hoće me postit u postupak? Ako npr donesem sve nalaze kad idem po pikice, a nalaz atb ejakulata dok krenemo da ne gubimo vrijeme. Moj bris je sterilan (nakon terapije), a on već dr put ima bakterije. Bojim se da smo si u međuvremenu ponovo prenesli bakterije tako da čisto sumnjam da je moj sad sterilan, al imam nalaz na sterilan

  22. #122
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj Gosparka prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje za cure koje su preuzele lijekove: koji vam je rok trajanja na njima?
    To i mene zanima!

  23. #123
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Inana žao mi je !
    Sve je spremno za postupak kad stignu pikice, osim jednog-dragi ima E.coli u ejakulatu. Sad u pon mu idem hitno po antibiotike i nadam se da će se riješiti. Hoće me postit u postupak? Ako npr donesem sve nalaze kad idem po pikice, a nalaz atb ejakulata dok krenemo da ne gubimo vrijeme. Moj bris je sterilan (nakon terapije), a on već dr put ima bakterije. Bojim se da smo si u međuvremenu ponovo prenesli bakterije tako da čisto sumnjam da je moj sad sterilan, al imam nalaz na sterilan
    imaš nalaz da je sterilan, ali kaj ti to znači ako nisi sterilna... radije ti odi po antibiotike, pa fino čista daj nalaz, ali nemoj ignorirat to, nije to mala stvar...

  24. #124
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    inana, žao mi je draga moja, glavu gore, hrabrice, doći će i tvoj smotuljak.
    niš mi neide po planu...niš...

  25. #125
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    niš mi neide po planu...niš...
    Sve će doći na svoje, samo vjeruj i budi mi hrabra

  26. #126
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    špelkica,
    i mi smo se borili s brisevima ali nismo to prenosili jedan na drugog ali to možda ovisi i o organizmu, pa ti vidi i provjeri

    inana
    baš mi je žao, ne ide nam u životu uvijek sve po plani, ali nas zato zna ugodno iznenaditi, drži se!

    mare,
    za postupak ti sve to treba tako da si to sve obavi

    Pozdrav!

  27. #127
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Ja bila po pikice i dogovor. krečemo sa idućom mengom.

  28. #128
    mishica_zg avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    106

    Početno

    pozdrav drage moje, dugo me nije bilo :S

    eto i ja da se javim, na listi sam lijekova (215) i rekao mi je dr B da ne očekujem IVF prije 9-tog mjeseca....a do tada idemo na stimulirane AIH....
    bila prije 3 tjedna i beta=0.......sad opet sve iz početka......uff

    by sany......mi smo prošle godine imali pravu pravcatu borbu sa Ecoli.....imao ju dragi mjesecima...popio jedno more antibiotika....jedva smo je se riješili
    i nas dr B nije htio ni primiti dok nismo donjeli nalaz da je više nema, da je sve ok :/
    želim ti sreču i nadam se da ste je se riješili

  29. #129
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    I ja u petak po njih i nadam se već ovaj mjesec početi s dugim protokolom, 21dc bi mi bio 10.6

  30. #130
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    I ja u petak po njih i nadam se već ovaj mjesec početi s dugim protokolom, 21dc bi mi bio 10.6

    linalena draga..sretno...sve znaš!!!

  31. #131
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    hvala hvala

  32. #132

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    98

    Početno

    Cure, da vas nešto pitam... Za 2 tjedna idem na 2. AIH. Budući da su šanse male da će uspjeti a prošle godine su nam rekli da smo slučaj za IVF, da im to napomenem i tražim termin? Hvala na odgovoru!

  33. #133
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Da, traži da te stave na listu jer se čeka 5-6 mjeseci ali možda ovisi o vašoj dijagnozi u kombinaciji s godinama pa vas prvo furaju po inseminacijama

  34. #134
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Cure, jel znate do kojeg broja su stigli lijekovi? Problem mi je jer ne mogu zvati u to vrijeme, obično mamu gnjavim da mi to obavi

  35. #135
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jel znate do kojeg broja su stigli lijekovi? Problem mi je jer ne mogu zvati u to vrijeme, obično mamu gnjavim da mi to obavi
    oko cca 50

  36. #136
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Ja sam br. 159, i kad smo u 3.mj. bili gore, reka nam je dr.B. da zovemo početkom 6.mj. da vidimo jesu li stigli lijekovi...sad čitajući vaše postove, malo sam zbunjena jer vidim da to nekako sporije ide....i na koji broj i u koje vrijeme triba zvat???

  37. #137
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    I ja u petak po njih i nadam se već ovaj mjesec početi s dugim protokolom, 21dc bi mi bio 10.6
    Linalena, sretno! Je l to znači da su već stigli do tvog brojčeka 61?

  38. #138
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam br. 159, i kad smo u 3.mj. bili gore, reka nam je dr.B. da zovemo početkom 6.mj. da vidimo jesu li stigli lijekovi...sad čitajući vaše postove, malo sam zbunjena jer vidim da to nekako sporije ide....i na koji broj i u koje vrijeme triba zvat???
    Mislim da neće stići prije jeseni kak to sporo ide

  39. #139
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam br. 159, i kad smo u 3.mj. bili gore, reka nam je dr.B. da zovemo početkom 6.mj. da vidimo jesu li stigli lijekovi...sad čitajući vaše postove, malo sam zbunjena jer vidim da to nekako sporije ide....i na koji broj i u koje vrijeme triba zvat???

    ja sam 155 i tek u 9.-om mj.
    ah nadam se da će stići do Božića..

    zoveš od 13-15 sati,na broj 01-3712 109

  40. #140

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    98

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    Da, traži da te stave na listu jer se čeka 5-6 mjeseci ali možda ovisi o vašoj dijagnozi u kombinaciji s godinama pa vas prvo furaju po inseminacijama
    Nemam pojma... MM ima oligoasthenoteratozoospermiju, 32 godine imamo... Tražit ću ih, svakako.

  41. #141
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    danas zvala...ništa konkretno, ne znaju...da zovem iza 10.06....možda će više znat...

  42. #142
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    katka,vrlo je optimistično već sad zvati za broj 159...

  43. #143
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Citiraj ana.b prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam pojma... MM ima oligoasthenoteratozoospermiju, 32 godine imamo... Tražit ću ih, svakako.
    ana.b
    mi smo vrlo slični vama, godinu smo mlađi ali nam je dijagnoza bila ista, sad je samo bez terato. na zadnjem dogovoru nam je doktorica rekla da je to za IVF. mogućnost inseminacija nije ni spominjala tako da mi odmah u startu idemo na IVF.

  44. #144
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Nakon jednoga neuspjeloga pokušaja IVF, kad je realno očekivati opet doći na red za lijekove na SD? Krajem iduće godine?

  45. #145
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Odi šo prije gore i dogovori se sa doktorm, vjerojatno čete odmah staviti na listu i onda čekanje

  46. #146
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    hvala Sany 7. Idem danas.

  47. #147
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    eto i mene doma s drugom dozom lijekova i novim planom
    Sada idem 2 mjeseca na kontracepciju pa se nadamo početkom 9 na punkciju. Ak sm dobro shvatila doka, da mi se smire jajnici jer ja imam brojnu reakciju ali upitne kvalitete
    i eto, opet iznenađenje

  48. #148
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Cure savjeti za ureoplazmu

  49. #149

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Može jedno pitanje?

    Kako oni to dijele ljekove?
    Mislim imaju li jedan protokol za sve?
    I za Low respondere i za PCOS, i kako onda doziraju?
    Ako se svima da ista količina, nekom treba više, nekom manje...
    Što kad ti fali? A što kad ostane viška?

    I kako to ide, oni daju ljekove i onda odeš doma s vrećicom...
    I možeš s tim ljekovima otić doma i ne vratit se više, ili otić privatno negdje završit "posao"...
    Uzet ljekove, a neodradit kod njih...

  50. #150

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    ...i novim planom...


    Za plodnu jesen...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •