Stranica 4 od 65 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 3227

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #151
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Citiraj sweety prvotno napisa Vidi poruku
    Može jedno pitanje?

    Kako oni to dijele ljekove?
    Mislim imaju li jedan protokol za sve?
    I za Low respondere i za PCOS, i kako onda doziraju?
    Ako se svima da ista količina, nekom treba više, nekom manje...
    Što kad ti fali? A što kad ostane viška?

    I kako to ide, oni daju ljekove i onda odeš doma s vrećicom...
    I možeš s tim ljekovima otić doma i ne vratit se više, ili otić privatno negdje završit "posao"...
    Uzet ljekove, a neodradit kod njih...

    Tak ja kažem može jedno pitanje a onda ih saspem dvajdeset :hahahaha:

    ja mislim da ipak doktor malo gleda tko imam kakvu dijagnozu, naravno da se za prvi put ništa ne može već se ide s nekim standardnim postupkom. eto mi imali stimulirani sa supresijom od 21dc (28gonala i 20 decepeptyla) i dobili 19 oocita ali samo 12 je iskorišteno. Valjda ispada da imam js lošije kvalitete pa me sada stavlja na kontracepciju da umiri jajnike ali i da si malo rasčisti raspored odnosno da smo raspoređene za jesen kako bi se svi skupa mogli malo odmoriti

    Nisam odmah dobila sve lijeove nego su nam naknadno dodavali tako da nam niri jedna ampula nije preostala
    naravno da se i ja pitam a što ne bi sada otišla s tim lijekovima negdje privatno, no ipak nebi to napravila, jer nije uredu

  2. #152

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    Tak ja kažem može jedno pitanje a onda ih saspem dvajdeset :hahahaha:...



    Jesu ti sad promjenili/prilagodili ljekove?
    Ide isto prvo supresija? Ili ne ide kad je u pitanju kontracepcija (ovo ne kužim još)?

  3. #153
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    izgleda da nejde jer sam dobila 25 gonala 1 ovitrele i 2 cetrotida a ti zadnji su valjda supresivni ali samo 2
    i eto, tak ja cijelo ljeto imam zauzet jedan dio frižidera

  4. #154

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    izgleda da nejde jer sam dobila 25 gonala 1 ovitrele i 2 cetrotida a ti zadnji su valjda supresivni ali samo 2
    i eto, tak ja cijelo ljeto imam zauzet jedan dio frižidera
    Pusti, dobro je da su ljekići na sigurnom, kod tebe doma...
    Sad godišnji, a i nećeš se patit oko nerviranja "bude bilo što?", i onda fino udarnički

  5. #155
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    U kojem vremenskom periodu se mogu podići lijekovi od kad stignu? Moram sa sobom nositi sve nalaze kad idem po protokol? nemam sve, ali bi do kad počinjem s pikanjem imala

  6. #156
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    U kojem vremenskom periodu se mogu podići lijekovi od kad stignu? Moram sa sobom nositi sve nalaze kad idem po protokol? nemam sve, ali bi do kad počinjem s pikanjem imala
    najbolje ti ih je podići čim prije..
    ne moraš nositi sve nalaze,uzmi ono kaj imaš.

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    5

    Početno

    ...evo malo da se priključim,nova sam tu,i puno su mi pomogli neki postovi....dulje vrijeme idem na sv.duh,dosta sam toga prošla od svih metoda ...pa malo pauza,pa sam opet krenla ali baš na IVF,prvi put sutra idem vaditi betu..i mislim da svi znaju kakav je osječaj....šta se tiče nalaza možeš krenuti pa postepeno donosiš...pozz

  8. #158
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    kaj da mislim, trebala bi dobiti za dva dana mengu, kalendarski, ali inače u to vrijeme, i dva tjedna prije- boli me maternica, cicke mi budu ko baloni, ma koma samo takva, a sada- ništa, cicke ni napete niti me bole, maternicu baš ne osjetim... i kaj da mislim, prije dva dana malo prokrvarim, i jučer malo, onak, ko jedan ... šljap , kak da nazovem to, i danas niš, sad samo mrvicu- smečkasta crtica od koja 4 cm... kaj da mislim?

  9. #159

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    5

    Početno

    I meni je tako bilo oko 10 dana kad sam i trebala po kalendaru dobiti mengu su mi na papiru bila 2 crvena ugruška i poslje toga onak smečkaste ko krpice i to je trajalo oko dan i pol-dva,i tu sam našla puno toga da mi pomogne....ukucaj si u google implatacijsko krvarenje mislim da je to to.nakon toga sam radila test,test je opet bio pozitivan jer sam mislila da je to to ispalo mi van ...tako da ne brineš...isto su mi cice prvo bile bolne ,velike,trbh napuhan...i sve se onda splasnulo....ništa,cice su mi opet bolne i velike,danas mi je 13 dan od transfera. Išla sam vaditi betu,u 13h je nalaz pa čemo vidjet koliko su točni testovi,s obzirom da pijem još uvijek hormone za dopunu. pozz

  10. #160
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Ponavljam pitanje


    Gosparka prvotno napisa
    Pitanje za cure koje su preuzele lijekove: koji vam je rok trajanja na njima?

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    To i mene zanima!

  11. #161
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Gonal 12/12
    Menopur i decacpe. 08/13

  12. #162
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Super. Hvala sany7

  13. #163
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Curke, idem u pon po lijekove. Jel mogu doći oko 11 h? Moram nešto još ujutro obavit hitno.
    Frida 13 sretno! Na koje hormone misliš? Ako je test pozitivan, mislim da je to to

  14. #164
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Mislim da možeš, vjerojatno je gužva gore

  15. #165
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, idem u pon po lijekove. Jel mogu doći oko 11 h? Moram nešto još ujutro obavit hitno.
    Frida 13 sretno! Na koje hormone misliš? Ako je test pozitivan, mislim da je to to
    špelkice,to ti i je najbolje vrijeme da dođeš jer tad već i završe sa punkcijama i transferima..

    jel netko zna do kojeg broja su došli??

  16. #166
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj FRIDA 13 prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je tako bilo oko 10 dana kad sam i trebala po kalendaru dobiti mengu su mi na papiru bila 2 crvena ugruška i poslje toga onak smečkaste ko krpice i to je trajalo oko dan i pol-dva,i tu sam našla puno toga da mi pomogne....ukucaj si u google implatacijsko krvarenje mislim da je to to.nakon toga sam radila test,test je opet bio pozitivan jer sam mislila da je to to ispalo mi van ...tako da ne brineš...isto su mi cice prvo bile bolne ,velike,trbh napuhan...i sve se onda splasnulo....ništa,cice su mi opet bolne i velike,danas mi je 13 dan od transfera. Išla sam vaditi betu,u 13h je nalaz pa čemo vidjet koliko su točni testovi,s obzirom da pijem još uvijek hormone za dopunu. pozz
    vidiš, ja uopće ne mislim na to, samo me brine, jer nije normalno, znači danas bi trebala doći, ali cicke mi niš ne govore, jučer sam mm rekla kaj se dešava, a on, bedaček, odma kaže- možda si t., a ja njemu, ma nije to, nego da nije kaj s maternicom, ili kaj, bađ mi to čudno, ali on se i dalje veseli, i veli, joooj, da ti je bar zlo, a ja sam mu samo rekla- baš ti hvala... ... neznam, u pon. je uzv, pa bu mi valjda dr. znao pojasniti...ona dva dana nemrem računat ko m, kad iz nosa kad krvari ide više krvi, i bude crvena, a ne ovak...

  17. #167
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Daj pitajte do kada su na godišnjima, ako će koja ići gore

  18. #168

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    5

    Početno

    NI JA NISAM MISLILA,ALI IPAK JE...SUTRA IDEM PONOVO VADITI BETU NADAM SE DA ĆE BITI DUPLA,SAD JE BILA 226,67 NEKAK MI SE TO MALO ČINILO...ČITALA SAM TU POSTOVE I TAK MI SE UČINILO....DA DR.NEMA I JA SAM GA TRAŽILA NARUČILI ME SLJEDEČI TJ.KAD MI MOGU NA UZV POGLEDATI...I DALJE UZIMAM ESTROFEME(HORMONI ZA NADOPUNU ENDOMETRIJA)...TOPLO PREPORUČAM KO IMA PROBLEMA S ENDOMETIRIJEM SOK OD CIKLE(meni ga je jedna curka gore preporučila jer je čula s čime imam problema i stvarno mi je pomoglo bar malo jer 3 mjeseca se nije mico s 7mm),probat ču vidit sutra do kad su na godišnjem pa javim sutra

  19. #169
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Misliš na pravi godišnji, kolovoški?
    Kako sam shvatila, u srpnju još rade, ali ne znam točne datume.
    Posljednje uređivanje od MASLINA1973 : 07.06.2011. at 23:41

  20. #170
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    drage moje suborke!
    nakon punih 6 godina borbe sa neplodnošću i 5 negativnih beta, napokon sam dočekala svoju prvu pozitivnu betu koja iznosi 12dnt 265.94
    puno sreće u postupcima i pozitivnih beta Vam želim od !!!!!!!

  21. #171
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Maya3 jeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    čestitam
    dugo gore nitko nije prijavio pozitivnu betu a ova tvoje je lijepaaaaaaaaaaa

    Meni drB rekao da dođem samim krajem 7og na UZV, ono što bliže 8om, a da početkom 9og očekujem punkciju

  22. #172
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    Maya 3 čestitam!!!!!!!!

  23. #173
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    maya bravo..prekrasna ti je beta!!

    čestitam!!!!

  24. #174
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj sany 7 prvotno napisa Vidi poruku
    Daj pitajte do kada su na godišnjima, ako će koja ići gore
    Pitat ću u pon kad budem gore i za brojeve
    Maya3 Čestitam!
    Posljednje uređivanje od špelkica : 08.06.2011. at 08:39

  25. #175
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    hvala svima na čestitkama, iako ni sama nisam svjesna da sam trudna

    iskreno se nadam da ćete svi iskusiti ovu sreću kad-tad

  26. #176
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Frida 13, također čestitke ! Nije loša beta, vidjet ćeš kako će se duplat

  27. #177

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Nije baš se duplicirala,u porastu je ali neznam tražim tu već sat vremena ....al ništa 13.dan je bila 226.....a sad 15.dan 285...neznam nekak mi to nezvuči baš najbolje...do utorka cu izludit ak netko nešto zna nek napiše plizzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  28. #178
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    maya 3 i frida 13 čestitke

  29. #179
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Čestitam maja3 i frida 13!

  30. #180
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Frida, ovo nazalost ne sluti na dobro... ovakav porast bete obicno znaci da se radi o biokemijskoj trudnoci... zao mi je...

  31. #181
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Potpisujem frku, beta je 15. dan trebala biti veća od 400.

  32. #182
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Frida, jesi je vadila u istom labosu?

  33. #183
    mishica_zg avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    106

    Početno

    eto mene sa svježim informacijama )
    danas bila gore na punkciji....i nismo uspjeli ništa....opet (

    a što se tiče liste, ja sam danas bila malo i dosadna i dok mi je rekao da im se lista nevjerojatno mijenja u zadnjih par dana
    nešto je spominjao da ima mnogo žena koje odustaju, pa nekima ne paše ljeto, pa prema tome oni daju lijekove prvoj slijedećoj
    kaže da su prestigli 100 u 2 tjedna.....pa ako ste oko stotke zovite gore svakako
    onda.....8 mjesec nema postupaka.....na godišnjem su...sve prebacuje na 9.-ti mjesec
    i po novom (meni rekao prošli tjedan) prirodni IVF se naručuje za idući mjesec, nema više da se dogovori za isti mjesec, jer im je kvota smanjena na 20 mjesečno (

    eto drage moje nadam se da sam pomogla

    i da ne zaboravim....čestitke maja3....nadam se da ćemo i mi ostale uskoro pisat pozitivne bete )))

  34. #184
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    divota, umjesto da povečavaju, oni samo smanjuju

  35. #185
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    cure, današnja beta je 614.81
    i još jednom veliko hvala na čestitkama svima

  36. #186
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj maya3 prvotno napisa Vidi poruku
    cure, današnja beta je 614.81
    i još jednom veliko hvala na čestitkama svima
    odlično!!!!!!!

  37. #187

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    8

    Početno

    Drage moje prvi put pišem na ovom forumu iako vas već duže vrijeme pratim. Prije svega velika pohvala doktoru Baumanu i sestrama na Sv. Duhu oduševili su me na sve moguće načine. Njihov entuzijazam i želja da mi pomognu bila je stvarno nešto što nisam očekivala u tolikoj količini od njih. Nedavno sam nakon svoje prve stimulacije gonalima i cetrotidima imala svoji prvu punkciju. Što reću bilo je bolno to da ali doktor i sestre toliko su bili pažljivi da sam to punkciju lakše preživjela. Rezultat te punkcije bilo je 25 oocita od čega su 12 zamrznuli, a 3 (cc,morula,cc) mi vratili na transferu 07.06. dakle 5 dana od punkcije. Sada"strpljivo" čekam 20.06. da beta kaže jesmo li uspjeli ili ne.
    S obzirom da mi je prvi put zanima me kako se vama, koje ste već možda stekle nekakva iskustva, čini ova moja situacija. Puna sam nade, a opet bojim se i nerealno mi je očekivati uspjeh prvi put. Kakva u vaša iskustva sa transferom 3 zametka? Što bi značilo cc a što morula, tj. šta je bolje? Bojim se jer me nakon transfera malo bolilo i imala sam kao nekakve grčeve. Sada osječam napetost u trbuhu i nadam se da ću uskoro osjetiti bol implantacije. Puno vam hvala unaprijed na savjetima i mišljenjima

  38. #188
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    maya čestitam!!!!!!!

  39. #189
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Neki dan sam bila gore i podigla lijekove. Dogovorili smo se za rujan (sad u srpnju više nema mjesta, kolovoz je godišnji). Dr je rekla da se vraća 20.8. s godišnjeg pa se onda vidimo 21.dc da se dogovorimo za protokol. Sad je i meni frižider zauzet, ne znam kak ćemo hladit pive sad po ljeti

  40. #190

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    ja sam jučer zvala ljekove ču dobiti 10.7 a u postupak idem u devetom mjesecu,i ljuta sam jer sam trebala po dogovoru iči u postupak u sedmom mjesecu ali zbog sad novog sustava koji kreće od 1.7 ambulanta neče raditi,ludilo ova birokracija otjerat če me na psihijatriju a ja baksuz do bola gdje god krenem neke piz....,ništa neide kako treba ili mi zeznu uputnice i šifre a sad još i novi sustav živjela hr. i naš vrli ministar....

  41. #191
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    curke molim jedan veeeeeeeliki za ekipu SD kao što vidite moj potpis

  42. #192
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Maya, Iva Mia cestitam od srca

  43. #193
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    Iva Mia čestitam od

  44. #194
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj Iva Mia 2009 prvotno napisa Vidi poruku
    curke molim jedan veeeeeeeliki za ekipu SD kao što vidite moj potpis
    aaaaaaaa.pa ovo je krasna vijest...nemaš pojma koliko sam sretna zbog tebe!!!!!!!!!!!!
    čestitam tebi i TM!!

  45. #195
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    Iva Mia čestitam!!!!!!!!!!

    Kod mene loša vijest, beta jučer 0,00

  46. #196
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    pozdrav svima, tek sam se danas registrirala ali vas čitam duže vrijeme. Imam 30 g a mm 31, pokušavamo zanijeti već 2g ali ništa, ja sam ok ali mm ima oligoasthenoz. Jučer smo bili na prvom aih-u i ne znam što da očekujem. Znam da je vjerojatnost da zatrudnim od prve mala ali ipak bih htjela čuti neko pozitivno iskustvo. Hvala unaprijed!

  47. #197
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ja sam 87 na listi, jučer bila na prvom aih-u, malo sam skeptična ali pokušavam misliti pozitivno. Možda mi ivf neće ni trebati... Nadam se... Vidjet ćemo za jedno 2tj. Kad trebam vaditi betu? Ili
    prvo čekam mengu? Odgovorite mi žene Pozdrav!

  48. #198
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    sutra ću zvati gore, naime, trebala sam doći na uzv 13., to bi bio kao 8. dan ali mm nije došla do danas... i tako moj savršeni ciklus od 28 dana, ovoga puta je trajao 40 dana, dugih i predugih... e sada me zanima, jel oni rade 7. mjesec ili ne... ma najbolje bum znala sutra ujutro kad pitam, ali po svojoj prilici, ja jesam naručena, samo kaj mi se ciklus malo odužio, ne?

  49. #199

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    ajde neka mi netko odgovori ,kad se ide raditi spermiogram na sv.duhu dali se treba prije narućiti i šta treba piati na uputnicu mislim na koji odjel se to radi,jer nama n auputnicu je napisano patohistološka dijagnostika hvala

  50. #200
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    ajde neka mi netko odgovori ,kad se ide raditi spermiogram na sv.duhu dali se treba prije narućiti i šta treba piati na uputnicu mislim na koji odjel se to radi,jer nama n auputnicu je napisano patohistološka dijagnostika hvala
    Ne treba se naručiti.
    MM je na uputnici pisalo doslovno - spermiogram. Najbolje da ode gore i pita, svi su jako ljubazni i susretljivi.

Stranica 4 od 65 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •