Stranica 64 od 65 PrviPrvi ... 145462636465 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,151 do 3,200 od 3227

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #3151
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    hvala puno frka !!!

  2. #3152
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    cure na kojem smo broju ... do kud je lista stigla ?! pusa

  3. #3153
    ManuelaS avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav svima i imam pitanje ako mi itko može pomoći. Prije 5-6 godina sam bila u postupku na Sv. Duhu kod doktora Baumana. 2 IVF (bez uspjeha) i nakon toga sam odustala (čitaj: sve lječničke papire sam nakon toga bacila ), i sad me zanima da li postoji mogućnost nekoga gore kontaktirati i da li oni uopće imaju moju lječničku povijest jer planiram nastaviti "borbu" u Splitu pa da imam sve papire. Da li je to moguće?

  4. #3154
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Manuela oni ti vjerojanto imaju sve te papire ali najbolje da odeš gore, ako se sjećaš u onu sobu gdje nam muški idu dati uzorak sjemena. Eventualno probaj nazvati ranije telefonom


    A mene sada zvala prekrasna doktorica I. da me obavijesti da mogu doći po lijekove, broj 447/12, no eto ja trudna. Pitala me gdje, ja joj rekla u Petrovoj, lijepo mi je čestitala a ja se zahvalila. Ona je mene predivna i želim joj puno stučnog uspjeha, naravno uz neka poboljšanja i investicije u kliniku

  5. #3155
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    tek su na broju 447/12..sad mi stvarno nije žal kaj se nisam zapisala jer bi taman do 40-e došla na red
    linalena bar bude neko prije došal na red

  6. #3156
    Mary Ann avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zelina
    Postovi
    173

    Početno

    Cure što se dogodilo sa SD ? Nije me dugo bilo i konačno sam se odlučila za novi postupak, vidim da nema puno forumašica, a i nema gužve gore. Već sam godinama na SD i nisam razmišljala otići. Između redaka sam skužila i neke negativne komentare... uhhhh...
    Jučer sam dobila lijekove i slj.tjedan sam valjda u postupku ako me "vještica" ne prevari.

    pozzzz

  7. #3157
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    Mary Ann koji si ti broj ? ... s obzirom da si dobila lijekove.... ak je li-le zvana za broj 447/12 ....pa ja ne vjerujem ... ja sam onda na redu isto kak kaže Iberc do 40-te .... zbilja što se to događa... ja sam konačno prikupila sve nalaze ...ostao je samo Protein S kaji navodno nitko ne vadi osim privatnici !?! a sve bolnice sam kontaktirala ... nemoguće al ok

  8. #3158
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    KLeopatra probaj nazvati gore i pitati, možda se još koji broj očistio ili jednostavno uskočiš

    MaryAnn sretno i da se krene

  9. #3159
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

  10. #3160
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    [QUOTE,ja sam isla kod doktorice i obavila 3 AIH-a,ali me nitko nije slao na HSG sto je meni isto bilo jako cudno pogotovo sto sam ja imala 3 operacije i imam priraslice najvjerojatnije..pitala sam doktoricu za HSG zbog straha od izvanmaternicne trudnoce(jer su mi rekli nakon operacije da sam jako rizicna za to),ali ona mi je rekla da se i zdravim zenama desi izvanmaternicna..blago receno,bila sam razocarana.[/QUOTE]

    cure, je li i dalje praksa da se rade inetrauterine inseminacije bez prethodnog HSG-a?
    ako je tako, uopće ne čudi niska razina uspješnosti MPO-a na Svetom Duhu.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 12.11.2017. at 11:30

  11. #3161

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    33

    Početno

    Cure zna li neka koliko se ceka na lijekove na sv duhu?

  12. #3162
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj drzimfige prvotno napisa Vidi poruku
    Cure zna li neka koliko se ceka na lijekove na sv duhu?
    ne čekaju se. nema liste čekanja. kada imate sve nalaze idete u postupak

  13. #3163

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    29

    Početno

    Pozdrav cure
    Spremamo se na mpo na Sveti Duh.
    Ako mogu cure pisati iskustva koje su bile nedavno tamo, vidim da je tema dosta neaktivna, sto nitko ne ide tamo u postupak?! Hvala

  14. #3164

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozz Suncica1604.
    I mi smo na Sv.Duhu krenuli u MPO postupak. Evo danas bila na ET, sad cekanje...inace, jako smo zadovoljni i sa sestrama i doktorima, svi su jako pristupacni, profesionalni, puni razumijevanja....drzim fige za dalje...

  15. #3165

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Mary2211 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz Suncica1604.
    I mi smo na Sv.Duhu krenuli u MPO postupak. Evo danas bila na ET, sad cekanje...inace, jako smo zadovoljni i sa sestrama i doktorima, svi su jako pristupacni, profesionalni, puni razumijevanja....drzim fige za dalje...
    Poz Mary

    Želim vam svu sriću da uspije <3

    Jel vam to prvi ET?

    Koliko poslije konzultacija trebe cekati na postupak, koji su sve nalazi potrebni, koliko često si išla gore, nismo iz Zg
    -a pa da se znam pripremiti, mislim da bi mi trebali u 10 mjescu krenuti u postupak.
    Drago mi je čuti tvoje pozitivno iskustvo sa dokotorima i sestrama, kod kojeg doktora si bila ili doktorice!?
    Ako ti nije problem da mi napišeš kad stignes Hvalaa

  16. #3166

    Početno

    Pozdrav cure, u AIH postupku sam na Svetom Duhu i po svemu sudeći, ovulacija će biti ili u nedjelju ili na blagdan, što se radi u tom slučaju? U šoku sam otkad sam saznala da oni ne rade vikendom, misli li se i na subotu? To su dakle tri neradna dana zaredom, to nikako nije u redu.

  17. #3167
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Prekinimo šutnju!

    Punkcije jajnika "na živo", bez upotrebe odgovarajućeg načina otklanjanja boli,
    protivne su suvremenim medicinskim praksama i predstavljaju ozbiljno kršenje dostojanstva žena i prava na zaštitu od nepotrebne boli i patnje.

    Lajkajte i pratite Rodinu Fb stranicu:
    https://www.facebook.com/PrekinimoSutnjuRoda/
    Posljednje uređivanje od Inesz : 20.10.2018. at 06:57

  18. #3168
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Iako na Odjelu za humanu reprodukciju KB Sveti duh postoje uvjeti za odgovarajući anasteziološki tretaman boli pri aspiraciji folikula, događa se da liječnici o tome ne informiraju pacijentice i da im se punkcija odrađuje "na živo"!

    Drage žene, ovo nije normalno, ovako ne treba biti. Nije u redu da vas se izlaže nepotrebnoj patnji i boli prilikom punkcija. Nepotrebno trpljenje, često i vrlo jakih bolova, nije uvjet ni garancija da ćemo nakon IVF-a dobiti dijete.

    Vrijeme je da ovo prestane, da bude bolje, da dobijete medicinsku skrb koja je u skladu sa dosezima suvremene medicine 21. stoljeća.

    Roda vas poziva da u nekoliko rečenica opišete svoja iskustva punkcije (aspiracije) jajnih stanica "na živo" i pošaljete na adresu: prekinimo.sutnju@roda.hr

    ili u inbox Rodine FB stranice Prekinimo šutnju

    Anonimnost vaših svjedočanstava je zagarantirana.

    Rodina FB stranica Prekinimo šutnju!

  19. #3169

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Evo jedno friško iskustvo sa sv.Duha.
    Inače krenulo je laparaskopijom u 4mj.
    Nakon toga - neprohodni jajovodi.
    Vrlo brzo nakon oporavka, prvi dogovor za iVF, obzirom na dijagnozu preskočili smo inseminaciju.
    Prve konzultacije sa doc.Luetic Tikvica, dobili upute sve što treba od nalaza, nakon toga
    uzv oko 20dc i prvi sljedeći ciklus IVF.
    Uhvatilo nas je ljetna pauza pa smo iši u 9mj, međutim nisam reagirala na femaru.
    I sad 10mj smo prošli prvi IVF. U mom slučaju prvi uzv 7 dc, i onda svaki drugi dan.
    Prema mom iskustvu ne čeka se uopće, nas je usporilo čekanje nalaza.
    Inače,imam sve moguće pohvale za sestre/doktorice na odjelu.

  20. #3170
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    flare
    dobro došla na forum!

    ako nisi reagirala na femaru, zašto su ti u stimulrianom dali femaru+gonal?
    vidim da si sa PCOS dobila samo 3 jajne stanice

  21. #3171

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Stvarno ne znam. dakle u 9.mj femara od 3.-7dc - 2*1, a 10 mjesec femara 2*2.
    Onda sam krenula od 8dc - gonal 150, 9 dc - gonal+cetrotide 5 dana i onda štoperica.
    prvi mi je put pa zaista sam slabo upućena. Tek sad to shvaćam
    Posljednje uređivanje od flare : 14.11.2018. at 10:15

  22. #3172

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Sv. DUH, muška neplodnost, nema teorije da bi se jednom doktoru dao više da mi radi biopsiju testisa i da nakon lošeg nalaza kaže, posvojite dijete i da, nije otkrio 3mm tumor (nije zloćudan) u desnom testisu, dok se je to otkrilo u Splitu. Sada smo u Splitu, tamo su našli dovoljno za umjetnu i oko Božića idemo u Split, pa budemo vidjeli.

  23. #3173
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    MPO Rezultati za 2017. godinu.
    Klinike nisu prikazane nazivom već kodom (šifrom)
    Šifra KB Sveti Duh je HR001308.
    https://zdravlje.gov.hr/UserDocsImag...za%202017..pdf

    U 2017. godini Sveti Duh je imao ovaj broj postupaka:
    70 IUI
    60 IVF
    204 IVF/ICSI+sekundarni ICSI
    89 FET

    Iz ovih gore izlistanih postupaka rođeno je ukupno 89 djece a broj poroda nije dostupan.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 28.02.2020. at 18:55

  24. #3174
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Drage sve. Ako ste bile u postupcima u periodu od 19.03 do danas ( ovaj period epidemije) molim vas da nam pomognete i ispunite anketu.
    Cilj ove ankete je prikupiti informacije o iskustvima žena u hrvatskom zdravstvenom sustavu za vrijeme pandemije COVID-19 tijekom postupaka medicinski pomognute oplodnje. Rezultati ankete koristit će se u svrhu objave zajedničkog tematskog izvješća udruge Roda i Pravobraniteljice za ravnopravnost spolova te zagovaranja za zdravstvenu skrb žena temeljenu na dokazima u doba javnozdravstvene krize poput pandemije COVID-19. Hvala
    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...mSWjw/viewform

  25. #3175

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Drage moje,

    ima li koja da je bila na MPO u bolnici sv. Duh za vrijeme korona krize?
    Super bi nam došlo par svježih informacija/dojmova...

    Prvenstveno me zanima ima li čekanja na lijekove za stimulaciju ili se odmah ide u postupak ako imaš spremne sve nalaze i papire?

    Puno hvalaaaa!!

  26. #3176

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Evo ja mogu podijeliti svoje iskustvo.
    Kako su zatvorili daljnje postupke u Vinogradskoj, nazvala sam prije cca mjesec i pol Sv. duh, objasnila da sam u visokim godinama i s lošim nalazima i odmah su me primili. Ništa nisam čekala. Probali smo prirodnjak (propalo) a onda odmah stimulirani.. popila femaru 3×1 pet dana, pikala se dvaput menopur 3 ampule i uto mi je odredjena samoizolacija pa je sve propalo . Zvala sam ih, i dobila info da zadržim ljekove za dalje, ne računa mi se to kao propali postupak..
    I još sam saznala da primaju u novi postupak cure kojima je 1. dan ciklusa najdalje 3.12. Nakon toga ne. Nije zbog korone ili zimske/božićne pauze nego zbog selidbe odjela.. Ali ne zna se kolko će to trajati.. rekla mi je sestra da nazovem u siječnju.. ali čini mi se da je dosta toga neizvjesno pa mislim da ću početkom godine jedan postupak kod privatnika odradit, pa se vraćam na sv. duh kada se smiri korona i prodje selidba
    Inače, svidja mi se sva ekipa na sv. duhu.. i super je kaj su folikulometrije rano pa ne kasnim nikad na posao!

  27. #3177

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Koliko imas godina i kakav AMH?
    Zvuci ok iskustvo..

  28. #3178

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    AMH mi šeta oko 3 ili 4. A FSH oko 12-14.
    Kad sam ih nazvala i pitala da me hitno prime prvo se sestra nećkala u stilu "ne mogu ja tako banuti i tražiti hitan postupak". Al kad sam rekla da imam 40 godina, samo je rekla: ok, dodjite odmah ovaj tjedan. hahaha
    Ma super su sestre tamo..
    Doktorica mi je bila Turudić.. meni se svidjela. Realna je ženska. Bez uljepšavanja mi je rekla kako stvari stoje. Ali i ujedno me podržala u pokušavanju. I izgleda mi kao da zna šta radi.
    Posljednje uređivanje od Tamara@ : 27.11.2020. at 01:24

  29. #3179

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    I ja bih trebala ici kod dr. Turudic i bas sam se veselila jer mi je sestra preko telefona zvucala bas nekako drago i sve mi se cinilo predobro da bi bilo istinito i sad cujem za ovu selidbu sto mi nitko nije spomenuo argh.... kao da korona i samoizolacije nisu dovoljne....
    Nista, mozda onda i ja produljim kod privatnika za sijecanj.
    U svakom slucaju, puno srece zelim i hvala za dojmove !

  30. #3180

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Super, sretno

  31. #3181

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Eche sretno!
    A gle, daj ti provjeri za tu selidbu i pitaj detalje.. meni je tako rekla sestra, a opet možda je to neko kratko vrijeme pa ti ne pomrsi planove.. ja sam jako nestrpljiva zbog godina pa mi je i kratko vrijeme - dugo vrijeme
    Evo, ako se odlučiš u medjuvremenu kod privatnika, info za npr. Podobnika - jučer sam zvala i dobila prvi termin za konzultacije tj. dogovor za postupak 14.1.

  32. #3182

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Tamara@ prvotno napisa Vidi poruku
    Eche sretno!
    A gle, daj ti provjeri za tu selidbu i pitaj detalje.. meni je tako rekla sestra, a opet možda je to neko kratko vrijeme pa ti ne pomrsi planove.. ja sam jako nestrpljiva zbog godina pa mi je i kratko vrijeme - dugo vrijeme
    Evo, ako se odlučiš u medjuvremenu kod privatnika, info za npr. Podobnika - jučer sam zvala i dobila prvi termin za konzultacije tj. dogovor za postupak 14.1.
    Zvala sam ih, nisam imala mira

    Rekla mi je sestra da ce normalno raditi u sijecnju, nista nije komentirala tu selidbu iako sam je bas pitala hoce li biti postupaka u sijecnju s obzirom na SELIDBU??

    A nista ja sam narucena 14.12. na prve konzultacije pa cemo vidjeti...
    Svi me tjese da je mjesec dana gore-dolje, a ne znaju da je nama svaki dan bitan
    A i imala sam pobacaj krajem 10. mjeseca pa ionako moram cekati da se sve oporavi :/

  33. #3183

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    A kamo bi se trebali selit? Ja se baš danas naručila za 16.2. i nisu mi ništa rekli da bi mijenjali lokaciju? A i 8.1. sam bila gore pa je sve po starom..

  34. #3184

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    A kamo bi se trebali selit? Ja se baš danas naručila za 16.2. i nisu mi ništa rekli da bi mijenjali lokaciju? A i 8.1. sam bila gore pa je sve po starom..
    A koliko sam shvatila trebaju se seliti u novi dio bolnice. Otvorili su i garažu tako da se sada može parkirati dolje, samo se od 1.2. počinje naplaćivati.

    Ja sam upravo odradila svoj postupak na sv.Duhu, ali kad sam bila u 12. mjesecu rekli su mi da svakako nazovem prije nego krenem sa terapijom zato da provjerim jesu li krenuli sa selidbom ili nisu.
    Kako su mi rekli ni oni sami nemaju konkretne informacije kakav je plan sa selidbom pa ne mogu ništa planirati.
    Inače sve pohvale za sv. Duh!

  35. #3185

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Eche prvotno napisa Vidi poruku
    A koliko sam shvatila trebaju se seliti u novi dio bolnice. Otvorili su i garažu tako da se sada može parkirati dolje, samo se od 1.2. počinje naplaćivati.

    Ja sam upravo odradila svoj postupak na sv.Duhu, ali kad sam bila u 12. mjesecu rekli su mi da svakako nazovem prije nego krenem sa terapijom zato da provjerim jesu li krenuli sa selidbom ili nisu.
    Kako su mi rekli ni oni sami nemaju konkretne informacije kakav je plan sa selidbom pa ne mogu ništa planirati.
    Inače sve pohvale za sv. Duh!
    16.2. idem gore pa javim gdje su

  36. #3186

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    kao što sam obećala javit, humana na sv.duhu je još uvijek na istom mjestu

  37. #3187

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Evo da se javim sa svježim prilogom na ovoj temi. Imala sam 2 IVF na SD i jedan FET.
    Ostala trudna iz 2.ivf, ET 2 4dnevna. Danas Imala ponovno uzv kod dr P-T, 11 TT. Sve u redu. Humana je još uvijek na starom mjestu, a dr P-T je prekrasna žena i od prvih konzultacija je saslušala moju priču. Tako da pohvale cijelom osoblju tamo. Toplo ih preporučam. Da, lijekove sam dobila i nakon prve konzultacije s uputama, da sam bila u šoku od brzine. A trenutno se prije postupka treba imati negativni test na Covid.
    Sretno svima.

  38. #3188

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Cure - kakva je procedura na SD za postupak?
    Kakva papirologija treba?
    Vecinu nalaza imam jer prelazim iz druge bolnice. Uskoro idem na konzultacije i dogovor.
    Priznaju li hormone vađene u drugoj bolnici ili se mora kod njih? I koliko vrijede nalazi markera?

  39. #3189

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Procedura je ista kao u svim bolnicama i traze istu papirologiju. Markeri vrijede tocno godinu dana, a nalaze priznaju bez obzira gdje si ih vadila.

  40. #3190

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Hvala! Bila sam danas, da, papirologija ista, al smanjena u odnosu na VV, drugacije se dolazi na pocetku... na VV 3.dc s negativnim testom..: a na SD prije menstruacije po lijekove.. nisam jedino shvatila kad ce tu trebat test na covid? Prije sale ili prije 1.uzv? 8.dc se ide na prvi uzv? A pocne pikat vecinom 2.dc?

  41. #3191

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Ivana2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala! Bila sam danas, da, papirologija ista, al smanjena u odnosu na VV, drugacije se dolazi na pocetku... na VV 3.dc s negativnim testom..: a na SD prije menstruacije po lijekove.. nisam jedino shvatila kad ce tu trebat test na covid? Prije sale ili prije 1.uzv? 8.dc se ide na prvi uzv? A pocne pikat vecinom 2.dc?
    Ja sam zadnji put bila u ožujku pa ne znam jel se što mijenjalo u međuvremenu.
    Tada je pravilo bilo da se test na COVID radi 1.dc tako da od 2.dc možeš krenuti sa pikanjem, ako je nalaz na COVID negativan.
    Onda još jednom radiš test na COVID na dan kada uzimaš štopericu tako da ti nalaz ne bude stariji od 48 sati kad ideš na aspiraciju jajnika.

    Prvi UZV radiš 6., 7. ili 8. dan ciklusa ovisi kako ti padaju ti dani. Npr. ako ti je 6. dan petak, onda ćeš doći 6. dan na UZV jer subotom i nedjeljom u pravilu ne rade.

  42. #3192

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Eche - hvala ti!
    Malo me sad muči testiranje 1.dc, pogotovo ako mi M dođe dok vrijeme testiranja prođe... a pika se ujutro ili navecer? Stignem valjda i 2.dc na testiranje ako se slučajno pika navecer...
    I jos nesto... folikulometrije su tamo svaki drugi dan/rjeđe ili jos češce...? I jesu li jako rano ujutro? Idem tamo iz daleka pa me to brine, jel cu stici od vlaka koji dolazi u 7:05 do tamo...

  43. #3193

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Ivana2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Eche - hvala ti!
    Malo me sad muči testiranje 1.dc, pogotovo ako mi M dođe dok vrijeme testiranja prođe... a pika se ujutro ili navecer? Stignem valjda i 2.dc na testiranje ako se slučajno pika navecer...
    I jos nesto... folikulometrije su tamo svaki drugi dan/rjeđe ili jos češce...? I jesu li jako rano ujutro? Idem tamo iz daleka pa me to brine, jel cu stici od vlaka koji dolazi u 7:05 do tamo...
    Stigneš. Folikulometrije kreću u 7:30. Sjedneš na Glavnom kolodvoru na 6-ticu ili dvojku i za desetak min si na Črnomercu, i tamo uhvatiš 128 jednu stanicu, vozi često.. Ako i malo zakasniš nije bed.. obično traju bar do 8.

  44. #3194

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Ivana2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Eche - hvala ti!
    Malo me sad muči testiranje 1.dc, pogotovo ako mi M dođe dok vrijeme testiranja prođe... a pika se ujutro ili navecer? Stignem valjda i 2.dc na testiranje ako se slučajno pika navecer...
    I jos nesto... folikulometrije su tamo svaki drugi dan/rjeđe ili jos češce...? I jesu li jako rano ujutro? Idem tamo iz daleka pa me to brine, jel cu stici od vlaka koji dolazi u 7:05 do tamo...
    Da pikaš se obično navečer oko 20:00 - 21:00, tak sam barem ja...

    Dobiješ njihovu (bolnica sv. Duh) internu uputnicu za testiranje na COVID pa dođeš ujutro između 7:00 i 8:00 na testiranje (obično izađe netko u 8:00 i uzme bris svima koji čekaju).
    Inače oni uzorke šalju na Andriju Štampara pa čekaju povratno nalaze drugi dan, ali ako imaš njihovu internu uputnicu, onda oni odmah isti dan naprave sami test, ne šalju ga dalje.

    Ako ti se dogodi da si promašila testiranje na 1.dc i došla si 2.dc, onda možeš zamoliti tamo one cure koje uzimaju uzorke da te nazovu na mobitel pa ti jave rezultat.
    Objasniš im da ti je hitno jer moraš početi sa uzimanjem terapije bla bla.
    Meni su bile dosta susretljive pa mislim da će ti to biti OK. Jednom su mi uzeli uzorak, iako je već bilo 9:00 sati, tak mi se potrefilo


    Folikulometrije kreću od 07:30 i traju dok ima pacijentica, tako da sve stigneš!

    samo no stress

  45. #3195

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Hvala!
    A ne mogu se ja na covid testirat ovdje blizu doma za početak pikanja il baš se mora kod njih? Kod nas su nalazi isti dan do 18 h barem...
    Bilo bi idealno da mi M dođe čim ustanem iz kreveta i odem odmah na test il navečer pa mi se drugi dan broji kao 1.dc, ali nisam ja te sreće...

  46. #3196

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    a možda možeš i kod sebe, samo tražiš uputnicu od svoje gin.
    Savjetuj se sa osobljem na sv. Duhu pa ćeš vidjeti kaj ti je najbolje...

  47. #3197

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Curke imam pitanjce…
    Trebala sam u lipnju ici po lijekove na SD i s nalazima MM (UK i mikrobiologija ejakulata) koje do sad nije radio jer nisu trazili na Merkuru…
    I sad, u oba nalaza e.coli. Nikakvih tegoba nema niti zna od kada je to jer ni UK nije radio nikad. Dobio je terapiju od lijecnika opce medicine. Jednu popio (dvije vrecice nekih granula), a druge ce od sutra (Nolacin).
    Pa sad mene zanima (iako cu nazvat i pitat SD) je li to prepreka za postupak i utjece li na spermije? Mora li njegov nalaz biti sterilan ili bakteriju oni kod spermiograma mogu izolirati i to “očistiti”? Ima li tko kakvih iskustava?
    Pa je li moguce da nam embrijima do sad e.coli smetala…?

  48. #3198

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Pozdrav svima.
    Da li itko zna što o tome da im trenutno nije odobren rad od strane ministarstva? Koliko se čeka na to odobrenje?

  49. #3199

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima.
    Da li itko zna što o tome da im trenutno nije odobren rad od strane ministarstva? Koliko se čeka na to odobrenje?
    Sele se u nove prostore unutar bolnice, i zato im treba odobrenje kada se presele, najvjerojatnije početkom rujna će se krenut dalje, koliko sam shvatila. Ali ne zna se 100% kada će to biti.

  50. #3200

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Jel tu na forumu možda cura koja je 11.6. bila na transferu na sv. Duhu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •