Stranica 63 od 65 PrviPrvi ... 13536162636465 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,101 do 3,150 od 3227

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #3101
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    Citiraj ikaaaaa prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno....znam da umjetna znači nekako pregrubo i sam te naziv nekako...... znamo da nas čeka dugi put za bebicu, ali nakon 5godina iščekivanja, i sa mojim visokim prolaktinom, muževom olibospremiozom..... nadam se uspjehu.... hvala puno.
    Ika.....dobro došla !
    kao što je rekla ksena javiš se na odjel za reproduktivnu medicinu...ja osobno sam na prve konzultacije išla doktorici Turudić,te kasnje i kod doktora Baumana i za oboje imam samo pohvale.... MalaMa je već rekla da se izmjenjuju doktori ... na pikice se čeka "poduže" ali sve će ti to već doktor/ica objasniti te uputiti vas da povadite određene nalaze.....neboj se ništa,želim ti od srca uspjeh u prvom postupku !!!!! sada imaš puno nad glavom ,i to sasvim logično,isčitavj , pitaj, to je normalno da neke stvari ne razumiješ u početku ma koliko god literature i članaka pročitala !sve češ to u praksi poloviti!! još jednom vam želim sreću!!

  2. #3102

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    86

    Početno

    evo mi bili danas po 3 put.vracene 2 jedna blastica i jedna manje razvijena.

    Sent from my HTC Desire using Tapatalk 4 Beta

  3. #3103
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Tomek sretno vam bilo... Da za 12 dana bude lijepa beta~~~~~~~

  4. #3104

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj BubaSanja prvotno napisa Vidi poruku
    Znate li do kojeg su broja došli?
    ...i mene to zanima...

  5. #3105
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ja sam jučer dobila br.198/13 , dr.I mi je rekla da su pri kraju sa 2012,ne znam točno koji br...

  6. #3106
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    kika super kaj ti je rekla dr,kad bi mogla dojti na red?
    ja bi se isto trebala ići zapisat,a nikak da nazovem da se naručim

  7. #3107
    BubaSanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Cure, kad dođe red na vas, kako onda? Oni nazovu pa jave da se dođe na razgovor, dogovor, po lijekove? Ja pojma nemam kako to ide, a nekako računam da bi moglo biti uskoro. Razmišljam da li možda nazvati iza 13h pa da pitam dokle su stigli...

  8. #3108
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj kika222 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jučer dobila br.198/13 , dr.I mi je rekla da su pri kraju sa 2012,ne znam točno koji br...
    ajme, pa ovo znači godinu dana čekanja na postupak kad u lipnju 2013.g. još ni 2012. nisu obradili?


    ja ću stvarno reći da ovo nije dugo bilo gore u HRvatskoj...........

  9. #3109
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    meni to nikada nije bilo jasno
    tako su me jednom preskočili, jer kao da su mi napisali na papiru a ne i u njihov sustav ????
    sada sam broj valjda 450/12 ( od hmm zboravila sam, vidi se dole u potpisu, negdje krajem godine) i ne javljaju se - no OK ja jesam u drugoj klinici ali sam kada su mi dali taj broj izričito pitala i rečeno mi je da zovu ako se sami ne javimo

  10. #3110
    BubaSanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    E ovak: zvala sam danas na SD da pitam kakvo je stanje sa lijekovima, jer sam ja 407/2012 pa ne znam dokle su stigli. Nisu mi rekli dokle su stigli, no rečeno mi je da sam "tu negdje" i da se javim u rujnu pa će me naručiti u ambulantu po lijekove. Očito im uskoro kreću godišnji.
    Meni takav razvoj priče paše tako da nemam primjedbi, ali štošta bi se dalo pričati o sporosti i svemu tome, al sve je već rečeno.

  11. #3111

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    54

    Početno

    4 stanice - 2 embrija - ni jedan smrzlić

  12. #3112
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj elizabeta prvotno napisa Vidi poruku
    4 stanice - 2 embrija - ni jedan smrzlić
    draga elizabeta, hvala na javljanju i SRETNO u postupku, lijepo te molim da se i ovdje upišeš, please:
    http://forum.roda.hr/threads/80273-K...=1#post2414241

  13. #3113

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav,
    imam 41 god. danas sam dobila negativan nalaz bete. Bila sam na dugom protokolu menopurima i gonalima.
    Prije 2-3 godine imala sam dva stimulirana postupka, dva u prirodnom ciklusi i dva iz zamrznutih JS.
    Bila sam uvjerena da će ovaj put uspjeti, vraćena su mi dva embrija 4ST i 6ST.
    Da skratim..ukupno sam bila 6 puta po starom zakonu(od toga 2 stimulacije) i jednom po novom zakonu.
    Imam li još prava na plaćene postupke? Koje je dobno ograničenje i ima li ga?
    Ako imam kolika pauza mora biti? One preporučene min.6 mjeseci mi šanse da zatrudnim svode na nulu!
    Nemam volje ni snage sama to proučavati.
    Hvala

  14. #3114
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    stella ja sam isto godište kao i ti i strašno mi je žao što je beta negativna

    po novom zakonu imamo pravo na 4 stimulirana i 2 prirodna, o pauzi se ne govori
    no nama je najveći problem što možemo u postupke do 42-rođendana bez obzira na dijagnozu, broj postupka, reakciju - iako se govori da bi se u nekim slučajevima moglo i kasnije teško nađeš nekoga spremnog da ti i pomogne ostvariti

    ja sam na SD zadnji postupak imala u 10mj lani, i još uvijek čekam - izgleda da neću doći na red prije duboke jeseni - pa sam u međuvremenu odradila 2 postupka preko HZZo u drugim klinikama

    između ovoh zadnjih mi je pauza jedva 3 mjeseca no to nekako najviše ovisi o reakciji, dijagnozi i spremnosti liječnika na individualizaciju liječenja

    daj napiši vaše dijagnoze

  15. #3115

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Ovo je prvi forum na koji sam se logirala, jedini post koji sam napisala i puno mi znači što si mi odgovorila.

    Ja sam zdrava, nisam imala ginekoloških problema, hormoni su mi u savršenom balansu, dr.Bauman kaže kao da imam 21 godinu a ne 41.
    Do sada sam uvijek odlično reagirala na terapije, imala sam JS i za zamrzavanje. Nisam o godinama ni razmišljala sve dok mi danas sestra nije "ljubazno" nabila na nos da ne zna mogu li se dalje naručiti kod dr.za dogovor uz objašnjenje "pa jel vi vidite koliko godina imate". Kao da me opalila ciglom po glavi.
    Svjesna sam i realna da neću moći pokušavati još 5 godina, vjerovatno neću ni željeti ali postojao je ljepši način da mi se to kaže. Nisam od kamena.
    Jedina stvar koja me danas malo digla je tvoj odgovor. Hvala ti.

    Naš glavni problem je suprugova dijagnoza oligoasthenozoospermia i od danas kako to sestra kaže "kooolko godina".
    Kako se teže snalazim na forumu (prvi dan drugi post) tek poslije sam naišla na temu 42+. Čitam i malo mi je lakše kad vidim da nas ima još kojima sestre telefonom prekroje sudbinu.

    Iskreno nisam sigurna što ću i gdje dalje. Ovo na SD bilo mi je najlošije iskustvo do sada. Nisam iz Zg i dugo smo čekali na dr.Baumana a na kraju vidjeli smo ga 4 puta. Terapiju punkciju i ET mi je odradila dr.Erceg (mislim da se tako zove daleko su mi nalazi).
    Punkcija je bila najbolnija od svih, nikada ne tražim anest.iako uvijek imam puno folikula ali ovo je bio užas. Začepila joj se igla, toliko su mi pritiskali trbuh da sam imala podljeve..
    Vjerujem da je dr.Bauman priznati i poznati stručnjak ali ja nisam bila te sreće da završim kod njega. Mislim da bi bilo i više nego pošteno da se i kod samog naručivanja kaže da se ne može opredijeliti za određenog liječnika. Ovako smo uzalud čekali više od godinu dana.

  16. #3116

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Draga Stella, i ja sam tu po godinama a i razumijem sve tvoje probleme... probaj se raspitati u nekoj drugoj klinici, mozda dodjes na red jos prije rodjendana... zao mi je sto te osobe nd znaju biti njeznije ali nemoj sa te to obeshrabri... trazi dalje i zovi... nadji dr Bau pa s njim razgovaraj... jooj nama zapravo tako malo treba a ovakve etvari nas dodatno uzrujaju.. ja sam cula da je na vv dr alebic takodjer jako dobar..

  17. #3117
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Stella nemoj se ljutiti na sestru možda i dobro da te malo osvjestila jer godina zaista jesu problem ako misliš ići na IVF preko HZZO-a, koliko mi je poznato dr. te neće primiti u postupke nakon 42. rođendana, nažalost mnoge naše forumašice su se već uvjerile u to. Sustav je takav i protiv toga se pokušavamo boriti, ali koliko će tu biti uspjeha ne znam.
    Žao mi je što si profućkala jednu godinu čekajući dr. Baumana sad si nemoj priuštiti isto, idi u druge klinike i pokušaj izvući najviše što možeš, imaš pravo na 2 prirodnjaka i još na 2 stimulirana ako sam dobro shvatila. Odi se raspitati i na VV i u Vinogradskoj da vidiš kad bi mogla recimo tamo doći na red. Nemoj više čekati na nekog određenog dr. jer niti jedan od njih nije čarobnjak, pogotovo kad više nemaš vremena za biranje.
    To je moja topla preporuka, sorry ako je bila malo oštrija ali stvarno ti govorim od srca

  18. #3118
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ja cu samo potpisati Mali Mimi. šteta što si toliko vremena potrošila na SD-u - tamo je situacija daleko od bajne već duže vrijeme. bježi u Vg ili na VV - još uspiješ odraditi sve postupke preko HZZO-a.

  19. #3119
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Stella, žene koje navrše 42 godine teško da će primiti i u jednoj klinici, zato požuri. Koliko ja znam na VV se ne čeka dugo, u Vinogradskoj cirka 5 mjeseci nakon prvih konzultacija, zato ako misliš tamo se javi odmah. Što se SD-a tiče, žao mi je, ali tamo su liste čekanja ogromne, a uvjeti ne baš bajni. Što se dr. Baumana tiče, da, do njega je teško doći. On jest, stručnjak. Kao i većina njih, ali ništa posebno. Dobri doktori su i u drugim klinikama.

  20. #3120

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Istoćna Slavonija
    Postovi
    48

    Početno

    Drage moje evo i mene nakon duže vremena,12.06. u 10:07 na svijet je stiglo moja prva cura teška 2.552 i duga 47,a u 10:08 moja druga curka teška 2.772 i isto duga 47cm!!! Obe su prekrasne,zdrave i odlićno napreduju,došle su na svijet carskim rezom,a u postupku smo bili ivf+icsi,vraćene su 2js,jedna 8st,i jedna 6st. Ostali smo na jednoj,i onda se dogodilo ćudo ona se podjelila u dva dijela,i mi smo dobili jednojajćane blizanke!!!! Zato drage moje ne gubite nadu,i sama nakon 9god braka i 2ivf-a a treći je bio uspješan mislila sam odustat,al evo u sobi uz moj krevet napokon je krevetić,i u njemu moja dva anđela!!!!
    Držite se curke,i vjerujem da vam je teško al ljudi gore na Sv.Duhu znaju šta rade,ja sam im zahvalna dok sam živa!!!! puno vas pozdravlja i ljubi Antesa sa svojim curama!!!!! Draga Kleopatra tebi poseban ljubac od nas !!!!!

  21. #3121

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj antesa prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje evo i mene nakon duže vremena,12.06. u 10:07 na svijet je stiglo moja prva cura teška 2.552 i duga 47,a u 10:08 moja druga curka teška 2.772 i isto duga 47cm!!! Obe su prekrasne,zdrave i odlićno napreduju,došle su na svijet carskim rezom,a u postupku smo bili ivf+icsi,vraćene su 2js,jedna 8st,i jedna 6st. Ostali smo na jednoj,i onda se dogodilo ćudo ona se podjelila u dva dijela,i mi smo dobili jednojajćane blizanke!!!! Zato drage moje ne gubite nadu,i sama nakon 9god braka i 2ivf-a a treći je bio uspješan mislila sam odustat,al evo u sobi uz moj krevet napokon je krevetić,i u njemu moja dva anđela!!!!
    Držite se curke,i vjerujem da vam je teško al ljudi gore na Sv.Duhu znaju šta rade,ja sam im zahvalna dok sam živa!!!! puno vas pozdravlja i ljubi Antesa sa svojim curama!!!!! Draga Kleopatra tebi poseban ljubac od nas !!!!!
    Prekrasno! Neka cure žive dug, radostan i zdrav život! Čestitam od srca!

  22. #3122
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    antesa prekrasno!! čestitke na curicama! <3

  23. #3123
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Antesa, čestitke od srca, a curama želim sretan i dug život. Uživajte u sreći!

  24. #3124

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    4

    Početno

    pozdrav svima! nova sam na forumu. vidim da ste podrška jedna drugoj, volite pomoći pa sam i ja ovdje
    na listi čekanja sam za ivf , broj 464/2012, prvi mi je put. čitam vaše postove , pokušavam naći nove informacije, a ako išta korisno sama saznam , objavit ću. lijep pozdrav!

  25. #3125
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    Citiraj antesa prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje evo i mene nakon duže vremena,12.06. u 10:07 na svijet je stiglo moja prva cura teška 2.552 i duga 47,a u 10:08 moja druga curka teška 2.772 i isto duga 47cm!!! Obe su prekrasne,zdrave i odlićno napreduju,došle su na svijet carskim rezom,a u postupku smo bili ivf+icsi,vraćene su 2js,jedna 8st,i jedna 6st. Ostali smo na jednoj,i onda se dogodilo ćudo ona se podjelila u dva dijela,i mi smo dobili jednojajćane blizanke!!!! Zato drage moje ne gubite nadu,i sama nakon 9god braka i 2ivf-a a treći je bio uspješan mislila sam odustat,al evo u sobi uz moj krevet napokon je krevetić,i u njemu moja dva anđela!!!!
    Držite se curke,i vjerujem da vam je teško al ljudi gore na Sv.Duhu znaju šta rade,ja sam im zahvalna dok sam živa!!!! puno vas pozdravlja i ljubi Antesa sa svojim curama!!!!! Draga Kleopatra tebi poseban ljubac od nas !!!!!
    Zlato moje čestitam 10000000 puta ... poljubce šaljem za sve tri !!! <3 <3 !!!!!!! divno,divno , divnoooo!!!!

  26. #3126
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    evo i ja sam konačno s mrtve toče krenula u posjet SD-u ... idemo sve nanovo...dr.B je ispisao popriličan popis nalaza kaj trebam povaditi ... pa čekam svog inačeg "jaaakooo vrijednog" ginića...koji je očito cjelo ljeto na plažici ,da konačno dođe i da mi uputnice stari jarac,uvijek s njim neki problem ... ljubim vas sve i svima želim uspješnu 2013 !!!! btw...nadam se da će i gore na SD-u biti malčice brži kaj se tiče tih postupaka i lijekova

  27. #3127
    nana0501 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    1,013

    Početno

    antesa cestitam
    i moja princeza je stigla 12.6 u 8:15 carskim rezom sve je super nama je ovo bio prvi stimlirani ivf na sd i samo rijeci hvale imam za sve gore

  28. #3128

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    4

    Početno

    pozdrav cure! ja sam broj 464/2012 i danas sam zvala da provjerim kad dolazim na red, ali sestra je rekla da više ne govori preko telefona tko je kada na redu, nego se treba naručiti kod svog doktora i to poslije 1.9., kad završe godišnji...već sam nestrpljiva , čekamo od 11. mjeseca prošle godine, rečeno mi je da se lijekovi čekaju 6 mjeseci, a ovo će sigurno biti i godina dana čekanja da li se meni čini ili je zapelo samo na sv. duhu? prijateljica mi se naručila u drugoj bolnici i došla na red točno za 6 mjeseci...
    vidim da su neke cure oko broja 400 pa bih vas molila da mi kažete da li ste vi već dobile lijekove? hvala puno
    __________________________________________________ _______________________________

    ja´80, endometrioza, 1 jajnik začepljen
    on ´85 oligoastenozoo, poslije normo
    SD čekamo lijekove za 1.ivf ( DECAPEPTYL/GONAL F)

  29. #3129
    BubaSanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Ninika, ja sam 407 i rekla mi je sestra da se javim u rujnu da se naručim kod doktora i da ću dobiti lijekove.

  30. #3130

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    4

    Početno

    bok, BubaSanja! 407 tek... http://forum.roda.hr/images/smilies/shocked.gif hvala na odgovoru, mislila sam da su došli malo bliže mom broju...možda se vidimo, pozz

  31. #3131
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj Ruthy prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Stella, i ja sam tu po godinama a i razumijem sve tvoje probleme... probaj se raspitati u nekoj drugoj klinici, mozda dodjes na red jos prije rodjendana... zao mi je sto te osobe nd znaju biti njeznije ali nemoj sa te to obeshrabri... trazi dalje i zovi... nadji dr Bau pa s njim razgovaraj... jooj nama zapravo tako malo treba a ovakve etvari nas dodatno uzrujaju.. ja sam cula da je na vv dr alebic takodjer jako dobar..
    ne da je dobar nego je odlican....
    mi idemo evo sad 3-cu god. na vv i nemam zamjerke
    posto ce mi biti 42 sljedecu god. u 5 mj
    nemam jos puno ali iskoristit cu sta se da, pa sta bude nek bude....

  32. #3132

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    8

    Početno

    ]Pozdrav svima.! I ja sam nova ovdje pa me neke stvari zanimaju,jer nisam baš upučena u sve.!
    Ovako,dajte mi recite koje pretrage se moraju napraviti prije potpomognute oplodnje.?! I da li uopče dr.Bauman radi potpomognutu oplodnju nakon jednog spontanog.? jer sam čula priča da jedan spontani ginekolozi smatraju pod normalno.
    Imam veliku želju otić na SD jer sam čula koliko je dr.Bauman izvrstan u radu,a ja i suprug več godinu dana,
    (od prvog spontanog) radimo na bebi i ne prima se ništa. Istina je da je razlog spontanog bila Ureaplasma,ali sada
    mi je taj nalaz uredan. Još tjedan dana čekam,da vidim papa test pa ako je i on uredan,krenula bi kod dr.Baumana.!
    I kakve to tablete svi dugo čekate,baš me interesira.?! dal to sve žene dobe.?!
    P.S.- NADAM SE DA NISAM PRE DOSADNA S PITANJIMA AL ŽELIM SVE ZNATI DA MOGU KRENUTI NEGDJE,JER VEČ SUPRUG I JA POLAKO GUBIMO VOLJU ZA TRUDIT SE. Još je dodatni problem što on stalno mora po terenima pa gubimo dosta vremena.
    Super ste mi.! pusee svima koji kao i ja iščekuju toliko trudnoču i plusić.!

  33. #3133
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    Prvo se naručis na konzultacije zovi sada već ,jer na red dojdes za mj dana,zovi poslije dva prije ti se nitko neće javiti.Slijede ti određeni nalazi i brisevi,i onda se dogovaras sa doktorom,ali nekako slutim da ti slijede prvo tri inseminacije(AIH-a)

  34. #3134
    BubaSanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Ja dobila danas lijekove. U iduću srijedu idem vidit ima li cisti i krećem sa Decapeptylima ako ju nemam.
    Weeee!!

  35. #3135

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    4

    Početno

    super, BubaSanja! samo naprijed! ja zvala pa mi rekli da u 9mj daju lijekove do broja 450, nek se probam u 10 mjesecu naručiti...samo da pitam da li su se neke od vas zapisale u više bolnica pa čekaju gdje će prije doći na red? da li se to može?

  36. #3136

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    4

    Početno

    pozzz drage moje....nije me bilo dugooooo, ali eto....ja mm smo sve nalaziće povadili, preživijela sam prohodnost jajovoda i sada evo u 10mj, krećemo sa AIH....evo danas mi je prvi dan sa klomifenom..... u srijedu idem nas folikometriju heheh valjda sam dobro napisala....
    ako koja ima iskustva sa bolovanjima, moj ginić mi je rekao da imam pravo na bolovanje, ali koliko mi nije rekao, razgovor je vrlo kratko trajao.....negdje sam pročitala oko 14 dana....pa ako koja slučajno zna da mi javi..bila bih zahvalna..jer posao koji radim je užasno stresan, i svaki sam dan po dodatnim stresom...ipak mi je ovo na prvom mjestu i najvažnije.... pa ako koja ima iskustva.....javite mi..... hvala unaprijed....
    drage moje i da ovo razdoblje u životu nam brzo prođe i da što prije ugledamo visok bete, dvije crtice i imamo svoje male bebice...

  37. #3137

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    pozdrav cure
    nije baš aktivno ovdje?!
    evo da se "predstavim": mm i ja smo hodočastili na VV s kojeg su nas uputili na rebro ili sv.duh radi muževe azoospermije, trebaju mu sad uraditi biospiju testisa, pa smo se mi odlučili za sv.Duh... 7.10. smo naručeni na konzultacije kod urologa dr. Stojčića..zna li netko da li tamo štrajkaju..? nazvat ću naravno, u petak, al ako netko možda zna? hvala....

  38. #3138
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj u dobru i zlu prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav cure
    nije baš aktivno ovdje?!
    evo da se "predstavim": mm i ja smo hodočastili na VV s kojeg su nas uputili na rebro ili sv.duh radi muževe azoospermije, trebaju mu sad uraditi biospiju testisa, pa smo se mi odlučili za sv.Duh... 7.10. smo naručeni na konzultacije kod urologa dr. Stojčića..zna li netko da li tamo štrajkaju..? nazvat ću naravno, u petak, al ako netko možda zna? hvala....
    Radim na S. duhu i urološka amb. obavlja preglede normalno.
    Ako trebaš nešto javi mi se u inbox

  39. #3139
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Moji su lijekovi stigli no danas kad sam se pokušala naručiti za podizanje istih i konzultacije kod. dr. B. rekla mi je sestra da do daljnjega tj. dok je god štrajk ne mogu ništa.Ne mogu doći polijekove niti na konzultacije, apsolutno ništa. Što sad?

  40. #3140
    BubaSanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Cure, je li koja od vas vadila krv za betuHCG na SD? Ako koja je, zanima me kad se ujutro treba doći odnosno do kad se primaju pacijenti za vađenje krvi i koliko se čeka nalaz?

  41. #3141

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Pozdrav. Ja sam vadila ljetos vise puta. Uvijek sam dosla odmah ujutro tako da nisam sigurna do kolko vade, nesto mi zvoni do 10 al ja sam bila uvijek oko pola 8, 8 tamo. Nalaz je kako kad. Uvijek kazu poslije 1. al je vecinom oko 11 vec gotov. Samo je jednom bio oko 13h

  42. #3142
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    neke cure su se prestrašile kad su čitale na temi odbrojavanje o sd...moram reči da su mi dr i sestre bile ok,ali ja sam otišla sa sd jer nemam vremena godinu dana čekati lijekove i jer sam imala dva transfera koji su trajali pol sata i bili bolniji od punkcije,a dobro znamo da traumatičan transfer umanjuje šanse za trudnoću. ne znam kaj se ta dva puta na sd dogodilo,ali meni je i prije ta dva svaki transfer na vv bio lagan i kak treba biti i ovaj sad zadnji....da i malo me smetalo kaj mi je na folikulometriji svaki put drugi dr i onda mu moram objašnjavati koji mi je dc,koju terapiju dobivam i kaj mi je dr koji me gledal rekal prošli put. nijedna bolnica nije savršena,ali da opet trebam ići išla bi radije na vv.
    Posljednje uređivanje od lberc : 23.10.2013. at 07:49

  43. #3143

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Sve je kako se izboris! Ja sam dobila i opcu anesteziju za punkciju bez problema i transfer je bio bezbolan i sve fm je radio isti dr.. I uspjelo je iz prve..

  44. #3144

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj Morin prvotno napisa Vidi poruku
    Sve je kako se izboris! Ja sam dobila i opcu anesteziju za punkciju bez problema i transfer je bio bezbolan i sve fm je radio isti dr.. I uspjelo je iz prve..
    da, ti si jedna od rijetkih sretnica...

    Neznam kako bi se mogla izboriti za sebe ako svako jutro folikulometriju radi drugi doktor ili ako punkciju imaš u nedjelju kada nema anesteziologa ili pak, kada su ti bolne folikulometrije ili transferi...

    Sad mi na pamet pada ona pjesma...nije mi jasooooooooo.....nije nam jasnoooooooo

  45. #3145

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Inače znate li do kojeg su broja došli? Jesu li riješili prošlu godinu?
    Jesu li uopće krenuli raditi ili štrajkaju još?
    Posljednje uređivanje od vinalina : 23.10.2013. at 11:25

  46. #3146
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ja sam do sad bila na SD i išlo mi je na živce isto što i vama žene, smetala me je ravnodušnost i manjak suosjećanja.. Ali mislila sam da je tak svugdje, dok nisam došla na VV... Daj zamisli, tu možeš dr.A dobiti na telefon, i razgovarati s njime ko sa čovjekom Daj ti probaj dobiti dr na SD, i to još subotom.. Nemoguće... Barem meni! Znam da nas ima puno i dr su preopterećeni, ali ljudskost je nešto što ili imaš ili nemaš...
    Sve u svemu, otišla sam dalje zbog godine dana čekanja na lijekove, jedino sam zahvalna dr.I što mi je dala preporuke za faktore na trombofiliju, jer mi ih ni dr.B, ni dr.T nisu dali... Sretno svima !!!

  47. #3147

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Draga Kika, od srca ti želim da bude VV dobitan iz prvog puta! Sve si rekla što treba reći...

  48. #3148
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    kika ti si bar dobila preporuke za trombofiliju,meni ni to nisu dali a molila sam.....izgleda da 10 neuspješnih transfera neki put i sa savršenim blasticama nije zabrinjavajuće

  49. #3149
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    Drage moje pozdravljam vas! imam pitanjce: gdje mogu izvaditi hormone "PROTEIN S " i "HOMOCISTEIN" zvala sam petrovu,bila na zavodu za javno zdravstvo Andrija Štampar , zvala rebro,vinogradsku,sv.duh.....neznam di bi više.... naravno znam da postoji opcija "privatnik" ,al prvo tražim besplatnu soluciju... zna li tko ??? hvala!!

  50. #3150
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Homocistein na Vuk Vrhovcu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •