Stranica 1 od 65 1231151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 3227

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #1
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno Potpomognuta na SV. DUHU

    drage naše forumašice i forumaši sa Sv. Duha
    otvaram novu temu

    molim vas budite:
    - sažeti
    -informativni


    molim vas nemojte:
    - vibrati (za to imate odbrojavanje – vibranje ćemo prebacivati na odbrojavanje bez upozorenja)
    -chatati (chat ćemo brisati bez upozorenja)


    SRETNO SVIMA

    STARA TEMA
    Posljednje uređivanje od Argente : 26.11.2013. at 18:50

  2. #2
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    OPĆA BOLNICA SVETI DUH – "SD"
    Ambulanta za humanu reprodukciju
    Sveti duh 64, 10000 Zagreb
    tel: 01/3712 109
    http://www.kbsd.hr/Ginekologija-radn...eme-i-kontakti
    molim vas da ako imate još linkova (ili ako vam se da tražiti) koji se odnose na SD da ih zalijepite ovdje
    isto tako da sažeto stavite nove info o radu SD-a - postajte ih ovdje na početku topica
    kako bi na m topic davao najvažnije informacije već na prvoj strani
    Posljednje uređivanje od Argente : 26.11.2013. at 18:50

  3. #3
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Vezano uz lijekove na SD - prvi lijekovi za sve s početka ovogodišnje liste mogli bi stići sredinom svibnja.

  4. #4
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    superrrrrrrr

    Drage moje želim Nam svima uspjeh, odmah sada i malo kasnije s tim toliko očekivanim lijekovima
    Ja sam malo izvan događaja, hrpa posla a i pesica bila na sterilizaciji pa je mazim
    Uglavnom pusa velika

  5. #5
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Maslina, do kojeg broja bi mogli stići lijekovi tj.kak brzo to ide?

  6. #6
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Špelkica, ne znam. Meni je ovo sad prvi put, ali mi se čini da sve ide jako sporo jer još nisu dobili lijekove za ovu godinu... Čim nešto saznam, odmah ću javiti. I ostale cure molim da jave

  7. #7
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    špelkice ide jaaakkooo sporo...ovo je katastrofa...
    kad sam išla prošlu jesen lijekove sam čekala 3 tjedna..sad će se razvući i do 4-5 mj.kak mi se čini..

  8. #8
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    eto, kolegica koja je na SD bila na transferu 4 dana prije mene, vračene 3 mrve, 2 osmostanične i 1 šest, upravo javlja da je beta 10dnt 96 i pol!!! možda je krenuo val plusića na SD!i još me uputila da je i njoj dr.b. napisao 12 dana, ali joj je rekao da slobodno vadi 10.dan... srce će mi puknuti kak sam sretna!

  9. #9
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Lani je očito intervenirao Eustahije Brzić Ove godine se sve vuče i nikako, nikako... Ja već čekam puna 3 mjeseca, a čini se da ću se još načekati. Naravno, onda već ulazimo u eru godišnjih i sve se bojim da me čeka jesen, a predstoji mi dugo, toplo ljeto. NIsam se tomu nadala...

  10. #10
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    eto, kolegica koja je na SD bila na transferu 4 dana prije mene, vračene 3 mrve, 2 osmostanične i 1 šest, upravo javlja da je beta 10dnt 96 i pol!!! možda je krenuo val plusića na SD!i još me uputila da je i njoj dr.b. napisao 12 dana, ali joj je rekao da slobodno vadi 10.dan... srce će mi puknuti kak sam sretna!
    Čestitam tvojoj kolegici i nadam se da je ipak krenuo val plusića na SD. Znam da nisu sve cure na forumu, ali nekako mi se čini da je tamo zapelo. Ma, možda kad sad krene...

  11. #11
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    A baš imam sreće! Prvo na VV čekala dugo, pa sam mislila, možda će ovdje biti brže, pa sam se nadala postupku prije jeseni, dok škola ne počne, da vidim da li ću se vratiti ili ne. Da bar se možemo mijenjati s nekim kome nije hitno.
    Bravo za plusiće
    Posljednje uređivanje od špelkica : 03.05.2011. at 09:07

  12. #12
    kordica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    183

    Početno

    Ja sam jučer bila gore pitat za lijekove, rečeno je da su krenuli s ovom godinom, poslali su zahtjev za 40 brojeva... ja sam 109... rekli su da nazovem za mjesec dana...

  13. #13
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Špelkica mislim da je ovdje svima hitno i da bi mi sve htjele da smo trudne još juče....
    Danas sam bila na folikulometriji, jer sam ovaj mjesec u prirodnjaku ( punkcija u petak - brrr) i stalno sam slušala po hodniku kako žene nagađaju da dr.B odlazi, ali nitko sa konkretnom informacijom.
    Znam da radi privatno, ali da li netko pouzdano zna da li ostaje raditi i na SD i privatno ili ide skroz u privatnike?

  14. #14
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj modesty4 prvotno napisa Vidi poruku
    Špelkica mislim da je ovdje svima hitno i da bi mi sve htjele da smo trudne još juče....
    Danas sam bila na folikulometriji, jer sam ovaj mjesec u prirodnjaku ( punkcija u petak - brrr) i stalno sam slušala po hodniku kako žene nagađaju da dr.B odlazi, ali nitko sa konkretnom informacijom.
    Znam da radi privatno, ali da li netko pouzdano zna da li ostaje raditi i na SD i privatno ili ide skroz u privatnike?
    mislim da ne ide nikamo..tako je meni rečeno kad sam pitala..samo srijedom će raditi u poliklinici Beta plus...

  15. #15
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Zaboravila sam prepisati telefonski broj na SD, a na poslu sam do 19 sati. Bi li mi netko poslao? Možda mi se javi s. P. i saznam jesmo li se pokrenuli s mrtve točke s ovogodišnjim brojevima

  16. #16
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    evo brojčeka maslina 371 2109

  17. #17
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    HVALA
    još ništa... poslije 15. 5.

  18. #18
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    lberc 5
    Maslina1973 40
    Sany7 46
    Tanjam 51
    Linalena 61
    Špelkica 63
    nina977 103
    kordica 109
    jo1974 138


    Nadam se žarko se nadam da ću stići još prije ljeta.
    Inače kažu da sa više godina ne treba čekati 6mj već samo 4, čak negdje i 3, a ovo se rasteže na 7(ako stigne do ferja) ili hmm 9-10mj, uff jednom godišnje

  19. #19
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj modesty4 prvotno napisa Vidi poruku
    Špelkica mislim da je ovdje svima hitno i da bi mi sve htjele da smo trudne još juče...
    Ma znam da je svima hitno, razumijem, samo me ponekad uhvati strah zbog moje dijagnoze; izgubila sam jajnik zbog endometrioze i bojim se zbog tog drugog, mojoj znanici se nakon 5 mj vratila, mora ponovo na laparo, i ako mi se tak nešto desi, mogu se pozdraviti s roditeljstvom...

  20. #20
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ma koliko to cekate na lijekove? nije valjda da jos uvijek cekate 4-5 mj ? kako je u drugim bolnicama

  21. #21
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Da, ja vas čitam i užasavam se ponekad koliko čekate. Stvarno mi je žao, na VV gdje sam ja bila nema čekanja, ideš u postupak ovisno o tome imaš li sve nalaze i jesu li jajnici ok, odmah, a čini mi se da je tako i drugdje. Ne kužim zašto takve liste... Puno sreće curke!!
    Posljednje uređivanje od ValaMala : 04.05.2011. at 22:11

  22. #22
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    cure jel znate, za betu se samo dođe gore ili? vade oni to na Sv. Duhu?i kada je nalaz gotov? jel znate jel vade to možda u domovima zdravlja?

  23. #23
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Betu mozes vaditi na SD na uputnicu, samo dodjes ujutro, od 7h vade krv. Nalaz isti dan oko 13h.

  24. #24
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    Betu mozes vaditi na SD na uputnicu, samo dodjes ujutro, od 7h vade krv. Nalaz isti dan oko 13h.
    znam...nalaz u 13:30...

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    inana, još malo...
    držim fige da bude ogromna beta

  26. #26
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj ruža82 prvotno napisa Vidi poruku
    inana, još malo...
    držim fige da bude ogromna beta
    na fige računam, ali ako ima koja moliva viška, da se predbilježimo,...tresu mi se rukice kad se sjetim...i odlučila sam uzeti nalaz i ne pogledat ga dok doma ne dođem..nebi ni vadila danas da sestra nije rekla da slobodno... i sad sam u strahu ko nikad...a ko za vraga mm dežuran, pa sam sama ko pas...čas sam ziher da bu dobro, čas sam ziher da nema šanse... nekak nikad niš nije onak kak ja želim... bolje da se ne nadam, ali kaj kad sam ja vječni optimist...
    Posljednje uređivanje od inana : 06.05.2011. at 13:15

  27. #27
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Sad sam skuzila da si vec izvadila krv
    Drzim fige za lijepu brojku

  28. #28
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    mislim da jedino vi znate kako mi je...i mm...kad sam krenula od doma, rekla sam- Bože,molim te bar malo... nikakvo čudo, ništa, samo da je iznad 17...očito je i ta mala stvar koju sam tražila bila previše...izašla sam iz bolnice i nisam gledala u papir, nazvala mm, i pitala ga- da pogledam sada ili doma- on kaže sada, sve je ok, i pogledam- piše 2,39...preteško mi je, i pretužna sam...sve sam pogledala, nisam prerano vadila, i nema greške, a samim time, nema ni nade...i sad mm kaže, pa bumo ponovili u pon, možda naraste... pretužna, i neutješna...

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Inana
    isprazni inbox

  30. #30
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    inana,draga...strašno mi je žao...

    u utorak trkom gore kod dr.B.na dogovor za dalje...

  31. #31
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    a joj

  32. #32
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    inana,draga...strašno mi je žao...

    u utorak trkom gore kod dr.B.na dogovor za dalje...
    nisam sigurna, srce mi je slomljeno i pretužna sam...pretužna...o ome sam ti pričala, ja ni u jednom renu nisam sumnjala, i zato na ovaj ishod nisam spremna...suze se natječu jedna s drugom, i pregrozno mi je...

  33. #33
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Inana, žao mi je...
    Drži se, draga.
    Ma znam da sve ove riječi možda zvuče isprazno, ali to je jedino što mogu sada. Napisati ti - glavu gore i hrabro s nadom.

  34. #34
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    inana baš mi je žao

    mislim da nitko ne može osjetiti bol, onu bol kroz koju prolazimo nakon neuspješnog postupka
    isplači se i hrabro u nove pobjede

    ja sam ovaj ciklus krenula u prirodnjak, i danas mi je 15DC folikuli su mali
    jurim svaki drugi dan gore u nadi da je možda baš ovaj ciklus dobitni

    sad se već lagano nadam čudu

  35. #35
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj Palcicazg prvotno napisa Vidi poruku
    inana baš mi je žao

    mislim da nitko ne može osjetiti bol, onu bol kroz koju prolazimo nakon neuspješnog postupka
    isplači se i hrabro u nove pobjede

    ja sam ovaj ciklus krenula u prirodnjak, i danas mi je 15DC folikuli su mali
    jurim svaki drugi dan gore u nadi da je možda baš ovaj ciklus dobitni

    sad se već lagano nadam čudu
    znam...sve znam...ali suze idu same...

  36. #36

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    2

    Početno pozdrav curkama

    drage moje evo malo i mene...imam 30.g i neprohodne jajovode...prosle godine sam u 9.mj.krenula prvi put na mpo na SD. stimulirani ciklus sa decapeptylom i menopurima, vracene 3 mrve,ali nista.Prvi negativan nalaz,ja u komi cijeli dan...drugi dan vec opet sva puna optimizma razmisljam idemo dalje.Slijedila su dva pokusaja u prirodnom ciklusu,ali nisam stigla ni do punkcije(pukli folikuli prije). Zatim napokon u prirodnom trecem upecaju ga napokon,dodemo do transfera ali opet se nista ne primi. Krecem u 2.mj. u drugi stimulirani pokusaj,ovaj put decapeptyli i gonali.Ovaj put odlucujem drage moje mijenjati dane nakon transfera.Samo taj dan sam bila doma,drugi dan isla sam normalno raditi,sve sam radila kao i obicno samo nisam htjela nositi nista tesko,nisam htjela ni citati kojekakve price po forumima totalno sam se iskljucila. 10. dan nakon transfera radim betu iznosi 108,80 NAPOKON. 14.dan iznosi 542. I eto sad smo u 10. tjednu,sve napreduje dobro. Zelim Vam svima Vama puno uspjeha,ponekad se cini da to sve ide sporo,al kak kazu na brzinu nista ne ide.Znam da je to sve tesko prolaziti,hormoni, injekcije, punkcije,ali mene je vise bolio negativan nalaz nego punkcija. Mene je boljela al nista tak strasno da ne mogu izdrzati. Budite mi strpljive, svima drzim ogromne palceve od srca i ne dajte da vas ista obeshrabri

  37. #37
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Žao mi je inana,

  38. #38
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Inana

  39. #39
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    miana, hvala ti što si s nama podijelila svoje iskustvo.
    Ulijevaš nadu svima

    Sretno u tvojoj školskoj trudnoći

  40. #40
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Danas dobila broj 243! Grozno! Kad vi još niste dobile lijekove sa tako malim brojevima, ja se mogu nadati za nagodinu...
    "Srećom" bila sam u 4 mjesecu u stimuliranom, pa ionako za mene do 10 mjeseca ne bi bilo ništa od novog stimuliranog postupka i tome malo tješi.

  41. #41
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj modesty4 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas dobila broj 243! Grozno! Kad vi još niste dobile lijekove sa tako malim brojevima, ja se mogu nadati za nagodinu...
    "Srećom" bila sam u 4 mjesecu u stimuliranom, pa ionako za mene do 10 mjeseca ne bi bilo ništa od novog stimuliranog postupka i tome malo tješi.
    hehehe, dobro došla u klub... ja odplakala svoje, i 3 broja sam iza tebe...do tada prirodnjaci, pa kak Bog da...bila danas gore uvjerena da nema više suza, ali ježi ga...imam ja još galone suza...

  42. #42

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    98

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    nisam sigurna, srce mi je slomljeno i pretužna sam...pretužna...o ome sam ti pričala, ja ni u jednom renu nisam sumnjala, i zato na ovaj ishod nisam spremna...suze se natječu jedna s drugom, i pregrozno mi je...
    žao mi je, Inana... znam kako ti je. moja je beta u srijedu iznosila 0,4...

  43. #43

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    60

    Početno

    inana baš mi je žao.cure evo samo vas želim ohrabriti pogotovo vas koje idete prvi pu na potpomognutu .da ima nade ja sam1.4 bila na iseminaciji prvi put i hvala bogu uspjelo je ,ma da su mi šanse bile male ,

  44. #44
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    čitam, cure, što pišete, iako ja slabo pišem. obzirom kako vidim da to sve sporo ide i koliko se čeka, a mi se već 4 mjeseca rastežemo s početnim pretragama jer brisevi ne valjaju, uz to smo još i mladi tako da nas neće požuriti, možda za 2 godine krenemo nekud, kak je to sve dugotrajno užas!
    žao mi je i svih vas koje ste suze ronile zbog male bete, mogu samo zamisliti kako je to tužno, ali nedajte se...

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Meni nije jasno zašto imaju tako dugačku listu čekanja za lijekove , ne vjerujem da imaju toliko veći broj pacijenata nego ostale slične klinike. Jednostavno je prečudno.

    __________________________________________________ ___

    Nego, da evo izreferiram naš prvi neuspjeh , Klomifenski AIH, jutros - ko kuća, budem sutra još betu vadila tek toliko da im na kontrolu ne nosim test već papir.
    Nisam niti tužna niti razočarana jer sam očekivala takav izhod.
    Preloše je to bilo odrađeno.
    Rekla bih, čisto onak, fušerajski.

    Bez UZV pregleda na dan inseminacije, dva dana prije (na dan štoperice) je endometrij bio (4mm) manji nego na prvom UZV kad je bio 5mm .
    Kada, ili da li je taj jedan jedini folikul puknuo, ne zna se jer naravno nakon inseminacije također nije odrađen ni jedan UZV.

    Bazalna temp mi se nije ni dizala nakon postupka, samo dan nakon štoperice je skočila malčice i ostala tako, tako da vjerujem da je ŽT bilo nikakvo.

    Uglavnom, eto, nula.

  46. #46
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    baš mi je čudno da je tak bilo, jer,meni jučer dr. rekla- tu je sve po traci, znaš i sama, ali mislim da se trude... ja znam da su liste koma duge, ali mislim da oni nisu krivi, kaj se postupka tiče, trude se, i to kaj se žure, žure se da stignu sve obaviti... neznam, ja sa svojim soc. ginekologom nemam sreće, koji nije shvatio da nakon 12 godina nezaštićenih odnosa ipak je malo čudno da nema bebice, dok doktori u bolnici, i dr.B. i posebno sada doktorica.T.,su pokazali sućut, volju, entuzijazam i plan...kad sam kod svog dr.-a došla po uputnicu za betu, dobila sam i recept ua utrogestane,jer sam tražila, ali mi je stavio ponovljiv recept uz poruku- nek se nađe za iduće postupke, da netreba 2x ukucavat...to me tak rastužilo...opet, sve je to jako individualno, i meni su smeale neke stvari, ali svi oni su tu da nam pomognu, i trude se da uspijemo svi skupa... tako da kad gledam njih, i kad pogledam ovog mog, koji mi čak ni uputnicu za vađenje hormona nije htio dati- kad ja o MPO nisam znala ni mu ni be, jer je rekao da nema potrebe ako je menstruacija redovita,, on koji bi trebao biti onak, moj igrač, a s druge strane, ovi doktori i sestre nam se posvete max koliko im vrijeme dozvoli... i to treba sve uzeti u obzir...i ja sam htjela kasnije punkciju, pa bi možda imali još 3 zrele, pa bi bilo i kaj za smrznut, ali sve to spada u kibidabi priću...

  47. #47
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Cure jel se pomakla ta lista? Neko od ove godine zvao već za lijekove?

  48. #48

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav cure, imam jedno pitanje za vas...sad sam u 3 pokušaju IVF-a (sutra transfer)...do sada nisam ništa koristila osim Utrogestana poslije transfera pa sam malo u nedoumici...piše mi da uzmem jednu ampulu Decapeptyla-a 6.dan od aspiracije...koji je to 6-ti dan? Računam li aspiraciju kao prvi dan ili nako nulti? Hvala vam unaprijed!

  49. #49
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Zvala za lijekove došli za 40 brojeva u ovoj godini naravno. idući mjesec dalje

  50. #50
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Zrna na transferu ćeti dr sve reći, a za sve nedoumice ih pitaj! Meni je dr točno rekao koji dan trebam primiti koju injekciju i to napisao u otpusnom pismu tako da nije bilo greške!

Stranica 1 od 65 1231151 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •