Stranica 13 od 191 PrviPrvi ... 311121314152363113 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #601
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    potpis

    A tocnosti radi, dr. K. nije doktor i baš šteta što odlazi s njime odlazi jedan dio ljubaznosti, profesionalnosti..........
    Išla sam guglati s namjerom da te demantiram jer sam bila uvjerena da je dr.sc, al nije nego je mr.sc

  2. #602
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Pa nisam ni mislila da je dr. medicine nego sam pretpostavila da je dr. iz svog područja..


    (Tko zna kojim redom idu titule kod nas i vani i to iz njegova područja..)

  3. #603

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Siskice hvala na info.
    Kadauna nadam se da nisam prouzrocila neku veliku stetu ne razmisljajuci o titulama i pravilnom izrazavanju.pokusat cu ubuduce odvagati svaku rijec.

  4. #604
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Ružo, biolozi ne pate od titula, i nema nikakve štete.

  5. #605
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    mare, sori - ne mogu odoljeti.
    Budući da su oboje K. stekli akademsku titulu u Njemačkoj, mr. tamo znači isto što i kod nas nekadašnji VII stupanj, danas master, odnosno izjednačava se po stupnju obrazovanja s diplomskim, ali ima nekih razlika - ne bih sad ulazila. Da su doktori prirodnih znanosti bili bi Dr. rer. nat.

    Totalni OT!

  6. #606
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    mare, biolozi su mi super - al fakat!
    liječnici i nastavnici - i njihove nezaslužene titule kojima se kite - smiješni.

  7. #607
    TOMISLAVA avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    392

    Početno

    Zar je stvarno bitno je li dr. ili nesto drugo

  8. #608
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Ma djedica je zakon

  9. #609
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Meni su oboje K. super!

  10. #610
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su oboje K. super!
    potpis, oboje su super i Ružo - sorry, nisam ništa htjela ružno reći (

  11. #611

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    znam Kadauna no sikiriki
    K. sam imala cast upoznati na Rodinom prosvjedu 2009.g. i zaista me se dojmio, nisam imala prilike razgovarati s njim o npr. mojim js ili embrijima iako bih voljela cuti njegovo misljenje o tome (nadam se da jos bude radio jesenas) ali je zato s curama razgovarao o ovom sramotnom zakonu i javno stao na stranu pacijentica zbog cega ga jos vise postujem.Pokusao se boriti s nama za nas....

  12. #612
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Istina jedan je od rijetkih iz tih krugova koji je javno nastupio i kritizirao zakon. (pala mi napamet Latinica)
    Skidam kapu..

    sad mi palo napamet kako sam imala zabezeknutu facu kad sam na tv vidjela face (dr.K i posebno dr.L) kako sjede do neke druge gospode.. MM me morao držati i smirivati da ne bacim tv kroz prozor

  13. #613
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Dr.K i njegova supruga su me ostavili bez riječi svojom dobrotom i čovječnosću. Kada sam ležala u bolnici i bilo je pitanje je li vanmaterična i što će biti s trudnoćom, dr.K mi je dolazio skoro svaki dan, makar na nekoliko minuta da me utješi, sasluša, čak je donio čokoladice uz pozdrav svoje žene. Kada mi je bilo najteže zagrlio me kao da mi je otac i nikada dok sam živa neću zaboraviti njegovu dobrotu.

    Čula sam od puno cura da im je pomogao savjetom, utjehom, ali i konkretnom pomoći, kao jedna naša forumašica koju je s mužem s VV svojim autom vozio do nekih rođaka i natrag kada joj muž nikako nije mogao na VV dati spermu. Kada je vidio koliko su jadni i kako nisu znali što da naprave (ona je baš imala punkciju), uzeo je ključeve i bez razmišljanja s njima u svoj auto.

    jako se zalagao/zalaže za promjenu ovog zakona i zbog toga je ne jednom imao problema s određenim "instancama" tu u Hrvatskoj. Moj prvi susret s njim su obilježile njegove riječi da navečer ne može ponekad zaspati od uzbuđenja i želje da dođe ujutro na posao i vidi kako su "njegovi" embriji. To me oduševilo da čovjek nakon cijelog života i dalje toliko voli svoj posao i radi ga s toliko ljubavi. I na kraju to kakav je s drugim embriolozima u labu. Njegov stav je da treba dijeliti znanje, ne zadržavati ga sebično za sebe i zato ih je uzeo pod krilo i to mi je samo potvrda kakav je to čovjek i koliko ćemo izgubiti ako/kad ode.

    Nisam mogla ne napisati i naše iskustvo s njim, još uvijek mi dođu suze kada se sjetim koliko mi je teško bilo u bolnici i kako sam im bila ponekad samo broj, a on je bio tu za mene i mm. Pusa svima

  14. #614
    MALIANĐEO avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    113

    Početno

    [QUOTE=Maybe baby;1932662]Evo mi smo danas obavili 2. inseminaciju. Betu vadimo 11. 8.[/QUOTE
    pozdrav veliki, sjedile smo i pričale ja sam prvi put bila tamo, želim vam svu sreću da beta rasteeee...

  15. #615
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja sam dr. K upoznala na Plitvicama isto je vrlo pozitivan dojam ostavio na mene.
    Vala Mala kako to da ti je dolazio u bolnicu gdje si ležala mislim ne kužim vezu s Petrovom, on je na VV samo zar ne?

  16. #616
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Ležala sam na Merkuru

  17. #617
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Aha, ja sam mislila da su svi na Petrovoj manje više

  18. #618
    MALIANĐEO avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    113

    Početno

    molim vas malu pomoć,
    nemogu dobiti nikoga na tel na w pa vas molim savjet.
    mm mi mora na spermiogram i naručili su ga, a na početnoj stranici piše da ne trebaju naruđbe samo da dođe....
    da li je to sad zbog godišnjih ili to teta zamjenila i mislila da idemo u postupak ili kako?
    moliim male savjete kako to dalje ide?
    mi sad trebamo spermiogram i hormone vaditi i pijem folnu, jel savjetujete još koje vitamine i šta onda dr. traži.
    kod dr.A.sam.
    hvala
    Posljednje uređivanje od MALIANĐEO : 04.08.2011. at 09:29

  19. #619
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    KOliko sam ja shvatila za sad nema nikoga gore , još jedno dvadestak dana..Godišnji je.

  20. #620
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Cure trebam pomoć, ima li koja možda viška yasmin tableta?
    Pijem ih prije postupka...i trebam ih pit duze od 21 dan...tako da mi nedostaje jedno 6 tableta... Pa ako koja ima viška da zbog tih 6 kom ne kupujem cijelu kutiju, bila bi jako zahvalna...

  21. #621
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    cure, jel netko zna točno kad se dr A vraća s godišnjeg? meni bi 3.dc trebao biti oko 25.8. pa me zanima hoće li tada već raditi ili moram čekati sljedeći ciklus...

  22. #622
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Cure trebam pomoć, ima li koja možda viška yasmin tableta?
    Pijem ih prije postupka...i trebam ih pit duze od 21 dan...tako da mi nedostaje jedno 6 tableta... Pa ako koja ima viška da zbog tih 6 kom ne kupujem cijelu kutiju, bila bi jako zahvalna...
    imaš topic za lijekove ovdje, pa pitaj i tu... SRETNO!!
    http://forum.roda.hr/threads/65433-O...lijekove/page6

  23. #623
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Već sam pitala tu, al se nitko ne javlja...

  24. #624
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Evo jedne informacije za pacijentice dr. Alebića:
    doktor počinje raditi 12.09.

  25. #625
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Strašna ne mogu ti poslati pp!!!!

  26. #626
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Auh pa cijeli dan šteka.....

    Hoćeš mail?
    Posljednje uređivanje od Strašna : 10.08.2011. at 16:19

  27. #627
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    Citiraj eva133 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo jedne informacije za pacijentice dr. Alebića:
    doktor počinje raditi 12.09.
    jako se nadam da si pogrešno napisala, i da treba pisat 12.8. iako znam da nije tako
    pa kaj su mjesec i pol na GO?? od 20.7. koliko sam čula

  28. #628
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    beilana to je već standardno vrijeme za godišnji za VV a pratim barem 4 god

  29. #629
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    mali Mimi:
    beilana to je već standardno vrijeme za godišnji za VV a pratim barem 4 god
    X
    A i od 8.-11-9-. se održava i stručni kongres na Brijunima, pa će možda liječnici biti tamo.

  30. #630
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    A doktorica je od 22.8. gore?

  31. #631
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    mali Mimi:

    X
    A i od 8.-11-9-. se održava i stručni kongres na Brijunima, pa će možda liječnici biti tamo.
    dr A hoće

  32. #632
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa Vidi poruku
    jako se nadam da si pogrešno napisala, i da treba pisat 12.8. iako znam da nije tako
    pa kaj su mjesec i pol na GO?? od 20.7. koliko sam čula
    Draga, na žalost, nisam pogrešno napisala i dobro sam čula. Rekao mi je doktor kad sam ga zvala da mu kažem betu.
    On je na godišnjem od 1.8.

  33. #633
    Sezen avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    133

    Početno

    danas sam bila gore,na vratima piše da ordinacija dr.A.radi od 05.09.,a ordinacija dr.J.P. OD 22.08.


    a moja beta nažalost =0

  34. #634
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Eto mene gore odmah 22. :D

  35. #635
    Tigrica84 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Kravarsko,Hrvatska
    Postovi
    185

    Početno

    bok curke.Kako ste mi?Ja bi trebala dobit mengu 29,30.8 nadam se da cu dobiti kasnije da mogu biti u Zg kad dobijem da se narucim kod dr Alebića.Da li misliste da se mogu javit doktorici ako dobijem prije nego se dr A vrati(jer sam bila njegova pacjentica)?
    Hvala unaprijed na informacijama.
    Ugodnu vecer zelim

  36. #636
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Teško je reći. Obično svaki dr. prima svoje pacijente, no znam da su normalno primali cure koje su bile u postupcima dok jednog nije bilo. Sad je pitanje hoće li te ona primiti pošto još nisi počela. Ništa ne možeš izgubiti, nazovi i naruči se i nadam se da neće biti problema.

  37. #637
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Ja sam inače doktoricina pacijentica...al me primio i dr A, iako još nisam bila u postupku... Moj savjet..pokusaj....nazovi pa pitaj....

  38. #638
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    Pozdrav svima! Ja sam nova iako već jako dugo pratim Rodin forum... I ja sam pacijentica dr.Jukić. Kako smo mi našeg problema s neplodnošću postali svjesni u vrijeme kada je dr.Lučinger odlazio s VV nisam imala prilike upoznati ga, pa niti ne znam koliko su osobe koje sada rade na VV stručne ili nestručne. Sjećam se samo da sam tada čitala slične postove o dr.Alebiću koje sada čitam o dr.Jukić. Istina doktorica je mlada, ne znam koliko dugo radi i koliko je postupaka obavila, sigurno nema iskustva koliko neki drugi jer joj za iskustvo treba vrijeme, ali kako za postupke u klinikama za koje kažu da imaju odlične stručnjake, a koje bi trebala sama financirati trenutno nemam novca nadat ću se da zna što radi. A najviše se nadam da će moj organizam sve to izdržati jer u postupak idem prvi put i poprilično me je strah.

  39. #639
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa Vidi poruku
    jako se nadam da si pogrešno napisala, i da treba pisat 12.8. iako znam da nije tako
    pa kaj su mjesec i pol na GO?? od 20.7. koliko sam čula
    nemogu vjerovati da je tak dugo na god. ....
    receno je prije 2 mj. da ide samo 2 tj. na god. pa da ce ga mjenjat nova dr.
    svaki cas se nekaj mjenja......

  40. #640

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Destiny child - dobro došla!!
    želim ti puno uspjeha i da ti iz prve uspije!!!
    kakva je vaša dijagnoza?? dal ideš na AIH ili???

  41. #641
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Ne dr. A je na godišnjem od 1.8. do 12.9. ( to je kraće nego prijašnjih godina..)
    Skupilo im se slobodnih dana i godišnjeg kroz godinu i zato su toliko dugo slobodni..
    Ipak oni rade i subote, svetke i petke kak kažu..

    Jedini je problem što smo mi nestrpljive ..

  42. #642
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    Citiraj ruža82 prvotno napisa Vidi poruku
    Destiny child - dobro došla!!
    želim ti puno uspjeha i da ti iz prve uspije!!!
    kakva je vaša dijagnoza?? dal ideš na AIH ili???
    Hvala. MM oligoastenoteratozoospermia, kod mene sve u redu za sada (redovne ovulacije, redovne menstruacije 26-28d ciklusa,hormonski status uredan, jajovodi prohodni, rezultati folikulometrija u redu,...). On 30, ja 32. Dr. J preporučila IVF iako nije potpuno isključila inseminaciju, ali kaže da s obzirom na njegove nalaze s IVF-om imamo veće šanse. Trebali smo ići još u 4.mjesecu, ali sam ja odustala jer sam htjela vidjeti da li će biti kakve pomoći od alternative jer s time nismo pokušali i htjela sam se malo odmoriti prije nego krenemo u bitku, pa smo dogovorile da se javimo krajem 8.mjeseca. Zvala sam ih jučer, ali su na go, tako da najvjerojatnije krećemo od rujna. Sad me ubija čekanje, al sama sam si kriva.

  43. #643
    Tigrica84 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Kravarsko,Hrvatska
    Postovi
    185

    Početno

    hvala ti na svjetu

  44. #644
    Tigrica84 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Kravarsko,Hrvatska
    Postovi
    185

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Teško je reći. Obično svaki dr. prima svoje pacijente, no znam da su normalno primali cure koje su bile u postupcima dok jednog nije bilo. Sad je pitanje hoće li te ona primiti pošto još nisi počela. Ništa ne možeš izgubiti, nazovi i naruči se i nadam se da neće biti problema.
    hvala na savjetu

  45. #645
    Tigrica84 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Kravarsko,Hrvatska
    Postovi
    185

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne dr. A je na godišnjem od 1.8. do 12.9. ( to je kraće nego prijašnjih godina..)
    Skupilo im se slobodnih dana i godišnjeg kroz godinu i zato su toliko dugo slobodni..
    Ipak oni rade i subote, svetke i petke kak kažu..

    Jedini je problem što smo mi nestrpljive ..
    Prosle godine se vc bio vratio 6.9. kad mi se taman sve poklopilo.
    nadam se da ce mi i ove godine

  46. #646
    Tigrica84 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Kravarsko,Hrvatska
    Postovi
    185

    Početno

    hey curke.S jdene strane toliko mi se zuri opet ici, a opet posto znam sto ocekivati otprilike ma tako neko strah da nece doci ni do transfera.Da li mislite da ce pomoci sto moj muz ne pusi vec godinu dana tj da ce to pomoci plivacima da se ubrzaju?
    Hvala unaprijed na odgovorima.
    Kissi svima

  47. #647
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Tigrice, to je prekrasno od njega i naravno da će pomoći. Pušenje doista negativno utječe na plivače, tako da bravo za muža! Mm ti je inače svakodnevno pio onaj Bioastin i jako mu se popravio spermiogram, zapravo skroz na normalu. Znam još neke kojima je bio super, a opet nekima to ne pomaže, nego nešto drugo. Bitno je da radite na tome, a čini mi se da ste na super putu.

    Nemoj unaprijed brinuti o transferu. Idi lijepo korak po korak i slavi svaki mali uspjeh, a i mi ćemo s tobom!

  48. #648

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    ja vas vec duze vrijeme citam, ali se do sad nisam javljala.
    Ja sam pacjentica od dr. A i prvi put sam bila kod njega sredinom travnja. Tada je supruga trazio da ponovi spermiogram, a mene da dodjem 3dc na vadjenje krvi. S obzirom da imam neredovite cikluse 3dc je bio tek sredinom lipnja kad sam uz vadjenje krvi bila i kod doktorice Jukic. Ona mi je rekla da pijem yasmin, 1 ciklus normalno, drugi produzeno i da nastimam da 3dc bude ljedeci tjedan i da sljedeci tjedan krecemo sa terapijom za IVF tako da ocito mozete zavrsiti kod drugog doktora iako vas onaj drugi sluzbeno vodi.

    Usput imam i jedno pitanje za vas... ako sam dobro shvatila 3dc je pregled da se vidi stanje folikula, da nema cisti i sl.. ono sto mene buni je kako se odradi taj pregled za vrijeme mjesecnice. Ima neko neki savjet kako se dogegati do stola, a da se sve ne zakrvari? Malo glupo pitanje, ali zaista ne znam kako to izvesti

    Hvala!

  49. #649
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Potpisujem, i mene zanima isto pitanje jer slijedeci tjedan bi mi trebao bit taj 3DC i idem na pregled kod doktorice...

  50. #650
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Taj pregled je normalan kao i svaki drugi. Ja sam se valjda već navikla. Meni nikada nije curilo do stola.
    Ako ti baš tako curi ponesi si neki ručnik pa s njim do stola.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •