Stranica 2 od 191 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #51
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Ela28 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene ja sam jučer bila na pregledu 3.dan od postupka ništa do jeseni endometrij neprimjeren fazi ciklusa 7mm,nalaz suspektan za polipozu endometrija,doktor preporučio HISTEROSKOPIJU kad to obavim ciklus prije moram popiti Logest jer na Jasmin i Olariu nisam dobro reagirala .Sva sretna jer sam procurila nakon točno 2.mjeseca a od postupka šipak.

    Jel još tko bio nedavno na histeroskopiji ? Neću ni ići prije jeseni jer mi je doktor rekao da se to može i vratiti pa nedaj Bože da moram ići dva puta.

    Sad malo o stanju tamo ako sam dobro shvatila jučer su bila 4 transfera i 4 punkcije bila sam brzo prozvana već iza 8h i doktor nije bio sam kad me je pregledavao još je s njim bio neki mlađi doktor pa mu je sve objašnjavao zašto ne mogu u postupak ....
    za histeroskopiju ti ništa nažalost ne znam, ukucaj u tražilicu, vjerujem da ćeš naći hrpu informacija na forumu Roda u vezi histeroskopije.
    SRETNO! Znam samo da polipe mogu ukloniti na histeroskopiji............ i da, 7mm endometriji je apsolutno previsoko za 3. dan ciklusa.


    Jako mi je zanimljiv podatak da je doktor Alebić objašnjavao nekom mladom kolegi na uzv zašto ti ne možeš u postupak trenutno. Jel netko možda pouzdano zna da zapošljavaju, uhodavaju, obučavaju i 3. liječnika na Vuk Vrhovcu?

  2. #52
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Kadauna, to isto za nekog mladog liječnika koji je na pregledima s dr. Alebićem mi je rekla i jedna cura s kojom sam u kontaktu, a koja je sada u postupku, dakle definitivno netko uči gore.

  3. #53
    king avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    77

    Početno

    Ja sam bila na histeroskopiji prije 3 mjeseca.Stvorio mi se polip u samom postupku, no na sljedećem ultrazvuku ga više nije bilo...otišao s mengom. Tako da je moja histeroskopija na kraju bila dijagnostička. u bolnici ostaješ 3 dana, operacija je pod anestezijom, tako da moraš prije napraviti pretrage tj. vaditi krv i urinokulturu i konzultirati se s anesteziologom. Sljedeća dva ciklusa su mi bila poremećena (24 i 33 dan ciklusa), pa sam dobila kontracepciju 2 ciklusa. Ono što je bitno jest da ti se to ipak na kraju oduži i evo ja sam tek nakon 4 mjeseca uspjela ući u postupak. No, možeš otići i privatno...Ipak,histeroskopija se tretira kao operacija, pa se trebaš(ukoliko ideš u bolnicu) javiti bar par mjeseci prije.

  4. #54
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Puno vam hvala.
    Inače što se tiče našeg slučaja,unazad 3 godine radimo na bebi ali ništa.
    Kroz svo to vrijeme redovno odlazim kod svoje ginekologice u Požegi. Dijagnosticirani su mi PCOS koje sam prije te 3 godine koliko intenzivno radimo na bebi liječila Dianama, a sad sam na Duphastonima. 9.05. sam bila na prvom pregledu na VV kod doktorice Pavan-Jukić. Moja doktorica me nikako nije upućivala dalje, sve dok i sama nije shvatila da ona više ništa ne može. Svaki put kad bi došla na pregled, bilo bi nešto novo...tako da sam liječila i ureaplazmu i klamidiju. Zadnji nalazi briseva su bili ok. Također godinama se borim i s visokim prolaktinom, pa zbog njega pijem Bromergon. Zadnji nalaz Bromergona je na gornjoj granici.
    Pa eto ako netko ima kakav dobar savjet ili prijedlog, samo nek puca.....
    draga Strašna, dobro nam došla na forum i čim prije nam otišla s njega u trudnički forum )))

    prvo da ti kažem da mi je beskrajno žao što te je tvoja soc. ginićka zavlačila pune tri godine, na kraju su upravo ginekolozi ti koji kažu da prekasno rađamo a najčećše put potpomognute oplodnje ima ovakvu uvertiru, višegodišnje probavanje prirodno, pa uz neki lijek, pa ne znam ti ni ja što, pa opustite se i to sve uz odobravanje soc.ginekologa............ PCOS ako je samo PCOS je inače lako savladiv potpomognutom oplodnjom ako je samo PCO u pitanju. Cure s izraženim PCOS-om su uglavnom bez menstruacije dakle i bez ovulacije tako da prirodno bez lijekova ili bez potpomognute ne mogu zatrudnjeti.

    Ja iskreno NE BIH išla doktorici Pavan-Jukić zato što je ona još jako friška u MPO vodama i kao što tvoja soc. ginićka nije vidjela nikakav veći problem već skoro tri godine, tako ja ne bih išla na tvom mjestu imenovanoj liječnici s minimalnim MPO (medicinski potpomognuta oplodnja) iskustvom od samo 3-4 mjeseca. Ja bih iskreno odabrala da mogu nekoga tko ima više iskustva s PCOS-om i ostalim eventualnim povezanim poremećajima ali i drugim dijagnozama koje se mogu naći i koje mogu otežavati prirodno začeće ali i potpomognutu oplodnju. Ja bih na tvom mjestu išla dr. Alebiću ili bih promijenila kliniku. Vama treba kompletna dijagnostika, ne znam jel ti muž recimo radio spermiogram, to je među prvim stvarima koje ćete morati odraditi prije bilo kakve odluke što ćete i kakve postupke raditi.

    SVakako SRETNO kako god i gdje god odlučili ići.
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 12.05.2011. at 15:18

  5. #55
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj king prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila na histeroskopiji prije 3 mjeseca.Stvorio mi se polip u samom postupku, no na sljedećem ultrazvuku ga više nije bilo...otišao s mengom. Tako da je moja histeroskopija na kraju bila dijagnostička. u bolnici ostaješ 3 dana, operacija je pod anestezijom, tako da moraš prije napraviti pretrage tj. vaditi krv i urinokulturu i konzultirati se s anesteziologom. Sljedeća dva ciklusa su mi bila poremećena (24 i 33 dan ciklusa), pa sam dobila kontracepciju 2 ciklusa. Ono što je bitno jest da ti se to ipak na kraju oduži i evo ja sam tek nakon 4 mjeseca uspjela ući u postupak. No, možeš otići i privatno...Ipak,histeroskopija se tretira kao operacija, pa se trebaš(ukoliko ideš u bolnicu) javiti bar par mjeseci prije.

    Ok thanks otići ću do ginekologa da pitam kad se treba ići koji dan iako mi je A rekao da se nakon toga može odmah u postupak ali ni ja ne vjerujem u to

  6. #56
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    za histeroskopiju ti ništa nažalost ne znam, ukucaj u tražilicu, vjerujem da ćeš naći hrpu informacija na forumu Roda u vezi histeroskopije.
    SRETNO! Znam samo da polipe mogu ukloniti na histeroskopiji............ i da, 7mm endometriji je apsolutno previsoko za 3. dan ciklusa.


    Jako mi je zanimljiv podatak da je doktor Alebić objašnjavao nekom mladom kolegi na uzv zašto ti ne možeš u postupak trenutno. Jel netko možda pouzdano zna da zapošljavaju, uhodavaju, obučavaju i 3. liječnika na Vuk Vrhovcu?
    Za endometrij pa što ja tu mogu nisam ni prije znala da je to bitno za postupak za histeroskopiju našla sam baš ovdje na forumu hvala i tebi

  7. #57
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Puno ti hvala na savjetima!
    Što se tiče doktorice čula sam da je nova u tome... Supruga je odmah uputila na pregled kod androloga i da napravi spermiogram. i meni kompletne nalaze iako sam dosta njih i imala (npr nalazi hormona)
    Ne znam ni sama šta bi rekla... glupo mi je sad mjenjat doktora iako bi mozda trebala.
    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    draga Strašna, dobro nam došla na forum i čim prije nam otišla s njega u trudnički forum )))

    prvo da ti kažem da mi je beskrajno žao što te je tvoja soc. ginićka zavlačila pune tri godine, na kraju su upravo ginekolozi ti koji kažu da prekasno rađamo a najčećše put potpomognute oplodnje ima ovakvu uvertiru, višegodišnje probavanje prirodno, pa uz neki lijek, pa ne znam ti ni ja što, pa opustite se i to sve uz odobravanje soc.ginekologa............ PCOS ako je samo PCOS je inače lako savladiv potpomognutom oplodnjom ako je samo PCO u pitanju. Cure s izraženim PCOS-om su uglavnom bez menstruacije dakle i bez ovulacije tako da prirodno bez lijekova ili bez potpomognute ne mogu zatrudnjeti.

    Ja iskreno NE BIH išla doktorici Pavan-Jukić zato što je ona još jako friška u MPO vodama i kao što tvoja soc. ginićka nije vidjela nikakav veći problem već skoro tri godine, tako ja ne bih išla na tvom mjestu imenovanoj liječnici s minimalnim MPO (medicinski potpomognuta oplodnja) iskustvom od samo 3-4 mjeseca. Ja bih iskreno odabrala da mogu nekoga tko ima više iskustva s PCOS-om i ostalim eventualnim povezanim poremećajima ali i drugim dijagnozama koje se mogu naći i koje mogu otežavati prirodno začeće ali i potpomognutu oplodnju. Ja bih na tvom mjestu išla dr. Alebiću ili bih promijenila kliniku. Vama treba kompletna dijagnostika, ne znam jel ti muž recimo radio spermiogram, to je među prvim stvarima koje ćete morati odraditi prije bilo kakve odluke što ćete i kakve postupke raditi.

    SVakako SRETNO kako god i gdje god odlučili ići.

  8. #58
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ja sam isla u postupak mjesec dva iza histeroskopije

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    83

    Početno

    Meni danas vračena 2 embrija,sad tek slijedi ono išćekivanje,kad će 31.5.!?

    ValaMala,puno sreće ti želim za sutra!!

  10. #60
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    tajna, puno ti hvala! Brzo će tvoja krasna beta! Jel znaš koliki su embriji bili?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Zna li tko točno kada počinju godišnji na VV??

  12. #62
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ruža82 prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li tko točno kada počinju godišnji na VV??
    obično bude od polovine srpnja do početka škole, a kako će sad bit ne znam, ali ovo ti je nekakva orijentacija

  13. #63
    MBM74 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Hi,

    molim za informaciju šta mi mora pisati na uputnici za postupak gdje mi se samo odmrzavaju jajne stanice.

    Unaprijed hvala

  14. #64
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    kod mene je pisalo sekundarni ICSI.

  15. #65
    MBM74 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Hvala nana1976.

    Lijep pozdrav

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    83

    Početno

    Cure,jel imala koja nakon IVF-a kakve grčeve?Ja već dva dana imam lagane grčeve,a stvarno ne znam kaj bi to moglo biti.
    U ponedjeljak sam imala transfer,ne naprežem se,ustvari,dosta mirujem.

  17. #67
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    tajna30 sve ti je to normalno.. bilo s grčevima, bez njih, pa povremeni, jaki , slabi, "čudni" .. ma svakakvi..
    to su ti čari MPO postupaka i ne zaboravi svaki puta je drugačije i NEMA PRAVILA , tako da ne brigaj.. nego se opusti i uživaj..

  18. #68

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    tajna30 grcevi nakon transfera mogli bi biti dobar znak, mazi busu, odmaraj i kako rece Siskica uzivaj!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    83

    Početno

    Hvala vam,cure,molim se da bude tako!
    Puno sreće želim svima!

  20. #70
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Cure, baš mi je napisala jedna cura koja je trebala u 6. mjesecu u postupak kod dr. Alebića, da joj je rekao da dođe u 7. mjesecu, jer je u 6. na nekom simpoziju. Jel znate što o tome? Od kad do kad ga neće biti i do kada će raditi u 7.?

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    I mene to zanima!!
    Gdje su nam Pirica i Eva133???

  22. #72
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    tu sam
    Vala ma kakav simpozij zanš li datum okvirno, nemoj me plašit

  23. #73
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Gle, ništa ne znam osim toga što mi je ta cura rekla (upoznale smo se gore na VV). Trebala je u postupak u lipnju i sada mi javila da ide u srpnju jer će u lipnju biti na tom nekom simpoziju. Ostalo ne zna. Bilo bi najbolje da netko pita tko je sada u postupku ili u nekom kontaktu s nekim tko je. Znam, koma, pa kud baš sad prije ljetne pauze!

  24. #74
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Gle, ništa ne znam osim toga što mi je ta cura rekla (upoznale smo se gore na VV). Trebala je u postupak u lipnju i sada mi javila da ide u srpnju jer će u lipnju biti na tom nekom simpoziju. Ostalo ne zna. Bilo bi najbolje da netko pita tko je sada u postupku ili u nekom kontaktu s nekim tko je. Znam, koma, pa kud baš sad prije ljetne pauze!
    danas sam bila gore na pregledu i trebala sam sad biti u postupku ali mi je rekao da moram popiti jos jednu turu jasmina radi ciste koju imam
    znaci ja bi trebala biti ponovno kod njega negdje polovicom 6 mj ali nista mi nije rekao da ga nece biti, sve zavisi od kad do kad ga nema
    pozzz

  25. #75
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    ja bi trebala krenut idući tj, čekam m, zato me zanima kad ga nema jer bi u tom slučaju punkcija trbala bit polovinom lipnja

  26. #76
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    marince, ako se čuješ s njim ili odeš na pregled, pitaj ga, bilo bi super za cure ovdje da znaju, jer ima ih dosta koje čekaju mengu u lipnju da krenu

  27. #77
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Danas je opet bilo veselo na VV.. 5 trudnica

    I da se pohvalim ja sam jedna od njih

    Beta je 442 . danas mi je 15dpt dva dvodnevna embrija ..

  28. #78
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Šiškicaaaaaaaaaaaa, bravo! Jeeeeeej! TAAAAKO sam navijala za tebe!!!! Preprepresretna sam, evo srčeko mi skače od veselja!

  29. #79
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je opet bilo veselo na VV.. 5 trudnica

    I da se pohvalim ja sam jedna od njih

    Beta je 442 . danas mi je 15dpt dva dvodnevna embrija ..
    Super baš mi je drago zbog tebe

  30. #80
    ina7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je opet bilo veselo na VV.. 5 trudnica

    I da se pohvalim ja sam jedna od njih

    Beta je 442 . danas mi je 15dpt dva dvodnevna embrija ..
    Šiškica, čestitam!!!

  31. #81
    gala1979 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    562

    Početno

    Čini se da na VV neće biti ljetne pauze. Dr. A. ide na GO tek u 8. mj a mislim da će tada raditi dr. J.

  32. #82
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    gala, jel znaš kada u 6. mjesecu neće biti dr. A.?

  33. #83
    Reni76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj gala1979 prvotno napisa Vidi poruku
    Čini se da na VV neće biti ljetne pauze. Dr. A. ide na GO tek u 8. mj a mislim da će tada raditi dr. J.
    Ovo sam i ja čula. Dr. će imati godišnji, i međusobno će se mijenjati. Za svaku pohvalu.

  34. #84
    Reni76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    gala, jel znaš kada u 6. mjesecu neće biti dr. A.?

    Negdje u bolnici sam vidjela plakat za taj simpozij i mislim da je pisalo negdje oko 20. 6.

  35. #85
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Reni76 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo sam i ja čula. Dr. će imati godišnji, i međusobno će se mijenjati. Za svaku pohvalu.
    potpisujem, razvoj situacije na Vuku - naravno u prvom redu sve učestalije trudnoće ali evo i cjelogodišnja "pokrivenost" to jest mogućnost liječenja i preko ljeta je za svaku pohvalu........................ bravo Vuk!

    Cure,
    jel koja zna kako se zove i tko je novi liječnik na Vuku?

    Reni76, avatar ti je odličan

  36. #86
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Bila sam gore 7 puta u zadnjih mjesec dana i tog novog doktora nisam vidjela ni jednom!!

    Super je da se doktor i doktorica mjenjaju.. Na Veliku subotu je slobodan dan imao dr.A i sve pacijente je primila doktorica (bilo nas je kojih 6-7 cura koje smo krenule u postupak ,gotovo sve smo bile njegove) a na Uskrsni ponedjeljak je on radio a ona bila bila slobodna ..
    Kad je bila punkcija ona je morala na neki sastanak i dr. je preuzeo njezinu pacijenticu i on joj je napravi ET..
    super za suradnju i rad po ljeti

  37. #87
    nata avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Postovi
    123

    Početno

    Šiškice, pa to su fantastične vijesti! Bravo!!!
    Baš mi je drago.

  38. #88
    Reni76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, [/B]jel koja zna kako se zove i tko je novi liječnik na Vuku?

    Reni76, avatar ti je odličan
    Ne znam ništa o mladom dr. samo se nadam da je zgodan.
    Ja i moja mala smo se navikli samo na muško i zgodno.

    Kadauna, fala za avatar i meni je odličan.

  39. #89
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj Reni76 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja i moja mala smo se navikli samo na muško i zgodno.

  40. #90
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    danas je opet bilo veselo na vv.. 5 trudnica :-d

    i da se pohvalim ja sam jedna od njih

    Beta je 442 . Danas mi je 15dpt dva dvodnevna embrija ..
    yessssssssssssssssssssss

  41. #91
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je opet bilo veselo na VV.. 5 trudnica

    I da se pohvalim ja sam jedna od njih

    Beta je 442 . danas mi je 15dpt dva dvodnevna embrija ..

    Čestitam draga i sad za duplanje.

  42. #92
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    marince, ako se čuješ s njim ili odeš na pregled, pitaj ga, bilo bi super za cure ovdje da znaju, jer ima ih dosta koje čekaju mengu u lipnju da krenu
    gle neznam hocu li se cuti sa njim ali svakako cu ici na pregled tamo negdje polovicom 6. mj. kad i ja dobijem mengu (3 dc) pa ako nesto saznam svakako javim
    pozzz

  43. #93
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Odlične vijesti Šiškice i dobro je da su počeli konačno raditi tijekom cijele godine, inače su imali svako malo pauzu sve skupa, ali ja mislim da je glavni razlog tome što je i biolog pristao raditi tako jer bez njega nema neke svrhe što dr. rade

  44. #94
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Mimi, 3 su biologa i 4. supervizor, i nigdje u zdravstvu ne postoje kolektivni godišnji da se mora zatvoriti odjel, osim u MPO-u, ovakva normalna organizacija rada bi trebala biti u svim MPO odjelima svih bolnica.

  45. #95
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    VIdiš ti, čim ode tada od milja ) zvana "(L)Ana četiri pištolja" = glavni biolog odmah se neke stvari i mijenjaju kao npr. godišnji odmori................. I prije je bilo biologa, doduše ne 4 ali nisu pored Lane uopće došli do izražaja, nije im dala da se razvijaju, samostalno rade.............. bez obzira na Laninu stručnost, glasila je i glasi kao jedan od tri najbolja biologa, očito je imala čudne radne navike................ Nema veze, super da sad rade stalno, BRaVo još jednom

    A ovo Reni76, zgodan i muško............... hahhaha, da, da, dr. A. jest muško i jest valan zgodan - pa bi bilo dobro da i novi doktor bude

  46. #96
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    A gle Kadauna, dr. Kniewald nam je jednom rekao da kad je doma navečer, ne može dočekati da dođe jutro i da ode u lab i vidi kako su "njegovi" embriji. To ti sve govori. A po cijelom njegovom stavu i načinu na koji sam vidjela da komunicira s mladim biolozima gore vidi se da im je pravi mentor, a ne neki solo igrač. U svakom slučaju divim se doktoru koji moje embrije smatra "svojima", za razliku od određenih koje neću imenovati, a koji su si dopustili nazivati embrije pacijenata drekom (kužimo se, jelda )

  47. #97
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    VIdiš ti, čim ode tada od milja ) zvana "(L)Ana četiri pištolja" = glavni biolog odmah se neke stvari i mijenjaju kao npr. godišnji odmori................. I prije je bilo biologa, doduše ne 4 ali nisu pored Lane uopće došli do izražaja, nije im dala da se razvijaju, samostalno rade.............. bez obzira na Laninu stručnost, glasila je i glasi kao jedan od tri najbolja biologa, očito je imala čudne radne navike................ Nema veze, super da sad rade stalno, BRaVo još jednom

    A ovo Reni76, zgodan i muško............... hahhaha, da, da, dr. A. jest muško i jest valan zgodan - pa bi bilo dobro da i novi doktor bude
    x veliki potpis

  48. #98
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Šiškice super baš mi je drago za tebe (želim ti jednu urednu i dosadnu trudnoću), a i razvoj situacije na Vuku veseli

  49. #99
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    koliko uopće vremena Kniewald provodi na VV? zar nije bila priča da on samo uvodi "nove snage" u posao pa ide svojim putem? jel zna netko nešto o tome?

  50. #100
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Wow, ovo je super... koma je (meni) bilo to zatvaranje VV-a na, de facto, 2+ mjeseca, ovisno kako ti upadne ciklus, i onda nehumano ludilo u 9.-me.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •