Stranica 53 od 191 PrviPrvi ... 343515253545563103153 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,650 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2601
    ivanamaricic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    43

    Početno

    Cureeeee, dali koja zna za kakav smještaj u blizini VV da nije skup. Zanima me koliko se naplačuje po danu da kad krenem na folikulimetrije mi bi bilo jednostavnije da budem u Zg već da putujem iz Vinkovaca svaki drugi dan????

  2. #2602
    Festa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    18

    Početno

    Ivana, pitaj mozda sestre....znam da su neke cure odsjedale jako blizu VV-a, tako sam cula po cekaonici, misli da su govorile oko 200-250 kn po danu samo ti ne znam kontakt.
    mozda ti jos neko javi ali ako ne slobodno pitaj gore sestre, one su tak super, i sve informacije koje isto tako cuju od cura rado podijele....probaj pitat...

  3. #2603

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    17

    Početno

    pogledaj u oglasima.imaš sobe koje se iznajmljuju, na kvatriću. mislim da je oko 150kn po danu, sad ovisi kako ko uzima.
    ja sam putovala iz orahovice svaki 2.dan tak da znam kak ti je. sretno!

  4. #2604

  5. #2605

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    122

    Početno

    bok ljudi! htjela bi se naručiti kod dr. alebića za konzultacije, da li mi možete reći koji je princip i da li se dugo čeka!
    i još me zanima kakva su iskustva za azoospermija parovima? hvala, pozz

  6. #2606
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    nekome sam ja nedavno davala link, sad ga nemam blizu, uglavnom preko turistickog info centra zg mozes naci dosta povoljan smjestaj, ja sam apartman u centru zagreba ( Trg ) platila usred ljeta 300 kn.
    Lina2, nazovi pa ce ti sestre reci. Meni se cini da je sada jako mala guzva u cekaoni pa mozda dodes brzo na red. Sve ovisi, neki su dugo cekali, neki samo mj, dva ali im je i to bilo dugo. Ja sam k doktorici primljena odmah. Za iskustva ne znam sto da ti kazem, sve je individualno po paru. I ne znam na sto tocno mislis. u svakom slucaju, ne cekaj, kreni i onda ces imati konkretnija pitanja i mi cemo ti moci biti bolja podrska.

  7. #2607
    ivanamaricic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    43

    Početno

    to mi je malo puno po danu, onda dođem na isto kao i da putujem što se financija tiče....a ništa onda, kad renem u postupak opet ću da putujem

  8. #2608
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    ma ne, znam da je puno, ali kazem ako je toliko u centru grada apartman, soba je jeftinija malo dalje a oni ti imaju veliku bazu pa samo nazoves da ti nadu nesto tu i tu za toliko para. Mozda sam danas malo nesuvisla, oprostit cete mi

  9. #2609

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Hvala geceta!
    Danas ću nazvat, pa vidit što dalje.

  10. #2610
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    I? sto su ti rekli? kada krecete?

  11. #2611

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    122

    Početno

    krećemo 13.03.! prvi pregled, konzultacije, pa ćemo vidjet što dalje! jedva čekam!!!

  12. #2612
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj lina2 prvotno napisa Vidi poruku
    krećemo 13.03.! prvi pregled, konzultacije, pa ćemo vidjet što dalje! jedva čekam!!!
    i ja bi se morala naručiti...ali bi ja negdje u 4 mj....
    šta su ti sestre rekle?!
    i meni treba prvi pregled

  13. #2613
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Sanda,isto ti savjetujem da nazoves i dogovori za nekad u 4.kad tebi pase,dok to jos mozes.mogla bi skoro bit guzva.sumnjam da su sestre ista puno govorile osim toga,dr ce vam sve reci na prvom pregledu.btw,narucite si odmah isti dan muzeve na pregled kod androloga i sgram

  14. #2614
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Eto i mene nakon duge pauze od godine dana ali još uvijek nisam u postupku jer je endometrij neprimjeren fazi ciklusa i dalje 7 mm ja s endometrijom nikad na zelenu granu uvijek je neprimjeren bla,bla,bla pa sam i dalje na logestu do idućeg ciklusa . Hoće mi tko reći koliki bi bio idealan endometrij za 3.dan ciklusa ?

  15. #2615
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ja ti to nazalost ne znam odgovoritipokusaj naci na neplodnost.hr a ako nema,postavi im pitanje

  16. #2616
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    pozdrav svima već neko vrijeme čitam vaše postove a evo sad da se i uključim od 10 mj 2011 skupljam nalaze i strpljivo čekam da mi dr a. kaže u čemu je problem,a ono što mi je rekao nimalo nisam očekivala s obzirom da evo već druga godina prođe a od bebe ni traga uglavnom, kaže da problema nema jednostavno se nije poklopilo i da ne žurim da će se dogoditi i kako da onda riješavam problem kad problema nema ? osijećam da nas (muža i mene) nije dovoljno ozbiljno shvatio,kao ono mladi smo čemu žurba ? zanima me jel netko još tako prošao i šta je napravio? naručio nas je na još jedan spermiogram i hormone ali osijećam da time samo kupuje vrijeme a ne dešava se niša konretno

  17. #2617

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    ivanamaricic ja sam, doduše podavno, stanovala jako blizu VV za 120 kn po osobi, u stanu imaš sve svoje i ni s kim ne dijeliš ni kuhinju ni kupaonicu.Šaljem ti pp.

  18. #2618

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    12

    Početno

    Cure jedno pitanje, kada se ide na punkciju dali MM treba uputnicu za sgram?

  19. #2619

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    122

    Početno

    bok sanda 1977!
    sestra mi je samo ponudila termin, uzela osobne podatke i rekla da moram imati uputnicu na kojoj stoji kontrolni pregled. mislim da im nije gužva. čak mi je ponudila 29.02., ali meni nije odgovarao, tebi za četvrti sigurno neće biti problema.

  20. #2620
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Kilkeny,kad krenete u postupak,donijet ces uputnicu za mpo ili ivf i ona ce pokrivati sve prije punkcije,punkciju,davanje uzorka (to nije sgram vise) i et.
    Arlena,reci nam nesto vise,ili napisi u potpis.koje ste godiste?koji vam je ovo sgram? postoji nesto sto se zove idiopatska neplodnost,isto tako mozda doista jednostavno niste pogodili dane.iskreno,ako imate 20g,i ja bih jos pricekala i napravila jos jednom nalaze da sam na dr mjestu.kupite si digitalni "mjerac" ovulacije i krenite s ciljanim odnosima dok cekate na sljedeci pregled.Moram ti jos reci da ces morati nauciti biti strpljiva no opet,Ako sumnjas u dr misljenje,potrazi drugo.za ikakva pitanja,tu smo

  21. #2621
    majahu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj Kilkeny prvotno napisa Vidi poruku
    Cure jedno pitanje, kada se ide na punkciju dali MM treba uputnicu za sgram?
    Ne treba ti uputnica za spermiogram na početku postupka doneseš uputnicu za IVF/ICSI. Dali ste krenili u postupak.

  22. #2622

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    12

    Početno

    Jesmo, počela sam s pikanjem i sutra imam prvu folikulometriju. Zaboravih reci, hvala na odgovoru.

  23. #2623

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    12

    Početno

    Pa rekle su mi sestre na VV da mi je ta uputnica za sve slijedeće dolaske ali nisam pitala dali to vrijedi i za MM.

  24. #2624

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    17

    Početno

    da, vrijedi ti dok god ste u postupku. arlena, mi smo u braku već 4,5god i ništa nije bilo. nema di nismo išli i probali, pa radi pretrage koje kakve, pa dok dođu nalazi...oduži se to. znam kak ti je. al ne odustajte. evo ja danas bila kod dr. alebića, nakon prvog transfera(koji je bio 30.1.2012), vadila dvaput betu i kaže danas da su DVOJKE!!!!!!!!!!!!!

  25. #2625
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Bravo veki85!

  26. #2626
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Veki čestitam. Dobro došla u klub.

  27. #2627
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    veki85 čestitam! dala si mi neki inat da ne odustanem! mada sam mislila napravit neku pauzu jer šta ću tamo (na VV) kad je sve u redu.ja imam 27 a muž 28. probala sam s trakicama za ovulaciju, i s mjerenjam temperature i sluzi i... uglavnom,dobro sam se informirala prije nego smo krenuli u akciju i onda sam "pukla" nakon otprilike godinu dana i sve to ostavila i od tada opušteno bez gledanja koji je datum i sl. ali ni to nije pomoglo. ćak sam se vratila i na fakultet (uz posao) i opet evo godina prođe još jedna a i dalje ništa... dvije godine su za strpljenje dosta

  28. #2628
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    i da , geceta , ne radi se tu o sumnji u dr , naprotiv potpuno mu vjerujem ali konačno sam se pomirila s činjenicom da nešto nije u redu i da zato nemamo bebu i onda mi kaže da sve valja i ja tu ostala paf! a dr svaka mu čast! prijateljica je 8 god slušala da je sve u redu i neka se opusti i kad je došla kod njega odmah je vidio šta je problem i evo treba rodit za mjesec dana

  29. #2629

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    17

    Početno

    hvala cure! samo da sad dalje bude sve ok.

  30. #2630
    majahu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    12

    Početno

    Čestitam veki bravo

  31. #2631
    MALECKA avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj veki85 prvotno napisa Vidi poruku
    da, vrijedi ti dok god ste u postupku. arlena, mi smo u braku već 4,5god i ništa nije bilo. nema di nismo išli i probali, pa radi pretrage koje kakve, pa dok dođu nalazi...oduži se to. znam kak ti je. al ne odustajte. evo ja danas bila kod dr. alebića, nakon prvog transfera(koji je bio 30.1.2012), vadila dvaput betu i kaže danas da su DVOJKE!!!!!!!!!!!!!
    Bravooo čestitke od srca!

    Arlena nemoj biti pesimista već u samom početku - imam osjećaj kao da slušam sebe od prije nekoliko godina. Ja sam se počela boriti sa svojom neplodnošću još ranije, ali eto još nisam odustala niti ne mislim tako brzo. Sada sam u isčekivanju bete, sama sebi govorim da sam ok! A nisam strah me i dani mi jako polako prolaze. I kod nas u početku idiopadska neplodnost da bi sad na kraju ipak bila endometroza i hormoni čuć muć, ali za sve to treba proći neke pretrage. Znam da ti je teško, ali dr. je super i u dobrim si rukama, malo strpljenja i začas će tvoja bebuška biti kod tebe...

    A ja već danas grizem nokte...nemam simptoma...znam da je još prerano, ali lagano šizim

  32. #2632
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    veki čestitke!
    malecka, ~~~~~~~ za betu! Samo polako i kolko tolko smireno.

  33. #2633
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj veki85 prvotno napisa Vidi poruku
    da, vrijedi ti dok god ste u postupku. arlena, mi smo u braku već 4,5god i ništa nije bilo. nema di nismo išli i probali, pa radi pretrage koje kakve, pa dok dođu nalazi...oduži se to. znam kak ti je. al ne odustajte. evo ja danas bila kod dr. alebića, nakon prvog transfera(koji je bio 30.1.2012), vadila dvaput betu i kaže danas da su DVOJKE!!!!!!!!!!!!!
    cestitam

  34. #2634
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    veki85 čestitam ti od srca

  35. #2635
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    geceta žao mi je, tek sam sada vidjela....glavu gore i dalje u borbu

  36. #2636
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Hvala ti draga evo,od danas cekam sljedeci ciklus i onda krecemo s novim zakonom u novi postupak

  37. #2637

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Cure , jel zna netko možda e- mail adresu od dr.Alebića?

  38. #2638
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Curke trebala bi malu pomoć...ako neka zna rade li na VV za Uskrs? (treba mi za prijateljicu)

  39. #2639
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    ja pretpostavljam da ne rade na sam Uskrs ali ne vidim zasto ne bi radili ostale dane

  40. #2640

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Uskrs je ionak nedelja, a nedjeljom ne rade...

  41. #2641
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    hvala vam,javim joj...ona je kod dr. A.

  42. #2642
    ivanamaricic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    43

    Početno

    jel tko bio ovih dana gore na VV? Jel se zna što o novom zakonu, hoće li skoro?

  43. #2643

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Cure....i dalje tražim mail adresu od dr. Alebića.
    Zna li netko?

  44. #2644

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    marina25, neznam za mail adresu, nisam ni primjetila da je itko je kad spominjao, jedino broj moba ako želiš.
    Posljednje uređivanje od ruža82 : 24.02.2012. at 15:41

  45. #2645
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ivanamaricic,pisala sam o tome na linku u potpisu i voljeli bi da nas je i tamo sto vise:/meni je dr rekla da ocekuju krajem 3.mj zakon u praksi

  46. #2646

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    34

    Početno

    nadam se cure da sam ovu por.poslala uspjesno jer ne znam gdje su mi druge2.Pozdrav svima ja sam u cekanju bete i mislim da opet nista danas mi je 9dp .imam curku od 10g(aih) VV dr.J a ovo mi je sad već 3 stim.i imala sam smrzlic .DAli je bilo t. od 4 st. 2dp? ja si razmisljam da nemam puno sanse jer osjecam totalni PMS i uzasnu nervozu.A da vam kazem da nikakve ali bas nikakve nemam simptome!! luda sam

  47. #2647
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    curke, imam pitanje, polako mi kreče M, znači u pon bi trebala na vv, al neću se moći naručiti, tj, jel rade sutra?jel se mogu naručit?
    ak ne, u kolko ujutro u pon da dođem?

  48. #2648

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Rade sutra, ali ako ne dobiješ, dođi samo u ponedjeljak poslije 10 sati

  49. #2649
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    hvala ruža!

  50. #2650
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Belana,ako si jucer skroz procurila,onda si danas trebala gore,u pon je kasno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •