Stranica 63 od 191 PrviPrvi ... 1353616263646573113163 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,101 do 3,150 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #3101
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Meni je od jasmina bilo užasno mučno prvi put dok sam ga pila. Drugi put kad sam ga pila, imala sam pojačan apetit. Tako da je meni svaki put bilo drugačije.
    Ne znam šta si se dogovorila s doktorom, ali poslje jasmina bi trebao sljediti postupak. No, to još ne možeš znati dok te ne pregleda 3dc.

  2. #3102
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Meni je grozan taj yasmin!!!ja ga pijem do 5.5.,stra mi je 21.dan.nakon toga ja idem s uputnicom za postupak

  3. #3103
    Sezen avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    133

    Početno

    Citiraj musica prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me dali je nekome od yasmina mučno, i otkada sam to počela piti pojavio mi se iscjedak i to svaki dan, a ne pamtim kada sam ga imala, mislim da su za to sve krive tablete.
    Kada to popijem idem treći dan gore na pregled i šta dalje sljedi, šta sa tim pregledom, dali to znači da samo tražim uputnicu za pregled
    meni je isto tako bilo užasno mučno od yasmina.pred zadnji postupak sam ga odbila piti,objasnila sam doktoru da radim sa ljudima i da jednostavno
    ne bi ponovo to prolazila.na moju sreću pokazao se kao nebitan jer mi je taj put uspjelo.i još jedna stvar tada sam na transfer išla praznog mjehura
    što sam opravdala s tim da mi nije toliko važna ona sličica koliko osjećaj opuštenosti.a drmnula sam i jedan normabel

  4. #3104

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj eva133 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je od jasmina bilo užasno mučno prvi put dok sam ga pila. Drugi put kad sam ga pila, imala sam pojačan apetit. Tako da je meni svaki put bilo drugačije.
    Ne znam šta si se dogovorila s doktorom, ali poslje jasmina bi trebao sljediti postupak. No, to još ne možeš znati dok te ne pregleda 3dc.
    Uopće neznam dali to ima potrebe piti, jer mi se sve poremetilo, u biti neću nista znati dok me ne pregleda, tražiti ću ja običnu uputnicu za pregled,

  5. #3105
    Richy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    248

    Početno

    Ja sam već diplomirala na yasminu...ono što ja mogu reći, to je da ja osobno nisam imala nikakve loše simptome, osim toga da sam uz sve te hormonske tablete nakupila malo više kilograma - što mi je užasno, borim se s tim konstantno!I što se tiče yasmina, uglavnom sam slušala upute liječnika...nakon što se yasmin popije uvijek sam išla sa uputnicom za postupak gore na VV i to treći dan ciklusa, ali evo već drugi puta ništa od postupka, jer imam neku cisticu koja nikako da ode i endometrij nije u dobroj fazi za postupak - tako da onda dr. obavi pregled ( vaginalni ultrazvuk ), i ako sve nije još kako treba produži još trošenje yasmina i opet te naručuje za treći dan ciklusa! No, tako ostaneš dužna uputnicu za pregled, pa onda , ako nisi iz Zg, moraš to hitno u roku 2-3 dana njima poslati naknadno! Zato, moja ti je preporuka musice...da kada budeš išla gore 3. dan ciklusa, najbolje poneseš i tražiuš od svog ginaća i uputnicu za pregled i uputnicu za postupak - tako da se poštediš nepotrebne peripetije oko toga!Ja sam do 25.04. na yasminu i onda opet čekam ciklus, treći dan sam gore...ponovno!!Jučer sam obavila kod svoga dr. papa nalaz - jer i taj nalaz moram ponijeti sa sobom idući puta, ali kaže mi dr. da nalaz bude za otprilike mjesec dana i da nije moguće ga dobiti prije...( jer ja sam ga pitala da li mogu platiti da bude u žurnijem postupku riješavanja !! ), ali on kaže da ne može. Jooojjj.....

  6. #3106
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    cure kakvo je stanje na vv, događa li se išta??

  7. #3107

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ja sam se danas narucila na prvi pregled 26.4., malo me zbunila sestra kad sam joj se zahvalila, a ona meni natrag: hvala vama sto ste strpljivi." pa to je samo tjedan dana cekanja, bas je divna. eto cure, sluzbeno vam se pridruzujem.

  8. #3108

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    bubekica, sretno!!! A ja isto samo mogu potvrditi da nema ljubaznije ekipe od one na VV
    Sretno i svima ostalima!!! A ja u sub. čekam svoj drugi UZV, nadam se da ćemo vidjeti malo srčeko, iako ja nemam nikakvih simptoma trudnoće, što me pomalo brine...

  9. #3109

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    39

    Početno

    Danas ja podigla uputnicu za postupak, vjeruj mi Richy muka mi jeod ove moje doktorice kada je moram tražiti bilo što, uvijek nešto parla bezveze, i da može na sred hodnika bi došla i pitala šta mi treba, ako bude potrebno donesti ću naknadno tu uputnicu ako im bude trebala.
    Samo mi je Dr Jukić rekla da ju nazovem kada ostanem na zadnjih par tableta yasmina, to nešto čeka sa tim zakonom koji trebaju donesti, pa ćemi reći dali da nastavim piti drugu kuru ili ostajem na ovome, dali isto zovem sestru pa tražim doktoricu

  10. #3110
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Nema nista od zakona pit ces tu jednu ili eventualno ako si sama zelis produziti zbog iceg,znam jer sam u istoj kasi kod iste dr. Cure,ako zelite biti na listi,pliz javite se na odbrojavanje jer ne stignemo bigblue i ja sve pratiti vise

  11. #3111

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    39

    Početno

    Ne mislim ništa produžavati, jer i ovo jedva čekam da popijem, sutra je budem zvala pa ću vidjeti što će reći

  12. #3112

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    cure, ako bi koja bila ljubazna, na pp, sto da ocekujem od prvog pregleda kod dr. a? hvala

  13. #3113
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    dizem http://forum.roda.hr/threads/72927-O...78#post2122878 ako tko želi biti na listi

  14. #3114

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Bok cure! Trebam savjet, ja i mm trebamo kreniti u Zg na prvi pregled za mpo, na temi azoo statistika su mi savjetovali VV, koji broj da zovem za naručivanje, hoće mi sestra sve objasniti šta trebam ponijet i to, iz Slavonije smo nije nam baš blizu pa nebi išla na slijepo..hvala i puno sreće svima..

  15. #3115
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Citiraj u dobru i zlu prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure! Trebam savjet, ja i mm trebamo kreniti u Zg na prvi pregled za mpo, na temi azoo statistika su mi savjetovali VV, koji broj da zovem za naručivanje, hoće mi sestra sve objasniti šta trebam ponijet i to, iz Slavonije smo nije nam baš blizu pa nebi išla na slijepo..hvala i puno sreće svima..
    Broj za sestre, tj. za narudžbu ti je 01 23 53 907. Kažeš im da zoveš prvi put i one će ti sve objasniti. Uglavnom trebaš imati uredne briseve i mužev spermiogram, napravljen kod vas u bolnici. Ali šta god da te zanima sestre će ti sve reći samo pitaj.

  16. #3116
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Linalena više nije u mogućnosti voditi listu koju je preuzela geceta, a ja ću uskočiti gdje i kad mogu.

    S obzirom da su se i kod naše gecete promijenile okolnosti, pa će imati puno manje vremena i nije u mogućnosti pratiti vas po svim pdf-ovima klinika, lijepo vas molim da joj pomognete i da se za uključivanje na liste javite na odbrojavanje ovdje: http://forum.roda.hr/threads/72927-Odbrojavanje-2-2012.

    Hvala!

  17. #3117
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Curek pozdrav vam, evo da vam se javim nije me dugo bilo.. Sve najbolje vam zelim i puno uspjeha... Mi smo odustali od vv, bilo nam je previse cekati nalaze i ulazak u postupak, pa smo se odlucili za privatno.. Kod nas se stanje puno poboljsalo nismo vise azoo..

  18. #3118

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    hedoniza jel mi možeš reći kako ste popravili stanje? Mi isto imamo azoo, nova sam na ovom forumu pa neznam ništa o tebi...
    I koliko se čeka na vv?

  19. #3119
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Citiraj u dobru i zlu prvotno napisa Vidi poruku
    hedoniza jel mi možeš reći kako ste popravili stanje? Mi isto imamo azoo, nova sam na ovom forumu pa neznam ništa o tebi...
    I koliko se čeka na vv?
    Iskreno ne znam ti odgovor na pitanje, on je ima bakterija u spermiokulturi i poceli smo sa ljecenjem antibioticima, ocito su antibiotici ucinili svoje.. i sad imamo stalno spermica.. Samo nemamo dovoljan broji cak se javilo dosta progresivno pokretni.. Kod androloga smo ti bili 3 puta i to po 3mj.. Onda nas nije prebacija na mpo nego opet iznova naruciva i kad sam vidila koliko ja tribam posla oko toga i koliko nalaze treba da posalju od 1-3mj ovisno sta su ti radili.. Pa smo privatno otisli sad ja moram krv izvadit i hormone i imunologiju pa cemo krenit u postupak...

  20. #3120

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    mm još nije radio spermokulturu, na prvo sg su bile sve nule, a na drugom 1 nepokretni sperm. Kakvi su hormoni kod tm? Mom je estradiol jako povišen, urolog je rekao da nezna što bi to bilo(toliko o našem zdravstvu), i FSH je 14,3 ja mislim, malo povišen.Sorry, sad te gnjavim..

  21. #3121
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Citiraj u dobru i zlu prvotno napisa Vidi poruku
    mm još nije radio spermokulturu, na prvo sg su bile sve nule, a na drugom 1 nepokretni sperm. Kakvi su hormoni kod tm? Mom je estradiol jako povišen, urolog je rekao da nezna što bi to bilo(toliko o našem zdravstvu), i FSH je 14,3 ja mislim, malo povišen.Sorry, sad te gnjavim..
    Ne gnjavis me, bilo sto pitaj volila bi ti pomoci koliko mogu, jer i ja sam bila u toj situaciji.. Kod mm je sta se tice hormona sve u redu.. Gledaj neka on napravi i spermikulturu za svaki slucaj, tako ti je i mm imao par nepokretni pa nista, pa mu je naglo spermiogram skocio na 14 mil.. sad mu varira od 5- 10mil.. Da se vratim na spermiokultutr, njemu je urolog rekao da napravi briseve prvo i ako budu brisevi ok da ne treba sk.. Onda su mu brisevi dosli i sasvim su bili ok.. Onda je on isa isto napravit sk za svaki slucaj kad tamo e.colli i enterocoocus.. Inace tesko se ljece pogotovo u muskaraca i ima 2 dana da je zavrsija sa primanjem injekcija antbiotika i sad ce opet morat pogledat sta mi je sa tim jeli izljeceno.. Cim vam je naslo tog jednog nepokretnog, opet se tu nesto stvara.. Nije sve bas izgubljeno.. Estradiol znam da je dosta bitan kod zena i u trudnoci, ali kod muskaraca isto je primaran, neznam to bi ti doktor trebao reci zasto je toliko povisen, ima par razloga zasto moze biti.. Samo se ne zivciraj puno.. Polako rijesite jedan po jedan nalaz, bilo bi dobro da je problem u bakterijama kao mm koje su mu izazivale upale i nedostatak spermija....

  22. #3122
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Drage moje,evo u petak sam bila na VV.Treći dan ciklusa ,nakon dva mjeseca terapije yasmina endometrij super no ništa od postupka.Sa dr.sam se složila da pričekamo novi zakon budući da smo do sada uvijek dobivali puno jajnih stanica.Eto ja vas sve pozdravljam,svim curama koje kreću u postupke želim puno uspjeha,svim čekalicama bete ogromne beturine i ostvarenje najvećih želja.

    Pusa i pozdrav!
    Posljednje uređivanje od hrki : 22.04.2012. at 11:03

  23. #3123

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj hedoniza prvotno napisa Vidi poruku
    Ne gnjavis me, bilo sto pitaj volila bi ti pomoci koliko mogu, jer i ja sam bila u toj situaciji.. Kod mm je sta se tice hormona sve u redu.. Gledaj neka on napravi i spermikulturu za svaki slucaj, tako ti je i mm imao par nepokretni pa nista, pa mu je naglo spermiogram skocio na 14 mil.. sad mu varira od 5- 10mil.. Da se vratim na spermiokultutr, njemu je urolog rekao da napravi briseve prvo i ako budu brisevi ok da ne treba sk.. Onda su mu brisevi dosli i sasvim su bili ok.. Onda je on isa isto napravit sk za svaki slucaj kad tamo e.colli i enterocoocus.. Inace tesko se ljece pogotovo u muskaraca i ima 2 dana da je zavrsija sa primanjem injekcija antbiotika i sad ce opet morat pogledat sta mi je sa tim jeli izljeceno.. Cim vam je naslo tog jednog nepokretnog, opet se tu nesto stvara.. Nije sve bas izgubljeno.. Estradiol znam da je dosta bitan kod zena i u trudnoci, ali kod muskaraca isto je primaran, neznam to bi ti doktor trebao reci zasto je toliko povisen, ima par razloga zasto moze biti.. Samo se ne zivciraj puno.. Polako rijesite jedan po jedan nalaz, bilo bi dobro da je problem u bakterijama kao mm koje su mu izazivale upale i nedostatak spermija....
    ovo je stvarno ohrabrujuće, ma napraviti ćemo sve pretrage što postoje, samo da nađemo uzrok..nisam nikad u životu mislila da ću se nadati bakterijama!!al eto..nikad neznaš..

  24. #3124

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    39

    Početno

    Danas sam zvala doktoresu, jer mi je rekla da joj se javim kada ostanem na zadnjoj tebleti yasmina pa da vidimo što ćemo dalje, i to u vezi zakona, što se tiče zakona ona na to nema što reći jer pitanje kada će to biti,a ja sam njoj rekla da mene nezanima zakon i da nemam ja šta čekati, što se i ona sa tim složila, uglavnom, u srijedu je zadnji dan tableta, i onda čekam menzes i treći dan idem gore, pa budemo vidjelišta dalje, bila je ful pozitivna.

  25. #3125

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    39

    Početno

    Šta mislite o zamrzavanju jajnih stanica, jeli ko od vas to napravio,

  26. #3126
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Većina nas ima zamrznute js, jer je bio takav zakon. Smijele su se oploditi samo 3, a ostale (ako ih je bilo) su išle na zamrzavanje.
    Nije baš veliki postotak trudnoća od zamrznutih js. Puno njih propadnu pri odmrzavanju.
    Pitaš šta mislimo tome, ja ništa pozitivno.

  27. #3127
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    Ja sam imala postupak sa tri odmrznute js i bile su jednake kvalitete kao i kad su bile zamrznute bar je tako rekla biologica i oplodile su se sve tri, ali do trudnoće nažalost nije došlo....slažem se sa evom da nije baš obećavajuće sa zamrzavanjem js...

  28. #3128
    plavo oko avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Bedekovčina
    Postovi
    84

    Početno

    [QUOTE=musica;2125085]Šta mislite o zamrzavanju jajnih stanica, jeli ko od vas to napravio,[/QUOT
    Imala sam tu "sreću" prošle godine, imala sam 5 smrznutih jajnih stanica, od kojih se je odmrzlo 2 i oplodila se 1, uzeli mi i jednu prirodnu, te mi bile vračene 1 smrznuta i 1 prirodna, a na kraju beta > 0.5, znači do trudnoće nije došlo. Sa smrznutim j. st. za mene nije bilo sreće, al žena koja je pola sela dalje, sada ima prekrasnog anđeleka starog 4mj.

  29. #3129
    plavo oko avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Bedekovčina
    Postovi
    84

    Početno

    Ne znam kaj da mislim, za mene sreće nije bilo, al evo, nazovimo je Jelena, ona je imala tu sreću, postupak je radila u petrovoj, pa prosudi sama.

  30. #3130
    plavo oko avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Bedekovčina
    Postovi
    84

    Početno

    Imam pitanje, kakovo je stanje na VV, da li su gužve, i sl., čekala sam novi zakon, al kako je krenulo, odustala sam s čekanjem i danas nazvala dr.A. za dogovor, doći treći d.c., otprilike za 8 dana. Da li još uvijek prepisuje Yasmin, naime dosta sam loše reagirala i imala dosta loše i upola manje stanica?

  31. #3131
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ak mislis na to dal ces taj dan dugo cekati,odgovor je da,najvjerojatnije da.puno nas je cekalo na novi zakon i eto,vratile se guzve

  32. #3132
    Richy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    248

    Početno

    Sutra pijem zadnju yasmin tabletu i čekam mengu....s obzirom da me već nekako muče simptomi kao pred mengu, mislim da bi mogla brzo dobiti.Prošli puta sam dobila peti dan od zadnjeg yasmina...ako bude tako, onda bi taman negdje u ponedjeljak mogla dobiti ili oko 01.maja,ili prije...joooj, uvijek ja nekako oko nekih praznika, to me živu pojede od muke!Ma ne znam više što da kažem, želim da to već jednom krene....ali ne znam više.

  33. #3133

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    39

    Početno

    u srijedu mi je zadnji dan yasmina, kada onda dođe menga pošto pijem to prvi puta pa neznam, dali dođe klasično 28 dan ili prije

  34. #3134
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    ovisi kako kome....nekad dodje 3 dan nakon zadnje tablete, nekad 6 a nekad i 8. u pravilu treci do 10 dan nakon zadnje tablete.

  35. #3135

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    39

    Početno

    onda budemovidjeli, samo da ne pada na vikende

  36. #3136
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Richy,zato se sad unaprijed pripremi i nazovi ih da vidis kako rade ali ja mislim da ce sve normalno raditi ovaj produzeni vikend jer nije svima produzeni pa onda ziher nije niti njima.

  37. #3137
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Dođite u ZG 28.04. na akciju ZAJEDNO ZA PLODNOST koja se tiče upravo vas i svih nas:

    ajmo cure i dečki pokazati svoje neslaganje sa zakonom, ajmo pokazati da nas NEPLODNIH ima, ajmo dati neplodnima podršku!

    akcija ZAJEDNO ZA PLODNOST JE u subotu, 28.04. u ZAgrebu/Trg Bana Jelačića + Cvjetni Trg, daljnje pojedinosti ovdje:

    http://forum.roda.hr/threads/73032-A...reb-28-04-2012

    i šaljite na facebook, šaljite obavijest mailovima, povedite mame, tate, bake, sestre, braću, prijatelje, kumove, susjede......


  38. #3138
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Citiraj reny123 prvotno napisa Vidi poruku
    Dođite u ZG 28.04. na akciju ZAJEDNO ZA PLODNOST koja se tiče upravo vas i svih nas:

    ajmo cure i dečki pokazati svoje neslaganje sa zakonom, ajmo pokazati da nas NEPLODNIH ima, ajmo dati neplodnima podršku!

    akcija ZAJEDNO ZA PLODNOST JE u subotu, 28.04. u ZAgrebu/Trg Bana Jelačića + Cvjetni Trg, daljnje pojedinosti ovdje:

    http://forum.roda.hr/threads/73032-A...reb-28-04-2012

    i šaljite na facebook, šaljite obavijest mailovima, povedite mame, tate, bake, sestre, braću, prijatelje, kumove, susjede......
    Nema ništa slično po drugim većim gradovima? Ili samo Zgb?

  39. #3139
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Bubimitka, samo ZG ali recimo znam za Rijeku, organizirali su se i dolaze njih 4 u jednom autu pa biste mogli tako i vi? Ali daj radije na toj temi o tome da ovdje ne zachatavamo )

    http://forum.roda.hr/threads/73032-A...reb-28-04-2012

  40. #3140

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    39

    Početno

    [QUOTE=[I]Richy[/I];2125821]Sutra pijem zadnju yasmin tabletu i čekam mengu....s obzirom da me već nekako muče simptomi kao pred mengu, mislim da bi mogla brzo dobiti.Prošli puta sam dobila peti dan od zadnjeg yasmina...ako bude tako, onda bi taman negdje u ponedjeljak mogla dobiti ili oko 01.maja,ili prije...joooj, uvijek ja nekako oko nekih praznika, to me živu pojede od muke!Ma ne znam više što da kažem, želim da to već jednom krene....ali ne znam više

    Richy, jesi možda zvala gore da pitaš kako rade, mene zanima nedjelja i utorak praznik, koje sam sreće potrefit će se praznik,

  41. #3141
    Richy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    248

    Početno

    Ima li netko informaciju kako rade ovi gore na VV u ponedjeljak i utorak???

  42. #3142
    ivanamaricic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    43

    Početno

    jaaaooooooo, ja još nisam dobila. trebala bih ići 3dc i prije 4 dana sam trebala dobiti a ono još ništa. I inače mi zna kasniti s obzirom na PCOS, ali nikad se nisam ovako osječala, stomak i leđa me bole, brzo se umorim sva sam pospana, a grudi me bole strašno. Nikad me nije ništa bolilo prem menstruaciju, neznam šta da mislim. Idem sutra kupiti test pa bar da s tim budem sigurna. Inače sam pila duphaston tablete kad mi kasni, u trećem sam mj. zadnji put pila pa neznam dali je to samo neko divljanje hormona, možda za koji dan dobijem. Jel ima netko tko isto pije duphaston tablete....???

  43. #3143
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Evo ja pijem duphastone i u pravilu mi nakon zadnje popijene tablete M dođe za oko 3-5 dana, kako kada. Ali znalo se desiti da mi je došla i kasnije.

    Ja sam u postupku s gonalima + decortin i danas mi je dr. rekao da sam ukočena... I povećao dozu s 1.5 gonala na 2. U subotu sma opet gore i nadma se da bude pomaka...

  44. #3144
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Citiraj Richy prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko informaciju kako rade ovi gore na VV u ponedjeljak i utorak???
    Redovno rade .. od kad je došla doktorica znaju se dogovorit da jedno ima slobodno a ono drugo preuzme njegove pacijente ..Tak da nemaš brige.(Nedjelje su neradne .)

  45. #3145
    Richy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    248

    Početno

    Šiškice...thanks na informaciji..Zvala sam ja jučerda vidim što će mi reći...Kako sam shvatila sestru, rekla je tko dobije u petak, zove i dođe u subotu,ak ose dobije u subotu, opet ih treba zvati i doći u ponedjeljak, ako se dobije u nedjelju, doći u ponedjeljak bez narudžbe, a ako se dobije u ponedjeljak, opet ih treba zvati te će oni naručiti kada treba doći!!ja sam barem tako shvatila!?Ako sam u nečemu u krivu, molim vas da me ispravite?!Simptomi me skroz muče, ali ja još nikako da dobijem i šizimmm!!

  46. #3146
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Dragicka, dok god samo to vrtis po glavi, ne budes se smirila i ne moze ti M doci kad se nerviras. Naravno da ce pogodit najnezgodniji trenutak ali doci ce kad se smiris i onda kreces, nadajmo se Izadi na sunce, splaniraj si divan aktivan vikend i eto ti nje

  47. #3147
    Richy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    248

    Početno

    Geceta...hvala ti na ovim dobrim uputama! Ma i šta da ja sada radim, šta bu-bu!!Želim svima ugodan ovaj vikend!

    Srdačni pozdravi od Richy!

  48. #3148
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Redovno rade .. od kad je došla doktorica znaju se dogovorit da jedno ima slobodno a ono drugo preuzme njegove pacijente ..Tak da nemaš brige.(Nedjelje su neradne .)
    Šiškice, jel to znaci da rade i u utorak na praznik rada? ja danas dobila mengu a trebam 3dc doc gore pa sad neznam dal da odem sutra ili u utorak?? a putujem iz dalmacije pa mi nije bas blizu

  49. #3149
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Šiškice, dal to znaci da rade sad u utorak 1.5. ? meni tad 3 dc... ako ne rade znaci li to da moram doc u ponedjeljak?

  50. #3150
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Iiii?kakvo je stanje?nekako nam je previse tiho u zadnje vrijeme

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •