Stranica 93 od 191 PrviPrvi ... 43839192939495103143 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,601 do 4,650 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #4601
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    totalno te kuzim ja sam se uhvatila sinoc prije spavanja da nisam znala koliko mi ih je do sad vraceno, sto smo za koji postupak imali, bas sam se izbacila i svida mi se tako
    oplodit ce se, samo pozitiva
    hvala ti!
    jer....ćemu se nadati ako se ne oplodi,zar ne?!
    ma ja mislim da hoće....da će biti sve ok...

  2. #4602
    Richy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    248

    Početno

    Konačno sam dobila i nalaze na hepatitis,hiv i to...naravno sve je ok...neg...neg..neg...a i muž i ja smo iste krvne grupe, i to B pozitivna, pa ne znam da li je to dobro ili loše?!?Hmm...I tlak mi je u redu, dr. mi je prošli puta rekao da ga moram par puta iskontrolirati kod svoga liječnika, jer mi je bio lagano povišen...ali i tlak mi je dobar,normalan...još samo da popijem do kraja i te Lindynette, da dobijem mengu, pa treći dan pičim fore sa uputnicom za postupak!!baš me zanima što me tada čeka...Hormone sam prošli puta na VV vadila i nadam se da će biti ok?!?...Baš me zanima da li ću konačno krenuti, ili će me opet nešto zavući bezveze???!!

  3. #4603
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    i meni ti je tlak na prvom pregledu bio povisen a inace imam full niski tlak i jos sam se pukla smijat kad su mi rekli da imam visok tlak, nervoza. Ja cu morat opet sve hormone pa nemam pojma vise kak to ide, narucim se ili dodem sam? na koji ono dc? morat cu si ponovit i TSH i T3, T4. uglavnom, receno mi je da dodem sa svim friskim nalazima
    Richy, ici ces, evo copram te da startas uskoro

    ma Sanda, cim ste napravili taj korak i otisli iz svoje klinike, nesto ce se promijeniti, ja sam sigurna

    mozda da i ja krenem u postupak kad me vec toliko pozitiva pere?? a kazu da je rujan depresivan, pogotovo ako nemas posla kojem bi se vratio

  4. #4604
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    sanda1977, Richy za postupke čim prije
    geceta čitajući tvoje postove...mislim da si spremna za povratak na brdo, ajde bježi gore da ne dočekaš tu listu iduće godine!
    Mi smo danas odradili AIH, sve je bilo školski, folikul još nije puknuo (ali mislim da je puknuo kad sam se vraćala doma jer me zaboljelo s te strane) - znači, bolje nije moglo. Ali najviše me razveselio moj endometrij koji je u ponedjeljak bio 4mm a danas 10mm . Čak je i dr.A. bio iznenađen. A sad mukotrpno čekanje do 27.9.

  5. #4605
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    jelda? nekak si i ja mislim da sam spremna za jednu spontanu ahaha

    ma koje mukotrpno cekanje? lijepo si neki dan rekla da jedva cekas da uzivas u ova dva tjedna i onda uzivaj bravo za danas! sad lijepo malo odmori uz ovu krasnu kisicu a vibramo onda do 27. !!!!

  6. #4606
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Ma iskreno, laknulo mi je sad kad sam to danas obavila, ali znaš i sama kak je "čekati". Dr je napisao mirovanje do testa, da sam prava bitch uzela bi si bolovanje samo zato da se odmaram doma, ali šef bi dobio živčani slom. Tako da ću uživati ova 3 dana pa u ponedjeljak raditi.

  7. #4607
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    muma, držim fige za 27.9.!!!!!!!!
    gaceta, mislim da si spremna! Samo hrabro naprijed!

    Ja sam trenutno u fazi kada mislim da je čekanje najgore...

  8. #4608
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    123beba ovakvo čekanje u kojem si sad ti meni je bilo najgore, hrpa nalaza i pretraga a postupka ni na vidiku. To je bio moj period gubljenja živaca. Držim ti palčeve da što prije prođe i da kreneš u pravu borbu jer sve je onda lakše. Meni su sad puno lakši ovi periodi između postupaka.

  9. #4609
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    ja jos moram prije obaviti i briseve ( prije njih popiti famoznu kuru vina i cesnjaka ) i papu i hormoncheke, tako da dodemo sa svim friskim nalazima i skinuti nakupljene kile jer idem u punu stimulaciju a onda me sve tiska, ko da me sad vec ne tiska dovoljno LOL
    jesam, spremna sam no budem si ovo lagano obavljala pa tko zna, sad kad sam si uzela proljece za cilj, sad mi ovo cekanje i obavljanje nalaza uopce ne pada tesko, nema stresa hoce li nalazi stici na vrijeme i toga.
    i stvarno, vi koje ste to nedavno radile, jel se narucujemo za vadenje tih svih hormonskih pretraga i koji ono dan ciklusa treba doci? mene malo j... godina proizvodnje ocito

  10. #4610

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    geceta draze im je ak se narucis, al ce te primit i ako se ne narucis. spolni hormoni se vade 3-5dc, progesteron 21dc, a stitnjacu mozes bilokad.
    ja sam u slicnim pripremama, s tim da imam blizi rok brisevi uredni, urinokultura sterilna, sve pretrage obavljene, od sinoc stavljam acidosalus vaginalete i uzivam u pomisli da se blizi moj dan a veceras gledam "sve o evi"...

  11. #4611
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    ovo za stitanjacu sam zapamtila od zadnji puta no ovog drugog se nisam mogla sjetit da me upucas hvala ti puno! ma kak da se narucim kad su mi postale sasave te M, bile lijepe uredne ko urica na 28. dan preko noci, sad osh 23 osh 34dc, mah.
    kak je uvijek mi tlaka s tim brisevima jer na pet puta moram simo tamo prevalit 50tak km, moram se pripremit s onim cudotvornim napitkom i nadam se da bude sve lijepo cisto i uredno, kao kod tebe kakve su ti to vaginalete? za ph pretpostavljam prema nazivu, to preporuka ginicha ili?
    ugodno gledanje filma onda mi cemo na jednu porciju znojenja, ovaj put mislim na fitness

  12. #4612

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    narucis se 1dc, njima je bitno samo da znaju s koliko pacijenata taj dan imaju posla.. saljem pp za ostalo

  13. #4613
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    moram i ja vaditi papa test i briseve....i ne znam da li uvažavaju hormone koji nisu rađeni na vv-u?!

  14. #4614
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj sanda1977 prvotno napisa Vidi poruku
    moram i ja vaditi papa test i briseve....i ne znam da li uvažavaju hormone koji nisu rađeni na vv-u?!
    Ne uvažavaju, ja sam imala 3 nalaza hormona i dr.A je samo rekao "žali Bože novaca" i poslao me vadit tamo!

  15. #4615

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    ja sam bila prije tjedan dana na dogovor,po običaju donosim sve nalaze ,i niti još jednom nije se desilo da mi nisu priznati,tako da sada mi stvarno nije jasno kako vam ne uvažavaju nalaze,ja več godinama idem na vv jednom sam bila sv.duh,uvijek pripremljene nalaze svaki puta uvažene,

  16. #4616
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Ne znam jo, meni je bilo tako u svibnju, morala ponovno vaditi hormone kod njih 3.dan ciklusa u lipnju...

  17. #4617
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam jo, meni je bilo tako u svibnju, morala ponovno vaditi hormone kod njih 3.dan ciklusa u lipnju...
    ma vadit ću ja tamo....kako bude tražio...a papa i briseve moram tu...svejedno ih vadim svake god,bez obzira na MPO....

  18. #4618
    Richy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    248

    Početno

    Hvala vam drage moje...i ja šaljem hrpu pozitivnih vibrica da nam ova jesen bude plodna i rodna!!

  19. #4619
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    nama su uvazili sve osim spermiograma

  20. #4620
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Muma, sretno čekanje! ~~~~~~~ za lijepu betu! Možda je dobro što ideš raditi jer ti vrijeme ipak brže prolazi. Naravno pod uvjetom da ti nije baš totalna ludnica na poslu.
    Vezano uz nalaze uvaže sve osim s-grama i hormona, to mora biti njihovo.

  21. #4621
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Mislim da curama iz Slavonije ipak i hormone uvaze, nama koji smo blize ne. Pogotovo ako neke to tako i tvrde.
    mi bili krajem 8. na pregledu kod Perosa i evo danas vec dosao nalaz, nesto su se ubrzali i dalje isti

  22. #4622
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Hvala pikica. Ma ići ću na posao jer imam novog šefa koji je u ovih tjedan dana koliko sam doma 3 puta pitao kad se vraćam. A što me čeka, ne znam, ali mislim da hrpa posla s njegovim nerealnim stavom i očekivanjima...znaš, mlad i nadobudan. Kad si ti ponovno gore?

  23. #4623
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da curama iz Slavonije ipak i hormone uvaze, nama koji smo blize ne. Pogotovo ako neke to tako i tvrde.
    mi bili krajem 8. na pregledu kod Perosa i evo danas vec dosao nalaz, nesto su se ubrzali i dalje isti

  24. #4624
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    ma, opce ne znam zast me sad to tak sokiralo nije da ne znam dijagnozu

  25. #4625
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Zato jer uvijek postoji nada da će biti bolje, a dijagnoze se mijenjaju...meni je logično da će te malo zdrmati iako i ne očekuješ. Samo se vi i dalje trudite u kućnoj radinosti...
    Posljednje uređivanje od Muma : 14.09.2012. at 10:42

  26. #4626
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    pitanje....kad dobijem m tada zovem gore i one mi kažu kada da dođem?!

  27. #4627

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    sanda da, zoves na 1.dc, sestre ce ti sve reci.

  28. #4628
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    sanda da, zoves na 1.dc, sestre ce ti sve reci.
    hvala...

  29. #4629
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    meni je dr.Pavan umjesto pregleda rekla da izvadim briseve,papu,hormone te briseve na spolne bolesti te da dodjem s nalazima i uputnicom za postupak 3 dan,naravno da se prije narucim.ni pregledala me nije prije novog postupka, valjda ce to sve odjednom. pa onda pretpostavljam da se to sve moze vadit i drugdje i da nalaze priznaju

  30. #4630
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    i ja i moj muz smo ista krvna grupa i prosli put kad sam je pitala rekla je da to nema veze (iako sam ja cula narodnom predajom da to bas nije dobro?!?valjda je teze zatrudnit?!)ali ne zamaraj se s tim. sta si ti sve vadila od nalaza? jesi kod svog dr.ili isla na vv? ja sad vidim da su neki vadili hormon stitnjace,nisau me trazili da ga vadim prosli puta nego sam ga napravila sama na svoju ruku i bio je ok.i dal je muz tvoj radio spermiogram? nista mi nije rekla da treba...nadam se sad sljedeci tj kad dodjem da necu sve nalaze donijet pa ce mi se razvuc na jos koji mjesec

  31. #4631
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    ja se sad raspisala ali napokon sam dosla do interneta...vadila sam hormone i sve je ok samo je prolaktin od max 600 meni 1329?!!jako me strah...citala sam da je on vazan za prihvacanje ploda.prije proslog postupka sve mi je bilo ok i znala sam prije vadit hormone i uvijek ok. moze se povecat od konrtacepcije- a ja sad pijem yasmin i od stresa- kaos na poslu,renoviram stan pa sam kod kumova,frizerka mi unistila kosu ludnica. a mozda su mi se u 5mj pod svim onim hormonima koje sam unesla u sebe malo i poremetili.a sad se bojim da ce mi se zbog njega odgodit postupak i da cu bezveze za zg ic. ajme cure pomagajte ak je koja imala slican slucaj, sta je dr napravio, jeste ista uzimale ili...!! tnx

  32. #4632
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj zeljka84 prvotno napisa Vidi poruku
    i ja i moj muz smo ista krvna grupa i prosli put kad sam je pitala rekla je da to nema veze (iako sam ja cula narodnom predajom da to bas nije dobro?!?valjda je teze zatrudnit?!)ali ne zamaraj se s tim. sta si ti sve vadila od nalaza? jesi kod svog dr.ili isla na vv? ja sad vidim da su neki vadili hormon stitnjace,nisau me trazili da ga vadim prosli puta nego sam ga napravila sama na svoju ruku i bio je ok.i dal je muz tvoj radio spermiogram? nista mi nije rekla da treba...nadam se sad sljedeci tj kad dodjem da necu sve nalaze donijet pa ce mi se razvuc na jos koji mjesec
    RICHY OVO JE ODGOVOR ZA TEBE! zaboravila sam stavit citat

  33. #4633
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Ja imam godinama problem s prolaktinom...uzimam Bromergon...vrag je povišeni prolaktin....

  34. #4634
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam godinama problem s prolaktinom...uzimam Bromergon...vrag je povišeni prolaktin....
    a do sada mi nije bio povisen..neznam sta da radim i dal ce mi sad propisat tablete za snizenje i odgodit postupak...morat cu je nazvat u pon pa se informirat.
    dali si isla u postupak dok ti je bio visok ili kad se snizio?

  35. #4635
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Nisam išla dok mi se nije snizio...A snizi se brzo... čim sam krenula s terapijom...možda mjesec dana pauze...
    Sad ga duze vremena držim pod kontrolom uz konstantno uzimanje Bromergona....

  36. #4636
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    znaci da ocekujem pauzu,ajoj... zovnut cu ja dr u ponedjeljak odmah pa da odmah uzimam terapiju sto prije..imam350 km do zg pa mi se nada ic gore da mi kaze da od postupka nista i da ga moram uzimat.
    hvala strašna na informaciji

  37. #4637
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    cure kakva je praksa na VV kod ET ?jos uvijek pun mjehur ,sta nosim papuče i spavaćicu(uz bade mantil).Ima li nekih novina

  38. #4638
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Pun mjehur, čula vlastitim ušima prije par dana. Još si uvijek u toku, ništa drugo ne moraš imati (osim knjigice za ubijanje dosade). E što sam informirana, a do ET nisam ni došla

  39. #4639
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    tek su 4 godine prošle ali tad nije bio pun mjehur,sad prate UZV gdje stavljaju embrij pretpostavljam

  40. #4640
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    pitanje...da li da ponesem stare nalaze spermiograma i nalaz andr.iz osijeka...ja sam to spakovala za svaki slučaj....

  41. #4641

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    sanda ponesi sve nalaze koje imas. kad si gore?
    edit: smotana sam, tm je sutra gore, za njega pitas, znam
    Posljednje uređivanje od bubekica : 16.09.2012. at 18:28

  42. #4642
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Laky,ako ne dobijes drugaciju uputu,sad se na ET ide punog mjehura zbog uzv-a

  43. #4643

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    94

    Početno

    procur u petak popodne...necu ni zvat sutra jer mislim da je malo prekasno...cekat cu slijedeci ciklus.sad sam ionak uranila 3 dana,sto je kod mene netipicno..

  44. #4644
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Uf,trebala si odmah u subotu gore:/znam koliko je tesko to u tak kratkom roku organizirat al...mozda bi uspjela ovaj ciklus ak odes odmah sutra gore,ne zvat

  45. #4645
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    sanda ponesi sve nalaze koje imas. kad si gore?
    edit: smotana sam, tm je sutra gore, za njega pitas, znam
    u 7 45 smo naručeni...nočas putujemo

  46. #4646
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj sanda1977 prvotno napisa Vidi poruku
    u 7 45 smo naručeni...nočas putujemo
    Sretan put i nek su sretne vijesti

  47. #4647

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    94

    Početno

    ma da sam barem blize zgb..nikako izvedivo...mislim da je to sve od silne zelje da sve bude odjednom,a ne ide to tako..mm mi je nabavio psa da se naucim strpljenju i da se malo skuliram.u mojoj glavi sam slozila da se sve to rijesi za 2 mj. i beba je tu,a to tako ne ide.zato mi se i slazu nepozeljne situacije

  48. #4648
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ovo ti je prvi? Morat ces se naviknuti na nenadane situacije i iznenadne promjene planova,nazalost to je tako.a i isto tako,ne,neces doc gore i doma ic s bebom,u najboljem slucaju za to ce vam trebati samo 9mj

  49. #4649
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ja planiram oko 1og do 4 gore na FET pa utvrđujem znanje

  50. #4650
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Sretan put i nek su sretne vijesti
    evo obavili pregled...sve je ok,sad se čekaju nalazi krvi i sgrama....jako brzo smo to obavili...koliko sam shvatila bilo je dosta transfera i punkcija...to je baš super...
    brzo smo našli bolnicu,šetali zg i nabila sam žuljeve....na putu za zg smo doživjeli laganu nesrećuj,izletila nam srna...razbila nam malo auto...uh....ali dobro je sve prošlo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •