Stranica 55 od 191 PrviPrvi ... 545535455565765105155 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,701 do 2,750 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2701

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    9

    Početno

    ...Evo i ja danas odradila vađenje hormona..dobila sam i uptnicu za pregled ali me nije pregledao???? Tolika je gužva bila vanka da ga nisam stigla ništa ni pitati..imala sam osjećaj kao kad na semaforu stojim i kolona iza mene...ja uvijek požurim da ih što više prođe semafor i da mi ne trube..)...Sve koje ste danas bile na postupcima želim Vam puno sreće....Meni je dao da odemo u petrovu na nalaze krvi, uputio me da uzmem uputnicu za testiranje prohodnosti jajovoda i rekao da kad to bude gotovo da idemo u postupak inseminacije prvi ciklus...Mislite da je realno da će to sve biti do idući put???? Rezultati hormona i prohodnosti jajnika?? Da li se za tu pretragu čeka za naručivanje??? Mislim sutra ići kod ginekologice da mi da uputnicu...

  2. #2702
    _plavusha_ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    37

    Početno

    ja sam u subotu bila.. mislim da sam izbrojala 6 punkcija i 1 transfer...

  3. #2703

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    77

    Početno

    LeeLaa, mislim da ćeš uspjet do idućeg ciklusa, tako je i meni bilo. Nalaze krvi čekala sam otprilike 5 dana, i Hsg sam dogovorila odmah, tako da sam drugi ciklus imala sve to spremo i nalazi hormaona su već bili kod dr. (naravno ako su ti hormoni ok ideš u postupak).Tad smo obavili p/p savjetovanje i krenuli u postupak. Sretno
    Evo meni je 2.AIH, još sutra na klomifenima i u četvrtak na folikulometriju.

  4. #2704

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    104

    Početno

    Citiraj piki prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima! Evo me opet tu! Konačno smo dočekali pregled kod androloga (prvi), dragi ide sutra. Jel znate koliko se dugo čekaju nalazi? Ima li šanse da budu gotovi za nekih 18 dana? Tada mi mora doći menga i mogu se javiti za pregled, ali naravno s nalazima od mm-a. Stvarno se nadam da neću morati još jedan ciklus čekati. Već sad razmišljam hoću li uopće doći na red za neki postupak prije ljeta i godišnjih. Hvala!
    Nama je prošli mjesec bio gotov za 2 tjedna,samo moraš reći da ne šalju nalaz i od gđe na šalteru tražit broj telefona i kad ti dobiješ zvati prvo nju. Nama je nalaz bio gotov podigla sam ga prije pregleda i sve riješila.

  5. #2705
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Mi nismo nista ni zvali niti govorili da ne salju nalaz. Karton se otvara za par, bio prvo tm na pregledu ili ti, on je zajednicki i u kompjuteru dr/ici stoji opcija spermiogrami, klik i pojavi se sve. Nama su bili tamo a nisu bila ni puna 2 tjedna mislim, doma je misljenje androloga stiglo svejedno ( bez samog nalaza ) za kojih mj dana, malo vise.

  6. #2706
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Hvala mima i geceta. Ja ću na 1 dc nazvati u svakom slučaju, došli nalazi doma ili ne. Pa ako su gotovi mogu odmah ići dalje.
    Posljednje uređivanje od piki : 06.03.2012. at 15:30

  7. #2707

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    9

    Početno

    ...Ja sam danas išla po uputnice za nalaz krvi iz Petrove i za prohodnost jajnika u Vinogradskoj..Ovo potonje me malo zabrinjava pošto mi ginekologica nije rekla kome se trebam javiti ni ništa...još mi na uputnici napisala bolničko liječenje...to me malo zabrinulo...ja bih htjela da to bude što prije, kao i sve vi naravno.))Ima netko savjet gdje da zovem u Vinogradskoj...

  8. #2708
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Nemam pojma, nazalost. Mi kad smo isli na kariotip na Rebro ispalo je da je na pedijatriji tako da stvarno nema logike. Najbolje da ju nazoves i pitas. Ja sam svoju ginicku danas skoro puknula, ljuta sam ko ris! Nije mi htjela napraviti briseve kao sta ce to meni, nisu to s VVa napisali u povijest bolesti, btw zadnji mi je radila pred godinu dana ako ne i vise.

  9. #2709
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    bok svima...ja bi se trebala naručiti ili nazvati za prvi pregled na vv...u koje vrijeme je najbolje i na koji br se može...imam par brojeva pa sam zaboravila na koji se naručuje...

  10. #2710

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Citiraj sanda1977 prvotno napisa Vidi poruku
    bok svima...ja bi se trebala naručiti ili nazvati za prvi pregled na vv...u koje vrijeme je najbolje i na koji br se može...imam par brojeva pa sam zaboravila na koji se naručuje...
    Na 2353 907. Ja sam vecinom zvala oko 11.

  11. #2711

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    pozdrav!
    nadam se da pitam na pravom mjestu. jucer sam saznala da za mene i MM nema nade za prirodno zacece. doktorica mi je dala duphaston i u sljedecem ciklusu vaditi hormone i MM raditi spermiogram. nalaze briseva imam od 10 mjeseca, svi su uredni. pise dalje - s nalazima se javiti u neki od centara za MPO. s obzirom da ja zelim da to bude VV, molim vas pomoc. da li je rano da se vec sada narucim? da li trebam ciljati odredjeni dc s narucivanjem? hvala unaprijed.

  12. #2712
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    bubek, ja ću samo reći welcome, bolje je tako odmah drito u glavu, a ne previše čekati, a cure će te dalje uputit

  13. #2713

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    hvala mare41! nekako sam se nadala bas tvojoj dobrodoslici

  14. #2714
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Bubek, dobrodosla, ne, za prvi pregled ne moras cekati odredeni dan ciklusa, nazovi vec danas na 2353 907. Sretno!

  15. #2715
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    hvala mare41! nekako sam se nadala bas tvojoj dobrodoslici
    ma jedva sam te tu dočekala, izbezumljivao me tvoj fertility friend

  16. #2716
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Bubekica, pozdrav i tu! Možeš ih zvati odmah, pa će ti reći javi se 1 dc da dogovoriš pregled 8-10 dc ciklusa ako još nisi bila kod njih. Sretno! E da, i tvoj dragi će trebati kompletni pregled kod androloga. Ja sam ga naručila tek kad sam bila kod njih pa smo čekali taj pregled više od 4 tj. Probaj ga naručiti odmah da skratite vrijeme čekanja. Možda se može telefonom.

  17. #2717

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    hvala piki. samo ne znam dal da onda cekam 1 dan onog iduceg ciklusa kad cu vec imat sve nalaze ili da sad odmah idem. uff, kaj sam ga zakomplicirala.

  18. #2718
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Ti samo nazovi pa ti sestra sve lijepo objasni, nemoj ništa čekati!

  19. #2719

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    zovem, zovem
    Posljednje uređivanje od bubekica : 07.03.2012. at 10:58

  20. #2720

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    evo, veli sestra (kako sam je samo upecala, draga je) da kad popijem sad duphaston i dobim M da nazovem odmah 1 dc, da ce mi oni rec onda sve sto dalje i za hormone i sve. weeeee.

  21. #2721
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Super! Odmah ti je lakše, zar ne? Bitno da znaš što ide dalje.

  22. #2722
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    evo i ja sam zvala...rekla je da nazovem 1 dc,da će mi reći kada da dođem...
    moj m je obavio sve kod androloga,ali u osijeku...kod njega je sve ok...mislim da sam negdje pročitala da ne uvažavaju nalaze drugih bolnica....vidjet ćemo šta će nam reći na prvom pregledu...
    eto,nada se da ću na vv imati više sreće....da ,i se bar oplode js...ako ništa drugo...da se i ja mogu nećemu nadati...

  23. #2723

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    45

    Početno

    Nova sam na forumu al več duže pretim sve šta se događa na Vrhovcu.Krenula sam u desetom mjesecu kod dr.Alebića,prošli mjesec sam trebala krenuti u postupak al pojavila se cista i sve odgodila za sljedeči mjesec.Sad opet yasmin i nadam se da ču sljedeči tjedan krenuti u postupak da ciste neče biti.Svima želim puno sreče i što prije bebice...

  24. #2724
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    cure, imam pitanje, jesu koju od vas za vrijeme korištenja yasmina boljeli jajnici i maternica kao kad treba doć M, s tim da mi je danas mislim 12dc?

  25. #2725
    MALIANĐEO avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj cvjet prvotno napisa Vidi poruku
    Nova sam na forumu al več duže pretim sve šta se događa na Vrhovcu.Krenula sam u desetom mjesecu kod dr.Alebića,prošli mjesec sam trebala krenuti u postupak al pojavila se cista i sve odgodila za sljedeči mjesec.Sad opet yasmin i nadam se da ču sljedeči tjedan krenuti u postupak da ciste neče biti.Svima želim puno sreče i što prije bebice...
    pozdrav cvjet, želim ti dobrodošlicu i što prije na pdf trudnoće....
    znate li koja je kod vas dg, problem i koliko dugo u braku.....
    pozz

  26. #2726
    ivanamaricic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    43

    Početno

    jel ima još koja od vas da je na čekanju novog zakona, jel zna tko jel ima kakvog pomaka što se svega toga čeka

  27. #2727
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ivanamaricic, malo niže imaš teme "Kampanja za hitnu izmjenu zakona o medicinskoj oplodnji" i "Jesmo li zadovoljni" na kojima možeš saznati što se događa s novim zakonom.

  28. #2728

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj ivanamaricic prvotno napisa Vidi poruku
    jel ima još koja od vas da je na čekanju novog zakona, jel zna tko jel ima kakvog pomaka što se svega toga čeka
    Ja sam bila na čekanju, ali sutra mi je 3DC, pa izglda ga nisma dočekala, morat ću vidit s dr. da me stavi na blažu stimulaciju...

  29. #2729
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Mury, ako dobiješ više od 3 js, radije sačekaj još jedan ciklus... prijateljski savjet...

  30. #2730

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa Vidi poruku
    cure, imam pitanje, jesu koju od vas za vrijeme korištenja yasmina boljeli jajnici i maternica kao kad treba doć M, s tim da mi je danas mislim 12dc?
    nisam imala baš bolove ali sam imala probojna krvarenja u ciklusu kad sam koristila kontracepciju, tako da no sikiriki i nastavi dalje s terapijom, kad dođeš na pregled izreferiraj sve što imaš da doc zna.

  31. #2731

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    imam jos samo jedno pitanje - na nalazu privatnice mi pise uciniti 3-5 dc sve zivo, 21 dc progesteron, a buduci da mi je teta na VV rekla da ce mi oni rec kaj trebam napravit (nakon kaj se javim 1dc), dal da idem te hormone vadit na uputnicu socijalne ginicke il da cekam presudu VV-a? uff, opet kompliciram.

  32. #2732
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Citiraj ivanamaricic prvotno napisa Vidi poruku
    jel ima još koja od vas da je na čekanju novog zakona, jel zna tko jel ima kakvog pomaka što se svega toga čeka
    ja :/

  33. #2733
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    ja :/
    i ja, ali ja sam si nabavila sama ljekove, tako da bez obzira na sve iza Uskrsa idem u postupak pa makar i na svoj trošak

  34. #2734
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Meni je drugi postupak ali s obzirom na broj stanica, ne znam, mislim da cu malo pricekati. A i tko zna hoce li mi tko imati napisati uputnicu pitala sam vec na toj temi ali mi ne odgovaraju, hitno trebam novog/u soc. ginekologa!! nije tema za ovdje ali znate li nekog tko prima na potezu od zgb ( dubrava ) eventualno- sesvete- d.selo- vrbovec- zelina ?? idem off topic ali ocajna sam vec

  35. #2735
    ivanamaricic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    43

    Početno

    da, ali mi nije jasno zašto me je stavio na čekanje, kad sam u prvom postupku imala samo jednu jajnu stanicu...a valjda ipak dok. bolje zna. ne preostaje mi ništa drugo već čekati našu vladu da se pokrene

  36. #2736

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    45

    Početno

    Ja 82.sve ok on 82.oligoasthenozoospermija.U braku smo 3 godine

  37. #2737

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    geceta moja opcija ti se ne svidja?

  38. #2738
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj ivanamaricic prvotno napisa Vidi poruku
    da, ali mi nije jasno zašto me je stavio na čekanje, kad sam u prvom postupku imala samo jednu jajnu stanicu...a valjda ipak dok. bolje zna. ne preostaje mi ništa drugo već čekati našu vladu da se pokrene
    s obzirom na PCOS, u stimuliranom ćeš postupku vjerovatno dobiti puno više od 3 stanice koje se trenutno smiju oploditi. vjerovatno si zato na čekanju.

  39. #2739

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    Mury, ako dobiješ više od 3 js, radije sačekaj još jedan ciklus... prijateljski savjet...
    Pitat ću dr. da idem sa kombinacijom klomifena i gonala ili menopura. A obzirom na moj AMH, nema šanse da natakvoj terapiji dobijem i 3 j.s. U zadnjem stim. postupku sam sa 40 menopura dobila samo 6 j.s., tako da ...

  40. #2740
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Bubekica, koja opcija, nisam nista dobila na pp?

  41. #2741
    ivanamaricic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    43

    Početno

    Nadam se da si u pravu da će biti više stanica, onda bi imala i više nade da će se primiti. Teško mi je jedino ovo čekanje ali što je tu je čekat ću dok treba pa ponovno u borbu)))

  42. #2742
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    Pitat ću dr. da idem sa kombinacijom klomifena i gonala ili menopura. A obzirom na moj AMH, nema šanse da natakvoj terapiji dobijem i 3 j.s. U zadnjem stim. postupku sam sa 40 menopura dobila samo 6 j.s., tako da ...
    Mury draga, ja sam u dobitnom postupku s 31 menopurom dobila 6js, ali ja nisam low responder već imam 1 jajnik. oplodili 3, bacili 3 e, da su mogli sve oploditi... tko zna što bi bilo...
    meni ovih tvojih 6js s niskim AMH zvuči super, a vidim da u polustimuliranom nisi došla do transfera - zar ti nije onda bolje sačekati? ili bar kupi to nešto gonala da ti ne ode postupak...

  43. #2743
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    hvala svima na preporukama, nadam se da sam rjesila problem <3

  44. #2744
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    curke jel dr A radi ovaj tjedan?

  45. #2745
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    Pitat ću dr. da idem sa kombinacijom klomifena i gonala ili menopura. A obzirom na moj AMH, nema šanse da natakvoj terapiji dobijem i 3 j.s. U zadnjem stim. postupku sam sa 40 menopura dobila samo 6 j.s., tako da ...
    ja sam u postupku s Lucom dobila sa 36 menopura 5js, a recimo sa klomifenom i 13 menopura sam sad (znaći nakon 3g od Lucinog postupka) dobila isto 5js, dako da nikad ne reci nikad

  46. #2746
    Richy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    248

    Početno

    Pozdrav curke!
    Jedno duže vrijeme me nije bilo, bila sam u nekim drugim životnim vodama, ali sada se opet počinjem aktivno baviti ovim problemom...no kao prvo želim vam svima sretan dan žena!!!!!Ja sam od prvog mjeseca ( kada sam zadnji puta bila kod dr. A. dobila dvije kutije yasmina, jer sam mu rekla da bih voljela ako sve bude ok...da krenem u ožujku u postupak onako kako treba...tako da mi je natempirao te dvije kutije, i ja sa ovom subotom završavam tu drugu kutiju...uz to sam još redovito pila po pola tabletice bromergona svaki dan ( zbog prolaktina ), i utrogestan - zbog ciklusa...i nisam osjećala nikakve loše tegobe , osim što mi se od utrogestana dosta vrtilo u glavi, ali s vremenom prođe...Mene zanima, piše mi u posljednjoj povijesti bolesti - da se javim oko zadnje tablete yasmina i da zovem prvi dan ciklusa i dođem treći dan sa uputnicom za IVFI/ICSI postupak!!Da li je nužno, da li netko zna...zvati ih gore sutra, ili u idućem tjednu ( kada mislim da bih trebala dobiti mengu ) i naručiti se treći dan?!

  47. #2747
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    kolko vidim ima nas dosta koje čekamo M i u 3mj krečemo u postupak
    neka bude plodno i rodno

  48. #2748
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj Richy prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke!
    Jedno duže vrijeme me nije bilo, bila sam u nekim drugim životnim vodama, ali sada se opet počinjem aktivno baviti ovim problemom...no kao prvo želim vam svima sretan dan žena!!!!!Ja sam od prvog mjeseca ( kada sam zadnji puta bila kod dr. A. dobila dvije kutije yasmina, jer sam mu rekla da bih voljela ako sve bude ok...da krenem u ožujku u postupak onako kako treba...tako da mi je natempirao te dvije kutije, i ja sa ovom subotom završavam tu drugu kutiju...uz to sam još redovito pila po pola tabletice bromergona svaki dan ( zbog prolaktina ), i utrogestan - zbog ciklusa...i nisam osjećala nikakve loše tegobe , osim što mi se od utrogestana dosta vrtilo u glavi, ali s vremenom prođe...Mene zanima, piše mi u posljednjoj povijesti bolesti - da se javim oko zadnje tablete yasmina i da zovem prvi dan ciklusa i dođem treći dan sa uputnicom za IVFI/ICSI postupak!!Da li je nužno, da li netko zna...zvati ih gore sutra, ili u idućem tjednu ( kada mislim da bih trebala dobiti mengu ) i naručiti se treći dan?!
    Mislim da ti je dovoljno zvati 1DC da dolaziš 3DC. Nek me netko ispravi ako griješim....

  49. #2749
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa Vidi poruku
    kolko vidim ima nas dosta koje čekamo M i u 3mj krečemo u postupak
    neka bude plodno i rodno
    I ja sam jedna od tih...
    I slažem se.....nek bude plodno i rodno!
    To bi nam mogao bit novi pozdrav! Heh :D Umjesto sretno-plodno i rodno! )))

  50. #2750

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    29

    Početno

    Dr. A nema od danas, dolazi u ponedjeljak

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •