Stranica 1 od 191 1231151101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #1
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno Potpomognuta na VUK VRHOVCU

    drage naše forumašice i forumaši koji se liječite na VV-u
    otvaram novu stranicu/temu

    molim vas budite:
    - sažeti
    -informativni


    molim vas nemojte:
    - vibrati (za to imate odbrojavanje – vibranje ćemo prebacivati na odbrojavanje bez upozorenja)
    -chatati (chat ćemo brisati bez upozorenja)


    SRETNO SVIMA

    STARA TEMA

  2. #2
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    info

    Adresa: Dugi Dol 4a, Zagreb - 2.kat
    Centrala 01/ 23 53 800 Liječnici - ginekolozi
    Dr. med. Miro Šimun Alebićtel. 23 53 906
    Dr. med. Pavan-Jukić tel. 23 53 914

    Liječnici - androlozi
    Mr.sc. Božo Čolak, dr.med.,tel. 23 53 903
    Dr. med. Kristijan Peroš, tel. 23 53 916

    Androloški laboratorij i labaratorij za biologiju humane reprodukcije
    Alfred Kniewald, mr. biol.
    Slavica Orešković
    Josip Barišić
    Davorka Blašković

    Sestre
    Ivanka Jug
    glavna sestra Odjela
    Gordana Škvorc
    Sonja Brdar
    Jasminka Feketić

    Naručivanje za ginekologa
    Sestre/naručivanje - dr. Lučinger: tel. 2353 893
    Sestre/naručivanje – dr. Alebić: tel. 2353 907
    Naručivanje između 13:00 – 14:00 sati

    za androloga Administrator – naručivanje: tel. 23 53 904

    Androloški labaratorij - davanje uzorka
    /2. kat - desno iza staklenog zida/
    od 7:30 - uzimanje uzorka za postupke IVF i ICSI
    od 9:00/9:30 - uzimanje uzoraka za obradu spermiograma
    Laboratorij (biokemija i imunologija)
    /2. kat - lijevo, soba 403/

    • Spermiogram se čeka između 20 i 40 dana
    • Spermiogram iz druge klinike se na Vuk Vrhovcu ne priznaje
    • Za spermiogram se ne treba naručiti - uputnica se predaje na glavnom šalteru – kod administratora
    • Za pregled kod androloga se treba naručiti - uputnica se predaje na glavnom šalteru – kod administratora (2. kat lijevo - ostakljeni prostor)
    • Pregled kod androloga čeka se 1 – 2 mjeseca
    • Za pregled kod ginekologa se treba naručiti
    • Ako idete prvi puta ili nosite nalaze najbolje je doći poslije 11 sati
    • Za dan pregleda izdvojite nekoliko sati jer se dugo čeka
    • Za prvi ili kontrolni pregled kod ginekologa te prvi pregled kad ulazite u postupak – uputnicu predajete sestri vašeg liječnika
    • Folikulometrija u postupku od 07:30 - ne morate se javljati sestri
    • Štoperica – Choragon se prima u 21:00 ili 23:00 (reći će vam) – ako ste u Zagrebu, možete ju primiti na 3. katu VV-a (dežurstvo)
    • Prije punkcije u stimuliranom postupku dobijete injekciju tramala i/ili injekciju normabela (ovisno o broju js)
    • Prije punkcije u prirodnom postupku ne dobivate nikakve lijekove
    • Prije transfera ne dobivate nikakve lijekove – nije bolno
    • Jutro transfera popijte utrogestan umjesto da ga, kao inače, aplicirate vaginalno
    • Na dan punkcije i transfera dođite u 7:30 i ponesite papuče, čarape, spavačicu i ogrtač – ne morate se javljati sestri
    • Na dan punkcije s vama mora doći suprug/partner
    • Nedjeljom i praznikom se ne rade punkcije niti transferi

    Nedjeljom i praznikom se ne može primiti injekcija hormonske terapije na VV-u

  3. #3
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    ako imate još novih ili točnijih informacija, napišite ili mi pošaljite na pp da ubacim u ove prve postove
    hvala

  4. #4
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Ajde neka netko tko je isao kod ove nove dr napise nesto vise
    ja sam danas isla se informirati moram se 1 dan cklusa javiti gore i onda ce me naruciti
    Još uvijek nisam na cistu kod koga ici Dr Alebic je stari majstor i strucnjak ali mi je problem vrijeme koje ide Nemam bas previse vremena za cekanje Sad mi je 36 na drugom sam postupku htjela bi to sto prije, a kod njega se dugo ceka i guzva je

  5. #5
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    nety, cure s puno više staža su nam jako žustro savjetovale da ne igramo na sreću kod mladih neiskusnih doktora i ja se zaista slažem s njima. Ne mogu reći ništa loše o novoj doktorici, jako je draga, nježna, susretljiva i uvjerena sam da će uz još učenja i prakse postati izvrsna mpo doktorica. Moje iskustvo s njom nije veliko, ali kad je tek startala nekoliko puta mi je uz nadgledanje dr. A. radila folikulometrije i nije mogla naći folikule koje je on odmah vidio, a to isto mi je potvrdilo još nekoliko cura. S druge strane, dr. A. joj je uvijek tu negdje da uskoči i pomogne. Znam da se definitivno s njim uvijek konzultira u vezi stimulacija itd. Ne znam, ja bih svakako čekala dr. A., ali je to na kraju tvoja odluka. Puno sreće ti želim!

  6. #6
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    ValaMala hvala na susretljivosti i na volji za pomoci Naravno svako je misljenje individualno i na kraju je odluka opet na meni Imam vremena do slj ciklusa pa cu si još jednom sve dobro spretumbati Vjerovatno me cure kuze...kad je covjek u situaciji da nesto tako jako zeli a nemoze to imati onda je sav rastrgan ja vidim netko napise Uspio sam u mariboru i ja bi odmah tamo ...drugi napise uspio sam u Pragu ..i eto mene vec razmisljam kako bi tamo isla
    Tesko je biti pametan u ovom trenu kad zapravo nazalost znam iz vlastitog iskustva da ne ovisi puno o dr Curama koje su bile samnom u Petrovoj je cijeli postupk i terapiju vodio prof šimunić i prof Vrčić i na kraju kad je dosao dan punkcije i transfera nijedan od njih nije bio prisutan nego netko skroz drugi Svakoj je kao i meni vraceno po 2-3 embrije i od nas 9 samo jedna ostala trudna

  7. #7
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Znam, nema pravila. U jednoj grupi na VV je nedavno od 5 cura 5 imalo pozitivne bete, a pak u našoj grupi ni jedna, a isti dan one cure s transfera nekoliko pozitivne bete..

  8. #8
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    nety možda će ti ovo djelovati okrutno ali ja ne bih previše eksperimentirala sa novijim dr., pogotovo kad nemamo vremena na pretek pred sobom, kod nje ćeš možda prije doći na red za postupak ali to ne znači da ćeš prije doći do svog cilja.
    Kad bih nekako mogla rezimirati što mislim da je bitno kod izbora dr. i klinike to bilo individualan pristup i iskustvo dr. i dobar lab, to je ono što možemo donekle birati. No nikad ne znaš ako imaš sreće možeš u bilo kojoj klinici i kod bilo kojeg dr. zatrudniti. Odluka je na tebi a ja ti želim puno sreće!

  9. #9
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    nety možda će ti ovo djelovati okrutno ali ja ne bih previše eksperimentirala sa novijim dr., pogotovo kad nemamo vremena na pretek pred sobom, kod nje ćeš možda prije doći na red za postupak ali to ne znači da ćeš prije doći do svog cilja.
    Kad bih nekako mogla rezimirati što mislim da je bitno kod izbora dr. i klinike to bilo individualan pristup i iskustvo dr. i dobar lab, to je ono što možemo donekle birati. No nikad ne znaš ako imaš sreće možeš u bilo kojoj klinici i kod bilo kojeg dr. zatrudniti. Odluka je na tebi a ja ti želim puno sreće!
    Ma kakvi okrutno Okrutna je bila moja beta a ne ti
    Nema govor o nikakvoj ljutnji ili slicnom Znaci preporuka bi bio dr A zbog iskustva i rezultata koje ima iza sebe ?

  10. #10
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Apsolutno. Evo i hrpa lijepih beta s VV u zadnje vrijeme i na forumu ti je dobra preporuka.

  11. #11
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Mogu smao reci hvala na pomoci i sugestijama i strpljenju Bas ste zlatne Imam cir na zeludcu od svega ali ako uz njega dobim i jednu mau bebicu na kraju necu se buniti
    Jeli mi zna tko reci ako se ad narucim u roku od mj dana kad bi mozda mogla ici na postupak?

  12. #12
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    To je jako teško za reći, osobito jer se bliže ljetni praznici i pauza. Najbolje je da što prije odeš na konzultacije i tako ćeš sve znati

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    5

    Početno

    evo ja sam kod dr. jukić i do sada sam imala samo jedan susret sa njom,bila mi je o.k.Na pregledu sam bila u 3 mj i stavila nas je u postupak za 5 mj.Malo sam ostala zbunjena jer sam mislila da ćemo duže ćekati.u biti najduže je trajala suprugova obrada kod dr.čolaka oko godinu dana.kod nas je u pitanju azoospermia,uzima clomifen oko 6 mj. pa je došlo do malog poboljšanja.uglavnom dr. jukić je rekla da moramo iskoristiti to njegovo stanje i što prije pokušati.

  14. #14
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj nety prvotno napisa Vidi poruku
    ValaMala hvala na susretljivosti i na volji za pomoci Naravno svako je misljenje individualno i na kraju je odluka opet na meni Imam vremena do slj ciklusa pa cu si još jednom sve dobro spretumbati Vjerovatno me cure kuze...kad je covjek u situaciji da nesto tako jako zeli a nemoze to imati onda je sav rastrgan ja vidim netko napise Uspio sam u mariboru i ja bi odmah tamo ...drugi napise uspio sam u Pragu ..i eto mene vec razmisljam kako bi tamo isla
    Tesko je biti pametan u ovom trenu kad zapravo nazalost znam iz vlastitog iskustva da ne ovisi puno o dr Curama koje su bile samnom u Petrovoj je cijeli postupk i terapiju vodio prof šimunić i prof Vrčić i na kraju kad je dosao dan punkcije i transfera nijedan od njih nije bio prisutan nego netko skroz drugi Svakoj je kao i meni vraceno po 2-3 embrije i od nas 9 samo jedna ostala trudna
    ajme nety ovo što si napisala za petrovu je grozno, apsolutno grozno i odgovara ustvari onome što svi slutimo a to je da lažu o rezultatima potpomognute... ( iako takav jedan dan ne mora biti točno ali može biti indikativno......

    Uglavnom, ono što sam ti htjela reći je da ja nikako ne bih preporučila ići k liječnici koja ima polugodišnje MPO iskustvo, ali nikako.

    Ja sam upravo iz razloga koje si ti navela prije nekoliko godina odabrala mladog liječnika bez mnogo iskustva baš zato da bih odmah došla na red ali i zato što nije bilo cjelodnevnog čekanja na folikulometrije. Da sam znala tad što znam sada nikada ne bih odlučila na taj način. Odabrala bih sigurno iskusnijeg liječnika što ne znači samo da je iskusniji nego i da ima bolje uvjete u laboratoriju i prednost među biolozima..................

    I još bih nešto promijenila..... odmah bih se prijavila za postupak vani, treba ga čekati, posebno u Mariboru....... nek ti stoji termin, ako se sad prijaviš na red ćeš doći u travnju ili svibnju 2012.g... ja nisam poslušala druge i čekala svoj red u HR, nisam htjela čekati 1 g. na postupak no godina u MPO vodama brzo prođe. Nek tebe termin čeka, a daj Bože da ga nikada i nećeš trebati........

    SRETNO!!

  15. #15
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    A hvala vam svima na pomoci i susretljivosti Puno pomazete U ovakvoj situaciji svaki je savjet dobrodosao Nazalost nista od Maribora Prvenstveno nemrem placati a ako i ide od HZZ-o problem je sto meni M radi u smjenama jutro podne noc i nema me tko voziti tamo a nemre za tako nesto nikako uzeti slobodan dan Skupljam ja lovu kunu po kunu za Lučija ali nadam se da mi neće trebati da ću ja iskoristiti svoje postupke i gurati kolica a ne razisljati kod kojeg cu dr
    To isto zelim i svima ovdje koji su isto kao i ja ...na mukama

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    83

    Početno

    može li mi koja reći kakvo je stanje na VV,sutra idem gore,3dc,a nisam se najavila,u subotu mi se nitko nije javljao.
    nadam se da krećemo u novi AIH postupak,nakon 2 mjeseca pauze.

  17. #17
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Cure, upravo mi se javila cura s kojom sam bila na mojem prvom IVF-u, to je njoj bio treći i nažalost neuspješan. Sljedeći mjesec je trebala ići u novi postupak na VV-u i napravila test jer joj je menga kasnila i test pozitivan. Onda betu i ona je preko 6000! Tako predivno, nadam se da će se tako nešto obistiniti i svima nama!

  18. #18
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    To se zna događati jer ti je tjelo još pod hormonima, ali u svakom slučaju Čestitam

  19. #19
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Ne vjerujem da je to, zadnji ivf je bio u 1. mjesecu, od tada nije imala stimulaciju, a sljedeći ciklus je trebala u novi postupak.

  20. #20
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Bok svima!!!!
    jel ima kakvih novosti sa VV, mislim opcenito na sve.......
    ja sam momentalno na jasminu i onda idem negdje oko polovice mjeseca na pregled
    i nadam se da krecemo opet sa stimuliranim postupkom
    do tad pozdrav
    Posljednje uređivanje od marincezg : 04.05.2011. at 22:23

  21. #21
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj marincezg prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima!!!!
    jel ima kakvih novosti sa VV, mislim opcenito na sve.......
    ja sam momentalno na jasminu i onda idem negdje oko polovice mjeseca na pregled
    i nadam se da krecemo opet sa stimuliranim postupkom
    do tad pozdrav
    i mene zanima

  22. #22
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Da, kao da je malo utihnuo VV forum. Ja sam u kontaktu s nekoliko VV trudnica, znam da nam Eva uskoro kreće u novi postupak, Ruža čeka betu nakon aih-a, ostalo... gdje su nam curke?

    Ja pak čekam svoju mengu koja nikako. Imala sam čudno krvarenje/spoting od 3 dana, od 18 - 20dc, koje je onda skroz prestalo. Sad bi već morala biti menga, ali je još nema. Jučer ujutro sam radila testić (u nadi je spas), ali je minus. Uglavnom 2dc sam u Ljubljani.

  23. #23
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    za Ružu znam, znam za još nekoga tko je u postupku ali pošto se nije sama javila neću je imenovat, s Evom bi se mogla i sresti

  24. #24
    Alcantra avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    jug
    Postovi
    166

    Početno

    i ja pratim ovaj forum,nasla sam puno korisnih informacija, ali nisam bas aktivna
    nakon neuspjelog prvog AIH u 02/2011, sa novim ciklusom u 05/2011 idemo u prvi IVF zbog oscilirajuceg spermiograma supruga
    s obzirom da nisam iz Zagreba zanima me koliko cesto su folikulometrije od 3 dc do punkcije
    hvala na odgovorima i sretno svima u postupcima

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Ej, cure. Ja sam čekalica bete za 16.5. koliko sam ja shvatila ništa novo nema, sve po starom. radi doktor normalno, i doktorica nešto više nego zadnji put. ona mi je i radila AIH. pretpostavljam da cure koje idu na IVF imaju više informacija od nas AIH-ovki. kad sam bila na AIH, bilo je 5 punkcija, 3 transfera i 3 AIH - koliko sam shvatila sve smo pacijentice dr. A!! pozdrav i sretno svima!!!

  26. #26
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Ja sam već odavno trebala biti u postupku ali kako menge nema još od 3.mj ništa od toga.Bila sam kod svog ginekologa na ultrazvuku trudna nisam kaže da je to normalno izostanak menge kao posljedica pilula koje sam pila i sad pijem duphaston da opet dobijem krvarenje sve mi se čini da ću malo odmoriti od svega i pričekati jesen jer tko zna kad ću procuriti

    Pozdrav ružo i sretno i tebi vala pusa
    Posljednje uređivanje od Ela28 : 05.05.2011. at 11:16

  27. #27
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Pusa draga, šteta za tu mengu. I ja sam u iščekivanju, pa nikako još... Inače meni je dr. uvijek izazivao mengu utrićima. Uzimala sam ih 10 dana, prestala i menga bi došla. Nadam se da ćeš uletjeti još prije ljetne pauze

  28. #28
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj Alcantra prvotno napisa Vidi poruku
    i ja pratim ovaj forum,nasla sam puno korisnih informacija, ali nisam bas aktivna
    nakon neuspjelog prvog AIH u 02/2011, sa novim ciklusom u 05/2011 idemo u prvi IVF zbog oscilirajuceg spermiograma supruga
    s obzirom da nisam iz Zagreba zanima me koliko cesto su folikulometrije od 3 dc do punkcije
    hvala na odgovorima i sretno svima u postupcima
    Ruža i ValaMala, kakvo je sad stanje?

  29. #29
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Ja ti nemam pojma, znam samo nekoliko cura koje kreću u novi postupak sada i nešto trudnica, no ja ti čekam mengu i startam sa postupkom kod dr. Reša u Ljubljani. Ksena, ti sitno brojiš, jelda?

  30. #30
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Pa bila si u postupku na VV, ali zašto držat forum informativnim kad ga možemo zachatavat...

    Alcantra, iako je davno davno prošlo vrijeme kad sam bila u postupcima, u pravilu prije punkcije se odradi od 3 - 4 UZV-a

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Iako sam ja imala AIH, folikulometrije sam imala 3,8,13 dc i AIH 15dc.
    i ja isto putujem u jednom smjeru 2 sata, poslije posao ali sve za bebu

  32. #32
    Alcantra avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    jug
    Postovi
    166

    Početno

    ksena28 i ruža82 hvala vam na odgovorima.
    Morat ću planirati ostati onda cijelo vrijeme gore, na svu sreću imam kod koga

  33. #33
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    pozdrav cure! trebala bih jednu informaciju dali u ljekarni na VV ima za kupiti injekcije decapeptyla po 1 komad ( gdje god sam pitala nije moguće već čitava kutija) i znate li koje im je radno vrijeme subotom?
    p.s. zovem ih na tel pa mi se nitko ne javlja

  34. #34
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Kada počinje ljetna pauza na VV, jel zna netko? I kada opet startaju na jesen?

  35. #35
    gala1979 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    562

    Početno

    Obično rade do cca 01.07. i onda opet od cca 15.09.

  36. #36
    nata avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Postovi
    123

    Početno

    Citiraj maya3 prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav cure! trebala bih jednu informaciju dali u ljekarni na VV ima za kupiti injekcije decapeptyla po 1 komad ( gdje god sam pitala nije moguće već čitava kutija) i znate li koje im je radno vrijeme subotom?
    p.s. zovem ih na tel pa mi se nitko ne javlja
    Subotom rade od 8:00-12:00. (evo i brojevi za svaki slučaj tel. 01/2300 499 ili 01/2332 018)

  37. #37

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    maya3 za ljekarnu nisam sigurna ali neces pogrijesiti ni ako pitas sestre da li imaju za prodati na komad, znam kad sam si sama financirala lijekove za postupak da sam kod njih mogla kupiti decapeptyl, stopericu itd, onoliko koliko mi je taj tren trebalo.

    Naravno ovo se odnosi na slucaj da si kod njih u postupku.
    Posljednje uređivanje od RuzicaSB : 09.05.2011. at 16:27

  38. #38
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    do prije godinu bila sam pacijent VV-a a odlaskom dr.L sam se prebacila na SD tako da to nije moguće...hvala na infu, moram u potragu dalje

  39. #39
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj maya3 prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav cure! trebala bih jednu informaciju dali u ljekarni na VV ima za kupiti injekcije decapeptyla po 1 komad ( gdje god sam pitala nije moguće već čitava kutija) i znate li koje im je radno vrijeme subotom?
    p.s. zovem ih na tel pa mi se nitko ne javlja
    U ljekarni Filipović u Zagorskoj prodaju na komad 100 %

  40. #40
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Da li je netko možda bio 11.5. na pregledu?

  41. #41
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    I imam još jedno pitanje...može li mi netko reći šta se radi na prvom pregledu kod androloga. naime mm je naručen kod nadrologa za prvi pregled i labaratorijsku obradu. Pretpostavljam da će raditi spermiogram..ali da li to uključuje i još kakav pregled ili je to to?
    Hvala

  42. #42
    Gost

    Početno

    Prvo će popričati sa obadvoje , a onda će tebe poslati van ordinacije , on će lijepo skinuti svoje donje rublje (jelte ovaj bokserice ) i onda će mu malo pregledati jajčeka , penis i popipati sve to skupa .Zatim će napisati svoje mišljenje , i onda će ga uputiti da ide dati uzorak za spermiogram .Tako je bar bilo kod nas !!
    Posljednje uređivanje od kbegicsi : 11.05.2011. at 11:18

  43. #43
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Tako sam nekako i mislila..... Uglavnom u istom danu se obavlja i pregled i spermiogram, jel?

  44. #44
    Gost

    Početno

    Da !

  45. #45
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    U našem slučaju ja nisam bila potrebna, muž je išao unutra sam. Ostalo sve kako su napisale cure

  46. #46
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Puno vam hvala.
    Inače što se tiče našeg slučaja,unazad 3 godine radimo na bebi ali ništa.
    Kroz svo to vrijeme redovno odlazim kod svoje ginekologice u Požegi. Dijagnosticirani su mi PCOS koje sam prije te 3 godine koliko intenzivno radimo na bebi liječila Dianama, a sad sam na Duphastonima. 9.05. sam bila na prvom pregledu na VV kod doktorice Pavan-Jukić. Moja doktorica me nikako nije upućivala dalje, sve dok i sama nije shvatila da ona više ništa ne može. Svaki put kad bi došla na pregled, bilo bi nešto novo...tako da sam liječila i ureaplazmu i klamidiju. Zadnji nalazi briseva su bili ok. Također godinama se borim i s visokim prolaktinom, pa zbog njega pijem Bromergon. Zadnji nalaz Bromergona je na gornjoj granici.
    Pa eto ako netko ima kakav dobar savjet ili prijedlog, samo nek puca.....

  47. #47

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    83

    Početno

    Cure moje drage,mene doktor danas iznenadio,odnosno šokirao činjenicom da idemo na IVF.
    Veli da sam odlično reagirala na klomifene,imam više folikula,pa ne želi riskirati.
    Može li mi koja malo opisati postupak?!

  48. #48
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Ajd ukucaj u tražilicu da ti nitko ne mora pisati roman, molim te.. možeš u rodinu a možeš u google..

    a i čitaj prvi post u njemu ti pišu bitne informacije..


    I super da se dr. odlučio za IVF , uspješnost ti je puno veća..

  49. #49
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Mislim da je potrebno znati činjenice kakve jesu u IVF-u, uspješnost s tri jajne stanice je ovisno o godinama izm. 6-21%, bez obzira u što Vas Vaši liječnici uvjeravali! To se odnosi na broj stanica po ciklusu, dakle upotrebljavane u jednom ciklusu a ne one neoplođeno zamrznute!!!


    dob žene: 18-34 godine; 35-37 godina 38-39 godina 40+ godina

    3 j.s. 21% 18% 12% 6%

    15 j.s. 40% 41% 26% 17%

    http://forum.roda.hr/threads/65387-Z...jajnih-stanica

  50. #50
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Evo i mene ja sam jučer bila na pregledu 3.dan od postupka ništa do jeseni endometrij neprimjeren fazi ciklusa 7mm,nalaz suspektan za polipozu endometrija,doktor preporučio HISTEROSKOPIJU kad to obavim ciklus prije moram popiti Logest jer na Jasmin i Olariu nisam dobro reagirala .Sva sretna jer sam procurila nakon točno 2.mjeseca a od postupka šipak.

    Jel još tko bio nedavno na histeroskopiji ? Neću ni ići prije jeseni jer mi je doktor rekao da se to može i vratiti pa nedaj Bože da moram ići dva puta.

    Sad malo o stanju tamo ako sam dobro shvatila jučer su bila 4 transfera i 4 punkcije bila sam brzo prozvana već iza 8h i doktor nije bio sam kad me je pregledavao još je s njim bio neki mlađi doktor pa mu je sve objašnjavao zašto ne mogu u postupak ....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •