Stranica 111 od 112 PrviPrvi ... 1161101109110111112 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,501 do 5,550 od 5595

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #5501
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    puckica,rekli su ti da javiš kada dobiš mengu/kreneš s pikanjem? Ja sam oba puta pitala dali moram javljati i rekla mi sestra da ne trebam,več da samo dođem na 1. uzv kad treba.
    Lajka,punktiranje je vađenje folikula.Pretpostavljam da su te neke injekcije koje budeš morala primati stimulacija hormonima,zato da dobijete više folikula.A kolko ih je poželjno dobiti? Najmanje jedan ,idealno bi bilo nekoliko.Još da se lijepo oplode,i da imaš i zametka za kriopohranu...ali to su stvari koje ne možeš nikako znati sada,unaprijed.Ideš dan po dan,pikicu po pikicu,prođeš punkciju,čekaš razvoj i nadaš se za početak transferu!Ako bude sreće bit će i smrzlića.
    Ako ti bude problem sama si davati injekc.,možeš ići u Petrovu da ti oni daju,neznam od kud si i kolko ti je to praktično.
    Imaš i ovdje na forumu temu "samodavanje injekcija",pročitaj malo,ima dosta savjeta,meni su puno pomogli i klipići na you tube-u.
    Ako ti nešto ne bude jasno,pitaj ovdje,pomoći će tko zna,znam da nije lako na početku
    Tasha1981,Mary,kak je prošlo danas?
    bernica,Ftičica,kak se osječate?

  2. #5502
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    puckica,rekli su ti da javiš kada dobiš mengu/kreneš s pikanjem? Ja sam oba puta pitala dali moram javljati i rekla mi sestra da ne trebam,več da samo dođem na 1. uzv kad treba.
    Lajka,punktiranje je vađenje folikula.Pretpostavljam da su te neke injekcije koje budeš morala primati stimulacija hormonima,zato da dobijete više folikula.A kolko ih je poželjno dobiti? Najmanje jedan ,idealno bi bilo nekoliko.Još da se lijepo oplode,i da imaš i zametka za kriopohranu...ali to su stvari koje ne možeš nikako znati sada,unaprijed.Ideš dan po dan,pikicu po pikicu,prođeš punkciju,čekaš razvoj i nadaš se za početak transferu!Ako bude sreće bit će i smrzlića.
    Ako ti bude problem sama si davati injekc.,možeš ići u Petrovu da ti oni daju,neznam od kud si i kolko ti je to praktično.
    Imaš i ovdje na forumu temu "samodavanje injekcija",pročitaj malo,ima dosta savjeta,meni su puno pomogli i klipići na you tube-u.
    Ako ti nešto ne bude jasno,pitaj ovdje,pomoći će tko zna,znam da nije lako na početku
    Tasha1981,Mary,kak je prošlo danas?
    bernica,Ftičica,kak se osječate?
    Pa do danas ništ posebno...malo počelo neko stezanje ko pms...ali pomalo...u principu nemam nekih posebnih simptoma. Jedino kaj nemrem spavati po noći a dan bi cijeli prespavala,jučer me neka nervoza prala...danas je već bolje...i stalna glad....junk food...jela bi hamburgere,čips ...čevape...i sve te supermasne stvari...ali to mi je u svakom pms-u tak....čekam petak pa bumo neki testić pišnuli...taman bude 12.ti dan poslije transf...kak si ti? u kojoj si fazi?

  3. #5503
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Da,zeznuti su ti simptomi...sve kaj si pobrojala mogu biti i pms i naznaka rane trudnoče,ja ti da je ovo drugo i dan razveseliš u petak!
    A ja sam u fazi čekanja prvih konzult. na VV,odlučili čuti drugo mišljenje. Pa šta bude,bit će

  4. #5504
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Žužy jučer obavila i danas bila opet u zg...išla izvaditi hormone štitnjače u polikliniku i sada čekam nalaz...ako bude nalaz dobar onda u ponedjeljak ponovno za zagreb po lijekove i slijedeći mjesec u postupak....

  5. #5505
    puckica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    29

    Početno

    Žužy rekli su mi da ih nazovem i jesam. Sestra Irena mi je rekla da zovem opet u cetvrtak,jos se ne zna koji je doktor dezuran.
    Bernica drzim fige za plusic!

  6. #5506
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    hvala!!! Mrzim ovo čekanje...radje bi da me pikaju 100put više i punktiraju i bilo kaj samo da nemoram tolko čekati.! 10ti dan nakon transfera....nema nikakvih simptoma...ni pms ni bilo kaj drugo...pokušavam se ne previše zamarati i prek dana i uspijevam...ali kad treba spavati...mozak sam počne raditi...i spavam po par sati..s prekidima...U petak..12ti dan...test bi trebal već nekaj pokazat?,ne? Pa bumo vidli...ak bu minus...vikend je moooj .. a ak bu plus...eeeee...to neću ni zamisliti...zapravo nemrem ni zamisliti...još nikad nisam imala plus...a ništ...natrag na čekanje.....svima pozdrav i veliko hvala na podršci...

  7. #5507
    puckica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    29

    Početno

    Zanimljivo kako mi sve znamo kako cemo se ponasat ako vidimo minusic ili nulu....
    A kad je plus u pitanju( posto nas vecina nikad nije vidjela) nemamo pojma!
    Izgleda kao da si ni ne mozemo si priustit taj luksuz...
    Bernica ma bit ce plus!
    Ja u petak idem na prvi uzv poslije pikanja,bas me zanima kako mi jaja reagiraju na sve te silne hormone!

  8. #5508
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Morala raditi test danas...živci me pojeli...sve u svemu opet nula. Danas je 11ti dan nakon trans...tak da bi bil plus da ima nečeg. Ponivit cu još sutra ali se polako opraštam i s ovim postupkom...s jedne strane mi je čak i lakše...gotovo je ...mogu opet normalno živjeti,družiti se....znam da me sve ovo čeka po ko zna još koji put i nema šanse da odustanem...nije strašno...samo treba jaaaaako dugo čekati za novi postupak i to me ubija najviše. Razmišljala sam o promjeni klinike...ali neznam dal to ima smisla...niko mi ne garantira nista bolje u dr bolnicama. Moram si malo još glavu razbistriti...sve je još vruće. U pon idem vaditi betu pa ću polako planirati kaj i kak dalje.

  9. #5509
    Ftičica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    86

    Početno

    jutro!
    ja imam sve simptome ko da bum dobila.. jučer me je trbuh ubijal.. nisam baš pozitivna..
    planiram piškit u subotu, al me je strah da ne bum ni dočekala subotu..
    nisam tip koji vjeruje da ak se ima simptome za mengu da si trudan.. to mi nekak nema smisla..
    mislim si ak imam mengu već tak dugo i ak si poznam tijelo kad je par dana pred, pa kak bi onda bila trudna??
    uglavnom, bumo vidli.. beta u utorak.. valjda!
    i ja isto ne mrem spati i imam snove za horor film

  10. #5510
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    bernice,neka je test pogriješio i sutra te iznenade dvije crtice!
    Ftičice,tebi želim isto,neka nas (a prvo sebe) razveseliš lijepim vijestima!
    puckice,sretno sutra na uzv!
    Psiha je zeznuta stvar..ponekad mislim da ima život sam za sebe,neovisno o tijelu..

  11. #5511

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    104

    Početno

    Tasha1981,Mary,kak je prošlo danas?

    Nisam se htjela ranije javljati da ne scopram ali to su bit će učinile neke druge okolnosti...bila sam danas na aspiraciji i bila je negativna...mislim da je bio prazan folikul...iako sam tek na početku u usporedbi s nekim s foruma ali već me peru paranoje da cu kada (ako ikada ) rodim biti u 50-tima !
    Neznam više ni sama...sad smo isplanirale ponovno prirodni u siječnju 2014. a ciklus nakon toga (veljača 2014) u stimuliranom pa mi nova godina donese i neke pomake jer mi se sad čini da sam na mrtvoj točki!!

  12. #5512

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    104

    Početno

    bernica, ftičica držim fige...
    puckice nadam se da su ti jajceka dobro izreagirala i da imas hrpu folikula...

    žuži nadam se da ćeš ti sa promjenom klinike doć do nekog rezultata...ma znam da će biti...

  13. #5513
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Nisam danas radila test...zaboravila ga jučer kupiti...sve u svemu nakon jučerašnjeg minusa počelo malo smeđarenje danas...tak da mislim da mogu polako pozdraviti i ovaj postupak i krenuti u nove planove. Betu budem reda radi izvadila u pon...ali imam osječaj da bude teklo u potocima do onda. Malo se isplakala...sad je već bolje...tak je trebalo biti...sve u svemu...nema ....idemo dalje

  14. #5514

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Pozdrav svima. Imam jedno pitanje....
    Uskoro idemo na konzultacije kod dr. Pavičić Baldani, međutim MM će možda baš tada morati na poslovni put. Mogu li ja doći sama na konzulatcije ili je baš obavezno da dođemo oboje??
    Hvala.

  15. #5515
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    nana_banana,nije obavezno da idete oboje,što više kolko sam upučena,ionako ideš sama kod doktor(a)ice na razgovor..osim ako baš ne inzistirate da idete zajedno.

  16. #5516
    Ftičica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    86

    Početno

    bok svima!
    danas 11 dan nakon transfera i piškila ujutro jedan veliki minus..

  17. #5517
    puckica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    29

    Početno

    Fticica,bernica drzite se cure!!!
    Ja sutra opet na uzv,ovaj od jucer kaze 8 folikula od 11 mm svi,endo 7. Valjd je to dobro?!

  18. #5518
    puckica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    29

    Početno

    I imam osjecaj da ce mi trbuh prsnit,bas osjecam ta svoja jaja hihihi...
    Jel to normalno?

  19. #5519
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    draga puckica da ne nisu prenatrpali sa hormonima?

  20. #5520
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    puckica,koji ti ti je dc?Zvuči da si dobro zreagirala na stimulaciju,a pritisak,napuhnutost je posljedica rada jajnika.
    Ftičica,žao mi je zbog minusa i isto ko i bernici da vas beta iznenadi!

  21. #5521
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Citiraj nana_banana prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima. Imam jedno pitanje....
    Uskoro idemo na konzultacije kod dr. Pavičić Baldani, međutim MM će možda baš tada morati na poslovni put. Mogu li ja doći sama na konzulatcije ili je baš obavezno da dođemo oboje??
    Hvala.
    ja idem u pravilu sama sa svim nalazima.... onak kak ti je i žužy napisala..Pavičić-Baldani je i moja dr

  22. #5522
    puckica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    29

    Početno

    danas mi je 7 dc....
    smanjili su mi terapiju za ova zadnja dva dana
    sutra idem opet
    snupi neam pojma jel su me natrpali il ne al ja se sigurno osjecam natrpano
    ovo mi je prvi postupak tak da nisam ni znala kako trebam reagirat ni da li cu reagirat
    jel to tu mač za 7 dc??

  23. #5523
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    I opet ništa...brojimo drugi neuspjeli ICSI...krvarim ko velika...valjda je to normalno nakon stimulacije. 20.11. sam odma dogovorila pregled kod Radakovića i plan za dalje. Sad natrag na posao sutra...

  24. #5524
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Bernica - jako mi je žao!

    Jeste imali 2 blastice ili tro-dnevne? Kaj je rekao dr. R.? Hoće drugi put pojačati terapiju?

  25. #5525
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Nije opće komentiral ništ tijekom postupka. Folikula je bilo više,ali neznam kak opet samo 2 jajne stanice. AMH mi je oko 20,hormoni ok...očito budemo morali dati jaču dozu...Idem 20.11. tam pa ga budem malo preispitala...a morala budem i ponoviti sad sve nalaze jer mi budu stariji pa budemo vidjeli kakvo ja sad stanje. Ovaj put smo i TSH spustili ispod 2,skinula i par kila...sve bilo kak treba..i opet ništa. Nema tu pravila. Nadam se trećoj sreći.

  26. #5526
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Očajno!!!!!!!

    Jesi razmišljala potražiti drugo mišljenje? Recimo u VV ili drugdje?

  27. #5527
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Žužy se prebacila na VV - i to je i moj plan ako kojim slučajom i postupak br. 2 bude bez uspjeha.
    Nije da sam nezadovoljna u Petrovoj ili s doktorom - ali možda u drugim klinikama koriste druge doze lijekova,... možda biolozi bolje rade,... a pokušati ništa ne košta.

  28. #5528

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    62

    Početno

    bok cure..imam pitanje..27.11 idem u zg po lijekove (ovo je 3 put).. ako se ne okonca ovaj strajk dali idu postupci normalno? jucer su mi odbili dati misljenje endokrinologa nego moram ic po hitnom postupku jer su dr u strajku a meni se blizi susret sa dr R..papa i brisevi napravljeni novi..koje jos nalaze moram ponovit prije postupka? prosli put me je sestra Irena trazila markere..

  29. #5529
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Pa razmišljala sam i ja o promjeni bolnice,ali nekak sam sad tu ko doma...znam sve...a neznam...budem vidla nakon 20.11. kaj budu rekli...ako bude dr.R i dalje tak šutil i bez volje za mene....idem ja dalje. Ako ništ drugo,tražit ću drugog doktora. A doze mi valjda sad bude povečal...bila u na transferu s curom koja je uzimala duple doze lijeka nego ja...to joj je treći put bio...i bingo...beta 16ti dan pt preko tisuću...

  30. #5530
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Bernica zao mi je...sada samo hrabro dalje i kreni dalje..nemoj cekat na mjestu.trazi neko misljenje,neki razlog i odgovor sta dalje.samo hrabro..nisam bas u nekom toku pa vibram svima..
    imam pitanje cure ako koja cita i zna sta...treba bi neki smjestaj a da je blizu petrove?hitno mi je..hvala

  31. #5531
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    Citiraj bernica prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam danas radila test...zaboravila ga jučer kupiti...sve u svemu nakon jučerašnjeg minusa počelo malo smeđarenje danas...tak da mislim da mogu polako pozdraviti i ovaj postupak i krenuti u nove planove. Betu budem reda radi izvadila u pon...ali imam osječaj da bude teklo u potocima do onda. Malo se isplakala...sad je već bolje...tak je trebalo biti...sve u svemu...nema ....idemo dalje
    Bernica

  32. #5532
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Bernica - ne znam za kaj štede na lijekovima?!?!?! I tebi i meni su u prvom postupku dali Puregon i to neku jadnu terapiju. Drugim postupkom onda uvode i kod tebe i kod mene dugi protokol i nešto jače lijekove. A treći postupak će onda biti kako treba?!?!?!?? Zar ne mogu odmah dati pravu dozu i gotovo?!?!?

    Mene je dr. R. kod zadnjih konzultacija oduševio - bio je super, super. Kad budem išla po lijekove, pokušat ću se izboriti za ultra jaku terapiju.

    Sanjalica - ne znam na pamet sve što treba - piše ti na onom papiru - mislim da markeri ne smiju biti stariji od 2 godine, a papa i brisevi godinu dana.

  33. #5533
    Ftičica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    86

    Početno

    bok svima!
    vadila betu u utorak i bila je 211,80.
    u ponedjeljak ponavljam..

  34. #5534
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Citiraj Ftičica prvotno napisa Vidi poruku
    bok svima!
    vadila betu u utorak i bila je 211,80.
    u ponedjeljak ponavljam..
    odlično,čestitam!

  35. #5535
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ftičiceee, jesi vidla,čestitam!Tolko o neg. testovima
    bernice,grlim draga...i sretno s novim dogovorima!
    sanjalica82 ,najbolje bi bilo da nazoveš ili pošalješ mail sestri Ivi,tak budeš najsigurnija,kaj se tiče dokumentacije a i samog dolaska po ljekove zbog štrajka.Daleko je to,ali zlu ne trebalo...
    puckica,kak je?

  36. #5536
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Ftičica- čestitke na pozitivnoj beti!!!!

  37. #5537
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Fticice bravo!!

  38. #5538

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Fticice cestitam

  39. #5539

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    62

    Početno

    cure moje u komi sam..danas sam dobila nalaze briseva i otkrili su mi ureaplasmu..a 27.11.sam trebala ici po lijekove..sto da radim???

  40. #5540
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    sanjalica ja sam tu beštiju riješila nakon jedne terapije, onda ponovno brisevi i bilo sve ok..i stigla do postupka...
    e sad, do 27. je još malo vremena, pošalji mail, reci šta je, i pitaj neka te ubaci za neki skoriji termin ako može...koliko se sjećam oko tjedan dana je bila neka terapija onda sam tjedan dana morala čekati do briseva jer se kao tijelo mora očistiti od tih lijekova i još tjedan dana novi nalaz...znači ako si počela s nekom terapijom, za mjesec dana bi mogla imati dobar nalaz...pitaj u mailu ako možeš doći čim dobiješ dobar nalaz!?
    sretno svim curama u postupcima!!!!
    ftičica čestitam na beti!!!!!!!

  41. #5541
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    sanjalice,potpis na kameleon. Najbitnije je da se što prije javiš liječniku i da što prije započneš s terapijom!Ne možeš iz kože van...u biti se do samog postupka vjerojatno i budeš rješila ureapl.,ali ne budeš do podizanja lijekova.Stoga bi mogla u postupak..pošalji mail tam koji dan prije 27. i pitaj da ti odgode ako je moguče za koji dan,ovisno kak se budu stvari razvijale s terapijom i pauzom prije ponovnih briseva.Sretno!

  42. #5542
    puckica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    29

    Početno

    fticice cestitke na beti i nek se nastavi duplat lijepo!
    sanjalice imala ju i ja,morala pit zajedno sa mm doksiciklin kapsule tjedan dana pa jedan tjedan odmora pa ponovit nalaz. Kod mene se nalaz briseva ceka 7 dana pa se sve to oduzilo na cijeli mjesec. Posalji im mail pa probaj nesto iskombinirat.
    Ja bila jucer na punkciji,skroz me komiralo al je bolilo za poludit. Cak su me stiskali ludjacki po cijelom trbuhu jer su mi jajnici ispod maternice osli jer nemam jajovoda.
    Dobila sam 6 jajnih stanica od kojih se 5 oplodilo. Sutra cu znat kad je transfer. Uz to jos sve imala hiper... Za prvi put odlicno,ja sretna!

  43. #5543
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    puckica,
    sretno!

    hajde, molim te, upiši podatke o postupku za našu forumsku statistiku, evo linka na temu:

    http://forum.roda.hr/threads/80273-K...te-li-smrzlica

  44. #5544
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    bravo puckice navijamo dalje!! Koji ti dr vodi postupak?

  45. #5545
    puckica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    29

    Početno

    Inez budem pisala cim zavrsim posto mi je ovo prvi ivf, jos uvijek nemam sve podatke.
    snupi dr. Vrcic je moj dr i za sad imam samo rijeci hvale.
    Danas zvala, sutra je transfer. Nist mi dalje nisu rekli. Sutra budem sve saznala.
    Jos uvijek me boli od punkcije, hoce li i transfer boljeti??

  46. #5546
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    puckica,
    sretno!


    transfer je bajčešće posve bezbolan zahvat. istina, postoje neka stanja kod kojih je otežan transfer-npr. prethodni operacijski zahvati na cerviksu u sl.

  47. #5547
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    puckica sretno!!!

  48. #5548
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Drage moje suborke iz Petrove za sto vise velikih beta i trudnoca,pusa!

  49. #5549
    Ftičica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    86

    Početno

    bok svima!
    beta danas prek 900..
    vjerujem da je to skroz ok!
    sretno svima!

  50. #5550
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    bravo fticice za prekrasnu betu i vise nego ok! Navijamo za srceko!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •