Stranica 12 od 112 PrviPrvi ... 210111213142262 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 5595

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #551
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Curke koje ste vadile betu (lab Petrova),da li se moze i telefonski saznati nalaz?

  2. #552
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Iskreno ne znam jer nikada nisam probala...Nekak mi je draže imati papir u rukama da moje oči same vide...

  3. #553
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    super reakcija jezic. na kakvom si protokolu bila?
    pa... ne znam baš jel tak super reakcija. Blagi protokol, 21 gonal ukupno. 3 stanice su ipak bile nezrele, 3 su zamrzli. Od ovih 3 oplođenih dvije se razvijaju dobro, jedna nešto slabije. Znat ću točno situaciju u utorak na transferu.
    Posljednje uređivanje od ježić : 02.10.2011. at 11:17

  4. #554
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Curke koje ste vadile betu (lab Petrova),da li se moze i telefonski saznati nalaz?
    Mislim da možeš zvati. Ako se ne varam, čini mi se da su mene jednom pitali hoću li doći po nalaz ili ću zvati. Ali ja sam isto ko i miga, uvijek voljela vidjet taj papir u svojoj ruci.

  5. #555
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    pa... ne znam baš jel tak super reakcija. Blagi protokol, 21 gonal ukupno. 3 stanice su ipak bile nezrele, 3 su zamrzli. Od ovih 3 oplođenih dvije se razvijaju dobro, jedna nešto slabije. Znat ću točno situaciju u utorak na transferu.
    ja sam zadnji put (druga klinika doduse) sa 20ak menopura i sa cetrotidima (koji su se iako jako skupi za mene pokazali bezveze) dobila samo 3 stanice, 2 se oplodile i nula bodova na kraju. a fsh 4.5 ili tako nesto. zato meni tvoja brojka JS izgleda super. kada malo razmislis dovoljna je samo jedna stanica koja ce se lijepo razvijati i ugodno se smjestiti kod tebe na nekih 9 mjeseci. sretno utorak!

  6. #556
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Meni danas 3 dan od transfera. Cijelu noć sam imala neke ćudne bolove u trbuhu a ni danas mi nije ništa bolje s tim da me sada još i tjera na povračanje. Ne znam kako bih bolove opisala samo znam da neznam jel me bolie jajnici, mjehur, ili nešto drugo. Tako nekako sam se osijećala u prvom postupku kad mi je počela hiperstimulacija....Ma nije valjda opet...Kaj je i klomifeni mogu izazvati (prvi put sam se sada susrela sa njima)?? Pijem puno tekućine i ležim, no koma sam i strah me je...

  7. #557
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam zadnji put (druga klinika doduse) sa 20ak menopura i sa cetrotidima (koji su se iako jako skupi za mene pokazali bezveze) dobila samo 3 stanice, 2 se oplodile i nula bodova na kraju. a fsh 4.5 ili tako nesto. zato meni tvoja brojka JS izgleda super. kada malo razmislis dovoljna je samo jedna stanica koja ce se lijepo razvijati i ugodno se smjestiti kod tebe na nekih 9 mjeseci. sretno utorak!
    Ma znam da je dovoljna samo jedna, ali nekako sam bila malo tužna jučer. U principu jesam zadovoljna. Hvala ti!

  8. #558
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Curke koje ste vadile betu (lab Petrova),da li se moze i telefonski saznati nalaz?
    Sela, zaboravila sam jučer reći, ako je to za ovu "prašku" betu, držim palce! Sretno!

  9. #559
    Orhideja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    42

    Početno

    Hej curke, evo me opet s vama, vratila sam se s puta. Sretno svima koje su u postupku ili čekaju!

    miga, ne znam te savjetovati, ja sam tek početnik u svemu, ali nadam se da će sve biti u redu

    Dobili smo nalaz spermiiograma od MM i nije dobar Dijagnoza: oligoasthenoteratozoospermia. Koncentracija: 6% A, 12% B, 16% C i 66% D.

    Za nekoliko dana idem u Petrovu na pregled, nadam se da će me staviti na listu i uputiti u sve.

  10. #560
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Ježić, sretno sutra!!

  11. #561
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Jezic uspjesan transfer!!!
    Miga svidja mi se dio tvog potpisa...Eskimic Pobjednik..
    Neka ti bude sretno s njim!

  12. #562
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Miga svidja mi se dio tvog potpisa...Eskimic Pobjednik..
    Neka ti bude sretno s njim!
    Hvala ti od srca!

  13. #563
    Orhideja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    42

    Početno

    Hej curke, jedno pitanje.

    S obzirom da tek idem na dogovor u Petrovu, znam da su liste čekanja za umjetnu velike i da ću čekati nekoliko mjeseci da dođem na red. Ali, jesu li to liste čekanja za sve ili samo za one koji idu na stimulirani postupak? Postoji li šansa da, dok čekam na red za stimulaciju, da probam IVF u prirodnom ciklusu?

  14. #564
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Orhideja, mislim da su liste čekanja samo za stimulirane postupke. Razlog za to nije količina prijavljenih parova već zdravlje žene. U pravilu se na IVF ide 2 puta godišnje jer žena primi veliku i neprirodnu količinu hormona i tijelu je potreban oporavak od nekih 5 do 6 mj. Bar je tako u Petrovoj. Na prirodnjak možeš vjerovatno ići brzo, ali ne znam koliko ti je pametno to forsirati. Ništa što je previše nije dobro. U prirodnjaku prolaziš i punkciju i zapravo sve isto što i mi koji smo u stimuliranom postupku a već u samom startu imaš puno manje šanse... Ne znam koliko žene obično imaju jajnih stanica kod prirodnjaka (mislim da rijetko koja ima više od 2) ali to nije nešto što bi si priuštila fizički i psihički. Ali opet - to sam ja. Možda ti se javi koja od cura sa više iskustva na tom području...Vidi sama i vidi što će ti reći i preporučiti u bolnici. U svakom slučaju sretno!

  15. #565
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Evo nas natrag. Imam blizance na čuvanju!

  16. #566
    Orhideja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    42

    Početno

    miga24, hvala puno na savjetu

    Ni sama ne znam što bih, sva sam izgubljena i nestrpljiva, a znam da se moram strpiti. Vidjet ću što će mi reći gin ovaj tjedan.

    ježić, super Neka se mrvice prime
    Posljednje uređivanje od Orhideja : 04.10.2011. at 15:35

  17. #567
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    bravo ježiću...nek ostanu s tobom jaaaaaaaaaaaaaaaakoooooooooooooooooo dugo.

    orhideja, mislim da je priča oko prirodnjaka na svakoj curi osobno.
    Meni je uvijek bilo draže kad se nešto događalo, tako da sam ti ja nakon stimuliranog napravila mjesec dana pauze i ako bi ciklus bio ok išla sam u prirodnjake skroz do sljedećeg stimuliranog.
    Sad sam imala malu dužu pauzu jer sam nakon zadnje biokemijske u 4 mjesecu rekla da ne idem više u niti jedan postupak dok ne povadim SVE nalaze koji su se dali povaditi pa da vidimo na čemu smo.
    I sada kad sam vidla na čemu sam krećem u novi stimulirani.

    Mislim da to sve ovisi o tome dal je netko spreman na rizik prirodnjaka jer ipak je tu najčešće u pitanju samo 1 stanica ili u dosta velikom broju slučajeva i ta 1 pobjegne prije punkcije.
    Tako da je na tebi da odlučiš na što si spremna.
    meni osobno ti prirodnjaci nisu teško padali jer sama punkcija nije strašna, s obzirom da je 1 folikul u pitanju, a ja sam se nakon et-a ponašala uobičajeno. Taj dan sam ostala doma ali sam poslje normalno radila ko da se ništa nije desilo.
    Sretno kako god odlučila, a ja se ispričavam na podužem postu.

  18. #568
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Ježić bravo za twinsiće.
    Miga,kako ide?
    Bab,pa ti si uskoro pikalica.

  19. #569
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Ježić - juhuhuuuuuu!!!
    Sanjić, ide ok. Bolovi od jučer prošli, hvala bogu , i sad čilam. Nekak mi vrijeme dosta brzo leti ovaj put...

  20. #570
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    Evo nas natrag. Imam blizance na čuvanju!
    Ježić, neka budu blizanci!!!

  21. #571

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    U blizini Osijeka
    Postovi
    213

    Početno

    Ježić, samo neka se oboje zadrže, čuvaj se.

  22. #572
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Ja krećem Sve prirpreme su pbavljene ,jućer je bila štoperica danas još idem bolovanje otvoriti i svog ginića nazvati da mi da kutiju Utrogestana i sutra ujutro punkcija Ovaj tjedan je fakat bio stresan Ujutro prije posla sam imala uzv poslije tog Ajmo šljakati pa nakon posla još inekcije Nema kod kog se nisam sve izredala i fakat su svi bili ok ..i više nego ok Od prof Vrčića i Šimunića čiji pacijent i nisam do sestre Irene koja je fakat divna
    Sve u svemu ako sam dobro skuzila imam nekih 10ak janih stanica Čak je prf Šimunić reko u stilu sve super ima puno stanica ali kaj kad je tako i bilo zadnji put a niš se nije primilo
    Držite fige curke da ovaj put složimo nekog malog bebaca
    Ja rekla prof na uzv da ja vise nebi isla ..da se to meni vise neda..da bi ja da je to sad to i nek bude jedna mala ili dvije bebice

  23. #573

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    U blizini Osijeka
    Postovi
    213

    Početno

    Nety, od srca ti želim da ovaj put bude uspješan, sretno.

  24. #574
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj ptica1 prvotno napisa Vidi poruku
    Nety, od srca ti želim da ovaj put bude uspješan, sretno.
    Potpisujem!

    Desideria, kaj je sa tobom? Si krenula i ti u postupak?

  25. #575
    Orhideja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    42

    Početno

    nety, sretno, neka se mala mrvica primi

    Ja sam napokon obavila pregled, doktor me stavio na listu ,

    Dakle, tako da znate sve kojima bude trebalo - upisuje se za siječanj 2012. Ja sam se nekako unaprijed pripremila na to da se čeka 6 mjeseci tako da mi se sad ovo ne čini tako strašno, iako ću vjerojatno izluditi do tada.
    Posljednje uređivanje od Orhideja : 07.10.2011. at 12:35

  26. #576
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Orhideja, proletit će ti vrijeme ko ludo!

  27. #577
    Orhideja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj miga24 prvotno napisa Vidi poruku
    Orhideja, proletit će ti vrijeme ko ludo!
    Joj, nadam se

    Jesi ti dobro? Izdržavaš čekanje do bete?
    Posljednje uređivanje od Orhideja : 07.10.2011. at 15:08

  28. #578
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Izdržavam. Vidiš to je dobra riječ za moje trenutno stanje!
    Makar moram priznati da je meni sa svakim postupkom čekanje nekako lakše...Šta bude bit će. Nije u mojim rukama...
    Hvala ti na pitanju!

  29. #579
    Orhideja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj miga24 prvotno napisa Vidi poruku
    Izdržavam. Vidiš to je dobra riječ za moje trenutno stanje!
    Makar moram priznati da je meni sa svakim postupkom čekanje nekako lakše...Šta bude bit će. Nije u mojim rukama...
    Hvala ti na pitanju!
    A baš to, nema smisla živcirati se, možda stres još i dodatno oteža sve skupa. Ali, iako sama sebi govorim da moram biti realna i ne očekivati odmah uspjeh, da će biti puno promašaja i da moram biti spremna na sve, ja znam da ću se živcirati i nadati, ne mogu si pomoći, ja sve primam k srcu, a ovo mi je sad najvažnije u životu.

    Jbg, poslije ću plakati ako ne uspije, ali tako to ide

  30. #580
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj Orhideja prvotno napisa Vidi poruku
    Jbg, poslije ću plakati ako ne uspije, ali tako to ide
    Plakanje ide pod obavezno i svaki puta bez obzira na to kako sam si posložila stvari u glavi prije postupka! Jedan dio mene se uvijek nada i taj dio mora svoje odbolovat da bih mogla racionalno krenuti dalje i u novi postupak. Stoga, sve što osijećaš je normalno i džim ti fige da ti stvarno od prve i uspije!

  31. #581
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Danas je bila punkcija Svega nas dvoje bilo na punkciji i jedna na transferu Nije me bas bolilo malo sam osjetila ali mene omami ona drgoa kako sestra veli Bila je prof Pavicic ..i koma sam nas ostavili tam lezati niko nis nije spominjao ni govorio Ni koliko smo imali ni koliko izvadili i nitko nije ni utrice spominjao Da pocnem stavljati? Na uzv je bilo jedno 13ak jajnih stanica ali nemam pojima koliko su ih izvadili Ali sam ko zaklani picek krvarila

  32. #582
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Citiraj miga24 prvotno napisa Vidi poruku
    Izdržavam. Vidiš to je dobra riječ za moje trenutno stanje!
    Makar moram priznati da je meni sa svakim postupkom čekanje nekako lakše...Šta bude bit će. Nije u mojim rukama...
    Hvala ti na pitanju!
    Hvala svima na dobrim zeljama i ja svim cekalicama drzim fige Sto se tice cekanja potpisujem kad sam prvi put isla jedva sam docekala kad sam sad slj put isla nisam se ni snasla vec sam krenula Još sam mislila Jojjj a da ja to malo pomaknem nekako mi sad bas i nije zgodno heheheh

  33. #583
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj nety prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je bila punkcija Svega nas dvoje bilo na punkciji i jedna na transferu Nije me bas bolilo malo sam osjetila ali mene omami ona drgoa kako sestra veli Bila je prof Pavicic ..i koma sam nas ostavili tam lezati niko nis nije spominjao ni govorio Ni koliko smo imali ni koliko izvadili i nitko nije ni utrice spominjao Da pocnem stavljati? Na uzv je bilo jedno 13ak jajnih stanica ali nemam pojima koliko su ih izvadili Ali sam ko zaklani picek krvarila
    Počni stavljat utriće . A možeš ih i piti do transfera. Od punkcije do transfera je čak i zgodnije da se piju jer onda ti na dan transfera ništa ne curi ako me razumiješ.
    Bila ti je moja doktorica...
    Jesu li ti spominjali kakvu gazu? Provjeri si da ti ništa nije ostalo unutra (spominjem poućena iskustvom) jer se zna desiti da naguraju gazu curama koje jako krvare pa im to nitko poslije ne spomene...
    I morate pitati sestre kakav je bio rezultat punkcije ukoliko vam nitko to sam ne dođe reći.
    Nety, kada su ti rekli da zoveš? Sretno u svakom slučaju!
    Posljednje uređivanje od miga24 : 08.10.2011. at 16:27

  34. #584
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Citiraj miga24 prvotno napisa Vidi poruku
    Počni stavljat utriće . A možeš ih i piti do transfera. Od punkcije do transfera je čak i zgodnije da se piju jer onda ti na dan transfera ništa ne curi ako me razumiješ.
    Bila ti je moja doktorica...
    Jesu li ti spominjali kakvu gazu? Provjeri si da ti ništa nije ostalo unutra (spominjem poućena iskustvom) jer se zna desiti da naguraju gazu curama koje jako krvare pa im to nitko poslije ne spomene...
    I morate pitati sestre kakav je bio rezultat punkcije ukoliko vam nitko to sam ne dođe reći.
    Nety, kada su ti rekli da zoveš? Sretno u svakom slučaju!
    Pitali smo i sestra je rekla da nezna da njima nitko nista ne govori Pitala sam sestru kad da nazovem veli sutra ili preksutra!!!???? Mislim stvarno ..ja cu nazvati sutra Nisam ja imala pojima da imam gazu dok se nisam sokirala vidjevsi da mi je cijela spavacica krvava pa sam sestri pozvonila da mi dode dati vate pa je ona pogledala i rekla Nitko nam nije reko da su vam stavili tampon
    Ah svasta...sam sam ja sad malo zabrinuta dali ce se oploditi ..a valjda oce
    Najbolje od svega da sam se puno bolje nakon svega osjecala nego sto mi je bilo zadnji puta a zadnji puta nisam uopce krvarila i cijelo vrijeme razmisljala kaj bi jela i kak nisam stigla kod mesara
    Ljudi se brinu oce ostat trudni a ja kaj bum kuhala ..malo sam zabrinuta za sebe

  35. #585
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj nety prvotno napisa Vidi poruku
    Ljudi se brinu oce ostat trudni a ja kaj bum kuhala ..malo sam zabrinuta za sebe
    Totalno te kužim. Nakon prvog postupka muž me nazove i pita kak sam a ja mu velim - Dobro sam (kao kakvo mi to glupo pitanje uopće postavlja), nego kaj će mi jesti danas???Inače to je prvo pitanje koje mu postavim čim otvorim oči svakog jutra. Neki dan je morao ići na posao jako rano ujutro i kasnije me zove i krepava od smijeha. Pitam ga kaj mu je a on mi veli da mi je davao pusu pri odlasku a ja sam ga pitala da kaj ćemo kuhat danas a da nisam ni oči otvorila ni odzdravila kad je rekao bok. Ja se toga ničeg ne sjećam...Uglavnom, papat vooooolim. I sad sam se raspričala bezveze. Isprike na ovom totalno nepotrebnom postu...

  36. #586
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Citiraj miga24 prvotno napisa Vidi poruku
    Totalno te kužim. Nakon prvog postupka muž me nazove i pita kak sam a ja mu velim - Dobro sam (kao kakvo mi to glupo pitanje uopće postavlja), nego kaj će mi jesti danas???Inače to je prvo pitanje koje mu postavim čim otvorim oči svakog jutra. Neki dan je morao ići na posao jako rano ujutro i kasnije me zove i krepava od smijeha. Pitam ga kaj mu je a on mi veli da mi je davao pusu pri odlasku a ja sam ga pitala da kaj ćemo kuhat danas a da nisam ni oči otvorila ni odzdravila kad je rekao bok. Ja se toga ničeg ne sjećam...Uglavnom, papat vooooolim. I sad sam se raspričala bezveze. Isprike na ovom totalno nepotrebnom postu...
    Miga nek mi ostanemo trudnice pa cemo imati 9 mj razmisljati o svemu pa i klopi Drzim fige znam kako izgleda cekanje ...ludis Ja sma zadnji put dobila ludacku migrenu i alergiju ..bilo mi dosat svega Plakala sam se i rekla da sam ocu da je gotovo kakav god rezultat bio
    Koma je u svem tome kaj te ostave prepustenog samog sebi Ja sam krvarila nisam ni znala da krvarim Niko nas 3 sata nije dosao ni pogledati

  37. #587
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    moram priznat da me malo plasi tvoja prica nety. s obzirom da me (nadam se) uskoro ocekuje punkcija u petrovoj. nekako od referentnog centra za humanu reprodukciju ne ocekujes bas takav tretman. da te punktiraju i da ti nitko ne kaze koliko su JS izvadili. strava. mozda zato sto je vikend pa je samo dezurna dr tu pa bas i nema vremena.
    sretno!

  38. #588
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Na žalost tako obično je vikendom u Petrovoj. Ali cure se snađu. Npr. ne žele otići dok ih biolog ne obavijesti o rezultatu i o tome obavijeste sestre...

  39. #589
    Orhideja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj miga24 prvotno napisa Vidi poruku
    Plakanje ide pod obavezno i svaki puta bez obzira na to kako sam si posložila stvari u glavi prije postupka! Jedan dio mene se uvijek nada i taj dio mora svoje odbolovat da bih mogla racionalno krenuti dalje i u novi postupak. Stoga, sve što osijećaš je normalno i džim ti fige da ti stvarno od prve i uspije!
    Hvala, ja se nadam da će tvoj eskimić ostati pobjednik A za plakanje, ja vejrujem da to pomaže i ne vidim ništa loše u tome. I sama sam takva, moram sve izbaciti iz sebe, a onda mi je lakše i idem dalje

    Citiraj nety prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je bila punkcija Svega nas dvoje bilo na punkciji i jedna na transferu Nije me bas bolilo malo sam osjetila ali mene omami ona drgoa kako sestra veli Bila je prof Pavicic ..i koma sam nas ostavili tam lezati niko nis nije spominjao ni govorio Ni koliko smo imali ni koliko izvadili i nitko nije ni utrice spominjao Da pocnem stavljati? Na uzv je bilo jedno 13ak jajnih stanica ali nemam pojima koliko su ih izvadili Ali sam ko zaklani picek krvarila
    Ajoj, zvuči kao teško iskustvo. Nadam se da će ti sutra sve reći, koliko su izvadili i kakvo je stanje. Samo nek ih bude dosta i da budu svi super

    Citiraj miga24 prvotno napisa Vidi poruku
    Pitam ga kaj mu je a on mi veli da mi je davao pusu pri odlasku a ja sam ga pitala da kaj ćemo kuhat danas a da nisam ni oči otvorila ni odzdravila kad je rekao bok. Ja se toga ničeg ne sjećam...

  40. #590
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    pratim vas, cure moje, skoro svakodnevno

    evo ovako je kod mene: od sutra sam pikalica !!!!!, kooooooonnaaaaačnooooo!!!!

    miga24,ježić - držim fige najveće!
    Sanja-kako si mi ti ?
    gdje nam je mimi81?

    puuuusssaaa

  41. #591
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Upravo zvala i rekli su mi da se oplodnja super odvija i da je transfer u Cetvrtak kad je peti dan da ce tad bti blastocite i da je veca sansa za oplodnju Ajmeee drzim fige sama sebi da je to to ovaj put Idem kupit lijepilo da zalijepim bebe da nikud ne odu Nebi ja vise isla naporno mi je to Ja bi da je to to sada

  42. #592
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Nety ajd super. Neka prođe sve ko po loju...
    Znate kaj mene interesira? O čemu ovisi hoće li transfer biti treći ili peti dan? Meni je do sada uvijek bio treći...Npr. sada su mi treći dan vratili petostanični zametak, a ja si nekak mislim da bi možda bilo bolje da su ga ostavili da se još razvija...Malo mi je to nekak - petostanični...Znam da je maternica najbolji medij za njegov razvitak, ali da je transfer bio peti dan eskimić bi il preživio i bio još jači ili do transfera ne bi ni došlo i bila bi pošteđena bar ovog išćekivanja i prije bi se prijavila za sljedeći postupak...
    Ne znam, nervoza me pere danas...

  43. #593
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Ja idem raditi do cetvrtka jer inače neću imati muža kad krenem po bebe Prvoj je rekao ..ma neidi raditi ostani doma da bi pola sata poslije rekao Odi ..odi i ranije hihihihi Hormoni pucaju na mahove Malo zli malo dobri..malo zli malo sasavi
    Poluditi cu doma cekajuci Cetrtak Ovak cu bar promijeniti sredinu i brze ce mi vrijeme proci

  44. #594
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Frodo suuuuperrr,držim fige da je to TO.
    Miga,ma taj tvoj malac je žilavac,koji god dan da je vraćen.
    Nety super za blastice,odlično.
    Ja se odmaram od postupaka i baš mi paše pauza,malo mi je već pikanja i svega na vrh glave,a dok ne krenem ponovo uživljavam se u vaše postupke i navijam za vas.

  45. #595
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Bok cure!
    Evo ja sam nova na forumu. Imam već iskustva s ivf-om ali po starom zakonu pa sada sakupljam potrebnu papirologiju i obavljam pretrage za novi postupak. Na prvu kontrolu u Petrovoj sam naručena u 11mj kod dr. Pavičić. Obavijest svima da se po novom ne treba više naručivati za markere na hepatitis u Petrovoj 3!
    Svima želim sreću i brzi put do cilja!!!

  46. #596
    Orhideja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    42

    Početno

    frodo, sretno pikanje

    nety, nek se bebice zalijepe

    miga, nemoj se bedirati, neće se dati eskimić, žilav je on

    strategija, dobrodošla!

    Ja sam u fazi prikupljanja uputnica, još da dragi uzme svoje i da se naručimo napokon za psihijatra i krvne pretrage.
    Posljednje uređivanje od Orhideja : 11.10.2011. at 15:50

  47. #597
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    sanja1, Orhideja, hvala

    vidjet ćemo kako će biti ovaj put
    Orhideja, zapravo si brzo došla na red za postupak, to su praktično samo još 2 i pol mjeseca
    Nety, Miga, Ježić,i ostale curke kojima to treba-držim fige
    Strategija, dobrodošla!

  48. #598
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    frodo, sretno s pikanjem! Drago mi je da si konačno krenula.

    nety, super da idu na blastice! Oprosti, možda nisam dobro popratila, jel možeš molim te reći kakav je protokol bio u pitanju? Jesi pitala biologe što je s ostalim stanicama, koliko ih je bilo, jesu što spremili?

    miga, mene isto zapravo zanima o čem ovisi kad rade transfer? Jel po tome kako se u startu počinju dijelit ili što? Iskusne petrofke???

    sanja1, hvala na podršci! Samo ti dobro odmori i skupi energije za novi postupak!

    Orhideja
    , brzo će proći vrijeme do postupka, baš mi je drago!

    strategija, dobrodošla i sretno!

    mimi81, gdje si? Što ima?

    A ja evo, preživjela hiperstimulaciju. Bila nekoliko dana u bolnici, ali sad je situacija ok.

    I dajte cure, molim vas, ako nije problem, nemojte koristiti izraz "umjetna oplodnja". To me svaki put nekako zabode u oči, a moram priznati da sam, na žalost, i svašta čula ove dane u bolnici, čak i izraz "umjetna beba", i to ne od nekog tko nema veze s potpomognutom oplodnjom, nego od nekog tko je trudan, a debelo dobro je prošao kroz razne postupke. Mene to svaki put nekako ražalosti i nadam se da mi ne zamjerate što to pišem. U svakom slučaju, moja djeca neće biti "umjetna", nitko nije "umjetno" stvorio moje stanice i stanice MM i nisu mi embrije "umjetno" stvorili u epruveti. Samo su malo pomogli stanicama u laboratoriju da se spoje.
    Posljednje uređivanje od ježić : 11.10.2011. at 21:55

  49. #599
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    ježić nadam se da si dobro.

  50. #600
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj eva133 prvotno napisa Vidi poruku
    ježić nadam se da si dobro.
    Ma je, eva, sad sam već super, ali nisam se još skroz izvukla. Sad doma mirujem.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •