Stranica 62 od 112 PrviPrvi ... 1252606162636472 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,051 do 3,100 od 5595

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3051
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    ja sam danas zvala da bi mi sestrra Iva rekla da tek ima sredinom 12 mjeseca slobodan termin konzultacija kos Šprem pa sam ja rekla da dolazim u ponedjeljak pa nek izdvoji 2 min i nek mi veli kaj dalje.

  2. #3052
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj Sneki41 prvotno napisa Vidi poruku
    Popodne idem do ginica po Utrice, sr. Irena mi je rekla da uzimam 3x1, jesu to tablete ili vaginalete?
    Sneki41, to su tablete koje mogu i oralno i vaginalno. Obično se do transfer piju, a poslije koriste vaginalno.

    Sretno!
    Posljednje uređivanje od ježić : 19.10.2012. at 18:10

  3. #3053
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Idi tam i zasluzujes da ti vele kaj i kak dalje i kakve su to bedastoče , da možeš tek na konzultacije u 12 . mjesecu, pa ne trebas se sa njom razgovarati sa njom cjeli dan.

  4. #3054
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj pilek prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam danas zvala da bi mi sestrra Iva rekla da tek ima sredinom 12 mjeseca slobodan termin konzultacija kos Šprem pa sam ja rekla da dolazim u ponedjeljak pa nek izdvoji 2 min i nek mi veli kaj dalje.
    odlično, pilek samo hrabro dalje

  5. #3055

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Nedaj se Pilek...idi odmah u ponedjeljak, tko ce cekati 12. mjesec za tih par rijeci kaj ti bude rekla na konzultacijama. Tko zna za kad ce narucivati za postupke u 12. mjesecu i ovako je lista duuuga...preduga... Pusa, samo hrabro!

  6. #3056
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    Pa da dosada sam cekala svaki put da bi mi rekla dvije rijeci,ma bvz uglavnom!!!! rjesili bumo i to

  7. #3057

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Evo novosti od mene - zvala sam biologicu, oplodila se js, u ponedjeljak u 8h transfer. Nakon svega ne mogu vjerovati... Sve vas ljubim!
    Milasova8, cekam te gore, nemoj kasniti

  8. #3058
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Citiraj Sneki41 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo novosti od mene - zvala sam biologicu, oplodila se js, u ponedjeljak u 8h transfer. Nakon svega ne mogu vjerovati... Sve vas ljubim!
    Milasova8, cekam te gore, nemoj kasniti
    Bravoooo sneki41....kakva je bila punkcija???Jeli bolilo??
    Pilek samo hrabro...nedaj da te zezaju...

  9. #3059

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Sneki- juhuuuu! Odlicno..
    Vidimo se,doci cu oko pola 8..veselim se

  10. #3060

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Cure drage, ne mogu reci da nije bolilo ali šišnu ti onaj koktelcic i nekak si sav "fiju" pa ni ne kuzis kaj ti se dogadja. Kod mene nije bilo puno folikula pa je brzo bilo gotovo ali dvije zene samnom su se namucile (3 i 5 js). Poslije malo boli, ja nisam uspjela dremnuti jer sam i inace hiperaktivna a i imala sam bas pritisak dolje i jurila sam u WC sto nikako ne raditi jer vas jako "ljulja". Ma sve to prodje... Sad cekam ponedjeljak, vele da transfer ne boli... Eto...

  11. #3061
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Sneki od sutra nadalje sve nase mantre su usmjerene na tebe da bude jedna velika prekrasna beta , a ti nemoj misliti na to!!

  12. #3062

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj snupi prvotno napisa Vidi poruku
    Sneki od sutra nadalje sve nase mantre su usmjerene na tebe da bude jedna velika prekrasna beta , a ti nemoj misliti na to!!
    Hvala ti Snupi, hvala cure... Grlim vas sve i javim se cim cu moci "spustiti guzu"... Pusa svima!

  13. #3063
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Sneki41, transfer (u pravilu) ne boli Sretno!

  14. #3064

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    104

    Početno

    pozdrav curke. Evo ja jučer počela piti klomifen... u petak idem na prvi uzv. Pa da vidimo kaj će se dešavati, i dali će se išta dešavati.

    sretno svima, curke i čujemo se

  15. #3065
    Helena5 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    65

    Početno

    Jutro,evo i mene uz kavu malo da procavrljam s vana danas mi je 6dnt,simptoma nemam vise,tu i tamo me malo zaboli kao pred m. 3 dana sam doslovno odmarala,a poslije lagano bila kucanica Jedva cekam slijedeci utorak da znam na cemu sam! Sneki sretno drzim fige i vama svima koji cekate aspiraciju,transfer (meni bio dosta bolan) i betu

  16. #3066

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Pa zar je moguce da se opet nismo nasle,Sneki?!..ja dosla u pola 8,u par min.prihe 8 vec bila gotova sa UZV i valjda smo se mimoisle..
    Iako,doduse,sam vidjela tam na pultu jednu crvenokosu ali je bila zavezana kosa pa nisam bila ziher..e sad,jesi to mozda bila ti?
    Nema veze,vjerujem da je sad vec transfer gotov i da imas na cuvanju jednu malu prekrasnu mrvicu

  17. #3067

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zar je moguce da se opet nismo nasle,Sneki?!..ja dosla u pola 8,u par min.prihe 8 vec bila gotova sa UZV i valjda smo se mimoisle..
    Iako,doduse,sam vidjela tam na pultu jednu crvenokosu ali je bila zavezana kosa pa nisam bila ziher..e sad,jesi to mozda bila ti?
    Nema veze,vjerujem da je sad vec transfer gotov i da imas na cuvanju jednu malu prekrasnu mrvicu
    E pa to sam bila ja! da si me bar "cimnula", mogle smo popiti kavicu jer mi je sr. Irena rekla da dodjem u 8,20h.
    Je, gotovo je, sad drzim jastuk pod riti i ljencarim biologica je rekla da je vracen jedan savrsen 8 stanicni embrij. Bila sam tuzna ujutro jer se zeni koja je bila samnom u petak i imala 5 js nije oplodila ni jedna. To me bas onak razalostilo...
    Saljem veeelike puse!
    evo lezim, jastuk pod riti i

  18. #3068
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Sirena sretno u petak, to opet ides na inseminaciju? Helena, sretno, bude ti brzo došao utorak. Mene ovaj bromergon ubija , prvo sam bljivala i teklo iz mene, sad sam vec 4 dana zastopana. Pojela sam 2 kasice jednu od šljiva , drugu od kruške, kavu i pola litre toplog donata. Da li je tko imao slične nuspojave?

  19. #3069

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    A nisam bila sigurna,steta
    Neka je sve dobro proslo,sada isckevanje..kad vadis betu?

    Joj,to je bas tuzno- od 5js da se bas niti jedna nije oplodila?! Pa zasto to? Neke stvari mi valjda nikad nece biti jasne...

  20. #3070

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Milasova, kaj su ti rekli na UZV?

  21. #3071

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Morala sam vadit estradiol i kad dr.vidi nalaz ce odlucit sta dalje..
    Uglavnom,lijevo mi je najvevi folikul 19 mm..lijeva strana me zato boli..ostali su manji,16,15,13..
    Endmetrij 8..
    Kaze da je dobro..vidjet cemo..

  22. #3072
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Milasova super lijepo su ti folikuli narasli a sve je na lijevoj strani?

  23. #3073
    Helena5 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Morala sam vadit estradiol i kad dr.vidi nalaz ce odlucit sta dalje..
    Uglavnom,lijevo mi je najvevi folikul 19 mm..lijeva strana me zato boli..ostali su manji,16,15,13..
    Endmetrij 8..
    Kaze da je dobro..vidjet cemo..
    Sretno, sve lijepo izgleda, bit će, bit će

  24. #3074

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    104

    Početno

    Citiraj snupi prvotno napisa Vidi poruku
    Sirena sretno u petak, to opet ides na inseminaciju? Helena, sretno, bude ti brzo došao utorak. Mene ovaj bromergon ubija , prvo sam bljivala i teklo iz mene, sad sam vec 4 dana zastopana. Pojela sam 2 kasice jednu od šljiva , drugu od kruške, kavu i pola litre toplog donata. Da li je tko imao slične nuspojave?
    Da, idem na inseminaciju. To mi je prvi put U kojoj ste vi fazi, kada nastupate?

    Sneki41 - neka se mrvica čvrsto primi za mamu!!!

  25. #3075
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    moj dogovor sa Špremicom je 12 mj jos jedan aih ali uz stimulacijom Vetrozolom,a za ivf 2 mj ak ne upali

  26. #3076
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    LETROZOL,ispravak

  27. #3077
    Helena5 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj pilek prvotno napisa Vidi poruku
    moj dogovor sa Špremicom je 12 mj jos jedan aih ali uz stimulacijom Vetrozolom,a za ivf 2 mj ak ne upali
    eto vidis,dobro da si otisla! Sad se lijepo odmori i napuni baterije za 12mj.

  28. #3078
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    bome da,jos me sestra iva pitala da di mi uputnica,ma reko nemam ja toga ako bas treba budem donesla sad malo odmaranje od svega

  29. #3079
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    pilek
    letrozol (femara), je li ti doktorica rekla da će ti prepisati na recept? pitam to jer se do sada femara prepisivala na recept samo kod određenih onkoloških dijagnoza.

  30. #3080

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Pilek,super vijesti
    Sirena,za uspjesnu inseminaciju

    Imam i na desnom 3 folikula..
    Uglavnom,danas stoperica- u srijedu punkcija

  31. #3081
    Helena5 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Pilek,super vijesti
    Sirena,za uspjesnu inseminaciju

    Imam i na desnom 3 folikula..
    Uglavnom,danas stoperica- u srijedu punkcija
    Sretno

  32. #3082
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Sirena ja krecem sa timulacijom od 09.11. Bravo Helena , dobro da si otisla na dogovor.

  33. #3083
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    stimulacijom

  34. #3084
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    evo me, živa. zdrava i još uvijek normalna
    kao prvo doktorica je predivna, priča jezikom razumljivim za sve, ak me kužite, ne frljaca se izrazima i pristupačna je.
    kao drugo, rekla mi je da sam došla dobro pripremljena (pun fascikl nalaza), jedino trebamo ponoviti s gram, ovaj je malo štur (ja sam objasnila da smo išli privatno čisto da vidimo gdje smo) i da ga ponovimo u Petrovoj gdje će oni malo više specificirati taj terato, odnosno morfologiju... na temelju toga će odrediti da li postoji mogućnost za aih ali da se svakako stavimo na popis za ivf. hsg ide samo u slučaju aiha. što se tiče mog prolaktina, ona smatra da je stanje stresa u pitanju (nisam dobila nikakvu th, jedino u slučaju da mi opet bude tako visok), progest. mi je dobar, ovulacija isto ali pošto ulazimo u program moram ponoviti između 2-4 dc fsh, lh, prl, E2, ukupni testosteron.
    odlazim sestrama da me stave na listu, dobivam veljaču i sad ja pametna pitam da li postoji mogućnost da neko odustane, da se lista pomiče i kaže ona meni da neću stić obaviti nalaze (moramo i markere vaditi, kg i rh faktor), pitam ja nju šta ako stignem i kaže ona meni ako stignete sve urediti onda zovite možda vas i ubacimo ranije(a u sebi sigurno misli da nemam šanse, ali ja ću se potruditi). na transfuziji su mi rekli da se ne moram naručivati samo da dođemo od 7.30-11 pa meni i mm povade šta trebaju. Bubi jel to istina, više nevjerujem portirima? nisam se sjetila pitati ko mi za to daje up. gin ili opća praksa, znam da m daje opća?? ugl, hormone opet mogu vaditi na rebru da tamo ne čekam.
    pitala sam da li je moguće da mi se trudnoća i prirodno dogodi, rekla je da je naravno moguće da se taj 1 zdrav spermić probije (čuda su moguća) i da se ne brinem, do spontanog može doći svakome pa i meni (dobro možda malo više) i da nastavimo slobodno s kućnom radinošću . rekla mi je lako te skinemo s popisa ako dođe do prirodne T
    također je rekla da nema smisla istraživati razlog mm s grama jer ih može biti cijelo čudo i nikad nećemo dokazati razlog, rekla sam s čim ga kljukam, rekla je da u tome nema ništa loše ali da pravog lijeka nema jer je sve jako varijabilno
    eto cure moje, preživila sam i sad me glava počinje boliti jer očito stres popušta.. najradije bi da mogu malo ubit oko, ali moram raditi
    od sutra skupljam uputnice, mislim da ću 1. transfuziju riješavati i čekat mengu da vadim hormone
    e da, priznaju mi nalaze pape koji sam radila privatno u Suncu
    a jesam se raspisala, nadam se da nisam još nešto krivo dodala, sretna sam jer se nešto pokrenulo

  35. #3085
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    eto vidiš ljubilice da nije bilo jako strašno.i veljača bude začas(a onda i moj ožujak)!
    malo mi čudno da su ti rekli da ak skupiš nalaze da možda možeš ranije.vidi ja imam sve nalaze pa svejedno mi nisu dali prije..
    mislim da bi do kraja godine trebala imat sve,ja ti držim fige da što prije dočekaš dan D.
    meni je uputnice za sve pisal ginić(opća nije htela),mm je za markere napisala njegova op.

  36. #3086
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    mislim da mi je to rekla da me se riješi... a neznam...

  37. #3087
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    bez recepta

  38. #3088
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Citiraj pilek prvotno napisa Vidi poruku
    moj dogovor sa Špremicom je 12 mj jos jedan aih ali uz stimulacijom Vetrozolom,a za ivf 2 mj ak ne upali
    Bravooo pilek!Ovo su super vijesti...Baš mi je drago zbog tebe....

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Pilek,super vijesti
    Sirena,za uspjesnu inseminaciju

    Imam i na desnom 3 folikula..
    Uglavnom,danas stoperica- u srijedu punkcija
    Imaš ti dosta tih folikula..ja sam ih na uzv imala 8-9..pa mi izvadili 5...ova 3-4 nestala....
    Sretno na punkciji..nadam se da neće biti bolna kao moja..izašla sa suzama iz sale...

  39. #3089
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj pilek prvotno napisa Vidi poruku
    bez recepta
    Znači, po takvom bi ga onda trebala kupiti. Letrazol (femara) je poprilično skup, a osim toga nisam ni sigurna hoćeš li je moći kupiti bez recepta, odnosno nekakve povijesti bolesti, baš iz razloga koje ti je napisala Inesz.

  40. #3090
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Letrozol

  41. #3091
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ajme, cure, pa na ovoj je temi pravi kaos - nema šanse da se nađe potrebna info u hrpi postova kojima tu nije mjesto... ne znam koliko ste svjesne da su teme o klinikama informativnog karaktera i da je na njima zabranjeno chatati, vibrati i sl.
    svrha ovih tema je razmjena informacija o radu klinika, a za razmjenu osjećaja, pružanje podrške i praćenje postupaka forumašica imate Odbrojavanje (i pp).

  42. #3092
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    ljubilica, na transfuziji se ne treba naručivati, ali pripremite se na gužvu i čekanje.
    Tebi uputnice piše ginekolog, a TM liječnik opće prakse.
    Posljednje uređivanje od ježić : 22.10.2012. at 23:08

  43. #3093
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    femara (letrozol) koji se koristi za liječenje određenih tipova raka dojke. socijalni ginekolozi je mogu samo u toj indikaciji prepisati tj. ako je preporuči liječnik onkolog za liječenje raka.
    dakle, letrozol (femara)-za liječenje raka, a sporedno djeluje da potiče ovulaciju (višestruku). ovaj sporedni učinak femare koristi se u mpo.


    protokol sa femarom do sada je koristila splitska klinika Cito. kako i na koji način su cure nabavljale femaru za postupke u poliklinici Cito, to bi bilo dobro da same napišu... svakako se snalaze cure, a pročitala sam i dosta iskustava da su radi visoke cijene (oko 600 kn kutija, i teškog nabavljanja) cure bile prisiljene lijek kupovati ispod pulta... potražite o tome po forumima
    ...jer femara se ne može dobiti na recept kada se radi o mpo postupcima. primarni ginekolozi naprosto ne mogu upisati šifru vezanu uz neplodnost na recept za femaru. teško je feamru nabaviti u ljekarnama jer ljekarnici ne izdaju lijek na privatni recept mpo ginekologa...


    sada i mene zanima to što je ježić pitala:

    -kako ta doktorica iz Petrove misli da će njena pacijetica nabaviti femaru?

    -zašto ta doktorica misli da njene pacijentice trebaju se mučiti nabavit femaru, a ako je i uspiju nabavit. zašto misli da su njene pacijetice dužne iz svog džepa platiti taj skupi lijek?
    Posljednje uređivanje od Inesz : 22.10.2012. at 23:22

  44. #3094
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Inesz, mislim da je kutija femare bila i daleko skuplja, negdje oko 1000 kn. Ne znam jesu li pojeftinile u međuvremenu.

  45. #3095
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    A i sljedeća stvar, taman da i uspije negdje kupiti femaru bez recepta, znači platiti nekih 600-1000 kn, za jednu običnu inseminaciju?!!! Oprostite na izrazu, ali to je čisto ludilo!

  46. #3096
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    pilek, jel doktorica rekla zašto ti sad umjesto klomifena daje femaru?

  47. #3097
    linna avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Što se tiče femare meni su rekli da ju kupim odmah kod bolnice jer ima neka ljekarna u kojoj se može.
    Cijena kutije je cca 1200 kn, ali ne vjerujem da treba ti cijela kutija od 30 tableta jer je to previše, u stimuliranom sam išla s 5 tabletica i možeš tamo kupiti koliko ti treba bez da kupuješ cijelu kutiju i bacaš novce

  48. #3098
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    linna, smijem li pitati tko je liječnik koji ti je odredio takvu stimulaciju? I kakav je to bio postupak u kojem si koristila femaru, inseminacija ili IVF?

  49. #3099
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    Inesz, mislim da je kutija femare bila i daleko skuplja, negdje oko 1000 kn. Ne znam jesu li pojeftinile u međuvremenu.
    Znam, znam... kutija je skuplja... cure su kupovale ispod pulta, onako na komad, onoliko koliko im treba za postupak, u tom slučaju bi cure platile manje od cijene jedne kutije...
    da, da... pun je forum svjedočanstava o tome kako se cure muče nabaviti femaru....
    pišu cure kako su kupile toliko i toliko tableta, ne cijelu kutiju femare.... posve razumijem to i sama bih mnogo toga napravila u pokušaju da ostanem trudna...
    ali postoji druga strana ove priče, to su oni koji femaru prodaju bilo u svojim ljekranama, bilo u svojim ordinacijama, prodaju femaru iako znaju da ozbiljno krše zakon. ne samo da krše propise već i bezobrzirno izbijaju kune iz džepa neplodnim parovima, ali valjda im je želja za zaradom jača od spoznaje o nesipravnosti vlastitog čina i da bi mogli platiti jako visoke kazne ako ih netko prijavi inspekciji...

    femara ide samo za rak dojke. tko je izdaje bez recepta, tko je izdaje na dijagnozu koja nije onkološka, tko je na drugi način u zdravstvenoj ustanovi prodaje, trebao bi se jako, jako bojati inspekcija Ministarstva zdravstva i drgugih...
    Posljednje uređivanje od Inesz : 23.10.2012. at 08:01

  50. #3100

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Pilek,super vijesti
    Sirena,za uspjesnu inseminaciju

    Imam i na desnom 3 folikula..
    Uglavnom,danas stoperica- u srijedu punkcija
    Milasova draga, jako me veseli broj tvojih folikula, imati ce biolog/ica veeeliki izbor Drzi se sutra, mislim na tebe...
    Svima saljem pusu iz "mirujuceg" polozaja (uljeniti cu se 100%)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •