Stranica 13 od 112 PrviPrvi ... 311121314152363 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 5595

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #601
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Hvala na dobrodošlici cure!

    Ježić slažem se s tobom u potpunosti. Još nekako mogu razumjeti ljude koji nisu upućeni u to ali cure koje prolaze kroz sve pa koriste taj naziv mi stvarno nije u redu. Nažalost i u medijima se svakodnevno čuje to umjetno pa valjda ljudima uđe u uho. Ja sam mama dvoje djece. Jedno je začeto prirodnim putem a drugo ivf-om i oboje su mi isti, prirodni, normalni i bez ikakve razlike.

    Pitanjce jedno imam. Cervikalne briseve sa uputnicom mogu odnijeti u Petrovu ili Rockefellerovu? Koliko se nalazi čekaju?

  2. #602
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    strategija, ja sam u Petrovu, nalaze sam čekala 3 tjedna.

  3. #603
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Bok cure!
    Evo kod mene prekinut postupak zbog loše reakcije na dugi protokol (nije bilo niti jednog folikula). Sada nastavljamo sa prirodnjacima...
    Frodo, Ježić i ostatak ekipe sretno!
    Strategija dobrodošla!

  4. #604
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    uff, mimi, baš mi je žao. Nadam se da će prirodnjak uroditi plodom!

  5. #605
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    I ja se nadam. Ponekad mi se čini da sam najgori pacijent na ovom forumu...

  6. #606
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Mimi žao mi je! Sad sretno u prirodnjacima!

  7. #607
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Mimi jako mi je zao,pratim tvoju pricu kroz jednu zaspalu(sto se foruma tice) "staru" petrofku.
    No i prirodnjaci su ok,moze tu biti jos svasta.
    Jezicu zelim ti brzi oporavak od HS(znas onu pricu da HS podupire trudnocu) ali mi je zao sto je do nje
    moralo doci..
    Sto se tice fraze "umjetna oplodnja" i meni se odavno dize kosa na glavi od nje,ali se nekih arhaizama i zabluda
    jako tesko rijesiti,no s vremenom nadam se nestat ce i ta rijec...Ta fraza vuce korijene iz doba kad je rodjena
    prva beba iz IVFa(Louise Brown)-medju sirokim masama je to odjeknulo senzacionalisticki (kao i u medicinskim)
    pa su novinari pisuci o tome koristili taj izraz dajuci mu snagu neceg cem se treba iscudjavati.
    Medicinari su naravno koristili izraz in vitro fertilization,ali ne mozes ti tamo nekom sa elementary school
    docarati jasno sto je to,al kad kazes "umjetna"-sve je clear ne??
    Kod nas se jos kaze potpomognuta,medicinska,humana reprodukcija i bilo bi zaista lijepo od cura kad bi
    prihvatile taj izraz za postupke kroz koje prolaze i da uvijek imaju na umu ,kao sto Jezic kaze,da nista
    umjetnog nema u svemu tome.
    Pusa drage

  8. #608
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Sela, draga
    Pročitala sam za malo tikatakalo! Čestitam ti od srca!

  9. #609
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Hvala Sela! Morati ćemo probuditi tu Trnoružicu...
    Čestitam ti na uspjehu i želim ti da za 9 mj rodiš

  10. #610
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    mimi, pa bemu misha...baš mi je žao
    ali i prirodnjaci vas mogu itekako iznenaditi
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za takav scenarij

    Ježiću dragi, nadam se da si sad bolje i da je ova HS bila samo uvod u jednu lijepu trudnoću...još samo malo

    ja sam od sutra pikalica i jedva čekam...nekak mi je puno vremena prošlo od zadnjeg postupka pa sam baš našpanana

    pusaaaaaaaaaaaaaaaaaaa svima a jedna posebna mojoj jaaaaaaaaaaaaakooooooooo dragoj trudničici Seli

  11. #611
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Frodo sretno u daljem postupku!!
    Mimi žao mi je...
    A kaj se tiće riječi - umjetna oplodnja- ja osobno rađe koristim potpomognuta ali kada ljudima oko sebe kažem da sam u postupku potpomognute oplodnje gledaju me ko da sam s oblaka opala...ali ako kažem umjetna e to je već jedna druga stvar. Klimnu glavom i više me ne zamaraju nikakvim pitanjima što mi iskreno i odgovara. Tako da protiv te riječi osobno nemam ništa jer za mene je to na kraju dana samo obična riječ. Ja jako dobro znam što prolazim i koliko se mučim da dođem do željenog cilja i jedna riječ kao što je - umjetna - me definitivno neće dirati niti zamarati. Vjerujem da će se s vremenom i ta riječ izgubiti i da će ljudi poćeti shvaćati zašto neke ljude vrijeđa, ali do tada ja neću dozvoliti da ja budem ta uvrijeđena...

  12. #612
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Ma nisam ja uvrijeđena radi te riječi. Mislim da je problem upravo u tome, što ljudi koji nisu u tome, shvaćaju taj izraz baš doslovno, da je to sve "umjetno". Tu nam mediji uglavnom ne pomažu, koliko god da se govorilo o tome, malo malo u novinama i vijestima iskrsne termin "umjetna oplodnja". Pa čak i našem ministru Milinoviću svako malo izleti isti izraz (sram vas bilo, ministre!)
    Samo mi je nekako žao da se žene i parovi koji sami to iskušavaju na svojoj koži ne mogu odljepiti od tog termina.
    No hard feelings! Nek zapravo svatko to shvaća kako hoće, ali za mene to nikad neće biti umjetno!

  13. #613
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Bab, sretno ti pikanje! Samo ti budi našpanana i dalje!

  14. #614
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    No hard feelings! Nek zapravo svatko to shvaća kako hoće, ali za mene to nikad neće biti umjetno!
    Potpisujem.

  15. #615
    Orhideja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj frodo prvotno napisa Vidi poruku
    sanja1, Orhideja, hvala :shy kiss:

    vidjet ćemo kako će biti ovaj put :r oll:
    Orhideja, zapravo si brzo došla na red za postupak, to su praktično samo još 2 i pol mjeseca :- )
    Da, i ja sam se iznenadila, mislila sam da ću dobiti termin tek na proljeće, ali eto Taman poslije Božića kad se natrpam kolačima

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    A ja evo, preživjela hiperstimulaciju. Bila nekoliko dana u bolnici, ali sad je situacija ok.

    I dajte cure, molim vas, ako nije problem, nemojte koristiti izraz "umjetna oplodnja".
    Žao mi je zbog HS, mene je toga užasno strah. Nadam se da ćeš se brzo oporaviti I u pravu si za ovo ''umjetna oplodnja'', ispričavam se ako sam ponekad upotrijebila taj izraz, neću više, još sam nova u svemu tome. U svemu nema apsolutno ništa umjetno i u pravu ste, treba taj termin izbaciti iz upotrebe.

    Citiraj strategija prvotno napisa Vidi poruku
    Cervikalne briseve sa uputnicom mogu odnijeti u Petrovu ili Rockefellerovu? Koliko se nalazi čekaju?
    Ja sam svoje nosila u Zavod za javno zdravstvo ''Dr Andrija Štampar'', u Mirogojskoj, tamo su brisevi gotovi za tjedan dana (ako imaš i HPV bris, onda za 10 dana).

    Citiraj mimi81 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure!
    Evo kod mene prekinut postupak zbog loše reakcije na dugi protokol (nije bilo niti jednog folikula). Sada nastavljamo sa prirodnjacima...
    Frodo, Ježić i ostatak ekipe sretno!
    Strategija dobrodošla!
    Uh, žao mi je da si morala prekinuti. Možda sad upali u prirodnjacima.

    sela, čestitke na uspjehu. Nadam se da ćemo sve tvojim putem.

    bab, sretno s pikanjem.
    Posljednje uređivanje od Orhideja : 12.10.2011. at 13:47

  16. #616
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    @ jezic mozes li pls malo opisati kako je pocela HS. jeli moguce da to krene vec od punkcije ili tek od transfera kad krene implatacija. ja pucam. barem imam takav osjecaj. stomak mi je kao u trecem mjesecu trudnoce (if only). kao kad pojedes cijelu tecu fazola (graha). i danas sam svaku rupu na cesti osjetila a jedva sam obavila najjednostavniju kupnju i dovukla se doma nikakva i bez snage. mozda to stane samo od sebe. sjecam se da bi mi i u prethodnim postupcima stomak bio napuhan ali nekako mi se cini dosta manje.

  17. #617
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Citiraj strategija prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na dobrodošlici cure!

    Ježić slažem se s tobom u potpunosti. Još nekako mogu razumjeti ljude koji nisu upućeni u to ali cure koje prolaze kroz sve pa koriste taj naziv mi stvarno nije u redu. Nažalost i u medijima se svakodnevno čuje to umjetno pa valjda ljudima uđe u uho. Ja sam mama dvoje djece. Jedno je začeto prirodnim putem a drugo ivf-om i oboje su mi isti, prirodni, normalni i bez ikakve razlike.

    Pitanjce jedno imam. Cervikalne briseve sa uputnicom mogu odnijeti u Petrovu ili Rockefellerovu? Koliko se nalazi čekaju?
    Odi u rockfellerovu ja sma u Petrovoj proljetost cekala mjesec dana jer nisu imali markere za klamidiju

  18. #618
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Meni je sutra ET a ja smrcam i kisem ko luda Nadam se samo da ce sve biti ok Dobro je krenulo imamo blastice i drziteeeee velike fige da se vise zakelje a ne da se ja tam mucim zabadava

  19. #619
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    A koji sam ja danas neugodnjak doživjela. Naručena sam bila kod ginekologa za papu i briseve. Dođem tamo, sjednem za stolac za pregled i taman krene menga. Imam neredovite cikluse ali nikako danas nije trebala doći. Uglavnom smo onda sve prebacili za sljedeći tjedan… Što se briseva tiče rekao mi je da moram ići prije u Rockefellerovu ili već negdje drugdje i uzeti neke nasade i s tim doći kod njega da mi uzme briseve. Jel zna netko šta o tom?

    Nety hvala i sretno na ET! Super što su išli na blastice, držim fige!

    Cure sa HS držite se! Uglavnom je ona predznak trudnoće pa neka tako bude i u vašem slučaju!

  20. #620
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    nety, miriše mi na dobro! Ako se sjećate Mare157 (nije Petrofka), ona bi uskoro trebala roditi. U samom postupku zakurila je s temperaturom i kihanjem, šmrcanjem, uglavnom ful viroza! I eto još koji dan pa će tog bebolinca uspavljivati u svom naručju.

  21. #621
    Orhideja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    42

    Početno

    nety, sretno

  22. #622
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    nety, miriše mi na dobro! Ako se sjećate Mare157 (nije Petrofka), ona bi uskoro trebala roditi. U samom postupku zakurila je s temperaturom i kihanjem, šmrcanjem, uglavnom ful viroza! I eto još koji dan pa će tog bebolinca uspavljivati u svom naručju.
    Pozlatile ti se rijeci i presla viroza i na tebe Curke fala svima na figama i ja drzim isto Nadam se da ce biti još ekipe na et da ima s kim klafrati dok sma tamo i cekam kaj ce bebice odluciti.... ostaju ili ne

  23. #623
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    @ jezic mozes li pls malo opisati kako je pocela HS. jeli moguce da to krene vec od punkcije ili tek od transfera kad krene implatacija. ja pucam. barem imam takav osjecaj. stomak mi je kao u trecem mjesecu trudnoce (if only). kao kad pojedes cijelu tecu fazola (graha). i danas sam svaku rupu na cesti osjetila a jedva sam obavila najjednostavniju kupnju i dovukla se doma nikakva i bez snage. mozda to stane samo od sebe. sjecam se da bi mi i u prethodnim postupcima stomak bio napuhan ali nekako mi se cini dosta manje.
    legal alien, hs može krenut već i prije punkcije, a i poslije transfera. Ja sam već kod punkcije čula doktora kako govori: "To je hiperstimulacija". Bila sam malo nupuhana poslije punkcije, ali mi je trbuh očigledno počeo rasti nakon transfera. Kad sam završila na hitnoj, izgledala sam ko u 6. mjesecu trudnoće. Sori ako nisam dobro popratila, a u kojoj si ti sad fazi točno?

  24. #624
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    nety, super za blastice! Nadam se da su sad već s tobom na čuvanju! Javi kako je prošlo!

    strategija, znači da opet nemaju hranilišta za briseve u Petrovoj. Zato su ti rekli da ih moraš pokupiti u Rockfellerovoj ili negdje drugdje.

  25. #625
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku

    strategija, znači da opet nemaju hranilišta za briseve u Petrovoj. Zato su ti rekli da ih moraš pokupiti u Rockfellerovoj ili negdje drugdje.
    Nisam to išla u Petrovu već kod privatnog ginekologa. Htjela sam u Petrovoj obaviti i papu i briseve ali kad sam se naručivala mi je sestra rekla da MPO doktori to više ne rade

  26. #626
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Sve super prošlo Malo me bolilo jer su mi jajnici bolni i kad mi je pritisno mislila sam skociti od muke Izvadili 6 3 su bile zrele i 2 prešle u blastice Sad su bebe samno vec smo danas 2 put rucale pjele malo pizze i finih keksica
    Vele u Petrovoj da ce i oni uvesti da nema lezanja uopce poslije transfera jer da se u Mariboru ne lezi uopce Da sve treba normalno raditi osim sto se nesmije naprezati ni tesko dizati Nadam se da ce ovaj put biti vise srece ..sad je sve u Bozijim rukama

  27. #627
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Nety super za blastice, nadam se da ce ostati s tobom a sto se tice prehlade, negdje sam procitala da neki doktori misle kako malo oslabljen imunitet zapravo pogoduje implantaciji... Ja se nadam da ce u tvom slucaju se ta teorija pokazati tocna!

    Bab, jesi pikalica? Kakav ti je protokol?

    Ja sam u 11 mjesecu na konzultacijama pa cemo vidjet sto dalje. Nadam se da cu u proljece moc na postupak (zapravo se nadam da necu trebati jer ce u 12. uspjeti )

  28. #628
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Nety, bravo za blastice...nek ostanu obadvije s tobom...

    Tikki, je od jučer sam pikalica...dec + fraxiparin i od 2 dc uz to još i tri gonala...pa ćemo vidjet
    Brijem da ću do punkcije izgledat ko kantica za zalijevanje cvijeća

    Nadam se da ćeš na proljeće već naveliko šetati svoj trudnički trbuščić

    Pusa curke svima

  29. #629
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa Vidi poruku
    Nety, bravo za blastice...nek ostanu obadvije s tobom...

    Tikki, je od jučer sam pikalica...dec + fraxiparin i od 2 dc uz to još i tri gonala...pa ćemo vidjet
    Brijem da ću do punkcije izgledat ko kantica za zalijevanje cvijeća

    Nadam se da ćeš na proljeće već naveliko šetati svoj trudnički trbuščić

    Pusa curke svima
    došla unatoč forumskim pravilima da se na bolničkim topicima vibra i navija, zavibrati našoj Bab, neka ti nama budeš kroz koji tjedan trudna kantica za zalijevanje ~~~~~~~~~~~~~~~~

  30. #630
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    jutro, curke moje

    ja u nedjelju u 7h moram biti u Petrovoj na 1. uzv, hvata me frka lagana da vidim kako se to sve počelo razvijati

    nety,ježić,Bab,miga i sve ostale cure, sretno!!!
    mimi81, , ti si onda već slijedeći mjesec u postupku?
    Sanja1,

  31. #631
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Rab i ja ti zelim da postanes deeebbbeeeeelaaaa <3
    Hvala vam curke na lijepim zeljama Drzim i ja fige sama sebi

  32. #632
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Frodo bez brige i bez panike Jedan rezultat vec imas ...znac sve je moguće sad ideš po drugi ...nekaj uspije iz prve nekaj bas i ne Drzim fige sam hrabro i bice još jedan bebac

  33. #633
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    frodo, sretno u nedjelju i želim ti što prije još jednog ovakvog preslatkog kuhara ili kuharicu

    Kadauna, tebi i Tvojoj ljepotici

    ubila bu me moderatorica

  34. #634
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Citiraj frodo prvotno napisa Vidi poruku
    jutro, curke moje

    ja u nedjelju u 7h moram biti u Petrovoj na 1. uzv, hvata me frka lagana da vidim kako se to sve počelo razvijati

    nety,ježić,Bab,miga i sve ostale cure, sretno!!!
    mimi81, , ti si onda već slijedeći mjesec u postupku?
    Sanja1,

    Ja bi mogla već ovaj mjesec...ovisi kad dođe m. Što se tebe tiče ne brini, bit će to ok. Ja sam ti malo special case i bad luck...
    Sretno Nety, Bab ... i ostalima u Petrovoj!

  35. #635
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj mimi81 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja se nadam. Ponekad mi se čini da sam najgori pacijent na ovom forumu...
    bas mi je zao sto se to događa mimi

  36. #636
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Mene sve boli Od kicme do donjeg dijela trbuha Ocito su mi jajniici jos bolni A da ne spominjem kako mi se tesko izolirati od svakodnevnih briga i problema vec sam se sva iznervirala a rekals am da necu još me k tome svemu frka oce li se mrvice zalijepiti i bez Oho lipila a tek je jedan dan prosao
    Rekli su u Petrovoj da samo treba paziti ne napreazti se netreba lezati pa cu ja sad 4 dana sto vise odmarati a onda se bacam na pecenje kolaca i svakodnevne poslove da ostanem donekle normalna

  37. #637
    bebac avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav,

    evo i nas!
    Muž ima oligoastenoteratozoospermiu, a ja sam ok

    Zanima me koliko se dugo ceka između ivf ili icsi pokusaja u Petrovoj?
    Koje papire-nalaze moram imati na prvom pregledu?
    Kojeg doktora odabrati, preporuke?

  38. #638
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Frodo kako je prošao uzv?

  39. #639
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    mimi81 , nikako se jučer javiti, uglavnom, ima folikula , a sutra ćemo vidjeti kako napreduju, valjda će biti sve ok, javim sutra kako stvari stoje.Kako si mi ti? Možda se i vidimo još tamo

    Bab, hvala na lijepim željama

    cure u iščekivanju bete, kako ste mi vi? i dalje držim fige!

    bebac, imate istu situaciju kao i mi, što se čekanja tiče, koliko sam skužila čeka se oko 4 mjeseca.Od nalaza-brisevi, papa,hormoni, ma zapravo ti je najbolje nazvati 01 4604-723 i naručiti se, između 12-14 sati svaki dan.Kad smo mi krenuli nama su dodijelili doktora, nismo birali.Pa lijepo dođeš tamo, popričaš sa doktorom, on ti napiše koji ti sve nalazi trebaju i vjerojatno će te odmah staviti i na listu za ivf, a do tada stigneš prikupiti sve što ti treba, Sretno!

  40. #640
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Frodo super za folikuliće, samo neka tako nastave i dalje

    Bebac, mi smo isto tako nazvali od 12-14, oni ti daju termin konzultacija i tad ponesi sve nalaze koje imaš (papu, spermiogram, ako ste još nešto od pretraga radili...) a na konzultacijama će ti doktor dat upute za dalje i možda te stavit na lisu za ivf. Sretno

  41. #641
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    Danas umjesto pozitivne bete, sve ispočetka. Svim petrovka želim sreću budućim jesenskim trudnicama. Dali mi koja može objasniti kako ide točno protokol kad se ide po zamrznute stanice? Hvala

  42. #642
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    bebac, kod naručivanja meni su dali papir sa popisom dokumentacije koja ti treba pa evo:
    1. sva Vaša dosadašnja medicinska dokumentacija
    Vaš OIB
    nalaz Kg i Rg faktora (samo pacijentica, ne partner!)
    Biljezi na Hepatitis A, B i C; HIV, WAR (Sifilis) (OBOJE!!!) ( ne starije od 6 mjeseci!)
    PAPA test i cervikalni brisevi - ne stariji od 6 mjeseci!
    2. Za parove koji su u braku:
    Vjenčani list (kopija)
    Kopija osobnih iskaznica
    3. Za parove koji su u izvanbračnoj zajednici:
    Izjava bračnog para pred sudom kod javnog bilježnika
    Potrda o zajedničkoj adresi
    4. Pisana potvrda psihijatra / psihologa da je par upoznat o mogućim psihičkim učincima liječenja medicinskom oplodnjom, OBOJE!
    5. Pismena potvrda pravnika (magistar prava) o pravnom značenju i učincima postupaka za planirano liječenje medicinskoj oplodnjom, te o obiteljsko-pravnim učinskima koji proizlaze iz tog postupka.
    Ne moraš imati sve do prve kontorole ali počni lagano sakupljati. Što se doktora tiče svaka cura će ti preporučiti svojega ali stvarno su svi dobri.

    frodo za puno dobrih folikula!

    luna1 baš mi je žao...

  43. #643

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Pozdrav,
    evo i mene, trenutno pikalica - od 21. d.c decp., od 2 d.c. decp. + 3 amp. gonal f.
    Cure da li kada dolazim na ultraz. 8 d.c. moram imati uputnicu ili su dovoljne one uputnice koje sam predala kod preuzimanja lijekova - zaboravila pitati

  44. #644
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Frodo navijam za tvoje folikule.

  45. #645
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    luna1, jako mi je žao što nije uspjelo! Želim ti puno sreće u krio postupku! Javi se migi24, ona ti je sad najfriškija u tome, i to s uspješnim rezultatom. I tebi želim takav ishod!

    frodo, bravo za folikule! Samo nek oni dalje lijepo rastu!

    bebac, dobrodošla i što prije na trudnički pdf ošla! Na prvi pregled ponesi sa sobom sve dosadašnje papire koje imaš. strategija ti je već popisala što se sve za postupak treba prikupiti, ali reći će ti i doktor što god trebaš! Sretno i za što skori početak!

    A ja ću vam, eto, napisati dobre vijesti. Danas, 14dt moja beta iznosi 278,17!
    Imam odmah i pitanje; jel nekome od vas rečeno da betu ponavljaju tek za tjedan dana? Meni su ju rekli ponoviti tek u ponedjeljak, pa me to malo brine.
    Posljednje uređivanje od ježić : 17.10.2011. at 19:16

  46. #646
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Lijepa beta ježić, čestitam!!! Neznam zašto su rekli ponoviti tek za tjedan dana ali ja da sam na tvom mjestu bi radi sebe ponovila za 2 dana a radi njih opet sljedeći tjedan. Želim ti pravilno duplanje

  47. #647
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    jjjeeežžiiććć, jupiiiiiiiiii!!!!!!!!želim ti sve, sve, sve najbolje!!!!! Bravo!!!!!!!

    strategija,tikki,sanja1..., hvala vam curke od srca

    luna1, , isplači se ako ti se plače, a već sutra bit će bolje, i dalje u nove pobjede!!! samo upornima uspijeva!

  48. #648
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Miga,Ježić bravo cure,~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za školski do kraja.
    Luna,sad tek vidjeh.

  49. #649
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Čestitke i ovdje!
    Frodo super za folikule...pratim te i dalje!
    Ja sam ok, trudim se biti...možda se i vidimo, bilo bi mi drago

  50. #650
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Ja se eto nisam javljala jer je nakon velikog veselja isti dan krenuo šok...Prokrvarila sam a i svašta se nešto drugo izdešavalo tako da sam zadnja 4 dana provela po razno raznim bolnicama...
    No hvala bogu bebač se još neda i beta danas na 17 dan 1453 i nešto sitno. Kažu školski! Od jučer na komplikacijama...
    Držim fige svima i želim da dočekate i vi svoje pozitivne betice i da budete pošteđene bilo kakvih šokova...
    Pusa svima! Ježić - čestitke i ovdje draga!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •