Stranica 52 od 112 PrviPrvi ... 242505152535462102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 5595

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #2551
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Evo obavila danas 3. ultr. Zgleda da je dobro,neznam mjere folikula al kolko sam škicnula ima ih par,to je dobro.sutra opet.malo se bojim da ne pukne prije vremena..

  2. #2552
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Evo obavila danas 3. ultr. Zgleda da je dobro,neznam mjere folikula al kolko sam škicnula ima ih par,to je dobro.sutra opet.malo se bojim da ne pukne prije vremena..
    Žužy neće puknuti ne briniiii, držimo palčeve da su baš ti "dobitni". Uz tebe smo

  3. #2553
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Hvala bili

  4. #2554

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Ftičice-najbolja stvar što si napravila je registracija na ovaj forum- ja sam tu naučila jaaako puno o cijeloj ovoj priči..Rode su me educirale i hvala im na tome..
    Sada u prikupljanje nalaza, pa na konzultacije i stave te na listu za lijekove(postupak) i čekaš..
    Bit će sve ok,ne brini..za nejasnoće-tu smo..

    Žužy-lijepo to tebi ide. evo malo ~~~~~~ za sutra

  5. #2555
    Ftičica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    86

    Početno

    hvala vam svima kaj ste odgovorile, od srca
    malo mi je već lakše... odnosno, malo ste mi smirile sve one neke negativne priče koje sam izmislila u glavi - o tome kak me možda i otkantaju...
    sve ste mi dale odgovore na za sad postavljena pitanja...
    bitno mi je da znam da je ok kaj me još nitko nije pregledao kak spada , bitno mi je da znam da se moram strpiti - makar već mjesecima iskačem iz kože čekajući..., da znam da sve ima neki svoj tok i da bu na kraju valjda sve ok
    neću sad više ništa pitati dok ne dobijem nalale CB - neki su već stigli i super su - čekam još klamidiju i u biti se srdim na dvoju doktoricu koja mi je mogla kad mi je dala uputnicu za hormone dati i za CB pa bi do sad već imala i to i imala bi već mjesec dana manje za čekanja, ali dobro ( ja sam to zadnji put radila prije 3godine i nisam se sjetila da se čeka tak dugo ).. tak je valjda trebalo biti.
    i da, samo se nadam kad sam već pacijent Petrove da ne bum duuugo čekala da me naruče na kontrolu sa brisevima? pa valjda ne bum za ponovni pregled čekala mjesec dana opet?
    da, malo me strah tog čekanja između pojedinih pregleda...
    i budite sigurne da ću prije HSG i poslije imati još puno pitanja

  6. #2556
    wanna be mommy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    614

    Početno

    Ftičica, ja sam prekjučer išla na konzultacije i dobila termin za IVF 02/2013, a početkom godine za lijekove, tak da se pripremiš na čekanje, iako ono nije ni predugo obzirom da su naše drage suborke do prije par mjeseci puuuno duže čekale.
    bez panike, skupljaj nalaze pa češ vidjeti šta će ti doktor reći. kod kojeg si doktora?

  7. #2557
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    Ftičica a di se to brisevi čekaju do mjesec dana? Malo mi to ipak dugo zvuči...ako ti i klamidija dođe čista onda se odmah javi svojoj doktorici jer kod nas u Varaždinu se naručuje za HSG, a neznam kako je drugdje pa da ne čekaš još i to dugo ( i znam da ima neke veze s menstrualnim ciklusom al se ne mogu sjetiti koje, mislim da je najbolje to raditi odmah iza menstruacije),i da ne propustiš koji ciklus bezveze. I računaj da ostaješ 1 dan u bolnici (bar je kod nas tako), ja sam radila HSG u petak i odmarala kroz vikend tako da nisam morala tražiti više od 1 dana slobodno na poslu. S obzirom da se kod nas slike i nalaz HSG-a dobiju odmah odnosno kad ideš doma, možda ti je najbolje da ti nazoveš fino Petrovu dan dva prije nego ideš na HSG i naručiš se samo, da ipak ne gubiš dane. I pripremi se da se u Petrovoj čeka, na sve se čeka i na kontrolni pregled i na konzultacije i na postupak. Zato se naoružaj s puuunoooo strpljenja i pozitivom.

  8. #2558
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    znaš bili,evo i ja još čekam nalaz klamidije,17. bude mjesec dana..nalaz pape i ostalih briseva je stigao za 10-tak dana a ovaj nikak pa nikak..veli moj dr da za klamid. treba malo duže.al mjesec dana

  9. #2559
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    Ozbiljnoooo??? ajd onda sve pravac Varaždina, tu se čeka max tjedan dana )

  10. #2560

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    I ja sam u Petrovoj cekala klamidiu mjesec dana, odmah su me na to upozorili kad sam predavala uzorke ali sam mislila da je to zbog godisnjih odmora jer sam predavala u 7. mj, ostali nalazi su brzo bili gotovi... Kako Bili kaze - svi u Varazdin!!!

  11. #2561

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Evo obavila danas 3. ultr. Zgleda da je dobro,neznam mjere folikula al kolko sam škicnula ima ih par,to je dobro.sutra opet.malo se bojim da ne pukne prije vremena..
    Ne se bojati žužy! Sve bu dobro...!!! Pusa!

  12. #2562
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    Pa daaa, kod nas ako predate u ponedjeljak do petka max ponedjeljka imate nalaze, s tim da ako vam je problem putovanje ili vam se ne da samo po te nalaze u bolnicu, donesete kuvertu s ispisanim svojim podacima i naljepljenu markicu kad nosite i uzorke i pošalju vam nalaze doma.

  13. #2563
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    ma inače nikad nije tak dugo trajalo,a sad dok sam baš trebala pa išla još mj dana ranije,reko imam vremena,sad nikak da dođe.to sam vadila kod nas u kc,a jedino za klamidiju šalju u zg.i izgleda da se zagubio.odustala sam..u petrovoj su me sad pitali za taj bris,al kaj sad,nije više bilo vremena da ponovim.
    sneki41,a nadam se da bu dobro
    Posljednje uređivanje od žužy : 14.09.2012. at 17:31

  14. #2564
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Mene, onako čisto teoretski, zanima jedna stvar. Što će biti s onim djevojkama koje su se u srpnju ove godine upisale za travanj ili svibanj sljedeće, sad kada nove upisuju za veljaču? I što se u međuvremenu dogodilo da je došlo do ovog preokreta?

    Ako što saznate... Bilo bi mi drago da se ovčica javi.

  15. #2565
    Ftičica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    86

    Početno

    dobro jutro svima,
    još ću samo sada napisati hvala svima na odgovorima...
    ja sam kod doktora Šimunića - tak su me odredili prilikom naručivanja na prvi pregled.
    konzultacije su zadnji korak nakon svih pretraga i na njima se naručuje za postupak, lijekove...?
    CB sam radila u Petrovoj - tak mi je doktor Š rekel da zbavim i je, svi ostali brisevi su došli praktički isti tjedan, dok je klamidiju mi rekla na predavanju uzoraka da moram čekati mjesec dana, ne znam zakaj je to tako dugo, ali stvarno mislim da kad sam radila to prije te 3 godine da sam isto čekala čudo jedno...
    dobila sam na povijest bolesti u Petrovoj da se po gotovim CB, s nalazima javim za kontrolu k njima - za taj di si mislim ak bum čekala još mjesec dana, pa onda još čekanje HSG -je, čitala sam da se radi neposredno nakon menstruacije, uh...
    trenutno mi nije opterećenje čekanje postupka, nego samo da zbavim sve stvari koje su mi potrebne i da znam na čemu sam...
    i da, mislim da me definitivno čeka čekanje... zakaj se prije tak dugo čekalo i sad se smanjilo čekanje? ne kužim... ako se sad čeka cca 5 mjeseci, pa koliko je to prije trajalo? relano, nekih cca pola godine prođe ko za čas, ali ne dok čekaš to kaj mi sve čekamo... meni bar, svaki dan traje ko vječnost... mislim da će mi trebati tona strpljenja
    i samo da znate, moj prag boli je čista katastrofa i užasno me strah ( bio ) tog HSG, ali kad čitam sve vašu pozitivu, nije me više baš ničeg strah.. samo malo tog čekanja... želim svima lijep vikend

  16. #2566

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    62

    Početno

    bas sam jucer cula kako je dr komentirao da ima puno zena za MPO pa se nemoj cuditi sto se duze ceka. samo usput, ja sam sve hormone vadila na v. vrhovcu i bili su gotovi za tjedan dana. mozda kome pomogne da ne mora puno cekat jer u petrovoj ne rade hormone za stitnjacu pa sam po preporuci otisla na VV i sve ekspresno napravila tako da sam u 7.mj bila i kod endokrinologa i u roku od 15 dana napravila sve pretrage. racunajte da sam pocetkom 8mj izvadila i antitijela za stitnjacu i dobila terapiju prije kretanja u postupak

  17. #2567
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Citiraj Sneki41 prvotno napisa Vidi poruku
    Mary123, drzimo fige za veljacu, ozujak...
    Hvala sneki41,wana be mommy,milasova...ja se nadam tak brzom postupku...ali šta nije netko nedavno pisao da se upisuje za 5-6 mj....
    Ja se ne nadam više da će doći nešto bez postupka...svaki put se razočaram kad dođe vještica...
    Ftičica dobro došla i brzo nas napustila u ovim vodama...znam da imaš brdo pitanja...svima nam je tako bilo...zato smo sve ovdje da si pomažemo stoga slobodno pitaj šta god te zanima....

  18. #2568
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Mene su u lipnju upisali za ozujak 13..za stimulirani ivf.
    evo danas,13 dc dobila štopericu,moram si ju dati u 1h u noći i ako bog da u utorak punkcija.

  19. #2569
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Mene su u lipnju upisali za ozujak 13..za stimulirani ivf.
    evo danas,13 dc dobila štopericu,moram si ju dati u 1h u noći i ako bog da u utorak punkcija.
    To znači da ćeš ti čekati ožujak ako će ti trebati taj stimulirani? Ne bi bilo fer ako je netko prije par dana dobio termin za veljaču. Ili će ubrzati listu?

  20. #2570

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    62

    Početno

    koliko se ceka od aspiracije do transfera?

  21. #2571
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    drage curke odoh i ja sutra malo do Petrove da vidimo kaj dalje....

  22. #2572
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj sanjalica82 prvotno napisa Vidi poruku
    koliko se ceka od aspiracije do transfera?
    3 do 5 dana. Ovisno o procijeni biologa.

  23. #2573
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    To znači da ćeš ti čekati ožujak ako će ti trebati taj stimulirani? Ne bi bilo fer ako je netko prije par dana dobio termin za veljaču. Ili će ubrzati listu?
    a nije baš da imam izbora,ne
    u lipnju sam imala kontrolu nakon spontanog i stavili su me sami na listu za drugi postupak.sad kad sam došla u vezi prirodnjaka sam pitala kad bi mogla na drugi stimulirani pa su mi rekli da već imam termin.bilo me malo strah,kad sam vidla kolko se čeka,a ko zna kolko bi čekala da sam se tek sad upisala..mada evo po mommy-nom primjeru zgleda da se nešto promjenilo.je,dugo je to,ravno godina dana između .

  24. #2574

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    11

    Početno

    evo ja sam zvala petrovu i naručena sam 15.10. kod dr. Kasum na konzultacije. baš sam se lijepo nasmijala sa sestrom preko telefona. nadam se da je to pozitivan znak. da li mi može tko šta reći od tom doktoru?
    od srca vam svima koje ste već u postupku želim da ostanete trudne.

  25. #2575

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    gdje nam je Mary

  26. #2576

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    e ima kog u srijedu gore?

  27. #2577
    prava ovčica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    121

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    Mene, onako čisto teoretski, zanima jedna stvar. Što će biti s onim djevojkama koje su se u srpnju ove godine upisale za travanj ili svibanj sljedeće, sad kada nove upisuju za veljaču? I što se u međuvremenu dogodilo da je došlo do ovog preokreta?

    Ako što saznate... Bilo bi mi drago da se ovčica javi.
    Tu sam ja, redovno pratim i iskreno neznam što bih rekla.
    Da, ja sam u 07/2012 dobila termin u 04/2013.. e sad, jel to do mog dr R.,
    jel to zbog toga što mi je to drugi IVF pa je potreban i veći razmak (mislim da je curama koje su stavile
    ranije termine prvi IVF, nisam upamtila imena, sorry)..
    Bilo kako bilo, nadam se samo da ti novi tj. raniji termini neće pogurati moj jer 8-9 mjeseci čekanja
    je već jaaaaaaaaako puno, ali ja sam se psihički pomirila s činjenicom da ćemo jednom godišnje imati
    šansu da postanemo roditelji jer vidim da na bolje ne ide
    Nažalost nas je sve više... mislim da je vrijeme za promjene u klinikama za MPO, ove liste čekanja su strašne.
    Psiha je ta koja užasno trpi, treba ostati normalan u svemu ovome...


    zrinkič, nema te... nadam se da je sve ok, da se bebice čvrsto drže mame

  28. #2578
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    mislim da svaki termin za postupak ovisi kod kojeg si doktora,odnosno kakva je gužva kod njega tolki su i redovi.

  29. #2579
    prava ovčica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    121

    Početno

    Jelda... ma ja isto najviše sumnjam u to

  30. #2580
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da svaki termin za postupak ovisi kod kojeg si doktora,odnosno kakva je gužva kod njega tolki su i redovi.
    Ne vjerujem, svi oni podjednako dobivaju pacijente, a ako bi sudili po razvikanosti, onda kod R. baš ne bi smjela biti tolika gužva, on mi se više drži onako low profile u javnosti.

    Ovčice, ne treba ti nikakav dugi razmak, naprotiv, baš bi bilo logično da ideš prije onih kojima je prvi puta jer imaš obavljene sve pretrage. Drugo bi bilo da si imala (ne dao Bog) kiretažu, pa ti treba vremena za oporavak..

    Trebalo bi to malo pročačkati kod sestara, a kad ste vi sve tako fine.. Ja sam se oprostila s Petrovom, al stvarno mi ide na živce kako te tamo ponekad tretiraju ko vreću krumpira.

  31. #2581
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Evo mary...heheheh.....stigla ja iz naše vile Petrove....dobila termin i presretna sam....siječanj 2013....Doktor Kasum je na godišnjem,bio neki novi doktor,prvi puta ga vidjela....ma ja bila gotova za 5 minuta kod njega...17.12 idem po lijekove...jedva čekam...uh

  32. #2582
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj Mary123 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mary...heheheh.....stigla ja iz naše vile Petrove....dobila termin i presretna sam....siječanj 2013....Doktor Kasum je na godišnjem,bio neki novi doktor,prvi puta ga vidjela....ma ja bila gotova za 5 minuta kod njega...17.12 idem po lijekove...jedva čekam...uh
    super mary,eto kak se sad dobije bliži termin nego ljetos npr.začas će proči jesen,i taman nakon blagdana ulaziš u novu godinu fino s novim pothvatom!

  33. #2583

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Odlicna vijest Mary!!! Jako sam sretn zbog vas..odlixno

  34. #2584
    wanna be mommy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    614

    Početno

    Bravo Mary, čestitam! Vidis da si prije mene! Mislim da se tak upada na liste, jer neke žene ostanu trudne pa se oslobodi mjesto. Ja sam vidjela pun 2 mj Kad je mene upusivala, a jedan red je bio izbijeljen, dakle netko je odustao. Sve je to lutrija, nažalost.

  35. #2585
    prava ovčica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    121

    Početno

    Ajme Mary, pa odlično!!
    Da barem nisi morala toliko čekati te konzultacije..
    ali evo, isplatilo se!!

  36. #2586
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Curke ja sam presretna...da prava ovčice samo da nisam čekala dugo te konzultacije koje su bile gotove za 5 minuta...curke hvala vam svima...čekam ostale vijesti od cura koje ovih dana idu na konzultacije...sretno svima...

  37. #2587

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    104

    Početno

    Bok curke, evo i mene da vam se javim.
    Danas sam bila na konzultacijama kod dr. Pavičić, i dogovorila svoj prvi AIH u sljedećem ciklusu.
    Probat će sa terapijom klomifenom, nadam se da budem reagirala obzirom na dijagnozu PCOS.
    Jedino kaj me iznenadilo - moramo mm i ja na pravno i psihološko savjetovanje... Pa šta to nije
    iza nas obzirom na novi zakon?!

  38. #2588
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    sirena, garantiram ti da ne morate na p&p savjetovanje!!! ne 100% nego 1000%!!!
    pročitaj prethodnu stranicu, dvije na ovoj temi i vidjet ćeš što smo o tome pisali, a ja ću samo ponoviti da su bezobrazni prasci ako pacijentima to i dalje predstavljaju kao obavezu!!! ne morate ni na kakvo savjetovanje i samo im recite kako ste tu info dobili direktno iz Ministarstva zdravlja i vidjet ćete kako će zašutiti!

    joj, kako me ljute!!!

  39. #2589

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    E jesu dosadni s tim savjetovanjem! Kad je MM krajem 8. mjeseca isao po te papire jer su meni u Petrovoj rekli da trebaju i dalje, tamo su mu ih dali (mi smo to obavili u Obiteljskom centru u Preobrazenskoj prije novog zakona, u 6. mjesecu i vec tada nas je pravnik upozorio da dok mi "ulovimo" termin u listopadu njihova potvrda vise nece trebati). Covjek koji mu je dao potvrde isto je ponovio da to vise ne treba ali MM je nepopravljivi "ziheras" i nije se dao, utrapio je to medju sve papire i nalaze i tako smo predali sestri neki dan kad sam isla po lijekove. Nije nista rekla ali nije ni vratila tu potvrdu kao nepotrebnu. Ljudi moji pa tko je tu lud? Ako oni koji "savjetuju" i izdaju te potvrde kazu da ne treba a ekipa u Petrovoj trazi i dalje - tu nekaj ne stima! Gledala sam i stranicu IVF klinike, i oni jos pod potrebnim "dokumentacijom" imaju i te potvrde...sve je to nekak "zbrčkano"... A i ovi termini sto sad cure dobivaju...jupiii ako se liste smanjuju...

  40. #2590
    linna avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Ova nastala zbrka u vezi termina je zbog novog zakona po kojem nema duge liste čekanja, baš sam pitala tamo. Čeka se više od tri mjeseca jedino ako ste između dva stimulirana,a ovako nema dugih čekanja kao prije. Problem je s curama koje su se upisivale prije nego što je zakon stupio na snagu i onda su imali nekakvu mjesečnu kvotu koju su mogli ispuniti,a sad više nije tako

  41. #2591
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Vidim, ponižavanje, maltretiranje, omalovažavanje i vrijeđenje MPO pacijenata se nastavlja.
    Duboko žalosti što to sada rade liječnici kroz obavezno traženje potvrda o pravnom i psihološkom savjetovanju, a krenulo je odbijanje svih žena koje su navršile 42. godinu, bez obzira na nalaze i rezultate dosadašnjeg MPO liječenja.

    Možda nam je bilo mrvicu laknulo donošenjem novog MPO Zakona, ali čini se da je situacija oko položaja MPO pacijenata i naših prava na liječenje, sve gora i teža. Osobito se to odnosi i na dugačke liste pacijenata i dužinu čekanja na postupak koja već na nekim klinikama premašuje godinu dana!

    Cure, dečki.... osvijestimo se, budimo uporni i ustrajni u traženju svojih prava na liječenja. Borimo se za nas i našu djecu. Od skakutanja i vibrica po Forumu nema nikakve kosisti. Zovite HZZO, Ministarstvo, pišite ima, pitajte za svoja prava, prijavite nepravilnosti...

  42. #2592
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Imamo posebnu temu za pp savjetovanje, u kojoj molimo sve da nam pišu svoja iskustva po različitim bolnicama. Ako neko želi razgovarati sa psihologom-super, ALI-ako ne želi-zakon ga štiti!!!!!! I kao što Inesz kaže-niko se neće boriti za naša prava osim nas. Sjeća li se Petrova kad su sestre slale cure da same kupuju štopericu u prirodnjaku, zato da im se taj postupak ne bi računao? Upravo su se cure same izborile da se štoperica NE kupuje jer su zakonski imale pravo dobit je od bolnice, i pisale HZZO-u i nakon toga je Petrova to ukinula. I da, pozdrav svom bolničkom osoblju koje nas čita!
    (Inesz, ništa osobno-a i s ovim sam van tvog konteksta, ali osobno se ne slažem da od skakutanja i vibrica nema koristi-ima za sve nas, time dokazujemo da smo tu jedni za druge, da mislimo jedni na druge, da smo spremni pomoći s informacijom kad god treba, i pozivam i ovdje sve na ZG forumsku kavu na druženje).

  43. #2593
    črkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    49

    Početno

    Pozdrav curke, evo i mene sa friškim vijestima.
    Nakon puno muke i strpljenja, konačno sam dočekala da me stave na listu za ivf u dvanaestom mjesecu, krajem jedanaestog idem po ljekove.
    Prije toga moram obaviti milijun pretraga, ali se veselim svemu jer smo se konačno maknuli s mjesta

  44. #2594
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    mare, jesmo OT, ali sama si napisala-pomažemo informacijama, savjetima, iskustvima, uputama... upravo to zajedno sa podrškom predstavlja nešto bitno i korisno.

    ali samo vibre ~~~~~~ i samo skakutanja po forumu, bez dodanog sadržaja i nisu baš ono što nam je presudno i korisno.

  45. #2595

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Milasova8, draga drzimo fige za sutra i cekamo "izvjestaj"...pusa!

  46. #2596

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Sneki hvala
    Evo me u Petrovoj- guzva je ogromna pa ne znam kad cu doc na red..nema veze,naoruzala sam se strpljenjem..
    Javim se

  47. #2597

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    nemam preslike osobnih pa me je malo spotala-sad cekam da me prozovu

  48. #2598
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    mene ceka jos jedan AIH!!!!! ima ko klomifena vise mojima je rok trajanja prosao prije 2 mj

  49. #2599
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    malasova ja sam jucer dva sata cekala nadam se da češ ti prije doci na red

  50. #2600
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    evo da se javim,mi jučer obavili aih na kraju.ovulacija je bila prekjučer,dr više nije ništa vidio na ultrazvuku i predložio je aih,da iskoristimo ciklus.a nadam se da nije bilo kasno i da je jajašce još bilo tam dok su doveli joj plivače..sad (ne)čekam m

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •