Stranica 149 od 203 PrviPrvi ... 4999139147148149150151159199 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,401 do 7,450 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #7401
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Jučer mi je vraćen embrij, 2 dan, 2stanični...

  2. #7402

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    hej curke danas mi je 6 pt i od jucer osjecam neke grčiće u donjem dijelu trbuha i sad mi je palo na pamet da nije menga.
    Ali za m je ionako rano, tek 05.05. bi trebala stici i nikad prije nemam grceve vec tek 2 dan.

    Da li je neka od vas to osjetila, pogotovo one curke koje su vec bile na beti i trudne su?
    e da dobila sam u pon inekciju decapeptyl-a a i moram uzimat 3x2 utrica.

  3. #7403
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    angel, koliko su stari bili embriji?

  4. #7404
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj clematis prvotno napisa Vidi poruku
    hej curke danas mi je 6 pt i od jucer osjecam neke grčiće u donjem dijelu trbuha i sad mi je palo na pamet da nije menga.
    Ali za m je ionako rano, tek 05.05. bi trebala stici i nikad prije nemam grceve vec tek 2 dan.

    Da li je neka od vas to osjetila, pogotovo one curke koje su vec bile na beti i trudne su?
    e da dobila sam u pon inekciju decapeptyl-a a i moram uzimat 3x2 utrica.
    Sve što sam dosada pročitala kod trudnica da su ti grčevi oko 6,7dnt dobar znak! To nije ni blizu mengi, opusti se!Bit će to dobro! Za betuuuu~~~~~~~~~~~~~~~~

  5. #7405

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    34

    Početno

    clematis, to ti je normalno. Ja sam imala grčeve kao pred menzu pa i sad ponekad, beta pozitivna, fino se poduplala a u petak idemo na 1. uzv i nadamo se da je sve ok. Samo opušteno

  6. #7406
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj dino84 prvotno napisa Vidi poruku
    ovako se isto i ja osjećam samo što je meni 6dpt.
    I ja se isto osjecam

  7. #7407
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Mare41 bili su trodnevni.
    Clematis to je dobar znak...samo da kazem ako neka od vas osjeca temperaturu u nogama kao muskulfiber samo blagi e to je meni bio znak da sam trudna..i potjeralo me da radim test tako rano.

  8. #7408
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    10 dpt i dalje ne osjećam ništa! Mislim da neću radit test tako skoro, bar ne sutra, bolje da uplatim loto, prije ću dobit!
    Niko od čekalica ne piše o simptomima? Sedmorka, ima li šta?

  9. #7409
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Dobro jutro svima, vrijeme je za jednu lipu jutarnju kavicu ☕...
    Popodne malo u šetnjicu sve laganini s noge na nogu......

  10. #7410
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka draga, meni je danas 7 dnt i sike su mi nabujale, al ono jedan dan ih osjećam malo više, a drugi malo manje. Npr. sinoć koda su mi za 2 broja narasle, a jutros opet normalno. I zadnjih par večeri budem jako napuhnuta i zatvorena (ali ja inače imam nekad probleme sa probavom, reguliram to inače čajevima, donatom...) pa ne znam je li to mogu uzet u obzir kao simptom, ali ujutro nakon marende i kavice se lijepo "ispraznim" (oprostite na izrazu) i onda tokom dana je ok! To je to kod mene, nikakvih drugih simptoma nemam. A sve gledać oće li mi iskočit koja veća bubuljca na licu jer to je meni siguran znak menz., ali evo zasad ništa. Nastojim se ne opterećivat simptomima...Frćka ništa to ne mora značit ako nemaš simptome, ja sam dosad uvika imala neke simptomčiće (grčiće, nauhanost, sike bolile) pa bi dobila menz. A i sve trudnice kažu da su simptomi trudnoće i menz. isti!!!

  11. #7411
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Uf! Sara, i ja dobijem prištić pred mengu, a čak ni njega nema još! Bar nešto! Nadam se da su nam ovi simptomi i nesimptomi znak da smo trudne!!!
    Čitam od prve stranice ovog foruma već danima, oči mi ispadoše, pa se veselim kad neko napiše pozitivan test, kao da se sad dešava, a ne prije tri godine! Nisam vjerovala da će me uhvatit ovakvo nestrpljenje! Joj!

  12. #7412
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka koji je tebi ovo put da si u postupku? Sory, možda negdje prije i piše, ali ne da mi se sad vraćat... Ajme Frćka da smo barem trudne, kad ćeš ti vadit betu? Ja računam ako ne dobijem do ponedjeljka da ima nae za mene jer pon će mi bit 14 dana nakn punkcije (tj. ovulacije), a u sri bi vadila betu ako to dočekam bez srvenila!!!

  13. #7413
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Sara, nakon 4 inseminacije, ovo mi je 1.IVF prirodni, utrići i to je to! meni je sutra 14.dan nakon punkcije! Ali prije sam uzimala duphaston i ne dobijem stvari (nizak mi je progesteron bio, dva puta vadila, jednom čak 0.9!), nego dva dana nakon što ih prestanem pit, sad utrići, pa šta oni ne odgađaju menstruaciju? Mislim dok ih koristim, nebi trebala dobit ili?

  14. #7414
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ja uvijek dobijem unatoč tome što ih koristim, s tim da se prvi dan pojavi mala crvena točkica, al meni je to znak dolaska vještice i onda drugi dan počme kako treba, a vidila sam i kod dosta dr. cura da je tako, tj. da dobiju m. iako koriste utriće....

  15. #7415
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Joj Frćka, ako ti nije izbacio prisštić i još sutra ne dobiješ, moglo bi to biti to....Joj tako sam uzbuđena zbog tebe, jedva čekam da saznamo tvoj rezultat, ako ti ostneš trudna, onda ću i ja ha,ha,ha...pa ćemo zajedno i

  16. #7416
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    A mogu samo čekat, ja bi trebala, odnosno nebi , sutra dobit! Test mi se ne radi jer ne osjećam ništa, možda u ponedeljak po betu, pa da rješim dilemu? Ako naravno ne dobijem! Ajme što ovo izluđujeeee, kod inseminacija uopće nisam bila ovakva, nisam čekala ništa, kakva beta! Od duphastona bi dobila sve simptome, napravila test i ! Mrzim testove, vidjela sam samo dva plusića do sad kad sam iz svoje rezerve natjerala sestru i frendicu da se testiraju kod mene jer sam znala da su trudne!

  17. #7417
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    ha haha, stavljat ću kilu pudera da ne vidim prišt ako se pojavi, a neću ti ništa reć dok ti ne saznaš jer ti si TRUDNAAAAAAA!

  18. #7418
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Obavezno moraš javit, a javit ćeš lijepe vijeti, to predosjećam!!! Ma ja mislim da isto neću radit testove, to će me samo zbunit jer mogu bit i lažni rezultati. Prvo čekam da ne dobijem menz, a onda beta!!! Joj Frćka tako bi te htjela upoznat, baš si mi omilila nekako, ako te nekad put odvede put juga (ti si iz Rijeke, jel tako) možeš mi se javit!!!

  19. #7419
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Južno odlazim ljeti, od muža roditelji od Benkovca, dao bog da ti dodjem velika i debela! Jedino, kraj imena ti je 10, nisu valjda godine? haha šalim se, jer moje su skoro 4x tako da me zato sad malo i hvata panika, prošli tjedan napunila 38! za rođendan sam poželila bebu, a taj dan mi se maca omacila! reko ok! prošle godine na početku poželila ja blizance, dečka i curicu, ali da rodim u 12 mjesecu, kad ono moja mlađa sestra, blizanci, dečko i curica, rodila u 12, mjesec prije termina, tako da pošto ja želim trudnoću, sve koje ste blizu meni duhom ćete sigurno zatrudniti! sara, želim ti od srca i svim ostalim curama

  20. #7420
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    U mom potpisu vidiš godište, ja 35 god (rođena u 12 mjes), ma tu smo mi sve otprilike...godina više-manje ne igra puno, ma doći ćeš ti TRBUŠASTA ovo ljeto, pa ćeš rodit kao i tvoja sestra otprilike 12 ili 01 mjes, samo godinu poslije i djeca će vam biti praktički vršnjaci (sa god dana razlike, al to se kasnije ne primjećuje) to i od želim!!!

  21. #7421
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ovo zadnje je trbalo pistati: to ti od želim!!!

  22. #7422
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ma vidi koliko griješim u pisanju....od brzine

  23. #7423
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    haha da bar! Tek sam vidjela kad sam napisala,vidim oligo...kod tvog muža, mi smo muku mučili dvije god sa lošim nalazima od mog, pod "kako popraviti spermiogram" sam napisala, baci oko!

  24. #7424
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Idem na posao! javiiiim seeeee!!! Uživaj u danu! Svima, za bete ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  25. #7425
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    sara i frćka baš te mi simpa sa simptomčićima, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za bete!
    ja vam nisam imala nikakve posebne simptome sve isto kada će m doć.

  26. #7426
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    sara i frćka baš te mi simpa sa simptomčićima, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za bete!
    ja vam nisam imala nikakve posebne simptome sve isto kada će m doć.
    Željkić, ma ja nemam ni to!

  27. #7427
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Željkić, ma ja nemam ni to!
    he he ma doće neki znak!!!!!!

  28. #7428
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    haha da bar! Tek sam vidjela kad sam napisala,vidim oligo...kod tvog muža, mi smo muku mučili dvije god sa lošim nalazima od mog, pod "kako popraviti spermiogram" sam napisala, baci oko!
    Pronaći ću taj tvoj post, ali moj muž se već jako duga kljuca vitaminima i sjemenkama (bundevine, suncokret, bučine, od vitamina selen, cink...ma svašta još nešto) i mislim da je to imalo utjecaja na kvalitetu njegove sperme (doduše nedovoljno za prirodnu oplodnju) jer smo sada dobili stvarno odlične embrije (najbolje dosad). Ma nije mom M ništa teško, ja mislim da bi on najradije umjesto mene išao u postupak da može!!! A Frćka šta je kod vas problem?

  29. #7429
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    sara i frćka baš te mi simpa sa simptomčićima, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za bete!
    ja vam nisam imala nikakve posebne simptome sve isto kada će m doć.
    Željkice, koliko se ja sjećam nekih tvojih postova, zar nisi spominjala da si imala probadanje u trbuhu ili napuhanost, valove vrućine i sike nabujale???

  30. #7430
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Pronaći ću taj tvoj post, ali moj muž se već jako duga kljuca vitaminima i sjemenkama (bundevine, suncokret, bučine, od vitamina selen, cink...ma svašta još nešto) i mislim da je to imalo utjecaja na kvalitetu njegove sperme (doduše nedovoljno za prirodnu oplodnju) jer smo sada dobili stvarno odlične embrije (najbolje dosad). Ma nije mom M ništa teško, ja mislim da bi on najradije umjesto mene išao u postupak da može!!! A Frćka šta je kod vas problem?

    Pišem drugi put, nekako sam izbrisala. Uglavnom prije dvije god nizak meni progesteron, obavila hsg, sve ok, a dragom nalazi dvije te god isto katastofa oligo..., i sad na prvoj inseminaciji kod njega odjedanput normo... i sve do sad, tako da nešto kod mene, neće mrvica da se ulovi! Ovo za muža mislim da je čak zadnji post, od 25.4. U biti nemamo pojma, sve, ali ništa, pa budi, ne budi lud!

  31. #7431
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    he he ma doće neki znak!!!!!!
    Samo da ne dođe prišt na sred face!

  32. #7432
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Slažem se Frćka! Evo ja danas bila malo shopingu, baš mi je bilo lipo, dok svi rade, ja lipo po komodu u trg.centar i ono baš lipo opušteno razgledavala i kupila par stvari sebi i poklon za jedan dječ. rođendan!!!

  33. #7433
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Baš mi je drago, skitnice!!! Ja na posao i s posla za čas, pa evo na laptop odmah! Nek si malo olakšala karticu, ups mislim dušu!

  34. #7434
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da ne dođe prišt na sred face!
    a neeeeeeee on nesmi

    sara,tribala bi i ja u shooping sve mi malo ko balon sam

  35. #7435
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Blago tebi željkić, ja bi bila ko baloooon!

  36. #7436
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Frćka, draga, od kuda sad beta 30.05. u potpisu?? Evo ti prvi simptom, zbunjena si kao trudnica

  37. #7437
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    O bože! Znači da sama odgađam!Uf!
    dino, kako si? Osjećaj šta?

  38. #7438
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Ma nista posebno. Jucer i danas na dnevnom ulosku su mi bile neke dvije tockice krvi, to mi nikada do sada u postupku nije bilo. Trbuh me povremeno malo zaboli. Jedino sto mi se jako spava,obavezno spavam po danu i navecer vec u 22 sam spremna za krevet. To je za mene cudno jer inace malo spavam.

    A kako si ti? I gdje nam je ostatak velicanstvene sedmorke?

  39. #7439
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Blago tebi željkić, ja bi bila ko baloooon!
    još malo još malo!

    dino i ja sam ti samo spavala čak sam i na poslu zaspala

  40. #7440
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    OOOOOOOOOO! Napisala sam prije da sam za svoj roođendan poželila bebu, a ti si baš na moj rođendan imala transfer!!! Bit će, bit! To je to! Te točkice taman kad treba, 8, 9 dan!
    Neznam šta se sedmorka ušutila, Sara i ja smo tu cijelo vrijeme,znamo i kad na wc idemo!Ostatak ekipe nikako dozvat! I tebe smo jedva dobile!

  41. #7441
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Tu sam ja, nemam baš nešto za napisati pa vas samo čitam. Baš lijepo, transfer na tvoj rođendan, a betu vadimo na rođendan naše vatre86 Bit će razloga za slavlje.
    Ali ovaj put mi je definitivno najveselija ekipa koja čeka betu! Cure, stvarno ste zakon

  42. #7442
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Hi hi, ja tek nemam šta za napisati, simptomi 0, al nedam se ja, ima da se 10.05. sve zapali od beturina na vatrin rođendan!Ma nekako je tu lakše, čak me i M više voli, što sam više s vama!

  43. #7443

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Citam vas ovdje redovito jer ste bas zanimljive, a vidim da se i moje ime spiminje..bit ce to pravi party za ekipu..veselim se skupa s vama, kao da vadim ja svoju betu..

  44. #7444
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Pa na kraju koliko smo zajedno, to su sve naše bebe! ja ću taj dan popiti i to pravu neku ljutu, samo nek mi neko zabrani, šta god bude!

  45. #7445

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Evo ja se odazivam ali više ne znam gdje pišem ... sara i frćka, baš ste me nasmijale, Frćka ti si dobra vila i šalji vibre i meni, pliz ... samo da ne dođe M

  46. #7446
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj Ruthy prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja se odazivam ali više ne znam gdje pišem ... sara i frćka, baš ste me nasmijale, Frćka ti si dobra vila i šalji vibre i meni, pliz ... samo da ne dođe M
    ma Ruthy i ja skakućem malo nakon transfera malo na odbrojavanje, još se nisam našla! Naravno da šaljem dobre vibrrriiiceeeee, za betuuuuu u ponedjeljak!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Neće doć M! Vidjet ćeš beturinu! A kako da nisi neki testić zašarala do sad?

  47. #7447

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Pa nisam jer sam dobia info da su zbilja nepouzdani.. frendica moja ujutro popiškila minus, a poslije beta bila preko 400 --- ma joj ne dam se, a možda i u subotu odem na betu (biologiva kaže da može se vidjeti i 12dan
    btw - oni 1 dnt broje dan t!

  48. #7448
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Hej curke, evo i mene opet. Frćka i kod mene muž poslipodne malo na komp. išao. Ruthy koji dan su tebi embriji vraćeni?

  49. #7449
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    a neeeeeeee on nesmi

    sara,tribala bi i ja u shooping sve mi malo ko balon sam
    Što se shopinga tiče Željkice baš sam danas u H&M-a vidila da imaju robu za trudnice, svašta: košulje, majice, rastezljive gaće...ali sve onako moderno ne bapski, tamo u onom dijelu di su grudnjaci, pidžame i sl. pa eto za informaciju...

  50. #7450

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Šta nije da samo u Areni imaju taj trudnički odjel. Ja sam si tamo prošle godine kupila dvoje super hlače (nažalost ne zbog trudnoće, neg me cista mučila). Ja sam živi dokaz da sam se izludila testovima, pa ako možete izdržat nemojte ih radit. Ja nisam mogla

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •