Stranica 158 od 203 PrviPrvi ... 58108148156157158159160168 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,851 do 7,900 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #7851
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj cresna prvotno napisa Vidi poruku
    beta dobijena 1458.0 presrecna sam svima hvala na podrsci i svima zelim istu srecu ko nije doziveo nezna kakav je osecaj volim vas
    bravo! čestitam!

  2. #7852
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    i za evidenciju na ovoj temi, ranih simptoma = 0
    Posljednje uređivanje od Ginger : 14.05.2013. at 23:57

  3. #7853
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    željka za duplanje!!!! Čestitam!!!

  4. #7854
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    cresna,čestitam,super beta!
    željka,samo nek se pravilno dupla!

  5. #7855
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Cresna čestitaaaam! Željka, danas za duplu betu!

  6. #7856

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    hvala svima zeljka srecno sa betom pozdravcic veliki u petak idem na UZV pisem stom dogem ljubim vas sve

  7. #7857
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    O ima i tu skrivenih trudnica, pa čestitam cresna!

  8. #7858
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Evo me s novim rezultatom, 16dpt 53.6.
    Doktorica kaze da je opet jako mala ali se poduplala....i opet nista neznam na cemu sam
    Moram ponovno vadit u petak. Ajme izludit cu ali da budem iskrena ovo mi ne mirisi na dobro! Premala mi je,citala sam forume i neznam da sam nijednu trudnocu vidjela da je uspjela iz takve bete, bojim se samo da ne bude vanmatericna i da mi nesto ne odstrane jer nemam za sad nikakvih problema ni dijagnoza.. uffff

  9. #7859

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    zejlka drzim srecu za petak da sve preokrene stvar na bolje

  10. #7860
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    cresna za betu, zelji navijamo da postan napokon beta brojček kako spada i da bude dalje sve ok!

  11. #7861
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Cresna bravooo

  12. #7862
    Kjara avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    V.G.
    Postovi
    537

    Početno

    Zeljka84~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve bude u redu, za lijepu betu
    Cresna~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za petak i UZV

  13. #7863

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    corina kad ides na UZV i koi ti je danas dan od transfera

  14. #7864
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Cresna danas 16dpt beta 2734.0
    U petak idem na prvi uzv onda sam 5+3

  15. #7865
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    cresna~~~~~~~~~~~~za uzv!
    zeljka84 držim fige za betu!

  16. #7866
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Cure evo jedno jutarnje pitanje!Meni je ovo drugi pokušaj pa nemrem baš uspoređivat...ali danas mi je 8.dan nakon feta i od jučer imam takve grčeve i bolove u jajniku kao da imam mengu ali na svu sreču gačice čiste.Samo ih mjenjam svako malo jer su vlažne pa me zanima jel to ok?Pijem estrofem stavljam utriče sve po propisu.Nije mi tak bilo prošli put pa sad neznam! Cure sretno s betama a trudnicama čestitke!

  17. #7867
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    valiana , mislim da je to sve ok odnosno da je došlo do implantacije,mene je isto počelo bolit oko 7-8 dnt tako da da je to to!!!!!!!!!!sigurno će ti se javit još netko sa većim iskustvom.

  18. #7868
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    valiana evo i ja se priključujem mišljenju željkice, i mene je boljelo od 6dnt. Nadam se da ćeš potvrditi našu teoriju
    corinaII, cresna sretno sutra na uzv! (ima nas više , nek je sretan petak)
    željka84 da te beta iznenadi i digne se u nebesa!
    Svim ostalim čekalicama ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  19. #7869
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    A kaj bi ja bez vas!Sad mi je lakše...pogotovo kaj vidim kakav je vaš ishod !

  20. #7870
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    samo ti nas prati i kreni našim stopama!

  21. #7871
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Nadam se da i hoću!Da nema vas već bih izludila!

  22. #7872
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj valiana prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da i hoću!Da nema vas već bih izludila!
    A do kad čekamo u neizvjesnosti?

  23. #7873

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    valiana evo i mene iscedak je normalni to tako treba ,sto se tice bolova isto od pocetka pa sve do danas bolovi u jajnicima i osecaj kako da cu svaki cas procuriti,drzimo ti srecu do bete,a svi koji nam je petak srecan dan srecno i pisite ishode ja nemogu docekat da vidim sta se desava plasim se vise nego sto sam srecna jos nemogu da se opustim

  24. #7874
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    valiana, ženo, danas ti je 7.dan

  25. #7875
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Ha ha a dobro Mare41 ja malo poguralaha ha .A čekam 25.5 tad je beta!

  26. #7876
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    samo vas čitam i divim se strpljenju ....
    ja sam u pon imala transfer...i ludim već .....treba doćekati 24.05

  27. #7877

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    valiana, i ja sam imala tak neke grceve tjedan nakon transfera, mislim da je sve ok.
    a sto se tice mijenjanja gacica svako malo, pa i to je ok, mislim da je cak i pozeljno
    zeka, neke curke stavljaju dnevne uloske pa nemaju potrebu precesto mijenjati gacice. Ja ne volim uloske pa kad sam kuci mijenjam gacice, al ako moram otici negdje van stana onda ih ipak stavim jer bas u tom trenu mi pljasne ona lokvica od utrica pa mi je neki glupi osjecaj u gacama.
    Posljednje uređivanje od clematis : 16.05.2013. at 14:26

  28. #7878

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    orhideja drzim ti palceve do bete bez nervozei vise uzivanja po krevetu,naravno tu smo mi da ti nebude bas dosadno

  29. #7879
    Kjara avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    V.G.
    Postovi
    537

    Početno

    valiana mene je isto 7dnt zaboljelo u jajnicima i doktor je rekao da je to dobar znak i bio je, dečko će evo 4 god., ja sam mislila da će mi sada biti lakše čekati betu, ali koma mi je kao i prvi put (samo kaj me ovaj put ništa nije zaboljelo 7 dan) sutra ćemo vidjeti

  30. #7880
    Kjara avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    V.G.
    Postovi
    537

    Početno

    svim betočekalicama ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za lijepu betu

  31. #7881
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Ne sjećam se nekih posebnih bolova, ali znam da sam imala žgaravicu 6 dnt,, ali tad to nisam povezivala s trudnoćom iako ju inače jako rijetko imam, skoro pa nikad...

  32. #7882
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    A ja lagano prokrvarila....malo ali crveno.... sutra iščekujem smanjenje iovako premale bete..osjećam da više nema nade za mene u ovom postupku

  33. #7883
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Nemoj se prestat nadat! Šta nije par cura prošli mjesec prokrvarilo i sve ok, trudne su! Držim fige da bude sve dobro!

  34. #7884

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    15

    Početno

    Curke,
    trebali bi vaša iskustva kod različitih doktora/klinika.
    Priča je slijedeća: Bili smo na 5 postupaka. Od toga 2 su bila polustimilirana sa klomifenima i 3 stimulirana (2 gonali, 1 Merionali). Svaki put smo došli do transfera i sama proizvodnja jajnih stanica je OK, moji plivači su OK. Na prvoj stimuliranoj je došlo do vanmaternične trudnoće. Tadmo smo ostali bez jajovoda
    E to je povijet. Ono što nas muči jeste što do transfera je sve tip-top. Dobro se reagiramo na hormone, proizvede se dovoljno jajnih stanica, sve se lijepo oplodi. Zadnji put smo vratili čak 3 blastice. No, nikako da se ulovi u maternici. Da li postoji nešto, bilo šta, šta možemo napraviti ili pregledati ili utjecati da poboljšamo taj "faktor sreće" da se nešto "ulovi"?
    Ima li koja klinika koja aktivno prati što se dešava nakon transfera? Kod našeg doktora dobijemo boostere i to je to. Ništa više, ništa manje. Brine nas da nešto sa maternicom nije u redu ili sa hormonima?
    Posljednje uređivanje od Žbunj : 17.05.2013. at 10:21

  35. #7885

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    žbunj, mislim da nema
    nakon što mrvice vrate u maternicu nemaju pojma kaj se događa.. a i ne znam kak bi to mogli promatrat..mogu samo nagađati.
    kad bi to bilo moguće, sve bi ostale trudne
    znam da imate milijun upitnika, i kod nas je ista stvar.
    doktorica dmitrović u poliklinici betaplus je došla do nekakvog otkrića o debljini endometrija nakon transfera.
    navodno se po debljini endometrija može znati je li došlo do implanacije (puno prije testa ili betahcg).
    bio je negdje i članak o tome na netu ali ga sad ne mogu naći.
    Ali meni recimo to nije htjela pratiti...

  36. #7886
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Žbunj kod mene ista stvar, ja sam u postupku u ST-u u Cita. Dosad 4 postupka, sve bude ok, stimulacija, br. JS-a, odlični embriji, ali T nema. Sad idem na FET u 6 mjesec i upravo iz tog razlloga će mi dr. prije transfera, odnosno malo prije mog slijedećeg menz. napraviti BIOPSIJU ENDOMETRIJA, tj. ući će s nekim instrumentom i malo kao zarezat (ozlijedit) endometrij (tako mi je to objasnio) radi prokrvavljenosti. To je nešzo novo uveo za slučajeve kad se ne prima u više postupaka, a sve ostalo je ok. Upravo sad krajem 5 mjes. idem na to, a onda transfer u 6 mjesecu. Kaže dr. šanse su 25% veće kada se to napravi, nije nešto puno, al idemo sve pokušat, a vjerujem svom dr. P!!

  37. #7887

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    15

    Početno

    Hm. Znači, drži fige i ako se Mjesec poravna sa Merkurom kada je u sazviježđu blizanaca onda je to to. Nema razlike u vođenju priče nakon transfera. Drži fige i broji dane. Jesam u pravu?

  38. #7888
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    žbunj...mislim da bi svi mi rado znali zakaj se naše bebice ne uhvate,i meni je sad ovo ne znam više koji postupak i imalai smo već savršene blastice pa opet niš
    evo danas 8dpt,simptoma baš nema osim kao da bum svaki čas procurila,po datumu bi i trebala danas,ali tu su utrići...a bumo vidli

  39. #7889

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    15

    Početno

    A jesi mjenjala doktore? Mi smo cijelo vrijeme na istome pa smo zato malo skeptični jer nakon transfera je svaki put isto. Koliko vidimo, napravi odličan posto do transfera, ali onda jedna vanmaternična i ostalo nula bodova.
    Pa čisto da vidimo tuđa iskustva.

  40. #7890
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    jesam,prvo smo hodali na vv,sad smo na sd...ovo nam je ak ne računam prirodne kad je stanica pobjegla,sveukupno 10 postupaka,6stimuliranih,3 prirodna i jedan fet....polako gubimo nadu

  41. #7891

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    15

    Početno

    Ma vjerujem da će kad tad se nešto primit. Jedino što gubimo živce i vrijeme. Al se tješim da ima puno slučajeva kada su dijagnoze puno puno gore nego naše pa ljudi imaju djecu. Zašto ne bismo i mi? Samo hladna glava i biti tvrdoglav do se izgura do kraja pa kud puklo da puklo

  42. #7892
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Evo rezultata,18 dpt 175.1...
    Kaze dr da se lijepo dupla ali je problem sto je mala a ja lagano krvarim i pocel me trbuh boljuckat. narucila me tek u sljedeci petak na ultrazvuk s tim da mi je rekla da postoji sansa da je vanmatericna pa ako jace prokrvarim ili dobim bolove hitno u bolnicu....sad se tako bojim!!
    jel neko imao slicno iskustvo?

  43. #7893
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Zeljka ja sam imala dvije vanmatericne trudnoće,
    1-vanmaterična: znala sam da sam trudna ali nisam stigla do uzv. U nedjelju na noć me počelo jako boliti u trbuhu, kao da imam ogromni kamen i kao da me netko s njime udara po maternici. Crnilo mi se ispred očiju, nisam se mogla ispraviti od bolova. Muž me je na rukama odnio u bolnicu. Operirali me, izvadili jedan jajovod. U trbušnoj šupljini bilo oko 3deca krvi. Kažu da sam došla u zadnji tren.
    2- vanmaterična t. Radila test i bio negativan. Dobila sam menzis koji je trajao i trajao jedno 20 dana.ali me ništa nije bolilo. Nakon 20dana odem ja u bolnicu i ustanove mi opet vanmateričnu t.
    Znaci dvije vanmatericne i totalno različito sve. Jedna me je užasno bolila a drugu nisam niti osjetila .

  44. #7894
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Moj Bože Corina šta si ti sve prošla. Baš mi je drago da si sada trudna!! Sretno do kraja!!!

  45. #7895

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    15

    Početno

    Corina, ova druga vanmaternična. Uhvatila se na drugom jajovodu?
    Mi kod nas nismo imali nikakve simptome. Jedino beta nije rasla kak treba i onda su nas poslali u bolnicu. Bili tamo par dana na "promatranju" i odlučili se na operaciju

  46. #7896
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Moj Bože Corina šta si ti sve prošla. Baš mi je drago da si sada trudna!! Sretno do kraja!!!
    POTPISUJEM!

    Ak se racuna punkcija kao ovulacija,trudna sam tek 21 dan,beta je mala al se pravilno dupla.problem je krvarenje malo slabije nego menga ali konstatno i boljuckanje ALI ZA SAD LAGANO ali cesto,najvise na lijevoj strani gdje sam punktirana i gdje mi je stavljen plod. Bojim se da je vanmatericna i da cu doc prekasno do bolnice da sacuvam jajovode!

  47. #7897
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Je dvije vanmaterične trudnoće i ja ostala bez obadva jajovoda. I obe trudnoće bile prirodnim putem.

  48. #7898

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    15

    Početno

    Hm...nije lako to kad spoznaš da nikako više prirodnim putem nećeš moći...

  49. #7899

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    corina gde je obrazlozelje za UZV jesi trebala danas da ides,a svi drugi gde ste trebalo ke rezultate od bete.
    Evo i ja danas prvi UZV 19 mi je dan jedana bebica ok je za sad dobro je prihvatila matka 9 mm je velika cekamo za dva tjedna srevu reakciju i daj boze sve da tece ok do 12 nedelje ,terapija ostaje utrogestane po 3 na dan i estrofem i neke vitamine ,doktorica kaze dobra ishrana proteine,vitamine i sve to po 6.7 puta po malo .pisite vase iskustvo cekam lepe vesti od sve tiffani cuvaj se bice ok sumjam

  50. #7900
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Cesna kod mene sve u redu imamo ŽV danas 5+2.
    Slijedeči petak opet uzv i tada ćemo čuti naše malo srčeko

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •