Stranica 160 od 203 PrviPrvi ... 60110150158159160161162170 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,951 do 8,000 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #7951

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Kiki i Jejja evo i ja brojim 1 dnt, mislim da nikad neće proci, ja sam skroz nestrpljiva

  2. #7952
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Citiraj zeljka84 prvotno napisa Vidi poruku
    cure,smijem li popit sta protiv bolova tj grcenja misica? nedjelja je pa nemogu zvat dr i pitat je a boli me ludjacki od jucer navecer... jel ijedna nesto pila naravno s odobrenjem lijecnika
    Mene su jučer isto tak mišiči boljeli grčevi ruke noge...grozno toatlna malaksalost.Popila sam magnezij i pomoglo mi je a pijem inače i andol kao terapiju pa valjda u kombinaciji se smirilo.Sretnooo

  3. #7953
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    magnezij...ajme di cu ga sad kupit,nedjelja je a moze li i donat mg?

  4. #7954

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    svim cekalicama bete a vidim da se puno prikljucile srecno a sve ostale koi vec imaju neki rezultat drzim za dalje sve da bude ok

  5. #7955
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Ma može i donatica ja imam uvijek doma onih šumečih tabletica a sutra pitaj doktora ovo ti je moj savjet za prvu ruku! Sretno!

  6. #7956
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    hocu, hvala
    kaj bi ja curke bez vas kad sam panicar i sve mi naopako ide

  7. #7957
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Zeljka ja se ne bih zezala na svoju ruku ako te tako jako grci i boli.. radje odi na hitnu pa da znas da je sve ok, oni ti mogu dat inekciju voltarena, meni su za spontani tako dali cisto da mi malo smanji bol...
    Kiki, Argente da, da leeti vrijeme

  8. #7958

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Cure jeli vi pijete folacin tablete, neke cure su mi rekle kad sam bila na transferu da one piju pa sad nisam pametna dali da i ja pocnem

  9. #7959
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    [QUOTE=jejja;2414676]Zeljka ja se ne bih zezala na svoju ruku ako te tako jako grci i boli.. radje odi na hitnu pa da znas da je sve ok, oni ti mogu dat inekciju voltarena, meni su za spontani tako dali cisto da mi malo smanji bol...

    a popustilo me sad dobro je i ne krvarim vise bas....a palo mi na pamet al bojala se da nebi ostetilo plod ako ga jos ima nakon svega.... da je nesto lose bilo nebi me prestalo bolit valjda...
    sutra moram do ginicke za uputnicu za betu pa cu joj rec pa nek me pregleda al mislim si sad da je vanmatericna ili neko unutrasnje krvarenje nebi bol prestala...
    ma sta vise mislim kaj bi moglo bit imam vise ideja i strahova!!!!


    TONKICA meni je dr rekao da poslije et-a mogu uzimat folacin

  10. #7960
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj mima32 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima. Malo sam se pigubila al drzim svima i saljem vam ~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve sto trebate.

    Vidim da pricate i o izvanmaternicnoj trudnoci. U ranim stadiju se moze lijeciti metotreksatom. Ako je beta manja od 5000. Ja, nazalost, upravo to prolazim.

    Drzim da tebi to ipak nije izvanmaternicna
    Mima znači u tebe je to vanmaternična T. Baš mi je žao A kako to liječiš metotreksatom, nisam upoznata s tim

  11. #7961

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    dobro jutro curke moje.jos jedno jutro svanulo a meni ovo jutru strasno pms me navalio ne znam sta se desava ,grudi nemogu ih dodirnuti ,jel cu sva 9 meseca ovo da osecam ili je znak nesto drugo plasim se stvarno,jedva cekam petak da vidim jel je ono malo pocelo da kuca pa da mi malo dusa olaksa,ne znam sta je samnom neke drugarice koje su bile prirodno trudne pitam ih one kazu ma nisam nista ja osecala ,nisam ni znala da sam trudna ,a ja jadna svo vreme me nesto boli koi sam ja izrod.
    corina kako stojis sa slatkisima ,ja sam pre bila zavisna nema dana da ne progem bez cokoladicu ali sad vec jedan mesec uopste mi dusa netrazi slatkise zasto jer to i kod tebe poz i lep dan svima

  12. #7962
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure jeli vi pijete folacin tablete, neke cure su mi rekle kad sam bila na transferu da one piju pa sad nisam pametna dali da i ja pocnem
    tonkice,sječam se da sam i ja bila šokirana kad su mi na transferu neke cure rekle da piju folacin več odkad..a onda sam i na otpusnom pismu vidla pod terapiju da osim utrića piše i folacin.Tebi ne piše?
    Tebi,kiki i jejji šaljem puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da vam što prije prođu ovi naredni dani do bete ili kojeg testića prije!
    zeljka84,~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~ za pozitivan ishod
    Pusa svima!

  13. #7963

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Sara10, natalost, jest izvanmaternicna. Metotreksat se dobiva svaki drugi dan intravenozno i trebala bi se reapsorbirat ektopocan trudnoca, odnosno unistit. Drzite fige da uspije.

    Vama svima sretno i drzim van

  14. #7964
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    mima32,drži se draga

  15. #7965
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Cure danas mi je 11.dan nakon feta jel normalno da jajnik pogotovo lijevi mi neda mira žiga stalno...a i mjehur me peće ne pomaž acidofil i brusnice moram kod giniča po antibiotike izgleda da mi nema druge!I pitanje jel ste vi vozile dok ste čekale bete?

  16. #7966

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    valiana ja mislim da je vrijeme za testic!

  17. #7967
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Nema testiča čvrsto sam si obečala!Propli put je bilo preveliko razočarenje...onda nikak dočekat betu jer uvije se nadaš testič je možda kriv..a ovak beta je beta!Sam kaj bum izludila sve oko sebe ha ha a kaj bum im ja nek vide kak je kad hormoni lupaju!

  18. #7968

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    imam predosjecaj znas da su ceske trudnice moje trudnice
    Posljednje uređivanje od bubekica : 20.05.2013. at 11:50

  19. #7969
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Ha ha bum te mam častila trudničkim pivom!

  20. #7970

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Mima drži se draga zelim da ti sve brzo prodje.

    Žužy ja nisam dobila otpusno pismo u biti kad sam se digla nakon dva sata lezanja samo sam otišla nisam se ni sjetila da to tribam dobiti, šta mislis da pocnem sad piti folacin imam ga u kuci?

  21. #7971
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Počni,što prije to bolje
    Samo si otišla,nisi se javila sestri Ireni?Možda ti pošalju poštom...a možda bi ju trebala nazvati pa pitati.Čudno mi da te pustila bez toga,ili si šmugnula a da te nije vidla

  22. #7972

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Žužy ja samo otišla smugnila bila je subota nije bilo sestre Irene, sad cu je zovnit.

  23. #7973
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    mima32
    Ja sam u 9tt i da sad mi nikad nitko nije spominjao folacin

  24. #7974
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    mima32
    Ja sam u 9tt i da sad mi nikad nitko nije spominjao folacin
    Al piješ nešto drugo,čiji sastav je i folna,ne?

  25. #7975
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Prenatal pijem već dosta dugo. Ali me nitko ništa nije ni pitao do 6tt.

  26. #7976
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Eto...kod nas je praksa početi s folnom od transfera.A ko zna,i ranije.

  27. #7977
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Evo ja pijem folicin ali jedna tableta dnevno od samog početka postupka..a sad su mi u Pragu napali 10mg dnevno?Ha ha ja to tek sad proćitala.Jel pije neka pd vas 10mg folicina dnevno?

  28. #7978
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    ja sam počela pit folnu mjesec dana prije postupka!

    valiana, da ja sam vozila,inače kako si? kad će beta,test??????????

  29. #7979
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    mima zao mi je, nek sve prodje u najboljem redu, kad je vec tako moralo biti...

    ja pijem folnu vec jedno vrijeme, izuzetno je bitna u prvom tromjesecju i pozeljno ju je piti i prije planirane trudnoce
    nedostatak moze stetiti, a visak se popiski
    mislim, unosi se i hranom, al ja sam ovak sigurnija da je ima dosta

  30. #7980
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam počela pit folnu mjesec dana prije postupka!

    valiana, da ja sam vozila,inače kako si? kad će beta,test??????????
    Ma vozim i ja na živcima ha ha nema testaaaaaa danas elegantno prošla kraj apoteke i nisam pala u napast...To je bilo danas a za sutra ne garantiram ali nadam se da ču održat obečanja

  31. #7981
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Cure, ja pijem folnu konstatno pa već skoro godinu dana od kad sam u postupcima! Meni dr. uvijek kaže i kada ne uspije postupak da nastavim sa folnom...

    Ruthy jeli bila punkcija danas, kako je prošlo??

  32. #7982
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Kika222 jesi bila na fm danas, kad će tebi punkcija?? Držim ti draga za folikuliće i js!!

  33. #7983
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj valiana prvotno napisa Vidi poruku
    Ma vozim i ja na živcima ha ha nema testaaaaaa danas elegantno prošla kraj apoteke i nisam pala u napast...To je bilo danas a za sutra ne garantiram ali nadam se da ču održat obečanja
    a simptomi?????
    da bude pozitivan!!!!!!!!!!!

  34. #7984
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Cure, danas 22dnt beta 40.pada.
    Dr kaze da prestanem s terapijom pa cu pravo prokrvarit i misli da ce sve izac samo van jer je mala beta. nadam se da je u pravu! Ipak su iskusnije forumasice bile u pravu da mala beta rijetko kad dobro zavrsi ,ja ocito nisam iznimka nego prvilo
    Vama svima zelim sve najbolje i da sto prije ugledate plusice i dobite bebice...cirit cu vas i dalje i krajem ljeta krecem u novi pokusaj....bila sam blizu ali ipak jos nije doslo moje vrijeme da postanem majka vama zelim vise srece i drzim fige

  35. #7985
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Kika222 jesi bila na fm danas, kad će tebi punkcija?? Držim ti draga za folikuliće i js!!
    Bila sam jučer i oper idem sutra, folikul mi je mali tak da ne znam jel bude u petak možda punkcija... Nadam se da bude dobro!!!!!

  36. #7986
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Zeljka84 kad vec mora bolje da samo ode draga nego da te muci kiretaza ili komplikacije... Drzi se i glavu gore, znam da je tesko ali doci cemo svi na red za majcinstvo..

  37. #7987

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Zeljka84 drzi se draga, zelim da ti sve brzo prodje i da doci ce i tvoje vrijeme i bit ces mama.

  38. #7988
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Zeljka84 drzi se

  39. #7989
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Željka84 žao mi je , drži se, bit će bolje!

  40. #7990

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    zeljka84 nadala sam se da ces biti iznimka koja potvrdjuje pravilo. sretno dalje!

  41. #7991
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Željka draga, sve smo s tobom u tvojoj boli, znam da je to mala utjeha trenutno ali je stvarno od srca... Budi hrabra...

  42. #7992
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    nešto me danas, sad naveče više--"steže" ili kao da nešto stoji u grlu....kreće li to mučnina iskustva??

  43. #7993
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Željka žao mi je, ali ako već mora biti ovako, bolje da sama prokrvariš nego da ideš na kiretažu....

    Orhideja miriši na dobro

  44. #7994

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    zeljka 84 nemam reci koi bi te utesile samo da smo svi gore dole prosle to i da znamo da je tesko ,nisi sama znaj to imas nas imas porodicu koja te podrzava ,znam da bog i za tebe cuva jednu malu bebicu koju ces je dobiti kada bude trebalo tada ces biti najbolja majka na svetu,progi lepo ovo leto opustise i na jesen u novu borbu srecno

  45. #7995
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    !Jutro još jedno u nizu,evo čekam kavicu pa je nigdje nema...pa evo onda je ja sad upravo poslužujem za sve...

  46. #7996
    Deamar avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    39

    Početno

    Pozz, cekalice Ja vam se opet pridruzujem nakon pauze. 20.05. vracen 6st kriozametak i taj nam je i zadnji.. beta 31.5.

  47. #7997
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj zeljka84 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, danas 22dnt beta 40.pada.
    Dr kaze da prestanem s terapijom pa cu pravo prokrvarit i misli da ce sve izac samo van jer je mala beta. nadam se da je u pravu! Ipak su iskusnije forumasice bile u pravu da mala beta rijetko kad dobro zavrsi ,ja ocito nisam iznimka nego prvilo
    Vama svima zelim sve najbolje i da sto prije ugledate plusice i dobite bebice...cirit cu vas i dalje i krajem ljeta krecem u novi pokusaj....bila sam blizu ali ipak jos nije doslo moje vrijeme da postanem majka vama zelim vise srece i drzim fige
    Željka, žao mi je! Bit ćeš ti majka i to ubrzo! Sve ćemo biti majke kad se toliko borimo i toliko želimo djecu! Vjerujem u to!

  48. #7998
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Hvala cure, nitko me nije utjesio tako lijepo kao vi osim muza naravno
    mi koje smo u tome najbolje znamo kako je poslije neuspjelog pokusaja....super ste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    sve cemo mi bit mame!

  49. #7999
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    sutra je 10dnt...mogu ja vć sutra probat vadit krv???? ili da čekam???(a daleko je petak )

  50. #8000
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Ha ha a baš si nestrpljivka A kaj bi ja trebala onda ja tek vadim betu u ponedeljak?!Ja na tvom mjestu ne bi brzo če petak čemu se nervirat opusti se prazni frižider kao ja od jučer nemram prestat jest...ak nebu bilo niš od bete ali bogme od kila bude!Sretno cure i strpljivost se na kraju isplati!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •