Stranica 161 od 203 PrviPrvi ... 61111151159160161162163171 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,001 do 8,050 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #8001

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Orhideja, mozes, 11dnt blastociste ako je trudnoca u pitanju, beta mora biti pozitivna. Ti odluci. Postoji jedino sansa da bude mala beta pa slijedi mucenje do iduce bete. Ja sam uvijek piskila 7dpt, a kad je bio plus, betu sam vadila 10dpt. Sretno!
    I mali savjet - beta koju ces javljati na vv nek bude ona koji ces izvaditi na dogovoreni datum, ne vole kad ih ne slusamo.
    Posljednje uređivanje od bubekica : 22.05.2013. at 18:34

  2. #8002
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Orhideja idi si sutra skratiti muke, nije prerano 11 dpt blastica, beta će pokazati.
    Sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  3. #8003
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Ma i moje strpljenje pomalo popušta a tek je 4dnt umjesto da mi bude lakše meni sve teže ovo čekanje..
    Orhideja,držim fige za sutrašnju betu-sretno!!!

  4. #8004

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Orhideja i meni su vracene blastociste pa cu otici vadit betu 11 dnt, al to je tek iducu srijedu uf ko ce docekat, tako da slobodno mozes vadit, ja ti držim fige za super brojku i svu srecu ovog svita ti zelim.

  5. #8005

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Kiki znam kako ti je, i kako se osjecas?

  6. #8006
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    haha,baš sam ti poslala pp

  7. #8007
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Idem ja sutra pa šta bude (ipak je meni prvi put-a nestrpljenje je veliko)
    otiću sutra,pa ponovno u ponedjeljak-ovo od pon ću javit na vv ,hvala na savjetu.....

  8. #8008

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Kiki i ja tebi sad poslala pp
    Orhideja jos jedanput ssssrrrreeeettttnnnoooo

  9. #8009
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj Deamar prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz, cekalice Ja vam se opet pridruzujem nakon pauze. 20.05. vracen 6st kriozametak i taj nam je i zadnji.. beta 31.5.
    Neka ti ovaj donese svu sreću svijeta!

  10. #8010
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Orhideja sretno sutra!

  11. #8011
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Ja se osjecam ful bolesno na 4dnt.. tempica mi je 37,4-37,5 tako da je to od utrica, ne kuzim zasto se osjecam kao da je minimum 39, kao da me gripa ulovila, gori mi lice, osjecam se jako iscrpljeno,boli me lagano od naprijed onako tupasto vise kao pritisak i u krizima malo.. recite mi da ce bit sve ok...

  12. #8012

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Jejja ja uvijek na utricima imam 37,5, oci mi se cakle i ne znam za sebe. Prosli put mi je cak dogurala temp do 38. Bolovi su normalni, prosla si opaku punkciju, kriza mogu boljeti od nedostatka kretanja. Drzim fige da bude uspjesno i to do kraja!

  13. #8013
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Jejja bit će sve ok, čitala sam da su se mnoge trudnice na početku osjećale malaksalo kao da će ih gripa uhvatiti, pa milslim da je to dobra znak! Evo ja u ovom prošlom postupku nisam ama baš ništa osjećala (osim malih grčića nakon punkcije) i bila sam puna energije i nije mi se ni spavalo i nisam ni ostala tudna, tako da mislim da će kod tebe biti sve dobro...

  14. #8014
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Za temp.sam sigurna da je od utrica ali bas, to sta kazes caklene oci cak i peckaju kao pod visokom temp. Bas me strah ulovio, a hormoni su mi valjda na vrhuncu i samo bi plakala..danas sam malo setala, bas zbog cirkulacije i misica.. uf ko neka cmizdra se osjecam ali sama sam doma i bas se negdje morala malo raspast.. hvala cure..

  15. #8015
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Orhideja...sretno sutra...da bude bingo!!
    Jejja.....ta tvoja temp je gora za tijelo nekada nego ona od 39, tako da nije čudo da si koma...drži se i čitaj nešto zanimljivo - da vrijeme prođe

  16. #8016
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Jejja bilo šta da osjećaš je dobar znak! Ja nisam osjećala ništa, temp. max 37.2, utrići 3x2, malo grčenja par dana nakon punkcije i nažalost ništa! TIJELO TI PROŽIVLJAVA NEKE PROMJENE I TO JE UVIJEK DOBAR ZNAK!

    Orhideja, sretnooo!

  17. #8017

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Jejja pa isplaci se, bit ce ti lakse...

  18. #8018
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Curke....Hvala vammmmm na savjetima,podršci....ja sam spremna--gibam uloviti ljepi broj
    Posljednje uređivanje od orhideja. : 23.05.2013. at 06:20

  19. #8019
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Cure draga, pratim vas i svakoj od srca želim da postanete mame.



    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Sve ćemo biti majke kad se toliko borimo i toliko želimo djecu! Vjerujem u to!
    Dobra je nada, dobre su pozitivne misli i vjera u uspjeh. Kad bi molitve, nadanja i želja bile dovoljne da postanemo roditelji-nitko ne bi bio sretniji od nas koji se borimo sa neplodnošću.

    Ali, na žalost molitve, nada i vjera u uspjeh-nisu dovoljne da postanemo roditelji.

    MPO je vrlo često jako dug i težak put i borba. Borba iz koje će većina praova izaći sa djetetom, ali i nemali broj parova niti nakon velikog broja mpo pokušaja neće uspjeti imati dijete.

    U Hrvatskoj je tužna situacija oko medicinski potpomognute oplodnje-radi štednje na lijekovima i pretragama, radi ograničenja koje nameće zakon-šanse da postanemo roditelji sve su manje i manje.

    Molim vas, zadržite optimizam, nadu i vjeru, ali i:
    -informirajte se o liječenju, o protokolima stimulacije, o potrebnim pretragama
    -tražitite odgovore i objašnjenja od vaših mpo liječnika
    -ne odustajte od prava na zlatni standard liječenja neplodnosti
    -zauzmite se za sebe i druge parove koji se bore sa neplodnošću jer takav angažman pomaže da što više neplodnih parova postanu roditelji...

  20. #8020
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    orhideja.
    jejja samo polako i strpljivo, deru te hormoni. Nek turbulencije dovedu do velike bete!
    Svim betočekalicama šaljem čarobne prašine ****************************************

  21. #8021
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Orhidejaaaa, za betuuuu!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  22. #8022

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Cure danas mi je 5dnt i jutros mi je bilo malo smedjeg po ulosku jeli to ok tako triba biti, jeli to od utrica bas me trta valjda je sve ok.

  23. #8023
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    tonkica vjerujem da je to implatacijsko-tako je meni bilo kad sam ostala trudna! držim fige da je to!!
    A kod mene ništa,baš sam neka tužna jer imam osjećaj da neću ni ovaj put uspjeti

  24. #8024
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Uf danas je tek četvrtakjoš malo pa bu ponedeljak.Cure ja sam pukla totalno ha ha jučer popdne zalijevam svoje cviječe i odjednom počnem pjevušit Larinu pjesmu iz ŽIVAGA.I odjdnom suze pa smijeh pa pogladim trbuh pa me prođoše neki žmarci....A danas ujutro tako mi se vrtilo sve mi se maglilo pred očima odjedno takva vrućina pa onda takva drmavica.Nisam se iz kreveta mogla dić a sad me tako glava boli...Neznam kaj da mislim više!Naravno osim da čekam svoj ponedeljak...Eto malo od mojih mušica u rano jutro

  25. #8025

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Jejja i valiana, ja sam sad par dana imala kao nekakvu laganu fibru i bol u leđima, općenito slabost, mislim da je neka virozica u điru, tako da samo puno tekućine i vitamina i sve bu dobre No sikiriki Jejjica, sve će biti fajn

  26. #8026
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Tonkica, mozda je implantacijsko.. ja sam u proslom postupku 7dnt imala crvenu tockicu i prepala se, al tad se valjda primilo.. nadam se da je i kod tebe tako!

  27. #8027
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure danas mi je 5dnt i jutros mi je bilo malo smedjeg po ulosku jeli to ok tako triba biti, jeli to od utrica bas me trta valjda je sve ok.
    ja sam isto tako prokrvarila nakon 5-6 dana od transfera, uvjeravala sam se da je implantacijsko, ali nije bilo.

    budi optimistična, i svemir će slaviti ako jest implatacijsko, ali budi i realna da ti se svemir ne sruši ako nije. teško se poslije dići, ali moraš! držim fige!

  28. #8028
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Cure draga, pratim vas i svakoj od srca želim da postanete mame.





    Dobra je nada, dobre su pozitivne misli i vjera u uspjeh. Kad bi molitve, nadanja i želja bile dovoljne da postanemo roditelji-nitko ne bi bio sretniji od nas koji se borimo sa neplodnošću.

    Ali, na žalost molitve, nada i vjera u uspjeh-nisu dovoljne da postanemo roditelji.

    MPO je vrlo često jako dug i težak put i borba. Borba iz koje će većina praova izaći sa djetetom, ali i nemali broj parova niti nakon velikog broja mpo pokušaja neće uspjeti imati dijete.

    U Hrvatskoj je tužna situacija oko medicinski potpomognute oplodnje-radi štednje na lijekovima i pretragama, radi ograničenja koje nameće zakon-šanse da postanemo roditelji sve su manje i manje.

    Molim vas, zadržite optimizam, nadu i vjeru, ali i:
    -informirajte se o liječenju, o protokolima stimulacije, o potrebnim pretragama
    -tražitite odgovore i objašnjenja od vaših mpo liječnika
    -ne odustajte od prava na zlatni standard liječenja neplodnosti
    -zauzmite se za sebe i druge parove koji se bore sa neplodnošću jer takav angažman pomaže da što više neplodnih parova postanu roditelji...
    potpisujem našu Inesz!
    optimizam je uvijek dobrodošao, ali malo realnosti ne škodi
    ja znam i one koji, nažalost, nisu postali roditelji...unatoč silnom trudu...
    al ono što je bitno, moramo si prvo sami pomoći i probati utjecati koliko god možemo...jer, ako nećemo mi, a tko će?


    tonkica ~~~~~~~~~~~~~~ da je bilo impl.
    svima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za lijepe bete

  29. #8029
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Cure draga, pratim vas i svakoj od srca želim da postanete mame.





    Dobra je nada, dobre su pozitivne misli i vjera u uspjeh. Kad bi molitve, nadanja i želja bile dovoljne da postanemo roditelji-nitko ne bi bio sretniji od nas koji se borimo sa neplodnošću.

    Ali, na žalost molitve, nada i vjera u uspjeh-nisu dovoljne da postanemo roditelji.

    MPO je vrlo često jako dug i težak put i borba. Borba iz koje će većina praova izaći sa djetetom, ali i nemali broj parova niti nakon velikog broja mpo pokušaja neće uspjeti imati dijete.

    U Hrvatskoj je tužna situacija oko medicinski potpomognute oplodnje-radi štednje na lijekovima i pretragama, radi ograničenja koje nameće zakon-šanse da postanemo roditelji sve su manje i manje.

    Molim vas, zadržite optimizam, nadu i vjeru, ali i:
    -informirajte se o liječenju, o protokolima stimulacije, o potrebnim pretragama
    -tražitite odgovore i objašnjenja od vaših mpo liječnika
    -ne odustajte od prava na zlatni standard liječenja neplodnosti
    -zauzmite se za sebe i druge parove koji se bore sa neplodnošću jer takav angažman pomaže da što više neplodnih parova postanu roditelji...
    potpisujem

  30. #8030

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Hvala vam divne ste sad mi je lakse.
    Kiki ne biti tuzna i nemoj misliti da nije uspjelo, još je rano joj znam da ti nije lako nakon toliko puta ali ja ti drzim debele fige da je ovaj put tvoj sretan.

  31. #8031

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    I ja vam cure drzim

  32. #8032
    Deamar avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    39

    Početno

    Frcka, hvala ti puno!! Cure, mislim da se uzdati u simptome kao sto je tempica i bolne cice nije bas dobro, ja sam u proslom imala sve, i zile na prsima i tempicu i bolove i sve sto postoji pa je bila nula ko kuca.. ja sam ovaj put isla samo po smrzlica, nista osim estrofema i moram vam reci da me prvi dan bolilo ko vrag, doktor je malo zurio.. Simptome ne pratim, toplomjer sakriven, uzivam doma bez stresiranja ) svima koje cekaju zelim veeelike plusice i poz bete

  33. #8033
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Tonkica da je implatancijsko! Valiana, još malo! Deamar, Jejja, Kiki, Kika...svima kojima treba!

  34. #8034
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    implantacijsko krvarenje javlja se u manje od 20% tudnoća

  35. #8035

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Ne javlja nam se Orhideja, nadamo se da je dobro
    Jejja, je li ti bolje danas?

  36. #8036
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    evooo ja -tek sad stigla.... betica je 11 (ima nade,zar ne) (zato meni i test neg-on pokazuje iznad 25 ), sad shvaćam mala beta i mučenje.........
    nastavljam s mučenjem do ponedjeljka-ali nekak mi je lakše (valjda što sam bar došla do trudnoće,a sad....kako bude)
    svima

  37. #8037

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    orhideja. za 11dpt blastociste je to jako malena beta, moja je 10dpt bila 23 pa je 3 dana kasnije pala na 5.
    od srca ti zelim drugaciji scenarij!

  38. #8038
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj orhideja. prvotno napisa Vidi poruku
    evooo ja -tek sad stigla.... betica je 11 (ima nade,zar ne) (zato meni i test neg-on pokazuje iznad 25 ), sad shvaćam mala beta i mučenje.........
    nastavljam s mučenjem do ponedjeljka-ali nekak mi je lakše (valjda što sam bar došla do trudnoće,a sad....kako bude)
    svima
    Držim da beta nastavi rast!

  39. #8039
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    orhideja.,uf beta je mala...od srca ti ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sretan ishod!
    Previše je tih čudnih,malih beta u zadnje vrijeme..ili prije nisam primječivala,dok se meni nije dogodilo..
    Suborke moje,evo malo pozitive svima koje trebaju ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  40. #8040
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    :/ nezz ni sama, nit sam razočarana nit sretna..... ali s dozom opreza!!!! Hvala Vam, tješim se da još ima nade.
    u iščekivanju ponedjeljka (a možda pišnem testić u ned )

  41. #8041
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    ewo čitam ja---sva sam u istraživanju (a ni sama nezz kaj tražim) bolje da se strpim....

    Žena je imala 10. ili 11. dan poslije transfera betu 8, a za 4 dana je bila 250. ali trodnevni embrij-koja je razlika u beti trodnevnog i blastociste?

  42. #8042

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Orhideja nadam se da će dobro ispasti sve, drži se

  43. #8043
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Previše je tih čudnih,malih beta u zadnje vrijeme..ili prije nisam primječivala,dok se meni nije dogodilo..
    žužy, a možda je stvar u tome što ih sve ranije vadimo pa se onda registriraju i biokemijske koje inače ne bi; npr. ja sam na 10dpt blastice imala betu 50, a kad sam je ponovila na 16dpt (kad sam ustvari i trebala vaditi prvi put), već je pala na 4, dakle - bila je negativna, i tako se i vodila bez obzira na ono prije...(drugi je par rukava što je meni bilo bitno znati i ako je biokemijska)
    orhideja., nadam se da će kod tebe biti drugačije!

  44. #8044
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Ruthy je malo..hvala sto si me se sjetila..
    Orhideja to zaista je mala beta na taj dan, ali kazu da cuda ppostoje pa ti od srca zelim jedno,no isto tako budi spremna i na crnji scenarij.. ja nisam prosli put htjela vjerovati da niske bete ne donose nis dobro ali sam potvrdila statistiku...

  45. #8045
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Argente,ima nekaj i u tome..a ok ja moju vadila 11 dnt trodnevnih jer sam dan ranije dobila "mengu",pa reko da skinem i tu brigu s dnevnog reda.Joooj,možda bi trebalo zakonom zabraniti vađenje bete prije 14. dnt.

  46. #8046

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Orhideja ajde nadam se da ćeš biti fit za beticu

  47. #8047

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj Ruthy prvotno napisa Vidi poruku
    Orhideja ajde nadam se da ćeš biti fit za beticu
    Mislila sam na Jejju, ali evo svejedno objema lijepo nek bude

  48. #8048

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Orhideja, razlika je 2 dana, njen 11dpt je kao tvoj 9dpt.
    I potpis na argente, moja beta vadjena na dogovoreni dan je isto bila negativna, ili skoro negativna (5), a ja sam znala da je to ostatak biokemijske.

  49. #8049

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Orhideja drzim fige da beta u ponediljak bude vvveellliiikkkaa, sretno.!

  50. #8050

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Orhideja lipo ti je raspolozenje drzim da upadnes u statistiku malih beta-uspjesna T

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •