Stranica 203 od 203 PrviPrvi ... 103153193201202203
Pokazuje rezultate 10,101 do 10,138 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #10101

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj Tinka79 prvotno napisa Vidi poruku
    Kada ti je bio transfer?Meni 2.dan a brljavljenje je bil o od 5-10 dana,vec sam oplakala,a evo jucer smo napunili 8. tjedan trudnoce! tako da je sve moguce!
    Transfer je bio 3.dan. Ovo nam je treći pokušaj i prvi put se ovo dogodilo. Daj Bože da bude pozitivno kao i kod tebe Sretno!!

  2. #10102

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj boogie woogie prvotno napisa Vidi poruku
    maybebaby to neki opisuju kao implantacijsko krvarenje dobar znak!
    Da, to sam pročitala na netu, ali mi nekako dugo traje. Još 9 dana čekanja do bete!!

  3. #10103

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj PinaColada prvotno napisa Vidi poruku
    Nova sam na ovoj temi, a tranfer bio 5.12. pa evo sada malo iscitavam i nadam se da li ste vi sve vrijeme do bete odmarale ( ne lezale) , setale, druzile s prijateljima....ili ste isle na radni zadatak....ja se kontam da li na posao ili ne do bete? Mislim da cu biti prenervozna za okolinu !?!?! Pozz iz Praga!
    Prva dva puta sam mirovala, samo kućanske poslove obavljala, bez teškg podizanja. I neg rezultati. Ovaj put sam htjela šetati ići na posao no od trećeg dan nakon et javilo se smeđe brljavljenje te dr kaže miruj do bete. Eto kuća mi je zagarantirana. Čitam, surfam, dolaze mi prijatelji, križaljke, štrikanje....... svašta nešto, samo da ubijem vrijeme

  4. #10104
    Tinka79 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    28

    Početno

    Držim fige da bude isti scenarij!

  5. #10105
    Tinka79 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    28

    Početno

    Maybebaybe držim fige da bude isti scenarij!

  6. #10106
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    jesam ono rekla da imam dobar osjecaj?zaboravite. danas cijeli popodne grcevi uz spotting,jucer vrtoglavica,sutra beta pa da agonija stane....

  7. #10107

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    72

    Početno

    Citiraj boogie woogie prvotno napisa Vidi poruku
    jesam ono rekla da imam dobar osjecaj?zaboravite. danas cijeli popodne grcevi uz spotting,jucer vrtoglavica,sutra beta pa da agonija stane....
    ...........razumin te u potpunosti..što se tiče agonije...cili dan danas sama pričan sa sobom ili neka procurim skroz ili neka ovo stane i krenu nekakvi trudnički simptomi... valjda ću sutra sve znati... ko i ti...već san i oplakala sve dva puta danas, kao opet neuspijeh pa do kad više ..???????????
    Ajde drži se i želim ti svu sreću i da uskoro vidiš svoj + naravno i sve ostale žene.. ma gdje bile....

  8. #10108

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    11

    Početno

    I ja cure sutra vadim betu 12 dnt. Bila sam na FET-u i vraćene su mi dvije blastice, jedna odlična i druga lošija. Za sada još nema nikakvog krvarenja niti sam imala prethodnih dana, a zadnji put nakon transfera sam već 9. dan primijetila spotting, a za 2 dana se to pretvorilo u menstruaciju. Nadam se da će netko donijeti pozitivne vijesti i sretno nam sutra

  9. #10109
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    a ljube cvitka vidla sam ja plus vec 3 puta,i betu,al je opet biokemijska.... da,evo placemo skupa.ostra bol u trbuhu i svjeza krv,to def nije dobro.F***!

  10. #10110

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Boogie woogie,čitam tvoje postove i plače mi se..
    Osjećam se potpuno isto kao i ti..

  11. #10111

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Trebali bi nam nakon transfera dat i nrkakve'happy pills' da ovo preživimo...

  12. #10112
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    boogie woogie jako mi je zao

  13. #10113

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    Upravo sam primjetila malo svjeze krvi i poceo me trbuh malo grciti a jos 9 dana cekanja, uz svo citanje, druzenje... napeta sam ko puska

  14. #10114

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    Citiraj Maybebaby prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo sam primjetila malo svjeze krvi i poceo me trbuh malo grciti a jos 9 dana cekanja, uz svo citanje, druzenje... napeta sam ko puska
    drzim rucnonozne fige da je sve ok i daje to impl. krvarenje. A za to cekanje, nemam ti rijeci utjehe, meni je prvi tjedan prosao jos nekako, ovaj drugi nikako da prodje.

  15. #10115
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    evo mene s betom 124 15 dan nakon transfera dva 3.dn embrija. Prije 4 dana je bila 27, duplanje je ok. Medjutim, grcevi, krvarenje.....krene pa stane......jutros samo stara krv od jucer. na poslu sam, bzvze, na telefonu rjesavam stvari oko seljenja, mijenjam adrese, telefon prikljucak, nerviram se oko toga..... beta me iznenadila jer sam mislila da me zove stanodavac.... opet cekanje do srijede/cetvrtka.... jao cure moje sta je ovo? kakve su ovo muke? mora da sam nesto jako zgrijesila

  16. #10116
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    boogie woogie

  17. #10117

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    nazalost, dok beta ne prijedje 1000, nista se nece vidjeti na UZV (a tek tada ce se moci nesto konretnije reci), ali ovo je i dalje malena beta, bez obzira na pravilno duplanje. od srca ti zelim pozitivan ishod.

  18. #10118

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj clematis prvotno napisa Vidi poruku
    drzim rucnonozne fige da je sve ok i daje to impl. krvarenje. A za to cekanje, nemam ti rijeci utjehe, meni je prvi tjedan prosao jos nekako, ovaj drugi nikako da prodje.
    Hvala!!!
    evo nazvala sam dr. rekao je uzeti duphaston tablete pa ćemo vidjei. Strpljen spašen ponavljam kao mantru

  19. #10119

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Clematis i maybebaby
    Igra živaca,al možemo mi to...

  20. #10120

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Prijavljujem negativnu betu, FET 2 blastice.
    Boogie woogie sretno dalje. Svim čekalicama želim pozitivne bête, a nama ostalima uspješnu slijedeću godinu i nove pobjede

  21. #10121

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    Citiraj riba76 prvotno napisa Vidi poruku
    Clematis i maybebaby
    Igra živaca,al možemo mi to...

    evo ga na, ja nikad na zelenu granu. Popodne me prestalo bolit i sad sam sva bzvz jer me nis ne boli i nemam simptoma.

  22. #10122

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj clematis prvotno napisa Vidi poruku
    evo ga na, ja nikad na zelenu granu. Popodne me prestalo bolit i sad sam sva bzvz jer me nis ne boli i nemam simptoma.
    Prva ženska

  23. #10123
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Kod mene jos 14 dana do bete....vama koje sutra radite betu drzim palceve!!!! sretno )

    4 dpt, no osim sto me hlace stezu kad sjedim u predjelu sromaka, nikakvih simptoma! Kao da bi mi lakse bilo da se nesto desava, neki bolovi, neki znaci da se nesto lijepo unutra desava.....

  24. #10124
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj PinaColada prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene jos 14 dana do bete....vama koje sutra radite betu drzim palceve!!!! sretno )

    4 dpt, no osim sto me hlace stezu kad sjedim u predjelu sromaka, nikakvih simptoma! Kao da bi mi lakse bilo da se nesto desava, neki bolovi, neki znaci da se nesto lijepo unutra desava.....
    Potpisujen...... meni dana 5dnt

  25. #10125

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj riba76 prvotno napisa Vidi poruku
    Prva ženska
    Htjela sam napisat 'prava'

  26. #10126

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    Citiraj riba76 prvotno napisa Vidi poruku
    Htjela sam napisat 'prava'
    mm bi rekao tipicno zensko

  27. #10127
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj PinaColada prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene jos 14 dana do bete....vama koje sutra radite betu drzim palceve!!!! sretno )

    4 dpt, no osim sto me hlace stezu kad sjedim u predjelu sromaka, nikakvih simptoma! Kao da bi mi lakse bilo da se nesto desava, neki bolovi, neki znaci da se nesto lijepo unutra desava.....
    ni ja nisam imala simptoma, osim 12.dan nakon transfera kad sam radla test, ne bi ja čekala tako dugo kao ti

  28. #10128
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Meni danas 11dnt i simptoma nikakvih osim glavobolja već dva dana!

  29. #10129

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Pozdrav drage moje, kod mene nista ljepoga, 7 dnt kad su me grudi prestale boljeti znala sam da je to kraj, danas na 10dnt imam jake menstrualne bolove i rozu flekicu na ulošku, mislim da je to gotovo...

  30. #10130
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    Misko nista ti to ne vrijedi, nije gotovo dok nemas crno na bijelo, ne crveno na bijelo radi test, radi betu. Vidis da su sve kombinacije moguce!!! Sretno!

  31. #10131

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Upravo krećem u kupnju testa, ujutro cu ga napraviti i svakao javljam rezultat , a za betu hm ako hoću odmah isto dan rezultat moram skroz do bolnice koja je 1h udaljena, posto smo već prošli 3 neuspjeha i uvijek jadni jurili s posla za bolnicu vaditi krv i nazad na posao ovaj puta to ne bi, ako test bude neg to je to! U mom gradu mogu vaditi krv ali nalazi moram čekati danima ...

  32. #10132
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Misko, drzimo fige za poz. test....mi cekamo samo dobre rezultate ))))

  33. #10133

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Jutro drage moje! Nemam ljepe vijesti! Krvarenje preko noći se pojačalo, kucni test je negativan! Nemam vise snage ni da plačem, pa dokle tako, zasto,zbog čega....prema mom osijecaju bilo je sve gotovo već 7dnt,danas je 11dnt 3 dnevnih mrvica! Želim vam svima puno sreće, zdravlja i strpljenja,a ja cu vas pratiti i javit se opet u novom postupku! Veliki zagrljaj svima!

  34. #10134

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Imam pitanje za vas, koliku pauzu vi radite između stimuliranih postupaka? Ja moram organizirati si tako da obavim postupak najkasnije u 3mj.,zbog posla nemogu od 4 do 10mj. Neznam sta ce mi dr reci, dali je 3mj prebrzo,neznam,kakav je stav vas i vaših dr?

  35. #10135
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Zao mi je Misko....
    Kod mene je do sad bila praksa izmedju dva stimulirana 6 mj pauza.

  36. #10136
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj Misko prvotno napisa Vidi poruku
    Imam pitanje za vas, koliku pauzu vi radite između stimuliranih postupaka? Ja moram organizirati si tako da obavim postupak najkasnije u 3mj.,zbog posla nemogu od 4 do 10mj. Neznam sta ce mi dr reci, dali je 3mj prebrzo,neznam,kakav je stav vas i vaših dr?
    Nije, dovoljna je to pauza.

  37. #10137

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Misko,

    sasvim je dovoljna pauza od 3 mjeseca između 2 stimulirana postupka. Jedini je problem u našim državnim klinikama zbog gužvi i zbog ograničenog budžeta.

    Sretno!!!!
    Posljednje uređivanje od tetadoktor : 11.12.2013. at 11:05

  38. #10138
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Ova tema također ima jako puno stranica. I na njoj se također može naći svašta...od navijanja, skakutanja, vibranja, prijavaka, čestitki....što sve spada u Odbrojavanje.

    Otvorit ću novu temu s istim naslovom, ali vas zaista molim da sve gore navedeno smanjite na minimum i da sve takve aktivnosti preselite na odbrojavanje. U suprotnom ćemo takve postove mi seliti ili brisat što ne bismo voljeli jer znamo da vam je svaki vaš post drag i bitan.

    NOVA TEMA
    Posljednje uređivanje od BHany : 11.12.2013. at 11:48

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •