Stranica 3 od 203 PrviPrvi 123451353103 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #101
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    crvenkapice hvala ...rano je još znam, al kad se u meni stalno bore pozitivno negativni osječaji, onda i to krvarenje...jednostavno ne mogu čekati...nadam se da će taj + ostati...Inače betu moram vaditi 10.5. to mi je 16 dpt, a vraćen mi je 5 dnevni embrij...

    Slava ne znam šta da ti kažem, probaj, ali bez obzira na rezultat uzmi da može biti krivo, jer je stvarno još prerano...

  2. #102
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj mistic prvotno napisa Vidi poruku
    crvenkapice hvala ...rano je još znam, al kad se u meni stalno bore pozitivno negativni osječaji, onda i to krvarenje...jednostavno ne mogu čekati...nadam se da će taj + ostati...Inače betu moram vaditi 10.5. to mi je 16 dpt, a vraćen mi je 5 dnevni embrij...

    Slava ne znam šta da ti kažem, probaj, ali bez obzira na rezultat uzmi da može biti krivo, jer je stvarno još prerano...
    a kako izgleda to tvoje krvarenje, jer i meni je danas počea neki smeđi iscjedak?

  3. #103
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Na ulošku je blijeda smeđa mrlja, a kad se obrišem je krvavo, onako u nitima, kao crveno bijeli iscjedak.

  4. #104
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj mistic prvotno napisa Vidi poruku
    Na ulošku je blijeda smeđa mrlja, a kad se obrišem je krvavo, onako u nitima, kao crveno bijeli iscjedak.
    skoro identičan slučaj i kod mene.....još kad bi nam i test bia identičan

  5. #105
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Hoće vidjet ćeš ...ne smijem se ni ja još veseliti dok betu ne izvadim....

  6. #106
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    slava , uzmi u obzir da je tebi vracen 3 dnevni embrij - a mistic 5 dnevni, daj cekaj jos malo

  7. #107
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    slava , uzmi u obzir da je tebi vracen 3 dnevni embrij - a mistic 5 dnevni, daj cekaj jos malo
    svečano obećajem :mig:

  8. #108

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Čekajte drage moje, čekajte, to je moj savjet od
    Bez puno detalja o razlozima....
    Mistic ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se plus nastavi debljati i debljati jako jako !!!!!!!!!!

  9. #109
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    Hvala svima na suosjećanju, valjda bu drugi put bolje..
    Od srca svima želim sve najbolje i da uskoro na vašim licima osvanu veliki osmjesi..

  10. #110
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    nakon 15 min povuci- potegni mm uspio zabost iglu u moje dupe,,, koji je to show bio, a bilo je i suza
    prvo smo odlucili da ce mm dati brevactid i kad je doslo do tog ne dam ja i gotovo,on krene ja skocim, hebi ga vec izmuckano i sve , ma placem ja , ne vjerujem mu ja ovo ono,nije me nikad piknuo igla em duga em debela....
    i pocela se spremat ja da idem dr. sta cu...ma reko pikni makar crkla
    nije strasno bilo, bolje pika nego sestra S.
    a toliko sam inekcija si sama dala....

  11. #111

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    crvenkapice LEGENDO

  12. #112
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    evo i mene, danas je bio et.
    slava77 jesi dobila brevactid 6dpt? ja sam pobornik ranog testiranja i vađenja bete, ali prvi put primam hcg nakon transfera, sad mi se čini rano za test sve prije 12dpt?

  13. #113
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    prima jel mi bila prija iz Mo s tobom

  14. #114
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    a je

  15. #115
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    ode post, je bila je , a ja joj spominjala Rozaliju, i matto, nisam tebe , kako sam shvatila nije na forumu, al javite mi kako je prošla

  16. #116
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    prima, koji dan ti je bio et? 5.?
    ajme cure vibram iz sve snage za sve vas i plodno proljeće

  17. #117
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Draga moja prima, sretna sam zbog tebe što si ponovno u akciji i nas troje navijamo za tebe punim srcem da tvoj mali dečko uskoro dobije društvo. Puno cmokića ti šaljemo i mislimo na tebe. Cmokni mi A.

  18. #118
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    slava77 ja sam 11dnt imala smeđkasti iscjedak i mislila eto ga menga stiže a za dva dana imala sam pozitivnu betu i nakon 9 mjeseci stigla je moja Jelena. Zato ništa ti to ne znači, sačekaj betu ili eventulano uradi testić možda 12dnt jer si imala trodnevne embrije. Od srca ti želim veliki +.

  19. #119
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    eto, nakon ransfera, mirujte, nemojte se uzrujavat... i nakon jučerašnje predstave, sve sam vam opisala, zlo, muka, grči mi se maternica, pogotovo od 4 ujutro, baš mi je težak dan, i šogica bez grižnje savjesti uvali klince na čuvanje, ali bez riječi... i kad se vratila, ostala do 21:48, a djeca ujutro školu imaju... tlak mi na bilijun... i samo je promrmljala- bok... e da, a zovem doktora za uputnicu- kaže- neka dođem ujutro tam, da mu spomenem usmeno da trebam uputnicu, pa ju u četvrtak mogu podignuti... pa ja ne vjerujem koji bedasti dan...sad bum si čaj skuhala, dva utriča i u krpe, možda bu sutra bolji dan...

  20. #120
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    hoće inana, biće bolje sutra.
    tako ja sebe svaki dan tješim, još nije upalio, danas će

    Laky,Rozalija,Pinky , jesam vas navukla na temu
    Pinky 3d, imaš pp

  21. #121
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa Vidi poruku
    evo i mene, danas je bio et.
    slava77 jesi dobila brevactid 6dpt? ja sam pobornik ranog testiranja i vađenja bete, ali prvi put primam hcg nakon transfera, sad mi se čini rano za test sve prije 12dpt?
    u nedilju ujutro mi je bia transfer na Uskrs a petak pridvečer sam primila drugi brevactid...to je 5,5 dnt

    rozalija uhhhh riči ti se obistiline, jučer popodne skroz sta isjedak nije ga više bilo, jutros kad sam se probudila bila je samo mala smeđa točkica na gaćicama, jutros evo ništa, cili mi se utrić rastopia na ulošku al nema ni s. od smeđe boje

    a majko moja jesam slikovita najranije ujutro

    jel se vi cure osjećate napuvano od ovih utrića, meni je stomak ka da sam trudna 3 miseca, a zatovru da i ne govorim...pa sve napasti na nas jadnice

  22. #122
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    nakon 15 min povuci- potegni mm uspio zabost iglu u moje dupe,,, koji je to show bio, a bilo je i suza
    prvo smo odlucili da ce mm dati brevactid i kad je doslo do tog ne dam ja i gotovo,on krene ja skocim, hebi ga vec izmuckano i sve , ma placem ja , ne vjerujem mu ja ovo ono,nije me nikad piknuo igla em duga em debela....
    i pocela se spremat ja da idem dr. sta cu...ma reko pikni makar crkla
    nije strasno bilo, bolje pika nego sestra S.
    a toliko sam inekcija si sama dala....
    ahahaha znači bilo je trke i vatanja po kući....

    ja sam se mislila sama sebi dat špricu jer mi se nije dalo ić u st samo radi toga...al kad sam vidila da su potpuno dvi iste šprice one debele velike nema šanse, sestra M. me cjepila i nije ništa bolilo

  23. #123

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    slava77 i ja sam napuhana, trbuh mi je pravo trudnički a za zatvor mi pomaže Magnezij (neki u kesicama, Biolektra ili tako nešto) Kažu da opušta mišiće i olakšava...znaš...
    Bit će sve OK, ne brini. Vibram ti ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~
    Prima welocme aboard
    inana laganini, ko šiša šogoricu...a da ju ti onako na fino oheftaš???
    crvenkapo ti je još guza na mjestu

    Kod mene 8dnt i čekanje, samo čekanje. Nikakvih drugih simptoma nema

  24. #124
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    slava77 garant si trudnica.

  25. #125
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    sumskice za tebe šaljem milion ~~~~~~~~~~~~~~ da ban uskoro objaviš prekrasnu betu.

  26. #126
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    sumskovoce hvala...evo već sam proguglala pa ću otić kupit te vrećice dana

  27. #127
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj rozalija prvotno napisa Vidi poruku
    slava77 garant si trudnica.
    ajmeee naježila sam se odma kad sam ovo pročitala

  28. #128
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    evo dobila sam nalaz urina, ipak je ešerihija i to 10 na 5 CFU/ml

    jel se ko kuži u ove vrijednosti?

  29. #129
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    slava77 i ja sam napuhana, trbuh mi je pravo trudnički a za zatvor mi pomaže Magnezij (neki u kesicama, Biolektra ili tako nešto) Kažu da opušta mišiće i olakšava...znaš...
    Bit će sve OK, ne brini. Vibram ti ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~
    Prima welocme aboard
    inana laganini, ko šiša šogoricu...a da ju ti onako na fino oheftaš???
    crvenkapo ti je još guza na mjestu

    Kod mene 8dnt i čekanje, samo čekanje. Nikakvih drugih simptoma nema
    ma ja sam ti bedak, vidim sve kaj valja i ne, i krećem od toga da su svi dobri, umjesto da mislim- svi misle samo na sebe... od onda mi je kaos u buši, i prpa me, ali eto, kao sam rekla, tu i je problem, kaj osim muža, doktora i vas, nitko niš nezna, pa ja njoj nemogu reći- gle tuko, nemoj me zamarat, imam sad važnijih briga, nego ju ja odslušam, a puna mi je pipa...a s druge strane, nemoraš ti znati kaj je nekome da je doma na bolovanju, ali ako je na bolovanju, onda ne uvališ klince na čuvanje da bi ti mogla plahutariti po gradu,...ma neću više misliti o tome....

  30. #130

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    rozalija
    inana i mene sve štreca kad se nešto naljutim, pa se nastojim ne ljutit...ali eto....ponekad mi se omakne
    slava ne kužim se u te vrijednosti, ali ti jako jako ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ne smeta

  31. #131
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    inana i kod mene nitko ne zna ali umjesto mene mm lijepo otkanta,.....stvarno radi nikog ne bi dovela svoje mrvice u opasnost, pa nek se ljute, sad smo posebno osjetljive i najmanja sitnica nas moze uzrujati ...ja sam se poslije transfera totalno izolirala od svijeta i familije, ne javljam se na telefon, ne otvaram vrata, ne trazite me -ne zovite me, jer uvijek netko nesto trazi aj cuvaj djecu ,aj me odvezi negdje , aj pomozi ovo -ono....
    danas se opet vracam lagano među ljude

    sto se tice inekcije , jeste debela ali je tako ostra , kaze mm usla ko u sir

    danas 6dpt i nikakvih simptoma, prduckam jedino opet
    ali meni to nista ne znaci

  32. #132
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    i kihnem jako svako malo
    pa me zaboli doli

  33. #133
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ja neznam više ni sama, cijeli dan me boli, imam dojam da bi najradije stavila odmah uložak, ali se bojim ak ga stavim da bu došla...zvala sam doca, on mi veli- mirujte...i tak da mirujem, laganica po doma, šetnjice, ali zadnja dva dana me tak bolilo da sam ti ja jadna morala svako oliko leć,a bol mi ista ona podmukla kao prije dve godina, kad su bili kao rudovi, maternica se stezala i pokušavala polip izbaciti, pa me strah da nebi izbacila ove moje male podstanare...u biti, to me najviše prepalo, kaj sam prepoznala tu bol...
    Posljednje uređivanje od inana : 04.05.2011. at 10:28

  34. #134
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    evo dobila sam nalaz urina, ipak je ešerihija i to 10 na 5 CFU/ml

    jel se ko kuži u ove vrijednosti?
    mislim da je to dosta velika vrijednost... imala sam problema s mjehurom i esherihijom do pred par godina i na tu sam vrijednost doslovce piskila krv.. u svakom slucaju je za antibiotik. ali ne brini - sve se to da rijesiti i ne vjerujem da utjece na zacece.

    forumasica Pinky je imala savrsen lijek za bestije:
    u litri crnog vina kuhaš pola kila oguljenog češnjaka 10-15 min na umjerenoj vatri, dok se vino ne reducira na pola. procjediš nazad u staklenu bocu i kad se ohladi držiš u frižideru. piješ 2 jušne žlice napitka ujutro i 2 uvečer.

    kad sam imala problema nisam znala za taj recept, a mene je spasio caj od zobi. to mi je preporucila jedna med. sestra jer navodno odljepljuje bakterije sa stijenke mjehura. ne sjecam se tocno recepta, ali mislim da se u 1 litri vode kratko prokuha saka zobi, odstoji neko vrijeme pa se procijedi i pije cijeli dan. ja sam pila po 2l dosta dugo i e.coli je nestala.

    sretno!

  35. #135
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    frka hvala puno....već sam zapisla ovaj on pinky recept pa ga namjeravam preventivno koristit...
    hvala ti za ovaj drugi recept...bas cu danas pokusat nabavit zob

  36. #136
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Kod mene stanje nepromijenjeno, i dalje se crveni ..vidim Slava da je tebi prošlo, baš mi je drago i ja vjerujem da si trudnica i da je sve super!

    Ja se ne osjećam napuhano i nemam probavnih smetnji, mene jedino zna boliti kao da ću dobiti m.

    A kakve su to brevacid inekcije? Meni nisu ništa takvo spominjali...nakon transfera ništa osim utrića ne stavljam...

  37. #137
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj mistic prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene stanje nepromijenjeno, i dalje se crveni ..vidim Slava da je tebi prošlo, baš mi je drago i ja vjerujem da si trudnica i da je sve super!

    Ja se ne osjećam napuhano i nemam probavnih smetnji, mene jedino zna boliti kao da ću dobiti m.

    A kakve su to brevacid inekcije? Meni nisu ništa takvo spominjali...nakon transfera ništa osim utrića ne stavljam...
    ja svako 10 min trčim u wc povirit....za sad je stanje ok...
    to su ti 2 inekcije, jednu primiš nakon transfera a drugu 5-6 dana iza toga...

    jel tebi i dalje smeđi iscjedak ili se crveni?

  38. #138
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Brevactid je štoperica, hcg injekcija i u nekim klinikama se daje poslije transfera, čini mi se treći dan, pa peti

  39. #139
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Ma meni je na ulošku smeđkasta fleka, a kad se obrišem bude rozo crveno, naprosto me strah ići na wc....mislim da ću sutra opet napraviti test, čisto da provjerim stanje...
    Imam strahovitu glavobolju i muka mi je da ne mogu ni pričati, a stalno me netko zove uff...ne znam dal da popijem lupocet...

    Čini mi se da sam ja taj brevacid dobila prije punkcije.

  40. #140
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Tako je, prije punkcije primaš hcg injekciju, brevactid, ovitrele... ali u neki doktori ga propisuju još i nakon transfera. Nadam se da će sve biti ok, ova tvoja glavobolja mi zvuči obećavajuće

  41. #141
    amly avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    102

    Početno

    evo da vam se i ja peidruzim...danas mi je 8 dnt i nemam ama bas nikakvih simptoma osim (.)(.), ali to prepisujem utrogesticu.
    Kakvu funkciju ima brevactid nakon transfera?

  42. #142
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je, prije punkcije primaš hcg injekciju, brevactid, ovitrele... ali u neki doktori ga propisuju još i nakon transfera. Nadam se da će sve biti ok, ova tvoja glavobolja mi zvuči obećavajuće
    Nadam se, inače imam jako česte glavobolje, ali ova danas je popračeno sa mučninom...

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    pozdrav svima, meni danas 5dt, simptoma ništa osim što me boli donji dio trbuha povremeno, ali imala sam traumatičan et pa stalno si mislim da je od toga.

    na javljanje me nagnala inana jer želim reći da teško da se možemo izolirati i biti dilajla svih 14 dana, ja sam od et transfera depresivna jer je bio tako traumatičan i bolan (??) i znam da to bitno umanjuje šanse uspjeha, da sam već u klinici dok sam ležala otplakala rundu a i poslije.. a sve vrijeme pokušavam biti bar cool, i očekivati čudo...

  44. #144
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    zlatta, znam da je teško, ali pokušaj biti što pozitivnija. Sve nas primi strah nakon transfera, u tom groznom čekanju bete, no depresija samo čekanje čini gorim.

    Što se tiče traumatičnog transfera, imamo tu na forumu hrpu lijepih trudnoća u cura koje su imale stvarno teške transfere. Držim ti fige za krasnu betu!

  45. #145
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj amly prvotno napisa Vidi poruku
    evo da vam se i ja peidruzim...danas mi je 8 dnt i nemam ama bas nikakvih simptoma osim (.)(.), ali to prepisujem utrogesticu.
    Kakvu funkciju ima brevactid nakon transfera?
    "daje podršku žutom tijelu" kaže moj dr. ufura se tijelo u foru da si trudan, to je beta hcg (štoperica )samo u dosta manjoj dozi od one koju uzimamo 36 h prije punkcije. ja isto prvi put primam nakon transfera ( a 5. ivf), drago mi je uzeti i dodatne stvari koje mogu pomoći, ali mi produžuje dane čekanja do testa, to mi se nesviđa, ja sam poznata po nestrpljenju.

  46. #146

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    zlatta nemoj biti tužna draga, sve smo u istoj kaši, tih 14 dana jednostavno treba proć, a tvoje dobro ili loše raspoloženje ne utječe baš na uspjeh, ali utječe na "kemiju" tvojeg tijela. pokušaj otić na sunce, da malo endorfina lučiš, da si malo bolje volje, popričat s nekim tko nije u tvom "filmu" o nekim sasvim drugim temama, malo se zabavit nekom dobrom knjigom ili komedijom na TV-a. Proći će tuga
    prima meni dr nije želio dat brevactid, kaže da mi ne treba (naravno da sam ga žicala ) A tek sam sad konkretno skužila što je to žuto tijelo (guglala sam ) koja sam ja neupućena MPO-ovka
    A već kad smo kod objašnjavanja...čemu Utrići? Da nam povećaju progesteron u tijelu? Ajde me malo obrazujte...

  47. #147
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    utrogestan = progesteron ....meni to definitivno treba jer mi je 25
    ja mislim tako

  48. #148
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    zlatta prima meni dr nije želio dat brevactid, kaže da mi ne treba (naravno da sam ga žicala ) A tek sam sad konkretno skužila što je to žuto tijelo (guglala sam ) koja sam ja neupućena MPO-ovka
    A već kad smo kod objašnjavanja...čemu Utrići? Da nam povećaju progesteron u tijelu? Ajde me malo obrazujte...
    ti si googlala , aj sad ću i ja, ja sam lipo saslušala šta je dr rekao, i googlala koliko točno treba toj količini hcg-a da se izluči iz tijela.ponavljam se, pobornik sam testova i ranog vađenja bete

    utići, dobro je crvenkapica napisala,
    inače nikome ne škodi, nekima baš treba pa ga svi furaju bez iznimke

  49. #149
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    nemoze skodit, on je nas cuvar trudnoce mada ga mrzim stavljat i non-stop mokre gace imam
    , vjerujem da je on jako ,jako bitna stvar .
    ja sam ga cak htjela koristiti i kad nisam u postupku , bas zbog niskog progesterona, ali nisam

    pitam se samo kako zene odrzavaju trudnocu bez folne, utrica, sa stresom , sa fizickim poslom ( moja nevjesta okopava krompir, vuce namjestaj a 6tj trudna ) eto kako one izvuku trudnocu pitam se...

  50. #150

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    crvenkapice ma su me nasmijale tvoje mokre gaće Ja imam novi dnevni uložak svakih par sati, trošim industrijske količine toga i naravno moraju biti snježno bijeli, da mi slučajno nešto nebi promaklo...
    I sad sam guglala neki Crinone gel, i da nisam pročitala da košta 500-600 kuna odmah bi se u apoteku zaletila kao, ne šteti, samo dobro dođe....
    prima znam kako ti je, ja sam danas mozgala da li bi se išta na uzv vidjelo (znam da nebi) pa koji je ono najosjetljiviji test, pa kad će brže moja beta...pa se opet smirim i strpim. Da sam bila strpljiva u 1. postupku bila bih uštedila omanje jezero suza...
    a tek je 8dnt....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •