Stranica 59 od 203 PrviPrvi ... 949575859606169109159 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,901 do 2,950 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #2901
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, mislila sam na implantacijsko krvarenje...
    Drugo krvarenje nikako ne priželjkujem...
    Hvala ti na vibricama!
    strasna pusti se negativnih brija i samo penso positivo. bit ce sto bude. a mi nerviranjem ne mozemo nista postic. pokusaj se zaokupit s necim preko dana da manje analiziras tijelo.
    svaka zena je slucaj za sebe. a jos i istim zenama u svakoj trudnoci budu drugaciji simptomi. zato se nemoj zamarati s tim. jos malo pa cemo saznati.

  2. #2902
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Drage moje, evo danas 9 dan poslije FET-a, ništa posebno, koji grčić kao pred m i to je to, test i dalje negativan Mislim da je to ipak to, jer je bila blastica.
    Ne prestajem još s terapijom.
    Ostale čekalice-držte mi se, Strašna, Legal alien, Ljubica~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za Vas

  3. #2903
    hallo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Ja sam dite s mora moja mati je Dalmacija
    Postovi
    250

    Početno

    Citiraj magi7 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, evo danas 9 dan poslije FET-a, ništa posebno, koji grčić kao pred m i to je to, test i dalje negativan Mislim da je to ipak to, jer je bila blastica.
    Ne prestajem još s terapijom.
    Ostale čekalice-držte mi se, Strašna, Legal alien, Ljubica~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za Vas
    intima plus test pokaziva i do 4 dana prije očekivane mjesečnice ja sam ga radila 10dnt i bio je jako svijetli plus,,,sretnoooooooooooo

  4. #2904
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Uh, ja danas imam nekakvu napetost dolje..kao pred mengu....

  5. #2905
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    magi mislim da si ipak prerano radila test,meni je pokazao svijetlu crticu tek 13-ti dnt.
    Strašna ništa to ne mora znaćiti...koji ti je dnt?

  6. #2906
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Uh, ja danas imam nekakvu napetost dolje..kao pred mengu....
    drzi se strasna. kod mene ista stvar.

    magi7 - prema onom linku sto se dogadja u maternici trebao bi vec test pokazati +, doduse svasta sam procitala po netu. bilo je i lijepih iznenadjenja. ~~~~~~~~~~~~~ ako ne za ovaj onda prebaci vibre u sljedeci postupak


    danas 10dnt3d. jos sutra imam vjencanje. ne moje, od prije.
    ne zelim raditi test sutra jer ne zelim bit kenkava cijeli vikend i pokvarit raspolozenje sama sebi i ostalima za stolom ukoliko je negativan. ovako cu laganini papati i lagano plesuckat u nadi da sam trudna sve to naravno pod uvijetom da ne prokrvarim do tada. ukoliko dobijem M (a trebala bit bitch doci sutra) cu pak bit tuzna vrba ili cu ubit tugu u vinu (koje sam prestala konzumirat nebi li povecala svoju plodnost).

    trenutno svaki odlazak na wc analiziram papir nakon brisanja. gacice. jeli upoce moguce prokrvariti na estrofemu? do sada sam uvijek bila samo na utrogestanima u uredno bi prokrvarila prije bete.

    svim cekalicama puno strpljenja i ~~~~~~~~~~ za tetu betu

  7. #2907
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj Sonja29 prvotno napisa Vidi poruku
    magi mislim da si ipak prerano radila test,meni je pokazao svijetlu crticu tek 13-ti dnt.
    Strašna ništa to ne mora znaćiti...koji ti je dnt?
    Danas mi je 8 dan nakon transfera...četverostaničnog...

  8. #2908
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    bok cure, jel ima netko da je danas bio na transferu?

  9. #2909
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    magi7, legal alien, obje ste pitale da li u kombinaciji estrofem+utrogestan možete prokrvariti - ne, u slučaju da nije došlo do trudnoće, krvarenje će krenuti par dana nakon prestanka terapije
    nadamo se dobrim vijestima kod obje, držite se!

  10. #2910
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa Vidi poruku
    magi7, legal alien, obje ste pitale da li u kombinaciji estrofem+utrogestan možete prokrvariti - ne, u slučaju da nije došlo do trudnoće, krvarenje će krenuti par dana nakon prestanka terapije
    nadamo se dobrim vijestima kod obje, držite se!
    hvala ivica_k. malo me to razocaralo. smrc, znaci to sto M jos nije stigla ne znaci nista. ah, bar mogu prestat s analiziranjem toaletnog papira.
    joj sto je dosadna ova neplodnost.

  11. #2911
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    znaci to sto M jos nije stigla ne znaci nista.
    znači, znači...možda jest, a možda i nije
    opusti se samo i lijepo provedi u svatovima


  12. #2912
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Ja sam danas pravila test pa je negativan... 9 dan nakon dvodnevnog četverostaničnog ET...
    Posljednje uređivanje od Strašna : 04.02.2012. at 17:52

  13. #2913
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    Strašna, jel ti nije to ipak malo prerano za test, ipak su bili dvodnevni embriji? lijepo pričekaj još 2-3 dana pa onda ponovo testić . sretno!

  14. #2914
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Pa je...

  15. #2915
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Strašna, pa malo je rano za test dvodnevnog, ~~~~~ da bude +
    Meni danas 11 dp FET-a negativan test, sutra vadim betu, samo da potvrdim da ništa od ovog puta, da prekinem s terapijom pa onda ćemo vidjeti što dalje. Hvala curke na podršci

  16. #2916
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    zao mi je magi. 11dnt bi vec test trebao pokazati plus. isto da budes mirna moras izvaditi betu.

    strasna ja isto mislim da si ti malo uranila. prema onom sto se dogadja u maternici nakon transfera:

    Nakon transfera zametka starog 3 dana događa se slijedeće:

    1 dpt...zametak raste i razvija se
    2 dpt...zametak se razvija u blastocistu
    3 dpt...blastocista se izliježe iz omota
    4 dpt...blastocista prianja na sluznicu maternice
    5 dpt...započinje imlantacija (ugnježdenje) i blastocista sve više tone u sluznicu
    6 dpt...proces implantacije se nastavlja, morula i dalje tone u sluznicu maternice
    7 dpt... morula se kompletno ugnijezdila u sluznicu maternice, ima stanice placente i fetusa

    8 dpt...stanice placente počinju lučiti hormon HCG u krv
    9 dpt...sve više HCG-a se luči kako se fetus razvija
    10 dpt... još više HCG-a se luči
    11 dpt...nivo HCG-a sada je dovoljno velik da ga može detektirati kućni test na trudnoću iz
    urina


    Ne zelim buditi lazne nade ali ako si ti imala transfer 2dnevnog embrija, vas dvoje ste tek u fazi 8dpt znaci tek se poceo lucit beta hcg. vecina testova je bazdarena na 25 jedinica. strpi se jos 3 dana pa ponovni test ili izvadi betu da skratis muke.

    ovo izludjuje znam. ja sam odlucila to play it cool ovaj put. pise na otpusnom pismu beta nakon 14 dana i bas cu je tada vadit.

    sretno cureeee!

  17. #2917
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Jucer imala transfer 3 cetverostanicna koja su 2.2.isla na odmrzavanje,buduci da nije bilo punkcije jos se nekako osjecam turisticki,kao da i nisam bila na transferu iako su se nocas odvijala cudna probadanja.
    ivicak,ja procurila pod utricima,pise da je to moguce i pod estrofemom,zasto onda ne bi bilo moguce pod kombinacijom ta 2?

  18. #2918
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Geceta, hvala Bogu da sam nasla nekohg ko je bio na transferu dan poslije mene. sad mozemo skupa to prolaziti jer zadnji puta nas je bilo najmanje 5 a sad nigdje nikog. gledam tvoj potpis i ja sam isto tako samo sam imala transfer u petak i vadim betu 17.02.

  19. #2919
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Kiarad,pa znas da se svako malo desi da smo si po necem bliske jedino sto sam vidjela da si ti sad na polustimulaciji bila a ja sam od smrzlica,kak se osjecas? Ja sve to prolazim s prehladom. koliko su ti vratili sada? Drzi se,draga,ovaj je nas!

  20. #2920
    magnolija13 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    53

    Početno

    Drage cure, stavila sam ovo pitanje pod Petrovu ali tamo nema nikome ni traga ni glasa pa pitam sada ovdje...danas mi je 5dnt, a već od drugog, trećeg dana mi je trbuh ispod pupka napuhnut kao da sam barem u 4mj. trudnoće i tvrđi je.
    Da li je to ok? Da li je to od hormona (utrogestan)? Ne sviđa mi se to i zato pitam.
    Inače, odlučila sam ostat doma do bete i do danas sam manje više mirovala (nisam usisavala i sl.), ali od sutra po starom...

  21. #2921
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Magnolija,svatko reagira drugacije a pogotovo pod utricima. Meni je isto tako trbuh bio napet kod prvog postupka-mozda od punkcije,mozda jos od injekcija,mozda od utrica.ako te neizdrzivo ne boli,mislim da nije nista cudno
    Sto se mirovanja tice,na vv je biolog totalno protiv toga.Nije dobro samo lezati ali usisavanje ne dolazi u obzir.ja sam jucer imala transfer,u sri mislim na posao,osim ako bas ne zapadne toliko snijega da bih se bojala pada

  22. #2922
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Magnolija, samo pij puno tekučine i pazi da koliko popiješ toliko da i popiškiš. Sretno!

  23. #2923
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    Kiarad,pa znas da se svako malo desi da smo si po necem bliske jedino sto sam vidjela da si ti sad na polustimulaciji bila a ja sam od smrzlica,kak se osjecas? Ja sve to prolazim s prehladom. koliko su ti vratili sada? Drzi se,draga,ovaj je nas!
    HEJ, vratili mi dva i apsolutno nista ne osjecam. totalna praznina i napuhnutost od utrica. drago mi je da prolazimo zajedno. ja sam dobro reagirala i na polustim., dobili smo 5 jajnih st. a na gonalima 8. samo sa gonalima sam dobila hiper i dogovorila sam sa dr, da se meni to ne isplati dok god je ovaj zakon jel samo mucim tijelo.

  24. #2924
    magnolija13 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    53

    Početno

    Drage cure, puno hvala..ma ne ležim ja stalno..samo sam htjela ostati doma radi svojeg mira..dosta mi je stresan posao, a sve to mi ide upravo kroz "to"..dobivam ranije M i sl..tako da sam odlučila ostat doma i prvi si put u životu biti prva..

  25. #2925
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ma naravno!nije te nitko ni napao zbog togaja evo sama ne znam tocno naci mjeru tog njihovog mirovanja. Radim u skoli i nije lako izostati ali sad si mislim da bih si ovaj puta morala uzeti barem tj dana.kak vi mirujete,mislim sto vam to tocno znaci?
    Kiarad,sjecam se kak ti je bilo pod stimulacijomja sam ono bila imala nesto blaze simptome. I isto kao i svi,jedva cekam novi zakon jer ja bez po frke imam 10stanica, bar za sad. Kakav ti je sad tocno bio postupak? Kak se osjecas? Ja nisam imala punkciju ali od transfera sve zivo osjecam i tako lose spavam,jos i ta prehlada,bas se osjecam satreno

  26. #2926

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    53

    Početno

    ja sam bila 2.2. betu vadim 18.2. nestrpljiva.....

  27. #2927

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj kiarad prvotno napisa Vidi poruku
    bok cure, jel ima netko da je danas bio na transferu?
    sory,krivo sam napisala transfer je bio u subotu 04.02.

  28. #2928

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    53

    Početno

    pozdrav curke,imala sam transfer 04.04. i sutra bi si trebala dati brevactid a ne znam dali on ide pod kutem od 90 st.ili decapeptyl???(njega moram sutra primit).Pomoc plizzz....

  29. #2929
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ja sam isto imala transfer 4.2. ali niti prvi puta niti sada nisam dobila te 2 injekcije pa ti nisam od pomoci:/

  30. #2930

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    53

    Početno

    sory geceta nisam dobro napisala i ja sam imala transfer 4.2. ane kako sam gore napisala(4.4.),malo sam pregledala stare postove pa sam našla da brevactid 1500 ide u mišić(rame ili zadnjica)što bi značilo da ona ide pod 90st.ako se ne varam....hvala ti svejedno....

  31. #2931
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Ja izgorila od nestrpljenja...opet danas pišnula testić...i negativan...

  32. #2932
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Evo, kao što sam pretpostavila beta 0,1. Dakle ništa od ovog puta.
    Ostale čekalice vibram za plusiće.

  33. #2933
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Strasna i magi zao mi je

  34. #2934

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj jelena1m prvotno napisa Vidi poruku
    sory geceta nisam dobro napisala i ja sam imala transfer 4.2. ane kako sam gore napisala(4.4.),malo sam pregledala stare postove pa sam našla da brevactid 1500 ide u mišić(rame ili zadnjica)što bi značilo da ona ide pod 90st.ako se ne varam....hvala ti svejedno....
    koliko znam ne varaš se...najbolje ga je dati u guzu gornji desni/lijevi kvadrant-odprilike tamo gdje dođe rub gaćica, i možda preoruka da ti ga netko to ima iskustva da manje "pecka" ....
    pogledaj na http://potpomognutaoplodnja.info/ind...ursi&Itemid=63 kako se daju pikice!

  35. #2935

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Ja izgorila od nestrpljenja...opet danas pišnula testić...i negativan...
    A kad bi trebala vaditi betu?

  36. #2936
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Danas mi je 11 dan nakon transfera 2 četverostanična embrija. Betu bi trebala u petak.

  37. #2937
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Cure drage, žao mi je radi vaših negativnih beta. Želim vam od srca da čim prije ostvarite trudnoću i rodite zdravu i živu djecu.

    Strašna, rano je za test, osbito ako su bili dvodnevni embriji. ~~~~~za betu u petak

  38. #2938
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Strašna ja ću tebe po prstima za to tvoje piškanje testova stalno. Opusti se ima još do bete!

  39. #2939
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Jooooj hvala vam cure... Sonja29- samo daj! I to što jače da mi više ne padne na pamet!

  40. #2940

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    BiH-RS
    Postovi
    278

    Početno

    Cao cure, evo malo ohrabrenja za Mariborcanske pacijentice, moja beta danas 406,1.
    Transfer bio 23.1. jedna blastocista iz Fet-a.
    Magi7 zao mi je ali samo hrabro u novi pokusaj.
    Strasna za tebe evo ~~~~~~~~~ i malo strpljenja! Sretno!

  41. #2941
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ljubice, čestitam, beta ti je woow! Ajde ju pliz ponovi i ovdje http://forum.roda.hr/threads/66391-O...-2011-3/page79 da ti curke mogu čestitati, a i dobro će doć malo lijepih vijesti na pravom mjestu!

  42. #2942
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Cure drage, žao mi je radi vaših negativnih beta. Želim vam od srca da čim prije ostvarite trudnoću i rodite zdravu i živu djecu.

    Strašna, rano je za test, osbito ako su bili dvodnevni embriji. ~~~~~za betu u petak
    potpisujem inesz. sutra bi vec mogla zapiskiti test. ili bolje u srijedu.

  43. #2943
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj magi7 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, kao što sam pretpostavila beta 0,1. Dakle ništa od ovog puta.
    Ostale čekalice vibram za plusiće.
    zao mi je magi.
    ljubica cestitam. super beta
    Posljednje uređivanje od legal alien : 06.02.2012. at 18:34

  44. #2944
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    Ma naravno!nije te nitko ni napao zbog togaja evo sama ne znam tocno naci mjeru tog njihovog mirovanja. Radim u skoli i nije lako izostati ali sad si mislim da bih si ovaj puta morala uzeti barem tj dana.kak vi mirujete,mislim sto vam to tocno znaci?
    Kiarad,sjecam se kak ti je bilo pod stimulacijomja sam ono bila imala nesto blaze simptome. I isto kao i svi,jedva cekam novi zakon jer ja bez po frke imam 10stanica, bar za sad. Kakav ti je sad tocno bio postupak? Kak se osjecas? Ja nisam imala punkciju ali od transfera sve zivo osjecam i tako lose spavam,jos i ta prehlada,bas se osjecam satreno
    draga ja ti nis ne osjecam, ovo je pjesma za razliku od proslog puta kada je bio smrtni hiper. nemam rijeci druge za ono stanje. sad smo bili na 2 klomifena i tri gonala, i opet sam puno gonala koristila, mislim nekih 15. ja spavam ko zaklana.

  45. #2945
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj jelena1m prvotno napisa Vidi poruku
    sory,krivo sam napisala transfer je bio u subotu 04.02.
    da, tak i matematicki odgovara, super, cekamo skupa.

  46. #2946
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj jelena1m prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav curke,imala sam transfer 04.04. i sutra bi si trebala dati brevactid a ne znam dali on ide pod kutem od 90 st.ili decapeptyl???(njega moram sutra primit).Pomoc plizzz....
    Draga Jelena, moj savjet ti je da nazoves svoju hitnu ili jos bolje odes na hitnu da ti oni daju ili lijecnik opce prakse. ja sam dobila brev. jucer ali kak ne volim gledat nisam zapamtila, ali mislim da je bilo pod 45. a ovaj danas decep. je bio pod 90, ali daj pogooglaj malo. sigurno netko zna.

  47. #2947
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    alien, kad će više taj plusić?

  48. #2948
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj jelena1m prvotno napisa Vidi poruku
    sory geceta nisam dobro napisala i ja sam imala transfer 4.2. ane kako sam gore napisala(4.4.),malo sam pregledala stare postove pa sam našla da brevactid 1500 ide u mišić(rame ili zadnjica)što bi značilo da ona ide pod 90st.ako se ne varam....hvala ti svejedno....
    ako na pakiranju piše da je to i.m.injekcija to znači da se daje u mišić pod kutem od 90 sa onom dužom iglom, ako piše s.c injc. to znači da se daje potkožno pod kutem od 45, a to je obično nadlaktica ili područje abdomena, daje se sa malom tankom iglom. Može ti dati i muž, ti mu pripremi i stisni zube,pokaži mu mjesto uboda i sve će biti ok. javi nam dali ste uspjeli...

  49. #2949

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    ako na pakiranju piše da je to i.m.injekcija to znači da se daje u mišić pod kutem od 90 sa onom dužom iglom, ako piše s.c injc. to znači da se daje potkožno pod kutem od 45, a to je obično nadlaktica ili područje abdomena, daje se sa malom tankom iglom. Može ti dati i muž, ti mu pripremi i stisni zube,pokaži mu mjesto uboda i sve će biti ok. javi nam dali ste uspjeli...
    hvala ti puno na ovom postu,dr. mi je napisao upute na kojima se nalaze te oznake "im" i "sc" (brevactid je im, a decapeptyl sc) sad mi je puno lakše.što se tiče mog muža,nije mogao ni gledati kad sam se bockala u stomak tako da sam našla jednu kolegicu koja je medicinska sestra pa cu joj ponijeti ovaj papir od dr. tako da ce i ona znati kako me treba bocnuti. hvala ti puno još jednom

  50. #2950

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj kiarad prvotno napisa Vidi poruku
    da, tak i matematicki odgovara, super, cekamo skupa.
    da cekamo skupa,a cekanje ubija dok sam kod kuce,jedva čekam da prođu ova 4 dana pa da mogu na posao mislim da onda necu moc toliko o tome razmišljati.zahvaljujuci postu od butterfly znam kako trebam s injekcijama iako sam našla kolegicu koja ce mi ih dat puno srece i strpljenja......

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •