Stranica 148 od 203 PrviPrvi ... 4898138146147148149150158198 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,351 do 7,400 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #7351

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj ANGEL_26 prvotno napisa Vidi poruku
    Neka i nastave svima nama....
    kako si mi ti? si svjesna da imas plusic aaaaa

  2. #7352
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Nisam bome,ja ti nista ne vjerujem dok betu ne izvadim i popiskim jos koji plusic totalno razumjem crvenkapicu i nadam se da ce danas objavit lijepu betu...ovo je ko san...a imam uzasan zatvor,moram po donat i kiwi... ili je od utrica ili od trudnoce.inace s tim nemam problema.

  3. #7353

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    angel super naša trudnica

  4. #7354
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    Angel za betu, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  5. #7355
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    angel za veliku betu
    koji ti je danas dpt ?

    sretno svima

  6. #7356
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    moji cudesni simptomi

    od 6dpt sam imala bolove lagane u trbuhu do 11dpt pogotovo navecer kad legnem ...nije mi bilo svejedno , mislila sam da cu svaki tren procurit jer su bili kao menstrualni bolovi ....
    smeđe , malo krvarenje, spotting od 7dpt do juce 12dpt, po malo sa utricima izađe, pa nema po cijeli dan , ali obavezno sa utricima ujutro izađe,
    i juce vadim ja jutro betu osjetim doli nesto mokro, odem u wc i vidim smeđe pomjesano sa utricima,
    sike su bile citavo vrijeme mekane nek se i to zna !!nisu bolile
    test sam radila 5dan poslie brevactida + ali to moze biti brevactid zato moras ponoviti i 6 dan koji je opet bio +
    onda odem u ljekarnu kupit drugi da potvrdi popodne i opet + e reko to je valjda to , 7 dpt opet + i tad je i bila beta
    drugi simptomi nisu bili

  7. #7357
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Crvenkapice danas 9dnt

  8. #7358

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    16

    Početno

    Angel ti si radila transfer 19.4 jel da?

  9. #7359
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    18.4

  10. #7360
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Matty569 kako si ???

  11. #7361
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Čestitam svima na plusićima!!!

  12. #7362

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Matty569 kako si ???
    ej dragicka ma bezveze sam pomirila se da nista od ovog puta,od sub vise nista ne boli,sise se i ispuhale tj nisu vise napete velike jesu + secer na kraju dana smedje koje se jucer i danas povecava tako da sutra bi mogla vjestica na vrata... idemo dalje
    kako si mi ti?

  13. #7363
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Matty žao mi je , znam da je teško uvijek kada dobijemo m , al draga Matty daj si malo vremena koliko ti treba, skupi snagu i u nove pobjede...
    Ja sam ok, danas mi 4 dnt, malo sam prvih dan-dva bila napuhana i osjećala jajnike, al sad se sve smirilo.

  14. #7364

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    39

    Početno

    sad su sve nade i vibrice usmjerene tebi , drzim fige do neba,pus

  15. #7365
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    7dpt, ne osjećam ama baš ništa, mislim da ništa ni ovaj put...

  16. #7366
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Frćka nemoj tako, samo hrabro do bete i vidjet ćeš da će biti dobro!!!

  17. #7367
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Kika222 hvala puno na podršci! Puno mi znači!
    Danas sam prvi dan na poslu i svi pitaju šta ima, a ja...na rubu da zaplačem ako me još neko priupita! Uf! Nemam pojma šta me pere ovako!

  18. #7368
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    7dpt, ne osjećam ama baš ništa, mislim da ništa ni ovaj put...
    ovako se isto i ja osjećam samo što je meni 6dpt.

  19. #7369
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka i dino84 iz og razloga sam ja ostala doma da sam mirna bez obzira kakav ishod bio, meni danas 4 dnt, al ajmo malo pozitive vas dvije, pa nije ništa izgubljeno

  20. #7370
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Frćka, promjene raspoloženja u ovom periodu su i te kako mogući. Nemoj tražiti nikakve simptome i pokušaj živjeti normalno. Beta je jedini pokazatelj je li uspjelo ili ne.

  21. #7371
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Dino84 baš gledam okolo kad ćeš napisat svoje simptome, znam da ti 6dpt!
    Sara10, ja bila doma od punkcije, 19.4., pa sve do danas. Nakon transfera par dana šarafali me jajnici, ja se počela smijuljit, zdravo jest, šejkovi itd, a onda u subotu ujutro me presjeklo kad sam se digla (5dpt) i od tada niš simtoma, počela malo ludit i odlučila danas radit i evo sad radim i dopisujem se s vama!
    Sve znam što kažete, Amazonka dobro govoriš, beta je konačna, ali svi nešto osjećaju, a meni ni od utrića, niš...
    Lakše uz vas, totalno!!! Sad mi priznajem malo bolje!!!Hvalaaaa cureeeeee
    Upravo sam šefu rekla da me pusti dok napišem post, pa ću onda...

  22. #7372

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    34

    Početno

    Danas beta 875,7 jeeeee u petak kod dr.

  23. #7373
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Čestitam od sveg srca nestrpljiva 36!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~

  24. #7374
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka koji dan su ti embriji vraćeni (drugi, treći, peti)?

  25. #7375
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Kako je lijepo vidjet ovu betu!
    Sara, 3.dan su mi vratili mrvicu, danas 8dpt i dalje, niš od simptoma!

  26. #7376

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    34

    Početno

    Frćka i meni su bili vraćeni 3 dan 3 mrvice. Ne opterećuj se sa simptomima, pokušaj barem da to ne radiš. Ja sam ovaj put prazne glave krenila sa svim i više je moj dragi bio nervozan nego ja. Ja ti u početku isto nikakve bitne simptome nisam imala, osim što sam od 9 dana stalno znala štucnut i po par puta podrignut kao da imam balon zraka u stomaku. Meni što je dalo nade za razliku od prva 2 puta je taj što nisam procurila na dan menze. Al ni onda nije se baš nešto specijalno događalo. Rekla sam da testove neću radit al eto taj 14 dan to je bilo jače od mene, dragi je otišao kod kolege da ne plačemo zajedno a ja jedva čekala da ode. I onda....nemoš piškit grrrr užas. Pa jedva nacjedila nešt da napravim test, ok odma je pokazao plus a onda se sjetim što je dr rekao da ne radim testove jer mogu biti lažno pozitivni grrrr e sad bi se veselio i plakao. 15 dan vadila krv beta 90 uh kaže dr bolje da je preko 100 pa ponovimo za dva dana, eeeee to je ono najgore čekanje od muke taj dan jedva dolazim iz bolnice koliko mi je muka povezujem to sa nervozom jer prvi put da sam uopće dogurala do pozitivne bete i opet čekaj. 17 dan beta 196,3 kaze dr ok raste al ajd jos jednu za 4 dana opet čekaj. i eto jučer beta 875,7 nadam se da će sve bit ok. Znam da tu još ima čekanja al eto pokušavam odvratit misli negdje dalje. i da Frćka ovaj put sam se puuuuno smijala jako puno, kažu smijeh pomaže meni je......Sretnoo svimaa. A ja u petak na uzv da vidimo gdje su.....

  27. #7377
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka, meni je danas 5 dnt, ni ja nemam neke posebne simptome, samo su mi grudi malo osjetjive i to je to!!!

  28. #7378
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Nestrplljiva čestitam ti od srca Meni su također vraćena 3 embrija, i ja se ne opterećujem puno i baš sam nekako opuštena, ali mi je jučer jedna s posla digla tlak (jer sam dobila jedan SMS koji me je uznervozio), ali sam se smirila jer ipak sam sad sebi najvažnija, odnosno da se moje mrve prilipe, nego neka tamo tračerica!!! Kod mene je ista stvar, ja bi dosada isto uvik dobila menz. na dan kad trebam dobit, tako da ni ja ne mislim radit nikakav test dok ne dođe rok za menz, ako to prođe "suho" ima nade...

  29. #7379
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Nestrpliva 36 i Sara 10, sad bi ja s vama na jednu kavu! Hihihi! Znači i meni i Sari možda bude nešto? Uhuuuu! Znam da ne treba osluškivati tijelo i zbog utrića, al ja ne čujem ništa, pa što kažeš najbolje se samo smijati, ja ću sama sebi! Pa šta bude! Isto neću još nikakve testiće, predomislila sam se, jer ih ne volim više vidjeti s jednom crticom!
    A Nestrpljiva, beta je tu da raste i hoće još više!
    Sara, tebi danas 5 dpt...započinje imlantacija (ugnježdenje) i blastocista sve više tone u sluznicu!

  30. #7380
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ah i ja bi Frćka, evo jedna za nas tri!!!! Frćka nadam se da će se bar jedna implantirati od ove tri. A tvoja se već vjerojatno lijepo ugnijezdila, sigurno joj je lijepo kod svoje mame

  31. #7381
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Ja nikada ne dobije M kada koristim utriće, tako da uvijek radim test jer se kod nas u RI dosta kasno radi beta pa tako da znam na čemu sam. Pa mislim da ću tako i ovaj put. Osim ako mi ne ponestane hrabrosti. Kod mene i dalje nema nikakvih simptoma, a i ovo nešto malo što me pika i boli, pripisujem utrićima tako da mi ne preostaje ništa drugo nego čekati

    Nestrpliva​, čestitam ti i želim ti mirnu trudnoću!

  32. #7382
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Sara, ja sam sigurna da se već gnjezde sve tri kod tebe! Kod mene će bit kad prestanem pušit, a neznam kako! Prvih par dana sam bila super, a od juče...nesmijem ni reć!Uf!
    Dino, i meni je beta tek 10.5., čak neznam ni di se vadi, ali uputnicu staru već imam!

  33. #7383
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    implantation doesn’t depend on anything you can do or stop doing, and that once embryos arrive to our uterus, the endometrium is in charge of the rest
    znam da Frka uvijek piše da ležati nakon transfera moraju samo žene kojima su jajnici povećani, hiperstimulacija i tako, no naišla sam na rečenicu koja tu upravo opisuje, da mirovanje nema ama baš nikakvog utjecaja na implantaciju.

  34. #7384

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    34

    Početno

    Nema, meni je dr da mi strogo zabranjuje ležanje, mirovanje da ali u smialu šetnje, ispijanje kava i sve laganini. Prva 2 puta sam uglavnom ležala i čekala a sad sam obrnuto. Sve normala svaki dan po sat vremena aktivne šetnje, svaki dan na zraku i sve što je uobičajeno...khm khm samo što se moj dragi uhvatio kuhinje pa kuha ( muški to malo gore čini mi se proživljavaju). Frćka samo ne moj naglo prestat pušit jer ni to nije dobro ali postupno probaj smanjit koliko možeš.

  35. #7385
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ma bila smanjila, ali kako ne osjećam ništa i ne vjerujem, uhvatilo me opet, još gore!
    Valjda preveliko iščekivanje...Uf!
    A što se tiče mirovanja, slažem se s Nestrplijivom kojoj je uspjelo!!! Šetnjice, laganini, čak je zabranjeno ležanje zbog cirkulacije, odn. prokrvljenosti maternice! Zato se nebi smjelo pušiti jer cigarete sužavaju krvne žile, jedino pit alkohol koji ih širi!

  36. #7386

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    34

    Početno

    Ja sam prije transfera počela konzumirat puno svježe cikle a to sam i nastavila. A budući da imamo miom maximalno sam izbacila mlječne proizvode i crveno meso. Puno svežeg voća i povrća. Točnije 1 cikla, 1 mrkva, 1 jabuka, 1 banana i to sve zajedno smixam i preživam cijeli dan.

  37. #7387
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Dodat ću onda i ja samo ciklu u moj jutarnji šejk!

  38. #7388
    LOTTOS avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Jarun zagreb
    Postovi
    168

    Početno

    Bokic curke moje, nije me bilo neko vrijeme ali nisam gubila vrijeme, pa da vam se i tu javim
    Sve cetitke novim trudnicama
    Puno vibrica svim cekalicama
    Big hug svim tuznicam
    Kod mene vam je ovako, nisam se dosadivala nego bez predaje isla u nove pobjede
    Bila u nekom polustimuliranom ,
    22.04 bila na punkciji i dobili jednu stanicu
    25.04 bila na transferu prekrasnog embrija ali opet nije islo po planu pa smo ga ponavljali za 4 sata
    E sad cekamo betu 10.05
    Eto toliko, ljubim vas i grlim sve

  39. #7389
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Evo da i javim i ovde da je moja beta 12dnt 522, a 9dnt je bila 118...sto ovo znaci da su se oba copila...

  40. #7390

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Angel, možda su blizančeki

  41. #7391
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    moguce draga )) a za trbuh ne brini mislim da je to normalno sto je napuhan , imas redovitu stolicu ?

  42. #7392
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Oooo vidi ti trudnica...čestitam
    Meni danas bio transfer..sutra mi 1dpt ???? Dr mi napisao vaditi betu 12 dpt...pa ne znam da li danas računam kao 1 dan ili sutra??..Nije da mi je prebitno dan/dva kad znam da neću moći izdržati do 11 ili 12 dpt :/
    I da...za terapiju sam dobila Duphastone 3X1, Andol 100; Folicin 2X1 te Decortin 3X1....bez utrića....kažu da je Duphastone dovoljan...

  43. #7393
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Imam redovitu stolicu crvenkapice

  44. #7394

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Oooo vidi ti trudnica...čestitam
    Meni danas bio transfer..sutra mi 1dpt ???? Dr mi napisao vaditi betu 12 dpt...pa ne znam da li danas računam kao 1 dan ili sutra??..Nije da mi je prebitno dan/dva kad znam da neću moći izdržati do 11 ili 12 dpt :/
    I da...za terapiju sam dobila Duphastone 3X1, Andol 100; Folicin 2X1 te Decortin 3X1....bez utrića....kažu da je Duphastone dovoljan...
    Tako je, sutra ti je 1dpt. Malo mi je neobicno samo duphastoni, al valjda doktor zna Sretno!

  45. #7395
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Želimo bebu sutra ti je 1 dnt. Ja sam isto ovaj put dobila po prvi put Decortin uz utrogestane. Ali ga ja pijem po pola ujutro i navečer i utrići 3x2.

  46. #7396
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj nestrpljiva36 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas beta 875,7 jeeeee u petak kod dr.
    Supeeer! Cestitam

  47. #7397
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj LOTTOS prvotno napisa Vidi poruku
    Bokic curke moje, nije me bilo neko vrijeme ali nisam gubila vrijeme, pa da vam se i tu javim
    Sve cetitke novim trudnicama
    Puno vibrica svim cekalicama
    Big hug svim tuznicam
    Kod mene vam je ovako, nisam se dosadivala nego bez predaje isla u nove pobjede
    Bila u nekom polustimuliranom ,
    22.04 bila na punkciji i dobili jednu stanicu
    25.04 bila na transferu prekrasnog embrija ali opet nije islo po planu pa smo ga ponavljali za 4 sata
    E sad cekamo betu 10.05
    Eto toliko, ljubim vas i grlim sve
    Drzim fige draga da nam svima ovo proljece uljepsa zivote!!!

  48. #7398
    Zima77 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    416

    Početno

    svima želim pozitivne bete a lottos tebi sretno

  49. #7399
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Hvala cure na savjetu...a dobila sam Duphastone 3X1, Folacin aj ok, Decortin radi antiTPO povišenog...Crinone gel je pisao ali pošto u Pž treba3 dana da stigne, kaže dr da ne treba...ok..ja tako slušam....

  50. #7400
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Želimo bebu koji dan su ti vraćeni embriji?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •