Stranica 202 od 203 PrviPrvi ... 102152192200201202203 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 10,051 do 10,100 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #10051

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    Citiraj Misko prvotno napisa Vidi poruku
    Hej drustvo, u subotu 30.11. smo imali et,3 dan dvije 6 stanicne mrvice,inace smo imali uvijek et 5 dan I nikad nista a evo ovaj put 3 dan,nemamo nista za zamrznuti kao I obicno,punkcijom smo dobili 6 jajnih stanica! Ovaj put smo isli na isci metodu ali rezultati su isti,nista bolji od klasicnog ivf...u biti kod nas se sve dobro odvija s dosta jajnih stanica,ali cim krene oplodnja u labu sve nesto se uspori,sporo se razvijaju I nikad nemamo smrzlica! Stignemo mi I do blastocista ali ocito lose kvalitete,nadam se da ove dvije vracene ce se znati izbori za sebe bolje nego u labu...
    Hej Misko jesi li na VV bila na punkciji? Ako da, onda smo se vidjele, ja sam bila na transferu.
    Drzim ti fige da sve uspije, i da ovaj put bude dobitni.

  2. #10052

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Jutro cure, željela bi vas pitati koji je znak kod vas nakon et bio znak neuspjeha, tj ja sam uvijek znala da nije uspjelo kad su me grudi prestale boljeti! Točno taj dan bi uvijek prokrvarila...

  3. #10053

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Clematis nisam, bila sam u Beti u postupku,želim ti puuuuno sreće!!!!

  4. #10054
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj Misko prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure, željela bi vas pitati koji je znak kod vas nakon et bio znak neuspjeha, tj ja sam uvijek znala da nije uspjelo kad su me grudi prestale boljeti! Točno taj dan bi uvijek prokrvarila...
    Ja sam to već napisala,od 8 ili 9. dt kad bi po noći morala se presvlačiti jer bi toliko bila mokra kao da me netko zalio vodom,tada bi znala da je gotovo.....
    I usput zanima me da li još netko ima takva iskustva nakon ET?

  5. #10055
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    [QUOTE=Misko;2529902]Jutro cure, željela bi vas pitati koji je znak kod vas nakon et bio znak neuspjeha, tj ja sam uvijek znala da nije uspjelo kad su me grudi prestale boljeti! Točno taj dan bi uvijek prokrvarila...[/QUOT

    ja sam uvijek samo imala osjećaj da nije uspjelo i u zadnjem dobitnom isto tak,6dpt, sam rekla mm da ni ovaj put niš..al evo ipak me prevarilo.a ak sam imala i koji simptom pola sam ih zamislila,pola od utrogestana

  6. #10056
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    pa evo ja sam danas 10 dan nakon transfera 3. dan, znaci 13.dan nakon punkcije, ujutro nesprpljiva napravila test.
    blijeda crtica se pojavila.
    sad..... vidjet cemo, jos je definitvo prerano, dr mi je rekao da vadim betu 14-16 dan nakon transfera, mada se i on danas veseli.
    No, imala sam vec to, i te biokemijske....tako da.....
    a simptomi su mi bili svaki put kad je bila pozitivna beta -"sexy snovi", a ovaj put iznimno valunzi i znojenje po noci. Ne svaku noc, nego bas jednu noc tamo prije par dana..... vidjet cemo......

    sretno i vibrice svima!!

  7. #10057
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Od danas na čuvanju 2 predivne blacistice.... Beta 17.12.

  8. #10058

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Jao pozitivan test,pa to odlično!!!!

  9. #10059

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Evo i mene s 2 vraćene mrvice.
    I ko što orhideja kaže čekanje...

  10. #10060

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj Misko prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure, željela bi vas pitati koji je znak kod vas nakon et bio znak neuspjeha, tj ja sam uvijek znala da nije uspjelo kad su me grudi prestale boljeti! Točno taj dan bi uvijek prokrvarila...
    Kod mene se ispuhao stomak (bez obzira na Utrogestane), a u dobitnom je samo rastao, nisam mogla hlače zakopčat.

    Sretno!

  11. #10061

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    72

    Početno

    Citiraj boogie woogie prvotno napisa Vidi poruku
    pa evo ja sam danas 10 dan nakon transfera 3. dan, znaci 13.dan nakon punkcije, ujutro nesprpljiva napravila test.
    blijeda crtica se pojavila.
    sad..... vidjet cemo, jos je definitvo prerano, dr mi je rekao da vadim betu 14-16 dan nakon transfera, mada se i on danas veseli.
    No, imala sam vec to, i te biokemijske....tako da.....
    a simptomi su mi bili svaki put kad je bila pozitivna beta -"sexy snovi", a ovaj put iznimno valunzi i znojenje po noci. Ne svaku noc, nego bas jednu noc tamo prije par dana..... vidjet cemo......

    sretno i vibrice svima!!
    E sad ..ja ti čestitam na toj maloj crtici i vjerujem da ćeš nas obradovati s veeeelikom betom.
    Mene će izluditi simptomi iman sve: vrućine bolne cike (koje su sad manje bolne i ispuhane) sexy snovi i promjene raspoloženja ali već sam prošla sve to pa se bojim razmišljati da bi moglo biti nešto jer me strah razočarenja!!!!!
    A ne mogu virovati da su mi cike bile bolne i velike do prije 3 dana a sad ništa....bez veze....

  12. #10062

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Cure i ja vam se pridružujem u vezi jednog mogućeg simptoma, a to su sexy snovi, nikad mi se to nije desavalo, Uh, muž mi nikad nije bio toooooliko neodoljiv....hihi...a sta je s ledima tj s krizima i trticom? Dali vas to boli? Mene kriza na momente uhvate,tupa bol i traje...a u prvom postupku trtica me ubijala nisam se mogla namjestiti nikako! Zasad samo malo kriza bole,sise sve manje ( već me panika hvata da to nije dobar znak) a tek mi je 4dnt 3 dnevnih bubica!

  13. #10063
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    Citiraj cvitka prvotno napisa Vidi poruku
    E sad ..ja ti čestitam na toj maloj crtici i vjerujem da ćeš nas obradovati s veeeelikom betom.
    Mene će izluditi simptomi iman sve: vrućine bolne cike (koje su sad manje bolne i ispuhane) sexy snovi i promjene raspoloženja ali već sam prošla sve to pa se bojim razmišljati da bi moglo biti nešto jer me strah razočarenja!!!!!
    A ne mogu virovati da su mi cike bile bolne i velike do prije 3 dana a sad ništa....bez veze....
    a necu vas obradovat pocelo lagano krvarenje..... tocno tako mi je bilo i zadnji put, tako da mozda ti "valunzi" zaista nisu dobar znak, a i grudi su se unormalile, dakle to je to- nazad na pocetak.

    buaaaaaa (((((((

  14. #10064

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    boogie woogie obavezno izvadi betu!

  15. #10065

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Cure i ja sam imala sexy snove i orgazme nocne dozivljavala od pocetka.. Cike su mi do kraja bile mekane..i od transfera sam imala pikanja u desnom djelu trbuha.. Tako da svaka ima individualne simptome....
    Zelim vam svima visoke bete i mirne T!!!

  16. #10066
    paty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    183

    Početno

    vatrica kada ti krećeš ponovo

  17. #10067

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Tek 5 dnt,3 dnevnih bubica a mene bole jajnici i to svako toliko jaki pritisak sa svake strane i traje par min... Ovako mene nikad ne boli prije menstruacije,ovo nisu moji pms bolovi! U ovom postupku cijelo vrijeme me bole jajnici tj pritisak kad pi pi ili ako odmah ne odem na wc, mokrim stalno znaci nije hiperstulacija, jelda? pritisak u jajnicima onako tupo osijecam pomalo od jučer...

  18. #10068

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Paty nakon nove godine pretrage i konzultacije pa cemo vidjeti...

  19. #10069

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    72

    Početno

    Citiraj Misko prvotno napisa Vidi poruku
    Tek 5 dnt,3 dnevnih bubica a mene bole jajnici i to svako toliko jaki pritisak sa svake strane i traje par min... Ovako mene nikad ne boli prije menstruacije,ovo nisu moji pms bolovi! U ovom postupku cijelo vrijeme me bole jajnici tj pritisak kad pi pi ili ako odmah ne odem na wc, mokrim stalno znaci nije hiperstulacija, jelda? pritisak u jajnicima onako tupo osijecam pomalo od jučer...
    Misko ne boj se mislim da ti je to od stimulacije naravno ja nisam doktor govorim ti iz iskustva ja bi iza svake punkcije pila dnevno do 3 litre vode i pomalo šetala bar kroz hodnik gori doli!!!! Vidila sam par cura sa hiperom, užasni bolovi jedva side jedva hodaju a napuhane kao 5 mjesec trudnoće, a ne bole ih jajnici nego sve jedna mi je rekla da je boli dok diše !!!! Tako ne paničari a ako to budu strašni bolovi javi se doktooru !!!!!!
    Etonadam se da san ti malo pomogla, sretno!!!!

  20. #10070
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    zbog krvarenja koje je pocelo sinoc sam jutros vadila krv, beta 27, krvarenje, 14dan nakon punkcije.... déjà vu.
    mozda je koji smrzlic moja mala najveca buduca ljubav!

  21. #10071

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    72

    Početno

    Boogie woogie, en mu m...., idemo u daljnje borbe jel tako!!!!!

  22. #10072
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    boogie
    žao mi je

  23. #10073
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    pfffff, a znate nazalost vecina vas kako je
    najgori je tracak nade, pa onda opet poraz...
    e sad, kako je to retrospektivno bilo sa "simptomima": kako samo rekla kod mene uvijek sex(y) snovi, i to je ovaj put bilo samo jednom, i to negdje uskoro nakon transfera, par dana poslije. a onda oko 7,8,9 dana nakon valunzi. to nikad jos nisam imala. totalna voda usred noci! a i po danu. i negdje pred ocekivanu mengu/betu grudi potpuno normalne, stolica iz tvrde u meku, i osjecaj onaj teski u nogama, onaj neki mucni, kao pred mengu..... ne bas grcevi ali ipak nesto u tom smjeru. e sad, kad je jedna trudnoca presla taj prag 12 tjedana, ne sjecam se vise simptoma, sorry cure! al najbolji je simptom test 14dno sretno vama cekalicama i drzite mi se!!!!!!

  24. #10074
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Zadnji stim. postupak mi je bio takav da sam do menge imala jaaako bolne sise, pod tuš sam se mučila ići, napuhana kao da sam 3mj trudna, oprištavilo mi se lice (još je prištavo!) a transfer nisam ni imala, a utrogestane sam pila od punkcije do dana transfera, tad sam naravno prestala. I da, procurila sam na 19dc! Toliko o (ne)simptomima Da sam došla do transfera, bila bi sigurna da sam T!

  25. #10075
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Zadnji stim. postupak mi je bio takav da sam do menge imala jaaako bolne sise, pod tuš sam se mučila ići, napuhana kao da sam 3mj trudna, oprištavilo mi se lice (još je prištavo!) a transfer nisam ni imala, a utrogestane sam pila od punkcije do dana transfera, tad sam naravno prestala. I da, procurila sam na 19dc! Toliko o (ne)simptomima Da sam došla do transfera, bila bi sigurna da sam T!
    Svaki mjesec nakon ovulacije i ciljanog sexa već imam simptome trudnoće,sve se nadam ma to su ti simptomi

  26. #10076

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    boogie woogie... a bemu miša....

  27. #10077
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj sretna 1506 prvotno napisa Vidi poruku
    Svaki mjesec nakon ovulacije i ciljanog sexa već imam simptome trudnoće,sve se nadam ma to su ti simptomi
    ok, znači, normalna sam heheee

  28. #10078

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Jutro drage moje, meni se počelo ostvarivati ono čega sam se najviše bojala, evo danas na 7 dnt grudi su prestale boljeti, to je kod mene znak neuspjeha i momentalnog krvarenja, samo sto mi je ovo stvarno prerano da su me prestale boljeti, transfer je bio 3 dan a inače uvijek 5.... Dali ima netko da mu prestanak bolnih grudi doni nesto pozitivno?! Ovo mi je prerano da bi bio kraj...

  29. #10079
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Misko već su ti cure rekle em svaka ima individualne simptome, em simptoma tako rano ne mora niti biti. Jedini pravi 'simptom' je beta i točka. Ne želim ti ulijevati lažnu nadu ali mene su grudi u dobitnom postupku prestale boljeti negdje 9 dnt a uz predmenstrualne bolove koji su mi inače prethodili menstruaciji postupak sam bila otpisala. Srećom rezultat toga je malena curica koja evo leži pored mene. I toliko o (ne)simptomima, cure ostanu trudne bez ijednog simptoma trudnoće

  30. #10080

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Ma samo me panika uhvatila, mislila sam kad stignem do wc tko zna sta cu vidjeti ali zasada je sve čisto, bolovi u stomaku su razni, sad bole jajnici pa sad cijeli stomak! Hm malo panicarim vama jer nikom drugom nesmijem...

  31. #10081

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Moji simptomi su bili pravi predmenstrualni,bila placljiva,smedjkasti iscjedak,i na kraju poz. beta...nema pravila...probaj si okupirat misli s necim drugim...

  32. #10082
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    mravak,znam da se hvatam za slamku,al ja imam poz betu,malu al tek je bio 14 dno,27,smeckasto krvarenje od uto navecer,13dno,i sad to krvarenje se smanjilo,mada smo jucer selili cijeli dsn,nisam nis teglila,al nisam nis ni mirovala.u pon 2. beta,15dnt,pa cemo vidjet.koliko je tebi trajalo to krvarenje?sta si radila da stane?ja gutam utrogestane 3x200 mg,nada se neka rodila da mozda ipak ostane mali borac.simptome nemam.hvala puno!!

  33. #10083
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Joj boogie woogie držim da ispadne dobro! Meni u zadnjem postupku su bile bolne grudi 6 i 7dnt, 8dnt se ispuhale, ni malo nisu bolile, ništa, ali popodne smeđe krvarenje, kasnije naveče crvena kev i grčevi, 9dnt još smeđkasto i blagi grčevi, cice ništa! Popodne test +, sutradan 10dnt test +, a smeđarenje i grčevi stalo, 11dnt išla po betu samo da zabilježim biokemijsku i bilo je 115, 14dnt beta 486, taj dan su tek malo počele (.)(.)! Do tada ništa, nikakvi simptomi na tolikoj beti! Prvi put kad je bila biokemijska sam imala puno jače simptome (.)(.) od 7dnt pa sve do 14dnt kad je beta bila samo 15! Tad sam imala krvarenje smećkasto 7 i 8 dnt! Sve drugačije i jače, a sad je beta bila veća! Tako da samo bete točno govore, ostalo sve je igra živaca! Sretno svima!

  34. #10084

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    smedjarenje mi je bilo 2 dana...ocito onaj drugi embrij,ili ostaci od punkcije,ne znam...ali sam mirovala,lezala ,samo sam isla na wc i jest...premda kazu da ne treba tako...da bolje malo se kretat zbog cirkulacije maternice...

  35. #10085

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    72

    Početno

    ufffffffffff jutros smeđarenje, pa do ponediljka kad je beta ja ću skrenitit, osim ako skroz ne prokrvarim, simptome san imala ama baš sve čak mi i herpes izaša(bez prehlade) noćas opet sexi snovi, sve do prije 3 dana a sad ništa cike ko dvi prazne čarapice....znam da je to sve relativno oko simptoma ali ode mi se najlakše izjadati
    inače danas je 12dnt i 15 dnp i nemam nikakve bolove još.....možda se držim za slamku......

  36. #10086

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    72

    Početno

    Mravak koje dane ti je bilo to smeđarenje???

  37. #10087

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    one dane kada sam trebala dobit M....9. i 10. dnt blastocista,a 11dnt beta bi je bila 135
    Posljednje uređivanje od mravak : 07.12.2013. at 11:47

  38. #10088

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    91

    Početno

    cure jedno pitanjce ..imamo 8 js čekamo ponedjeljak da vidimo koliko ih se oplodilo ,koje će biti vraćene ..pa sad me zanima ,koliko ste dana vi ležale-odmarale nakon et ,trebala bih na jedan put za vikend ,koliko je to dobro ,te koliko vam prošlo od transfera do menzisa ?da li vam je bio prvi pokazatelj da ima/nema trudnoće beta ili ste dobile m. ?

  39. #10089
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    roan ja sam u dobitnom postupku na put od Zagreba do Dubrovnika krenula odmah dan nakon transfera i nisam niti dana mirovala, već treći dan sam bila na poslu i tako do pozitivne bete. Nisu sve žene iste - nekome menga dođe prije bete, a netko dok je na utrogestanima ne procuri pa mu tek beta pokaže da postupak nije uspio. Ja sam inače uvijek procurila prije bete, osim zadnji put
    Posljednje uređivanje od anddu : 07.12.2013. at 12:46

  40. #10090

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    72

    Početno

    Citiraj roan prvotno napisa Vidi poruku
    cure jedno pitanjce ..imamo 8 js čekamo ponedjeljak da vidimo koliko ih se oplodilo ,koje će biti vraćene ..pa sad me zanima ,koliko ste dana vi ležale-odmarale nakon et ,trebala bih na jedan put za vikend ,koliko je to dobro ,te koliko vam prošlo od transfera do menzisa ?da li vam je bio prvi pokazatelj da ima/nema trudnoće beta ili ste dobile m. ?
    Ja bi isla na put ali ako je dug onda s pauzama napravi "dva kruga " oko auta zbog cirkulacije svakih sat ipo do dva! Ja bih dobila automatski nakon sta vidim negativnu betu(valjda psiha) . Odmarala bi 2 dana ponašala se normalno, jedino nisam dizala ništa teško, puno sam puta pročitala- povedite zametke u šetnju!
    Sretno i di si u postupku, možda si napisala ali nisan vidila!
    Bravo za 8js, ja san zadnji put ostala van sebe od 8 folikula 2 stanice i to se oplodila 1!

  41. #10091

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    91

    Početno

    hvala curke ,postupak stimulirani u Ri .brinem zbog toga što je put već uplaćen ,malo teško odgodit a sve mi se odvijalo relativno brzo .nadam se da neće bit neki problem ,ako je transfer u pon .a put u sub .računam da niti neko pretjerano ležanje i odmaranje ne pomaže implantaciji ,od puno cura čula sam da nastave "normalno živit " do bete ..

  42. #10092
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj roan prvotno napisa Vidi poruku
    hvala curke ,postupak stimulirani u Ri .brinem zbog toga što je put već uplaćen ,malo teško odgodit a sve mi se odvijalo relativno brzo .nadam se da neće bit neki problem ,ako je transfer u pon .a put u sub .računam da niti neko pretjerano ležanje i odmaranje ne pomaže implantaciji ,od puno cura čula sam da nastave "normalno živit " do bete ..
    roan, kako su cure rekle - putuj, šeći, ali lagano, pazi samo na cirkulaciju i ne diži/vuci teške terete.
    Moj zametak je putovao 890 km nakon ET na debelo ispod nule, po snijegu i trenutno ćori u kinderbetu

    Sretno!

  43. #10093
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    cvitka super!a kaj ne testiraš? frcka,hvala ti puno na podijeljenom iskustvu!danas unatoc opet cjelodnevnom laufanju,praznjenju frizidera,(selimo pa sve sto ide uz to,makar smo unajmili pomoc,al opet ima posla..) krvarenje vrlo malo,par kapi,hm...al kako kazete beta ce sve reci.danas nisam htjela vadit,u pon cu.imam dobar osjecaj! ajde da vidimo jel pravi ili me vara!

  44. #10094

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    72

    Početno

    Citiraj boogie woogie prvotno napisa Vidi poruku
    cvitka super!a kaj ne testiraš? frcka,hvala ti puno na podijeljenom iskustvu!danas unatoc opet cjelodnevnom laufanju,praznjenju frizidera,(selimo pa sve sto ide uz to,makar smo unajmili pomoc,al opet ima posla..) krvarenje vrlo malo,par kapi,hm...al kako kazete beta ce sve reci.danas nisam htjela vadit,u pon cu.imam dobar osjecaj! ajde da vidimo jel pravi ili me vara!
    eeee moja boogie woogie ja san ti teška kukavica... ili ovako iman više vrimena da se nadam .....nisan tila kupiti test tako da moran čekati do ponediljka pa kako bude....a ja mislin da će to kod tebe biti na kraju dobro mene malo boli večeras a trudin se ne nervirati... a Bože u tvoje ruke

  45. #10095

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    Pitanje??
    od trećeg dana nakon et-a imam smeđe brljavljenje, sada je 6-ti dan od et. Jako malo ali dovoljno za brigu. Dr je rekao mirovati i koristiti utriće do bete. Je li netko imao slično iskustvo?? (posebno s pozitivnim ishodom) Zašto se to događa??

  46. #10096
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Nova sam na ovoj temi, a tranfer bio 5.12. pa evo sada malo iscitavam i nadam se da li ste vi sve vrijeme do bete odmarale ( ne lezale) , setale, druzile s prijateljima....ili ste isle na radni zadatak....ja se kontam da li na posao ili ne do bete? Mislim da cu biti prenervozna za okolinu !?!?! Pozz iz Praga!

  47. #10097
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    maybebaby to neki opisuju kao implantacijsko krvarenje dobar znak!
    a dobra si cvitka,svaka cast na ustrajnosti,bit ces super mama! kiss

  48. #10098

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Pina Colada ja sad u ovom postupku sam isla raditi odmah 2dnt,a 1dnt sam bila ciiiijeli dan na rodendanu vani! U prijasnjim postupcima sam doma bila na kaucu prva 3 dana I nazad na posao! Meni je lakse kad radim,psihicki lakse,nestignem razmisljati toliko,posao mi je u turizmu tako da dosta stojim na nogama ali sumnjam da ce to utijecati na bilo sta,ili ce biti ili ne sta god ja radila...

  49. #10099

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Maybebaby nek to bude to!!!! I ja sam čula da je to dobar znak...

  50. #10100
    Tinka79 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj Maybebaby prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje??
    od trećeg dana nakon et-a imam smeđe brljavljenje, sada je 6-ti dan od et. Jako malo ali dovoljno za brigu. Dr je rekao mirovati i koristiti utriće do bete. Je li netko imao slično iskustvo?? (posebno s pozitivnim ishodom) Zašto se to događa??
    Kada ti je bio transfer?Meni 2.dan a brljavljenje je bil o od 5-10 dana,vec sam oplakala,a evo jucer smo napunili 8. tjedan trudnoce! tako da je sve moguce!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •