Stranica 152 od 203 PrviPrvi ... 52102142150151152153154162202 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,551 do 7,600 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #7551
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ruthy, šta je tebi ovi 1.IVF? Mislim, prvi postupak uopće ili? Samo to piše pa ...

  2. #7552

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Da, 1x uopće!

  3. #7553

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Sara, kad je tebi bio t.?
    Frćka, zar tebi nije bio dan prije mene?
    Kako je vama beta tek10.5.?

    Evo - utopljenik se za slamku hvata...

  4. #7554
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frčka, kakav je sad ono tamo stav, da iza tebe idu plusevi...???? Ne želim to čuti, znaš kako se na sudu kaže za nekog optuženika: nevin si dok ti se ne dokaže krivnja!!! Tako i s tobom, moraš se nadat i mislit pozitivno dok vještica ne dođe, a naće doći jer smo joj zabranili!!

  5. #7555
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ma gdje mi je nestao tekst? Ruthy, šta je tebi ovo 1.IVF, prvi postupak uopće ili?

  6. #7556

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Ma prvi! Napisala sam ti gore već. 1.u životu!

  7. #7557
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Haha! Fuj vještica!!! Iš!!! Pokvarila se ploča! Meni je transfer bio dan prije tebe, ali 3dan. tako da je nama isto, ti si imala transfer dan nakon mene, ali emrij 4dan! Onio stave kasnije jer se zna desit rijetko, ali desi se, da ne bude implantaciji školski, nego zakašnjela, pa sve kasni, pa da budu sigurni...meni danas kao kasne stvari jedan fdan, do ponedeljka će se vidjet sigurno, je ili nije! A ja

  8. #7558
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Ruthy prvotno napisa Vidi poruku
    Cure stvarno bi mi bilo koji savjet dobro došao.. možda negdje piše nešto o tome...
    Naime, u Breyeru su rekli da se može tek u pon dobiti nalaz, a u ovom drugom labu je bio gotov nalaz za sat vremena... Još žena kaže MM - možete odahnuti, negativan je nalaz!??!?! MM ju skoro udavio
    Ne bih htjela biti donositelj losih vijesti, ali 11 dnt 4-verodnevnih embrija odgovara 15 dn ovulacije i lijepa beta bi vec trebala biti troznamenkasta. Nalaz bhcg iz krvi je najpouzdaniji rani test na trudnocu i privatni labovi cesto brzo jave rezultate, pogotovo ako im se blizi kraj radnog vremena. Sve vrijednosti bhcg ispod 5 se smatraju negativnim nalazom.
    Ako prestanes sa utricima, vjerojatno ces za 3-4 dana dobiti M. Ako prestanes sa utricima a trudna si, vrlo vjerojatno se nece dogoditi nista, jer iako je punkcijom smanjena funkcija zutog tijela, u trudnoci se ipak pojacano luci progesteron koji podrzava trudnocu.
    Nista ti nece biti ni ako nastavis terapiju do pon, javis dr da on odluci sto i kako dalje.

    Saljem vam svima more ~~~~~~~~~~~~ da javljate samo + i velike bete!

  9. #7559

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Meni je inače ciklus 27 dana, a danas mi je 28 dc. Zar ovi utrići ne poremete mrvicu ciklus? Ja ako do pon ne dobijem, onda je to ziher da se beta radi ponovo. Kažem, da nisam pod th još više bih o tome mantrala kao da je čudno da nije stigla M (zašto je zovete vještica? pa po noj se mjere ciklusi )

  10. #7560

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih htjela biti donositelj losih vijesti, ali 11 dnt 4-verodnevnih embrija odgovara 15 dn ovulacije i lijepa beta bi vec trebala biti troznamenkasta. Nalaz bhcg iz krvi je najpouzdaniji rani test na trudnocu i privatni labovi cesto brzo jave rezultate, pogotovo ako im se blizi kraj radnog vremena. Sve vrijednosti bhcg ispod 5 se smatraju negativnim nalazom.
    Ako prestanes sa utricima, vjerojatno ces za 3-4 dana dobiti M. Ako prestanes sa utricima a trudna si, vrlo vjerojatno se nece dogoditi nista, jer iako je punkcijom smanjena funkcija zutog tijela, u trudnoci se ipak pojacano luci progesteron koji podrzava trudnocu.
    Nista ti nece biti ni ako nastavis terapiju do pon, javis dr da on odluci sto i kako dalje.

    Saljem vam svima more ~~~~~~~~~~~~ da javljate samo + i velike bete!
    Hvala maco! Ma nisi donositelj neg vijesti, ja sam samo jako neiskusna i ne znam koje su sve mogućnosti.
    Zanima me da li cure dobiju mengu i unatoč th utrićima i estrofemom?

  11. #7561
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Stvarno mi je stav, ma ne, pročitala sam forum valjda od korica do korica, vidim koliko ste se sve namučile i načekale, pa ako treba koja otpast da spasi druge, bi ja, mislim kad sam već po redu sljedeća, bar da stane! Ja iščekujem od 2009, a u baš postupke, nakon pretraga od dvije god, sam krenula u 11.mjesecu prošle god! znam da sve što čovjek napiše zvuči glupo,ne mogu se prenjeti osjećaji svog tog vremena, al eto... Ruthy, isto, možda zvuči neutješno, ali ako je to konačna beta, koju bi ja ipak provjerila u pon, ima nade za nas, samo rijetke uspjevaju iz prve, žao će mi jako bit ako ti ne budeš među njima!

  12. #7562

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Hvala ti Frćka, evo sad si me rasplakala... svijesna sam i ja da mi je statistika stoji vrlo loše, i zbog godina prvnestveno, ali sam se nadala da bih mogla biti u ovih nekoliko posto pa da slavimo svi od Splita do Rijeke i Zagreba.. ma borac sam, teže mi pada kako je MM tužan

  13. #7563
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Neke cure dobiju menstruaciju i ako koriste utriće, a neke tek dva do... dana nakon što prestanu uzimati! I tu nema pravila, većini utrići drže vješticu da ne dođe!
    Vještica zato što joj se valjda ne radujemo ako dođe jer želimo da smo trudne! Ko se vještici raduje?

  14. #7564
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Ruthy prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala maco! Ma nisi donositelj neg vijesti, ja sam samo jako neiskusna i ne znam koje su sve mogućnosti.
    Zanima me da li cure dobiju mengu i unatoč th utrićima i estrofemom?
    Na utricima neke i dobiju, al na utricima i estrofemu mislim da tesko
    Nisam nikad bila na estrofemu, ali koliko sam uspjela viditi iz tudih iskustava...

  15. #7565
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ruthy odi obavezno vadit betu ponovno, ja ju nisam vadila uopće i prokrvarila sam, prekinula sa th i na polovici sljedećeg ciklusa popiškila plusić.... Sad si mislim što bi bilo da sam nastavila sa th ... Možda ne bi bila biokemijska.... Sretno draga...
    Frćka i sara nadam se da ćete vas dvije uskoro ugledati plusić~~~~~~~~~~~~ ak se odlučite na test~~~~~~~~ak ne, onda ~~~~~~troznamenkastu betu!!!!!!!!!!

  16. #7566
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Nisu ni meni godine na mojoj strani, zato i pored same želje, dodatno paničarim, al šta ću? Ja svog MM-a držim po strani malo, zvuči i to glupo kad tako kažem, naravno da proživljavamo zajedno sve, ali on nezna da ću ja u pon vadit betu, njemu sam već rekla kada ću nariktat sljedeći postupak! Ako u pon ga možda iznenadim...Uf! Ali i tako ga gledam kako čim nakon posla dođe trči vidjet male mačiće, pa ih pokriva od sunca, pa...sve kužimo, ja svako toliko oplačem zaljepljena na njega, ali pokušavam nekako ne nabrijavat ga da će bit, čak suprotno...Ovaj put su nas samo zeznuli jer su nam dali sličicu i ja naravno, stavila kraj naše slike, pa gledaj,...glupača! Čak sam mislila, sto posto, jer prvi put sam saznala da imam jajnu stanicu u folikulu, pa onda ljepa vjest, sami se sparili preko vikenda...sve to je bila pozitiva pa sam se ufurala...Tako da ništa ne umanjuje prvi ili 11 put, samo da je posljedni! Malo me nešto pere, ispričavam se, nekako čekam ++++++, a nikako da ih ugledam pa sam i ja malo sad

  17. #7567
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Ruthy, nažalost nula je nula i sve ostalo su lažne nade. 11dnt bi se već nešto trebalo pokazati, pogotovo jer je 4-dnevni embrij. Nije rano, meni je beta 12 dnt trodnevnog embrija bila preko 200, tako da nemaš što drugo nego presttai s terapijom i čekati menstruaciju.

  18. #7568

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Evo kao da slušam svog M: kaže, pa tako su se lijepo spojili, i sve, on naime, nije očekivao da se neće mrvica smjestiti. Moram priznati da mi to radi dodatni pritisak, a ne mogu ga staviti po strani jer je on u tim stvarima puno pedantniji i predaniji od mene. + što se sam krivi zbog svog sperm. i tako to...

    Ne treba biti tužan/na. Ja nekako vjerujem da će biti, sad ili nekad uskoro... do jutros sam mislila kao tko će ponovo na punkciju i to sve, a sad mislim: pa to nije strašno samo da ugledam tu betu, pa srce, pa glavicu i sve drugo... lijepo si rekla, koji god put da bude svima nama samo nek bude uspješan i zadnji.

    Cure moje koje ste ovo što sad prolazim prošle i po nekoliko puta, divim vam se svima.... puno je lakše kad smo sve tu u istoj priči...

  19. #7569
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Ruthy odtuguj i ponovno u akciju po bebu

  20. #7570
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Ruthy, jako mi je žao

    Mislim da je meni prvi put bilo najteže. Jer kada sam vidjela onu malu sličicu i zaljubila se u nju, nitko me nije mogao uvjeriti da neće uspjeti. I onda kada je beta bila nula, bila sam u šoku, jedva nekako sam to prihvatila.

    Kod mene i ovaj put ništa, jučer sam radila test, bio je negativan pa sam išla vaditi betu i dobila sam jednu veliku nulu. U četvrtak idemo na dogovor kako i što ćemo dalje jer ja stvarno više ne znam kako ćemo dalje. Imam još samo jedan taj stimulirani i toga me toliko strah da vam to ne mogu opisati. Baš nemam snage za dalje. Nadam se da će me to proći.

    Sara, Frćka i ostatak moje "sedmorke" sve moje nade polažem u vas i držim vam do neba da nam objavite velike bete!
    Posljednje uređivanje od dino84 : 04.05.2013. at 19:18

  21. #7571
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Dino, žao mi je jako!Uf!!! Držim fige za ovaj zadnji, držat ću ih dok mi ne otpadnu!Koji dan!

  22. #7572
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    Dino, Ruthy, žao mi je, stvarno sam se nadala da će nas proljeće sve obradovati
    ostatku ekipe želim svu sreću svijeta ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1

  23. #7573

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Dino i Ruthy, baš mi je žao cure

    Netko je na prethodnoj strani spomenuo moju betu, cure nek vam ona bude poticaj, jer ja svojom betom spadam u ove koji nisu uspjeli, dakle, samo je veća nada da ćete vi uspjeti (statistički gledano) pa samo naprijed i držim vam

    MM još ne odustaje, on govori da se možda nešto primilo, da nešto bude do ponedjeljka.

    Eto s obzirom da znam da od prvi put ne uspijeva, nisam ni polagala nade previše u prvi put. Pogotovo jer sam loše reagirala na stimulaciju. Puna stimulacija i samo jedan folikul i dobili jednu JS. Kasnije sam na otpusnom pismu vidila da je bio IVF-ICSI, a bio je planiran IVF. Uglavnom bila sam sretna da sam dogurala do transfera, da cvidimo cijeli postupak, i naravno uvijek smo se pomalo nadali, al ne previše, jer je ipak prvi postupak i tak... Bit će drugi put. Jedino ja malo strahujem zbog naših dijagnoza, al što je tu je... I onda ovo s betom pa se izluđujem tjedan dana. Al opet si mislim, bar se nešto uspjelo primit, pa bar nakratko, nisam baš optimist za ponedjeljak kao moj muž. Od jučer to nešto rozo-crvenkasto pa sam mislila vještica, al još je sve slabo, vjerojatno zbog utrića. I kao što sam već rekla, embrijići odustaju kad nije baš sve u redu s njima, pa si mislim bolje ranije nego kasnije, kolko god ja htjela bebicu. Eto da vam malo ispričam o nama i gnjavim vas

  24. #7574

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Mima, i tebi je bio prvi put... Da, sad vidim kako izgleda taj postupak, sigurno će nam biti lakše kad znamo, no ja se već sad bojim sljedećeg čekanja bete... š
    Dino, svaka čast, ne znam što da ti kažem, ali treba ići dalje ... čula sam da su i neki koji su puno više puta išli, ipak uspjeli... ne znam zašto, ali očito ima neku svrhu i to...
    Cure ostale koje čekate, kako Dino kaže, veće su vam šanse, stoga nemojte da vas današnji (i jučerašnji) dan obeshrabre... ja osobno mislim da je psiha jako važna, a sve sam samo nisam bila van stresa ovih dva tjedna...

    Pusa svima

  25. #7575
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ruthy, Mima i Dino iskreno mi je žao Mima skroz razumijem tvoga muža, da sam ja na tvome mjestu i ja bi milsila ma možda još ima neke male nade, hvatal bi se za slamku sve dok ono skroz ne počne menz. A Dino, ti si dosta rano radila test i betu?! Eto, nažalost znaš rezultat, meni je sinoć došlo da napravim test, al ipak nisam jer računam i ako dobijem neka sam barem još ovo malo dana u nadi da sam T!!
    Cure držte se, stvarno rijetko kome uspijeva iz prvog puta, ja sam prvi puta isto mislila da sam sto posto trudna i bio mi je veliki šok kad sam dobila menz, slijedeće puteve nije ništa lakše, al čovjek zna da su šasne pola-pola, pa iako se nadamo moramo bit svjesne i tog rizika da neće uspjet!!! Cure darge šaljme vam veliki

  26. #7576

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    cure ja ne znam sta reci..toliko sam vas citala ove dane i nadala se skupa s vama... zalostim se takvim scenarijima jer to sve ceka mene za nekih mjesec dana.. drzite se, neka vam vrijeme brzo prodje do slijedeceg postupka i drzim fige da slijedeci bude i zadnji... saljem vam pusu i veeeliki hug

  27. #7577
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Ruthy, Mima, Dino, grlim vas jaaako :hug: ne gubite nadu, svaki sljedeci postupak - veca sansa za uspjeh!

  28. #7578
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Maja POP Jesam li ja to pročitala negdje gore da imaš blagi + jutros??? Beta ti je isto za 10.5., ali ideš vaditi sutra?

  29. #7579

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Mrvicu je lakše dan poslije, nova perspektiva, jačamo...
    Čekalice, uspjeha puno želim, svaki vaš plus je sreća pregolema...
    Ja sam u čekanju menge. Nikakvog simptoma, samo neki miiiiir u meni. S th sam prestala, sutra idem do gina i možda još jedna beta... možda. Frćka, sretno ti sutra, razveseli me! Pusa svima!

  30. #7580
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Cure, hvala vam na svim vašim lijepim riječima Danas je malo lakše, jednostavno se pomiriš s tim i ideš dalje. Vještica je već stigla.

    Sara, baš sam se osjećala kao da ću dobiti pa sam išla raditi test da ne koristim utriće još tjedan dana ako nema ništa. I rezultat je takav kakav je.

    Maja, ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za veliku betu.

    I ostale cure, nas tri smo započele negativan niz, ali vi ostale sad morate nastaviti s debelim plusićima i veeeelikim betama!

  31. #7581
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Alo ekipa, kako ste danas

  32. #7582
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Aloooo! Nedelja, muž doma, treba mu dat jest! Eno ga leži i čeka, ja laptop stavila u kuhinju na stol, meso i torta se peku zajedno, nešto ću zaj...! Meni super, migrena od jutros, tijelo se valjda bori s utrićima...ostalo nita! Sara, kako ti? Simptomići?

  33. #7583
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Opa bit će i torta, mnjam, mnjam Evo ja dobro, ja nemam nikakvih posebno simptoma, ova usna upala mi se malo smiruje...evo od danas je počelo gledanje kad idem na wc da li ću vidit šta crveno, smeđe...

  34. #7584
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka, držim ti za sutra za betu!!!!

  35. #7585
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Nećeš vidjet ništa crveno ni smeđe, ja ti kažem! Drži fige za sutra, nikad se nezna, možda se i iznenadim! Torta je leteća, jabuke, rogač,čokolada, narančina korica, orasi, lješnjak, kokos...!Njamj njam, sve to prelijem čokoladom još i njamiiiiii!

  36. #7586
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Naravno da ću ti držat fige i nadam se da ćeš nas sve iznenadit sa lijepim vijestima i tako mi uljepšat početak radnog tjedna nakon duga 2 tjedna!!!

  37. #7587
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Žene imam pitanje ako koja ima sličnu situaciju.... Danas mi je 2dnt i cijeli dan me boli u leđima, iznad trtice na sredini kao kod menstrualnih bolova, jednostavno si mislim da popijem koju tabletu a s dr strane me je strah piti tablete!!!!! I još pijem čaj od vrkute, jel to možda smeta?????
    Frćka sretno sutra!!!!! Sara možda da i ti napraviš beticu~~~~~~~~~~~~~~~~ sretno~~~~~~~~~~~~

  38. #7588
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Kika222 nemoj piti tabletu ako baš ne moraš, a ako te jako boli onda popij neku koja se smije piti u T. I nemoj piti vrkutu, nije provjereno da li je štetna ili nije u trudnoći pa zašto riskirati??? Treba biti pažljiv sa čejevima u trudnoći, o tome se već pisalo..ja ću pričekat do sri sa betom..ako dočekam srijedu!!!

  39. #7589
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Hvala na ljepim željama! Kika, bez tableta, ako ležiš više nego što je uobičajeno, mogu te bolit leđa! Vrkuta nije štetna ako se sama uzima, ona je za očuvanje trudnoće i pomaže lučenju progesterona, ali s utrićima koji isto to rade, mislim da nije pametno kombinirati? Mene je sve bolilo prvih 5 dana nakon transfera, leđa, jajnici, nisam mogla presavijena sjediti, a sve je prestalo 6 dana kad me ujutro nešto presjeklo! Od tada ne osjećam ništa do dvije migrene zadnje, malo trbuh, i danas opet donji dio leđa, al sam bila u kuhinji tri sata, pa se ne čudim!

  40. #7590
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    I da, od kad si ti Sara spomenula svoju aftu, mene boli korjen jezika, u biti cijeli i to dosta! sad ili je to znak da sam T ili da manje pričam!

  41. #7591
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ma nek je to znak i jednog i drugog he,he, samo da nije znak m. Hej pročitala sam na drugoj temi tvoj post o mm spermiogramu i šta je sve koristio, al zar je radio spermiogram svako mjesec dana??

  42. #7592
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ne dok smo kontrolirali, ali od 11 mjeseca dobili smo svaki put nalaz kad sam išla na postupak, tako da u 7mjeseci imamo 5 njegovih nalaza! Nakon svakog postupka bi mi dali taj papir! I ja se nadam da su to neki novi simptomi T!

  43. #7593
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    kika možeš popit lekadol,lupocet.
    frčka te bolove šta si opisala sam i ja imala tako da bi to moglo bit dobro,jel vadiš betu sutra?

  44. #7594
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Vadim,odmah ujutro da riješim sve dileme!Jedva čekam!!! Šta je i tebe jezik bolio?

  45. #7595
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    nije jezik al je trbuh prvih 5-6 dana pa leđa sve ono šta si prije opisala!

  46. #7596

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    34

    Početno

    sara10 i frćka vi ste sigurno trudne

  47. #7597
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Mislim da sam na pravoj temi???Cure sretno sa vašim betama i nadamo se da če biti sve više trudnica.Imam pitanje ali baš odmah iza transfera kad se smije iči mokrit?Meni je to najgori dio cijelog transfera moj puni mjehur.Ležala bi i 24 sata sam da smijem ispraznit mjehur što prije.Ovak mi se i sekunde čine kao godine!Eto čeka me transfer u četvrtak pa pitam!?

  48. #7598

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    valiana mi na VV lezimo 20ak min nakon transfera i onda idemo piskit kolektivno, s tim da vec minutu nakon transfera prehodamo par metara do stola u pred-sali. znam da je netko pricao da je isao piskiti odmah iz sale, javit ce se nadam se. mislim da je kljucna ta minuta nakon transfera - pretpostavljam da toliko treba maternici da se vrati u prirodni polozaj nakon vadjenja katetera, a kasnije da si bez brige.

  49. #7599
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Možeš ga odmah isprazniti kad se digneš nakon ležanja, puni mjehur je bitan da oni bolje vide na uzv gdje će ti smjestiti mrve! Sretno!

  50. #7600
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    E baš vam hvala jer sam prošli put trpila sat vremena užas!A tam u Pragu te vozaju nema ustajanja prije nego kaj sestra kaže da se može zato pitam!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •