Stranica 155 od 203 PrviPrvi ... 55105145153154155156157165 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,701 do 7,750 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #7701
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    ja kad sam ugledala svoj plus nisam vjerovala da je stvarno tu plus šok totalni ,nisam znala oću se smijat ili plakat ,muž me uvjerava neko vrijeme plus je plus.,želim vam da šta prije osjetite taj osjećaj ma sigurna sam da hoćete!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #7702
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Joj Željkice da bar hoćemo!!!
    Mima32 evo meni nakon neusp. IFV-a pravi menz. ide ono baš dosta, uvijek mi je tako nakon neuspjelih IFV-ova, ne boli me stomak, malo jajnike jesam osjetila kao i uvijek prvi dan, al ništa strašno. Nemam iskustva sa cistama pa ne znam....nadam se da je sve ok kod tebe, a sigurno je...

  3. #7703
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    drage moje, ja sam ovaj postupak već otpisala, čak sam u jednom momentu prestala piti terapiju...zbog krvarenja...nisam mislila otići betu vaditi nikako, nego uraditi test.ali od sinoć mi se krvarenje toliko smanjilo, gotovo skroz stalo, pa sam odlučila da odem sada uraditi betu, da me ovo ne muči više i da prekinem sa terapijom skroz. možda mi normalno ne može procuriti od utrića. jel to može biti razlog slabog krvarenja i smećkarenja?
    javim vam rezultat, ali se ne nadam da će biti išta..
    hvala vam do neba na lijepim željama i podršci, uz vas je sve lakše

  4. #7704
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Mostarka...cccc.....~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  5. #7705
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Mostarka draga moja nek te beta ugodno iznenadi ~~~~~~~~~~~ ❤

  6. #7706
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    mostarka vibramo da beta bude troznamenkasta! suborke/ci drage/i neka 2013. bude sretna za sve vas! pratimo vas koliko stignemo

  7. #7707
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    mostarka

  8. #7708
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Mostarka draga, daj Bože da beta bude troznamenkasta~~~~~~~~~
    Sandra 1971 bit će to prekrasna 2 embrija u subotu~~~~~~~~~~~~
    Želim bebu... Svaka čast na strpljenju, ja bih već sigurno napravila test~~~~~~~~~~~da bude ++++++++

  9. #7709
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Sandra neka ti ovaj postupak bude dobitni, vibramo od srca

  10. #7710
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    mostarka, Pametno si odlučila u vezi vađenja bete,znaš da ništa nije gotovo-dok nije gotovo!Pogotovo jer "samo" smeđariš a to može značiti svašta...i mislim da ako menga misli krenuti da ju nikakvi utriči neće blokirati.Samo nastavi s terapijom ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  11. #7711
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Sandra ~~~~~~~~~~~~ za uspješan transfer
    Želim_bebu & Kika & Corina i svi ostalim betočekalicama ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za najljepši scenarij
    Mostarka nestrpljivo čekamo i nadamo se najboljem, sretno draga!

  12. #7712
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Mostarka draga disi nam❤

  13. #7713
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    ipak, očekivano, beta 1.
    ponosna sam na sebe, čak nisam ni jednom zaplakala hehe, valjda se navikla, bilo bi mi neobično da je drugačije, ccc...
    hvala na vibrama i podršci...ženskicama u postupku, želim svu sreću svijeta, uglavnom, da je imaju više nego ja
    sandra, za tebe posebno vibram, iz sveg srca...
    ništa, odmorit 2-3 mjeseca i idemo dalje...nova nada!

  14. #7714
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj mostarka86 prvotno napisa Vidi poruku
    ipak, očekivano, beta 1.
    ponosna sam na sebe, čak nisam ni jednom zaplakala hehe, valjda se navikla, bilo bi mi neobično da je drugačije, ccc...
    hvala na vibrama i podršci...ženskicama u postupku, želim svu sreću svijeta, uglavnom, da je imaju više nego ja
    sandra, za tebe posebno vibram, iz sveg srca...
    ništa, odmorit 2-3 mjeseca i idemo dalje...nova nada!
    veliki x na sve i kapa dole za stav, zagrljaj šaljem

  15. #7715
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj mostarka86 prvotno napisa Vidi poruku
    ipak, očekivano, beta 1.
    ponosna sam na sebe, čak nisam ni jednom zaplakala hehe, valjda se navikla, bilo bi mi neobično da je drugačije, ccc...
    hvala na vibrama i podršci...ženskicama u postupku, želim svu sreću svijeta, uglavnom, da je imaju više nego ja
    sandra, za tebe posebno vibram, iz sveg srca...
    ništa, odmorit 2-3 mjeseca i idemo dalje...nova nada!
    Svaka ti čast! Želim ti da s idućom bitkom dobiješ i rat!

  16. #7716
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    K jarcu...mostarka,pusa velika!

  17. #7717
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    mostarka86

  18. #7718

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Mostarka

  19. #7719
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Mostarka

  20. #7720
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Mostarka86 evo i ovdje da ti kažem da da mi je žao , bit će bolje, moramo bit hrabre, a sve mi to jesmo!! Što se tiče plakanja, ja sam se prije dva dana tako isplakala kao nikad dosad, plakala sam sat vremena bez prestanka kad sam došla s posla i tako sam izbacila sve iz sebe i sada mi je lakše.
    Corina čekamo te.......~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za betu!!!

  21. #7721
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Mostarka86 žao mi je baš nas ide ha.......
    Frćka kada ti misliš opet krenit u postupak??
    Eeeeej! juče sam bila kod sestrinih blizanaca, 4mjeseca imaju, da malo izlječim frustracije pa sam ih gnjavila i nisam stigla do kompa! ja bi odmah, ali meni nikako stvari da dođu, stala sam s utrićima u utorak jer sam si štimala stvari za postupak! Uvjek mene te tablete drže, sad nikako dobit! Ugl., čim dobijem 7dan folikometrija i već ako bude kao do sad 10 dan punkcija...pa sve šta bude!Jedva čekam krenut dalje!

  22. #7722

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Frćka, jesi ti bila na stimulaciji u ovom zadnjem ciklusu?

  23. #7723
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Nisam, 1.IVF bez stimulacije! ja neznam kako će to izgledati ako budem morala doć do toga, mislim ako ne uspije ovaj sljedeći put, jer je još jedan samo prirodni, jer sam valjda jedina koja je nakon štoperice skoro prestala disati, crno pred očima, gušenje, hladan znoj...ja i igle! Uh!A ti, šta tebe sad čeka?

  24. #7724
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Sara šećeru, Mostarka! Brzo ćemo i mi stopama naših trudnica, sigurna sam! Sljedeći put i ja ću koristit normabel ili kako se zovu već, nisam ja od smirenja, pa kad me MM neće toljagom, ja ću s tabletom! Čekam da nam se jave naše suborke! Cureee, dajte nam plusića malo i nade još više! sandra, tenbi posebno držim fige!

  25. #7725
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Hmmm evo mene kao ja sam rekla sutra vaditi betu 11dan ali sve se mislim ipak u ponediljak kako je Poljak napisao 14 dan ciklusa. Vještice nama što je super evo danas mi je 29dc...e ako ne dođe sutra neče niti doči. A beta ako sam trudna sutra biti ču i u ponediljak pa neka me makar obraduje jedna lipa velika beta.

  26. #7726

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Sretno corinaII i da je pozitiva velika

    Frćka ja sam bila blago stimulirana, tako da bih mogla brzo ponovo, najvjerojatnije sljedeći ciklus... zanima me što će ovaj biti bez ičega... daj bože da se kakav folikul pojavi dovoljno velik za punkt. A što se tiče injekc, ako se netko boji to sam ja, ali zbilja nije strašno... čovjek se navikne a i postane ovisan heheh, kad je za onaj poseban i veliki cilj ma ništa nije strašno... Drago mi je da je jedan ciklus iza mene. sad sam nekako mirna i sprema na dobitni. jesam li previše optimistična ne znam, ali mislim da nisam

  27. #7727
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Cure Ruthy i Frćka, ja sam bila u stimuliranom, ali imam 2 smrzlića pa bi i ja isto odmah sad jer mi neće trebati stimulacija, slijedeći tjedan idem u dr. na dogovor pa ćemo vidjeti!!! Frćka drago mi je čuti takav pozitivan stav, bravo samo pozitivno ajmo...Znači ti si bila u prirodnom sad, samo 1 js? Što s etiče igala i injekcija, vjerujte to nije ništa strašno, prošla sam to tri puta, tri punkcije, jedino me prvi put bilo strah jer nisam znala šta me čeka, a ostale puteve sam jedva čekala ići na injekc, folikulometrije jer su to sve bili koraci bliže mom cilju (tako si ja to zamislim u glavi). Pnkcija uopće nije strašna, iako mi u St-u dobijemo lokalnu anesteziju (čitam da u nekim bolncama ne daju anesteziju), a ovu zadnju nisma ni osjetila, dr. reka da je gotovo, a ja mislila da nije i ni počelo! Tako da cure nemojte se bojati toga, nije bauk nikakav, šta je to u usporedbi sa činjenicom da ćete jednog dana držati svoje dijete u naručju (naježim se pri toj pomisli).
    Corina dobro kažeš, čekaj ti ponediljak ako možeš, a ako ti je prošao rok za menzes, draga ima nade...ja sad u postupku dobila menz (uz utriće) 27 dc. Corina sretno

  28. #7728
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ruthy,
    zašto su ti radili polustimulirani? Zašto ne punu stimulaciju?

  29. #7729
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Hmmm evo mene kao ja sam rekla sutra vaditi betu 11dan ali sve se mislim ipak u ponediljak kako je Poljak napisao 14 dan ciklusa. Vještice nama što je super evo danas mi je 29dc...e ako ne dođe sutra neče niti doči. A beta ako sam trudna sutra biti ču i u ponediljak pa neka me makar obraduje jedna lipa velika beta.
    A ja bi se kladila da ce te sutra nazvati da pita jesi li vadila betu i zafrkavati da sta si se pripala

    za beturinu!

  30. #7730
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    corina,slažem se s macom zvat će te sto posto tako je i mene!i pitat šta ćekaš
    za beturinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  31. #7731
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Poljak legenda od čovika a ma ne virujem da če zvati sutra 11dan je

  32. #7732
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    corina, i mi nestrpljive ko dr

  33. #7733
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Poljak legenda od čovika a ma ne virujem da če zvati sutra 11dan je
    odličan je ,mene je zva 12 dan.

  34. #7734
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    A u subotu mi je 12 dan ali nisam ni pomišljala vaditi betu u subotu - računam kao subotom i nediljom ne vade krv osim za hitne slučajeve ili se varam ?

  35. #7735
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    stvarno ti neznam ,ma brzo će pon,bit će to beturina!!!!!!!!!!

  36. #7736
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    corina, sutra je 11.dan blastica? i brevactide izasao? odi slobodno sutra

  37. #7737
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    a Mare moja mene je strah

  38. #7738
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Ka računam da nebi slučajno bila biokemijska t. onda mi je bolje što kasnije vaditi betu da bude što veča ako je bude.
    Posljednje uređivanje od corinaII : 09.05.2013. at 21:17

  39. #7739
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    corina ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za lijepu brojčicu!!
    mostarka,žao mi je...

  40. #7740
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Je dvije su blastice vračene a brevactide je izašao- zadnji primila u petak ( danas je 7dana od zadnjeg )

  41. #7741
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    corina ako neces sutra onda , ako mozes , cekaj ponedjeljek, nemoj vikendom negdje privatno jer najbolje uvijek u isti labor. izvadit
    navijamo za veliku ß ~~~~~~~~~

  42. #7742
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    znam corina da te strah, napravi kako mislis da je najbolje, drzim fige!

  43. #7743

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Ruthy,
    zašto su ti radili polustimulirani? Zašto ne punu stimulaciju?
    Pa nemam pojma, valjda su folikuli trebali samo još malo da se razviju. Na kraju punktirali jedan, i 1 js, iako su bila dva folikula, što se dogodilo s drugim nisu mi rekli, ali mislim da je ovulirao prije štoperice.... pretpostavljam

  44. #7744

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Corina sretno i hrabro, probaj se opustiti do bete - to ti je moj savjet

    Sara - sretno sam smrzlićima, meni je punkc bez anest bila i više me je boliko kad je ketonal prošao nego samo punktiranje... čak i dva dana nakon... ali nema veze idemo dalje, jedva čekam sljedeći postupak

  45. #7745
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Corina,kak veli Ruthy,probaj se opustit i ako misliš da ti je lakše pričekat ponedjeljak ,vadi u ponedjeljak...beta bude ionak pozitivna,bil petak ili ponedjeljak
    mostarka,strašno mi je žao,znam kak ti je,ali ništa planiraj sljedeći postupak..to nas valjda drži(ni ja u zadnjem nisam ispustila ni suzu,valjda sam već otupila)
    meni danas tek prvi dan,hvala bogu kaj je mm otišal na posal da mogu poslije malo prošetat,on bi me prikovao za krevet jer je opet bil jako težak transfer pa misli da je bolje ležat,ali ja znam da je zbog cirkulacije bolje malo šetat,mogu već danas zbog takvog transfera? danas još pijem i utriće jer je dr rekla da je bolje da se to dolje sve smiri,od sutra ih bum stavljala.mm je jučer bil rođendan i poklonila sam mu curu i dečka...ovaj put samo pozitiva,pa da vidimo ak to pomaže

  46. #7746
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure Ruthy i Frćka, ja sam bila u stimuliranom, ali imam 2 smrzlića pa bi i ja isto odmah sad jer mi neće trebati stimulacija, slijedeći tjedan idem u dr. na dogovor pa ćemo vidjeti!!! Frćka drago mi je čuti takav pozitivan stav, bravo samo pozitivno ajmo...Znači ti si bila u prirodnom sad, samo 1 js? Što s etiče igala i injekcija, vjerujte to nije ništa strašno, prošla sam to tri puta, tri punkcije, jedino me prvi put bilo strah jer nisam znala šta me čeka, a ostale puteve sam jedva čekala ići na injekc, folikulometrije jer su to sve bili koraci bliže mom cilju (tako si ja to zamislim u glavi). Pnkcija uopće nije strašna, iako mi u St-u dobijemo lokalnu anesteziju (čitam da u nekim bolncama ne daju anesteziju), a ovu zadnju nisma ni osjetila, dr. reka da je gotovo, a ja mislila da nije i ni počelo! Tako da cure nemojte se bojati toga, nije bauk nikakav, šta je to u usporedbi sa činjenicom da ćete jednog dana držati svoje dijete u naručju (naježim se pri toj pomisli).
    Corina dobro kažeš, čekaj ti ponediljak ako možeš, a ako ti je prošao rok za menzes, draga ima nade...ja sad u postupku dobila menz (uz utriće) 27 dc. Corina sretno
    Da, 1js, pretpostavljam da zato nema anestezije, joj jedva čekam dalje, a nikako stvari dobit! Uf! Sara, za sljedeći dobitni!!!Ruthy isto, ja isto, sve ostale cure isto!!! Svim čekalicama sretnooooo! Corina, izdrži do ponedeljka!

  47. #7747

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Frćka, ja sam dobila stvari nakon 3 dana od utrića. Kad si ih prestala uzimat, ako si ih uopće uzimala? ja sam jedva čekala da krene m jer mi je pms sve gori i gori... imali to veze s straenjem ili s glavom, nemam pojma

  48. #7748
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ruthy, u utorak naveče zadnja tura! Ma tijelo je zbunjeno, zato ti je pms jači! Ja sam trebala dobit prošli petak, al ti utrići, a prije duphaston mene drže, a tijelo oće puknut!večeras idem na večeru s curama, tako da sad kad biram, ja bi sutra!

  49. #7749

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    ajd proveseli se večeras, i da ti m dođe čim prije da ne pucaš

  50. #7750
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    A u subotu mi je 12 dan ali nisam ni pomišljala vaditi betu u subotu - računam kao subotom i nediljom ne vade krv osim za hitne slučajeve ili se varam ?
    Ja sam u zd bolnici vadila subotom, doduse placala sam, ali mi nitko nista nije komentirao.

    Draga, ne biti Strasko, budi Borbeni macak

    Ma bit ce to beta za pamcenje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •