Stranica 1 od 203 1231151101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #1
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno Nakon transfera!

    Dragi naše forumašice i forumaši u iščekivanju…
    Otvaram novu temu kao nastavak na staru.

    Ovo je topic za razmjenjivanje iskustava, simptoma, osjećaja, stanja …nakon transfera do bete.

    Molim vas da i ovdje chatuckanje i vibruckanje smanjite na minimum!

    Sretno svima
    Neka svakom od vas na kraju ovog razdoblja iščekivanja bete budu velike i pravilno poduplane


    STARA TEMA

  2. #2
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Hmmm... ne bi htjela širiti paniku, ipak kao što si rekla, i vidjela već na ovim stranicama, bolovi slični menstrualnim su normalni, kao i različiti drugi dvoznačni simptomi. Ipak, bolovi takvi da ne možeš hodati - nisam baš sigurna... Možda bi bilo ipak mudro nazvati svog doktora pa ga pitati? Kakva ti je bila reakcija na stimulaciju? Je li ti itko spominjao mogućnost hiperstimulacije? Ajde ti ipak miruj, pij puno tekućine i provjeri sa doktorom! Sa HS se navodno nije za zezati.
    Sretno!
    mistic, ja sam nakon transfera jedva hodala, ali meni je tako uvijek poslije transfera jer imam usko usce maternice i jedva mi je dr uspio vratiti mrvice. ako si imala problematican transfer, mozda zato!!!
    Nisam imala nikakve reakcije na stimulaciju, kao da nisam ništa ni uzimala, a transfer nisam ni osjetila, sve je počelo nakon dva dana....moram priznati da nisam skroz ni mirovala jer je mm završio na hitnoj operaciji, a tu je i naša curica koja isto ima svoje zahtjeve...mogu se samo nadati da sve to nije utjecalo na moje stanje, što mi je jako teško za povjerovati.

    Danas me manje boli trbuh, ali zato imam onu glupu tupu bol u kičmi i kukovima koja mi je česta pojava kad treba doći m...

  3. #3
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    meni nije prvi put da sam na ovoj temi ali eto opet pitanje....
    1. prvih 4-5 dana , dali sjedite? dali lezite na stomaku, boku?
    2. koliko vremena provodite na laptopu-kompu?
    3. pijete li vise od jedne salice kave ( sa mlijekom) dnevno ?

    mm mi nonstop kvoca ako me vidi sjedim ili sl. pa me zanima kako vi.....znaci prvih 4-5dana, kasnije je i onak sve normala, bar cu ja tako, jedva cekam otic na kavu poludi u kuci

  4. #4
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    prva dva- tri dana laganica, dalje sve normalno...na kompu kao i prije, nescafe kao i prije, sve kao i prije, samo laganica, i netreba biti u karanteni, onako malo poštedno, takva mi je uputa bila na dan transfera, idoktorica rekla tako, i ja ju slušam... ali zato mm ima svoju viziju kak bi trebalo vegetirat u krevetu......sve pomalo, i čekanje...

  5. #5
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    cure, vegetiranje vam bas i nije pozeljno - naravno da sve treba laganini (ne dizati 20 kg, trcati maraton i sl.), ali dobra cirkulacija pogoduje implantaciji. kod nas jos uvijek puno dr-a po defaultu preporucuje mirovanje, ali vani npr. preporucuju uobicajeno ponasanje... a i nasi dr-i vec i sami govore da je mirovanje precijenjeno... i mislim da nema razloga izbjegavati sjedenje i lezanje na trbuhu - u nekim se klinikama lezi na trbuhu nakon transfera.

    sretno!

  6. #6
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Eto nažalost moje vijesti nisu dobre. Beta mi je 0 Plačem pa se smirim,pa opet plačem no nema mi druge idemo dalje!!! Hvala svima na podršci i želim vam svu sreću ovog svjeta da vam bate budu što veće. Pusa!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    B.a.b.y,stvarno mi je žao!

  8. #8
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    baby, jako mi je žao, al zaista pomaže planiranje novog postupka, vraća novu nadu i rađa optimizam da će slijedeči postupak biti bingo.

  9. #9
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    b.a.b.y, žao mi je...
    mare41, molim te, stavi me u svoj potpis.

  10. #10
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Hvala na lijepim riječima. Nema mi druge nego odmah planirat novi postupak. Samo sad se pak bojim što ako i taj ne uspije,pa idući... Joj nadam se da ću naći snage da izdržim sve ovo. Znate vi sve nažalost o čemu pričam i kako se osjećam. I da se malo nadovežem na pitanje Crvenkapice, ja sam nakon transfera tri dana samo mirovala, spavala na leđima,pila samo limunadu, večerala salatu,uz to već tri mjeseca pijem svaki dan prenatal i c vitamin. Vraćene su mi dvije prekrasne blasocide, već sam im i imena dala ( Leticija i Lenon), doktor i bolog su rekli da su mi velike šanse da uspije,da mi je endometrij 14mm što je navodno odlično no eto usprkos svom trudu ništa. Tako da pravila nema. Pozdrav svima i navijam za vaše ogromne bete

  11. #11
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    b.a.b.y., zao mi je ali znas da morate dalje. Btw. ovo Lenon mi se jako svida (ako je po Lennonu,ali premlada si mi za taj film).

  12. #12
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    b.a.b.y. ja cekam na odbrojavanju da vidim sta je sa tvojom betom a evo ovdje na zalost tuzne vijesti Odtuguj draga moja,isplaci se i planiraj novi postupak.Svima nam uglavnom vrate dobre embrione,ja imala 4 transfera do sad,biolozi odusevljeni embrionima,endometrij kao iz knjige,sve po ps-u a vidis mi potpisa.Nema tu pravila,izgleda dok se ''gore'' kockice ne posloze nema nam druge nego cekati i nadati se svaki slijedeci put kao da je prvi i poslijednji.Ja sad trubim gdje god stignem da se provjerava stanje sa eventualnom sklonoscu za trombofiliju,jer sam i sama pocela sa provjerama,pa eto i tebi savjetujem ako mozes dok cekas naredni postupak provjeri i to,nece skoditi

  13. #13
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    b.a.b.y. jako mi je žao , znam kako je, glavu gore i idemo dalje, nema stajanja dok ne uspijemo!

  14. #14
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    b.a.b.y.

  15. #15
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    b.a.b.y žao mi je. Razumijem točno kako se osjećaš jer sam eto prošla isto. Odlični embriji, endometrij krasan davali su šanse čak 80% da će sve biti OK. Ali eto nažalost, stvarnost je sasvim drugačija . Dobro cure kažu, puno pomaže planiranje slijedećeg postupka i ja bi najrađe odmah po smrzlice, ali opet prokleto čekanje i naravno opet ogroman strah od neuspjeha. Svi ovdje nažalost imamo iste strahove i prolazimo isto.

    Drži se

  16. #16
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    b.a.b.y jako mi je zao
    ne znam sta da kazem, 2 blastice,ja sam toliko zeljela doci do blastica i nisam ...toliko vjerujem u njih a gle
    izgleda da kad Bog kaze bit ce i gotovo
    ja sam na oba ivf imala super embrije , nisu blastice bile ali bili su 8st. 1. put 3 , 2. put 2 i uvijek sipak...
    i opet su 3 embrija vracena koja su po dr. rijecima super. strah od neuspjeha je ogroman....puno pomaze planiranje slij. postupka .
    ali meni to nece pomoci , jer ja ne znam kud cu dalje....u cita ne mogu....ponovo u zg? na sd se toliko iskompliciralo sada..to cekanje lijekova, moguc odlazak dr.B......u drugu bolnicu? ponovo upoznavanje dr. to mi se ne da.....

  17. #17
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    b.a.b.y, svaka negativna beta nas baci na koljena, pogotovo prva. razočaranje neuspjelim postupkom će opasti, a izniknut će novi planovi. bila si u super poliklinici i imala si odličnog doktora i embriolga. u ovoj priči nema pravila! možda vaš slijedeći postupak da materijala za najljepšu životnu priču! sretno!
    Posljednje uređivanje od matahari : 30.04.2011. at 11:12

  18. #18
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Pozdrav svima,prije dva dana vraćene su mi 3 mrvice i sad slijedi ono najgore-čekanje!!!

    b.a.b.y. jako mi je žao,ali glavu gore i u planiranje novog postupka.Vjeruj mi,pomaže......drži se

  19. #19
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    inna, sretno! Koliko su velike mrvice?

  20. #20
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    inna, sretno! Koliko su velike mrvice?
    Hvala
    Blastice ...tako su bile i zadnji put pa nije baš dobro završilo....nadam se da će ovaj put bit sve ok.

  21. #21
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Ovaj put hoće!

  22. #22
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj put hoće!
    Hvala,draga!Ako ništa drugo,naučila sam da u svemu ovome stvarno nema pravila,sve je moguće

  23. #23
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Slažem se. Hej, što u IVF centru idu na blastice? To mi se sviđa, nadam se da ćemo uspjeti doći do blastica sad u Ljubljani...

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    210

    Početno

    ina28 drago mi je da si se oporavila i da si opet u akciji- sretno!

  25. #25
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Hvala drage moje na prekrasnim riječima,eto ste me i rasplakale, no to nije ništa čudno jer u prosjeku provedem 12 sati na dan u suzama Planiram ići u rujnu opet u Vili, no prvo moram u Mađarsku po Merionale( zbog cijene). Imate pravo,lakše je kad razmišljaš o novom postupku. No nekako je i strah od neuspjeha veći. Jučer smo MM i ja plakali kako nije fer te da je Bog digao ruke od nas. Nadam se da to nije istina. Ako mi još samo možete pomoć: menstruacija mi kasni već dva dana,prestala sam stavljati Utrogestane od jučer. Da li je normalno da kasni nakon transfera?
    Svima držim fige za ogromnu betu!!!!!!!!!!!!!!! Pusaaaaaaaaaaa

  26. #26
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    baby, ako si jučer prestala s utrićima, dobit ćeš mengu najvjerojatnije za nekoliko dana, ništa ne brini. Dosta nas ima smrdane cikluse nakon postupka, ali je normalno da utrići malo pomaknu mengu.

    Imaš PP

  27. #27
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    baby, nije to kašnjenje menstruacije, nego je uobičajeno da menga dođe 3-4 (ili 5) dana nakon zadnjeg utrića, a svi otplačemo pa idemo dalje, drži se!

  28. #28
    nety avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    235

    Početno

    Odtugujemo i nastavlajmo zivjeti Nije lako pregrmiti Meni je bilo prvi puta i kolikosam god sebe pripremala nisam se uspjela pripremiti da budemo totalno imuna Ali eto me ponovno na nogama ,gnjavim cure na forumu pretumbavam po glavi gdje i kod koga idem slj postupak
    Nista neznam.nisam uopce pametna ali jedno sigurno znam Ne odustajem

  29. #29

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    86

    Početno

    Makice, trudim se ne smetati na forumu nakon bete. Imala sam neko krvarenje, pa sam u dva tjedna imala tri ultrazvuka. Nikako mi nije bilo drago.
    Pozdrav svim djevojkama s zeljama da sve docekate pozitivnu betu sto prije.

  30. #30
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Koliko treba da Brevactid 1500 izađe iz organizma?

  31. #31
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    miba,hvala....

    Mia Lilly,mislim da Brevactid ostaje 5 dana u organizmu

  32. #32
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Mia Lily, 5-6 dana.

  33. #33
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    gdje su cure koje cekaju betu
    kako provodite dane ?
    meni danas 3dpt

  34. #34
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    evo jedne koja nikako da dočeka betu...5 dpt, i malo sam zbunjena...na sam dan transfera mi malo bilo...čudno...drugi dan niš posebno- treći dan ko da je menga za koji sat tu, bol sam takva, jučer niš posebno, do navečer, danas opet ko da bu menga svaki čas...ne pridajem tome neki značaj, ali me malo buni... jućer primila drugi brevactid, i sad čubim i čekam...niš posebno, po doma, malo šetnjica, kuhanje, sam kaj niš ne eglim... i čekam...
    Posljednje uređivanje od inana : 01.05.2011. at 12:59

  35. #35

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    gdje su cure koje cekaju betu
    kako provodite dane ?
    meni danas 3dpt
    crvenkapice da ti poželim sreću jer te pratim još od kad smo skupa trebale u citu pred kraj godine

    pitala si u postu prije koliko se mirovalo... ja nakon transfera jedno 4 dana... gdje sam većinom ležala ili laganini po kući... nakon toga sam se vratila na posao uz dogovor s doktorom.. i radila sam do 5tt kada sam otišla na čuvanje zbog cisti jer nisam mogla sjediti

    glede hrane i kave i ostalog.. jela sam i pila kao do tada... ništa posebno...jedino sam polako krenula sa prenatalom.. i to ti je to...

    e da.. i vidjela sam da si spominjala dr. B... on je definitivno prešao u BetaPlus polikliniku od 4.4.

    http://www.betaplus.hr/component/con...to-bauman.html

    iako znam da pomaže planiranje novog postupka kao plan B... sigurna sam da ti neće trebati.. definitvno je došlo tvoje vrijeme.. držim fige draga.. od srca i iz dubine duše

  36. #36
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    hvala ti Jesen
    znaci dr. B vise ne radi na SD
    mene je dr. Š poceo zezat da sam ko pcelica maja
    prvo dr.B , pa Š. pa P. , kao trebam se drzat jednog dr.
    pa kako cu kad me putevi tako vode , i ja bih drage volje da me na IVF vodi samo jedan dr-mpo .....sad mi je muka ako cu morat ponovo u drugu kliniku i kod drugog dr.

    inana primila si brevactid 4dpt ?
    a ta bol kao da ce menga , to meni zvuci dobro

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    hvala ti Jesen
    znaci dr. B vise ne radi na SD
    mene je dr. Š poceo zezat da sam ko pcelica maja
    prvo dr.B , pa Š. pa P. , kao trebam se drzat jednog dr.
    pa kako cu kad me putevi tako vode , i ja bih drage volje da me na IVF vodi samo jedan dr-mpo .....sad mi je muka ako cu morat ponovo u drugu kliniku i kod drugog dr.

    inana primila si brevactid 4dpt ?
    a ta bol kao da ce menga , to meni zvuci dobro
    neće tebi trebati nikakave druge opcije... to je to sada i gotovo... ako ti što pomaže ja sam brevactid dobila 3dpt i 8dpt, a još jedan decapeptyl 4dpt

  38. #38
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    primila sam jedan dan nakon t., a drugi jučer... i sada čekam...a da, tebi zvuči dobro, a mene lovi strah, jer si zabijem u glavu- jajnici rade, menga se sprema, ciklus je krenuo, nekaj se dešava, pa se bojim da je menga na pomolu...i onda me ulovi strah i panika, pa se rastužim... a trebam uzeti u obzir da sam nafilana sa svime, pa valjda i to utječe...teško biti stpljiv...frendica bila na transferu 4 dana prije mene,a betu mora vaditi 6 dana prije mene...i ne osjeća apsolutno ništa... neznam ni sama kaj je dobro a kaj nije...kak je tebi? da bar mogu kak prije to vidjeti...neki super fency testić...pa da znam...e da i dan nakon ransfera 1 decapeptyl...
    Posljednje uređivanje od inana : 01.05.2011. at 13:37

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Crvenkapice, inana, MiaLily ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da nam ovaj postupak bude dobitan!
    Kad smo kod ponašanja nakon t - ja sam samo na dan t ležala cijeli dan, od onda se pomalo šetuckam po kući, prošetala sam do dm-a (lijek za žensku tugu ) i kad mi MM dopusti ponešto skuham, pospremim suđe u suđericu i pobrišem prašinu. Sve ostalo mi je off-limit... I on bi htio da se izležavam po cijele dane, ali jednostavno ne mogu, izludit ću ako se vežem za krevet.
    Od simptoma - pa prva dva dana nisam mogla nikako osim ležati na trbuhu, sjediti jako kratko jer me sve stezalo i smetalo. Sad već ležim na boku, sjedim par sati ali me danas opasno zaštipkalo par puta, pa sam se malo digla, protrljala trbuh i nestalo. A tek je 5dnt, ne brine me još dolazak M (neće me brinut do negdje 8-9 jer je tada NEočekivan termin) Prošli put mi je spoting počeo baš oko 5dnt, pa par dana ništa, pa od 9dnt nastavio nemilice. Nadam se da ovaj put neće.
    Ja sam vam drage moje već dva dana svakih par sati na rubu plača. Jučer sam gorke suze lila, ničim posebnim izazvana. Danas druga runda odmah nakon buđenja. Sada sam prilično dobre volje... Ma tko će ga znat...
    Vibram svima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  40. #40
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Crvenkapice, inana, MiaLily ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da nam ovaj postupak bude dobitan!
    Kad smo kod ponašanja nakon t - ja sam samo na dan t ležala cijeli dan, od onda se pomalo šetuckam po kući, prošetala sam do dm-a (lijek za žensku tugu ) i kad mi MM dopusti ponešto skuham, pospremim suđe u suđericu i pobrišem prašinu. Sve ostalo mi je off-limit... I on bi htio da se izležavam po cijele dane, ali jednostavno ne mogu, izludit ću ako se vežem za krevet.
    Od simptoma - pa prva dva dana nisam mogla nikako osim ležati na trbuhu, sjediti jako kratko jer me sve stezalo i smetalo. Sad već ležim na boku, sjedim par sati ali me danas opasno zaštipkalo par puta, pa sam se malo digla, protrljala trbuh i nestalo. A tek je 5dnt, ne brine me još dolazak M (neće me brinut do negdje 8-9 jer je tada NEočekivan termin) Prošli put mi je spoting počeo baš oko 5dnt, pa par dana ništa, pa od 9dnt nastavio nemilice. Nadam se da ovaj put neće.
    Ja sam vam drage moje već dva dana svakih par sati na rubu plača. Jučer sam gorke suze lila, ničim posebnim izazvana. Danas druga runda odmah nakon buđenja. Sada sam prilično dobre volje... Ma tko će ga znat...
    Vibram svima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ja se danas smrznula nad svojom reakcijom, nije bitno kaj, ali banalna stvar, a ja reagirala ko uragan... poslije mi bilo žao, ali o su živci, ja ne odmaram, samo laganini, nisam imala reakcije neke na stimulaciju, punkciju već zaboravila, ali ovak kad nekad odreagiram...a s druge strane, čitam neke postove koji nisu nešto depresivni, pa mi suzice krenu... hormoni i živci sa velikom žlicom straha...

  41. #41
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    i ja sam dobila brevactid nakon t. i trebam 5dpt dobit, cak mi sestra rekla da to moze i muz, jel ikad ikome u guzu dao muz ?(inekciju mislim
    simptomi....hm...jos nista....pospanost , ali to je od utrica,bolne sike isto od utrica
    nervoza, osjetljivost...nista, jos se nisam ni skim posvađala
    ja lezim na boku i spavam na boku i zbog toga imam grižnju savjesti, ne mogu jednostavno lezat , pogotovo spavat, na leđima
    danas sam malo setala oko kuce ko penzioner ,ruke na leđa i poslije 10min se umorila i legla .

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    crvenkapice i ja se šećem oko zgrade kao penzić....a inače jurcam kao luda..ne, ne kuži se da mi je neki klinac....hahahaahha

    A meni M nije u stanju dat inekciju, sama sam si dala svu stimulaciju + štopericu. Nije neki probme, namjestiš se pred ogledalo, pikneš u rit i stisneš do kraja...bar je meni bilo cool...
    Ma nemoj da te grize savjest što ležiš na boku, nema to veze nikakve, leži kako je tebi ugodno, pa će i mrvama bit špica

    Idem ja na seansu s utrićima...i malo ubit oko nakon toga

  43. #43
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    e ali fakat i utrići su živa koma, neki dan nisam mob čula, fiksni, niš, na kraju susjeda ušla u kuću i drmala me, a ja u pol 2 popodne spavam ko top...mislim ja inače ne reagiram na ljekove, protiv bolova, smirenje, niti ih popijem kad trebam, niti oni odrade kaj trebaju, ali ovo, ja sam budna i sve, ali kiad malo legnem- nema me, zaspim ko top...

  44. #44
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ma ti utrogestani su kao tablete za spavanje

  45. #45
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    Evo i mene u 6dnt.
    Danas ujutro me iznenadilo lagano krvarenje...koje još uvijek traje. Nije preobilno (imam dnevni ul. ), krv je crvena pa se toplo nadam da bi moglo biti implantacijsko.
    Još uvijek sam napuhnuta, imam lagane, lagane grčeve, sisike bole,..pa nastavljam s utrićima i dalje se nadam......
    Što se tiče mirovanja nakon transfera... 3 dana sam uglavnom spavala, ležala i sjedila. Od 4-tog dana svakodnevno malo prošećem,malo pospremam pa kuham, tak, normalne aktivnosti ali u prvoj brzini.
    I da, jedem i pijem sve...pokušavam jesti čim više povrća i voća, pijem sok od cikle,..i svakodnevno po 1 folacin.

  46. #46
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    ja se danas smrznula nad svojom reakcijom, nije bitno kaj, ali banalna stvar, a ja reagirala ko uragan... poslije mi bilo žao
    joj, mene živci peru na veliko, a još nisam stigla ni do punkcije... kaže mi M da teško njemu ako ću biti trudnica kakva sam pikalica

  47. #47
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Evo da vam se i ja pridružim...danas mi je 3dt i ne osjećam apsolutno ništa osim što mijenjam raspoloženje svakih pola sata.Mirovala sam ova tri dana i sutra krećem na posao jer ću izluditi od ovog iščekivanja.Svima držim fige ,drži te se!!!!!!

  48. #48
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Curke molim za malu pomoć.Danas mi je treći dan nakon negativne bete i uzimanja utrogestana. Menstruacije još nema i znam da je to normalno no da li je normalna ogromna bol u jajnicima i grudima. Nije ona klasična PMS bol,već kao da me netko pika nožem,ako me razumijete. Grudi nesmijem ni taknuti od bolova.
    Držim svima fige za ogromnu betu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  49. #49
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj b.a.b.y prvotno napisa Vidi poruku
    Curke molim za malu pomoć.Danas mi je treći dan nakon negativne bete i uzimanja utrogestana. Menstruacije još nema i znam da je to normalno no da li je normalna ogromna bol u jajnicima i grudima. Nije ona klasična PMS bol,već kao da me netko pika nožem,ako me razumijete. Grudi nesmijem ni taknuti od bolova.
    Držim svima fige za ogromnu betu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    vjerojatno reakcija na ovaj hormonski čušpajz...najbolje da ujutro nazoveš doktora, on bude pametniji... osim ako ne zoveš moga, u tom slučaju nema niš pametnoga...

  50. #50
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Mia Lily, 5-6 dana.
    Ma da!? Tak sam si i mislila.
    Znači, ako sam se piknula s njim u srijedu danas ujutro bi mogla imati lažno pozitivan test?
    Nije baš da vjerujem tim testovima al ipak me razvesele!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •