Stranica 159 od 203 PrviPrvi ... 59109149157158159160161169 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,901 do 7,950 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #7901

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    corina ovo 5+2 ti je pet nedelja +2 dana jel hoces na sestu nedelju da ides na otkucaja crceta malo su mi nejasni ovi vasi poimi a i ja se bas i nerazumem poz i srecno

  2. #7902
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Cure,kako izracunat trudnocu , npr corinino 5+2?
    citala sam dosta foruma i opet sam zbunjena. punkcija bila 27.4. a transfer 29.4
    citala sam da se punkciji doda14 dana +ovo sve do danas.... to mi ispada 5 tj

  3. #7903
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Željka84 mislim da je nedavno Clematis isto imala malu betu koja se pravilno duplala i trudna je! Ima nade...

    Frćkice sretno sutra na prvoj fm~~~~~~~~~~~~~~~~držim ti Javi kako je prošlo!!!

  4. #7904
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    [QUOTE=zeljka84;2413945]Cure,kako izracunat trudnocu , npr corinino 5+2?
    citala sam dosta foruma i opet sam zbunjena. punkcija bila 27.4. a transfer 29.4
    citala sam da se punkciji doda14 dana +ovo sve do danas.... to mi ispada 5 tj[/QUOT

    napiši u google izračun trudnoće kod medicinsko potpomognute oplodnje i tamo ćeš sve izračunat vrlo jednostavno.

  5. #7905
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj zeljka84 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,kako izracunat trudnocu , npr corinino 5+2?
    citala sam dosta foruma i opet sam zbunjena. punkcija bila 27.4. a transfer 29.4
    citala sam da se punkciji doda14 dana +ovo sve do danas.... to mi ispada 5 tj
    željka- 27.04. - 14 dana =13.04.; danas je 17.05. dakle, danas je 35 dana prošlo, podijeljeno sa 7 =5+0 tt!

  6. #7906
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    hvala,tako sam nesto i racunala

  7. #7907

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Evo i mene pridruzujem se ovoj temi, upravo su mi vratili dvije mrvice a dvije su zamrzli.

  8. #7908
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Pozdrav svima..... i čestitke--ovaj mjesec je pozitiva prevladala...
    swim čekalicama bilo čega---sretno i puno strpljenja
    Nego-zanima me koji ste dan radile testić i koji dan ste dobili +?
    Posljednje uređivanje od orhideja. : 18.05.2013. at 11:01

  9. #7909
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    orhideja ja sam radila 12 dnt i dobila sam +,blastociste.
    frćka da ovaj postupak bude dobitan!!!!!!!!!

  10. #7910
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    kod mene danas 9dpt,mislim da je m na vratima,počelo je ujutro nekaj malo,sad je stalo ali poznati simptomi su tu...napravila sam i test,negativan je i znam da je rano jer su mi vraćena dva embrija 3 dan,ali s tim brljanjem,mislim da je to kraj..napravila budem još jedan sutra,čisto da vidim kaj bu pokazal,
    probala budem dogovorit stimulirani na jesen na vv,jer na sd budem ljekove sigurno opet čekala godinu dana,imam pravo na još jedan prirodni,ali kak imamo doma neke radove jednostavno mi se sad neda

  11. #7911
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Prijavljujem 0 dnt jedne blastice betu cekamo 07.06.

  12. #7912
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    evo da i ovdje javim, hvala na ljepim željama, danas bio prvi pregled tek i prošao već voz, ja se ubrzala, city expres nema veze, ugl. čekam 6.mjesec m, pa idem na svoj 2.IVF prirodnjak! Valjda sam htjela sa Sarom opet švikat! Zato s mirom mogu sad svih pratit, Ruthy se bliži štoperici, samo smireno!
    Željka 84, još ima nade, dobro Sara govori za Clematis, vidi pod vrijednosti bete, objavila je kako je bila mala par puta i naglo skočila tako da supeeeer!

  13. #7913
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Citiraj lberc prvotno napisa Vidi poruku
    kod mene danas 9dpt,mislim da je m na vratima,počelo je ujutro nekaj malo,sad je stalo ali poznati simptomi su tu...napravila sam i test,negativan je i znam da je rano jer su mi vraćena dva embrija 3 dan,ali s tim brljanjem,mislim da je to kraj..napravila budem još jedan sutra,čisto da vidim kaj bu pokazal,
    probala budem dogovorit stimulirani na jesen na vv,jer na sd budem ljekove sigurno opet čekala godinu dana,imam pravo na još jedan prirodni,ali kak imamo doma neke radove jednostavno mi se sad neda
    Jesi sigurna? Ak ne krvariš odi vadit betu!!!!! Ja bila na folikulometriji jučer i u pon opet idem, folikul imam samo jedan na desnom jajniku a na lijevo opet niš... Nadam se da u tom folikulu ima jedna krasna jajna stanica...
    Žene jel se prirodni računa ak nema js????
    Sretno svim čekalicama i našim novopečenim trudnicama!!!!

  14. #7914
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Uf evo i menee danas je tek 9dan feta.I nemrem više dočekat betu!Neznam kak je ostalima ali imam osječaj sam kak bum dobila mengu ali nema je na svu sreču ali taj osječaj ubijaaaaaaaaaaa.I osječam se kao da me tenk pregazio svi mišiči me bole kao da sam trčala maraton....Strah me testa tj.neuspjeha ali neznam jel bum baš izdržala bez njega....Cure sretno

  15. #7915
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Kika, bit će jajna stanica, ne brini! Inače se ne računa, jer nisu ništa ni potrošili...Negdje sam pročitala da se ne računa ni ako se primi štoperica, pa nažalost js pobjegne prije vremena!Moja pobjegla juče prije prvog pregleda uopće i ne računaju ništa!))
    Valiana, probaj ne mislit o tome, a naravno kako je to skoro nemoguće, misli pozitivno, u svakom slučaju je bolje!

  16. #7916

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    zeljka 84 evo da te i ja pitam ,stvarno su me zbunili ja sam isto radila punkciju samo dan pre tebe znaci 26.4 a transfer mi je bio 29.4 sta sad tu treba da se smeta jer u ivf treba smetat kad sam zadnji dan dobila ,ja znam tacan datum kada sam ostala trudna i smetam da mi je sada 3 tjedan a po ovim racunima sta ih pisete treba da sam 5 tjedan mislim nije mi nista jasno ,jesi bila na UV jesu ti merili zacetak koliki je i kada treba da se jave prve otkucaje srca ,meni su rekli za dva tjedna da idem opet na UZ .

  17. #7917
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    kika,super za pridnjak,bude to super stanica
    a,gle nije to još jako,pričekala bum do ponedjeljka ili utorka,pa bumo vidli

  18. #7918

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    tonkica sretno do bete uzivaj

  19. #7919

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    corina gde si danas pitala sam te koliki ti je bio plod na prvom UZV i kada ti je bio transfer mislim da smo ja ti i zeljka u isti dan meni bio 29.4

  20. #7920

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    frcka zao mi je samo hrabro napred

  21. #7921
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Cesna je transfer mi je bio 29.04- dvije blastice .
    Nije mi doktor rekao kolika je , ali je rekao da je pravilnog oblika. Za veličinu ga nisam niti pitala.

  22. #7922
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    cresna i ja sam racunala od punkcije trudnocu jer sam procitala da se punkcija racuna kao ovulacija i ispako mi 3 tjedna al vidila sam na nalazima bete da mi nesto ne pase.pa isla citat da se svemu mora dodat jos14 dana. znaci ti si trudna danas 5 tjedana+2 dana, dan vise od mene!
    idem na ultrazvuk na vv kod dr u sljedeci petak,tako mi je rekla.mislim da ce tad sa 6tj biti premalo da se vidi srce.

  23. #7923
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    sta se trudnoca ne racuna od prvog dana zadnje m.? jer 14 dana od punkcije ne mora biti da je bio prvi dan m, meni je punkcija bila 13dc znaci ja bi isla u minus tj u prosli ciklus... kazu 14 dana jer je ovulacija u savrsenom ciklusu 14 dan.. tako da je zapravo najpravilnije racunati po zadnjoj menstruaciji.. barem mislim..

  24. #7924
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    jejja u pravu si računa se od prvog dana zadnje m,meni je zadnja m bila 6.3. , i sad sam trudna 10+4.

    željka84 kad ti je bila zadnja m?
    frćka

    valiana pratiš me još jedan moj simptom!!!!!!!! sljedeće je spavanje!

  25. #7925

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Jejja, neki mpo doktori racunaju od zm, neki od dana punkcije + 2 tjedna, ovo od zm je dogovorno i tako bi trebali svi racunati, bez obzira na to sto je mozda trudnoca veca ili manja. Gledajte na to kao na mjernu jedinicu stvar dogovora i boljeg sporazumijevanja...

  26. #7926
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    jejja i meni je tako logicnije da se racuna od punkcije ali uguglaj- mpo kako se racuna trudnoca pa ti tamo pise

    frcka-moje su bete mrvicu nize od clematis ali se isto za sad pravilno duplaju...samo mene muci lagano krvarenje a ona nije krvarila... al nadam se da ce sve dobro
    zavrsit kao njeno!!!

  27. #7927
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    željkica bila mi je 16.4
    to je do danas 33 dana, znaci trudna sam 4+5?
    bas cu pitat dr u petak koliko sam trudna- ak ce sve docekat petak i beta se nastavit duplat!!

  28. #7928
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Željka, strana 148,ovdje, Nakon transfera, pročitaj post od Crvenkapice koja je trudna! Nek te to malko smiri!

  29. #7929
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj zeljka84 prvotno napisa Vidi poruku
    željkica bila mi je 16.4
    to je do danas 33 dana, znaci trudna sam 4+5?
    bas cu pitat dr u petak koliko sam trudna- ak ce sve docekat petak i beta se nastavit duplat!!
    da 4+5,poslala sam ti pp

  30. #7930

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Vikend sa štopericom, pon. punk, u prirodnom a onda nadajmo se da će nepti biti Frćka, žao mi je što nisi sa mnom da me zasmijavaš kad je najteže... Kika, sigurno će biti dobro,

  31. #7931
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Nego di ću bit nego s tobom! Sad kad sam ja protrčala kroz svoj ciklus, pratim te u stopu! Za ponedjeljak, za punkcijuuuuuuu i js!))

  32. #7932

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Cure na dan transfera jeste li tek navečer stavile utrice ili ste i popodne i navecer

  33. #7933
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure na dan transfera jeste li tek navečer stavile utrice ili ste i popodne i navecer
    Odmah čim sam se vratila doma, popodne.

  34. #7934

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    Citiraj zeljka84 prvotno napisa Vidi poruku
    POTPISUJEM!

    Ak se racuna punkcija kao ovulacija,trudna sam tek 21 dan,beta je mala al se pravilno dupla.problem je krvarenje malo slabije nego menga ali konstatno i boljuckanje ALI ZA SAD LAGANO ali cesto,najvise na lijevoj strani gdje sam punktirana i gdje mi je stavljen plod. Bojim se da je vanmatericna i da cu doc prekasno do bolnice da sacuvam jajovode!
    Zeljka, ne bi te htjela plasiti, ali sjecam se da je meni doc rekao da za vanmatericnu postoje 2 nacina lijecenja.
    Ako se skuzi dovoljno rano onda se moze lijeciti nekakvim citostatikom, ali u tom slucaju mora se napraviti pauza za trudnocu ( u svojim godinama ja se na to ne bi odlucila)
    Ako je kasnije skuze onda vade jajovod vanka.
    E sad ako ides na ivf onda ti realno jajovodi ni ne trebaju, i ja sam ostala bez jednog prosle godine i ovaj drugi je dr-u malo sumnjiv pa smo cak i razgovarali prije ovog pokusaja ako nam ne upali sad, da se prek ljeta ipak odlucim na laparo da mi izvade i ovaj drugi jer ako je jajovod upaljen onda ispusta neki toksin koji kakti unistava embijiće.
    Znam da je tesko biti bez jajovoda, ali ivf je teska borba u kojoj ponekad moramo biti spremni zrtvovati jajovode samo da bi dobili bebicu.

  35. #7935
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure na dan transfera jeste li tek navečer stavile utrice ili ste i popodne i navecer
    Popodne i onda navecer.. one jutarnje sam zapravo ponesla na transfer

  36. #7936

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    zeljkica imam jedno pitanje za tebe ja sam zadnju m.imala na 4.4 punkcija mi je bila 26.4 a transfer 29.4 sada mi molimte preracunaj koji sam tjedan zato sto mi je glava zbunjena.i reci mi kada treba prvi put da cujemo otkucaja crca jer kako sto mi je doktorica rekla za dva tjedna bi trebalo da se vidi a po mom racunu sada sam 3 tjedna trudna od dana transfera a ona mi kaze na 5 tjedan da idem za srce sta mi ti kazes zato sto si vec prosla to hvala i srecno

  37. #7937
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Željka, strana 148,ovdje, Nakon transfera, pročitaj post od Crvenkapice koja je trudna! Nek te to malko smiri!
    Jesam,hvala!

    Clematis- u pravu si, nemam poma kakvi su mi jajovodi ali ako treba mogu i bez njih. Raspitala sam se i ako je plod mali i beta mala mogu ga izbacit s tim citostatikom cini mi se nesto sa m... a ako je beta i plod veci moraju uklanjat jajovod. ŠTA BUDE,BUDE ako do toga dodje sve ću učinit za bebu.
    Samo moja beta je mala ali se dupla, nego me zabrinjava krvarenje i bolovi kao menstrualni, samo slabije probadanje (inace uvijek imam jake bolove, bez tableta nikad a nekad i uz njih hitna i inekcija). Moram cekat do utorka da vidim dali se opet poduplala ili ce pocet padat i do tad se zivcirat radi krvarenja i bolova

  38. #7938
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj cresna prvotno napisa Vidi poruku
    zeljkica imam jedno pitanje za tebe ja sam zadnju m.imala na 4.4 punkcija mi je bila 26.4 a transfer 29.4 sada mi molimte preracunaj koji sam tjedan zato sto mi je glava zbunjena.i reci mi kada treba prvi put da cujemo otkucaja crca jer kako sto mi je doktorica rekla za dva tjedna bi trebalo da se vidi a po mom racunu sada sam 3 tjedna trudna od dana transfera a ona mi kaze na 5 tjedan da idem za srce sta mi ti kazes zato sto si vec prosla to hvala i srecno
    Draga, trudna si 5+2 tt po punkciji (nikad se ne računa od dana transfera), a ako računaš po ZM (zadnja menstruacija) od 04.04.; jer vidim da si punkciju imala tek 22 dc ? (dan ciklusa), onda si danas 6+3 tt
    Strpi se do uvza, tada se se sve mora vidjeti i čuti
    Posljednje uređivanje od kismet : 18.05.2013. at 21:10

  39. #7939
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    cresna,srce se čuje krajem 6 početkom 7 tjedna,ja sam ga čula na 6+3, ovaj tvoj izračun me malo zbunjuje ako u tablicu upišem zadnji dan m ispada da si trudna 6 tjedana a ako upišem datum punkcije ispada 5 tjedana, a ti kažeš 3???

  40. #7940
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Kika222 sretno u prirodnjaku i držim da bude jedna, ali vrijedna JS-a koja će se lijepo opodit!!!
    Frćka ja i ti u 6. mjesec ponovo zajedno!!
    Ruthy sretno i tebi, za ponedjeljak

    Svima ostalima sretno~~~~~~~~~~~~~~~~11za što god vam treba!!

  41. #7941
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Cure, tocnije je racunati po punkciji, uzimamo ju kao dan ovulacije
    Jer, nekad su punkcije dosta kasno, nekad rano, pa ispada da nam je plod premali/preveliki za dane trudnoce, i eto panike
    Najjednostavnije je od dana punkcije oduzeti 14 dana i to uzeti kao datum zadnje menstruacije
    Ustedimo si dosta zivaca....

  42. #7942

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    Citiraj zeljka84 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam,hvala!

    Clematis- u pravu si, nemam poma kakvi su mi jajovodi ali ako treba mogu i bez njih. Raspitala sam se i ako je plod mali i beta mala mogu ga izbacit s tim citostatikom cini mi se nesto sa m... a ako je beta i plod veci moraju uklanjat jajovod. ŠTA BUDE,BUDE ako do toga dodje sve ću učinit za bebu.
    Samo moja beta je mala ali se dupla, nego me zabrinjava krvarenje i bolovi kao menstrualni, samo slabije probadanje (inace uvijek imam jake bolove, bez tableta nikad a nekad i uz njih hitna i inekcija). Moram cekat do utorka da vidim dali se opet poduplala ili ce pocet padat i do tad se zivcirat radi krvarenja i bolova
    eh draga tu ti nemam nista pametno za reci, ja sam mislila da cu izludit i sebe i mm dok sam cekala ove 4 bete (da ne govorim o onih 14 dana nakon transfera ) i sad cekam ulz, i poslije toga cu morat cekat onih 12 tjedana ..... kaj je najgore ja kad sam tak nervozna onda pocnem sumanuto cistit po stanu, sad nemrem ni to, osudjena sam sama na sebe i na svoje neuroze, pikanja, probadanja, panike i sl.
    cak danas sa mislila ici na hitnu na pregled jer mi cijeli dan neki grcevi, a znam da mi je to od probave, pa mi je neugodno da ne dodjem na merkur a oni mi kazu pa draga gopodjo malo ste se zacepili, pijte donat.

  43. #7943

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Pozdrav svima. Malo sam se pigubila al drzim svima i saljem vam ~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve sto trebate.

    Vidim da pricate i o izvanmaternicnoj trudnoci. U ranim stadiju se moze lijeciti metotreksatom. Ako je beta manja od 5000. Ja, nazalost, upravo to prolazim.

    Drzim da tebi to ipak nije izvanmaternicna

  44. #7944

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Mima draga, evo i ovdje, pusa i sretno da se čim prije riješi vanmaternična...
    Frćkice i Sara hvala na podršci, iako me od jutros baš šarafi (unatoč štoperici) Nadam se da štoperica štopa i da će folikul izdržati do sutra...
    Kika222 sretno sutra za prirodnjak, možda se i sretnemo gore
    Željka sretno i da se čim manje živciraš...

    Drage cure, nadam se da će se nastaviti plodno proljeće i nama koji smo u postupku...
    Pusa svima i mira, nade, strpljenja i svega lijepoga nam želim...
    Posljednje uređivanje od Ruthy : 19.05.2013. at 10:52

  45. #7945
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    mima nek s cim prije rijesi to draga..
    ruthy figice da folikulici izdrze..
    brojim 1dnt blastice, ajmee kako ne volim cekanje

  46. #7946
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    jejja,ma zašto ne voliš čekanje evo već nam je 1dnt hehe..ma brzo će to nama proći..

  47. #7947
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    već vam je 1dnt, pa to vrijeme naprosto leti
    cure

  48. #7948
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    jel tako? ma kažem ja jejji ma me ne sluša! hvala,argente!

  49. #7949
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    Drage moje hrabrice evo ja sam dobila prvu M (10.5) nakon kiretaže koja je bila(25.3) .... svom ginu se moram javiti u utorak radi papa testa i isto tako u Petrovu na kontrolu i uvid u PHD-nalaz! konačno je krenulo nešto ... u isčekivanju ove M osječala sam se kao polovična ... sad ipak startamo u akciju punom parom po našu bebitosicu !!! pa na koji god način upalilo !!!! svima vam želim velike bete i lijepa ,velika,zdrava srćeka!! Zanima me šta mislite dali je rano za prirodnjak...naravno ako pregled prođe u redu i papa i brisevi također..... dali i za to trebam imati pauzu od 6mj,kao i za stimulirani.....a doma čemo pokušavati naravno odmah iza nalaza,to valjda nije prerano!? i na koliko prirodnih imam pravo (nisam bila ni jednom) i dali se klomifen računa pod prirodni ili stimulirani postupak ?

  50. #7950
    zeljka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    81

    Početno

    cure,smijem li popit sta protiv bolova tj grcenja misica? nedjelja je pa nemogu zvat dr i pitat je a boli me ludjacki od jucer navecer... jel ijedna nesto pila naravno s odobrenjem lijecnika

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •