Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Zlo mi je!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno Zlo mi je!

    Jučer sam cijeli dan nešto jela, valjda i pretjerala pa me sad u toku noći počeo boliti trbuh, tj. muka mi je (dal od previše hrane ili sam nešto loše pojela). I sad me uhvatila panika, pošto dojim, bojim se kako će se to odrazit na bebu. Ima li tko kakvo iskustvo

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Gothenborg-Sweden
    Postovi
    559

    Početno

    ttiinnaa nista se ne brini za maloga da ce i njega boliti stomak ako tebe boli. samo obrati paznju na njegovo ponasanje i nemoj ako zaplace prepisivat tome da sad i njega boli. mazite se i ljuite i probaj se malo kontrolirati u vezi hrane (ej.... ko ti to kaze........ i ja imam apetit ko da sam najveci fizicki radnik od kad dojim :wink: a isto tako imam dana kad sam ka rupa bez dna i ne osjecam sitost)
    uzivaj sa bebom i ne brini

  3. #3
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Ja sam prije neka 2 tjedna imala "burnu noć" koju sam provela uglavnom na WCu :? ... Užas, takav dosadan proljev nisam već dugo doživjela. Čak sam, u jutro i povratila i imala temp. , ali srećom mi je drugi dan već bilo bolje. Za sve to vrijeme sam i dalje dojila moju malu papalicu i ona je ostala zdrava. :wink: Samo ti doji i dalje bez straha :wink:.

  4. #4
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    ..a ovo za apetit...ima nas još :D

  5. #5
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Izgleda da nas je sve skrpao isti virus, samo u različito vrijeme. Ja sam točno prije mjeseca dana bila glavom u wc školjci
    ne brini se, draga ttinna, bebaču neće ništa biti od tvoga mlijeka ni ako je tebi zlo. Možda bi eventualno bilo dobro da još više paziš na higijenu ruku ( ali i svega onoga što dijete stavlja u usta, ukoliko je to moguće )prije nego se namjeravaš baviti njime kako mu ne bi prenijela dotični virus ili bakteriju ( ako je imaš ).
    Samo hrabro, draga, i ozdravi što prije!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    Evo danas sam puno bolje, a i kontroliram količninu hrane...
    Na Gabrielu ne primjećujem ništa neobično, vesel je, a i danas se prvi put okrenuo s trbuha na leđa, i to nekoliko puta ...to mi je tak super!!!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    187

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •