Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Kako skinuti vosak sa...HELP...hitno!!!!

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno Kako skinuti vosak sa...HELP...hitno!!!!

    dakle stavila sam vosak za depilaciju (ovakav http://www.biokozmetika.hr/proizvodn...lu-depilaciju/) na šparet da se "otopi"
    kad sam skidala dio mi se prolio
    ostavila sam da se sasuši misleći kako ću ga kad se stvrdne lakše očistiti,no neda se baš
    Ploča od špareta je rostfrajna,šparet plinski

    kako da to očistim,a ne izgrebem šparet

  2. #2
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    Ne znam za ovaj vosak ili skidanje sa špareta , ali ja sam svoje viškove s nogu ili kad mi je zamazao vešmašinu skidala ili s dječjim uljem ili s vodom, kako koji vosak. Ovaj koji sad imam (veet) mi ide dolje s vodom (smekša se i otopi). Probaj pogledat na uputama ako piše kako se uklanja višak.

  3. #3
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    pretpostavljam da nije preporučljiva metoda, ali ja sam jednom prilikom nagruvala novine i zapalila ih. poslije se lako očistilo kad je bilo mekano. ali ne zadovoljava baš neke sigurnosne osnove

  4. #4
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ako je topiv - potrebno ti je nešto zagrijano da ga otopi (pretpostavljam :mrgreen)... možda da zakuhaš vodu u nekoj džezvici, ispod džezve staviš neku upijajuću krpicu - i tako omekšaš i skineš deblji dio voska. onda ovaj tanji probaš očistiti nekom neabrazivnom metodom...

  5. #5
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Eeej, identična stvar se meni dogodila s tim voskom ...vecer prije puta na more, sto stvari jos za obavit, medju ostalima- napravit se zenom bez dlaka . Kod mene s dlakama ima puuuno posla i ko za vraga izmakla mi se ruckica i sve se skoro izlilo po sporetu! Majke mi, da je to bio moj sporet, ostavila bi da ceka kad se vratim s mora, ali bila sam kod roditelja i morala sam smislit na brzinu kako to ocistit. Isto sam prvo mislila da ce bit lakse kad se osusi, ali bilo jos gore.
    Uglavnom, uzela sam upaljac, mozda jos bolje sa sibicama, i lagano topila vosak i kako se topilo, kupila sam nekom krpicom, papirom. Na kraju sam jos malo jace ribala i bilo sve 5 (da napomenom, radi se o desetak godina starom sporetu,ali je k'o nov, a moja mati je od onih koje primjete svaku ogrebotinicu, tako da sam super obavila i spasila se )
    Probaj, nadam se da ce pomoci i tebi

  6. #6
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    E, da, sad sam se sjetila da sam na kraju s nauljenom vaticom jos prolazila po ostacima tankog sloja voska

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Možeš ga jednostavno skinuti s uljem. Uostalom, i sa hladnim trakama za depilaciju uvijek dolaze uljane maramice za skidanje voska, dakle to bi definitivno trebalo upaliti.

  8. #8
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Možeš ga jednostavno skinuti s uljem. Uostalom, i sa hladnim trakama za depilaciju uvijek dolaze uljane maramice za skidanje voska, dakle to bi definitivno trebalo upaliti.
    I ja mislim da s uljem ide najbolje. Bar je tako s moje kože

  9. #9
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ja probleme s voskom riješavam peglom, novinama ili nekim papirom i polako malo po malo svaki puta s novim listom novina prelazim peglom preko i dio po dio ostaje na novinama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •