Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 114 od 114

Tema: prvi sp.odnos

  1. #101
    Tina84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj girl5 prvotno napisa Vidi poruku
    imam 17 god...i puno zahvaljujem svima na savjetima... ))) dečko ima 23 g i zlatan je hahahahah ma stvarno je dobar...niti mi obečaje neznam kaj ne, ne prisiljava me na ništa što ja ne želim...a što se tiče kontracepcije odlučili smo da ćemo apstinirat, a u slučaju da nečemo izdržat koristit ćemo kondom za prvi put a kasnije i pilule...ali ginekolog nikako hahahhahaha to mi je još nepojmljivo fala svima
    Gle draga, ja radim u ljekarni. Kad mi uđe osoba (mi kažemo pacijent), meni ti je tako svejedno hoće li taj/ta kupiti test za trudnoću, kondom, viagru, kontracepciju ili samo plivadon
    Prodajemo sve to svakodnevno.
    Tako je i ginekolozima. Ljudi rade svoj posao. Godinama jedno te isto. Taj ginekolog svaki dan gleda i sluša barem jednu Girl5. Teško da ćeš mu ti biti nešto posebno

  2. #102
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    a ja nisam još čula za jednoga koji je poslao pacijenticu na pretrage. od svih mojih frendica iz 4 grada koje su koristile tablete niti jedna jedina nije obavila ama baš nikakva testiranja i to se smatra normalom, i kod pacijenata.

    pa šta misliš da bi one 2 žene umrle od yasmina da ih je netko testirao?
    Ne znam, možda ja stvarno živim u nekom totalno drugom svijetu. Ja sam jedno izvjesno vrijeme davno, davno pila kontracepcijske tablete. Dobro se sjećam da mi je moja ginekologica tada rekla da moram prije toga obaviti neke pretrage. Da budem iskrena, stvarno više ne znam što točno je bilo. Znam da sam bila u labosu i da su mi vadili krv. Tek kad sam joj donijela rezultate, propisala mi je kontracepciju.
    Posljednje uređivanje od ježić : 20.05.2011. at 19:46

  3. #103
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    na žalost ježić, to nije uobičajena praksa. a trebala bi biti.

  4. #104
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Doduše, to je bilo prije 10-tak godina. Kakva je sad praksa, stvarno ne znam. Ja sam zapravo miljama daleko od kontracepcije.

  5. #105
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    nakon ovoga se ne bi seksala do 45.
    ne dirajte mi guzu!
    muka mi je od pomisli na klistir za 2 miseca... ajme.

    Meni je klistir bio super! Uopce mi nije bilo neugodno ni nelagodno iskustvo, cak stovise smijala sam se ko ludjakinja kad je krenuo rad crijeva pa svi ti zvukovi...

    Sto se tice pregleda kod ginica, ja se svog prvog ni ne sjecam pa pretpostavljam da nije bio neugodan, sigurno bi se sjecala loseg iskustva.
    I preporucam otic na pregled tj. stvorit naviku godisnjih pregleda sto prije jer znam dvije zene od 30 godina koje nikad nisu bile. Nikad! A jedna od njih je u braku i nijedna nije sramezljiv tip... Bilo im je neugodno otic vec s 22-23, vec onda su znale da kasne, a sto dalje idu godine to im je teze otic jer ih je sram sto ce im rec ginic. Uzalud ja vec godinama pricam koliko je to bitno...

  6. #106
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    I ja sam negdje prije 10 godina pila Diane 35, radi policističnih jajnika. Dr. me je svakih cca 3 mjeseca slao na jetrene probe, ono "vrijeme zgrušavanja krvi" (ili kako se več zove pretraga), običnu krvnu sliku, UZV vaginalni, a bome i UZV dojki nakon 6 mjeseci uzimanja Diane 35. Papa test i briseve je radio prije uzimanja Diane, briseve ponavljao svakih 6 mjeseci, a Papa test jednom na godinu.
    Sad kad razmislim to je stvarno bio revan dr., nisam se nikad poslije susrela s takvim, mada poslije nisam uzimala Diane.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Meni je nezamislivo da cura/žena/djevojka koja ima spolne odnose ne ide kod ginekologa. Ali baš onako zaista nezamislivo. Onda se jednom začudi otkud joj cin III ili upala jajnika ili bilo kakva spolna bolest...Meni nezamislivo.

  8. #108
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam negdje prije 10 godina pila Diane 35, radi policističnih jajnika. Dr. me je svakih cca 3 mjeseca slao na jetrene probe, ono "vrijeme zgrušavanja krvi" (ili kako se več zove pretraga), običnu krvnu sliku, UZV vaginalni, a bome i UZV dojki nakon 6 mjeseci uzimanja Diane 35. Papa test i briseve je radio prije uzimanja Diane, briseve ponavljao svakih 6 mjeseci, a Papa test jednom na godinu.
    Sad kad razmislim to je stvarno bio revan dr., nisam se nikad poslije susrela s takvim, mada poslije nisam uzimala Diane.
    Meni je rekla da mi ne trebaju testovi jer sam super podnijela trudnoću, a to je kao puno teže stanje za organizam od pilula, pa sigurno neće bit problema.

    Onaj pinyn link se ne usudim ni otvoriti d me opet ne počnu prati neke paranoje.

  9. #109
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Meni je rekla da mi ne trebaju testovi jer sam super podnijela trudnoću, a to je kao puno teže stanje za organizam od pilula, pa sigurno neće bit problema.
    ovakvu glupost dugo nisam čula[

  10. #110

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    ma stvarno... emira, mijenjaj ginekologa!

  11. #111
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    i, jel se poseksala or what?

  12. #112

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    i, jel se poseksala or what?
    i mene zanima

  13. #113
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila
    Pregled nije bio vaginalni, nego kroz guzu. Nije mi bilo neugodno, možda samo malo, jer imam mamu koja je bila prekrasna i o svemu me naučila i taj ginekolog je bio isto prekrasan.
    Sad ot, ali jesi li išla zbog nekog ginekološkog problema ili samo na savjetovanje u vezi kontracepcije?
    Mislim da u ovom drugom slučaju ginekolog nema što gledati ni analno ni vaginalno.

  14. #114
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    ma stvarno... emira, mijenjaj ginekologa!
    nije to moj ginić, ja sam samo komentirala... :D

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •