Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Sv. Duh trudnička ambulanta

  1. #1
    Cookie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    312

    Početno Sv. Duh trudnička ambulanta

    Drage trudnice,
    u 36. tjednu sam i vrijeme mi je da počnem hodati na Sv. Duh u bolnicu na preglede, a nigdje ne mogu naći friške info kako sad tamo izgleda procedura naručivanja, čekanja, pregleda i ostalog... Pretpostavljam da su se stvari promijenile otkako sam prije skoro 5 godina tamo rodila, pa me zanima kako sad sve to skupa izlgleda! Sve informacije su dobrodošle!
    Hvala vam

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Nazoves na 3712-196 (trudnicka ambulanta na sv. duhu) i narucis se na pregled. Svaki dan jedan doktor ima ambulantu pa ako zelis birati doktora onda je to odredjeni dan ili ako ti je svejedno onda te oni stave kod nekoga. Cekaje je nekad duze nekad krace ali sve u svemu nije strasno.

    Za UZV se posebno narucujes na broj 3712-247. Dobro se naruciti isti dan na obadvoje da ne trebas dva puta dolaziti

    I to bi bilo ukratko to. ako se sjetis jos necega samo pitaj. Sretno

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    Di mogu saznati koji doktor koji dan ima ambulantu? Ja bi naprimjer kod Doktora Dukića ili Vasilja al niposto kod onog Z neznam ni napisat kak se preziva pa da bas njega ne dobim
    Posljednje uređivanje od malo janje : 09.05.2011. at 11:22

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Dukic ima ambulantu cetvrtkom a za ovog drugog neznam. Najbolje da nazoves sestru i kazes da bi se narucila kod tog i tog doktora. Ili mozes i pitati kad koji ima ambulantu.

  5. #5
    maine coon avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    13

    Početno

    malo janje,
    zudenigo ima ambulantu petkom, pa petak izbjegavaj, što si čula za njega?

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    Bila sam u prosloj trudnoci kod njega 2 puta i uopce mi nije sjeo niti prica niti ista objasnjava

  7. #7
    maine coon avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    13

    Početno

    da, nažalost znam sad i iz osobnog iskustva, pred porodom sam pa sam njemu potpala na kontrolne zadnje preglede, preživjet ću.

  8. #8
    mali princ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    56

    Početno

    Eh evo i mene...isto kod Zudeniga! Kažu da je na porodu i općenito dobar stručnjak, al na pregledu jedva dvije riječi!!

  9. #9
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Bila sam kod Zudeniga prosli tjedan na UZV, ne u trudnickoj. Cudan je skroz ali je pregled napravio kako treba. Doduse njegove mjere bebe i mjere od moje ginicke se nikako ne poklapaju ali opet on gore ima puuuuno bolji UZV.
    Najsmjesnije mi je bilo kad je tepao mojoj bebi i pokazivao mi prstice i stopala i sav se onako rastopio
    A ja sam k njemu dosla jer je moja ginicka bila uvjerena da nesto ne valja s protocima u mozgu pa sam ispala bescutna jer sam mu rekla nek pusti sad stopala i prstice, to znam da ima, nek se koncentrira na bitne stvari...eh ti hormoni

    Sad se moram narucit u trudnicku jer sam 38. tj i muka mi je uopce od pomisli na ono visesatno cekanje, nadam se, najiskrenije se nadam da cu rodit prije nego se narucim na pregled...

    Kad Hafner ima trudnicku?

  10. #10
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku

    Sad se moram narucit u trudnicku jer sam 38. tj i muka mi je uopce od pomisli na ono visesatno cekanje, nadam se, najiskrenije se nadam da cu rodit prije nego se narucim na pregled...
    Meni je bilo najgore kad još nisam znala sistem,da čekam pregled kod doktora pa me on pošalje na CTG pa onda opet čekaj da ti ga očita.
    Budući da sam morala dolaziti svako malo, onda sam "doskočila" tome "praznom hodu" i kad bi se prijavljivala kod sestre pitala bih da li mogu odmah napraviti CTG tako da ga odmah imam kad uđem kod doktora.

  11. #11
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Kad Hafner ima trudnicku?
    mislim ponedjeljkom, ali nisam bas sigurna.

    Ja sam bila kod dr.Prke, narucila me sestra cetvrtak poslijepodne kad stvarno nema guzve. (pokusajte traziti tad termin). Meni je bio super. Mlad, pricljiv, jako njezan i pazljiv...igrom slucaja bio je dezurni taj dan na porodima, pa smo se i salili u predradjaoni, ali nije bilo potrebe za njegovom intervencijom na porodu.

  12. #12
    mali princ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    56

    Početno

    Meni se isto čini da je ponedjeljkom...ali isto tako mislim da je onda najveća gužva! Ja bila danas, dakle u četvrtak u 11,30 i sve obavila za malo više od pola sata! Nikad nisam bila brže gotova, s tim da je bila dr. Horvat i stvarno se posvetila!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav! Dižem temu da ne otvaram novu jer me u principu zanima točno već gore navedeno samo novijeg datuma...
    Danas sam dobila uputnicu, 34.tj i rečeno mi je da za 2 tjedna trebam u trudničku ambulantu na kontrolu. Da li ima tko kakvih novosti vezano za trudničku ambulantu na Sv.Duh: naručivanje (bila sam na dva uzv, prvi sam se naručivala tel, drugi su mi rekli obavezno mailom ili osobno pa me zanima koja je procedura za TA), raspored doktora, preporuke doktora, vremena kada ići da je manja gužva i slično.

    Prva beba, zanima me sve, svaki savjet dobrodošao

  14. #14
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Ja sam isla kod dok. Ujevic. Za pregled prvi mi je zvala moja privat ginicka. A za svaki slijedeci sam dobila u ambulanti termin odmah nakon pregleda

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Bok cure! Mene zanima, ako taj zadnji mjesec idem kod dr Hafnera na preglede, dal mogu zatraziti da on bude i na porodu? Kako to ide?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    6

    Početno

    Eto dobila ja TA na telefon pa da podijelim. Rečeno mi je da može ginekolog rezervirati termin pregleda jer su umreženi (što moja nije napravila) pa me gospođa (med.sestra) zapisala za kontrolu. Dobila sam dojam da su dosta popunjeni...

    Da li netko zna tko je petkom od doktora u ambulanti i kakav je?

  17. #17
    joya22 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    119

    Početno

    Ljeto je, pa su rasporedi doktora kojekakvi, tako da tu nemam nikakve korisne informacije, ali samo da potvrdim da je situacija u TA I dalje jednaka... Za prvi pregled se naručujete telefonom a za svaki slijedeći od njih dobivate uputnicu.
    Osobno nisam tražila pregled kod određenog doktora pa su me zapali Akšamija I Prka. Dr. Akšamija mi se jako svidjela-stručna, strpljiva, nježna pri pregledu. Prka je druga priča. On ide na zafrkanciju i sav si je super. Meni je osobno pregled bio neugodan, a on previše neozbiljan za doktora. Naravno, svi mi imamo drukčija očekivanja, ovo je samo moj osobni doživljaj. Nikako mi se nisu svidjeli njegovi prijedlozi i komentari oko poroda.

  18. #18
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ja sam zvala neki dan i ne primaju narudžbe telefonom, samo osobno, mailom ili faksom uz priloženu uputnicu.
    Posljednje uređivanje od Eci : 28.07.2017. at 00:28 Razlog: Tipfeler

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •