Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 257

Tema: Prve cipele - 3. dio

  1. #51
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    preschoolinas ako ćeš iz naručivati preko njihove stranice, ali po meni walking model imaju jako tanak đon, ali running i jumping su nam super

  2. #52
    Anđa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    16

    Početno

    našla sam pediped cipelice, sada ih samo treba naručiti! A šta kažete za šlapice jer u jaslicama baš i nisu pretopli podovi, pločice u kupaoni i sl, koje šlapice? Sada imamo mišulice, ali to će uskoro biti pretanko

  3. #53
    Anđa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    16

    Početno

    tina55 koliko si dugo čekala preschooliansice?

  4. #54
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Anđa prvotno napisa Vidi poruku
    tina55 koliko si dugo čekala preschooliansice?
    uh, dosta dugo, skoro mjesec dana

  5. #55
    Anđa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    16

    Početno

    To je fakat dugo, piše na njihovim stranicama 2 tjedna. Ah, ne znam.

  6. #56
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    Ja sam neki dan u Baby- centru u Sloveniji kupila preslatke papučice, mekane su, stisneš ih šakom, ali ipak nije samo jedan sloj kože nego ima nekakav gumirani džon. Nemam pojma kako se zovu pa ih nemogu izguglati...

  7. #57
    Anđa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    16

    Početno

    Naravno da mi je jutros teta u jaslicama rekla da bi trebala kupiti tvrđe šlapice koje bi držale zglob! Nije me imala vremena saslušati jer su djeca plakala, stigla sam joj samo u kratkim crtama objasniti zašto nema takve šlapice i na to je komentirala- O Bože, opet nešto novo! Kako ste vi to rješavale u vrtićima?

  8. #58
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    kada ste kupovali, s koliko mjeseci??
    Moj mali ima kriva stopala a sa 6m i nesto krenuo da ustaje. I fizijatar nam rece da cim krene duze da stoji uzimamo neke koje pokrivaju zglob da se spreci deformacija. A mali je, tek 7.5 meseci i vec je krenuo dugo da stoji... Tako mi zao da mu obuvam ali nema mu druge

  9. #59

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    122

    Početno

    Anđa, i nama su Preeschoolians bile prve cipelice, zbilja su super - mekane, savitljive, slatke, solidna cijena..ALI su nam opalili carinu od 200 kn tak da su nas na kraju došle duplo skuplje ..inače ih imaš u Dubravi (http://bebin.hr/asortiman.php?idkat=61&kat=Obuća--Cipele), ali su tamo oko 400kn. Pediped-ice imaš na Trešnjevci u Bebuški, a što se tiče papučica, i mi nosimo razno-razne mekane od prvih dana, al su nam za vrtić obvezne čvršće..

  10. #60
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Anđa prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da mi je jutros teta u jaslicama rekla da bi trebala kupiti tvrđe šlapice koje bi držale zglob! Nije me imala vremena saslušati jer su djeca plakala, stigla sam joj samo u kratkim crtama objasniti zašto nema takve šlapice i na to je komentirala- O Bože, opet nešto novo! Kako ste vi to rješavale u vrtićima?
    naše tete se nisu time bavile pa nismo imali što rješavati
    ali da su i rekle nešto, kakve cipele i šlape nosi moje dijete stvarno nema veze s tetama i ne bih imala nikakvu potrebu išta objašnjavati

    inače, moje cure su u vrtiću i jaslicama nosile uglavnom balerinke (koje isto imaju tanak đon, i ne mislim da je pretanak za pločice), a mlađa sad nosi crocse.

  11. #61
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    moja je u jaslicama nosila one mekane kožne papučice, sad je u mališima u crocsama.
    tete su bile oduševljene papučicama, druge mame pitale di sam ih kupila (na ebayu).
    navodno da je bila među rijetkima koji se nisu izuvali baš jer joj nisu smetale.
    našim je tetama bilo važno samo da im se ne kliže da ne padaju kad jure, ostalo je sve na roditeljima.

  12. #62
    Anđa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    16

    Početno

    Peppy, šta znači da su za vrtić obvezne čvršće? Kakve?

  13. #63

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    122

    Početno

    "normalne" papuče sa čvrstim đonom tipa frodice, al ovisi o vrtiću pa pitaj/predloži..ja sam joj na kraju uzela neke superfit u stiefelkonigu od čiste vune i s dosta fleksibilnim đonom

  14. #64
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

  15. #65
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa Vidi poruku
    i kakve su?

  16. #66
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    mogu se i preko ebaya naruciti, bas sam htjela pitati jel ima netko iskustava?
    a vidim da imaju i neke koje skvice dok hodas

  17. #67
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    i kakve su?
    Nisam ih videla uzivo,samo preko Fb reklamu butika koji inace drzi Pediped.
    Pa sam isla na sajt i gledala modele i cene.
    Cak i podsecaju na Pediped,makar na prvi pogled...
    Ako nesto vise saznam,javim.

  18. #68
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja sam mislila da su u trgovini pa da se mogu vidjeti uživo

  19. #69
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Pa one jesu u trgovini,samo ja jos nisam bila i videla ih uzivo

  20. #70
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Iščitavam ovu temu i ništa mi više nije jasno
    Moja djevojčica hoda uz namještaj već dva mjeseca i sad se počela pomalo puštati i praviti prve koračiće. Do sad je bila bosa cijelo ljeto, a unazad tjedan-dva u čarapicama sa silikončićima ispod.
    Mislim, da ne spominjem kako mi svekići već mjesecima piju mozak s tim da joj kupimo cipele, pa kako će naučiti hodati bez pravih cipela i sl.
    Sad, eto došlo je vrijeme da joj obujem nešto na nogice, jer su pločice ledene, a ona je stalno na njima. Pričekat ću naravno da baš prohoda i onda bi krenila u kupnju, ali nekako mi se ne sviđaju one klasićne cipelice što vidim po dućanima, strašno su krute i uopće ne znam kako bi se malena kretala u njima.
    Što se kupuje kao prva cipelica, a da je i savitljivo i čvrsto drži nogicu. Uložak više nije in, jelda?!

  21. #71
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    mi imamo elefanten iz daichmana, mekane, savitljive, divne. preporučam. cijenu ne znam, jer smo ih dobili kao poklon.

  22. #72
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    kakve su next cipele za djecu? vidim da ima predivnih modela, pa me zanima kvaliteta

  23. #73
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Ima netko iskustva s ovim papučicama? http://smile4me.net/webshop/obuca-za...ipelice-1.html

  24. #74
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Lotta prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko iskustva s ovim papučicama? http://smile4me.net/webshop/obuca-za...ipelice-1.html
    mi smo imali jedne takve za puzanje i dobre su, kasnije smo kupili takve robeez i jedina razlika je malo u koži od koje su napravljene

  25. #75
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo imali jedne takve za puzanje i dobre su, kasnije smo kupili takve robeez i jedina razlika je malo u koži od koje su napravljene
    Da, i meni se čine ok. Znači i za prve koračiće su dobre!?

  26. #76
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Lotta prvotno napisa Vidi poruku
    Da, i meni se čine ok. Znači i za prve koračiće su dobre!?
    naravno, samo nisu za van, ali za u kući odlične

  27. #77
    Anđa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    16

    Početno

    [QUOTE=susmiga;1976093]mi imamo elefanten iz daichmana, mekane, savitljive, divne. preporučam. cijenu ne znam, jer smo ih dobili kao poklon.[/QUOTE
    I mi smo kupili elefanten, bile su 300 kn, ali su imali popust pa su koštale 230 kn. Mekane, savitljive! Ali sam opet dobila prigovor u vrtiću da to nije cipela za hodanje i da mora biti čvrst potplat i to na roditeljskom pred svima. Nisam htjela ulaziti u preduboke rasprave, ali planiram otići na razgovor i izložiti svoje stavove.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    a je li itko imao kickersice:

    babystart
    ili bonbon?

    Zanima me je li potplat dovoljno savitljiv. Ova dva modela izgledaju mrvicu razlicito, babystart je navodno namjenjen prvim koracima.


    Dosad smo kupovali i-walk Bobuxice i strasno smo zadovoljni. Savitljive, udobne i tako slatke...

  29. #79
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj lunja prvotno napisa Vidi poruku
    a je li itko imao kickersice:

    babystart
    ili bonbon?

    Zanima me je li potplat dovoljno savitljiv. Ova dva modela izgledaju mrvicu razlicito, babystart je navodno namjenjen prvim koracima.


    Dosad smo kupovali i-walk Bobuxice i strasno smo zadovoljni. Savitljive, udobne i tako slatke...
    ja sam ih probala u trgovini i djelovale su mi strašno krute, ali možda je bio takav model

  30. #80
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Lunja, kolika je poštarina/carina za te I walk ? Koliko im treba da stignu?

  31. #81
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    [QUOTE=Anđa;1978966]
    Citiraj susmiga prvotno napisa Vidi poruku
    mi imamo elefanten iz daichmana, mekane, savitljive, divne. preporučam. cijenu ne znam, jer smo ih dobili kao poklon.[/QUOTE
    I mi smo kupili elefanten, bile su 300 kn, ali su imali popust pa su koštale 230 kn. Mekane, savitljive! Ali sam opet dobila prigovor u vrtiću da to nije cipela za hodanje i da mora biti čvrst potplat i to na roditeljskom pred svima. Nisam htjela ulaziti u preduboke rasprave, ali planiram otići na razgovor i izložiti svoje stavove.
    To bi bilo to http://www.deichmann.hr/site/hr/cata...21157100000571, jelda!?

  32. #82

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Citiraj Lotta prvotno napisa Vidi poruku
    Lunja, kolika je poštarina/carina za te I walk ? Koliko im treba da stignu?
    Lotta mi smo u NL, pa smo ih kupili u ducanu, ali vidjala sam ih po e-bay-u, evo kliknula sam nasumicno na jedne pa mi izbacuje postarinu za Hrvatsku 27 dolara

  33. #83
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj lunja prvotno napisa Vidi poruku
    Lotta mi smo u NL, pa smo ih kupili u ducanu, ali vidjala sam ih po e-bay-u, evo kliknula sam nasumicno na jedne pa mi izbacuje postarinu za Hrvatsku 27 dolara
    Eh, lako je tako..
    Da, baš mi se te druge po redu sviđaju najviše, malo ću to proučiti!

  34. #84
    ana123 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    31

    Početno

    Curke, da malo dignem temu... Ja sam vec duze s vama, kao ana123, al mi je nešto blokiralo pa evo sad sam ana12
    Proucavala sam sve postove o cipelama, tj prvim cipelama, jer mi je limač eto... počeo hodat prije 3 tjedna!

    I po vašim preporukama naručila Preschoolinas preko weba! I ako mogu nekom pomoć - NEEEEE NARUUUCIvat od njih. Ja naručila 14.01. i tada platila i još dan danas mi nisu došle! Zvala ja, zvala frendica iz USA, pisala mail, i još ništa! Jako sam ljuta na njih.
    Dalje, imate u Humanicu Super Fit, to je Austrijska firma, i ima super mekane cipelice. Mi imamo jedne i super su nam.
    Kupila sam i od Bebuške - Pediped, ali su mi za sad ove bolje. Lakše se oblače, iako su ove visoke a Pediped niske, i čini mi se da je mekši džon.

    Sad su počeli i Ciciban i Bambi radit mekane ali do broje 21, mislim, ili cak 20. MOje zlato je prohodalo sa 21

    Eto... toliko o mom proučavanju ))

  35. #85
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    da, poznato je da se preschoolians jako dugo čeka, iako je 3 mjeseca ipak puno predugo.
    mi smo ovaj put za prve cipele uzeli elefanten - to su bile jedine koje je htio obući na noge i hodati u njima. bile su najmekše i najsavitljivije od svih koje smo probali, uistinu onakve kakve smo tražili.
    "mekani" bambi i frodo nisu ni blizu elefantenu

  36. #86
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    elefanten rulz! mi imamo već treće njihove cipelice, divne su, a ni cijena nije zanemariva- jedne smo našli kao zadnji broj za 79 kn a ove zadnje su bile 149kn.

  37. #87
    seven of nine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb, Mlinovi
    Postovi
    135

    Početno

    Moze kratko objasnjenje zasto ne ulosci ?

  38. #88
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    zato što ulošci pridržavaju svod, i onda se mišići svoda nemaju potrebe uopće razviti. i zato je veća šansa za spušteno stopalo upravo kod one djece koja su nosila cipele s anatomskim uloškom.

  39. #89
    seven of nine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb, Mlinovi
    Postovi
    135

    Početno

    Tnx Lutonjice!

  40. #90
    nely avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    mi smo isto za prve izabrali elefanten. njemacka firma sa dugogodisnjom tradicijom u proizvodnji kvalitetnih cipelica. sve koza, nemaju anatomski ulozak (a to i ne treba) a dzon mekan i savitljiv. cijena nije pretjerana a modeli zgodni..

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    gdje kupujete elefanten cipelice?

  42. #92
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    u deichmanu

  43. #93
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    u sloveniji u deichmanu su jeftinije nego kod nas (ako je nekome prilika...),
    a i izbor je veći

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    onda nam nema druge nego potegnut do jelenovog grebena, mislim nećemo valjda samo po cipelice

  45. #95
    ana123 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    31

    Početno

    Da i nama su Elefanten super. Jel netko ima kakve info o sandalicama? Kakve prve? Nesto sam citala da moraju bit zatvoreni prsti, a ja taman kupila sa otvorenim, na ebay-u...

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    ja sam starijima kupovala uvijek s otvorenim prstima samo sam pazila da ima dovoljno mjesta od prstića do ruba sandala tako da nikada nisu strugali prstićima po podu niti su ih krvrčili
    nisam vidjela nikakve prednosti sandala sa zatvorenim prstima pred onima s otvorenim

  47. #97
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    i naše prve su uvijek s otvorenim prstima

  48. #98
    ana123 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    31

    Početno

    uhhhh, ajde dobro onda

  49. #99
    ana123 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    31

    Početno

    Vauuu, našla ovo http://www.facebook.com/profile.php?id=100003728061788
    jel netko zna nešto o ovome?

  50. #100
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Molim pomoć.
    Moram sutra naručiti cipelice za nehodače za Smjehuljicu, naručiti ću iz Engleske u Englesku, pa će mi ih brat koji skoro dolazi donijeti.
    I gledam već satima, razlike u cijenama su ogromne, od 3,99 gbp http://www.mytwinkletoeshoes.co.uk/i...tegory&path=36 do 19 gbp http://www.star-child.co.uk/babyshoe...hic_baby_shoes.
    Istina, ove skuplje imaju besplatnu poštarinu, ove jeftinije nemaju, pa je to još 3-3,5 gbp... ali ipak je razlika i dalje velika.
    Meni one sve izgledaju isto, što mislite da li je zbilja tolika razlika da se isplati dati 10 gbp više, ili je to sve tu negdje?

    1 gbp je malo manje od 10 kn.

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •