Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: vlakna u marmeladi od marelica- pomoć molim

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    dovoljno blizu
    Postovi
    162

    Početno vlakna u marmeladi od marelica- pomoć molim

    Dakle, skuhala ja marmeladu jučer. Savršena je, ne preslatka, prekrasna mirisa i boje, ma sve +5.
    Osim prokletih vlakana.
    Već dok sam rezala marelice primjetila sam da imaju puno tih končića u sebi, a sad su končići u strukuri marmelade postali jako neugodni - kao sićušni komadići žice (da. ŽICE!!!) koji grebu po jeziku i zaostaju u grlu, ma !
    E sad, znam ja da tu puno pomoći nema, da mogu još jednom probati smiksati sve štapnim, ili, eventualno, propasirati (bi li pasiranje pomoglo uopće? nemam baš nikakvog iskustva u pasiranju), a pravo pitanje je: kako to ubuduće izbjeći? Ako već imaš marelice pune tih s...., što s njima? Jednostavno ih ne ukuhavati?
    Ajmo, vi iskusnjače po pitanjima zimnice, neki savjet za mene zelenu i unaprijed zahvaljujem!

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj klu. prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, skuhala ja marmeladu jučer. Savršena je, ne preslatka, prekrasna mirisa i boje, ma sve +5.
    Osim prokletih vlakana.
    Već dok sam rezala marelice primjetila sam da imaju puno tih končića u sebi, a sad su končići u strukuri marmelade postali jako neugodni - kao sićušni komadići žice (da. ŽICE!!!) koji grebu po jeziku i zaostaju u grlu, ma !
    E sad, znam ja da tu puno pomoći nema, da mogu još jednom probati smiksati sve štapnim, ili, eventualno, propasirati (bi li pasiranje pomoglo uopće? nemam baš nikakvog iskustva u pasiranju), a pravo pitanje je: kako to ubuduće izbjeći? Ako već imaš marelice pune tih s...., što s njima? Jednostavno ih ne ukuhavati?
    Ajmo, vi iskusnjače po pitanjima zimnice, neki savjet za mene zelenu i unaprijed zahvaljujem!
    Propasirati. Štapni mikser ne rješava tu vrstu problema. Ručne pasirke koštaju cca 40 kn (Šumoopskrba, SUperkonzum, Merkur i slična mjesta). To možeš napraviti i s već gotovom marmeladom. Marmelada bi se uvijek trebala pasirati.

    Drugi način (tako se radi npr. sa šipkom) je da prvo voće protisneš kroz sokovnik, a onda taj sok kuhaš dok ne zgusne.

  3. #3
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Propasiraj.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    dovoljno blizu
    Postovi
    162

    Početno

    hvala, mislila sam da bez pasirke ne bu prošlo. Ali, sve je već u staklenkama, sterilno (koliko može biti) i spremno za zimu. Što sad? Nakon pasiranja, ponovo ukuhati? Što sa staklenkama? Opet prati i sterilizirati? Već se žalim...

  5. #5
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja bi pasirala pojedinačne staklenke kod upotrebe
    otvoriš staklenku, propasiraš u čistu, sterilnu staklenku i staviš u frižider
    pojedete u par dana i neće se pokvariti

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    dovoljno blizu
    Postovi
    162

    Početno

    I to je ideja, hvala, aleksandra70vanja!

  7. #7
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Ova aleksandrina ideja mi je super, samo što bih ja lijena vjerojatno propasirala u istu staklenku iz koje sam pekmez izvadila, ionak će se pojesti kroz par dana pa što se opet patiti s pranjem i steriliziranjem

  8. #8
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa Vidi poruku
    Ova aleksandrina ideja mi je super, samo što bih ja lijena vjerojatno propasirala u istu staklenku iz koje sam pekmez izvadila, ionak će se pojesti kroz par dana pa što se opet patiti s pranjem i steriliziranjem
    ma i ja bi tako, of kors
    ali kad daješ savjet mora biti po PeeSu

  9. #9
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    ja sam marelice sredila sa stapnim prilikom kuhanja i nema zicastih vlakana. provjereno :D

  10. #10
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam marelice sredila sa stapnim prilikom kuhanja i nema zicastih vlakana. provjereno :D
    ja sam tako lani radila, al nisam bila zadovoljna, bio mi je nekakav zelatinast, a ja bi da bude gust, onako starinski, da se osjeti tekstura marelice

  11. #11
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    a onda stajat i mijesat i kuhat do iznemoglosti, nema precica

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •