Stranica 2 od 64 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 3177

Tema: Oglasna ploča - poklanjam/tražim lijekove

  1. #51
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    milivoj, šaljem pp

  2. #52
    Tina84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Vidim, ovdje se nude čak i antibiotici.
    Apeliriram da se to više ne radi!
    Možda da se to naznači u uvodnom postu?!
    Također se nebi smjeli poklanjati anestetici, analgetici, antiepileptici, antiparkinsonici, psihoepileptici, psihoanaleptici i sl.
    Za te skupine lijekova obavezan je liječnički recept i zaista nema potrebe da se na ovaj način nabavljaju. Kome su ti lijekovi zaista potrebni bez problema će ih dobiti na recept.

  3. #53
    anđeo sa neba avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    poklanjam suprefact, više od pola bočice, ali BRZO jer je rok 09/11.
    Ja trebam menopure ili gonale i sl. i cetrotide pa ako netko ima neka mi se javi!!!!

  4. #54
    anđeo sa neba avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    poklanjam suprefact, više od pola bočice, ali BRZO jer je rok 09/11.
    Ja trebam menopure ili gonale i sl. i cetrotide pa ako netko ima neka mi se javi!!!!

  5. #55
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Citiraj Tina84 prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim, ovdje se nude čak i antibiotici.
    Apeliriram da se to više ne radi!
    Možda da se to naznači u uvodnom postu?!
    Također se nebi smjeli poklanjati anestetici, analgetici, antiepileptici, antiparkinsonici, psihoepileptici, psihoanaleptici i sl.
    Za te skupine lijekova obavezan je liječnički recept i zaista nema potrebe da se na ovaj način nabavljaju. Kome su ti lijekovi zaista potrebni bez problema će ih dobiti na recept.
    Tina84
    Ja zaista ne znam koji su
    anestetici, analgetici, antiepileptici, antiparkinsonici, psihoepileptici, psihoanaleptici i sl.
    i da netko napiše ne bih ih znala prepoznati...ako je neki od tih lijekova naveden, molila bih te da me uputiš...
    dodat ću u svoj prvi post ovo što si navela...

    što se antibiotika tiče, pročitala sam cijelu temu, naišla sam samo na cefixin koji je sastavni dio mpo postupka poslije punkcije ...i može se kupiti u svakoj ljekarni i većina nas ga kupuje jer smo u zagrebu ili izvan hrvatske u postupku, a naši liječnici opće prakse u gradovima odakle dolazimo, pa ne možemo uvijek tako jednostavno do recepta...
    ako ima neki drugi koji ja nisam vidjela, a en spada u standardni mpo postupak, molila bih te također da mi skreneš pozornost

  6. #56
    ina7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    44

    Početno

    BHany vidim da Tina84 upozorava ovo za antibiotike. Ja sam stavila (CEFALEKSIN) da ih poklanjam baš iz razloga koji si ti navela.Nadam se da to nije problem.

  7. #57
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Cefaleksin je antibiotik.Ne može se samo tako kupiti u bilo kojoj ljekarni-za to treba imati ili "pravi" recept ili barem privatni.

    Magistri u ljekarni je tako svejedno za što se koristi,ona treba pokriće od doktora.

    E sad,da li je to u redu samo tako poklanjanje antibiotika i ostalih lijekova koje je navela Tina84..nisam sigurna..ja osobno nisam za to,ali to je samo moje mišljenje.

  8. #58
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    pa svi lijekovi koji se tu poklanjaju su strogo na recept, i svi koji primaju lijekove na dar za njih imaju recept (bijeli), samo štedimo.
    zdrav razum prilikom uzimanja se podrazumijeva.
    nećemo valjda sad ubit jedan stvarno koristan topic.

  9. #59
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa Vidi poruku
    pa svi lijekovi koji se tu poklanjaju su strogo na recept, i svi koji primaju lijekove na dar za njih imaju recept (bijeli), samo štedimo.
    ovako je kako kaže prima

    niti gonal, kao niti cefalaksin ne mogu se kupiti bez "bijelog recepta" - meni se to podrazumjeva - i ne vidim razliku ako znamo da se i jedan i drugi koristi u postupku
    (ja sam u prvi post dodala obavijest da se mogu razmjenjivati samo lijekovi koji se koriste u MPO postupcima)

    no ako je tako, onda ne možemo ništa poklanjati jer za sve treba recept, a nitko ovdje ne može znati da li osoba ima recept za te lijekove kada joj pokloni



    dosad dok je bilo šuma topica nije nitko imao primjedbi, a sada kad je pregledno ima...no obzirom da ima, posavjetovat ću se s osobljem foruma

  10. #60
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja ne vidim zašto nam tu netko pametuje kad se treba koristiti antibiotik kad je dobro znano da se on koristi preventivno nakon punkcije, ja sam ga puno puta i kupovala jer nisam imala dovoljno vrmena da nakon punkcije iz Zg (a tek tad bi mi specijalist to napisao) stignem kod dr. koji je 200 km udaljen i koji radi recimo ujutro taj dan a sa njim bi trebalo startati isti dan. Sigurna sam da smo dovoljno zreli i pametni da se nećemo kljukati antibioticima onako bezveze isto kao što ne bi nitko si dao recimo ampulu Gonala bezveze...

  11. #61
    Tina84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj BHany prvotno napisa Vidi poruku
    Tina84
    Ja zaista ne znam koji su i da netko napiše ne bih ih znala prepoznati...ako je neki od tih lijekova naveden, molila bih te da me uputiš...
    dodat ću u svoj prvi post ovo što si navela...

    što se antibiotika tiče, pročitala sam cijelu temu, naišla sam samo na cefixin koji je sastavni dio mpo postupka poslije punkcije ...i može se kupiti u svakoj ljekarni i većina nas ga kupuje jer smo u zagrebu ili izvan hrvatske u postupku, a naši liječnici opće prakse u gradovima odakle dolazimo, pa ne možemo uvijek tako jednostavno do recepta...ako ima neki drugi koji ja nisam vidjela, a en spada u standardni mpo postupak, molila bih te također da mi skreneš pozornost
    Antibiotik se ne može kupovati na bijeli recept. tj. može se, ali samo jednom i tada taj recept u ljekarni više ne vraćaju.
    Ovo sa udaljenosti liječnika opće prakse više nije problem jer se sada recepti propisuju elektronički, pa je dovoljno samo nazvati liječnika i dogovoriti se s njim da pusti e-recept. Zatim uz predočenje zdravstvene iskaznice podižemo lijek u bilo kojoj ljekarni.
    Magistra koja proda antibiotik bez recepta riskira gubitak licence.

    Inače, meni je ovaj topik ok. Neke lijekove je zaista teško nabaviti. Česte su i defekture.
    Pa kad nekom više ne treba takav lijek (i skupi su) šteta je da se baci.

    Evo još jedan prijedlog ako imate nepotrošene lijekove s dobrim rokom. Odnesite ih liječniku, pa će ih on dati kome je potrebno

  12. #62
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj Tina84 prvotno napisa Vidi poruku
    Antibiotik se ne može kupovati na bijeli recept. tj. može se, ali samo jednom i tada taj recept u ljekarni više ne vraćaju.
    Ovo sa udaljenosti liječnika opće prakse više nije problem jer se sada recepti propisuju elektronički, pa je dovoljno samo nazvati liječnika i dogovoriti se s njim da pusti e-recept. Zatim uz predočenje zdravstvene iskaznice podižemo lijek u bilo kojoj ljekarni.
    Magistra koja proda antibiotik bez recepta riskira gubitak licence.

    Inače, meni je ovaj topik ok. Neke lijekove je zaista teško nabaviti. Česte su i defekture.
    Pa kad nekom više ne treba takav lijek (i skupi su) šteta je da se baci.

    Evo još jedan prijedlog ako imate nepotrošene lijekove s dobrim rokom. Odnesite ih liječniku, pa će ih on dati kome je potrebno
    Spominješ da je dovoljno nazvati svoga liječnika i on će srediti e-recept. Vidi, ja još nikada nisam uspjela svoju ginićku dobiti na telefon. Za svaku sam sitnicu morala ići k njoj i čekati satima da to dobijem.Kada mi trebaju utrići, uvijek kupim dvije kutije u Zg (gdje sad u postupku), jer dok dođem do nje i dočekam taj recept (a oni mi trebaju odmah), kasno je. Tako da se ja nažalost ne mogu osloniti na poziv ginekologu i puf! evo recepta. Nažalost, to je moja situacija.

  13. #63
    ina7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Spominješ da je dovoljno nazvati svoga liječnika i on će srediti e-recept. Vidi, ja još nikada nisam uspjela svoju ginićku dobiti na telefon. Za svaku sam sitnicu morala ići k njoj i čekati satima da to dobijem.Kada mi trebaju utrići, uvijek kupim dvije kutije u Zg (gdje sad u postupku), jer dok dođem do nje i dočekam taj recept (a oni mi trebaju odmah), kasno je. Tako da se ja nažalost ne mogu osloniti na poziv ginekologu i puf! evo recepta. Nažalost, to je moja situacija.
    Slažem se sa Darkicom jer nismo svi u mogućnosti dobiti svoje dr. na telefon kada to poželimo. Moramo imati veliku sreću dobiti ih na telefon a još k tome kada odu iznenada na neke seminare ili na godišnji odmor kao što se meni desilo ovaj put jer sam ostala bez utrogestana pa sam ih morala kupiti na slobodno samo zato jer mi ne mogu dati više od 2 kutije. I onda svakih 10 dana moraš otići do dr.,čekati red da bi ti prepisali 2 kutije.Malo je to problematično jer u našem zdravstvu nije baš sve tako idealno.

  14. #64
    Bea avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osječko-baranjska
    Postovi
    189

    Početno

    Tina 84 mislim da briješ bez veze.
    A nepada mi na pamet da svom liječniku odnesem višak lijekova koji će on možda prodati ako mogu pomoći nekom kome je hitno.
    Nisi se možda upitala da nemaju svi novaca kupiti si lijekove za postupak i da na ovaj način jedni drugima pomažu.
    Mislim da nam nikom ovdje nije potrebno moraliziranje o zloupotrebi lijekova, jer sve bi bile najsretnije da ih nikada
    nismo morale ni koristiti.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Bea prvotno napisa Vidi poruku
    Tina 84 mislim da briješ bez veze.
    A nepada mi na pamet da svom liječniku odnesem višak lijekova koji će on možda prodati ako mogu pomoći nekom kome je hitno.
    Nisi se možda upitala da nemaju svi novaca kupiti si lijekove za postupak i da na ovaj način jedni drugima pomažu.
    Mislim da nam nikom ovdje nije potrebno moraliziranje o zloupotrebi lijekova, jer sve bi bile najsretnije da ih nikada
    nismo morale ni koristiti.
    Moram priznati da je i mene bas zasmetao ovaj upad od Tine84. Razmisljala sam sta da s tim u vezi kazem, i evo Bea je manje, vise napisala ono sto i ja mislim pa je samo potpisujem.

  16. #66
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj Bea prvotno napisa Vidi poruku
    Tina 84 mislim da briješ bez veze.
    A nepada mi na pamet da svom liječniku odnesem višak lijekova koji će on možda prodati ako mogu pomoći nekom kome je hitno.
    Nisi se možda upitala da nemaju svi novaca kupiti si lijekove za postupak i da na ovaj način jedni drugima pomažu.
    Mislim da nam nikom ovdje nije potrebno moraliziranje o zloupotrebi lijekova, jer sve bi bile najsretnije da ih nikada
    nismo morale ni koristiti.
    Potpisujem!!!

  17. #67
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Aurora, u isto vrije isto razmišljamo Od jučer sam mislila šta da napišem a da se nitko ne nađe uvrijeđen.

  18. #68
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj Bea prvotno napisa Vidi poruku
    Tina 84 mislim da briješ bez veze.
    A nepada mi na pamet da svom liječniku odnesem višak lijekova koji će on možda prodati ako mogu pomoći nekom kome je hitno.
    Nisi se možda upitala da nemaju svi novaca kupiti si lijekove za postupak i da na ovaj način jedni drugima pomažu.
    Mislim da nam nikom ovdje nije potrebno moraliziranje o zloupotrebi lijekova, jer sve bi bile najsretnije da ih nikada
    nismo morale ni koristiti.
    Potpisujem!

  19. #69
    ina7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Bea prvotno napisa Vidi poruku
    Tina 84 mislim da briješ bez veze.
    A nepada mi na pamet da svom liječniku odnesem višak lijekova koji će on možda prodati ako mogu pomoći nekom kome je hitno.
    Nisi se možda upitala da nemaju svi novaca kupiti si lijekove za postupak i da na ovaj način jedni drugima pomažu.
    Mislim da nam nikom ovdje nije potrebno moraliziranje o zloupotrebi lijekova, jer sve bi bile najsretnije da ih nikada
    nismo morale ni koristiti.
    Mislim da smo sve ovdje sa jednim razlogom i da nam je svima u cilju da pomognemo jedna drugoj. Sve u najboljoj namjeri.

  20. #70
    tlukaci5 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj annnieee prvotno napisa Vidi poruku
    Poklanjam Clomid i Suprefact (skoro cijela bočica).
    Poruke u pp.
    hej annnieee ne mogu ti poslati pp, trebala bi clomid ako ga još uvijek imaš..
    Posljednje uređivanje od BHany : 27.05.2011. at 22:39

  21. #71
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    I ja poklanjam Suprefact sprej ali nema ga baš puno i rok tranjanja je 09/2011 žao mi ga je baciti a ja u sljedeći postupak neću prije kasne jeseni pa ako netko hoće mogu mu poslati

  22. #72

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj Bea prvotno napisa Vidi poruku
    Tina 84 mislim da briješ bez veze.
    A nepada mi na pamet da svom liječniku odnesem višak lijekova koji će on možda prodati ako mogu pomoći nekom kome je hitno.
    Nisi se možda upitala da nemaju svi novaca kupiti si lijekove za postupak i da na ovaj način jedni drugima pomažu.
    Mislim da nam nikom ovdje nije potrebno moraliziranje o zloupotrebi lijekova, jer sve bi bile najsretnije da ih nikada
    nismo morale ni koristiti.
    Ma ne samo da brije bezveze nego se dušebrižnički javlja kako bi nas uputila kako se s lijekovima postupa Da ih je sama morala koristiti ne bi joj na pamet palo solit pamet....

  23. #73
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj Tina84 prvotno napisa Vidi poruku
    V
    Također se nebi smjeli poklanjati anestetici, analgetici, antiepileptici, antiparkinsonici, psihoepileptici, psihoanaleptici i sl.
    Za te skupine lijekova obavezan je liječnički recept i zaista nema potrebe da se na ovaj način nabavljaju. Kome su ti lijekovi zaista potrebni bez problema će ih dobiti na recept.
    E, za ovaj popis lijekova se ja jesam našla uvrijeđena, jer to nisu lijekovi koji se koriste u MPO-u, a nije u redu da neko ko je izvan MPO-a i ne zna što ni zašto poklanjamo ili tražimo samo tako upadne.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Upravo tako i pazi podcrtani dio - zaista potrebni... Bože koja je to mudra forumašica, gdje bismo mi bili bez da nas je prosvjetlila

  25. #75
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    BHany, sorry, svaka čast na diplomaciji, al potpuno nepotrebno!

  26. #76
    MAJA14 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Bilje
    Postovi
    47

    Početno

    spremam se na postupak(po ne znam koji put)pa bi lijepo molila ako netko ima da mu je ostalo možda merionala bila bih vam zahvalna,ili ako je nekome ostalo suprefacta pa neka mi javi...najljepša hvala može i na mob:091-2212-749

  27. #77
    MAJA14 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Bilje
    Postovi
    47

    Početno

    annnieee ako nije udomljen suprefact ja se javljam,hvala unaprijed

  28. #78
    tlukaci5 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    ma ne samo da brije bezveze nego se dušebrižnički javlja kako bi nas uputila kako se s lijekovima postupa Da ih je sama morala koristiti ne bi joj na pamet palo solit pamet....
    potpisujem!!

  29. #79

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    jastrebarsko,zag
    Postovi
    5

    Početno

    imali tko klomifene?plizzzzzzzz nova sam ovdje

  30. #80

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    56

    Početno

    Tražim klomifen
    Cure ako koja od vas ima viška 15 kom klomifena molila bi da mi se javi na pp. Naime moram ih uzimati svaki mjesec kako mi je prepisala dr. Hvala unaprijed.

  31. #81
    tlukaci5 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    245

    Početno

    također tražim klomifen ako neko ima viška, može na pp,hvala..

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Cure moje, prijateljici treba jedna tabletica femare, pa ako netko ima viška bila bih zahvalna da mi se javi na PP

  33. #83
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ostale mi dvije pločice (28 kom) Duphastona, pa ću rado poslati ako netko treba.

    (Znam, nije baš isključivo MPO lijek, ali može poslužiti... nek' mi oproste moderatorice.)

  34. #84

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Poklanjam Clomifen - rok trajanja 11/2014
    Poklanjam Suprefact (potrošena 1/4) - rok trajanja 9/2011

    Kako mi ne rade pp molim vas da mi se javite na mail annnieee1@gmail.com pa se dogovorimo oko dostave.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Zbog prekinutog postupka ostalo mi je 5 ampula Cetrotide 0,25 mg. Ampule čuvam na hladnom.
    Rok valjanosti - do 03. mjeseca 2012.g.
    Javiti se na mob: 098/92 36 579

  36. #86
    suzzie2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Femara

    Ako netko ima viška femare, bila bih jaaaakkkkooooo zahvalna

  37. #87
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Mojca imaš pp

  38. #88
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj Bea prvotno napisa Vidi poruku
    Tina 84 mislim da briješ bez veze.
    A nepada mi na pamet da svom liječniku odnesem višak lijekova koji će on možda prodati ako mogu pomoći nekom kome je hitno.
    Nisi se možda upitala da nemaju svi novaca kupiti si lijekove za postupak i da na ovaj način jedni drugima pomažu.
    Mislim da nam nikom ovdje nije potrebno moraliziranje o zloupotrebi lijekova, jer sve bi bile najsretnije da ih nikada
    nismo morale ni koristiti.
    X

  39. #89
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    annnieee ako još uvijek imaš klomifene ja bi rezervirala

  40. #90
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ostale mi dvije pločice (28 kom) Duphastona, pa ću rado poslati ako netko treba.

    (Znam, nije baš isključivo MPO lijek, ali može poslužiti... nek' mi oproste moderatorice.)
    Otišlo...

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Od prije 2 tjedna klomifen opet ide na recept (plavi). Povremeno ga ima i na redovnom lageru pa ga ne treba čekati (inače se čeka 2-3 tjedna). Mora biti plavi papirni recept. Pa kome nije hitno, ne mora kupovati.

  42. #92
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Od prije 2 tjedna klomifen opet ide na recept (plavi). Povremeno ga ima i na redovnom lageru pa ga ne treba čekati (inače se čeka 2-3 tjedna). Mora biti plavi papirni recept. Pa kome nije hitno, ne mora kupovati.
    martinaP, a čiji? Belupov? Meni su rekli da Belupo više neće proizvoditi klomifen, ali ga ponegdje još ima u ljekarnama, stare zalihe.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Nije Belupov, oni ga više ne rade. Sad je klomifen na tzv. generičkoj listi lijekova (određeni broj lijekova koji se uvozi iz inozemstva po receptu, a ide na teret HZZO-a). Može biti bilo kojeg proizvođača (mi smo sad dobili, čini mi se, austrijski Clomiphen 10x50mg, prizvođač Arcana), i bilo koje cijene (HZZO ne određuje ni cijenu ni proizvođača, kojeg god veledrogerija uveze HZZO prihvaća). Slobodno mi se javite na pp ako liječniku nije jasno (neki se nikad nisu susreli s generičkom listom, iako ona oduvijek postoji).

  44. #94
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Poklanjam 2 Decapeptyla, rok 07/2011

  45. #95
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    pola počice suprefact spreja dajem u dobre ruke, rok trajanja 09/11

  46. #96
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    treba mi estrofem u BIH ga nema

  47. #97
    renna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    105

    Početno

    CURE , HITNO mi treba FEMARE, ako netko ima, ili da mi kaze kako da ga nabavim jel moj ginić kaze da nemože dati...neka mi se javi na mail renavu@gmail.com....HVALAAA

  48. #98
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    treba mi estrofem u BIH ga nema
    laky javi mi na pp adresu,ja ću ti poslati..

  49. #99
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    laky javi mi na pp adresu,ja ću ti poslati..
    tnx

  50. #100
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    tnx
    pun ti je inbox!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •