Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 373

Tema: Nakon transfera 2020 - 2021

  1. #1
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno Nakon transfera 2020 - 2021

    Dragi naše forumašice u iščekivanju…

    Otvaram još jednu novu temu kao nastavak na staru.

    Ovo je tema za razmjenjivanje iskustava, simptoma, osjećaja, stanja …nakon transfera do bete.



    Sretno svima!

    Neka svakoj od vas na kraju ovog razdoblja iščekivanja bete budu velike i pravilno poduplane

    Stara tema

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    64

    Početno

    Hvala Lara, dobro sam- uspavano i usporeno od terapije... Ovi praznici su mi dobro legli.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Evo, ja čekam. Ima li još koja čekalica? Danas mi je 1dnt, rano jutros sam osjećala bolove u jajnicima, kao pred menzis, ali jučer sam dobila booster koji je vjerujem, uzrok tome, za simptome je prerano.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Još jedno pitanje-koliko ste mirovale nakon postupka?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Ja sam se tek učlanila pa sam friska, ali pridruzujem se čekanju Danas mi je 6dnt. Osjecam pritisak i bolove od prvog dana do danas, bez promjene. Ne analiziram puno, valjda je normalno.
    Ovo mi je treci postupak i niti jedan nije bio ovako bolan. Mozda ovaj puta sa pozitivnim ishodom.
    Ima li jos netko slicno iskustvo?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    To je po mom prethodnom iskustvu koje je završilo plusom na testu (nažalost, kasnije pobačajem, ali to je nepovezano), pozitivan znak. Jesi li imala blastocistu, ili...?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Evo, i ja se pridružujem čekanju. Danas sam imala fet. Osjećam lagane grčeve i pritisak.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Ja ću danas i sutra mirovati, a onda se donekle vratiti u normalu.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Fet blastice?
    Osjećam neopisivu tugu, kao da nije uspjelo, a to se još ne može znat. Ne znam. Jeste se vi kad tako osjećale?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Fet blastice?
    Osjećam neopisivu tugu, kao da nije uspjelo, a to se još ne može znat. Ne znam. Jeste se vi kad tako osjećale?
    Trodnevni 8-stanični. Različite se emocije miješaju, ali treba misliti pozitivno. Je li tebi vracena blastica ili?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Blastica, ali samo jedna. Druge nisu izdržale peti dan.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Blastica, ali samo jedna. Druge nisu izdržale peti dan.
    A koliko si ih sve skupa imala? Kakvo je danas stanje? Ja ne osjećam ništa, ali još je i rano za neke simptome.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    4.
    Danas ništa ne osjećam, jučer sam imala neke grčeve koji bi mogli bit implantacija. Mislim, nadam se da je.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    4.
    Danas ništa ne osjećam, jučer sam imala neke grčeve koji bi mogli bit implantacija. Mislim, nadam se da je.
    Da, mogla bi to biti implantacija. Držim palčeve da jest. Kad si mislila raditi test?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Pa, moram primiti još jedan booster, tako da sama ne znam kad. Može bit lažno pozitivan. Napravila bih ga na dan očekivane M, to je tek za 4 dana, ali ako u međuvremenu uzmem booster, stvarno ne znam kad to radit. Kako danas imam tipične simptome PMS-a, ne vjerujem da je uspjelo. Tko zna zašto sam jučer imala grčeve. Makar, trajali su dosta dugo.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Pa, moram primiti još jedan booster, tako da sama ne znam kad. Može bit lažno pozitivan. Napravila bih ga na dan očekivane M, to je tek za 4 dana, ali ako u međuvremenu uzmem booster, stvarno ne znam kad to radit. Kako danas imam tipične simptome PMS-a, ne vjerujem da je uspjelo. Tko zna zašto sam jučer imala grčeve. Makar, trajali su dosta dugo.
    Kad moraš primiti booster? Mislim da bi trebala pričekati 6, 7 dana (a možda i duže) od boostera kako ti ne bi utjecao na rezultat testa. I ja osluškujem simptome iako sam se već dosad uvjerila da oni ništa ne znače. Iskreno, ovaj put imam najmanje simptoma, što može biti i dobro i loše. Nažalost, do testa, odnosno bete neću ništa znati.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    A gle, zadnji put, kad je bila uspješna, napravila sam test isti dan nakon *drugog* boostera, tek da vidim kako plus izgleda, a zamisli, bio je minus. Plus se pojavio tek dan - dva nakon, i zatim je svakim danom bio sve tamniji. Google na jednom mjestu kaže da se zadržava do 24 sata u organizmu, a drugdje piše i po deset dana. Stvarno ne znam.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Sve sigurnija sam da nisam trudna. Simptomi PMS-a su tu

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Sve sigurnija sam da nisam trudna. Simptomi PMS-a su tu
    Ne mora to ništa značiti. Simptomi PMS-a su isti kao i simptomi trudnoće. Kod mene od jutros još manje simptoma pa ne znam što bih mislila.

  20. #20
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Sretno cure u iščekivanju, neka vas razvesele visoke bete.
    Ja sam jedna od rijetkih na forumu koja je šesti dan nakon boostera imala lažno pozitivan test.
    Zato svako testiranje koje obavljate ranije uzmite s rezervom.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj 1latica prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno cure u iščekivanju, neka vas razvesele visoke bete.
    Ja sam jedna od rijetkih na forumu koja je šesti dan nakon boostera imala lažno pozitivan test.
    Zato svako testiranje koje obavljate ranije uzmite s rezervom.
    Hvala! Ja isto mislim da je bolje pričekati, nego da bude lažno pozitivan. Meni ovaj put nisu dali booster pa se ne moram misliti ako test bude pozitivan.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Mezimica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se tek učlanila pa sam friska, ali pridruzujem se čekanju Danas mi je 6dnt. Osjecam pritisak i bolove od prvog dana do danas, bez promjene. Ne analiziram puno, valjda je normalno.
    Ovo mi je treci postupak i niti jedan nije bio ovako bolan. Mozda ovaj puta sa pozitivnim ishodom.
    Ima li jos netko slicno iskustvo?
    Nadam se da će biti treća sreća, isto kao i kod mene. Kako se danas osjećaš? Kad planiraš raditi test?
    Posljednje uređivanje od Mardu : 01.02.2021. at 16:11

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Mezimica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se tek učlanila pa sam friska, ali pridruzujem se čekanju Danas mi je 6dnt. Osjecam pritisak i bolove od prvog dana do danas, bez promjene. Ne analiziram puno, valjda je normalno.
    Ovo mi je treci postupak i niti jedan nije bio ovako bolan. Mozda ovaj puta sa pozitivnim ishodom.
    Ima li jos netko slicno iskustvo?
    Meni je isto ovaj bio jako bolan. Ne sviđa mi se to, samo se nadam da nisu nešto oštetili...
    Ja sam imala pritisak i bolove do jučer, sve prošlo danas ko rukom odneseno.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    10

    Početno

    I ja se pridružujem čekanju

  25. #25

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    10

    Početno

    Ne znam zašto vidim samo prvu rečenicu u postu koji sam malo prije napisala.
    Danas 4dnt 2dn4st embriona
    Od simptoma samo sinoć pulsiranje materice, minut trajalo. Prošli postupak, ništa od simptoma, beta 0, tako da mi ovo pulsiranje uliva nadu da se 'tamo dolje' nešto dešava.
    Svim čekalicama želim velike bete

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Pozdrav svima!
    Već godinama se borimo s neplodnošću i sada kada smo po prvi put nakon ugledali plus, kratko smo se veselili.
    Menstruacija je izostala i crtica je ful tamna ali imam tamno smeđi iscjedak, grčeve i bolove u križima.
    Doktor je rekao mirovat i čekat betu koja je tek 23.2

    Da li je netko imao takve simptome?

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo da vam se i ja pridruzim.
    Jucer bio transfer,2 zametka na 3.dan.
    Od simptoma nista,ko da nista nije bilo.Moram se stalno podsjecati da ne dizem teske stvari i sl.,zaboravim.Tu i tam je mozda kakav pritisak prisutan al rijetko.Neznam dal je to dobar il los znak..hehe..

  28. #28
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Airad, sretno!
    Javi nam za dalje

  29. #29

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Pozdrav, Airad i sretno.
    Meni su isto vraćena 2 zametka na 3. Dan
    Sretno!
    Navest ću dobitne, tj drugačije od prethodnih simptoma:
    Bockanje oko pupka, i povremeno zatezanje,
    Lagani bolovi kao pred menstruaciju već od punkcije, buđenje noću povremeno uz znoj, često mokrenje,
    Metalan okus u ustima i naravno pozitivan test 10dpt :D
    A radila sam jedno vrijeme i dizala i gurala tesko, i ja sam se podsjećala da ne smijem ali kad ti je to u opisu posla... I onda ipak otisla na bolovanje!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ladida..cestitamm!!!Nadam se da cu i ja uskoro nesto osjetiti.Odlucila sam ovaj put raditi skoro sve normalno,pa da vidimo..

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Kad su ti poceli ti simptomi?

  32. #32

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Tamo negdje 6-7 dana poslije transfera

  33. #33

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Bok ekipa!
    Pridružujem se čekanju bete po 4ti put.
    Transfer je bio 22.02. dva trodnevna embrija. 6.03 vadim betu!
    Simptomi: malo bockanje i osjećaj da stiže menstruacija. Jedino šta me brine jer do sada nisam imala, je smeđkasti iscjedak koji mi se pojavio 2,3i 4 dan nakon transfera, šta bi bilo po meni prerano za implantaciju.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Jagodesaslagom, bok
    Želim ti svu sreću!
    Meni je smeđi iscjedak počeo 12dpt i već sam mislila gotovo, ali ipak nije tako bilo.
    Moguće je da je implantacija, zašto ne, a možda i zaostala krv od punkcije? Inače, čitala sam da se često smeđi iscjedak pojavi i jer koristimo progesteron, u mom slučaju crinone gel. Ali sad pretpostavljam nemaš više iscjedak?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Hej Ladida,
    A, vidjet ćemo, radila sam danas test 8dnt i negativan je, ali moram izdržati još ovaj tjedan pa nek beta pokaže svoje. Nemam iscjedak ne, to je bilo samo 2,3 i 4dnt. Umorna sam od postupaka, kad da se ne mičemo od početne tocke.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Da se malo javim.Danas 6dnt.
    Ne osjecam ama bas nista,sto mi je groznooooo.Grudi jedino bole malo kad skinem grudnjak,al ostalo nista..

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Htjela sam jos napisati da nam je ovo drugi ICSI i prvi puta sam imala neka zatezanja bar,sise su vise boljele,jednom me onak posteno zaboljelo dolje za sto sam mislila da je implantacija,medutim nije bila

  38. #38
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    pozdrav curke...ima koja friska cekalica? kakvo je stanje kod vas koje ste pred betu ili vec vadile?
    ja sam danas 2dnt 2 blastice...

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo ja ju cekam..jos dva dana.Simptomi 0 bodova..Na pocetku bilo nekih sitnih zatezanja,sise bolile malo,al sve dalje,sve manje simptom,tocnije nikakvih.Samo boli na momente ko da cu dobit mengu,pa cekam .U proslom postupku pocela "smedariti" 11 dnt,sto bi bilo danas,al evo jos nisam,molim boga da do petka ne procurim pa da se mogu nadat jos..

  40. #40
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Cure, sretno!

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo da prijavim lagani smedi iscjedak 12dnt,rano jutro,tj.tokom noci,jedva vidljiv.Mislim da ni ovaj put nista..

  42. #42
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    nemoj gubit nadu...joj znam taj osjecaj, ali ipak sansa jos uvijek postoji...jesi radila test?
    ja pak je mogu izdrzat da ne napravim test i onda me vec to ubije u pojam do bete..

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Nisam napravila.Zadnji put kad sam pocela dobivat smedi iscjedak 11 dnt sam napravila i bila u jos vecem bedu,tak da sad necu.
    Vec sam se isplakala,al svejedno sutra vadim betu,mozda ce bit cudo kakvo

  44. #44
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    upravo to
    Posljednje uređivanje od LemonK : 11.03.2021. at 13:30 Razlog: ne vidi se sve

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo moja beta opet 2,30..
    Sad se nadam trecoj sreci..

  46. #46
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    zao mi je....nadam se da ce biti treca sreca! na kojoj terapiji si bila od transfera?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    3x2 utrogestan i folacin,to sam i prvi put uzimala. Bas me zanima kad cu moci u sljedeci stimulirani,nadam se cim prije..

  48. #48

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Hej, evo javljam Beta 0 i ovaj put.
    Ovaj put sam prvi put imala taj iscjedak 2,3,4 dpt, te dobila ciklus uz utrogestaane na dan vađenja bete.
    Neznam dali se to još kome dogodilo i na šta bi to trebalo upućivati.
    Sad najprije glavu vratit u normalu, pa u nove borbe!

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    I ja sam pocela imati smedi iscjedak pod utrogestanima ali 12 dnt..isto neznam na sto bi to trebalo upucivati..i psihicki mi je ovaj neuspjeh puno teze pao nego prvi..

  50. #50
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Žene, žao mi je.

Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •