Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6141516
Pokazuje rezultate 751 do 767 od 767

Tema: izvrstan interview

  1. #751
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    iskreno se nadam da će se uskoro naći ljekovi koji će bez nuspojava, ili uz minimalne nuspojave dovesti do izlječenja
    Bože, A70V, pa šta ti je?
    Zaboravila si za koloidno srebro?
    Sinke zna nekog tko zna nekog i voila!
    Ili je i tebi ko i Sirius ograničena kognicija?

  2. #752
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj sinkezg prvotno napisa Vidi poruku
    Zapravo, ako uzmemo 1948-u g. kao nekakav "službeni" početak trovanja ljudi bojnim otrovima (pardon, liječenja ljudi), prošlo je preko 60 godina. Ako uzmemo 1940-u kao početnu godinu, prošlo je više od 70 godina.

    Da ne spominjem opet otužnu činjenicu da današnja medicina blagog pojma nema što bi s 99,99% virusa dok ih oksidansi (pa i običan kisik) uništavaju bez razlike.

    Znam, znam, ban opet...
    Znaš što , ne vidim tvoj doprinos raspravi , niti ovom Forumu. Zapravo, mislim da si došao samo pisati gluposti i provocirati. Jedno je demokracija i sloboda govora , a drugo je trolanje bez i malo obzira prema drugima uz želju za vlastitom reklamom.
    Posljednje uređivanje od sirius : 07.03.2012. at 08:45

  3. #753
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Možda bi vas dvojica mogli sastaviti nekakav bolji lijek? Ili pronaći bolji pristup?

  4. #754
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    E, baš sam to htio pitati, ali me dorotea pretekla.

    Zna li dadica neki bolji lijek za bilo koji rak kod kojeg se primjenjuju "bojni otrovi"?
    Zna li dadica za bilo koji rak kolike su bile stope preživljavanja (3-godišnjeg, 5-godišnjeg, 10-godišnjeg) prije uvođenja kemoterapije, a kolike su u današnje vrijeme uz primjenu kemoterapije?
    Ili dadica lupeta onak' bezveze?

    (sinkića ne mogu pitati jer je dobio ban, ali ionako znam njegov odgovor, koji se temelji na vjerovanju u nešto što nikada nitko nije proučio, a kamo li dokazao djelotvornost - sistemsku primjenu koloidnog srebra u liječenju bilo koje bolesti)

    Inače, Richter je to baš lijepo rekao. U stvari, bilo je tužno gledati kako teta Gajski ništa ne razumije.
    Posljednje uređivanje od mujica : 07.03.2012. at 12:48

  5. #755
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Rekao bih da nismo gledali isti interview. U onome koji sam ja gledao Richter je bez prekida trkeljao bez veze, imao je problema sa sluhom i uglavnom je uživao u vlastitom glasu. Nije rekao baš ništa relevantno.
    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    nažalost, do tada preostaju ljekovi, koji, pogotovo kod pojedninih vrsta tumora, i na početku bolesti, dovode, uz kiruršku i radioterapiju do izlječenja, ili znatnog produženja života
    A kojih to vrsti? Stvarno me zanima, zlu ne trebalo.

  6. #756
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Je, izgleda da nismo gledali isti razgovor.

    Onda ne možemo niti komentirati viđeno.

    Zanima te koji se lijekovi koriste u kemoterapiji?
    Imaš ovdje forum o tome, pa si malo pročitaj.
    http://forum.zanovidan.hr/index.php

  7. #757
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ne zanimaju me lijekovi nego vrste tumora koje se rano tretira pa se čovjek izliječi, oni o kojima a70v priča.
    Vrste od kojih ljudi pomru i kemoterapije pomoću kojih su otišli na drugi svijet sam već, nažalost, upoznao.
    Zapravo nitko od meni poznatih oboljelih nije umro od tumora, nego od posljedica liječenja.

  8. #758
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    OK. To neka ti ona odgovara ako joj se da.

    Ali mene zanima što želiš reći svojim postom. Preporučuješ li ti na temelju svog bogatog iskustva i očigledne stručnosti da ljudi kojima specijalisti onkolozi preporuče kemoterapiju, to odbiju?
    Jer znaš za bolje načine liječenja?

  9. #759
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ni najmanje. U svim situacijama gdje su mi bližnji pomrli, što od ciroze jetre radi kemoterapije, što od sepse u izolaciji, što od tuberkuloze radi općeg raspada imuniteta itd. (samo nabrajam "spektakularne" odlaske) - svi oni su sami odlučili podvrći se takvim, za njih pogubnim "terapijama".
    To što se radi o samom vrhuncu industrije zdravlja je priča za sebe.

  10. #760
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Davore, meni ta fascinacija činjenicom da nema apsolutnog izlječenja i da medicina ne garantira da ćemo svi bit zdravi ko dren i lepi ko Bradgelina cijeloga života nekako nije na svom mjestu. I čini mi se da iz te premise da bi medicina valjda trebala biti više manje svemoćna i bez nuspojava izlazi ogorčeno protivljenje i potraga za nečim boljim u najbizarnijim praksama.

    Meni se sve čini da si ti sljeplje bio zaljubljen (možda potajno) u medicinu od svih forumskih liječnika i roditelja koji se onako dobrosusjedski nose s medicinom, cijepljenjem i svim ostalim.

    Nema panaceje, pa niti uz najskuplje aparate i kemikalije i fasovat će i cijepljen i necijepljen, i ovaj koji jede organsko i ovaj s junk foodom, i ovaj sa srebrom i onaj s antibiotikom, al čini se da ipak ovi koji se malčice cijepe i popiju dobro doziran antibiotik na dulje staze i u većem postotku ipak bolje prođu.

    Kao da nemamo dovoljno realnih strahova i problema, mladim roditeljima još trebaju te poluinformacije da ih prestrave, pa da i zbog toga ljudi njeguju čir na želudcu.

  11. #761
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Čekaj sad, a70v tvrdi da se ljudi izliječe od tumora ako udovolje nekoliko kriterija, a ja rikavam od znatiželje koji su to. Nemoj sad o poluinformacijama.

    Ja i medicina? Mars mi nije tako smješten.

  12. #762
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Davore
    žao mi je zbog članova tvoje obitelji koji su umrli
    nažalost KT ima ozbiljne nuspojave
    ali se nadam da ne misliš da bi danas bili živi da su odlučili ne liječiti se
    u tom trenu im je to bila jedina šansa

    toliko od mene
    bojim se da ćeš riknuti od znatiželje
    jer nemam namjere podgrijavati tvoj beskrajni poriv za podjebavanjem
    kad je riječ manje ozbiljnim stvarima ok, uživaj, ali ponavljam zloćudni tumori su preozbiljna stvar i jednostavno nemam živaca za toliki neukus

  13. #763
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    u tom trenu im je to bila jedina šansa
    Nije. Punicu mi je na primjer umlatio taxotere na kojeg su ju nagovorili NAKON potvrđene remisije. Ne krivim nikoga - to je bio njen izbor.
    Imala je izbor i dala se nagovoriti na pogrešan. Prije nego se sva napuhnula iskusila je sve nuspojave "s interneta". U njenom slučaju se definitivno nije radilo o "nemanju druge šanse".

    Nemanje druge šanse je najčešće tek pusta fantazija.

  14. #764
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Davore, kako možeš napisati takvu rečenicu?!

    "Nemanje druge šanse je najčešće tek pusta fantazija"??

    Da li si pročitao što si napisao? To reći nekome tko se suočio sa neimanjem druge šanse je u najmanju ruku nehumano.

  15. #765
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ah, napišem dobardan i ti se nafuriš na ton. Ajd se smiri! Tebe nitko nije za ništa optužio.

    I frendica koju su iz izolacije izvadili mrtvu je isto tako imala izbora, ali se dala nagovoriti. Njoj nitko nije došao s pištoljem uperenim na čelo i rekao "hajde u izolaciju" nego je to sama odabrala. Uvijek se radi o izboru.

    Krunoslav Cigoj je isto napravio svoj izbor - očito dobar. Vjerojatno su i njemu rekli: "to ti je jedina šansa" ali se nije dao smesti. I gle! K'o vjeverica.

    Osobno bih odabrao isplativiju varijantu - otputovao bih na neko lijepo mjesto i rodbini slao razglednice pa dok traje. Ali to bi bio moj izbor.

  16. #766
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ovo je izvrsna slika koja jasno pokazuje koristi cijepljenja
    http://cudaprirode.com/portal/iu/451...vijet-na-bolje

    Sve na jednoj slici.

  17. #767
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    meni ta fascinacija činjenicom da nema apsolutnog izlječenja i da medicina ne garantira da ćemo svi bit zdravi ko dren i lepi ko Bradgelina cijeloga života nekako nije na svom mjestu. I čini mi se da iz te premise da bi medicina valjda trebala biti više manje svemoćna i bez nuspojava izlazi ogorčeno protivljenje i potraga za nečim boljim u najbizarnijim praksama.
    Odlično rečeno! Meni se to čini za pola svijeta danas.... ili je manje od pola?

Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6141516

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •